>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.02.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B
Godz: 18:30
Spotkanie: Ascoli Picchio F.C. 1898 - F.C. Pro Vercelli 1892
Typ: Ascoli Picchio F.C. 1898
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do Włoch na zaległe spotkanie 22 serii gier Serie B.
W ciekawym spotkaniu na Stadio Cino e Lillo Del Duca zmierzą się ze sobą miejscowe Ascoli Picchio Football Club 1898 a w gości przyjedzie drużyna Football Club Pro Vercelli 1892.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 24 spotkaniach zdobyli 30 punktów co daje im obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 20 lokacie we włoskiej Serie B w swoich 24 meczach zdobywając 25 oczek.
Ascoli Picchio F.C. 1898 w tym sezonie ligowym na swoim terenie 2 zwycięstwa, 7 remisów oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 13-15 natomiast F.C. Pro Vercelli 1892 na wyjazdach 5 remisów oraz 6 porażek i bilans bramek 7-16.
Moim typem w tym ciekawym spotkaniu jest zwycięstwo gospodarzy którzy o dziwo zdobywają więcej oczek w delegacjach ale u siebie i tak grają lepiej niż ich dzisiejszy rywal w delegacjach a goście no cóż punkty zdobywają tylko na swoim terenie i na wyjazdach grają tragedię.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MEN - SINGLES: Tempe (USA), hard - 1/16-finals
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arevalo M.-Schnur B.
Typ: DW 2-0
Kurs: 2.80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Moja dwa ostatnie typki na DW niestety fatalne. Ale dziś myślę, że uda mi się przełamać złą passę. Idę dziś w kierunku Arevalo. Zawodnika może niewybitnego, ale prezentującego solidny poziom. Jeśli oczywiście chodzi o challengery. Widać to było nawet w Davis Cup&#39;ie, że forma jest solidna. Nawet nie stracił seta. Jeśli chodzi o Schnura. Tutaj gra z głębi kortu pozostawia wiele do życzenia. Serwis jest, ale poza nim to dno. Wczoraj ledwo ograł ziemnia na nawierzchni twardej. Gdzie sądzę, że Arevalo by go ogolił bez mydła 2-0. To wszystko sprawia, że zwycięstwo Arevalo jest wyceniane na 9/10 a zwycięstwo w dwóch setach 6,5/10. Więc wchodzę to 2-0 i polecam. Powodzenia !
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich - Newcastle
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Kolejny dzień i kolejny typ :cool: Mam nadzieję że passa dobrych typów będzie trwała. Po czterech dniach ekstraklasy przyszedł czas na drugą ligę angielską. Dzisiaj w Norwich miejscowe Norwich City zmierzy się z liderem - Newcastle. Norwich tam samo jak Newcastle może pochwalić się bardzo dobrą formą. W ostatnich pięciu spotkaniach obie drużyny zdobyły 13 punktów. Kurs może dziwić ,gdyż obie drużyny strzeliły najwięcej bramek w tym sezonie Championship (Newcastle - 58 i Norwich - 55 ) . Co prawda Newcastle może się jeszcze pochwalić najmniejszą liczbą straconych bramek w tym sezonie, wśród drużyn z drugiego stopnia rozgrywkowego w Wielkiej Brytanii. Jednak myślę, że rozpędzone Norwich będzie dzisiaj w stanie strzelić bramkę Newcastle. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach Newcastle strzeliło 10 bramek a Norwich 15. Co więcej ostatnie 3 spotkania tych zespołów zakończyły się kosmicznymi wynikami. 18.10.2015 Newcastle 6:2 Norwich ; 02.04.2016 Norwich 3:2 Newcastle ; 28.09.2016 Newcastle 4:3 Norwich. Liczę więc dzisiaj na wiele bramek. Dla większych ryzykantów polecam BTS + over 2.5 . Życzę powodzenia :razz:
Jeśli pomogłem będę wdzięczny jeśli klikniesz DZIĘKI :grin:
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: BR Volleys - Rzeszów
Typ: BR Volleys
Kurs: 1.95
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dzisiaj w piątym meczu grupy B siatkarskiej ligi mistrzów zobaczymy starcie BR Volleys, drużyny niemieckiej z polską drużyną z Rzeszowa. W tej edycji LM gospodarze póki co liderują w swojej grupie mając na swoim koncie 3 wygrane i 1 porażkę z bilansem setowym 11:4. Polacy zaś do tej pory mają 2 wygrane i 2 porażki z bilansem setowym 6:10. Niemcy przed własną publicznością są piekielnie mocni, wygrali z Libercem 3:0 oraz z Lube Civitanowa 3:1, Rzeszów natomiast na wyjazdach nie błyszczy, porażka z włochami 3:0 oraz wygrana po męczarniach z najsłabszą drużyna w grupie, czeskim Libercem 2:3. Myślę, że dziś górą będzie niemiecka drużyna, ponieważ będą chcieli zapewnić sobie awans oraz zrewanżują się za wyjazdową porażkę z Rzeszowem 3:2.
Link do meczu: http://www.flashscore.pl/mecz/IH0593z5/#szczegoly-meczu
✅95
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: Benfica - Dortmund
14.02.2017 20:45
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Benficii i Borussii Dortmund. Jest to bardzo ciekawe spotkanie w którym z pewnością zobaczymy wiele interesujących akcji. Gospodarze chcąc myśleć o awansie do kolejnej fazy muszą w dzisiejszym spotkaniu zagrać w stu procentach skoncentrowani w obronie i skuteczni w ataku. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Benficii zaliczyła dwa zwycięstwa i jeden remis, natomiast goście dwa zwycięstwa i dwa remisy . Dla obydwu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Pierwsze mecze w pojedynkach play – off są zazwyczaj bardziej wyrównane i często padają w nich remisy. Tym bardziej tutaj taki wynik jest prawdopodobny, ponieważ nie wiele różnią się te dwa zespoły. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, ale zarazem bardzo interesujące. Gospodarze nie powinni ograniczyć się do obrony własnego terytorium i zapewne będą szukać swoich szans po szybkich kontrach lub stałych fragmentach gry. Borussia zapewne będzie prowadzić grę, jednak ciężko będzie jej stworzyć dogodne sytuacji. Mimo to uważam że oby dwa zespoły pokuszą się dzisiaj o strzelenie goli. Mój typ to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: 1/1
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich w kolejnym dniu gdzie mamy spory wybór jeśli chodzi o poszczególne dyscypliny, jadnak ja zdecydowałem się dzisiaj na zagranie siatkówki mężczyzn i prestiżowego turnieju jakim jest Liga Mistrzów. Moja propozycja na ten arcy ciekawy mecz kierowana jest w stronę gospodarzy którzy w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze pokonując rywala za rywalem, ostatni mecz gładko wygrali z Rottenburg 3:0, wcześniej VCO Berlin również 3:0, także United Volleys 1:3 i silny czeski Liberec 3:0, dlatego w dzisiejszym starciu przeciwko naszemu polskiemu klubowi są według mnie zdecydowanym faworytem, gdyż w ostatnim meczu bezpośrednim pomiędzy tymi drużynami Resovia strasznie męczyła się z naszymi zachodnimi sąsiadami dopiero po tie breaku wygrali 3:2 więc nie sądzę żeby obecny lider grupy B na własnym parkiecie w Berlinie pozwolił sobie odebrać dziś zwycięstwo. Moja propozycja dotyczy wygrania pierwszego seta jak i całego meczu przez BR Volleys tym bardziej że obecna forma Resovi jest mizerna i ich graj jest bardzo w kratkę, wygrali ostatnio w Radomiu 1:3, męczyli się ale wygrali u siebie 3:2 z Cuprum, przegrali gładko nie stawiając praktycznie żadnego oporu mistrzom Włoch Lube Civitanova 3:0, więc nie sądzę że dziś uda im się pokonać jeden z najsilniejszych zespołów Bundesligi który nie raz zasmakował gry w final four i pokazał że z każdym są w stanie wygrać. Liczę na wygraną 3:0 lub 3:1.
✅162
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Modena vs Bełchatów
Typ: Bełchatów
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 14.02.2017/20:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/OUZEt81f/#szczegoly-meczu
Analiza:
Spotkanie pierwszej z drugą drużyną w ramach elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów, siatkarskiej Ligi Mistrzów. Do Włoch pojechała bełchatowska Skra. Ligę Mistrzów zaczęli od dwóch porażek. O ile porażka z Modeną w Polsce była wkalkulowana, o tyle przegrana z Craivoa była niedopuszczalna, a jednak tak się stało. Bełchatowianie wygrali zaledwie jeden set, ale tamte spotkania odeszły w niepamięć i czas najwyższy zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Po piętach depcze im Craivoa, która ma na swoim koncie 4 pkt-y, Ljubljana 3 pkt-y, i te zespoły z pewnością też chcą jeszcze w jakimś stopniu powalczyć. Polski zespół czeka ciężkie zadanie, ale nie niemożliwe. Dziś w drużynie Skry zabraknie Michała Winiarskiego co może być sporym problemem. Tak przedstawia się skład Skry na dzisiejszy mecz: Bednorz, Gladyr, Janusz, Kłos, Kurek, Lisinak, Marcyniak, Milczarek, Penchev, Peichocki, Szalpuk, Uriarte, Wlazły. Jak mówi libero Piechocki, przyjechali tu się bić o każdy punkt, Uważa, że nie są drużyną gorszą. Nie można jednak zapomnieć o tym, że włoski klub jest również naszpikowany gwiazdami takimi jak chociażby: Earvin N&#39;Gapeth, Kevin Le Roux. W ostatniej kolejce Skra wygrała z Gdańskiej po długim meczu, w tie-breaku 3-2. Modena wygrała z Molfetta 3-1. Dziś liczę na to, że Kurek, Wlazły i reszta udowodnią swój potencjał. Dla mniej odważnych +1,5 seta-powodzenia ⛔100
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie PSG - Barcelona
Typ: doliczony czas 1. połowy powyżej (1.5 minuty)
Kurs 2,90
Buk: STS
Unai Emery zapowiada, że paryżanie nie zamierzają odstawiać nogi i zdaję sobie sprawę, że trzeba wygrać pierwszy mecz, aby marzyć o awansie do ćwierćfinału. Barcelona też jest zmotywowana i pewnie będzie chciała prowadzić to spotkanie w swoim stylu, ale czy PSG im na to pozwoli? Ja widzę tu ciężki mecz, z dużą ilością walki na boisku, a co za tym idzie może być trochę przerw i sędzie doliczy parę minut do pierwszej połowy!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lizbona - Borussia Dortmund
Typ: Aubameyang strzeli i Borussia Dortmund wygra
Kurs: 3.50
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy Benficą Lizbona a Borussią Dortmund. Borussia wygrał swoją grupę wyprzedzając Real Madryt, Legie Warszawa oraz Sporting Lizbona. W fazie pucharowej zmierzy się z kolejną drużyną z Portugalii a mianowicie Benficą. Podopieczni Thomasa Tuchela są niewątpliwym faworytem tego dwumeczu i wcale mnie to nie dziwi. Benfica w tej edycji Ligi Mistrzów gra przeciętnie, na własnym obiekcie wygrała tylko z Dynamem Kijów, zremisowała z Besiktasem oraz przegrała z Napoli. Benfica wprawdzie ostatnio gra dosyć dobrze bowiem po przerwie zimowej zanotowała świetny start w lidze wygrywając dwa spotkania z rzędu i oba po 3:0, także na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Borussia w tym samym czasie wygraną oraz porażkę w lidze z Darmstadt co na pewno było sporą niespodzianką. Ja osobiście liczę tu na kolejne trafienie Pierre-Emericka Aubameyanga, który powinien się przełamać po dwóch spotkaniach bez bramki oraz pomóc Borussi przybliżyć się do awansu, do kolejnej rundy, co poniekąd wygrana na wyjeździe znacznie przybliża. Mecz tuż tuż więc nie będę się dalej rozpisywać bo czasu niestety brak. Borussia mimo wszystko powinna wygrać jest lepszą drużyną i udowodni to na boisku.
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Psg - Barcelona
Typ: Edinson Cavani zdobędzie gola w meczu
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy &quot;comeback&quot; na forum nie był udany,ale w Rzymie zabrakło jednej bramki,choć moje ostrzeżenia przed lekceważeniem Milanu się sprawdziły.
Dzisiaj większość analiz kręci się wokół Ligi Mistrzów i mój typ też będzie z tej kategorii.
Na rozkładzie mecz Psg - Barcelona, dwóch silnych zespołów, które mają w swoich składach wybitnych zawodników jak Messi, Neymar, Suarez , a z drugiej strony Lucas, Di Maria , Cavani.
Edinson Cavani, 30-letni urugwajski piłkarz wydaje się być w optymalnej formie przed dzisiejszym pojedynkiem. W lidze francuskiej w ostatnich 5-ciu meczach regularnie strzelał minimum jedną bramkę. Do wieczornego spotkania przeciwko Barcy popularny &quot;El Matador&quot; wyjdzie jako ostatni wysunięty napastnik paryżan, a z tyłu będą go wspierać Draxler i Di Maria. Mając takich asystentów za sobą,a dookoła tysiące kibiców Psg, Cavani z pewnością przynajmniej raz znajdzie sposób na obronę Barcelony.
Wszyscy oglądający dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów z pewnością będą oczekiwali bramek, a w Paryżu może ich paść kilka tym bardziej, że bezpośrednie starcia między tymi ekipami obfitują w gole. Mam nadzieję, że autorem jednego z nich będzie właśnie Edinson &quot;El Matador&quot; Cavani.
✅105
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
PSG - Barcelona
Typ:
kornery under 9
Kurs:
2,37
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Dzisiaj wielki hit. Cały piłkarski świat na to czeka. Często jednak te hity zawodzą. Pierwszy mecz między takimi drużynami niejednokrotnie kończy się &quot;szachami na boisku&quot;. Moim zdaniem PSG nastawi się bardziej na nie stracenie niż strzelenie bramki. Ewentualny wynik bezbramkowy dla gospodarzy nie jest taki zły. Trener Unai Emery wypowiadał się, że najważniejsza jest taktyka. Barcelona jak to oni raczej nie wrzucają piłek, bardziej gra kombinacyjna. Oczywiście mecz może się różnie ułożyć ale ja widzę tu bardziej grę w środku boiska niż grę od bramki do bramki. Ostatni ich dwumecz w LM (kornery) to:
Bar - PSG 5:1;
PSG - Bar 4:4;
Myślę, że mecz będzie się kręcił koło remisu. Under kornerów uważam za typ godny zagrania. Pozdrawiam

✅137
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom