>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg vs Schalke
Typ: Over 2.5 / Obie strzela
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Po raz kolejny ide w kierunku Bundesligi.
Ogolnie cala ta kolejka jest dziwna,przynajmniej dla mnie,wczoraj Bayern wymeczyl zwyciestwo z beniaminkiem,Gladbach polegl w Leverkusen,Hertha rozbila Darmstadt,zawiedl i to bardzo Wolfsburg,ktory nie wygral kolejnego meczu z rzedu w lidze oraz Hannover,ktory tym razem oczywiscie nie strzelil nawet bramki.
Dzisiaj pojedynek druzyn,ktore sa w formie,zarowno jedni jak i drudzy w ostatnich 5 meczach przegrali tylko raz.
Augsburg po bardzo dobrym poprzednim sezonie w tym jak na razie walczy o to,aby uciec jak najdalej od strefy spadkowej.
Jesli dzisiaj wygraja wowczas awansuja na 13 miejsce.
Bawarczycy pokonali ostatnio na wyjezdzie Partizan Belgrad 3:1 i tym samym awansowali do kolejnej rundy w LE z drugiego miejsca.
Wczesniej pokonali na wyjezdzie FC Koln 1:0.

Schalke natomiast walczy jak co roku o europejskie puchary.
Na ta chwile sa na 8 miejscu z dorobkiem 24 punktow,jesli dzisiaj wygraja,wowczas awansuja az na 4 pozycje.
Jak widac obie ekipy maja dzisiaj szanse na dosc spory awans w tabeli,tak wiec jest o co grac.
W 5 ostatnich meczach Schalke bylo gorsze tylko od Bayernu.
Ostatni mecz ligowy to pewna wygrana z Hannoverem 3:1.
Schalke podobnie jak Augsburg gral w fazie grupowej LE,gdzie rowniez awansowali do kolejnej rundy z pierwszego miejsca.

Licze dzis na dobry mecz i podtrzymanie ostatniej formy w obu ekipach.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja : Ligue 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Monaco - St. Etienne
Typ: Remis (X)
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś pod lupę wziąłem spotkanie drużyn sąsiadujących ze sobą we Francji. Obie drużyny są po meczach pucharowych. Monaco wywiozło z Anglii bagaż 4 goli natomiast, drużyna z Sant Estève zremisowała u siebie z Lazio 1-1. Także w nogach obie ekipy odczuwać będą jeszcze mecze które rozegrali raptem nie całe 72h wcześniej. Drużyny o zbliżonym potencjale, zbliżone w tabeli oraz o zbliżonych bilansach goli strzelonych do straconych, dodatkowo patrząć na H2H i ostatnie 2 spotkania, które zakończyły się remisami jestem skłonny zaryzykować, że i dziś padnie remis w tym spotkaniu. Co do osłabień to w Monaco nie zagrają Traore, Cavaleiro i Coentrao natomiast w ekipie gości Beric, Karamoko, Diomande (kontuzje) oraz Eysseric (kartki).
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Polska Ekstraklasa
18 00
Legia - Piast
Piast i obie strzelą
8.50
B365
Witam. Dziś w tym spotkaniu polskiej ekstraklasy uważam że można zaszaleć. Piast ma znakomitą okazję by dorzucić do pieca warszawskiej Legi. Legioniści napewno czują jeszcze oddech za plecami po czwartkowym meczu w Lidze Europy gdzie w katastroficznym trybie stracili 5 bramek. Dzisiejszy mecz będzie dla nich bardzo ciężki gdyż mierzą się z niuespodzianką tegorocznego sezonu Piastem z gliwic który znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli. Goście jeżeli zauważyliście ostatnie mecze to przegrana z gornikiem i remis z cracovią i po tych dwócxh spotkaniach myślę że możemy przygotować się na pasmo kilku zwycięstw ze strony piasta tak jak było to juz 3 razy bodajże że po dwóch czy trzech remisach czy porazkach piast zdobywał komplet oczech przez kilka nastepnych spotkan, i dzisiaj jest na to wspaniała okazja by wywieźć z warszawy 3 pkt, gdyz legia napewno jest zmęczona bo czwartkowym meczu. Kurs na ten typ bardzo pięknie się prezentuje zatem trzeba grać pPiłka nożna Polska Ekstraklasa
18 00
Legia - Piast
Piast i obie strzelą
8.50
B365
Witam. Dziś w tym spotkaniu polskiej ekstraklasy uważam że można zaszaleć. Piast ma znakomitą okazję by dorzucić do pieca warszawskiej Legi. Legioniści napewno czują jeszcze oddech za plecami po czwartkowym meczu w Lidze Europy gdzie w katastroficznym trybie stracili 5 bramek. Dzisiejszy mecz będzie dla nich bardzo ciężki gdyż mierzą się z niuespodzianką tegorocznego sezonu Piastem z gliwic który znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli. Goście jeżeli zauważyliście ostatnie mecze to przegrana z gornikiem i remis z cracovią i po tych dwócxh spotkaniach myślę że możemy przygotować się na pasmo kilku zwycięstw ze strony piasta tak jak było to juz 3 razy bodajże że po dwóch czy trzech remisach czy porazkach piast zdobywał komplet oczech przez kilka nastepnych spotkan, i dzisiaj jest na to wspaniała okazja by wywieźć z warszawy 3 pkt, gdyz legia napewno jest zmęczona bo czwartkowym meczu. Kurs na ten typ bardzo pięknie się prezentuje zatem trzeba grać p[óki jeszcze jest wysoki.Powodzenia
⛔ 100
 
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1.
Godzina: 14:00
Spotkanie: Monaco - St. Etienne
Typ: Oba zespoły strzelą (BTS)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spotkanie w lidze francuskiej. 4. w tabeli Monaco podejmuje 7. St. Etienne. Oba zespoły bardzo rzadko remisują bezbramkowo. Na tle ligi francuskiej w meczach rozgrywanych przez te drużyny pada dużo bramek, co sprzyja typom BTS/over.
Zgadzam się w 100% z analizą jaką przedstawił post wyżej gracz &quot;unique&quot;.
Wycinek tabeli:
4. Monaco, 17 spotkań, bramki 24:23 (średnia bramek/mecz 1,41:1,35)
7. St. Etienne, 17 spotkań, bramki 21:21 (średnia bramek/mecz 1,24:1,24)
Wyobrażając sobie to spotkanie stawiam na remis 1:1/2:2. Bilans bezpośrednich spotkań tych drużyn zwiększa prawdopodobieństwo typu BTS.
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka VTB
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Bisons - Astana
Typ:
over 162.5
Kurs:
1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Astana to obecnie chyba najbardziej &quot;patologiczny&quot; zespól całej VTB. Bez obrony, bez ambicji za to z dużą kasą. Kilku bardzo solidnych graczy, którzy biorą ogromne pieniądze. Kilka dni temu widziałem ich mecz z ekipą Kaleva, gdzie goście grając raptem w 7-kę o mały włos nie wygrali meczu, który był tak &quot;radosną koszykówką&quot; jakiej dawno nie widziałem. Wynik 97-91 dla Astany. Tydzień temu z Saratovem Astana zrobiła linię 224 !!!. W tym roku z Bisons 3 mecze i 2 razy over 162.5 zrobiony. Nie wierzę, że Astana nagle stanie się &quot;demonem&quot; defensywy i sadzę, że dziś znowu będzie mnóstwo radosnej ofensywnej gry. Nie zawiedzie egzekucja to linię taką zrobią spokojnie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crotone - Modena
Typ: Crotone i +2,5 bramki w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oferta na dzisiejszy dzień jest bardzo bogata jaka to często w niedziele bywa. Ja udaję się dziś na drugoligowe włoskie boisko. Druga drużyna Serie B (ponieważ ma mecz rozegrany mniej od obecnie prowadzącego Cagliari) Crotone będzie podejmowało zajmująca bardzo odległa bo 19 pozycje Modenę. Zdecydowanym faworytem tutaj są gospodarze którzy u siebie meczy jeszcze nie przegrali wygrywając 7 i jeden raz remisując. Ich rywale na wyjeździe w 8 spotkaniach zgromadzili zaledwie 2 pkt dzieląc się punktami dwa razy i ponosząc 6 porażek. Co jest bardzo ciekawe od 2010 roku zagrały te drużyny na stadionie Crotone 6 razy i za każdym razem padały minimum trzy bramki. Modena może nie jest na wyjazdach jakoś super bramkostrzelna, ale na ostatnie 5 meczy w trzech udawało im się te bramki zdobyć. Tak więc jak strzelą to typ powinien spokojnie wejść, a jeżeli nie to trzeba liczyć że gospodarze sami strzelą 3 bramki co zdarzało się nie raz w tym sezonie.
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool vs. West Brom
Typ: Over 2.5&amp;BTTS - 3.0/Bet365


Szukałem czegoś ciekawego na to spotkanie i w sumie nic pewnego nie znalazłem jednak obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Buki płacą 2.0 za bramkę West Bromu co jest totalną przesadą. Co prawda drużyna trenera Pulisa nie strzela za dużo bramek (14 bramek w 15 spotkaniach) jednak w meczach z tymi &quot;lepszymi&quot; (Everton, Tottenham, Arsenal, Leicester, United) strzelili oni 7 bramek i tylko United zachowało czyste konto. Czyżby ta drużyna inaczej motywuje się na spotkania z potentatami? Bardzo możliwe. Jednak jest inny argument, który przekonuję mnie za graniem na ich bramkę a mianowicie bardzo dziurawa defensywa Liverpoolu. Nie wiemy jeszcze jaki środek pola wystawi trener Klopp jednak pewne jest to, że w środku będzie grał duet Skrtel-Lovren. A dopóki ten drugi będzie grał to będą się zdarzać głupie błędy. Do tego warto wspomnieć, że Mignoletowi także zdarzają się błędy. Drużyna gości przyjedzie na to spotkanie bez Stephane&#39;a Sessegnona, który doznał kontuzji w poprzedniej kolejce. Liczę na to, że w tym spotkaniu od początku wystąpi Berahino, który w zeszłym sezonie grał świetnie a w tym sezonie siedział na ławce/trybunach wreszcie wraca do formy. Potwierdził to bramką w poniedziałkowym spotkaniu zespołu U-21. Co do gola lub też goli &quot;The Reds&quot; chyba nie mam się co martwić. Zespół z Anfield co prawda w dwóch poprzednich spotkaniach nie strzelił bramki jednak chyba nie ma się o to co martwić jeżeli chodzi o niedzielne spotkanie. Do zespołu wraca Coutinho czyli główny motor napędowy drużyny a także Henderson, który powinien poukładać wszystko w środku pola. Smutne jest to, że po raz kolejny kontuzji doznał Daniel Sturridge gdyż jego duet z Brazylijczykiem mógłby być zabójczy dla rywali. Nie mniej jednak Cou pokazał już w tym sezonie, że potrafi współpracować z Ibem, Firmino czy też Benteke także jego powrót do gry powinien spowodować dużo więcej akcji bramkowych dla &quot;The Reds&quot;. Jak dla mnie faworytem i zwycięzcą meczu może zostać tylko Liverpool jednak kurs jest dużo za niski a bramka dla West Bromu powinna paść przez argumenty, które wspominałem. Jak dla mnie mega dobry bet po takim kursie!

Przewidywany skład Liverpoolu:

Mignolet – Clyne, Škrtel, Lovren, Moreno – Emre Can, Henderson – Milner, Coutinho, Lallana – Benteke

Jak na moje jest to aktualnie najsilniejsze ustawienie Livepoolu jakie możemy zobaczyć, bo Sturridge jest kontuzjowany a Firmino jest bez formy. Myślę także, że warto zagrać kartkę Cana i bramkę Coutingo. Wynik 2-1 jest moim zdaniem jak najbardziej do wejścia. Także over 2.5&amp;BTTS po tym kursie jest warty gry a najważniejszą rzeczą jest czas kiedy padnie pierwsza bramka. Liczę na przynajmniej jednego gola w pierwszej połowie, który otworzy nam trochę spotkanie gdyż West Brom będzie się zapewne murował od początku spotkania.
Zły zapis typu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Serie A
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Napoli - As Roma
Typ:
2
Kurs: 5.00

Bukmacher: Betclic
Analiza:

Kurs 5 na Romę to jakiś żart.Jeżeli spotykają się dwa dwa topowe zespoły o zbliżonej klasie to grzech nie zaryzykować.Oglądam ostatnie mecze Neapolu i mają oni skłonności do kunktatorstwa.Początek meczu nasiad i chęć szybkiego zdobycia bramki wychodzą bardzo zdeterminowani ,ale jak prowadzą to ich zaspał gaśnie i z czasem robi się nerwowo.Co nie zmienia faktu ,że są delikatnym faworytem w dzisiejszym meczu ale nie przesadzajmy.Roma potrafi grać w piłkę fakt ,że ostatnio mają gorszy okres ale wrócił Gervinho i zaczyna to lepiej wyglądać.
Jeżeli Roma przetrwa początkowy napór ekipy z Neapolu ,to może być bardzo ciekawie, jakaś kontra Gervinho czy stały fragment Pjanića i losy meczu mogą się odwrócić.Taki kurs na Romę jest moim zdaniem wart ryzyka dobrą opcją wydaje się także x2 na kursie ponad 2.
Nie skreślam dziś Romy, Napoli nie przegrało od 7 meczy w lidze na San Paolo,a ostatnią drużyną która tam wygrała był inny oponent ze stolicy, czyli Lazio, przypadek?
⛔ 100
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crotone - Modena
Typ: Do przerwy/koniec meczu - Crotone/Crotone
Kurs: 2.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Już koledzy podali wcześniej typ na Crotone swoją drogą bardzo dobry typ , ponieważ moim zdaniem można dziś na nim sporo zarobić. Ja poszedłem jeszcze dalej i zagrałem HT/FT 1/1 bo nie widzę tutaj wielkich szans dla drużyny Modeny. Po pierwsze słaba dyspozycja wyjazdowa - jeszcze w tym sezonie nie wygrali meczu na wyjezdzie , po 2 Crotone u siebie gra można powiedzieć perfekcyjnie - poza jednym remisem z Brescia same wygrane , i po trzecie wreszcie patrząc na braki w dzisiejszym meczu - w drużynie gości nie zagrają na pewno - obrońca Marzorati , napastnik Sowe i pomocnik Oliveira. Gospodarze bez Balasy , Salzano , Modesto.
Wobec tych osłabień i ogólnie patrząc na formę obu zespołow typ wydaje się racjonalny.
Polecam też zagranie na czystą 1 jak koledzy wyżej za większą stawkę. ????
Powodzenia ! ????
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Piłka nożna Polska Ekstraklasa
godzina: 18 00
spotkanie: Legia - Piast
Typ: Remis w 1 połowie
Kurs: 2.25
Witam, dziś w stolicy miejscowa Legia podejmuje lidera Ekstraklasy - Piasta Gliwice.
Piast w tym sezonie zaskoczył wszystkich kibiców wygrywając serię spotkań i wychodząc na pozycję lidera. Lecz jak wiadomo to jest Polska liga gdzie wszystko się może zdarzyć - 1 miejsce może przegrać z ostatnim.
Legia na Ł3 będzie chciała atakować od pierwszego gwizdka, natomiast Piast skupi się na obronie i uzyskaniu choć jednego punktu w Warszawie.
Moj typ remisu na połowę opieram na tym że obie drużyny w 1 polowie będą chciały jak najwięcej utrzymać piłkę przy nodze.
Dla innych polecam także typ więcej bramek w 2połowie.
Pomoglem? Podziękuj ;)
Zły zapis typu (brak bukmachera)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Villareal - Real Madryt
Typ: Real HA -1,5
Kurs: 2.675
Bukmacher: Bet365
Po porażce z Sevillą i Barceloną w lidze wydawało się, że Real wpadł w dość poważny kryzys. Gra się nie kleiła, spięcia na linii trener-zawodnicy, do tego pojawiające się plotki o odejściu Cristiano do PSG. Jednak drużyna Realu złapała wiatr w żagle i zaczęli grać na najwyższym poziomie. Benzema i Ronaldo strzelają bramkę za bramką, do tego Bale, który gra dużo lepiej niż na początku sezonu. Ekipa Villarrealu gra bardzo solidnie w tym sezonie, szczególnie na własnym boisku jednakże Real nie może pozwolić sobie na kolejne straty punktów, tym bardziej, że Barcelona straciła wczoraj punkty z Deportivo i jest szansa odrobienia 2 punktów. W tamtym sezonie na El Madrigal Real wygrał 0:2 a na Bernabeu zremisował 1:1. Myślę, że w dzisiejszy wieczór Real pod wodzą Ronaldo i Benzemy zdoła wygrać przynajmniej 2 bramkami z ekipą Villarrealu.
⛔ 100
 
gruszczynski 2

gruszczynski

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: Remis
Kurs 3.40
Buk Bet365
Godz: 15:30 / 13.12.2015
Analiza:
Siódmy w tabeli Lech podejmuje szóste w tabeli Zagłębie. Kluby dzielą dwa oczka. Pod wodzą Urbana, Pyry grają świetnie (6 wygranych, 2 remisy), ale swój typ podziału punktów opieram na tym, że Lech grał w tygodniu pierwszym składem z FC Basel i może być zmęczony. Dodatkowo w meczu u poznaniaków nie zagrają: Dariusz Dudka, Maciej Gostomski (choroba), Gergo Lovrencsics i Marcin Robak (kontuzja). Pod znakiem zapytania jest także występ Kebby Ceesaya. Lech i zagłębie zagrają ze sobą czwarty raz w tym sezonie. W Pucharze dwukrotnie lepszy był Lech, zaś w lidze - Zagłębie. Lubinianie w ostatnich czterech meczach wygrali trzy i jeden przegrali. To solidna ekipa, która według mnie zremisuje dzisiaj ze zmęczonym Lechem.
Jeśli pomogłem - podziękuj. Powodzenia!
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Tottenham - Newcastle
Typ: 0-1, Tottenham
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wczoraj miałem przygotowaną analizę na NBA i pierwszą przegraną GSW, ale jak wychodziłem na miasto,
niestety nie był jeszcze rozpoczęty wątek niedzieli (regulamin mówi, że jeżeli do godziny 20:00, danego dnia, nikt z prowadzących nie założy tematu na następny
dzień, może to zrobić każdy uczestnik turnieju).
Nie ma za dużo analiz, więc jednak postanowiłem dodać swój, może ktoś skorzysta ????
Dzisiaj nie widzę takich perełek ,ale myślę, że to powinno wejść.
5 w tabeli Tottenham podejmuje będące w strefie spadkowej 18 Newcastle.
Tottenham na 10 ostatnich u siebie pojedynków wygrał 7.
Nie udało mu się jedynie z topowymi ekipami: Chelsea, Liverpool, Arsenal.
Myślę, że gospodarze spokojnie pokryją ten handi.
Wygrywali z Monaco 4-1, West Hamem 4-1,Aston Villą 3-1,
Manchesterem City 4-1 to i teraz nie powinni mieć problemów.
Tracą do 4 w tabeli MU 3pkt, do 3 Arsenalu 4pkt, do liderujących MC i Leicester 5pkt. Nie wyobrażam sobie, żeby nie zdobyli kompletu punktów, dzięki czemu dołączą do czołówki. Jak zdobędą pierwszą bramkę, druga to kwestia czasu.
Skorzystałeś? Weszlo? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Schalke
Typ: Schalke -1 win
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem skąd wzięły się te kursy??
Ok, gospodarze po dobrym meczu z Partizanem....
Pamiętajmy że, nie był to spacerek dla nich, więc jakieś zmęczenia są możliwe.
Ale w lidze grają fatalnie !!
Są na 16 miejscu z zaledwie 13 punktami !!
A do tego dochodzą problemy kadrowe, zabraknie najlepszego strzelca zespołu Paula Verhaegha, a Ragnar Klavan i Jan-Ingwer Callsen są kontuzjowani.
Augsburg broni się przed spadkiem, i jest to dla nich fatalny sezon.
Nie wiem jak zagrają w tym meczu, jeśli się otworzą dostaną, sromotne manto !
Schalke w czwartek wygrał 4-0 na wyjeździe z Asteras zabezpieczając sobie 1 miejsce w grupie !!
Morale tego zespołu muszą być podbudowane.
W lidze tracą 2 pkt do 3 miejsca, więc liczę na pełna determinację i wygranie tego meczu.
Schalke na wyjazdach ostatnio miało trudnych rywali, dziś mają o wiele słabszych rywali niż BVB czy Bayern.
Jak dla mnie wygrają spokojnie.
Schalke bez Nastasica, Uchidy i Hogera.
⛔ 100
 
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Bundesliga
Godzina 17:30
Borussia D : Eintracht F
- rzut karny w meczu
- 3.45
Betsson
Pomimo że Dortmund w ostatnim występie na Signal-Iduna Park trochę zawiódł swoich fanów bo poległ 0:1 w LE z PAOK to dziś raczej nie zawiedzie i pokona Eintracht strzelając parę ładnych bramek a zaryzykuję że jedna z bramek będzie zdobyta z rzutu karnego , Borussia w tym sezonie z rzutów karnych zdobyła już 5 bramek i w/g mnie sporo , teraz zaglądając do H2H z Eintrachtem także były podyktowane rzuty karne no i na koniec zdanie o arbitrze tego pojedynku a jest nim Christian Dingert, ten pan bardzo lubi ten punkt na boisku oddalony od bramki o 11 m , w tym sezonie Christian Dingert sędziował 7 meczy i podyktował 4 rzuty karne a jeden z nich dla Borussii w meczu wyjazdowym z FC Ingolstadt , co do ogólnej statystyki Christiana Dingerta to w 372 meczach podyktował 102 rzuty karne tak więc liczę na sporo bramek w tym dzisiejszym meczu bo Dortmund znowu może prześcignąć Bayern w ilości zdobytych goli , Bayern ma ich 45 natomiast Dortmund 42 i przynajmniej w tej statystyce wyprzedzi rywala !
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mat77 158

mat77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Villareal - Real Madryt
Typ: Over 10,5 RR
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny &#39;&#39;rożnolubne&#39;&#39;.Gospodarze kręcą średnio ponad 6 korka na mecz! Real w tym aspekcie jak wiadomo też nie jest jakoś gorszy bo ich średnia to 6 RR.Mecz powinien być na styku, Villarreal u siebie nie traci zbyt wiele punktów a Real wiadomo daleki od optymalnej formy bo pogrom w środku tygodnia z Malmo to jak dla mnie może być trochę mylny wyznacznik.Z ofensywnych graczy po obu stronach raczej bez absencji więc powinnyśmy zobaczyć ciekawy mecz z wieloma sytuacjami pod obiema bramkami.
✅ 90
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina E-sport ESEA Pro Finals
godzina: 20:00
spotkanie: Fnatic - NaVi
Typ: Fnatic DW 3:0
Kurs: 2.37
Finał turnieju zdecydowanym faworytem fnatic, które wczoraj pokonało 2:0 ex-TSM ale gdyby nie głupie błędy ich przeciwników to równie dobrze moglibyśmy zobaczyć duńska drużynę w tym finale, ale nie o tym tu. Patrząc na historię meczów między tymi drużynami nie chce mi się wierzyć że NaVi wygra chociaż jedna mapę. Dużo bedzie zależało od kolejności wyboru map. Jeśli fnatic będzie pierwsze w wyborze to nie powinni mieć problemów z pokonaniem NaVi tym bardziej ze w finałe najpierw drużyny wybierają mapę potem dopiero banują. Znacznie faworyzuje to drużynę fnatic która najprawdopodobniej w pierwszej kolejności wybierze mapę cache na której ukraińska formacja nie porami grać. W ostatnich 25 spotkaniach między tymi drużynami w 80% z nich wygralo fnatic. Warto również pamiętać jak dobrze fnatic potrafi zagrać w finałach wielkich imprez nawet kiedy im nie idzie i dziś spodziewam się łatwego zwycięstwa Szwedów
Zły zapis typu (brak bukmachera)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Villareal - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Pomijając Arsenal, który już dziś wygrał jest to najpewniejszy typ na dzisiaj.
Chętnie bym postawił Real -1, ale już ktoś mnie ubiegł. Przejdźmy do analizy.
Real mimo pamiętliwej porażki w derbach 0:4 z FCB znajduje się w tym sezonie w dosyć dobrej a przede wszystkim stabilnej formie. Ostatnie mecze świadczą nawet o zwyżce formy królewskich. Pogram z Malmoe 8:0, pewne wygrane w lidze z Getafe 4:1, Cadiz 3:1, Eibar 2:0. Villareal w przeciwieństwie do Królewskich prezentuje bardzo nierówną formę, dobre mecze takie jak np. wygrana 2:1 z Sevillą przeplatają słabymi spotkaniami tak jak ostatnio przegrana 2:0 z Getafe. W tym momencie jak dla mnie Real jest zespołem o kilka klas lepszym. Spodziewam się w tym meczu kilkubramkowej przewagi drużyny gości.
Dodatkowym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Królewskich jest fakt, że Barcelona zgubiła w tej kolejce punkty zaskakującym remisem z Deportivo. Jest to zatem znakomita sytuacja dla ekipy z Madrytu do nadrobienia straty punktowej. Mimo, że nie jestem kibicem Królewskich to jestem pewien, że ją wykorzystają ????
Polecam ;)
⛔ 100
 
T 2

tonym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna MS Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Brazylia - Rumunia
Typ: Brazylia
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Obrończynie tytułu Brazylijki zmierzą się dzisiaj z Rumunkami. Brazylia na tych mistrzostwach gra bardzo dobrze w strefie defensywnej nie co więcej problemów mają w ofensywie. Mistrzynie Swiata na tych mistrzostwach nie przegrały spotkania natomiast pewnie wygrały z Niemkami Argentynkami oraz reprezentacja DR Konga oraz w meczu z Francuzkami w którym nie były faworytkami kurs 3.00 poradzily sobie z jednymi z faworytek turnieju. Dzisiaj zmierzą się z Rumunkami które nic specjalnego nie pokazaly na tych mistrzostwach. Dwie wygrane z outsidrami Puerto Rico i Kazachstanem natomiast gdy przyszło im sie mierzyc z dobrymi zespołami to już było widać róznicę poziomów i przez to przegrały z Hiszpankami Norweszkami oraz Rosjankami. Rumunki nie graja dosyc dobrze w defensywie co może być bardzo ważne w dzisiejszym meczu. Brazylia gra solidnie w defensywie natomiast atak zostawia troszke do zyczenia ale dzisiaj myslę, że poradzą sobie z nie najlepiej radząca sobie z tyłu Rumunia.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 19:15
Spotkanie: Mirandes - R. Oviedo
Typ: Powyżej 4
Kurs: 6.0
Bukmacher: Bet365
Dziś biorę pod lupę mecz zamykający siedemnastą kolejkę hiszpańskiej Segunda Division, w którym ekipa Mirandes zmierzy się z Realem Oviedo. Są to zespoły, w których pojedynkach pada najwięcej bramek średnio ponad 3/mecz, przy czym stosunkowo co trzeci mecz zaliczają spotkanie z min czterema golami. Takie statystyki w zupełności mi wystarczają, aby zagrać ten typ po jakże atrakcyjnym kursie. Oba zespoły w tabeli dzieli zaledwie jeden punkt, dlatego będzie to pojedynek o wysoką stawkę. Na koniec pragnę dodać, że w ostatnim bezpośrednim starciu padł remis 2-2. Liczę na otwarty mecz z dużą ilością zdobytych bramek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom