>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: New York Islanders - New Jersey Devils
Typ: under 5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Wczoraj wielka wtopa , no ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Dziś jeszcze spróbuje zagrać mecz pomiędzy wyspiarzami, a diabłami. Ostatnie 5 meczy NYI to 5 dogrywek, zaś w ostatnich 5 meczach NJ grało 3 dogrywki. W tym sezonie drużyny grały już ze sobą 2 razy. Mają po jednym zwycięstwie, choć raz mecz kończył się po dogrywce.Nie odważę się tu wskazać zwycięscy , więc postawiłem na under. Sądzę że mecz, jak zawsze pomiędzy tymi zespołami ,będzie wyrównany i nie padnie jakaś spora liczba bramek, a i wyspiarze nie będą zbytnio forsować tempa, gdyż grają 2 mecz w niecałe 24h.
✅ 70
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 23:05
Spotkanie: N.Y.Islanders-N.Jersey
Typ: Islanders (-1,5)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Na pierwszy rzut oka mój typ może wydawać się nieco szalony głównie ze względu na to, że gospodarze rozgrywają dzień po dniu drugi mecz. Swojej szansy upatruje jednak w tym, że Islanders swój ostatni mecz z Columbus rozegrali całkiem przyzwoicie. Dwa razy wychodzili na prowadzenie, niestety za każdym razem rywale zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie jednak pokonali New Jackets po dogrywce 3:2. W tym meczu wyróżnili się tym, że ani razu żaden zawodnik Islanders nie trafił na ławkę kar, co więcej potrafili wykorzystać jeden z trzech Power Play. Ostatnie pięć spotkań moich faworytów kończyło się w dogrywce lub nawet po rzutach karnych. Mam nadzieje, że dzisiaj nastąpi szybsze rozstrzygnięcie ku uciesze fanów New York Islanders.
✅ 190
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom