>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska - piłka nożna
Spotkanie: Fenerbahce - FC Viktoria Plzen
Typ: awans FC Viktoria Plzen
Kurs: 4,70
Buk: bet-at-home
Analiza:
Pierwszy mecz, moim zdaniem niespodziewanie, zakończony został zwycięstwem drużyny tureckiej 0:1. Po meczu trener Czechów obwiniał graczy przede wszystkim za nieskuteczność i małą aktywność na boisku. Wytknął dużo błędów, szczególnie ofensywie. Mecz mógł mieć zupełnie inny przebieg, gdyby Frantisek Rajtoral zamiast w poprzeczkę trafił do bramki (była to 38 minuta, czyli prawie taka bramka do szatni). Trener Viktorii w zapowiedzi przedmeczowej obiecuje zupełnie inny przebieg spotkania niż tego w domu. Czesi mają zagrać zupełnie inaczej w obronie, do składu ma wrócić filar obrony Dawid Limberski, liczy na gole Marka Bakosa. Drużyna ma dać z siebie maksimum możliwości, jeżeli myśli o awansie. Trener Paweł Vrba chce utrzymać dobrą pozycję w rodzimej lidze, pucharze Czech no i szczególnie pozostać w lidze europejskiej. Zespół na pewno ma do tego potencjał, przypomnę tylko, że w zeszłym roku grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ostatni mecz ligowy wygrali na wyjeździe, to może też ich trochę podbudować.
Fenerbahce natomiast to drużyna grająca nierówno, obecnie w lidze na trzeciej lokacie, ale nawet u siebie wygrane przeplatają słabszymi występami. Jeżeli obrona czeskiego klubu skutecznie zaopiekuje się groźnym Senegalczykiem Moussa Sowem i Dirkem Kuytem i coś trafi, to powinni przejść dalej. Liczę na doświadczenie klubu naszych południowych sąsiadów. Dodam jeszcze, że mecz rozegrany będzie przy pustych trybunach, co może zaszkodzić przede wszystkim gospodarzom. Liczę na awans Viktorii.

⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Brkic/Basic vs Brown/Kas
Typ: 1
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 14.03.2013/17-00
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe debla w Sarajewie z pulą nagród 42tys. USD. Faworytami są rozstawieni z numer 1 niemieccy debliści. Są to doświadczeni zawodnicy, jednak we wczorajszym spotkaniu z niemałymi problemami, ale ostatecznie uporali się z deblem Desein/Mertl. Warto dodać, że Brkic i Basic grają u siebie. Uważam, że nie należy ich skazywać na porażkę, gdyż od kilku miesięcy grają wspólnie ze sobą. Obecnie Brkic gra jeszcze w singlu, oglądam, walczy o każdą piłkę, jednak przegrał pierwszego seta, ale wygrał drugiego w tie-breaku. Z pewnością będzie walczył o to, by sprawić niespodzianke i wyeliminować ,,faworyta&#39;&#39; bukmacherów. Serbski duet przystępuje do gry deblowe dzięki ,,dzikiej karcie&#39;&#39;. Niemieccy zawodnicy są doświadczeni, jednak należy zauważyć, że Brown mówić po prostu lubi czasami powygłupiać się na korcie. Chwila nieuwagi podczas gdy deblowej, przełamanie, może przesądzić o wynik seta, a nawet i meczu. Oba deble ani razu jeszcze ze sobą nie grały, jednak w deblu bywa różnie. Dodatkową mobilizacją, jest fakt grania u siebie. Zdecyduje forma dnia-powodzenia

✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Indian Wells
Spotkanie: Angelique Kerber - Samanta Stosur
Typ: Kerber
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdania dziś widzę bardzo podzielone jednak mimo wszystko daje na Niemkę. Zgodzę się z Socratezem że forma Samanty idzie w górę, wygrana z Moną Barthel na pewno trochę zaskoczyła, jednak 3 setowy pojedynek z Chinką Peng daje do myślenia. Kerber jak do tej pory bez straty seta w Indian Wells, a przeciwniczki nie takie najniższych lotów. Ostatni mecz to wygrana Niemki z dobrze spisującą się Hiszpanką Muguruzą, (która wyeliminowała min. Makarovą, Rybarikovą i Jovanowski), a wcześniej wygrana z Yaniną Wickmayer i Belgijką Begu. H2H na korzyść Australijki (2:0), ale wg. mnie najwyższy czas na &#39;przełamanie&#39; młodszej Niemki :smile:

0 (zwrot)
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Spotkanie: 8 meczów czwartkowych
Typ: Under 20,5
Kurs: 1,935
Buk: pinnacle
bardzo wysoka linia goli, wychodzi ponad 2,5 gola na mecz. w poprzedniej kolejce w 8 meczach padł tylko 1 over 2,5 - tottenham wygrał 3:0. w reszcie meczów padały undery, a w całej kolejce padło tylko 10 bramek.. wydaje mi się, że i tak będzie dzisiaj, nawet jeśli będzie więcej bramek, to nie sądzę aby średnia goli we wszystkich meczach wyniosła ponad 2,5. dość pewny bet.

✅ 93,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska - piłka nożna
Spotkanie: Inter - Tottenham
Typ: Tottenham Over 1.5
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Analiza: Na dzis rewanzowe spotkanie ligi europejskiej interu i spurs a ja znalazłem fajny kursik godny ryzyka wiadomo ze inter chcac awansowac musi napierac od poczatku i jak najszybciej strzelic gola co znowu sie wiaze z duza iloscia atakow i otworzeniem sie co ekipa z londynu napewno bedzie chciala wykorzystac szybkimi kontrami. Licze na otwarty mecz i dużo bramek niekoniecznie ze strony gospodarzy gdyz podniesc sie z 0:3 bedzie ciezko nawet w mediolanie. Napewno duza ilosc stalych fragmentow gry i tu licze tez licze ze spurs cos wcisna z roznego. Typ troszke ryzykowny ale bardzo mozliwy nie ma dzisiaj balea co napewno jest duzym oslabieniem ale tottenham to nie tylko walijczyk dosc solidna druzyna potrafiaca strzelac przynajmniej 2 gole w meczu niekoniecznie wygrywajac

⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
LIGA EUROPEJSKA, Piłka nożna
Spotkanie: newcastle-anzhi
Typ: remis i poniżej 2,5 bramek w meczu
Kurs:
3,60
Bukmacher: Wiliam hill
Analiza:
Typując remis i poniżej 2,5 bramek liczę na powtórkę z pierwszego meczu tych drużyn gdize padł wynik 0-0.Newcastle nie gra w uefa tak samo jak w lidze i wydaje mi się że tempa forsować nie bedą.W meczu tym prezwiduje że to Anzhi będzie chciała strzelić pierwsza bramkę ale newcastle gra coraz lepiej ostatnimi czasy zwłaszcza w obronie.
Wydaje mi się jednak że gra będzie toczyć się głównie w środku boiska i obie drużyny zagrają przedewszystkim tak aby nie stracić pierwsza bramki.Under 2,5 wydaje mi się pewniak bo to mecz z z tych do pierwszej bramki. Natomiast co do remisu będzie ciężej ale już newcastle 0-0 zremisowało z metalistem. Tak więc wynik z pierwszego meczu daje szansę obu ekipom ,który będą grać bardzo ostrożnie. Nie zdziwiłbym się jeżeli w tym dwumeczu czekała nas dogrywka bądź rzuty karne.Pozdrawiam

⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Puchary Europejskie - Liga Eurpojeska
Spotkanie : Kazan - Levante
Typ: Levante strzeli gola
Kurs : 1.70
Bukmacher : Bwin
Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0-0,dziś obie drużyny za wszelką cenę będą chcieli awansować.Kazan wygrał w niedziele 1-0 z Zenit Petersburg,Levante zremisowali 0-0 z Getafe.Kazan bilans bramek w lidze 27:19,Levante bilans bramek 32:40.Dzisiaj drużyna Levante powinna strzelić chociaż jednego gola a typ wtedy wejdzie.Miałem dzisiaj ligi europejskiej nie grać ale zobaczyłem że jest taki kurs na levante że strzeli gola jednak zagram.

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Extraliga. godz. 17:30
Spotkanie: HC Kladno - HC Slavia Praha
Typ: under 4,5
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: I znowu spotkanie Slavii i Rytri. W dwóch meczach w Pradze było 4:0 i 3:1 dla gospodarzy i dzisiaj trzeba się liczyć z podobną sumą bramek. To trzeci mecz 1/4 finału playoff w lidze czeskiej. Obie ekipy są zespołami o dobrze ułożonej defensywie, co potwierdziły gry w tym sezonie. W tym sezonie obie ekipy spotkały się 4 razy, a licząc towarzyski mecz z sierpnia 2012 r., to 5 razy (bez playoff). Wszystkie 5 gier wygrała Slavia, licząc od ostatniego: 2:1, 2:0, 4:3 (karne), 3:2 i 3:1 (towarzyski). Wyniki 4:3 i 3:2 to mecze, gdy w Kladnie byli jeszcze tacy gracze jak Jagr, Plekanec i Tlusty. W sezonie zasadniczym gospodarze zaliczyli 23 mecze z 52 z underem 4,5 gola. Średnio w meczach z udziałem Slavii padało 4,8gola/mecz, ponadto ten zespół stracił tylko 111 goli. Goście 19 underów dla takiej granicy. Jest to mecz o dużą stawkę i żadna z drużyn nie zagra otwartego meczu. Gospodarze jak widać są mocni. W bramce Kopriva u gości i J. Chabera u gospodarzy, który w rozgrywkach playoff spisuje się bardzo dobrze. W 5 meczach przeciwko bardzo ofensywnym Pardubicom (1/8 finału playoff) wynik ani razu nie przekroczył 4,5 bramki, a Chabera puścił tylko 8 goli, a miał w 2 meczach ponad 40 strzałów do obrony. Ze Slavią 7 goli w 2 grach, ale dzisiaj mecz u siebie więc liczę na dobrą defensywę Kladna.
Uważam, że w przypadku tych ekip i w tak ważnym meczu nie będzie ostrego strzelania.

✅ 92,6
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna , Liga Europejska
spotkanie: Zenit - Basel
typ: 2(dnb)
kurs: 4.6
buk: bwin
analiza:
Bardzo ciężki mecz przed Zenitem. Do Petersburga przyjeżdża drużyna z Bazylei i jest w dużo lepszej sytuacji niż gospodarze. Wygrali u siebie 2:0 w pierwszym meczu. Na dziś pewnie murowanie bramki, autobus i kontrataki. Wydaje mnie się, że jedna zabójcza akcja zadecyduje o tym , że goście wygrają. Z oficjalnej strony Zenitu Petersburg z wywiadu z trenerem Luciano Spallettim dowiadujemy się o dość dziwnym podejściu do tego spotkania. Twierdzi, że jedna bramka w pierwszej połowie , a druga w następnej wystarczy by potem wygrać w dogrywce. Dalej ogłasza, że najważniejsze jest żeby nie stracić bramki, jakby zapominał komu ten wynik wystarcza do awansu. W jego ekipie nie zagrają: Neto, bo jest zawieszony, Anyukov jeszcze nie wrócił do treningów po kontuzji, nie wystąpi też Criscito, z tego co pamiętam to ma problem z kolanem. Pojawiły się spekulacje odnośnie posady szkoleniowca. Na 4 ostatnie spotkania przegrali aż trzykrotnie. Klub z Rosji nie może zapominać o swojej nie najlepszej postawie w lidze, jak dotychczas zajmuje 3 miejsce premiowane grą w LE, a na pewno celem była Liga Mistrzów, jeżeli nie dostaną się do ćwierćfinału to pozostanie im skupić się na rozgrywkach krajowych, a kto wie może i taki jest plan. Zaraz początek, więc podaje składy:
Zenit: Zhevnov Y. (G), Anyukov A , Alves B, Lombaerts N, Danny, Kerzhakov A, Hubocan T, Shirokov R, Denisov I, Witsel A, Hulk.
Basel: Sommer Y. (G), Park J. H, Degen P, Dragovic A, Stocker V, Schar F, Diaz M, Salah M, Cabral, El Elneny M.

⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Berdych T. v Anderson K. Over 2.5 sets
3.25 Bet365
Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju Indian Wells, gdzie spotkanie wielkoludów. Obaj dysponują wspaniałym serwisem. Obaj nie są w pełni sprawni. Berdych narzeka na ból kostki a Anderson dochodzi do siebie po operacji prawego łokcia. Obaj grają fantastycznie w tym sezonie. Dziś liczę na dobry mecz będącego na fali wznoszącej Andersona i na urwanie seta w ciężki spotkaniu z Berdychem!

⛔ 100
Postaraj się o zapisywanie typu w takiej postaci, jaka jest ujęta w regulaminie.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells, godz. 23:00
Spotkanie: Azarenka - Wozniacki
Typ: 2
Kurs: 4,64
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Azarenka w tym roku jest przede wszystkim skuteczna. Zaryzykuję stwierdzenie, że zrobiła lepsze wyniki niż powinna. W Australii miała mega łatwą drabinkę i myślę, że gdyby miała trudniejsze losowanie to nie wygrałaby całego turnieju. Potem w Doha zagrała dobry turniej i to jej trzeba oddać. Po nim wycofała się z kolejnego z powodu kontuzji, której zapewne nie było. Chciała po prostu odpocząć, zresztą identycznie postąpiła Serena Williams. Kto wie, czy ta zagrywka nie odbije się negatywnie na jej formie podczas Indian Wells. Dotychczas rozegrała 3 spotkania, w których straciła 1 seta. Z kim ? Z Flipkens, zresztą ogólnie z Belgijką zagrała słabe spotkanie. Jeżeli Karolina chce zrobić dobry wynik, eliminując przy tym Białorusinkę to jest dziś bardzo dobry moment. Dunka gra obecnie poniżej swoich możliwości, ale widać, że robi postępy i w każdej chwili może dołączyć do ścisłej czołówki. W dzisiejszym spotkaniu nie jest faworytką, ale bukmacherzy przesadzili z kursami i warto spróbować. Na pewno nie powinien to być mecz oddany przez Wozniacki bez walki. Będzie sensacja ;)

0 (zwrot)
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Chelsea vs. Steaua
Typ: powyżej 3,5 gola
KURS: 2,95
BUK: Expekt
Analiza:Na dziś wybrałem spotkanie rewanżowe pomiędzy Chelsea a Steaua .W pierwszym meczu dość nieoczekiwanie mecz wygrała Steaua 1-0.Jak wszyscy wiemy Chelsea ostatnio zanotowała spadek formy w lidze 5 ostatnich meczy to 2 zwycięstwa 1 remis i 2 porażki ,pocieszające jest to że u siebie zanotowali 3 zwycięstwa z rzędu.Ostatni mecz który Chelsea rozegrała daje nadzieję że dziś pokażą że to tylko chwilowy kryzys bowiem w ostatnim meczu pucharowym z Man UTD przegrywali do przerwy 2-0 a jednak pokazali charakter i wyrównali stan meczu na 2-2 a mogli nawet wygrać lecz zabrakło skuteczności.Moim zdaniem pomimo przegranej w 1 meczu Chelsea jest pod każdym względem o 2 klasy lepsza ,mam nadzieję że dziś pokażą że te 2 drużyny dzieli przepaść mają coś do udowodnienia przede wszystkim kibicom którzy są z nimi na dobre i na złe .Tacy gracze jak Torres ,Hazard ,Mata, tworzą niezwykłą siłe w ofensywie która według mnie dziś przełoży się na boisku,wierzę że Chelsea zdominuje mecz i wysoko wygra i udowodni wszystkim że kryzys który im się przytrafił w ostatnim czasie to przeszłość.Do tego poziom ligi Angielskiej a Rumuńskiej dzieli wielka jak na razie nieosiągalna przepaść jestem pewny że dziś potwierdzą to gracze Chelsea. Ja osobiście stawiam na wynik 3-1,4-1.Kurs warty ryzyka bo jest jak dla mnie bardzo prawdopodobny .
Pzdr

✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroleague panowie,
Spotkanie: Caja Laboral Baskonia (-17.5) - Fenerbahce Ulker
Typ: 1
Kurs: 3.08
Buk: Bet365
Analiza:
Fenerbahce dzisiaj zagra bez swojego najlepszego zawodnika Bogdanovica i jest to bardzo duże osłabienie, do hiszpani przyjechali juz bez szans na awans z osmioma przegranymi spotkaniami. W pierwszym meczu Caja wygrała z nimi gładko na wyjeździe ponad 20pkt. Goście nie mają już o co grac i napewno nie beda się zbytnio wysilać. Caja walczy o awans na dodatek graja u siebie, widze tutaj pogrom z ich stronny.

✅ 208
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Newcastle - Anzi
Typ: over 3.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu, kwestia awansu jest jak najbardziej otwarta zarówno dla Newcastle jak i Anzi. Nie sądzę by o tym kto zagra w ćwierćfinale decydowała dogrywka czy rzuty karne. Żeby tak się stało, musi paść jeden gol. Jednak ja spodziewam się wielu trafień. Liczę na przełamanie angielskiej drużyny, która ostatnio prezentuje kiepską skuteczność w LE - w trzech tegorocznych pojedynkach strzelili zaledwie jedną bramkę. Ofensywa nie spisuje się najlepiej, ale nadrabia obrona i bramkarz, którzy dzielnie i efektywnie wypełniają swoje obowiązki. Wszystko się kiedyś kończy i ufam, że Newcastle w końcu pokaże nieco inne oblicze. W rodzimej lidze na własnym obiekcie zaliczyli niedawno piękne występy, wygrywając z Stoke City 2-1, Southampton 4-2 czy Chelsea 3-2. Fajnie byłoby przenieść tamte wyniki na arenę Ligi Europejskiej. Anzi to ekipa, która przeplata lepsze wyniki gorszymi. Na wyjazdach prezentuje się nieco gorzej, jednak nie wolno przekreślać ich szans. Spory potencjał drzemiący w tym zespole nie raz sprawił niespodziankę i dzisiaj na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Liczę na trzymający w napięciu mecz i co najmniej 4 gole.

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga Europy
Spotkanie: Newcastle - Anzhi
Typ: Powyzej 2,5 gole i powyzej 12 rzuty rozne
Kurs: 8,00
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W spotkanie rewanzowym 1/8 finalu Europa League spotykaja sie Newcastle i Anzhi. Pierwsze spotkanie zaknczylo sie wynikiem 0-0, co pozostawia sprawa awansu bardzo otwarta. Faworytami spotkanie beda gospodarze ale goscie nie beda bez szanse. Spodziewam sie ze w to spotkanie gospodarze sprubuja zagrac typowa brytyjska pilka i zagrac dlugiemi podaniami w kierunku napastnikow. W tym przepadku goscie beda musieli nie raz ratowac sytuacja wybijajac pilka poza linii bramkowej. Z drugiej stronie goscie sprubuja zaskoczyc gospdoarze szybkiemi kontrami, co takze zmusi bramkarza i obroncow Newscastle do wybicia nie raz pilka poza linii bramkowej. Wiadomo ze w to spotkanie zdobycie gola w przepadku pilkarze Anzhi znacznie oddali gospodarze od awansu poniewaz beda musieli pokonac bramkarza rywale dwukrotnie. Zdobycie gola przez pilkarze Newcastle zmusi goscie do prowadzenie ryzykowna gra zeby zdobyc gola zeby uniknac eliminacje. W sumie jesli w to spotkanie szybko padnie pierwszego gola to sa duze szanse zebysmy mieli okazje zobaczyc wiecej gole. Pilkarze Newcastle sa w stanie wykorzystac stalych fragmentow gry zeby pokonac Rosyjskiego bramkarza. Pilkarze Anzhi tez sa w stanie podczas tego spotkanie nie raz pokonac bramkarza rywale. Licze ze w to spotkanie Pilkarze Newcastle jak Cisse i Cabaye oraz pilkarze Anshi jak Etoo, Traore i Boussoufa, zagraja dzis skutecznie i uda im sie nie raz trafic do siatki rywale. Przed nami ciekawy zaciety spotkanie w ktorym nie zabrakna emocje i determinacje zeby osignac dobrego wyniku. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Newcastle i Anzhi, padnie wynik powyzej 2,5 gola oraz beda powyzej 12 rzutow rozne.

⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Steaua
Typ: 2 DNB
Kurs: 9,0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Przyznam, że nie oglądałem pierwszego meczu. Myślę, że jest jednak szansa na niespodziankę ponieważ oba zespoły mają zbliżony potencjal na chwilę obecną. Steaua, patrząc na statystyki, nie ustępowała u siebie Londyńczykom. Szybko strzeliła gola z karnego - niby gol ustawiający mecz. Ale z drugiej strony przez ponad godzinę musiała bronić tego prowadzenia i robila to bardzo skutecznie. Dzisiaj bedzie musiała skupić się właśnie na tym, co ostatnio jej świetnie wyszło - na skutecznej defensywie. Może się jej to udać, bo raczej nie spodziewam się dużego ciśnienia w Londynie na ten mecz. Wiadomo, że kibice i ściany będą wspierać Chelsea, ale jednak gatunkowo nie jest to tak ważny mecz jak premier league czy liga mistrzów. Szansy na niespodzianke upatruje jeszcze w meczu Chelsea z MU. Mianowicie liczę na jakieś zmęczenie The Blues. Może nawinie, zobaczymy. Niemniej kurs według mnie wysoki. Za wysoki, dlatego próbowałbym w ten sposób. Bo jakieś argumenty widzę za goścmi. Ostatnio w lidze wbili aż 4 gole. Sporo w pierwszej połowie, ale to tylko pozwoliło oszczędzić im siły na dzisiaj. Wydaje mi się, że determinacja powinna być po ich stronie. Nie chce mi się z jednej strony wierzyć, że kolejny zespół PL odpadłby z pucharów, ale z drugiej na każdy mecz trzeba patrzeć osobno. Jeśli Steaua była w stanie ograć Chelsea u siebie... to widzę taką moziwość także na wyjeździe. Chelsea nie urządza remis.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom