>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.11.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 13. Listopada


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przede wszystkim liczę na znane powiedzenie - &quot;do 3 razy sztuka&quot;, celowałem już 2 razy w przełamanie ekipy Bryłek z Denver i 2 razy się na tym przejechałem, ale ten trzeci raz, to zdecydowanie najlepsza okazja do tego, Coach Brian Shaw mnie nie przekonuje oczywiście, póki co 2 sezon regresu Bryłek pod jego wodzą, tegoroczny start to z pewnością wielki niewypał, 5 porażek z rzędu i bilans 1-5 na pewno nie tego oczekiwano po jego zatrudnieniu w Denver, a on póki co niestety bardzo zawodzi.
Przejdźmy jednak do sedna sprawy i po sensowniejsze argumenty dlaczego to Bryłki, a nie Smugi odniosą dzisiaj zwycięstwo, pierwsza podstawowa sprawa to powrót wielu nieobecnych jak Lawson, Hickson i Arthur, coraz lepsza dyspozycja Afflalo czy Gallinariego (tutaj bardziej chodzi mi o to, że Gallo może grać coraz więcej minut czyli i większa szansa, że się rozkręci).
Po drugie zawodnicy Bryłek mają już naprawdę dosyć porażek, ostatnia wypowiedź jednego z liderów zespołu, Kennetha Farieda przekonuje mnie do tego, że Bryłki zrobią wszystko żeby to właśnie dziś u siebie zakończyć tą fatalną serię 5 porażek.
No i po trzecie Trail Blazers osłabieni, nie zagra Nicolas Batum, a to, że ten świetny niski skrzydłowy nie ma zmiennika na poziomie było widać już wczoraj, jak wielką stratą jest brak tego zawodnika dla zespołu, gdy Trail Blazers w pewnym momencie przegrywali już 23 punktami i tym lepiej, że właśnie mieli tyle do nadrobienia, bo grali do ostatnich sekund na poważnie i stracili sporo sił, a w kontekście meczu b2b w Denver to jest chyba najpoważniejszy argument by grać na gospodarzy, jeszcze można dodać, że Smugi nie wygrały póki co meczu wyjazdowego w tym sezonie (dwa wyjazdy, oba przegrane).
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -NBA
Spotkanie Miami-Indiana
Typ: Miami -13.5
Kurs 3.00
buk Unibet
Godz: 01:30
Analiza:​
Na jutro wybrałem spotkanie w ramach NBA, w którym Miami Heat bedzie na własnym parkiecie podejmowało Indianę Pacers. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji jest drużyna , która rozegra spotkanie we własnej hali. Jest kilka argumentów przemawiających za gospodarzami spotkania, pierwszy ich dobra passa w ostatnich spotkaniach nie licząc dwóch wpadek z Charlotte oraz Houston , to reszta spotkań wygladała przyzwoicie, kolejna sprawą jest to że goscie bardzo słabo radzą sobie na innych halach aniżeli ich własna, 7 kolejnych spotkań tylko 1 zwycięstwo z Washington Wizards , jeszcze po dogrywce, ogólnie Indiana nie lubi grać w tej hali jak pokazują statystyki , w których 20 spotkaniach Indiana wychodziła zwycięsko tylko trzykrotnie , Miami więc ma nad nimi tutaj przewagę psychiczną , następny argument rewanż, który ekipa gospodarzy będzie chciała wziąść za porażkę praktycznie 4 miesięcy gdzie uległa niespodziewanie na swoim parkiecie, według mnie wszystkie te punkty przemawiają za zwycięstwem zespołu Miami , uważam żę będą w stanie pokryć handicap - 13.5 punkta.
⛔100
 
makaveli23 176,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Kosz NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Wizards v Detroit Pistons
Typ: 2/1 (HT/FT)
Kurs: 5.25
Buk: Bet365
Washington nie gral od soboty (wg czasu USA) kiedy to wygrali z Indianą Pacers 97-90. Ostatnim razem kiedy mieli 3 dni przerwy przegrali pierwszą połowe z New York Knicks, wiec ja czekam na powtórke, bo jednak taki okres nie grania ma swoje odzwierciedlenie w tym ze druzyny mogą stracić flow przynajmniej w pierwszej polowie, bo w drugiej to akurat juz spodziewanie Wiz odrobili straty i wygrali pewnie z Knicksami 98-83. Detroit to druzyna ktora grala z Wizards w poprzednim sezonie dosyc bliskie mecze, przeynajmniej 2 ostatnie jak i te w preseason 2014/2015 kiedy to Washington wygral 91-89, wiec widze szanse ze pierwsza polowe wygraja i w drugiej zagraja swoje regularne sezonowe dno. Wczoraj duzo lamancow bylo outsider/faworyt 3 z 6 meczy dzisiaj jest wiecej meczy, wiec ciezej bedzie trafic akurat to spotkanie ktore sie tym lamancem zakonczy, ja wybralem pierwsze lepsze no i z tym argumentem 3 dniowej przerwy Washingtonu tak wiec zobaczymy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 04:30
Spotkanie: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings ML
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dziś w karcie zaledwie 2 mecze ale za to jakie! Ja postanowiłem przyjrzeć się starciu w Honda Center, gdzie miejscowi Anaheim Ducks będą podejmować mistrzów z poprzedniego sezonu a więc Los Angeles Kings.
Będzie to pierwszy z pięciu zaplanowanych na ten sezon matchupów i zarazem pierwsza okazja dla Kaczorów do rewanżu za porażkę w półfinale Konferencji Zachodniej ubiegłorocznych play-offów. Wtedy to Kings wygrywając m.in 3xkrotnie w Anaheim (w tym w game 7 w stosunku 6:2) na dobre rozpoczęli swój marsz po Stanleya.
O bieżącej formie obu ekip nie wiele jestem w stanie powiedzieć, gdyż obie grają w kratkę i na dobrą sprawę nie potrafią ustabilizować formy na dłużej. Anaheim ma okazję się przekonać ile tak naprawdę znaczy dla nich Corey Perry. Gość nie gra od 3 spotkań i jak zakończyły się one dla Ducks? Ano trzema porażkami, ktoś powie, że 3 porażki ale albo po karnych albo w dogrywce ale dla mnie porażka to porażka i napewno nie wpływa korzystnie na morale zespołu. Dziś także Perry nie zagra a do tego zabraknie także Francois Beauchemina i prawdopodobnie Cama Fowlera. Dla Kaczorów to ostatni mecz w homestandzie bowiem już w sobotę dojdzie do ponownego starcia z Królami tyle tylko, że w Staples Center. W roli bramkarza wystąpi Fredrik Andersen, który w tamtym sezonie miał bilans versus Kings 3-0-0 z 1.62 GAA a w tym ma bilans ogólny 7-1-2 z 1.56 GAA (jedna z najlepszych w całej lidze) i .943 SV%.
Królowie z kolej najpierw notują u siebie passę kolejnych zwycięstw by wrócić z road tripu z bilansem 1-4 później ulegając u siebie Islanders by w kolejnym meczu zlać w LA Vancouver Canucks 5:1! Generalnie Kings nie potrafią wskoczyć na swój najwyższy level jednak wiadomo, że na starcia z takim rywalem mobilizacja z pewnością będzie większa aniżeli przeciwko Wyspiarzom. Dziś co prawda Królowie grają na wyjeździe, gdzie mają bilans 1-3-2 ja jednak wobec absencji w zespole Ducks zamierzam im zaufać. Absencji jako takich u nich nie ma. W bramce zapewne wystąpi Jonathan Quick (bilans 13-7-3 z 2.41 GAA i .905 SV% versus Ducks) z bilansem 7-3-3 z 1.86 GAA i .943 SV% w tym sezonie. I kolejna ważna rzecz to to, że wreszcie do bramki w tym sezonie trafił Gaborik a w tamtym sezonie był on katem Kaczorów w play-offs (6 goli i 4 asysty) i mocno liczę, że dziś także coś ustrzeli a więc...Let&#39;s Go Kings!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs- Boston Bruins
Typ: Bruins OT
Kurs: 1.78
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Dziś w nocy spotykają się moje 2 ulubione drużyny. Tak naprawdę Maple Leafs troszkę z przymusu dlatego moje stawianie na Bruins nie jest do końca obiektywne ale na pewno nie życzeniowe.
Oglądałem ostatnie spotkanie Bruins z Devils. Bardzo dobre spotkanie pomimo kilku osłabień. Co prawda zaledwie 23 strzały jednak 3 tercja to było dopełnienie formalności i pokaz znakomitej gry ofensywnej pomimo braku Zdeno. Nie rozumiem troszkę dywagacji nt. braku Chary ponieważ w 1 meczu tych drużyn Słowak również nie grał. Dość &quot;ważnym&quot; osłabieniem jest brak Davida Krejci ale tego z kolei świetnie na Centrze zastępuję Bergeron. W bardzo dobrej formie znajduje się Marchand, a coraz lepiej poczyna sobie debiutujący Griffith który w meczu z Devils strzelił fantastycznego gola. Na tą chwilę nie wiadomo kto wystąpi między słupkami, ale czy to będzie Rask czy Svedberg, spodziewam się wysokiego poziomu.
Leafs natomiast grają powyżej poziomu. Wprawdzie awans do PO byłby dużym sukcesem, jednak myślę że Liście stać na to. Żeby tak się stało, muszą poprawić grę na własnym lodzie. Obecnie to 4 zwycięstwa i 4 porażki na ich koncie. W dobrej formie Kessel ale po nim tak naprawdę długo, długo nic. Jednym zawodnikiem w formie nie da się wygrać z Bruins, dlatego dziś stawiam opcję bezpieczną i 2 punkty Bruins.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia ( Primera Division )
Spotkanie: Blooming Santa Cruz - The Strongest
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godzina: 01.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 17 kolejkę ligową boliwijskiej Primera Division.
Blooming Santa Cruz rozegrał w tym sezonie ligowym 16 spotkań w których zdobył 24 punkty po 6 zwycięstwach, 6 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 22-21.
The Strongest zdobył 21 oczek w sowich 15 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 8 pozycję w tabeli boliwijskiej Primera Division, bilans bramek 23-19.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 14 oczek po 4 wygranych, 2 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Estadio Ramón Tahuichi Aguilera 13-7.
Goście zdobyli 3 punkty w swoich 7 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 8-14.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligowej dzieli tylko 3 oczka a w ostatnich ich 27 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Santa Cruz de la Sierra 15 razy zwyciężali gospodarze, 8 razy zespoły podzieliły się punktami oraz 4 razy komplet 3 oczek pojechał do miasta La Paz.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Club Social, Cultural y Deportivo Blooming w tym sezonie gra porównywalnie i u siebie i w delegacjach jednak u siebie troszkę lepiej i do tego potrafią grać z tym rywalem z miasta La Paz który w tym sezonie ligowym w delegacjach gra tragicznie i ich atutem jest tylko swoje boisko którego w tym meczu im zabraknie co spowoduje że drużyna Blooming Santa Cruz ich kolejny raz na swoim terenie ogra.
⛔100
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Celtics-Oklahoma City Thunder
Typ: Boston Celtics -2,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym typie na Milwaukee znów dziś gram przeciwko Oklahomie. Cóż wypada powtórzyć dwie rzeczy, przede wszystkim kontuzja Duranta i Westbrooka sprawia, że Oklahoma jest obecnie drużyną przeciętną żeby nie powiedzieć słabą. Wczoraj Bucks nie mieli wielkich problemów z ich pokonaniem a Celtowie dysponują składem teoretycznie jeszcze mocniejszym niż Bucks.
Nie można też zapominać o fatalnej wyjazdowej dyspozycji Thunder, która po wczorajszej przegranej ma tragiczny bilans w tym sezonie 0-5. Oczywiście prędzej czy później się przełamią ale osobiście wątpię aby to nastąpiło przed powrotem przynajmniej Westbrooka. Dodatkowo Oklahoma jest b2b co ma na pewno wpływ na drużynę o tak ograniczonej rotacji.
Jesli chodzi o Celtów to przyznam, że nie przepadam za nimi dlatego rzadko kiedy oglądam ich spotkania, tak się jednak złożyło że ostatni mecz grali z Chicago Bulls których z kolei oglądam kiedy mogę i Celtowie ten mecz wygrali grając nieźle, a grali przecież z jednymi z faworytów do zwycięstwa w lidze. Poza tym spodziewany jest dziś powrót podstawowego PG Bostonu- Rajona Rondo, bodajże największej gwiazdy zespołu.
Podsumowując, dziś w Bostonie gospodarze zmierzą się z borykającą się z kontuzjami najlepszych graczy i grajaca fatalnie na wyjazdach drużyną z Oklahomy. Dodatkowo gospodarze wydają się być w niezłej formie i wraca ich lider oraz zarazem główny rozgrywający. Wydaje mi się, że wygrana Celtów jest dośc pewna, dlatego dokładam dodatkowy niewielki handicap.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-ATP Masters Londyn Debel
Godzina: 19:00
Spotkanie: Benneteau/Roger-Vasselin vs Dodig/Melo
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ostatni mecz fazy grupowej obu par. Ivan z Marcelo przewodzą grupie z kompletem zwycięstw, zaś Francuzi odnotowali jak dotąd jedno zwycięstwo oraz raz zeszli z kortu pokonani. W kwestii awansu jest jeszcze wiele możliwości, mecz Granollersów z Nestorami będzie rozgrywany wcześniej, przez co przed tym meczem zawodnicy będą już mogli znać różne kombinacje wyników, które przyczynią się do różnych scenariuszy w grupie B. Podejrzewam jednak, że i Francuzi i Chorwat z Brazylijczykiem nie będą bawili się w kalkulacje, a zagrają po prostu swoje.
Co do pary Benneteau/Roger-Vasselin, to pisałem już o nich, więc pozwolę sobie zacytować:
„W prawdzie Julien z Eduardem też przegrali tutaj swój pierwszy pojedynek, również stracili swój serwis 3-krotnie, jednak po jednej z nich potrafili od razu zaliczyć przełamanie powrotne. Zaliczyli 2 asy, przy 1 dfie. Serwis nie wyglądał rewelacyjnie, jednak jestem w stanie uwierzyć, że był to wybryk. Sądzę tak, ponieważ dłuższy okres przed tym turniejem Francuzi zachowywali stałą, wysoką formę. Nie licząc porażki z Klaasenami w Paryżu, gdzie ich przeciwnicy „walczyli o życie”, a oni mieli w głowie już turniej kończący sezon, ich dyspozycja jest na dobrym poziomie. Potrafili dojść do finału w Szanghaju. Pomiędzy tym sukcesem, a US Open zrobili sobie przerwę i obaj odpoczęli od swojego współpartnera.”
Powyższe słowa okazały się trafne, a w meczu z Nestorami Berety poprawili już swoją grę. Śmiem twierdzić, że mimo straty seta, kontrolowali cały czas spotkanie. Serwis stał na bardzo dobrym poziomie, obaj Trójkolorowi utrzymywali swoje podanie w odpowiedni sposób, wiele razy posyłając punktujące uderzenia. Do tego dochodzi niezła gra w wymianach, starali się grać mocno ofensywnie, wiele razy nie bawiąc się w delikatne uderzenia, tylko bijąc mocne forehandy oraz backhandy. Często także zamykali akcje przy siatce, co często kończyło się powodzeniem. Oprócz tego porządnie zapunktował Eduard, który kilka razy posyłał niesamowite returny. Jego partnera cechowała zaś ogromna determinacja i chęć dążenia do celu, którym było zwycięstwo. Julien rzadko popełniał błędy i rozegrał dobre spotkanie.
Dodig z Melo są liderami tabeli, jednak nie uważam, żeby ich gra była taka miażdżąca. O ile w meczu z Nestorem i Zimonjiciem wykorzystali ich fatalną formę i myśli Kanadyjczyka i Serba o wakacjach, to w meczu z Katalończykami mieli niesamowitego farta. Dwukrotnie w tiebreakach tracili swój serwis i Granollers z Lopezem mieli swój serwis na zdobycie obu setów. I w takim momencie obaj Hiszpanie głupieli i oddawali dwa swoje podania pod rząd. Dzięki tym wybrykom, mimo nie najlepszej grze Dodigi ograli swoich rywali 2:0. Wtorkowy mecz pokazał też, ze Marcelo nie dysponuje jakąś rewelacyjną formę. Wiele razy potrafił się mylić przy siatce, jego serwis także nie był na dobrym poziomie. Potrafił popełnić podwójny błąd serwisowy w newralgicznym momencie. W przeciwieństwie do swojego kolegi Ivan pokazał, że czuje się dobrze na londyńskich kortach. Nieźle serwował i zaliczył kilka efektownych returnów. Jednak i on nie ustrzegł się błędów. Także potrafił zaliczyć dfa w końcówce tiebreaka i kilkukrotnie psuł proste piłki obijając siatkę.
Podsumowując, u pary francuskiej widzę większą równowagę. Obaj tenisiści prezentują podobny poziom w każdym elemencie, co ważne większość swoich punktów zdobywają poprzez swoje umiejętności, budując akcje pod swoją wygraną. U Brazylijczyka z Chorwatem często decyduje szczęście, błąd przeciwników, bądź szczęśliwie zagrana piłka nie do odbicia na drugą stronę. W Beretach widzę moich faworytów w tym spotkaniu i to ich triumf typuję w czwartkowym spotkaniu londyńskiego Mastersa.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damian678 30

damian678

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 1:00
Spotkanie:Celtics - OKC
Typ:Boston Celtics FT
Kurs:1.59
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod lupę biorę spotkanie z NBA gdzie w TD Garden C&#39;s zmierzy się z Oklahomą City Thunder. Idę tutaj w wygrane Boston Celtics którzy ostatnie spotkanie grali w Chicago 5 dni temu. Oklahoma b2b i spore minuty dostali starterzy w przegranym meczu z Milwaukee Bucks. Zdobywca 29 pkt Reggie Jackson grał 40 min, Ibaka 35 min. Do tego ławka jest starasznie wąska przez kontuzję nie tylko Kevina Duranta i Russela Westbrooka. Do składu Celtics wraca Rajon Rondo. Patrząc na cały skład i ostatnie mecze Koniczynek widac spory potencjał. Pierwsza piątka zaczyna być mocna. Świetnie rozwija się Kelly Olynyk który ma skut zza łuku na poziomie powyżej 50%. Z gry także jest świetnie. Na guardach mamy RR9 i Averego Bradleya. Obaj świetnie potrafią bronić i są pożyteczni także w ataku. Jeff Green minimalnie in plus. To samo można powiedzieć, że ogromny postęp zrobili także dwaj na których najbardziej liczę w C&#39;s. Jarred Sullinger i Kelly Olynyk. Obaj świetnie rzucają, zbierają i zaliczają także asysty. Boston w poprzednich meczach świetnie dzielił się piłka, to tym sposobem wygrali z Bulls. Grają szybko, każdy wie co grać i robi to. Każdy z pierwszej 5 zdobywa nie mniej niż 10 pkt. Z ławki rewelacyjnie spisuje się Tyler Zeller i dobrze Thorthon. Myślę, że bet godny uwagi.

Jeżeli grasz zostaw +++ To bardzo motywuje do pracy nad następnymi typami
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:01:00
Spotkanie:Sao Paulo-Internacional
typ:2
kurs:5.50
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Zapraszma na 35 kolejke brazylijskiej Serie A, w ktorej znajdujace sie obecnie na 2 pozycji Sao Paulo podejmie na swoim stadionie 5 Internacional. Głównym powodem zagrania przeze mnie tego typu jest zaskakujaco duzy kurs wystawiony na druzyne gości. Owszem ostatnio nie idzie im rewelacyjnie (szczególnie na wyjazdach), ale w meczach miedzy takimi zespolami moze wydarzyc sie wszystko co potwierdza ostatnie 5 H2H, w ktorych 2 razy zwyciesko wychodzil Internacional, tyle samo Sao Paulo i raz był remis. Obecna forma i atut własnego boiska z pewnoscia jest tutaj po stronie gospodarze, ale Internacional absolutnie w tym meczu nie jest na straconej pozycji, a za drobne po takim kursie mozna sprówac zagrac. Ciezko mi cokolwiek wiecej napisac na temat tego meczu bo nie bede ściemniał, że regularnym obserwatorem tej ligi nie jestem.Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Masters Cup ATP 2014 (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Federer Roger-Murray Andy
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedno jest pewne ten kto gra undery w tym turnieju już jest pewnie zarobiony, ponieważ już w 8 meczach zawodnicy nie przekroczyli overowej linii. Czas postawić na Szkota ponieważ kursy są wystawione według mnie niesprawiedliwie.
Federer w pierwszym swoim meczu pokonał Ronica 6:1, 7:6. Kanadyjczyk w pierwszym secie stracił dwa razy swoje podanie ponieważ serwis mu nie siedział i dodatkowo granie na bekhendową stronę Milosa to kopalnia punktów w większości przypadków. W drugim secie Kanadyjczyk nieco się ogarnął lecz taktykiem on wspaniałym nie jest, bo jak się zagrywa seryjnie forhendem po crossie to taki mistrz jak Federer to wyczuwa szybko i wykorzystuje. W II secie Szwajcar miał sytuację podbramkową ponieważ obronił piłkę setową przy 5:6, lecz w tie breaku Raonic się zapadł i nie ugrał tam żadnego punktu. Raonic z całej grupy w Londynie jeśli chodzi o poruszanie się na korcie oraz defensywę radzi sobie najgorzej,a mimo tego napsuł nieco nerwów Federerowi. W drugim swoim meczu Roger pokonał dość gładko Japończyka 6:3, 6:2 i tam poza trzema obronionymi break pointami mocno się nie napocił. Zagrał znacznie lepiej w tym meczu, lecz Nishikori od drugiego seta musiał grać z lekką kontuzją nadgarstka.
Murray natomiast w pierwszym meczu przegrał niespodziewanie z Japończykiem 6:4, 6:4 i zagrał tam bardzo słabo ale i Kei zagrał dość solidnie. Nie ma się w tym turnieju co dziwić każdą wygną nie faworyta, ponieważ tutaj każdy teoretycznie może wygrać z każdym. W drugim meczu Andy pokonał Raonica gdzie w pierwszym secie mogliśmy oglądać tego Murraya który wygrywał wielkie szlemy,a w drugim grał jak Murray z formą z 2014 roku czyli raz dobrze,a raz średnio. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Murray 11:12, lecz jak zawsze przy takiej statystyce wiele meczów było rozgrywanych bardzo dawno temu. Ponieważ mecze z 2005 czy 2008 nie mają nic do rzeczy w chwili obecnej. Gdyby się skupić na ostatnich dwóch latach to mamy 2:1 dla Federera. Panowie spotykali się dwa razy w tym roku gdzie górą był najpierw w AO Roger 3:1 a kolejno w Cincinnati również 2:0.
Różnica teraz jest moim zdaniem bardzo spora, PONIEWAŻ!!! Federer cały rok gra na bardzo dobrym poziomie,a Andy początek sezonu miał niemrawy i odpalił (bo musiał aby zagrać w Londynie) pod koniec sezonu. Na tym okresie halowym Szkot zaprezentował się bardzo dobrze ponieważ wygrał turniej w Wiedniu jak i w Walencji. W Austrii nawierzchnia była szybka,a w Hiszpanii wolna. W Paryżu odpadł z Djokovicem,lecz teraz z Serbem każdy odpada. Szwajcar oczywiście też świetnie spisuje się na tym sezonie halowym pod koniec roku ponieważ wygrał w Bazylei czy tutaj ma dwie wygrane. Ale potrafił tracić sety z Istominem, Karlovicem, Chardym czy przegrać z Raonicem.
Nawierzchnia w hali jest bardzo wolna ku mojemu zdziwieniu także jest to plusem dla Murraya który jest mistrzem w grze obronnej. Nawierzchnia jest wolna i dodatkowo piłka odbija się bardzo nisko, totalnie dziwna nawierzchnia. Forma formą, sezon sezonem ale wiadomo, że liczy się dyspozycja dnia. Uważam,że Andy wygra ten mecz ponieważ dawno nie miał tyle pozytywnych argumentów przy sobie przeciwko Federerowi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maciek9105 4

maciek9105

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Godzina: 01:30
Spotkanie: Ciclista - Penarol
Typ: poniżej 78,5 punktów w 1 połowie
Kurs: 1.83
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W jednym z zaplanowanych spotkań w argentyńskiej Lidze A, zmierzą się Ciclista w roli gospodarza oraz Penarol. Ciclista po rozegranych dwunastu meczach, w których odniosła tylko dwa zwycięstwa, zajmuje ostatnie 9 miejsce w tabeli z bilansem punktowym 825:961. U siebie, na pięć rozegranych spotkań odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Bilans punktowy:342:395. Penarol po ośmiu zwycięstwach i pięciu porażkach zajmuje 4 miejsce w tabeli z bilansem punktowym:1060:1002. Na wyjeździe, w siedmiu rozegranych spotkaniach odnieśli cztery zwycięstwa oraz przegrali trzy mecze. Bilans punktowy: 562:572. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami wygrał Penarol, który przed własną publicznością pokonał gości 88:66.
Gra gospodarzy skupia się głównie na defensywie i rzadko rzucają ponad 70 punktów w meczu. Goście grają odważnie i dużo punktują jednak spodziewam się, że będzie to nudne spotkanie a przede wszystkim w wolnym tempie,głównie za sprawą gospodarzy. Liczę, że w 1 połowie zobaczymy mniej niż 78,5 punktów.
✅83
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTYNA: Primera División - Torneo Transición - Kolejka 14
Godzina: 23:00
Spotkanie: Arsenal Sarandi - Independiente
Typ: 1
Kurs: 2.66
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Witam.Na jutrzejszy mecz wybrałem spotkanie 14 kolejki Argentyńskiej najwyższej klasy rozgrywkowej Pomiędzy Arsenal Sarandi a Independiente.Zacznę od gości.Zajmują obecnie 4 pozycje w tabeli. Ich bilans to 8-2-4 z tego 3-1-2 na wyjeździe,gdzie nie strzelają dużo bramek i mają ich na koncie 8 a straconych 9.Drużyna gospodarzy zaś plasuje się na 11 miejscu z bilansem 5-3-6 z czego 5-2-0 u siebie,bramki to 9-2 Może nie dużo strzelają ale skutecznie i dobrze bronią.Jako że większość zwycięstw w tej lidze przypada gospodarzom upatruje tutaj zwycięstwa gospodarzy,dodatkowym atutem który przemawia na korzyść gospodarzy jest h2h gdzie 4 ostatnie mecze zakończyły się zwycięstwami Arsenalu,w tym trzy u siebie. Myślę że mecz zakończy się skromnym 1-0 Powodzenia.Pozdrawiam
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ITF Dubai
13.11 12:30
Alexandra Dulgheru - A.S. Mestach
typ: 1
1,57
Pinnacle
Analiza
Jutro ćwiercfinały turnieju kobiecego ITF w Dubaju, wybrałem spotkanie Rumunki Alexandry Dulgheru z Belgijka, Mestach. W moim odczuciu bukmacherzy za mało faworyzują w tym spotkaniu Alexandrę. Dulgheru była już bardzo wysoko w rankingu WTA, ten sezon jest jednak dla niej bardzo nieudany, przez co wypadła za pierwszą setkę rankingu. Wydaje się jednak, że do Dubaju przyjechała z calkiem niezla forma. Bez wiekszych problemow ograła Turczynkę, Buyukakcay, a w II rundzie zdemolowała Hiszpankę, Pous Tio, nie oddając jej nawet jednego gema! Belgijka natomiast w ostatnim czasie nie grała zbyt dobrze. Probowała swoich sił w ITFach w Kanadzie, gdzie szybko odpadała, kolejno w II rundzie z Bonaventure i w I z nikomu blizej nieznana Whoriskey. Forma przemawiała by więc za Rumunkę, podobnie jeśli chodzi o umiejętności, Belgijka w moim odczuciu będzie miała cięzko przebić się wyzej niz na poziom challegerowy. Dulgheru udowodniła już nie raz, że jej miejsce jest w turniejach WTA. Jest zawodniczką bardziej regularną i doświadczoną i ku niej kieruje swoj jutrzejszy typ.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna
Godzina: 00:10
Spotkanie: River Plate - Estudiantes
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spoptkanie 15 kolejki ligi argentynskiej. Liderujace River Plate podejmuje 6 Estudiantes. Nie ma czasu na pisanie dlugiej analizy. Dopiero pojawily sie sklady. Wracaja Rodriguez i Pilischi, więc River wzmocnione w stosunku do ostatniego meczu z Velez 1:1. Estudiantes po 2 porazkach wygrało skromnie z Rosario. Te ekipy juz sporo razy spotkaly sie nawet w tym sezonie i wszystko wygrywali zawodnicy River Plate, ktorzy z kolei maja passe ok 25 meczów bez porażki nie licząc 0:0 w Copa Argentina. Dla mnie River moze to wygrac, a ze liga nie stoi dobrze w bramkach i Estudiantes jest dosc silne, to po przerwie.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Boliwia Apertura
Godzina: 1:00
Spotkanie: Club Bolivar - Sport Boys Warnes
typ: 2 dnb
kurs: 7.50
Bukmacher: expekt
Analiza:
Z góry uprzedzam, że jest to typowy bet na ryzyko ???? . Oparty jedynie na statystykach, oraz na nieprzewidywalności piłki nożnej, która często zaskakuje właśnie przy takich kursach.
Z racji tego, że nie ma za bardzo z czego wybierac, wpadłem na to spotkanie.
Otóż, przedostatnia drużyna ligii jedzie do wicelidera, z którym odniosła swoje jedyne zwycięstwo w tym sezonie i to, aż 5:0 !! ???? . Wogóle widac, że Sport Boys lubią grac z Club Bolivar. Raz przegrali, po dwa razy wygrali i zremisowali.
Ostatnio nawet zanotowali 3 remisy z rzędu, czas więc na drugą wygraną w sezonie( bądź kolejną 6 porażkę ???? ). Stosunek ich porażek wcale nie wygląda, aż tak źle na tle innych drużyn. Gdyby udało im się przechylic na swoja korzyśc chociaż, kilka z 9 remisów mogłoby to lepiej wyglądac w tabeli. Poza tym stosunek bramek też nie jest jakiś tragiczny na 16 kolejek, 15-18.
Club Bolivar po 7 meczach bez porażki, ostatnio przegrał z liderem, Oriente.
Może, złapie ich właśnie jakaś zadyszka, kryzys czy coś w tym stylu.
Napewno gospodarze są faworytem i wcale tego nie neguję, ale widzę w tym meczu małą, szaloną szansę na niespodziankę. Choc wynik w handi dla gospodarzy również jest realny.
Kurs wart pogrania, naprawdę za drobne ???? A
Powodzenia!! ????
⛔100
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - BRAZIL Série A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Sao Paulo-International
typ: win Sao Paulo
kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle Sports
analiza:
W obliczu wielu sprzecznych pomysłów na czwartkowe mecze ATP Finals inda London postanowiłem zagrać na brazilian Série A i mecz faworyta Sao Paulo versus International. Nie będę ściemniał, że jestem pasjonatemtej ligi z racji różnicy czasu pomiędzy Europą, a Am. Południową, takż sówtyp opieram w dużej mierze na statystykach.
Do meritum. 33 kolejki za nami, do rozegrania jeszcze 5, Sao Paulo ma stratę 5 pkt do lidera Cruzeiro, który dziś rozgrywa wyjazdowe spotkanie z Atletico-MG, później (w weekend) ciężki wyjazdowy mecz z 8-ym Santosem. Jeśli Sao Pauloma jeszcze niedzieje na wygranie ligi brazyliskiej,to dzisiejszy mecz po prostu musi wygrać(a gorąca publika na pewno nie zawiedzie; to nie ten kraj).
Po drugiej stronie mamy zespół International. O co on dziś walczy? O Copa Libertadores, a w walkę jest &quot;zamieszanych&quot; jeszcze kilka zespołów, także powinno być gorąco ????
Prawdopodobne składy + info o kontuzjach i pauzach za kartki (co w lidze brazylijskiej jest równie ważne):
http://www.whoscored.com/Matches/809886/Preview
⛔100
 
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy-Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Köln -Mannheim
Typ: Mannheim 60&#39;
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj wieczorem spotkają się 13 w tabeli Koln z liderującym Mannheim. Oba zespoły rozegrały w obecnym sezonie ligowym 16 spotkań. Bilans Koln to 4 zwycięstwa (w tym jedno po dogrywce) i 10 przegranych (8 w regulaminowym czasie). Adler Mannheim natomiast odniósł 13 zwycięstw, a 3 razy przegrał. W obecnym sezonie goście dzisiejszego pojedynku są zdecydowanie najlepszą drużyną w lidze. Wygrywają pewnie i przekonywająco. Ich siła wynika z dobrej organizacji gry i zespołowości. Gospodarze natomiast notują bardzo słabe wyniki. Wydaje się, że ich obecna forma również nie jest najwyższa, ponieważ wysoko przegrali ostatnie dwa spotkania. Jeżeli w dzisiejszym meczu nie wydarzy się nic niespodziewanego to prawdopodobnie Adler Mannheim odniesie kolejne zwycięstwo i umocni się na prowadzeniu w tabeli.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 30

bozydar93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Polska PHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Opole-Oświęcim
Typ: Unia Oświęcim
Kurs: 2,4
bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 18:30 w Opolu miejscowy Orlik podejmie Unie Oświęcim. Bukmacherzy minimalnie faworyzują drużynę gospodarzy. Jednak moim zdaniem to drużyna gości zejdzie z lodu zwycięska. Zacznę od tego iż pierwszy mecz który został rozegrany w Oświęcimiu zakończył się wygrana Unii 5:0. Opolanie byli drużyną zdecydowanie gorszą. Strzały oddane 40:14 na korzyść Unii!! Kolejnym moim argumentem jest fakt iż od ostatniego meczu obu drużyn Unia wzmocniła się personalnie i po 280 minutach przerwali zła passę zdobywając gola wygrywając ostatni mecz z Bytomiem 6:4. Natomiast ostatni mecz Opolanie przegrali 8:0 z Sanokiem!! Trener Opolan powiedział o tym meczu; &quot;Wynik adekwatny do poziomu drużyn, dzisiaj zabrakło nam wszystkiego, przegraliśmy wstydliwy sposób&quot;. Jak widać lepsze nastroje panują obecnie w Oświęcimiu.
Uważam, że skład Unii jest lepszy od Orlika i złe dni są już za drużyną z Oświęcimia. Unia najprawdopodobniej po tym meczu wskoczy do upragnionej &quot;szóstki&quot;. Transmisja meczu na TVP SPORT! ;)
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom