>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka noża - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Schalke
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: STS
Analiza:
Schalke na tygodniu mecz LM ,ale mecz bez znaczenia jak wiadomo po wysokiej porażce u siebie z Realem jadą tylko i wyłącznie na wycieczke do Madrytu. Niebiescy skupiają się na walce o jak najlepsze miejsce w Bundeslidze gwarantujące Lige Mistrzów. Augsburg solidny zespół w tej rundzie grają na prawdę dobrze fajnie się ten zespół ogląda, walczą o puchary, ale do końca drużyna ta mnie nie przekonuje, u siebie grają świetnie , ale czy ta gra i obecna kadra pozwoli wygrać u sb z Schalke ? wydaje mi sie ,ze nie .Schalke to inna półka i inni zawodnicy . Myślę ,że po kursie takim wysokim warto zaryzykować grę na SCHALKE.
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AUSTRIA: EBEL
Godz. 19.15
Spotkanie: EC Dornbirn - EC Salzburg
Typ: 1X
Kurs: 2,26
Bukmacher: Betsson
Analiza: Spotkanie nr 4 w pierwszej rundzie fazy playoff w lidze austriackiej. Po 3 grach zespół Dornbirn prowadzi w serii 2:1 i jest o jedną wygraną od awansu do półfinału. Co prawda liga austriacka jest dość nieprzewidywalna, ale kursy na to spotkanie są dla mnie dość dziwne. I co ciekawe przyglądałem się 3 poprzednim spotkaniom i ciągle zespół z Salzburga jest niesamowicie faworyzowany i dzisiaj także goście według bukmacherów powinni spokojnie wygrać. Tylko, że 3 spotkania z playoff pokazują, że gospdoarze są w gazie i co ważne w serii prowadzą 2:1. Wygrali u siebie 5:4, a mecze w Salzburgu kończyły się dogrywkami. Pierwszy wygrał Dornbiirn 3:2, drugi gospodarze wygrali 4:3. Wszystkie mecze faworyt musiał gonić. Pierwszy ze stanu 1:2, drugi ze stanu 0:3 i 2:5, trzecie z 0:2 i 1:3. Sezon zasadniczy lepszy w wykonaniu Salzburga, bo zajęli 3 miejsce, a potem wygrali grupę mistrzowską, wygrywając 8 z 10 gier. Dornbirn zajął 8 miejsce w sezonie i 2 w grupie spadkowej, ale dało to awans i grę w ćwierćfinałach. Informacja ważna jest też taka, że z Salzburga po sezonie zasadniczym zostało tylko 2 graczy, reszta to nowi. A u gospodarzy jest 7 Kanadyjczyków i 2 Amerykanów. Tacy gracze jak Aquino (29goli), D&#39;Alvise (31goli) czy Mink (26goli) na pewno nie pozwolą na to, aby zespół, grający 2 sezon w EHL zmarnował szansę i odpadł , gdy już po 2 spotkaniach było 2:0. Według mnie Dornbirn ma dzisiaj sporą szansę na sprawienie niespodzianki.
⛔100
 
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - MŚ w lotach, Harrachov HS-205
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lider po 1 dniu rywalizacji
Typ: Peter Prevc
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin


Analiza:

Na dzisiaj wybrałem MŚ w lotach, a dokładniej pozycję lidera po 1 dniu w osobie Petera Prevca. Treningi i kwalifikacje to popis Słoweńca, w każdej z serii nie miał sobie równych. Odległości 212.5m i 214m muszą budzić respekt. Peter ostatnio nie miał szczęścia w PŚ, ale też widać było wyraźnie, że popełnia błędy praktycznie w każdym ze skoków. Jednak skoki, które oddaje w Harrachovie, to zupełnie inna bajka. Słoweńscy skoczkowie od lat liczą się w lotach nawet jeśli cały sezon jest przeciętny. Co do Petera to według mnie jest on murowanym faworytem do złota, bo jak inaczej uważać skoro skacze tutaj po około 10 metrów więcej od najgroźniejszych rywali. Przeszkodzić może mu co najwyżej pogoda. Dzisiaj warunki mają być stabilne, jutro juz nieco gorzej, w związku z czym gram tylko klasyfikację po dzisiejszym dniu, aby do zminimalizować prawdopodobieństwo złych warunków atmosferycznych i loterii w konkursie.
⛔100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, Extraliga Play-Off
Godzina: 18:20
Spotkanie: Pardubice - Slavia Praha
Typ: Pardubice 60&#39;(czas regulaminowy)
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bet365http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
Analiza:
Po raz trzeci typuję w stronę Pardubice. Jest to zespół zdecydowanie lepszy, prowadzi 2-1 i uważam, że dzisiaj zapewnią sobie awans do kolejnej rundy. Oba zespoły opisywałem już w dziale jak i tutaj w typach dnia. Dla mnie dalej drużyna Slavii Praha nie powinna grać w Play-Offach. Owszem wygrali 1 mecz, ale dla mnie to była zwykła wpadka i rozluźnienie Pardubic (z 3-1 na 3-4). W składach obu drużyn nie ma jakiś ważnych osłabień, grali ze sobą wczoraj i Pardubice wygrały na luźnie 2-4 (byli zdecydowanie lepsi, przeważali w meczu). Kursy na to spotkanie dla mnie to nieporozumienie, dlaczego ekipa gospodarzy to faworyci, ale dla mnie tym lepiej. Mam nadzieję, że goście będą dziś skuteczni i zapewnią sobie awans do kolejnej rundy gdzie czeka na nich drużyna Trinec.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bastia - Troyes
Typ: 2+U3,5
Kurs: 3.10
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 28 kolejki francuskiej Ligue 2. Ostatnia Bastia spotyka się z 9 Troyes. Gospodarze tego meczu są bliscy degradacji. 20 zespołów w stawce, 14 punktów zdobytych w 27 kolejkach, na dodatek tylko 12 bramek więc to jest poniżej pół bramki na mecz. Ostatnio grali z Laval, przegrali 0:2 a mogli i 0:6, bo Laval zdominowało spotkanie totalnie, a jest to zespół 19sty, czyli tylko miejsce nad Bastią. Róznica między tą drużyną a resztą ligi jest ogromna i trudno się spodziewać, że Troyes tutaj potraci punkty. Na dodatek dziś zabraknie jednego obrońcy w ekipie Bastii Trucheta (17 występów). Co ciekawe Bastia wygrała 2 mecze w sezonie, ale 2 na wyjazdach. U siebie 6 remisów i 7 porażek. Remisowało tam Auxerre (15 miejsce) czy Istres (18). Dziś jednak rywal znacznie trudniejszy, bo Troyes jeszcze chce powalczyć o awans, a do 3 miejsca brakuje im tylko 6 punktów. Aktualnie 39, jeden z najlepszych ataków w Ligue 2 (43 bramki) ale na wyjazdach juz gorzej. 2 wygrane i 14 bramek strzelonych w 13 meczach, stąd dziś chyba pogromu nie będziemy sie spodziewać. Kursy zaczynały się od 1,9 na czyste zwycięstwo (bez straty gola 3,5!) więc kto skorzystał to jego. O Bastii ciężko cokolwiek napisac oprócz tego, że czasem zremisują, ale ogólnie to ta druzyna nie pasuja do tej ligi i raczej sie wszyscy z tym pogodzili (w szatni). Troyes za to w niezłej formie. w 8 meczach tylko 2 porażki. Ostatnio chociażby wysokie zwycięstwo z Istres (4:1) i będa chcieli taki wynik pewnie powtórzyć. 0:2/0:3 dziś widzę spokojnie, bo pierwszy mecz między tymi drużynami skończył się 6:1. Dziś mam nadzieje, że chociaż ekipa wyjazdowa bramki nie straci, ale pogrom jest tu realny. Można spróbować zagrać też handicap po podobnym kursie, 2/2 czy zwycięstwo w obu połowach. Myśle, że goście od początku będą kontrolowali spotkanie.
⛔100
 
G 3

gixter

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie- MŚ w lotach Harrachov
Godzina: 16:30
Typ: Freund miejsce na podium
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Freund po igrzyskach skacze świetnie, moim zdaniem najlepiej z całej stawki. Przy moim typie opieram się też na wczorajszych kwalifikacjach gdzie osiągnął drugą odległość i widać że na tej skoczni też sobie świetnie radzi. W ogóle we wczorajszych kawalach bylo widać znaczną różnicę między pierwszą szóstką a resztą, więc mniemam, że te mistrzostwa rozstrzygną sie wlaśnie w tym wąskim gronie skoczków, co też zwieksza szanse na trafność mojego typu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie 2013/2014
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambuur - Waalwijk(+1,5)
Typ: 2
Kurs:
1.68
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Obie druzyny dzieli 5 miejsc w tabeli ligowej, lecz różnica zdobytych punktów to tylko 4. Cambuur zagra przed własną publicznością. Do tej pory w spotkaniach u siebie zgromadził 25 pkt: 8 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Waalwijk na obcym terenie nie radzi sobie najlepiej. Z pośród 13 spotkań wyjazdowych wygrał zaledwie jedno, 5 zremisował i 7 przegrał. Oba zespoły wielokrotnie spotykały sie w niższej klasie rozgrywkowej - W bezpośrednich spotkaniach lepiej radził sobie Waalwijk. Na 12 meczy rozegranych miedzy sobą - 5 razy zwyciężał Waalwijk, 2 razy komplet punktów zdobywał Cambuur - jedno spotkanie wygrane dwoma bramkami. Myślę, że Waalwijk dzisiaj dwoma bramkami nie przegra. Liczę nawet na jakieś punkty zdobyte dzisiaj przez drużynę gości.
✅68
 
M 0

master2301

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Szkocka Premier League
Godzina: 20:45
Mecz: Kilmarnock - Celtic
Typ: Kilmarnock +1.5
Kurs: 2.13
Bukmacher: Sbobet
Analiza:
W tym meczu Celtic nie bedzie mogl dysponowac kilkoma waznymi zawodnikami: obronca van Dijkiem, pomocnikami Forrestem i Biltonem i drugim strzelcem druzyny Stokes&#39;em
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Turcja-Superliga
Godzina:
19:00 Spotkanie: Karabukspor - Galatasaray Typ: Half Time/Full Time-2/2 Kurs: 2.94 Bukmacher: Oddsring Analiza: Witam! Na początek weekendu polecam zajrzeć na boiska Tureckiej Superligi. W pierwszym meczu 25.kolejki, na stadionie Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı w miejscowości Karabük, miejscowa drużyna Karabüksporu podejmie drużynę aktualnego mistrza kraju ze Stambułu-Galatasaray. Drużyna gości, która zajmuje 2 miejsce w tabeli jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, mimo tego że spotkanie rozgrywa na wyjeździe. Zespół popularnej Galaty nie może sobie pozwolić na wpadkę, jeśli chce jeszcze myśleć o mistrzostwie kraju, gdyż znajdujący się przed nimi zespół Fenerbachce posiada 3 punktową przewagę + 1 mecz rozegrany mniej. Dlatego też Galata w tym spotkaniu będzie chciała szybko wyjść na prowadzenie a później nieco spokojniej kontrolować mecz. Udało im się to w ostatnim spotkaniu, w którym pokonali aż 6:1 drużynę Akhisar Beledyie, która jest o 2 miejsca w tabeli wyżej niż drużyna z Karab ük. Ponadto ekipa Karabüksporu znajduje się obecnie w bardzo dużym dołku. W ostatnich 3 meczach schodzili z boiska pokonanymi. W dzisiejszym meczu prognozuję, że zła passa gospodarzy nie zostanie przerwana, i goście wysoko zwyciężą. Pozdro ⛔100
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
14.03.2014 godz. 20:30
STADE AUGUSTE DELAUNE

Stade de Reims vs Olympique de Marseille
Typ: Andre Pierre-Gignac strzeli gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: William Hill
Forma (ostatnie 6 meczow):
Reims 9 pkt (3-0-3), bramki 12:12. Marsylia 8 pkt (2-2-2), bramki 7:6.
Reims w domu 12 pkt (4-0-2), bramki 10:7. Marsylia na wyjazdach 5 pkt (1-2-3), bramki 5:9.
Sytuacja w tabeli:
Obie druzyny walcza o miejsce w europejskich pucharach (raczej o LE), Marsylia jest lepsza o 1 punkt. Reims w domu 6-3-4, 21 pkt w 13 meczach, bramki 20:18. Marsylia na wyjazdach 5-5-4, 20 pkt w 14 meczach, bramki 16:14.
H2H:
Sam się zdziwiłem. Stosunek pojedynkow bezposrednich na stadionie Auguste Delane to 19-6-4 ... dla Reims! Jednak trzeba zdac sobie sprawe, ze druzyny glownie graly ze soba w latach 1946-89, potem jeszcze jeden pojedynek w Ligue 2 w sezonie 1982/83, rowniez na korzysc druzyny w ktorej gra obecnie Krychowiak. Pozniej Reims przepadlo gdzies w czelusciach nizszych lig, wiec nie bylo okazji do grania z Marsylia. Jedyny pojedynek z niedawnego okresu, to zwyciestwo Marsylii 1:0.

Składy:
Reims: Agassa, Placide – Weber, Mandi, Turan, Tacalfred, Conte, Signorino – Krychowiak, Oniangue, Devaux, Albaek, Fortes, Ayite – Atar, Charbonnier, De Preville, Courtet.
Marsylia: Steve MANDANDA, Brice SAMBA - Souleymane DIAWARA, Rod FANNI, Lucas MENDES, Benjamin MENDY, Jeremy MOREL, Nicolas NKOULOU, Brice DJA DJEDJE - Giannelli IMBULA, Mario LEMINA, André AYEW, Mathieu VALBUENA, Benoit CHEYROU, Alaixys ROMAO - Florian THAUVIN, Dimitri PAYET, André-Pierre GIGNAC
Marsylia zagra w najsilniejszym skladzie (przede wszystkim wraca Gingac), ostatnio im nie idzie, ale musza sie przelamac, na pewno maja wieksze cisnienie na gre w europucharach niz Reims. Nie mam pojecia jakie bedzie rozstrzygniecie, ale Marsylia musi cos pokazac, po ostatnich slabych meczach i beda starali sie przycisnac Reims.
✅120
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Irlandia
14.03.2014 20:45
St. Patricks - UC Dublin
Typ: EH(0:3) 1
Kurs: 4.00
unibet
Spotkanie drugiej kolejki Irlandzkiej Premier League. Mistrz kraju, aspirujący do obrony tytułu zagra z zespołem typowanym w tym sezonie do spadku. St.Patricks rozpoczęli ligowy sezon od wyjazdowego remisu z Cork, lekkie rozczarowanie, ale to zawsze był trudny teren. Jednak w Setanta Cup pokazali, że stać ich na wiele i bez problemu rozgromili 5:0 Ballinamallard u siebie. Natomiast UC Dublin rozpoczęli sezon fatalnie od dwóch porażek po 0:3 u siebie z Bohemians w lidze i pucharze ligi. Zaprezentowali się w nich bardzo słabo a przecież to nie jest rywal z najwyższej półki, dziś dopiero można spodziewać się sromotnej porażki. W ekipie gospodarzy nadal brakuje Brennana, ale nie jest to wielki problem z takim rywalem, spokojnie będzie kim go zastąpić. W poprzednich latach w bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami praktycznie zawsze wygrywali piłkarze St.Patricks, ciężko UC Dublin o zdobycie w meczach z tym rywalem choć bramki, a ostatnie trzy spotkania u siebie to wyniki 5:0 5:0 4:0, dwa razy w lidze a raz w pucharze Irlandii. Dzisiaj gospodarze wygrają bardzo pewnie, o 3-bramkową wygraną jestem spokojny, ale i wyższy wynik jest możliwy, bo goście wydają się bardzo słabi na początku tego sezonu.
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz:18:00
Spotkanie: Korona -Zawisza
Typ: X2
Kurs: 1.50
Buk: Unibet

Zacznę od tego, że gra Korony mnie kompletnie nie przekonuje, grają bardzo schematycznie nie widać u nich żadnej myśli. Głównie biegają i nic poza tym. Ostatnie zwycięstwo zawdzięczają głównie Jovanićovi i wprowadzonemu po przerwie Janocie, który rozruszał niemrawą ekipę z Kielc. Nie wiem być może się mylę ale z taką grą limit farta został wykorzystany i nie wymęczą drugiego zwycięstwa pod rząd.
Zawisza potencjałem piłkarskim przewyższa zawodników z Kielc może nie o klasę, ale potencjał czysto piłkarskie jest po ich stronie.
Zawisza po paru słabszych meczach mam nadzieje wraca do swojej formy. W ostatnim meczu z Górnikiem zagrali bardzo dobrze. Bardzo dobre zawody zagrał Geworgian, fajnie wyglądała współpraca zawodników ofensywnych. Widać w tym zespole jakąś myśl...tacy zawodnicy jak Carlos , Masłowski czy Vasconcelos robią różnicę.
tak jak napisałem....potencjał jest po stronie Zawiszy i ja idę w ich kierunku. Korona tego meczu nie wygra...tak myślę. X2 po kursie 1.50 do dubelka jak znalazł.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Piłka nożna: Austria Erste Liga - godz. 19.30
Mecz: Horn (9) - Austria Lustenau (2)
Typ: H&#39;cap Austria Lustenau (-0.5)
Kurs: 1.90
Buk: bet365
Witajcie. Od wczoraj mam awersje do kornerów, obiecuje ich nie grać ???? Dziś zagram po raz kolejny na Austrię Lustenau, która nie zawiodła mnie w zeszłej kolejce, pewnie już w I połowie wygrywając z Kafenberg w stosunku 2:0.
Horn to przedostatnia drużyna w tabeli, więc na pewno stawi tu opór, dla tego nie próbuję grać wiekszego handi. Drużyny mierzyły się ze sobą w tym sezonie dwukrotnie, oba mecze wygrała Austria do zera, na wyjeżdzie było 2:0, z prowadzeniem już w I połowie. Strata punktów byłaby tu brzemienna w skutkach, ponieważ za plecami mają Kafenberg, który gra dziś spotkanie domowe i może w koncu przełamie słabą passę.
Horn jest w trudnej sytuacji, ma tylko pkt. przewagi nad strafą spadku, znajduje się w barażach, ale do bezpiecznego miejsca w tabeli traci już 6 pkt. Ostatni raz mecz domowy drużyna wygrała we wrześniu 2013 roku!, ostatni mecz domowy 0:2 z 8-mym w tabeli Hartberg, a z zeszłej kolejce totalna porażka wyjazdowa 0:6 z St.Pollen.
Najgorsza drużyna domowa Horn, która zdobyła w całych rozgrywkach na swoim stadionie ledwie 9 pkt. przy dwoch zwycięstwach, musi poleć z najlepszą drużyną wyjazdową, która ma tylko jeden mecz na wyjeździe w plecy, przy 5 wygranych i 5 remisach.
Austria Lustenau jest moim dzisiejszym nr 1, mam nadzieję, że po meczu też ????
Powodzenia.
✅90
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina:
18:00
Spotkanie: Korona Zawisza
Typ: x/x
Kurs: 4.80
Bukmacher: Sportngbet
Analiza: Witam, zaraz rozpocznie się spotkanie Polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną drużyny Korony Kielce oraz Zawiszy Bydgoszcz, faworytem dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie jest druzyna gospodarzy, która w ostatniej kolejce właśnie na własnym stadionie pokonała Gdańska Lechię 1:0 , Zawisza natomiast też u siebie pokonała Górnik Zabrze, pomimo tego że to spotkanie wcale nie ułożyło się po ich myśli, ponieważ do połowy przegrywali 1:0, na koniec jednak oni schodzili z boiska z kompletem punktów. W tym spotkaniu jak dla mnie najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis do połowy jak i na koniec spotkania, stawiam że żadna z ekip nie zdoła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i spotkanie może się zakończyć nawet bezbramkowym rezultatem, reasumujący stawiam tutaj na remis bezbramkowy do przerwy jak i na koniec spotkania.

⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 2 2013/2014
Spotkanie: CA Bastia - Troyes
Typ: 2
Kurs: 1,72
Buk: Betgun
Data i godzina: 14.02.14 20:00
Stawka: 4/10

Dziś o godz. 20:00 odbędzie się mecz 28. kolejki Ligue 2 pomiędzy CA Bastia a Troyes. Gospodarze to ostatnia ekipa ligi, goście są na 9. miejscu w ligowej hierarchii.

CA Bastia bezbramkowo zremisowała ostatni mecz ligowy z grającym dramatycznie słaby futbol na wyjazdach AJ Auxerre (zero zwycięstw na wyjazdach w tym sezonie ligowym). Gospodarze mają aż 16 punktów starty do 17. pozycji gwarantującej utrzymanie, dlatego tez los tej ekipy w tym sezonie jest już przesądzony. CA Bastia rozegrała 13 ligowych spotkań przed własną publika – ani jednego nie wygrała, 6 razy remisowała i siedmiokrotnie przegrywała.

Troyes w ostatnich 3 spotkaniach zdobyło 7 punktów – to wynik zwycięstw z Nancy i Istres oraz remisu z walczącym o awans Angers. Na wyjeździe goście grają przeciętnie - w 13 spotkaniach goście zdobyli 10 punktów.

Mecz w rundzie jesiennej miedzy tymi ekipami zakończył się zwycięstwem Troyes aż 6:1.

Uważam, iż goście pewnie zwyciężą drużynę gospodarzy, która pewnie zmierza ku trzeciej lidze.
⛔100
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka noża Turcja
Godzina: 19.00
Spotkanie: Karabukspor-Galatasaray
Typ: 1
Kurs: 4.5
Bukmacher: bet365
Analiza: hej dzisiaj polujemy na duzy kurs. dla mnie pewny meczyk to spotkanie z ligi Tureckiej. Gospodarze ostatnio 3 porazki ale kazda z nich nieznacznie. u siebie graja naprawde dobrze i maja tylko 2 punkty straty do pucharow ale podstawowe pytanie czy chce wystepowac raczej czy ich stac na europejskie puchary. za to goscie sa na 2 miejscu w tabeli na wyjazdach graja slabo jak nie bardzo slabo tylko punkty u siebie daja im tak wysoka pozycje. moim zdaniem galata odpusci dzisiaj mecz w lidze bo juz we wtorek najwazniejszy mecz sezonu dla tej druzyny. wyjazd do Angli na mecz LM z CHELSEA. galata nie bedzie dzisiaj sie meczyc i narazac zdrowia w meczu ligowym bo maja mala strate do lidera wiec maja malo do stracenie a moge zyskac wiele we wtorek. dzis dla mnie pewna jedynka z duzym kursem. JAKIES PYTANIA TO ZAPRASZAM NA MOJE GG
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells
Godzina:
21:30
Spotkanie:
Benneteau J. - Djokovic N.
Typ:
Benneteau J. +5,5 gemów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:5, dwa razy spotkali się w karierze na turnieju w Indian Wells, w 2006 roku wygrał Francuz, w 2007 Djokovic. Myślę, że linia gemowa jest wystawiona bardzo wysoko, spodziewam się bardziej zaciętego meczu. Nawet przy wyniku 3:6 4:6 linia jest pokrywana. Djokovic? Nie da się ukryć faktu, że jego ostatnia forma nie jest najlepsza. Tie-break z Hanescu, strata seta z Cilicem czy Gonzalezem to nie jest dobry wynik jak na Serba. Francuz wybitnie dobrze sobie tutaj radzi, już go dwa razy opisywałem na tym turnieju. Czasami potrafi odpalić z formą, a w Indian Wells prezentuje się naprawdę wybornie. Djokovic pewnie wygra ten mecz (choć aktualnie to nigdy z nim nic nie wiadomo), ale wątpię by miał tutaj łatwy mecz.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania, Superligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sonderjyske - Kopenhaga
Typ: BTS (obie drużyny strzelą)
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza: Lubię takie zakłady w meczach, którym wygrana jest potrzebna. Gospodarze bronią się przed spadkiem, narazie tą walkę zdecydowanie przegrywają, bo zajmują ostatnie miejsce, tracąc 4 punkty do bezpiecznego miejsca. Ich wyniki na wiosnę są... dziwne. Na rozpoczęcie rundy pokonali Vestsjaelland na wyjeździe aż 4:0, by kolejkę później przegrać z Aarhus u siebie 1:2, mimo prowadzenia do przerwy 1:0. Potem spodziewana porażka z Midtjylland 2-0. Tak więc ciężko przewidzieć co czerwona latarnia ligi wymyśli w kolejnym meczu. Myślę jednak, że na bramkę ich stać. W tej rundzie mają już 5 bramek na koncie, to bardzo dobry wynik. U siebie strzelali w ostatnich 7 ligowych meczach, ostatni raz nie trafili do siatki 18 sierpnia 2013 w meczu z Viborgiem, przegranym 0:3. Stawka w każdym meczu dla nich jest ogromna, więc na pewno nie odpuszcza. Kopenhaga nie ma żelaznej defensywy. Widziałem końcówkę ich ostatniego meczu z Odense. Jeśli gospodarze mieliby więcej zimnej krwi, strzeliliby wyrównującą bramkę. Nie podoba mi się u mistrzów Danii nawyk oddawania inicjatywy po objęciu prowadzenia. Było tak dwa razy: z Aarhus i Odense. Raz się to zemściło, raz nie. Uważam, że w przypadku podobnego obrotu sprawy dzisiaj Sonderjyske skarci Kopenhagę. Ale bramkę Kopenhaga dzisiaj strzeli. Strzelali w ostatnich 8 meczach na wyjeździe i jeśli poważnie myślą o mistrzostwie pokonają i druga najsłabszą obronę ligi. Ostatni raz Sonderjyske nie strzelili 10 spotkań temu, w 2009 roku.
⛔100
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga,
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Olympiakos
Typ: Barcelona -4 HT (handicap azjatycki)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Rzadko gram coś na połowę ale tutaj widzę ogromne szanse powodzenia typu. Barcelona jeszcze w Top16 nie przegrała. Dotychczasowe swoje występy w Barcelonie to 93:73 z Fenerbahce(8punktami prowadzili do połowy)z Anadolu Efes 84:65 i 23 punktowe prowadzenie do połowy. Z Unicają i Milano było gorzej i linia nie pokryta ale te teamy są silniejsze od Greków i awansowały już do Top8 tych rozgrywek.
Milano to rewelacja w tym roku ograli przecież 81:51 własnie dzisiejszych gości z Olympiakosu. Grecy ostatnie 3 spotkania w Eurolidze i byli w dość komfortowej sytuacji, wystarczyło wygrać jedno z trzech pozostałych meczy aby znaleźć się w dalszej fazie. Natomiast porażki z Panathinaikosem, Fenerbahce Stambuł na wyjazdach i u siebie w hali z Milano sprawiły, że jest jak jest i Grecy te rozgrywki mają z głowy.
Nikt przecież nie kwestionuję, że Barcelona u siebie odpuści i nie da frajdy swoim kibicom. To klub i zespół który jest wg. mnie oczywiście na wyższym poziomie organizacyjnym. Pierwsza s5 i ławka dużo silniejsza i myślę, że taka niska linia przeciwko Grekom którzy już nie mają szans na awans jest dobrym posunięciem. Na potwierdzenie moich wyżej wymienionych słów przedstawię ostatnie spotkania h2h między obiema drużynami. 72:81,77:90 wygrane w Grecji Katalończyków i u siebie w tamtym roku 76:68.
✅80
 
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka noża Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznan - Podbeskidzie B-B
Typ: Teodorczyk strzeli gola
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj sobie wybrałem spotkanie z ligi Polskiej , a dokładniej pojedynek pomiedzy Lechem Poznan a Podbeskidziem. W tym meczu typuje ze w druzynie gospodarzy bramke zdobedzie Teodorczyk . Kurs kusi a przeciwnik nie za mocny. Teodorczyk narazie na 3 miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców z dorobkiem 13 bramek. Dzisiaj spodziewam sie ze powiekszy ta ilosc do 14 a nawet do 15 ???? Polecam
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom