>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.06.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 14. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: 1 z handicap 0:1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
W mojej opinii Węgrzy nie odegrają znaczącej roli w tym turnieju. Ich awans na euro był sporą niespodzianką. Węgrzy zagrają na dużej imprezie pierwszy raz od bardzo dawna więc ich piłkarze nie mają doświadczenia w tego typu rozgrywkach. Austriacy nie błyszczeli w sparingach ale według mnie poradzą sobie z Węgrami. Wydaje mi się że Węgrzy wyjdą na to spotkanie schowani za podwójną gardą i jeżeli Austriakom uda się zdobyć gola w pierwszej połowie to może posypać się więcej bramek. Stąd mój typ na to że Austria wygra ten mecz różnicą 2 bramek.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: Austria and over 2.5
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro proponuję zagrać na Austriaków w meczu z Węgrami. Podopieczni Kollera przeszli prze eliminację jak burza zdobywając 28 punktów oraz nie przegrywając żadnego meczu. Z drugiej strony stanie drużyna Węgier, która w mojej opinii znalazła się w tych Mistrzostwach w trochę szczęśliwych okolicznościach. Węgrzy zajęli w swojej grupie 3 pozycję i byli zmuszeni do gry w barażach. Pokonali co prawda ekipę z Norwegii ale ich gra pozostawiała wiele do życzenia. Austriacy w swoich meczach towarzyskich grali ze zmiennym skutkiem wygrywając 2 mecze z Maltą i Albanią i przegrywając 2 mecze z Holandią i Turcją. Węgrzy rozegrali tylko 3 testowe mecze w których przegrali z Niemcami i dwa razy zremisowali z WKS i Chorwacją. Mecze towarzyskie nie zawsze są miarodajne także nie odnosiłbym się do nich za bardzo. Uważam, że reprezentacja Austrii ma bardzo solidny skład z dobrym trenerem, który powinien spokojnie wyjść z tej grupy. Prodl, Alaba, Fuchs czy Wimmer powinni dawać spokój z tyłu nie dopuszczając Węgrów do bramki swojego bramkarza, natomiast Arnautovic czy Janko dają dużą siłę ofensywną która może dać im kilka bramek.
Austria jest solidną&quot;firma&quot;, która moim zdaniem ogra Węgrów. Każdy mecz jest inny więc jakaś bramka ze strony Węgrów może paść jednak ostatecznie Austriacy powinni być lepsi i zgarnąć 3 oczka. Pozdrawiam
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsson
Analiza:
Wielkim osiągnięciem niewątpliwie dla Węgrów jest awans na taką imprezę jak Euro. Węgry, którzy non stop zmieniają trenera nie mogą wnosić pewnej solidności i powtarzalności w swojej grze. Plan na jutro dla Węgier jest prosty - autobus i tak jak to robili Czesi. Szukać szansy po stałych fragmentach. Piłkę będzie miała Austria, zapewne pokusi się z biegiem czasu o uderzenia z dystansu i tutaj upatruję szansę Janko, Arnautovicia bądź Alaby. Są to piłkarze, szczególnie ci dwaj ostatni, których na to stać. Węgrzy są faworytami do zajęcia ostatniego miejsca w grupie. Nie będzie takiego przebłysku, jak Walii. Typuję 1, bądź 2 do zera, a kurs na czystą &quot;1&quot; jest zachęcający.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro 16
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Islandia
Typ: Portugalia Wygra dokładnie 1 golem do połowy
Kurs: 3.10
Bukmacher: UNIBET
Analiza : Według mnie najpewniejszym spotkaniem tego dnia będzie rywalizacja ekip Portugalii z zespołem Islandii, Portugalia naturalnie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia w tym pierwszym swoim spotkaniu na tym euro kompletu punktów w starciu z zespołem niżej notowanej ekipy z Islandii, przepatrzyłem ich dotychczasowe spotkania i zagrali ze sobą do tej pory dwa razy , za kazdym razem Portugalia była zespołem lepszym i w pierwszym meczu padł wynik 1:3 w drugim natomiast 3:5, tak wiec overy jak najbardziej zostały w tym wypadku pokryte, moim zdaniem w tym meczu tylu bramek co w poprzednich spotkaniach nie obejrzymy,ale tak Portugalia jak i Islandia w poprzednich meczach bardzo często pokrywało over 2.5 bramki, uważam iż podobnie może być w tym przypadku, stawiam wiec na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 dla zespołu Portugalii po 90 minutach tego spotkania, myślę że Islandia strzeli tutaj bramkę honorową.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria – Węgry
Typ: Austria strzeli powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2.08
Bukmacher: Betano


W jednym z ostatnich meczy pierwszej kolejki na Mistrzostwach jest konfrontacja pomiędzy Austrią i Węgrami w grupie F. Podopieczni trenera Marcela Kollera eliminacje zakończyli na 1 miejscu w swojej grupie ,gdzie wyprzedzili takie reprezentacje jak Rosja, Szwecja. Austriacy w swojej kadrze ma znakomitych zawodników grających w najlepszych klubach Europy. Mowa tu o takich zawodnikach jak David Alaba z Bayernu, Marco Arnautovic ze Stoke, Christian Fuchs z Leicester,czy Kevin Wimmer z Totenhamu i Janko z Fc Basel. Austriacy na 10 ostatnich meczy zanotowali tylko 3 porażki i 7 zwycięstw strzelając w nich 18 bramek a tracąc 11. Węgrzy w swojej grupie eliminacyjnej zajęli 3 miejsce za Irlandią Północną i Rumunią więc musieli grać w barażach z Norwegią z którą wygrali rywalizację i awansowali do Euro co było sporą niespodzianką. W kadrze drużyny trenera Bernda Storcka nie ma tak doświadczonych zawodników jak w drużynie Austrii. Reprezentanci drużyny Węgierskiej grają w słabszych ligach takich jak Polska, Turcja, czy 2 Bundesliga. Węgrzy w ostatnich 10 meczach zanotowali 4 zwycięstwa,4 remisy i 2 porażki. Patrząc na dyspozycję zawodników i w jakich klubach grają to zdecydowanym faworytem są Austriacy a mając w kadrze takich snajperów jak Janko i Marko Arnautović jestem raczej pewny że strzelą przynajmniej 2 bramki.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro 2016
Data, godzina: 14.06.2016 21-00
Spotkanie: Portugalia - Islandia
typ: Portugalia - 1.5
kurs: 2.65
buk: unibet
Analiza:
Na zakończenie pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy Portugalczycy podejmą Islandczyków. Ci drudzy debiutują w finałach po świetnych eliminacjach gdzie już po osmiu kolejkach uzyskali kwalifikacje, a trzeba pamiętać ze z ich grupy na championat zakwalifikowali się jeszcze Czesi i po barażach Turcy, a wielkimi pokonanymi byli brązowi medaliści z mistrzostw świata z Brazylii Holendrzy, których Islandczycy ograli 2-0 u siebie i 1-0 na wyjeździe. Tyle że w tym roku wyspiarze zgubili tę rewelacyjną formę z eliminacji i ponieśli kilka porażek w meczach towarzyskich, m.in. USA, Danią i Norwegią, w zeszłym roku z nami. I tu trzeba zwrócić uwagę na największy mankament Islandii, a mianowicie na ich słabą defensywę. W całych kwalifikacjach stracili oni zaledwie sześć goli, co na tę bardzo siliną grupę jest wynikiem wręcz rewelacyjnym. W samych dwóch jesiennych sparingach z Polską i Słowacją siedem goli, w tym roku równiez ich defensywa wypadała blado - dwa czyste konta z Finlandią i Lichtensteinem to raczej nie jest wynik do wielkiej chluby a raczej obowiązek. W pozostałych czterech przegranych i jednym wygranym stracili ich aż dwanaście, co jasno pokazuje ze obrona nie stanowi takiego monolitu jaki był wczesniej. A grając przeciwko takiemu napastnikowi jak Ronaldo nie będzie momentu na nawet chwilę nieuwagi, bo co z piłką potrafi zrobić napastnik Realu Madryt to każdy dobrze wie. Kapitan Portugalczyków dostał kilka dni wolnego więcej, by mógł odpocząć po długim sezonie i finale LM i nie wystąpił w meczu towarzyskim przeciwko Anglii, a w meczu z Estonią zagrał tylko w pierwszej połowie, co wystarczyło mu na strzelenie dwóch goli. Wiele osób widzi w jego osobie murowanego faworyta do tytułu najlepszego strzelca turnieju i nie jest to typowanie na wyrost, bo to teoretycznie najsłabsza grupa na Euro i całkiem możliwe ze CR7 już po fazie grupowej bedzie miał kilka goli, na które jak wiadomo jest bardzo pazerny. Do tego ma też niezłych partnerów w drużynie więc nie zdziwie się jak Portugalczycy zameldują sie nawet w półfinale tych mistrzostw. W tym meczu uważam ze Portugalia zapisze na swoim koncie pewnie trzy oczka. Spodziewam się raczej dość jednostronnego spotkania z przewagą Portugalii, która powinna o pierwsze miejsce w grupie stoczyć pojedynek z silną reprezentacją Austrii. Dla Islandii sukcesem bedzie każdy punkt zdobyty w grupie, bo nie wiem czy nawet zwycięstwo z Węgrami (bo w meczu z Austriakami też nie będą faworytami) da im wyjscie do 1/8 z trzeciego miejsca. Moim zdaniem Portugalia uczyni pierwszy krok do wygrania grupy i pewnie ogra debiutantów z Islandii.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka NBA
Data/Godzina:14.6.2016/3:10
Mecz:Warriors-Cavaliers
Typ:Cavaliers
Kurs.3.00
Buk:Unibet
Analiza: Kasę na szczęście zdążyłem postawić jeszcze przy kursie x4 jednak jak zawieszony został Draymond Green kursy strasznie poleciały w dół. Moim zdaniem jednak gości stać zdecydowanie na zwycięstwo choc zdaję sobie sprawę że będzie o to bardzo trudno. NBA jednak także zależy by seria trwała więc i sędziowanie może być trochę pod Cavaliers by liga swoje jeszcze zarobiła. Bez Greena jak wiemy Wojownicy nie grają aż tak dobrze nie są pewni bo Green jest mentalnym przywódcą, w sezonie regularnym gdy go zabrakło Wojownicy potrafili przegrać jakieś spotkania. James i Irving zrobią dziś wszystko by wygrać bowiem przegrana zakończy ich marzenia o mistrzostwie. Jak będzie zobaczymy jednak powtarzam że bez Greena Warriors nie są tą samą drużyną. Thompson i Curry nie prezentują się tak dobrze jak w sezonie regularnym więc nadzieja pozostaje. Oby rywalizacja wróciła do Cleveland bo te play-offs naprawdę poza kilkoma meczami raczej rozczarowują, nie to co sezon regularny...Dla odważnych polecam postawic jakąś małą sumę na mistrzostwo Cavs, kurs bardzo wysoki bo widzimy co się dzieje jednak że nikt nigdy w finałach nie wyszedł z 1-3 a zawsze musi byc ten pierwszy raz...Do boju Kawaleria!
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie: Urugwaj - Jamajka
Typ: Jamajka lub remis
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, wczoraj ładnie siadło mi w typach dnia dokładne zwycięstwo Hiszpani- jednym golem, mam nadzieję podtrzymać dobrą serię. H2H z lat 2004-2015 to 1-1, jedno zwycięstwo Urusów i jedno Jamajczyków. Urugwaj w tym Copa przegrał dwa mecze, podobnie jak Jamajka- 0:1 z Wenezuelą i 1:3 z Meksykiem. Jamajka przegrała również 0:1 z Wenezuelą, oraz 0:2 z Meksykiem. Obydwie drużyny kompletnie bez formy, 0 punktów, identyczny bilans bramek ujemnych(-3). Czemu więc kursy na Urugwaj 1.50? Dla mnie trochę dziwne. Bez Suareza grają taką kaszanę, że pożal się boże, a tym bardziej po tym jak nie wyszli z grupy a na dwóch poprzednich turniejach zajmowali 3 miejsca i byli chyba na 4 w MŚ ostatnich albo przed? tym bardziej są podłamani i już im serio nie zależy czy skończą turniej z 0 pkt, 1 czy 3. Oni tu liczyli na medal, bez wątpienia. Mecz typowe 50/50, identyczne wyniki można powiedzieć w dwóch meczach turnieju, a tu kurs na Jamajkę 5.50 około? WHAT?! Jamajka z X biorę w ciemno. Nie zdziwię się jak skończy się na typowym , nudnym- 0:0. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Austria
Typ: Portugalia -2 Rzuty Rożne
Kurs: 2.05
Bukmacher: B365
Analiza:

Zapewne Portugalia będzie miała ciąg na bramkę.
Pokazali w meczu z norwegią, że są wypoczęci i w formie.
Typ wielce prawdopodobny z racji ofensywnej gry Portugalii.
Częste wrzutki na Ronaldo/Gomesa będą skutkowały wybiciami na rożne.
Ewentualne strzały zza pola również.
Isladnia atakiem nie grzeszy, raczej liczą na urwanie punktu Portugalii.;)

✅ 105
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna€“ Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria vs€“ Węgry
Typ: Austria -1 w Pierwszej polowie (handi azjatyckie)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ryzykowny bet, zwlaszcza, ze w zadnym z dotychczasowych spotkan nie padly jeszcze dwie bramki w pierwszej polowie, ale ja zaryzykuje i zagram wlasnie w strone masoweczki ktora sie szykuje na Austriakow. Po pierwsze, Austriacy dobrze wchodza w swoje mecze szczegolnie jak graja z ekipami slabszymi od siebie. Austriacy przypominaja mi troche Niemcow w pierwszych 30-45 minutach, szybki atak, bez zbytniego kombinowania, proste pilki, sporo strzalow, wysoki pressing, wysokie tempo. Jesli tak zaczna spotkanie z Wegrami to maja szanse na prowadzenie do polowy. Wegrzy ostanie Euro rozegrali w 1972 roku wiec przerwa byla spora. Brak doswiadczenia i presja moze na nich ciazyc i nie zdziwie sie jak zaczna popelniac bledy. Mysle, ze Wegrzy zagraja na remis w pierwszym meczu, nie beda cisnac, nie beda sie wychylac z szeregu i pozostawia Austriakom sporo miejsca do gry. Mysle, ze jesli Austryjacy zagraja swoje to powinny minimum wygrac pierwsza polowe a pokrycie handi, choc ryzykowne nie jest niemozliwe. Powodzenia
⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: X2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Mam nadzieję, że wróciłem na odpowiednie tory po dobrym typie z poniedziałku. Dziękuję za punkty reputacji! Jeśli chodzi o mecz między Austrią a Węgrami to według bukmacherów zdecydowanym faworytem są Austriacy, tak samo uważają moi poprzednicy. Wysokie zwycięstwo Austrii? Dwubramkowe? Wszystko jest możliwe w piłce, ale podkreślam, że to pierwsza kolejka Euro. Tak naprawdę nie wiadomo na co stać wszystkie ekipy, a pod uwagę warto brać mecze towarzyskie rozegrane przed mistrzostwami. Tak się składa, że oglądałem mecze Austrii. Wymęczone zwycięstwa z Albanią czy Maltą 2-1 wcale mnie nie przekonują by postawić na ten zespół. Za to porażka z Holandią w takiej formie w jakiej sa obecnie piłkarze Oranje to nie wstyd. Jednak porażki z Turcją 2-1 czy ze Szwajcarią w takim samym stosunku już dają do myślenia. Z tego co zauważyłem to Austria nie jest wcale tak silna jak twierdzi większość. Można ją porównać do Belgii, która w meczach kontrolnych przed Euro całkowicie zawodziła. Niby oddawali strzały, ale w większości niecelne. Mimo to Belgia w meczu z Włochami była faworytem, a kto oglądał, ten wie, że była o klasę słabsza na boisku od Włochów. Austria także ma słabą formę, a wiedza, że jest dużym faworytem najprawdopodobniej będzie Im przeszkadzać w realizacji zadań boiskowych. Widać, że ta drużyna ma tendencję do lekceważenia swoich rywali. We wspomnianym meczu z Maltą oddała zaledwie 3 celne strzały z czego padły 2 gole strzelone już na samym początku. Pewnie ktoś powie, że skoro mieli bezpieczną przewagę to mogli oszczędzać siły, jednak Malta to nie Holandia. Taka Chorwacja dla przykładu wygrała z San Marino 10-0 i taka postawa jest godna pochwały. Jednak mecz z Maltą nie skończył się wynikiem 2-0, a 2-1, gdyż gola samobójczego strzeliła największa gwiazda zespołu: David Alaba. To kolejny dowód na to, że Austriacy nie potrafią utrzymać koncentracji do końca. Dzisiaj znowu zagrają w roli faworyta i jak się z tej roli wywiążą? Pewnie odpowiedź poznamy dopiero w trakcie meczu. Na teraz mogę tylko napisać, że Węgrzy mają fajny zespół. Widać, że piłkarzom bardzo zależy na jak najlepszym wypadnięciu na Euro. Choć dostali się na wielką imprezę po barażach, w których ograli Norwegię (będącą na tym samym poziomie co Austria) to w meczach towarzyskich pokazywali wielkie serce do walki i dużą ambicję. Może nie posiadają w składzie gwiazd jak Austria to Ich siłą jest kolektyw. Gra na Euro to dla Nich duże osiągnięcie i na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Należy przecież wspomnieć, że przed Euro zremisowali z Chorwacją 1-1 czy z Wybrzeżem Kości Słoniowej 0-0, a ulegli jedynie Niemcom (2-0), z którymi dzielnie walczyli i do pewnego momentu mecz był wyrównany, a nawet mogli prowadzić jednak zabrakło precyzji. To drużyna grająca z kontry, broniąca całą drużyną, nawet napastnicy wracają głęboko i pomagają obrońcom. Z pewnością czeka nas kolejny mecz walki. Nie wydaje mi się, że Austria jest aż tak dużym faworytem jak twierdzą bukmacherzy. Nie przekonuje mnie Ich gra i postawa boiskowa. Z kolei dzisiejsza piłka polega na waleczności, gryzieniu murawy i walce o każdy centymetr boiska, a to oferują Węgrzy. Nie zagra Tamas Kadar, podstawowy lewy obrońca i może jest to trochę niepokojące, lecz obojętnie kto Go nie zastąpi na pewno będzie walczył za dwóch, taką już mentalność ma ta nacja, nie bez powodu nazywana naszymi bratankami (23 marca jest Dniem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej). Austria wcale nie musi wygrać, a kurs na zdobycz punktową Węgrów jest na tyle atrakcyjny, że warto zaryzykować. W każdym razie forma, postawa boiskowa obydwu drużyn w ostatnich meczach na to wskazuje. Na koniec ciekawostka: kraje grały ze sobą dotychczas 11 razy, a tylko 1 raz wygrała Austria i to w pierwszym pojedynku w 1934 roku. Potem były same zwycięstwa Madziarów i remisy bez względu na to czy były to mecze wyjazdowe czy domowe. Przypadek? Zobaczymy już dzisiaj! Powodzenia!
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna€“ Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria vs€“ Węgry
Typ: Wegry over 2,5 kartki
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, podobnie jak koledzy wyzej i ja uderzę w pierwszy mecz turnieju we Francji ale ugryze go troche z innej strony. Jak juz wszyscy wiedza Wegrzy wracaja na wielki turniej po przeszlo 30 latach czy ciazy na nich presja? raczej nie juz i tak osiagneli bardzo duzo ale czy maja serce do walki? wg mnie jak najbardziej tak! Nie wazne jak sie mecz potoczy czy sie beda bronili cale spotkanie czy strzela pierwsza bramke z kontrataku i beda sie bronic czy beda wyjmować piłke z wlasnej siatki juz w pierwszej połowie w kazdym przypadku kartki powinny sie posypac. Pierwszy turniejowy mecz, goscie na pewno pełni nadziei, checi sprawienia niespodzianki i woli walki na pewno nie beda sie oszczedzać. Dodatkowo Wegrzy grajac 5 spotkan wyjadowych w meczu o stawke, bo jak by nie patrzec jest to dla nich wyjazd, w 4/5 spotkaniach pokrywali tą linie! Mam nadzieje ze i dzis sie uda, kurs 2,10 uwazam za warty gry! powodzenia !! (sorry za pisownie klawiatura padla)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Austria
Typ: Ronaldo strzeli gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Filar i glowna gwiazda reprezentacji Portugalii czyli Cristiano Ronaldo jutro strzeli bramke moim zdaniem i taki tez typ wam proponuje. Kto jak nie on musi sie wziasc za ciagniecie do przodu atakow i strzelanie goli jak nie Cris? Kurs bardzo przyjemny i moim zdaniem wielce prawdopodobny tym bardziej ze naprzeciwko Portugalii wybiegnie dzisiaj typowy sredniak czyli reprezentacja Islandii. Maja oni na każdej pozycji słabszego zawodnika względem portugalczykow którzy sa absolutnym topem i klasa. Nie stawiam w tym meczu na zwycięstwo ktorejs z druzyn bo linie kursowe sa wyciete idealnie i nie ma w tych kursach zadnego value za to zakladzik na Ronaldo wydaje sie dobra i racjonalna opcja. Polecam
⛔ 100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, challenger Fergana
Godzina: 10:00
Spotkanie: S.Barry - I.Ivashka
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Z bardzo bogatej oferty tenisowej postanowiłem zajrzeć do mniejszego turnieju na kortach twardych w odległym Uzbeskistanie. 24-letni Irlandczyk Sam Barry spotka się z młodszym o 2 lata Białorusinem Ilya Ivashka. Obaj Panowie zajmują miejsca w 3 setce rankingu i grają ITF lub challengery. Barry koncentruje się wyraźnie na grze na nawierzchnii twardej, osiągał już dobre wyniki w tym sezonie na hardzie- wygrał w Sunderlandzie (finał z Teixeira) oraz doszedł do finału w ostatnim swoim występie w Bangkoku gdzie ograł go dopiero znany Australijczyk Duckworth. Mierzący 190cm wzrostu Irlandczyk serwuje solidnie (w tych turniejach na hardzie regularnie miał po 10 asów na mecz), grał na wysokim % pierwszego podanja. Jego rywal prezentuje się gorzej, jeśli chodzi o serwis, liczę na większą ilość break pointów dla Irlandczyka. Na oficjalnym tenisowym profilu Białorusina jako ulubioną nawierzchnię podaje Clay i to właśnie na niej osiągał najlepsze wyniki. Jutro grają na hardzie i z racji tego ten kurs na zwycięstwo Barry&#39;ego jest mocno zawyżony.
100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 02:10
Spotkanie: Detroit Tigers vs. Chicago White Sox
Typ: Detroit najwięcej hits
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Głównym argumentem za większą ilością hits jest forma Detroit. 7-3 i zdobywanie dużej ilości runs. Na 9 gier tylko 2 porażki w meczach vs. świetnym miotaczom (Sabathia i R.A. Dickey - ten z akapitu powyżej). Ponadto straszna forma White Sox. Na 10 gier tylko 3 zwycięstwa i to w meczach vs. słabym miotaczom. Kolejne &quot;ZA&quot; Detroit to zestaw miotaczy. Matt Boyd dopiero 4 gry ale w ostatnich 2 meczach vs. aktualnie świetnym Yankees i Blue Jays tylko 9 hits na 11 zmian a Detroit w obu meczach więcej hits.
Po stronie White Sox nowy nabytek Shields, który w swoim debiucie się nie popisał. 8 hits i 7 runs w dwie zmiany vs. Nats to mało chwalebny wyczyn. Facet jest w strasznym dołku, gdyż w przedostatnim meczu oddał 10 hits i 10 runs vs. raczej średnim Mariners.
W starciu z będąca formie ofensywą Tigers nie ma raczej wielu nadziei na odzyskanie przez niego formy i dłuższy występ.
Polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers
Typ: Połowa/Wynik końcowy-Cleveland/Cleveland
Kurs: 3.81
Bukmacher: BAH
Analiza:
Typ na zwycięstwo Cavs zajęty więc pokombinuje trochę inaczej.Cavaliers muszą dziś udowodnić że GSW są także do pokonania u siebie mimo,że nie zdarzało się to zbyt często w tym sezonie.Bez Greena Warriors napewno sporo stracą na waleczności,obronie a że przy okazji Curry nie jest w najlepszej formie widzę światełko w tunelu dla graczy z Ohio.Muszą od początku narzucić swój styl gry i postarać się mimo wszystko o małą niespodziankę jaką będzie wygrana w Oakland i przedłużenie tych finałów co najmniej do 6 meczów.James,Irving i reszta Kawalerzystów musi się dziś wspiąć na wyżyny swoich umiejętności i myślę że stać ich na to .Jeśli ten mecz dobrze się dla nich ułoży mają szansę zdominować go od początku,widzieliśmy jak ta seria się toczy,od blowoutów dla GSW do blowoutów dla Cavs-każdy scenariusz jest tu możliwy.Gram w ten sposób głównie dlatego że Steph nie jest sobą i braknie Greena a takie detale robią ogromną różnice.Ostatecznie jeśli wygrają Warriors i tak będę się cieszyć bo kibicuje im i nie lubię Cleveland ale sympatie sympatiami a tu mamy coś do ugrania ;) Oby to nie był ostatni mecz tego sezonu...Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: Austria strzeli w obu połowach
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet 365http://forum.bukmacherskie.com/Winmasters
Analiza:
Generalnie uważam, że Austriacy mogą okazać się tzw &quot;czarnym koniem&quot; tych mistrzostw. Bardzo ciekawa, bardzo ambitna, bardzo utalentowana i bardzo niedoceniana drużyna. Potrafią zdominować każdego rywala, grają bardzo odważnie i stwarzają sobie wiele sytuacji pod bramką rywali. Do tej pory brakowało im skuteczności ale ja k wiadomo...mistrzostwa, każdy gra na pełnej mocy i pełnej koncentracji. Wiadomo również, że po pierwsze to nie stracić bramki ale Austriacy stworzą sobie sytuacje już przed przerwą i ją wykorzystają a w drugiej połowie wszystko będzie podane jak na tacy, żeby dobić rywala i ja właśnie na taki przebieg meczu liczę. Arnautovic i spółka dadzą dzisiaj radę i pokryją ten typ. pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 22

puci85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa America
Godzina: 00:00
Spotkanie: Meksyk - Wenezuela
Typ: X
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie druzyny maja zapewniony awans do 1/4 turnieju wiec zadna z tych druzyn nie musi wygrac. Wydaje mi sie ze bedzie tu remis, kurs na Meksyk 1.5 moim zdaniem za niski w spotkaniu jak te gdzie raczej zagraja rezerwy.

Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Mallorca
Godzina: 11:00
Spotkanie: Julia Georges - Monica Puig
Typ: Puig
Kurs: 1,73
Bukmacher: Unibet
Analiza: Obie panie spotkały się niedawno w Roland Garros, w spotkaniu drugiej rundy po długim boju Puig ograła Georges 7-5 6-7 7-5, w drugim i trzecim secie nie dając się ani razu przełamać, samej łamiąc tylko raz. Oglądałem to spotkanie i uważam, że Georges była w świetnej formie dnia, jednak to Puig była lepsza. To źle wróży Julii przed dzisiejszym meczem, gdyż na French Open czuje się zwykle dobrze, to jeden z jej najlepszych turniejów, a w mikście 2 lata temu nawet była w finale, zaś na trawie nigdy nie była mistrzynią, ostatni mecz na tej nawierzchni wygrała 4 lata temu. Puig przed tym sezonem miała na trawie bilans 6-9, jednak było to wszystko przed eksplozją jej talentu, gdy nie była w połowie tak dobrą zawodniczką, jak teraz. W tym roku zagrała WTA w Nottingham w zeszłym tygodniu i doszła do półfinału, bijąc Zhang oraz specjalistki od gry na trawie, Larcher de Brito i Paszek. Odpadła dopiero z bardzo mocną na tej nawierzchni Pliskovą. Cóż, powiem wprost, dla mnie faworytką jest tu Portorykanka, nie ma chyba sensu sugerować się jej wcześniejszymi słabymi wynikami na trawie, gdyż w tym roku jak na razie zaprezentowała się dobrze. Osiągnięcia Georges w karierze na zielonej nawierzchni nie predysponują jej do odczuwania jakiejkolwiek przewagi nawierzchni, a wręcz przeciwnie, może nawet piłeczka jest w tym zakresie lekko po stronie Puig. W tym sezonie jest ona o wiele lepszą zawodniczką od niemieckiej rywalki i stawiam że spokojnie ją ogra.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom