>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.06.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna€“ - liga Singapuru
Godzina: 14:00
Spotkanie: Home United - Balestier Khalsa
Typ: Home + ov 2,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: bwin
Dziś zaglądam w egzotyczne strony ligi Singapurskiej. Przyglądam się meczowi 3 w tabeli Home Utd (22 pkt, 6-4-3, 25-18) z przed ostatnim, 8 w tabeli Belestier (8 pkt, 1-5-7, 9-21). Home cały czas walczy o 2 lokatę, premiowaną awansem do AFC Cup (taka azjatycka wersja Ligi Europy). Na 13 meczy Home over pokryło 10 razy ze średnią 3,3 goli na mecz. Goście są mniej bramkostrzelni, bo średnią mają tylko 2,3 gola na mecz i over pokryli tylko w 4 meczach na 13 rozegranych. Przekonuje mnie fakt że gospodarze o coś cały czas walczą i będą musieli atakować. A we wszystkich ostatnich 5 meczach u siebie over 2,5 spokojnie wszedł: 2:1, 5:0, 3:2, 0:3, 4:1. Balestier na wyjazdach nie jest jakąś znaczącą siłą - ich ostatnie mecze: 1:1, 0:4, 0:6, 1:3, 0:1. Liczę na spokojną wygraną Home United ze strzelonymi ze 3 golami. W odpowiedzi goście pewnie odpowiedzą z 1 golem.. więc wynik 3:1 jest jak najbardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
dupajasiu 1

dupajasiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Islandia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.37
Bukmacher: williamhill
Analiza:___________________________________________________________________Oba zespoly w spotkaniach bezposrednich konczyly sie gradem bramek.Portugalia tak naprawde musi wygrac z takimi nazwiskami w skladzie,jednak taki turniej zadzi sie swoimi prawami.Jednakze nie stawial bym Islandczykow na straconej pozycij maja w swoim skladzie paru zawodnikow grajacych w europejskich czolowych ligach.Dlatefo typ nadzisiaj to over.2,5 po dobrym kursie.
⛔ 100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Islandia
Typ: x/1
Kurs: 4
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Islandia to drużyna która głównie gra z kontr-ataku z tego co zauważyłem w eliminacjach. Kluczem ich sukcesu jest przeprowadzenie szybkiego ataku, kiedy jeszcze przeciwnik nie zdąży wrócić. Przeciwko nim stanie dzisiaj jednak Portugalia, która tych bramek traci bardzo mało. Potrafią grać w ataku pozycyjnym nie odsłaniając całkiem tyłów. Uważam, że do połowy obie drużyny skupią się na obronie, ale suma summarum wygra Portugalia. Widać na tym turnieju ile bramek pada ze stałych fragmentów gry, C. Ronaldo jest akurat ekspertem w tym temacie.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak do tej pory te mistrzostwa nie zachwycają ani poziomem ani ilością bramek ale liczę że w tym meczu powinniśmy przynajmniej 3 bramki zobaczyć . Austriacy są niby uważani za faworyta ale w/g mnie wcale nim nie muszą być , są zdania iż Węgrom nie daje się zbytnio większych szans nie tylko w tym meczu ale ogólnie i w grupie , patrząc na ranking FIFA to Austriacy na miejscu 10 natomiast Węgrzy na 20 czyli nie wygląda mi to na pozycję straconą Węgrów już na początku rozgrywek w ME a ogólnie Węgrzy na 10 ostatnich meczy o pkt przegrali tylko raz w Grecji i to 4:3 stąd u mnie przynajmniej jedna bramka z ich strony powinna paść no i na koniec trzeba zaznaczyć że jest to pojedynek sąsiadów czyli coś podobnego jak my z Niemcami czy też z Ukrainą a takie mecze myślę mają swój smaczek !
⛔ 100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria - Węgry
Typ: X remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nikt jeszcze widzę nie dał czystego remisu więc ja skorzystam, bo wydaję mi się w tym meczu bardzo prawdopodobny ;)
Jak na razie w 1 kolejce Euro padły chyba tylko 2 remisy, Anglia-Rosja, Szwecja-Irlandia, jeśli o czymś nie zapomniałem, to ogólnie bardzo mało, bo spotkania są raczej w większości wyrównane.
Austria wg buków faworyt, w eliminacjach faktycznie formą imponowali ale już w meczach towarzyskich forma jakby spadła i zaliczyli kilka porażek.
Węgry już sam awans na tą imprezę mogą uznać za sukces, mogą się pokazać i na pewno to zrobią, 1pkt w tym meczu pewnie ich w pełni zadowoli więc skupia się na obronie i grze z kontry.
Myślę, że Austria czuje też do nich respekt skoro nie potrafią z nimi wygrać od lat 30&#39;. Wbrew pozorom w tym meczu możemy nie zobaczyć zbyt wielu bramek, typował bym 0-0 ewentualnie 1-1 jeśli któraś z drużyn strzeli wcześnie bramkę.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Queen&#39;s Club (Londyn)
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Verdasco F. - Wawrinka S.
Typ: Verdasco F. +1,5 seta
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:2 z lat 2005-2015, rok temu spotkali się na Wimbledonie i padło gładkie 3:0 dla Szwajcara, jednak teraz uważam, że taka sytuacja wcale nie musi się powtórzyć. Verdasco to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię, również dobra gra na trawie nie jest mu obca, do tego jest leworęczny, a na French Open wypadł w całkiem dobrym stylu, przegrywając dopiero po 5-setach z Nishikorim w 3 rundzie. Hiszpan lepszy okres gry przeplata beznadziejnymi meczami, ale myślę, że na Wawrinkę się zmobilizuje, bo nie raz już Wam pisałem, że często zawodnicy w podobnym do siebie wieku (tutaj 31 vs. 32 lata) grają zacięte mecze. Obaj w tym roku wygrali po turnieju ATP, Verdasco w Bukareszcie, a Wawrinka w Genevie, Dubaju oraz w Chennai na początku sezonu.
Odnośnie kursu to w życiu bym nie zagrał na Wawrinkę po tak małym, on na mniejszych turniejach, w początkowych fazach wcale nie gra jakiegoś &quot;kosmosu&quot; i wiele razy już negatywnie zaskoczył swoich fanów. Ja tu widzę przynajmniej jednego seta dla Verdasco, a kto wie czy nie coś więcej.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Halle
Godzina: 13:30 (planowana, może się zmienić jak to w tenisie)
Spotkanie: I. Karlovic - An. Kuznetsov
Typ: 1 (AH -3 gemy)
Kurs: 2,74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie 1/16 turnieju na trawie w Hall. W przypadku Karlovica przygotowania do Wimbledonu trwają w najlepsze, Kuznetsov ostatni mecz zagrał 3 tygodnie temu odpadając w drugiej rundzie RG z Nishikorim 0:3. 37-letni Ivo na trawie niesamowity dzik, starczy powiedzieć jedno - 211 cm wzrostu. Dobry serwis jak wejdzie na trawie to potężna broń. Jego rywal 26 cm niższy. Ivo (28. ATP) w tym roku zagrał w turnieju w Holandii eliminując Sislinga (112. ATP) 2:0 oraz Mannarino (57. ATP) 2:0, przegrał dopiero w półfinale dość niespodziewanie z Mullerem 0:2. Andrej (43. ATP) jak pisałem na trawce w tym roku jeszcze nie grał. Nie jest to jego ulubiona nawierzchnia, w tamtym roku tylko 5 meczy na niej zagrał. Bilans 3-2, z czego jedna wygrana po kreczu rywala. Z Wimbledonu jeszcze w eliminacjach wyrzucił go wtedy Niemiec Beck (wówczas końcówka drugiej setki rankingu). Reasumując, potężny na trawie Karlovic i bardzo przeciętny nie lubiący grać na trawie Kuznetsov. Ja tu widzę łatwą wygraną Chorwata, raczej nie będzie potrzebował tie-breaków, widzę jakieś 6:4, 6:3
174
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/piłka nożna ME
Godz/21.00
Spotkanie/Portugalia-Islandia
Typ/ Portugalia wygra i padnie więcej jak 2,5gola
Kurs/2,75
Bukmacher/BWIN
Analiza
Debiutant ME spotyka się z Portugalią.Dotychczas rozegrali 2 spotkania w których padły hokejowe wyniki.W dwumeczu było 8-4 dla Portugalii i zawsze obie drużyny strzelały gola.
Mecze eliminacyjne
Portugalia 7-0-1 bramki 11-5
Islandia 6-2-2 17-6
Ostatnie mecze towarzyskie
Portugalia -3-0 Norwegia dom,0-1 Anglia wyjazd,7-0 Estonia dom
Islandia 2-3 Norwegia wyjazd i 4-0 Lichtenstein dom.
Do tej pory były tylko 2 mecze overove ,otwarcia i Walii ze Słowacją.
Może wreszcie się doczekamy ciekawego meczu z dużą ilością bramek.
Podopieczni Fernando Santosa powinni ten mecz wygrać,Islandia nie ma nic do stracenia i będą się chcieli pokazać z dobrej strony.
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Birmingham
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tamira Paszek - Tara Moore
Typ: Tara Moore DW: 2:0
Kurs: 5,10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Birmingham zmierzą się Austriaczka Tamira Paszek(119 WTA) oraz Brytyjka Tara Moore(230 WTA). Dziwią mnie kursy na to spotkanie mocno promujące Tamirę.
Raczej jest to spotkanie dwóch dość wyrównanych tenisistek z lekkim wskazaniem na Tarę. Tara moim zdaniem jest w wyższej formie, w tym roku na trawie ma bilans 9:2, w dodatku te dwie porażki były po twardej walce z niezłymi tenisistkami, tj. Zheng i Riske. Paszek też weszła w tę część sezonu przyzwoicie: 8:3. Jednak te jej trzy porażki były naprawdę gładkie, dwukrotnie nie miała szans z Barty, przegrała łatwo również z Puig. Oglądałem pojedyncze mecze obu Pań i lepsze wrażenie robi Brytyjka, dodatkowo rozkładówka Moore jest lepsza.
Dla ostrożniejszych polecam gołą dwójkę po kursie 2,85 w Unibecie.
_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - EGIPT: Pierwsza liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ghazl El Mahallah - Enppi
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dzisiaj nie będę się za bardzo rozpisywał na temat tego meczu gdyż nie mam czasu.. Liga już dla obu ekip jest rozstrzygnięta, gospodarze dzisiejszego spotkania żegnają się z pierwszą ligą i spadają do niższej klasy rozgrywkowej natomiast Enppi kończy bardzo nieudany sezon.. Jest to ekipa z potencjałem na grę w Pucharze Konfederacji, jednak nie w następnym sezonie.. niestety! Ostatnie spotkania tych ekip też jednoznacznie wskazują faworyta, gdyż na 4 ostatnie spotkania Enppi wygrało 3 a jednokrotnie padł remis! Jak dla mnie typ warty gry za większe pieniądz! Powodzenia! ;)
100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna ME
Godzina ; 18,00
Spotkanie ; Austria-Wegry
Typ ; under 2,5
Kurs ; 1,62
bukmacher ; Oddsring
Analiza ;
Dzis tez nie bede wymyslal typow na sile. Pojdziemy po najmniejszej lini oporu. Ostatnia grupa rozegra pierwsze meczyki , wiec ostatnia szansa zagrac spokojnego underka. Austryjacy tez tak za bardzo sie nie rzuca , nie poloza wszystko na jedna szale , majac w perspektywie mecze z POR i ISL. Malo sie pisze o AUT , a maja ciekawa , wybiegana ekipe. Eliminacje przeszli jak burza , ogrywajac dwa razy Rosje i Czarnogore , robiac 4 punkty na Szwedach. Robilo to wrazenie. Dzis oczywiscie sa faworytem , ale te pierwsze mecze sa trudne , trzeba wywazyc ryzyko. Hmmm Wegrzy , zagraja tu , no bo ktos musi , skoro gra ponad pol Europy. Beda sie madrze bronic i probowac niesmialo cos z przodu postraszyc. Napewno calego meczu nie przesiedza jak Irlandia Pln w swoim polu karnym. Moze byc malo ciekawy meczyk. Kto ogladal dzisiaj mecz Meksyku z Wenezuela to uraczyl sie pieknem futbolu. Austria duzym faworytem.....ale , ale jednak under 2,5.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria (-2) - Węgry
Typ: więcej rożnych Austria
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betssonhttp://forum.bukmacherskie.com/Bet365
Analiza: Wczoraj pograne były celne strzały Irlandia - Szwecja i over rożnych Belgia - Portugalia, gdzie oba typy zostały pięknie pokryte, więc dzisiaj dalej będziemy próbować szczęścia w rożnych. Zdecydowana większość gra na Austrię lub nawet na handicap. W sumie dla mnie też patrząc po drużynie Austria nie powinna mieć większych problemów, ale już biorąc pod uwagę formę w ostatnich meczach... może być różnie. To tylko mecze towarzyskie, ale o ile przegrana z Holandia nie jest wielką niespodzianką to już przegrana z Turcją i ledwo 2-1 z Maltą jest sygnałem, że nie jest dobrze. Zostawiam więc stawianie 1x2 na live, a teraz idę w rożne. W ostatnich 5 spotkaniach Austriacy pokryli handi 3 krotnie i zaliczyliby 1 zwrot: 5-2 z Holandia, 7-1 z Maltą, 4-5 z Turcją, 6-4 z Albanią, 13-1 ze Szwajcarią. Jedyny mecz, gdzie handi nie zakład byłby przegrany to z Turcją, ale Turcy są drużyną zdecydowanie mocniejszą od Węgrów, dla których sam awans jest olbrzymim sukcesem, a i tak osiągnęli go w szczęśliwych okolicznościach. W barażu z Norwegią granym na wyjeździe zostali zmiażdżeni (posiadanie 42-58, strzały 6-22, rożne 0-16) a i tak wygrali 1-0... U siebie też nie prezentowali się wiele lepiej. Mimo wszystko to Węgry grają na ME i nie ciąży na nich presja, więc mogą nas zaskoczyć, więc granie rożnych wydaje mi się bezpieczniejsze. Przewiduję, ze to Austriacy będą prowadzili grę i naciskali, a Węgrzy nastawią się na kontry. Dla porównania ostanie mecze Węgrów pod względem rożnych: 1-4 z Niemcami, 8-2 z Chorwacją, 4-9 z Norwegią, 0 -16 z Norwegią, 3-8 z Grecją, 1-5 z Irlandią Północną. Statów z meczu WKS nie chce mi się szukać, a staty z Wyspami Owczymi nie mają większego sensu. Tak czy inaczej Węgrzy niezależnie od wyniku zazwyczaj są stroną zdominowaną przez przeciwnika i podejrzewam, że dziś będzie tak samo, natomiast wynik pozostaje kwestią otwartą.
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Islandia
Typ: 1 i poniżej 2.5
Kurs: 2.7
Bukmacher: expekt
Analiza:
Tym razem Portugalia podejmuje Islandię. Portugalia dobra forma przed EURO, festiwal strzelecki z Estonią 7-0,z Norwegią 3-0, a Belgią 2-1. W eliminacjach 7 wygranych i jedna porażka. Jak na grupę z Danią Serbią, Albanią dobry wynik.
No i wielka gwiazda w składzie, Cristiano Ronaldo. Islandia przed EURO kiepsko, przegrała 2-3 z Norwegią,z Danią 1-2, z USA 2-3, Słowacją 1-2 i nami 2-4. Na EURO zakwalifikowała się za Czechami, a przed Turcją, a wysadzili Holendrów, wygrywając u nich 1-0 i u siebie 2-0 i szacun im za to. Towarzyskie towarzyskimi, a tutaj wszyscy dadzą z siebie maxa i wcale bym Islandii nie skreślał.
Jednak Portugalii uda się strzelić gola, ale łatwo nie będzie. Pamiętajmy że to pierwszy ich mecz, a 8 z 10 meczów tego Euro zakończyło się poniżej 2.5 gola. Islandia przegrała ostatni mecz kwalifikacyjny z Turcją 0-1. Dwa ostatnie spotkania Portugalii wygrane do zera, liczę, że dzisiaj będzie podobnie
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? ATP-Halle
Godzina: 17:30
Spotkanie: Brown Dustin - Ramos-Vinolas Albert
Typ: 2:0
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Nie lubię stawiać na świrów typu Brown, ale tutaj taki wynik jest wielce prawdopodobny. Niemiec aktualnie jest na 87 miejscu ATP gdzie obecny sezon ma bardzo dobry jak na swoje umiejętności. Wygrał 21 meczów i przegrał 10, podreperował bardzo ranking ponieważ na początku był na 117 miejscu. Doszedł na początku roku przez kwalifikacje do półfinału Montpellier gdzie odpadł z Gasquetem w trzech setach, później zanotował półfinał challengera we Wrocławiu również na hali, podczas French Open doszedł do II rundy przez kwalifikacje, ostatnio wygrał turniej rangi challenger w Manchesterze (na trawie) gdzie stracił tylko seta,a w finale pokonał Lu 7:6, 6:1. Później grał jeszcze w Surbiton challenger i tam niespodziewanie zatrzymał go Thompson 6:2, 6:2. Dustin to bardzo uniwersalny tenisista ponieważ potrafi grać na każdej nawierzchni. Lecz mimo wszystko on lubi szybką grę najbardziej tam gdzie nie ma dużo wymian. Strzelić raz czy dwa razy i taka gra mu odpowiada. Niemiec ma 196 cm i jest niesamowicie silny fizycznie , podczas gry używa maksimum siły. Jeśli wszystko wchodzi to jest ok ale jak się zatnie to jest patologia taka jak w poprzednim meczu 6:2, 6:2 w plecy.
Jego rywalem będzie Hiszpan Ramos-Vinolas z 35 miejsca ATP gdzie jest tylko dwa oczka niżej od swojego rekordu. Albert w tym roku ma bilans 18/17 czyli bardzo średnio ale ostatnio podczas French Open pokazał się z bardzo dobrej strony ponieważ doszedł do ćwierćfinału gdzie pokonał min. Socka 3:2 czy Raonica sensacyjnie 3:0. No ale właśnie Ramos czuje się najlepiej na kortach ziemnych, bo im szybciej tym gorzej. Podam jego staty który doskonale o tym mówią: clay 445/258, hard 64/54, hale 12/35 i trawa 2/8. W całej swojej karierze Hiszpan wygrał tylko dwa mecze na trawie, pokonał on rok temu Istomina 3:0 oraz w 2013 roku Balke 6:2, 6:4. Albert nie potrafi grać na trawie, nie ma on petardy w rękach ani mocnego serwisu. Na trawie nie ma czasu na wymiany w których Hiszpan czuje się najlepiej. Moim zdaniem wygra tutaj Brown w dwóch setach bo jest na gazie,a rywal na trawie się nie nadaje!
P.S TEN MECZ NA PEWNO SIĘ ODBĘDZIE, PONIEWAŻ BĘDZIE POD DACHEM.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:tenis ATP Halle
Godzina:17:30
Spotkanie:Brown Dustin-Ramos Vinoloas Albert
Typ:2 HG 0-4,5
Kurs:1,63
Bukmacher:Unibet
Analiza:A więc wczoraj typ na + i dobrze że wszedł typ i dlatego da mi to motywację do dalszych działań.Wiem że Albert nie gra dobrze na tego typu nawierzchni ale Brown jest zawodnikiem zagadką jak mu coś nie idzie to dostaje doła.Kolega tie-break dobrze opisał mecz i on stawia 2:0 co jest bardzo prawdopodobne.Ja stawiem ze Ramos spokojnie wejdzie z tym handicapem.Do meczu coraz bliżej i dodam od siebie że stawiam tu na 3 setowy pojedynek.Ramos jest typem zawodnika który lubi długie wymiany piłek a na trawie niestety jest tak ze akcje rozgrywane są szybko + siła uderzenia Niemca ale to jest sport.Pragnę dodać jeszcze że Ramos jest coraz bliżej pobicia swojego rekordu w rankingu ATP.Ma zapewne jeszcze w pamięci zwycięstwo nad Kanadyjczykiem Raonicem w French Open gdzie wygrał gładko 3:0 i doszedł aż do ćwierćfinału co było jak na niego znakomitym wynikiem.Do meczu coraz bliżej niech wygra lepszy.Pozdradiem! !!✅
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Islandia
Typ: Portugalia over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Buk: Bet365
Pierwsze co skłoniło mnie do tego typu do siła ofensywna Portugalczyków: Nani, Ronaldo, Eder, Silva, Moutinho to same grube nazwiska, które powinny zapewnić przynajmniej te dwie bramki. Portugalia po ostatnim zwycięstwie 7:0 z Estonia wydaje się być w formie na to Euro, niby był to tylko mecz towarzyski ale jednak taka strzelanina powinna podnieść morale drużyny i zapewnić dobre nastroje przed meczem. Spojrzałem jeszcze na linie obrony Islandczykó, Ingason z Lokern i Sigurdsson z Łabędzi to dwójka środkowych stoperów grali cały sezon w swoich klubach więc akurat ta dwójka coś tam może potrafi w tej obronie chociaż nie są to europejscy giganci, a na skrzydłach Skúlason i Saevarsson wyglądają mi już troche na ogórków, którzy będą mieć problemy z Portugalczykami bo nie oszukujmy się jak ktoś gra w Norweskiej i Szwedzkiej lidze to raczej pro obrońcą nie jest.
Islandia jeśli nie gra u siebie to traci sporo tych bramek 3 z Norwegami, 2 z Grekami, 3 z USA, 2 z Danią widać tu, że ta obrona nie jest mocnym punktem Islandczyków.
⛔ 100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: żużel ,Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rospiggarna Hallstavik vs Elit Vetlanda
Typ: Bartosz Zmarzlik over 11 pkt
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza: Witam , gram dzis Bartka z prostej przyczyny , gdyż sądzę że w którymś z biegów pojedzie z rezerwy taktycznej i będzie miał 6 startów i zrobi minimum dwa pkt na bieg =12.Zmarzlik ten sezon jedzie rewelacyjnie i nie ma chyba chyba meczu w którym zdobył poniżej 10 puntków.Powodzenia!
83
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Grupa &quot;F&quot;
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Islandia
Typ: Strzeli więcej bramek - Moutinho - Ronaldo - 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Taki oto zakład proponuję na dzisiejszy wieczór. Wielu wierzy w Cristiano i ja również myślę, że lider tej reprezentacji ma szansę strzelić bramkę, sam kurs na gola za bardzo mnie nie przekonuje więc postanawiam pograć takie H2H. Wydaję mi się, że to właśnie Moutinho będzie rozgrywał i rozrzucał piłki właśnie do Ronaldo, gdyż Joao nie jest typem zawodnika, który strzela bramki. Sprawdziłem i ostatniego gola zdobył ten gracz w styczniu tego roku - niezależnie od rozgrywek. Nie będę przytaczał ile i kiedy gole zdobywał CR, bo jest ich po prostu mnóstwo. W przypadku jakiegoś wolnego tak naprawdę z każdej odległości Cris może zaskoczyć Islandzkiego bramkarza. Samego &quot;pojedynku&quot; się nie boję, bardziej martwi mnie to czy Ronaldo w ogóle strzeli. Kurs jest naprawdę bardzo dobry. Na pewno gwiazda Portugalczyków będzie pieczołowicie kryta, ale można po prostu powiedzieć, że Ronaldo to Ronaldo, mam nadzieję, że pociągnie tę reprezentację. Co więcej, Islandia zna rezultat meczu Austria - Węgry i jest to dla nich szansa, by zorganizować sobie dobrą pozycję w tej grupie (Węgrzy zaskoczyli niesamowicie). Na pewno nie odpuszczą i zawalczą o każdą piłkę kosztem nawet fauli. Możliwy scenariusz to także karny dla Portugalii, o którym wielu z Was już dziś pisało, gdyby taka sytuacja miała miejsce to zapewne do piłki podszedłby właśnie Ronaldo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Islandia
Typ: Rzuty rożne, over 14
Kurs: 7.00
Bukmacher: bet365
Portugalia będzie w końcu chciała udowodnić, że w piłkę umie grać. Większość meczy w kwalifikacjach wygrywają jedną bramką, więc jakiejś kolosalnej ilości bramek raczej nie zobaczymy. Na pewno łatwo nie będzie, bo Islandia piłkarzy ma niezłych. Wiadomo, że Portugalczycy będą chcieli pierwszy mecz wygrać.
Islandia to dużo bramek w meczach a tym samym dużo ataków.
Jeśłi chodzi o rzuty rożne, to wielu meczach o punkty pada powyżej 10 rzutów rożnych- w obu drużynach podobnie. Myślę, że Portugalczycy jako faworyci będa chcieli ten mecz wygrać, więc powinni naciską c do ostatniej minuty.
Wczoraj dość pechowo ten sam typ na mecz Belgia-Włochy - padło 14 rzutów rożnych. Dzisiaj jestem przekonany, że typ wejdzie. Sam gram następująco:
over 10 kurs 2.00 100% stawki
over 11 kurs 2.50 70% stawki
over 12 kurs 3.25 60% stawki
over 14 kurs 7.00 40% stawki
Jako, że gram w € stawiam 4 single gdzie 100% to €200.
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia-Islandia
Typ: Remis
Kurs: 4,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Portugalia jest wymieniana jako jeden z faworytów tego turnieju, i oczywiście są zdolni do zajścia bardzo daleko w tym turnieju. Pokazali moc, w grupie eliminacyjnej gdzie wygrali prawie wszystkie swoje mecze ulegając tylko niespodziewanie Albanii. Jeśli chodzi o ostatnie mecze, grali oczywiście sparingi w których odnieśli 4 zwycięstwa ( Luksemburg, Belgia, Norwegia, Estonia ) oraz, 3 porażki ( Rosja, Bułgaria, Anglia ). Jeśli już miałbym coś wnioskować ze sparingów to na pewno to że, wygrana z Estonią 7:0 na pewno podnosi morale. A gdy przegrywali to tracili pierwsi bramkę i mecze kończyły się wynikami 1:0 w plecy. Widać że, mają problemy z odrabianiem strat i gdy zespół przeciwnika nie gra już tak otwartej piłki mają problemy... Ich największą bronią jest z pewnością mocny przód, trener ma wiele opcji w linii pomocy. No i oczywiście Ronaldo !
Islandczycy byli z pewnością sensacją eliminacji, pokonali Holandię czy Czechów, a gdy przegrywali to minimalnie. W meczach sparingowych zagrali słabo przegrywając 3 razy w 9 meczach. Fakt że, zakwalifikowali się już na ten turniej to już dla nich nie lada sukces i w sumie mogą grać bez ciśnienia ale tak się tylko mówi. Co jest w ich głowie to chyba każdy wie. Oni są bardzo dobrze zorganizowaną drużyną, a zarazem bardzo solidną. Grają twardo mądrze taktycznie. Często grają z kontr. Ogólnie starają się nie odkrywać, a w takim meczu to chyba oczywiste. Mają doświadczonego Sigthorssona z przodu, czy też wartościowego Sigurdsona.
Oczywiście Portugalia jest bardziej doświadczonym zespołem, mają lepszą kadrę, pełną gwiazd, a taki turniej to dla nich żadna nowość. Ich siła ofensywna jest bd. silna.
Ale czy to starczy na db. poukładany zespół Islandii który, jeśli tylko zagra w pełni swoich możliwości jest w stanie urwać pkt. wyżej notowanym rywalom. Oczywiście wiadomo kto bd. kontrolować mecz, ale jestem pewien że, Islandia bd walczyć przez 90 min aby zakończyć ten mecz przynajmniej remisem. Będą walczyć nawet jeśli miało by się to skończyć, czerwem !!!
✅ 355
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom