>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
bartooo 16

bartooo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy DEL - Play Off
Godzina:
19:30
Spotkanie: Eisbaren Berlin - Ingolstadt
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trzecie spotkanie pomiędzy tymi zespołami i stan rywalizacji remisowy.
W dużo lepszej sytuacji znajduje się Eisbaren, ponieważ zagrają na własnej hali. Stawia to ich w roli dużego faworyta bo ostatnie wyniki spotkań granych na Arenie O2 World są bardzo obiecujące. Serie zwycięstw oraz bardzo dobra gra. Mimo wszystko uważam, że to nie jest najważniejsze.
Najistotniejsze jest to że kadra zespołu wreszcie wróciła do normalności.
Po zaleczonych kontuzjach do składu wróciły takie nazwiska jak:
Zepp, Rankel, Talbot, Busch i paru innych.
Dużą różnicę zrobił powrót pierwszego bo bramka została wreszcie odpowiednio obstawiona a reszta ekipy mogła spokojnie szaleć z przodu.
Ponad miesiąc wspólnych treningów i gry zaowocowało a Eisbaren wróciło na właściwe tory. Co prawda poprzednie spotkanie przegrali, ale myślę, że od samego początku myśleli o zwycięstwach na własnej tafli, które wystarczą by awansować. Pod koniec rundy zasadniczej zapewnili sobie przywilej zaczęcia gry na własnym obiekcie i to zaowocowało.
Dziś powinni być górą.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga,
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Olympiakos
Typ: under 156,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betgun
Analiza: Ja na dzisiaj wybrałem arcy ciekawy mecz w Eurolidze przede wszystkim bardzo ważny dla gości którzy biją się o dalszą rundę i ewentualne dzisiaj zwycięstwo bardzo by ich przybliżyło do tego celu. Toteż maksymalnie zmobilizowani podejdą do tego meczu co da nam wspaniałą walkę i niesamowitą obronę z czego Olymp jest znany. Zazwyczaj w Barcelonie padają niższe wyniki z tego względu iż goście nie odkrywają się tak na wyjazdach i dzisiaj jestem o tym przekonany że będą starali się przede wszystkim zabezpieczyć tyły i powstrzymać ofensywę Barcy co są w stanie zrobić. Na mój gust taka linia to linia dobra do undera, bowiem zważywszy na rangę spotkania i możliwości głownie obronne Olympiakosu bardzo realny under. Barca też nie odpuści bo u siebie niezwykła przegrywać tak więc wieczorem zapowiada się prawdziwa uczta mam nadzieję underowa. I obyśmy po spotkaniu mogli powiedzieć CZAS DO KAS Panowie. Pozdro
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Pilka Nozna - Portugalia 1 Liga
Academica Coimbra-Sp.Braga
Typ-1
Kurs-3.75
Bukmacher-bet365
Analiza:

Spotkanie rozpoczynajace 23 serie spotkan w portugalskiej ekstrklasie. Dziewiata w tabeli Academica podejmowac bedzie szosty Sporting Braga. Gospodarze solidnie radza sobie w ostatnich spotkaniach kontynuujac serie meczow bez porazki (ostatnia odnotowali 10 lutego w meczu z 4 w tabeli Estoril). Goście zas, co tu duzo mowic fatalnie prezentuja sie na wyjazdach... Sa jakby inna druzyna i przegrywaja mecz za meczem, od czasu do czasu remisujac. Pierwszy mecz tych druzyn rowniez wygrala gruzyna z Coimbry. Przy takim kursie moim zdaniem warto zaryzykowac stawiajac w tym meczy na gospodarzy. Mozna ewentualnie zagrac z podporka lub zaklad bez remisu. Powodzenia
⛔100
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP indiana wells
Godzina : 21:45
Spotkanie : Benneteau J. - Djokovic N.
Typ : Djokovic Handi -5,5 gemy
Kurs : 1,85
Bukmacher : bet365
Analiza : A wiec tak dzis zostanie rozegrany mecz w ktorym Novak Djokovic zmierzy sie z Bennetaeu, w tym meczu napewno bedzie dominowal djokovic ktory 2 ostatnie mecze stracil po 1 secie co do niego jest bardzo nie podobne bo zazwyczaj wygrywał gładko do tej pory mysle ze dzisiaj bedzie sie chciał zrehabilitowac i szybko i gladko wygra ze swoim rywalem, ktory doszedl do tego pojedynku dzieki temu ze nie mial w swojej drabince takich mocnych zawodnikow jak djokovic federer etc. Teraz trafil na takiego, Wcale forma nie swieci Benneteau co moze zdawac sie po statystykach gladko wygral z Tsąga ale co jak cos po takim wyczynie czyli po niespodziance w turniej w najblizszym czasie i tak pozegna sie z nim z zasady tak jest i mysle ze dzisiaj ta zasada sie spelni, Bo gdy novak Djokovic edzie gral na 100% i jego podania i odbiory beda bardzo skuteczne to jego przeciwnik nic nie bedzie mial do powiedzenia na korcie jestem bardzo dobrej mysli co do tego typu ???? Pozdrawiam GÓRAL !!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Godzina: 21:30
Spotkanie: Benneteau J. - Djokovic N.
Typ: powyżej 18,5 gemów w meczu
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Praktycznie wszystko już o tym spotkaniu napisano. Padło wiele propozycji grania tego meczu. Ja delikatnie zagram na sumę gemów. Jak wiadomo Djokovic&#39;owi zwycięstwo łatwo nie przyjdzie,stawiam że będzie to bardzo wyrównany mecz,co przełoży się na wysoką ilość gemów w spotkaniu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom