>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.04.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atletico - Real
Typ: Atletico
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Co miało zostać napisane o tym meczu na forum ,zostało napisane . Więc tylko po krótce wyjaśnie ,dlaczego idę w stronę Atletico .
Wszyscy wiemy ,jak bardzo oba te kluby się kochają . Ostatnie mecze tylko potęgują to uczucie ,a w szczególności finał poprzedniej edycji LM .Takich meczy nie zapomina się rywalom do końca życia . Od tamtej pory banda Simeone ,za każdym razem udowadniała swoją wyższość w bezpośrednich pojedynkach , na każdym froncie .
Dziś mają okazję dopiec rywalom również w CL . Oba kluby napewno nie są w najwyższej dyspozycji ,być może Real jest w minimalnie lepszej od gospodarzy , ale to Atletico ma przewagę psychiczną (po ostatnim 4-0) ,jak i atut własnego boiska ,na którym Królewscy nie zdobyli bramki od 3 spotkań. Dla Atletico jest to chyba najważniejszy mecz w sezonie ,i na boisku muszą dać z siebie wszystko ,zresztą Simeone napewno wie ,jak zmotywować swoich chłopców do gry w takim meczu .Oba zespoły w najsilniejszych składach. Liczę na dobry mecz i skromne zwycięstwo gospodarzy .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Liga mistrzów
Atletico - Real
Godzina 20.45
Typ pierwsze 10 minut meczu powyżej 0,5 kartki
Kurs 4.5
Bet365
TYP do zagrania za drobne bo raczej mało prawdopodobny ,no ale nie niemożliwy!Kurs wart ryzyka .Wiele o meczu napisali koledzy forumowicze , i szykuje nam się ostry twardy mecz , jeżeli w pierwszych dziesięciu minutach wyjdzie ktoś na czysta pozycje bramkową może przydarzyć się ostry brutalny faul a po nimkartka , taki typciezko uzasadnić , kieruje się tutaj raczej przeczuciem i spróbuje.powodzenia wszystkim.
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna LM
Godzina; 20;45
Spotkanie; Atletico Madryt-Real Madryt
Typ; Real wygra i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs;4.33
Bukmacher; Bet365
Analiza; Sporo typów na to spotkanie już padło ale tego nikt nie ruszył choć koledzy typują overy...ja ide dalej i spróbuje wskazać zwycięzcę tego spotkania,jak wszyscy widzą jestem fanem Realu ale potrafię trzeźwo ocenić i analizować ich mecze i sądzę ze dzis wreszcie wygrają mecz z Rojiblancos...może niektórzy nie przyznają mi racji ale obserwuje lige hiszpańską i wydaje mi się że Atletico pomimo że wygrywa lub remisuje złapało lekki dołek formy i nie mówię tu tylko o meczu z Malagą do którego się tak wszyscy odwołują,ale chodzi mi także o to że w meczach z Sociedad czy Cordobą nie przeważali jak mogłyby na to wskazywać wyniki. Ktoś powie że strzelają szybko 2 gole i &quot;pilnują meczu&quot; przez co nie &quot;miażdżą&quot; rywali ale kto wie co by było gdyby tych goli nie udało się trafić? Powiem wam co by było,tak jak w meczach z Valencią,Sevillą czy Celtą Atletico miałoby problemy... Jestem przekonany że Real dziś nie da sobie wbić szybko bramki a wtedy zwiększają się szanse na wygraną Realu. Nawet jeśli Atletico dałoby radę ukłuć na początku spotkania (czyt. do 30 minuty) to myślę że będzie to maksymalnie 1 bramka i otrzymają odpowiedź Realu który jest w formie i nie chodzi mi tu o gwałt na Granadzie czy spokojnym pokonaniu Vallecano i Eibar bo to są słabi przeciwnicy i wygrane te to tylko formalność.Chodzi mi o mecz z Barceloną w którym to Real grał na dużym luzie i był ekipą lepszą ( posypią się hejty ) co nie jest tylko moja opinią...Z racji tego że Atletico na swoim stadionie od sierpnia tylko raz nie strzeliło gola stawiam ten typ ponieważ przy golu gospodarzy Real by wygrać musi trafić 2 razy albo więcej co daje nam over. Powodzenia
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Real Madryt więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie lubię obstawiać takich meczów jeśli chodzi o wynik, bo tutaj wszystko może się zdarzyć. Więc zagram na rzuty rożne. Moim zdaniem taki bet na dziś to perełka. Real Madryt w ostatnich meczach z Atl Madryt górował jeśli chodzi o Cornery, nawet w meczu w którym Królewscy ulegli 4-0.
Jęsli chodzi o piłkarzy Diego Simeone, to w meczach wykonuja oni bardzo mało stałych fragmentów gry z narożnika boiska, przykładem jest niedawny mecz z Realem Sociedad wygranym 2-0, a w rożnych 4-10 dla przyjezdnych! Mało tego, w ostatnim meczu z Malaga w delegacji (wynik 2-2), Athletico wykonało tylko jednego rożnego przy 6 Malagi! Real zazwyczaj oscyluje w granicach 8-10 rzutów rożnych na mecz więc i dziś będzie miał ich więcej. Uważam, że dziś Real przejmie inicjatywe, a gospodarze bedą grac skrzydłami z kontry, a co za tym idzie mniejsza ilość corneró, a kurs bardzo ładny. Pozdrawiam
⛔100
 
V 0

vesend

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Wed-Brentford
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sheffield Wednesday (13/55 pkt.) po zapewnieniu już sobie utrzymania (19 punktów przewagi nad strefą spadkową) mocno &quot;spuściło z tonu &quot; (tylko jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu meczach). W domu na Hillsborough tylko 4-y z 21-en gier popularne &quot;Sowy&quot; zakończyły zwycięstwem. Napastnik Will Keane zmaga się z urazem i wrócił do Manchesteru United. Defensywny pomocnik Jose Semedo również problemy zdrowotne i podobnie jak trzej obrońcy Claude Dielna, Joe Mattock i Glen Loovens.
Brentford zażarcie walczy o play-off (7/71 pkt.) mając tyle samo obecnie punktów co 6-e w rankingu Ipswich i jeden mniej do piątego w tabeli derby. To jedna z najlepszych ekip wyjazdowych w lidze (33-y punkty w 21-en meczach na boiskach rywali). Od pięciu spotkań pozostają goście bez porażki (2-3-0), a ostatnio zremisowali u siebie z Nottingham 2:2 i na trudnym terenie w Derby 1:1 (Darren Bent uratował punkt dla gospodarzy w doliczonym czasie gry). W poprzednich dwóch meczach wyjazdowych &quot;Pszczoły&quot;ograły wysoko w Londynie Fulham 4:1 i Blackburn 3:1. Napastnik Chris Long (wypożyczony z Evertonu) nie grał w ostatnich dwóch meczach z powodu kontuzji i jest wątpliwe czy zagra i w dzisiejszym meczu. Pomocnik Lewis Macleod powraca do gry po kontuzji, natomiast nie zagra leczący uraz napastnik Scott Hogan.
Walczące o awans Brentford ma dzisiaj spore szanse na wygraną z Sheffield Wednesday, które na swoim obiekcie w tym sezonie gra słabiutko. To tak po prawdzie sezon ligowy dla graczy gospodarzy już mógłby się zakończyć.
⛔100
 
K 0

koldi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Monaco
Typ: Under 1,5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To moj pierwszy typ na tym forum, wiec witam wszystkich graczy!
Dziś spotykają się dwie drożyny nastawione przede wszystkim na obronę własnej bramki. Według mnie wynik w tym meczu to 1:0 dla Juve. Monaco bedzie zalezalo na wywiezieniu przynajmniej 1 punktu i remis wezmą w ciemno. Natomiast Juve nie jest drużyna która strzela zbyt wiele goli, zwłaszcza ze graja dziś bez Pogby...
Powodzenia!
✅155
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Monaco
Typ: Kartki poniżej 4,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Juventusie ostatnio można zarobić w lidze grając under 2,5 ale jak każdą seria kiedyś musi się to skończyć. Co inne za to jest w pucharach ostatnie mecze to szokująca (dla mojego kuponu) wygrana z Fiorentina 0-3 oraz także wygrana z Borussia, także 0-3 i także na wyjeździe. Monaco w lidze wciąż ta sama forma coś zremisują coś wygrają, o 1 miejscu mogą zapomnieć i jedynie walczą o Europejskie Puchary. Przyznam się, że nie wierzyłem w ich awans z Arsenalem po losowaniu. Jednak jak zobaczyłem ich grę w 1 meczu mocno mnie zatkało. Dawno nie widziałem drużyny grającą na takim luzie i to jeszcze z Arsenalem. Owszem później przegrali 0-2 co wiele ludzi przewidziało na tym forum, ale wciąż to oni awansowali. Monaco słynie z żelaznej defensywy, a Juventus gdy ktoś z nimi nie gra ofensywnie ma problemy by dostać się do bramki przeciwnika. Osobiście spodziewał się tutaj minimalnej wygranej Juventusu 1-0 lub remisu 1-1 0-0, dlatego też gram under 2,5 za 1,47 Bet365. Obstawiam jednak typ na kartki poniżej 4,5 1,90 Bet365.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom