>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 14 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Europejska godz.21:05
Spotkanie: Lazio - Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher:
http://bet-at-home
Analiza:
Na czwartek proponuję mecz Lazio , które w rewanżu podejmie na swoim obiekcie drużynę VFB Stuttgart.W pierwszym meczu tych drużyn Lazio pewnie wygrało na wyjeździe 2:0 i ma bardzo dobrą zaliczkę przed czwartkowym rewanżem.Myślę , że na swoim boisku gdzie grają bardzo dobrze (w lidze mają bilans u siebie 10 wygranych , 3 remisy i 2 porażki , jedna z tych dwóch porażek miała miejsce kolejkę temu gdzie Lazio przegrało 0:2 z Fiorentiną) ,wygrają z gośćmi z VFB.Generalnie Lazio w Serie A zajmuje 6 pozycję i traci 4 punkty do trzeciego Milanu.Ostatnie 2 mecze z trudnymi rywalami sprawiło ,że gospodarze przegrali te 2 spotkania , tak jak mówiłem z Fiorentiną oraz z Milanem.Ale LE to kompletnie inne rozgrywki i myślę , że Rzymianie zdołają dziś wygrać przy własnej publiczności , biorąc pod uwagę jak ostatnio gra Stuttgart to mają jeszcze większe szansę na osiągnięcie sukcesu w jutrzejszy wieczór.Drużyna z Niemiec zajmuje w lidze dopiero 14 pozycję i ich ostatnie mecze nie wyglądają za dobrze.W 5 spotkaniach zanotowali 3 porażki , remis i tylko jedno zwycięstwo 1:0 z przedostatnią drużyną Hoffenheim.Ogólnie rzecz biorąc Stuttgart niby w lidze gra lepiej na wyjazdach niż w domu , lecz ostatnie mecze są świadkiem , że ta dobra passa była tylko na początku sezonu , a teraz to już nie idzie jak po maśle.Tylko 3 punkty w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych i to właśnie tylko wygrana z Hoffenheim , porażki min. z Leverkusen , Dusseldorfem , Wolfsburgiem i Mainz , a więc poza Bayerem z samymi średniakami ligi , nie za dobrze im to wróży na mecz z Lazio.Stawiam dziś na wygraną gospodarzy , którzy mają atut własnego boiska na którym bardzo dobrze grają , chcą dla swoich kibiców i samych siebie przypieczętować awans do następnej rundy i wyeliminować Stuttgart , który jest w słabej formie.Gdybym miał obstawiać wynik to typuje tak jak było w pierwszym spotkaniu czyli 2:0 ????

✅ 105
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -NBA
Spotkanie: Oklahoma -Jazz
Typ: OKC -13,5
Kurs: 1,96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
OKC po przegranym wyjeździe z Spurs wraca na własny parkiet, by zmierzyć się z Utah . Oby dwie ekipy walczą o inne cele. OKC o nr 1 na Zachodzie ,a Utah o 8 miejsce premiowane awansem do PO. Tak wiec obydwie drużyny mają o co grać. Do tego Durant i spółka po porażce zawsze chcą pokazać, że to tylko wypadek przy pracy. Za rywala mają Utah ,które na odwrót bardzo słabo prezentuje się na wyjazdach, drużyna osiągnęła ledwie kilka zwycięstwo i to do tego z najsłabszymi ekipami w NBA.
Oglądając OKC-Spurs łatwo można było zauważyć, że znakomicie gracze Spurs wyeliminowali ( grającego do spotkania ze Spurs świetnie) Westbrooka, zmusili go do tego z czego Westbrook bywa znany czyli z głupich decyzji kilka takich było, co w efekcie przełożyło się na małą zdobyczy pkt. i słabszą grę całej drużyny. Myśle , że Utah tak kosek wetnie nie podejdzie do tej sytuacji i Westbrook i spółka zrobią swoje w spotkaniu.

✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
Typ: połowa/koniec meczu : Memphis Grizzlies/Memphis Grizzlies
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tak mocne faworyzowanie Clippersów jest dla mnie trochę niezrozumiałe. Z tego co widzę, to wszyscy najważniejsi zawodnicy Memphis grają w tym spotkaniu. Grizzlies są w rewelacyjnej formie, gdyż na 14 ostatnich spotkań wygrali oni aż 13 z nich, a w czasie tej serii przegrali tylko z najlepszą obecnie drużyną w lidze Miami Heat, którzy notują przepiękną serię zwycięstw. Wielkim atutem Grizzlies jest ich kapitalna defensywa. Memphis od jedenastu spotkań nie stracili 100 punktów w meczu, nawet Miami im setki nie wrzucili. Clippers to też jest mocna drużyna, ale porażki im się jednak czasem trafiają. Na cztery ostatnie mecze Clippers przegrali dwa razy: u siebie z Oklahomą City Thunder 104:108 i na wyjeździe z Denver Nuggets 92:107. Uważam, że Memphis Grizzlies, którzy są w tak wysokiej formie mogą pokonać Clippers na wyjeździe. Clippers według mnie nie są w optymalnej dyspozycji, dlatego kursy wystawione na ten mecz są jak dla mnie atrakcyjne do gry na Memphis.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 3:30
Denver Nuggets - New York Knicks
TYP: 2
KURS: 4,80
BUK: Pinnacle
Analiza:

Na jutrzejszą analizę wybrałem mecz w NBA jak dla mnie bardzo ciekawy a do tego Bukowie nie doceniają drużynę na którą zagram. Mecz rozpocznie się w nocy polskiego czasu o godz 3.30 w nocy. Zmierzą się ze sobą Denver z zespołem Ner York Knicks. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy a ja uważam że w tym spotkaniu może być niespodzianka ponieważ NBA jest to nieprzewidzialna koszykówka i czasem zespół najsłabszy wygrywa z zespołem najlepszym.
Gospodarze tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 43 zwycięstw i 22 porażek. Na własnym parkiecie w tym sezonie rozegrali 31 meczy w których to 28 meczy wygrali i jedynie 3 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe już im tak dobrze nie idzie ponieważ rozegrali oni 34 meczy w których to 15 meczy wygrali i 19 meczy przegrali. A więc jak widać na własnym parkiecie grają znakomicie lecz zdarzają im się porażki ale to były 3 porażki z zespołem Washington, Minnesota. A więc nie z takimi mocnymi zespołami a na własnym parkiecie przegrali. Warto dodać że ostatnie 9 meczy wygrali a więc są w świetnej passie lecz każda passa kiedyś się kończy a ja uważam że w tym meczu się skończy.
Natomiast goście tego meczu w konferencji wschodniej znajdują się na 2 pozycji z dorobkiem 38 zwycięstw i 23 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 32 mecze w których to 22 mecze wygrali i 10 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni 29 meczy w których to 16 meczy wygrali i 13 meczy przegrali. A więc dosyć równomiernie balansują się porażki zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Ostatni mecz na wyjeździe przegrali z Golden aż 92 do 63. Lecz tamten mecz kompletnie spaprali i dlatego tak wysoko przegrali. Atak kompletnie nie funkcjonował i mieli straszne problemy z celnością. Ale potrafią wygrywać na wyjeździe z takimi zespołami jak Washington które w tym sezonie wygrywało z najlepszymi, Boston, Brooklyn czy Miami.
Moim zdaniem ja bym postawił na zespół gości dla graczy którzy lubią ryzyko to postawił bym czyste zwycięstwo gości oczywiście z dogrywką a dla graczy które wolą mieć jakąś podpórkę dałbym na gości dodatni handicap np. +8.

⛔ 100
 
aros 4

aros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Chelsea vs. Steaua
Typ: Handicap, Chelsea -1
KURS: 1.90
BUK: Bet 365
Chelsea w niedziele zanotowała świetny come back. Juz na poczatku stracila 2 bramki z w meczu z Czerwonymi Diablami, lecz w drugiej połowie za sprawą Hazarda i Ramiresa doprowadziła do remisu a potem niewiele brakowało żeby dobiła rywali na Old Trafford. Ten remis wiele znaczy dla The Blues i z cala pewnoscia podniosl ich morale. W pierwszym meczu na goracym stadionie w Bukareszcie Chelsea poległa ale teraz gra u siebie i przystapi do meczu w dobrych nastrojach. Steaua w lidze nie ma sobie rownych jednak liga rumunska to nie liga angielska. Na tle mocniejszych druzyn Rumuni nie wygladaja juz tak dobrze jak na krajowym boisku. Benitez na pewno zmotywuje swoich podopiecznych bo odpadniecie z Europa League mogloby dla niego oznaczac pozegnanie ze Stamford Bridge. Oprocz Demby Ba Chelsea bedzie miala do dyspozycji wszystkich najwazniejszych pilkarzy.

✅ 90
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells
Spotkanie: Andy Murray vs Carlos Berloq
Typ: Over 20,5 gema
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejna runda bardzo ciekawego turnieju w Indian Wells i meczu pomiędzy Argentyńczykiem a Szkotem.Na początku napisze że jeszcze do niedawna sądziłem że Berloq to zawodnik jednej nawierzchni a mianowicie mączki jednak tutaj zmieniłem o tym zdanie.Argentyńczyk na twardej nawierzchni w Indian Wells spisuje się bardzo dobrze o czym świadczą wyniki.W 1 rundzie po 3 setach pokonał Giraldo, a następnie rozprawił się również po 3-setowej batalii z Dolgopolovem.W ostatnim meczu był autorem jednej z większych niespodzianek w tym turnieju bo z dużą łatwością pokonał 6:2, 6:2 grającego ostatnimi czasy bardzo dobry tenis Keia Nishikoriego.W tym meczu zagrał bardzo dobrze o czym świadczyły chociażby statystyki.Przy pierwszym podaniu Berloq miał 91% wygranych piłek co jest bardzo dobrym wynikiem.Mimo iż nie jest jakimś dryblasem widać że potrafi wykorzystać swój serwis (5 asów w ostatnim meczu).Prezentuje on bardzo techniczny tenis co w jutrzejszym meczu może być zbawienne.Carlos pokazał wcześniej że często gra długie pojedynki i to nie zależy od klasy rywala.Potrafi on grać 3 sety ze średniakami takimi jak Giraldo a potrafi zagrać jak równy z równym z Rafaelem Nadalem oraz Davidem Nalbandianem (jak to było odpowiednio w Sao Paulo i Beunos Aires).Co prawda było to na mączce ale chociażby ostatni mecz z Nishikorim który powoli puka do TOP 10 rankingu ATP pokazał że Berloq potrafi grać bardzo dobrze również poza nawierzchnią ceglaną.Przejdźmy teraz do jego rywala a mianowicie Andy&#39;ego Murraya.Chyba nikt nie wyobraża sobie by Szkot mógł dziś przegrać ale tak samo chyba nikt nie sądził że Evgeny Donskoy urwie Brytyjczykowi seta.Tamten mecz był bardzo trudny dla Szkota.W 1 secie Rosjanin zagrał solidny i dobry tenis co wystarczyło by wygrać seta z Murrayem.Szkotowi dużo akcji się nie udawało co wywołało u niego wielką złość po zakończonym secie.Potem Donskoyowi jakby odcięło prąd i mimo iż Murray nie grał tak świetnie jak choćby w finale AO 2013 to jednak bez problemu wygrał 2 kolejne sety i bez problemu awansował do kolejnej rundy.Tam spotkał się z Yen-Hsun Lu z którym nie miał większy problemów a teraz zmierzy się z dobrze grającym Berloqiem.Bukmacherzy nie dają Argentyńczykowi żadnych szans ja jednak liczę że Berloq powalczy i urwie sporo gemów złotemu medaliście z IO w Londynie.Pewnie wielu z was sądzi teraz że mój typ jest praktycznie nie do trafienia ale i tak poszedłem troszkę ostrożniej bo pierwotnie miałem grać na Berloq +1,5 seta przy kursie 5.25 więc nie jest źle ;) Tutaj jednak over gemów nawet przy 2 zaciętych setach daje wygraną więc jest to bezpieczniejsze.Sam nie jestem przekonany do tego typu jednak postanawiam go zagrać gdyż wierzę w to że Carlos pokaże do co Donskoy w pierwszym secie meczu z Murrayem i może nawet urwie seta.Argentyńczyk to ostatnio specjalista od tego typu overu (w ostatnich 10 meczach było takich aż 6) dlatego liczę że dziś postawi się Murrayowi i ugra coś więcej.

✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
Typ: LA Clippers over 97 Points
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam! Linia na dzisiejszą noc, jeśli chodzi o zdobycz Los Angeles Clippers jak dla mnie jest wyznaczona na śmiesznie niskim poziomie. Ekipa z LA w ostatnich 5 meczach domowych rzuciła u siebie : 129 z Detroit, 117 z Milwaukee , 104 z Oklahomą, 106 z Charlotte i 107 z Utah. Ostatnim razem, gdy &quot;Niedźwiadki&quot; gościły w hali Stapless Center, gospodarze rzucili 101 pkt. Kolejnym argumentem za wynikiem overowym jak dla mnie jest ustabilizowanie na wysokim poziomie formy Chrisa Paula, który świetnie w ostatnich dniach dzieli się piłką i notuje asysty jak również sam wykańcza akcje z wysoką skutecznością. Polecam !

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Spotkanie: Montreal - Ottawa
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Analiza.
Hokeiści z Montrealu spisują się w tym sezonie niespodziewanie dobrze. Przewodzą w swojej konferencji. Ostatnio zanotowali 3 wyjazdowe wygrane z dość wymagającymi rywalami. Dzis przyjdzie im walczyc na własnej tafli z zawodnikami Ottawy. Senatorowie na ostatnie 6 meczów wygrali zaledwie 1. Jesli brać pod lupe ich wyjazdowe potyczki to na 11 spotkań wygrali tylko 2. Taki bilans nie opiewa optymizmem przed meczem na przełamanie serii, tymbardziej, że przeciwnik o klasę lepszy. Mecze pomiędzy druzynami tez na korzysc gospodarzy. Raz grali w tym roku (wygrana 2-1). Zobaczymy co nam przyniesie dizsiejsza noc. pozdrawiam


✅ 95
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Rubin Kazan - Levante
Typ: 2
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Rosyjskim klubem Rubin Kazan a Hiszpańską drużyna Levante. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym wynikiem. Wydaję mi się że obie drużyn grały dosyć równo oraz dobrze, statystycznie Levante miało większość czasu posiadania piłki i stworzyli oni ciekawsze sytuacje po których mogły paść bramki. W tym spotkaniu liczę że levante poradzi sobie z Rosyjskim zespołem. Kurs 5,0 na tę drużynę to chyba trochę za dużo i może warto zaryzykować na nich. Nie ma co porównywać ligi rosyjskiej do hiszpańskiej, bo uważam że jest ona o niebo lepsza. W Lidze jedna jak i druga drużyna radzi sobie przeciętnie, pół na pół z wygranymi meczami i jak z przegranymi. Ale myślę że goście są bardziej ułożeni i zgrani ze sobą i dadzą rade wygrać nawet na wyjeździe. Na pewno są w trudnej sytuacji ale tu dla każdego furtka do następnego etapu jets otwarta i myślę że się poszczęści tym razem drużynie w Hiszpanii.Mam nadzieje że Martins poprawi swoją skuteczność i ustrzeli chodź jedna bramkę.
Powodzenia!
Ramzes./Martins nie jest już zawodnikiem Levante.


⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Spotkanie: Calgary Flames(-1.5) - Detroit Red Wings
Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
14.03.2013 02:30
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada dziś w nocy.Czerwone skrzydła zawitają w Calgary gdzie zagrają z Plomieniami.Gospodarze obecnie na miejscu ostatnim w swojej konferencji.nie idzie coś ten sezon.Nie mogą jak na razie złapać rytmu z wygrywaniem spotkań także na wyjazdach.Ostatnie trzy spotkania to same porażki wyjazdowe.Goście także dwa spotkania ostatnie nie nalezą do ich najlepszych.przegrali oba z Kurtkami które jak wiemy nie należą do najmocniejszych ekip w NHLu.No ale coś gra Detroit im nie leży z nimi i gra się z nimi ciężko co widac po wynikach obu spotkań.No ale dziś rozmkiniamy te spotkanie.Gospodarze dobrze radzą sobie na własnej tafli.Potrafią wygrać dwa spotkania z rzędu by później mieć serię porażek.Dziś sądze że ich pasmo bez wygrania spotkania właśnie się skończy na Detroit.Wygrają i to pewnie różnica kilku bramek.Goscie grają w kratkę.nie mają serii zwycięstw wieć dziś sądzę że zanotują kolejną przegraną z mocno zdeterminowanymi Płomieniami.Calgary na własnej tafli zwyciężało już mocniejsze ekipy więc dziś Iginla i spółka myślę że pokażą że nalezy się z nimi liczyć i ich nie skreślać.

✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
damian66 18

damian66

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma - Utah
Typ: Oklahoma -6,5 po pierwszej polowie
Kurs: 1,72
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Ostatnia gra dla Thunder skończyła się porażką, więc nic tylko czekać na ich odbicie. Powrót do Oklahomy spowoduje pełną motywację i występ z pełnym zapasem. Taka sytuacja zwykle zdarza się po tego typu porażkach jak ze Spurs, przytoczę kilka przykładów - porażka z Rockets, po dwóch dniach spotkanie z Wilkami wygrane +15 pkt, lost z Cavaliers win przeciwko Mavs jeszcze raz ponad 15 pkt. Oczywiście nie mam zamiaru nadal przytaczać powyższych statystyk, ale warto zauważyć jak Thunder zachowują się w następnych kolejnościach po porażkach. Utah gra słabiutko na wyjazdach, od dawno wiadomo że to drużyna własnego parkietu i nic tego nie zmieni. Oklahoma uległa w Utah kilka miesięcy temu, więc na pewno revenge miło widziany z ich strony. Gospodarze grają na tak wysokim poziomie, że trzeba na nich po prostu grać i do tej pory mało drużyn było w stanie cokolwiek ugrać w Chesapeake. Jazz nie zaliczają się do tych zespołów, siła jedynie pod koszem bardzo solidna ale to jeden z nielicznych pozytywów.

✅ 72
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells
???? Wawrinka S. - Federer R.
Wawrinka S. +4,5 gemów ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 5/10

H2H 1:14, ale im dalej w las tym gorzej dla Federera. Ostatnie ich 3 pojedynki były zacięte, w Szanghaju 2012 Wawrinka urwał set, a w każdym z trzech ostatnich meczy był rozegrany tie-break. Kurs na Wawrinkę w Pinnacle i tak spadł z granicy 7,20 do 4,90. Stanisław w tym roku naprawdę solidnie się prezentuje, nie patrzę na jego wyniki w mniej prestiżowych turniejach, ale to co wyczyniał na AO z Djokovicem każdy pamięta. W Buenos Aires doszedł do finału gdzie przegrał z kapitalnym na mączce Ferrerem. Wcześniej przegrał na David Cupie z Berdychem który jak na razie w 2013 roku prezentuje się znakomicie. Wychodzi na to, że Wawrinka przegrał w 2013 z graczami dość solidnymi i to po walce. Federer nie pastwi się nam rywalami, a jak przyjdzie mu zmierzyć się z kimś lepszym niż Dodig Ivan czy Denis stomin to zaczynają się kłopoty (Berdych, Benneteau, Tsonga, Murray). Stanisław nie jest w tym meczu na pewno bez szans, nie liczę tutaj na pogrom i gładki mecz 4:6 4:6.

✅ 71
Postaraj się o zapisywanie typu w takiej postaci, jaka jest ujęta w regulaminie.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Steaua
Typ: Chelsea powyżej 3,5 gola
Kurs: 5,0
Bukmacher: Williamhill
Analiza:

Zaryzykuję jutro taki oto typ na londyńczyków. Aby awansować The Blues muszą jutro wygrać minimum dwoma bramkami. W weekend świetnie zagrali z United, szczególnie w drugiej połowie. W lidze czeka ich teraz mecz z WHU, więc derby ze słabszym zespołem z Londynu. Sezon jest przegrany. Uratować go może jedynie FA Cup i Liga Europy. Typ opieram na tym, że Chelsea jednak jutro powalczy. Wierzę, że londyńczycy nie zrezygnują z LE. Sądzę, że The Blues szybko wyrównają stan dwumeczu i Rumuni będą zmuszeni do zagrania bardziej otwartej piłki. Wówczas lepsza kadrowo Chelsea jeśli się postara jest w stanie rozbić lidera ligi rumuńskiej. Myślę, że pierwszy kwadrans gry da nam odpowiedź czy The Blues będą w stanie pokryć ten kurs. Fani The Blues nie wybaczą piłkarzom tego, że Koguty będą grały dalej, a ich zespół odpadnie.

⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Calgary Flames - Detroit Red Wings
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś przygotowałem coś z hokeja a mianowicie spotkanie między Calgary Flames a zespołem z Detroit Red Wings. Cięzko wytypować w tym meczu zwycięstwo bo gospodarze nie prezentują sie zbyt dobrze i zajmują ostatnie miejsce w swojej konferencji lecz potrafią takze zwyciężać z dobrymi zespołami. Co do gości to są w lepszej sytuacji ponieważ zajmują 7 miejsce i będą walczyć do samego końca aby utrzymać to miejsce premiowane w playoffach. Jednak zespół z Calgary powinien ten mecz wygrać choćby ze wzgledu na to że ostatni mecz przeciwko Red Wingson wygrali wysoko az 4;1 i to na wyjeździe więc myśle że u siebie również pokaża klase i wygrają ten mecz bo u siebie ostatnie 4 mecze wygrane a Red Wingsom na wyjazdach nie idzie zbyt dobrze.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: ATP,Tenis;Indian Wells
Spotkanie: Nadal-Gulbis
Typ: Nadal wygra 2-0
Kurs: 1,83
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Start 0.35h,wiec szybko pisze.Hiszpan Rafael Nadal bez walki awansował do 1/8 finału turnieju ATP Masters1000 na twardych kortach w Indian Wells. Tenisista z Majorki, rozstawiony z numerem piątym, otrzymał walkowera od Argentyńczyka Leoardo Mayera.Po takim prezencie Rafa z pewnoscia mial czas zeby nieco odetchnac i nabrac sil.Jak sam zapowiada,nie jest w 100% formy i jego glownym celem jest olimpiada 2016,jednak mysle ze jest w stanie wiele turnieji jeszcze wygrac po drodze...
Dzis rywalem Nadala, byłego lidera rankingu ATP World Tour, będzie Łotysz Ernests Gulbis, który w poniedziałek wyeliminował Włocha Andreasa Seppiego (nr 20.) 5:7, 6:3, 6:4.Czeka nas ciekawy pojedynek,lecz sadze ze Rafa nie da ugrac seta Gulbisowi i odprawi go z kwitkiem.pzdr

⛔ 100
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Newcastle - Anzi
Typ: strzelec bramki w dowolnym czasie Willian
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie bez specjalnego faworyta, po ostatnim meczu, w którym to padło zaledwie pare strzałów na bramkę. Nie próbuje typować zwycięzców tego spotkania, ani kto awansuje. Smacznym kąskiem za to jest typ na strzelca bramki Williana. Kto śledził poczynania tego zawodnika w Shakhtarze, ten wie, że jest to zawodnik niesamowicie szybki i nie raz potrafił przesądzić o wyniku spotkania. Pomimo ostatniej porażki w lidze aż 3:0, myślę, że Anzi podejdzie do tego meczu zdeterminowane i postara się coś strzelić, a jest w o tyle lepszej sytuacji, że przy każdym remisie (poza bezbramkowym), czyli 1:1,2:2 itd. to oni są premiowani do awansu. Myślę, że są w stanie wywalczyć remis, a strzelcem bramki będzie Willian.

0 (zwrot)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rubin - Levante
Typ: Rubin
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Na LE zdecydowałem się pograć tylko Rubin. Levante nie wykorzystało atutu własnego boiska i zaledwie zremisowało marnie 0:0. Drużyna z Rosji grała w osłabieniu od 52. minuty i gospodarze zamiast przycisnąć to woleli... wyrównać rywalizację. Michel dostał dostał czerwoną kartkę i obie ekipy grała po 10 zawodników. Na dniach odszedł Martins choć było o tym słychać od pewnego czasu. Chce przenieść się na inny kontynent i rozwiązał kontrakt. Trener twierdzi, że nie ma to wielkiego wpływu na zespół, ale ja jednak sądzę co innego. Zespół stracił żądło i teraz nie ma tak naprawdę czym kąsać. Martins był idealny pod kontry, potrafił wykorzystywać swoje okazje, a teraz jego miejsce zajmie Acquafresca, który moim zdaniem nie da tyle drużynie co czarnoskóry napastnik. Do tego za czerwoną kartkę będzie pauzował Michel więc w pewnym stopniu jest to również osłabienie, które zmniejsza możliwość rotacji ustawienia w czasie spotkania. Pomimo, że szanse teoretycznie są 50/50 to jednak sprawa jest tu nieco bardziej złożona. Levante bramkowy remis daje awans, a Rubin musi spinać się by tak się nie stało. Hiszpanie nie potrafili jednak wykorzystać atutu własnego boiska i myślę, że Rubin, który jest przyzwyczajony do wschodnich klimatów już raczej nie wypuści tego handicapu. Czuję lekki szachy, bo jednak nikt błędu nie będzie chciał popełnić, ale te kursy na under są bardzo słabe i uderzę jednak w stronę gospodarzy. Drużyna z Walencji swojej szansy nie wykorzystała, a liczyłem bardzo na nich w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że na nosie mi nie zagrają.

⛔ 100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Ernest Gulbis - Rafael Nadal
Typ: over 21.5 gemów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś godzinie 1 w nocy rozpoczyna się pojedynek młodego Łotysza z Rafą Nadalem. Gulbis w tym miesiącu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, do tej pory wygrał wszystkie mecze. Natomiast dyspozycja Nadala na hardzie jest niewiadoma, gdyż z powodu kreczów nie zagrał zbyt wielu spotkań w tym roku na tej nawierzchni (po powrocie miesiąc temu grał w turniejach na clayu). Myślę, że Gulbis jest spokojnie w stanie stawić opór Nadalowi. Aby wygrać zdecydowanie z Łotyszem należy posiadać silną, szybką zagrywkę, a tego akurat Rafie brakuje (zawsze słynął on z zagrywki technicznej, kierowanej, w ciało- a z tym sobie Łotysz radzi do tej wyśmienicie).
Reasumując, Gulbis, o ile zagra mecz na miarę swoich możliwości, spokojnie powalczy z Rafą co pozwoli pokryć over w gemach

✅ 72
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Włochy A1 - Play Off
Spotkanie: HC Asiago - HC Pustertal
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na wstępie witam wszystkich jako że to mój pierwszy typ tutaj!
Dziś o godzinie 20:30 wyżej wymienione zespoły zagrają czwarty mecz półfinałowy o mistrzostwo Włoch - obecny stan rywalizacji to 3:0 dla dzisiejszych gospodarzy. Ich pierwsze spotkania tej serii kończyły się następującymi wynikami:
12.03.13 Valpusteria - Asiago 2 : 6
09.03.13 Asiago - Valpusteria 6 : 3
07.03.13 Valpusteria - Asiago 2 : 5
Dodam jeszcze, że 22.11.12r. ostatni raz gościło drużynę Valpusterii (nie licząc play-off&#39;ów) również rozbijając ich w stosunku 5:2. Dwa dni temu obstawiałem Asiago choć byli w roli przyjezdnych i już po pierwszej tercji było 4:1...więc dlaczego inaczej miałoby być tym razem? Trzeba mieć na uwadze, iż dzisiejsze zwycięstwo gospodarzy daje im awans do finału, a przy stanie serii 3-0 i wszystkich poprzednich spotkaniach wygranych co najmniej trzema bramkami, nie widze wiele przeciwwskazań i osobiście dziwie się takiemu dużemu kursowi - szkoda że Betclic nie daje tu (przynajmniej na obecną chwilę) opcji &quot;Handi&quot;,bo bym skorzystał. Powodzenia!

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom