>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 liga Polska
Godzina: 15;00
Spotkanie;Legionovia Legionowo-Błękitni Stargard
Typ;Legionovia
Kurs: 2.2
Bukmacher: Fortuna

Analiza :
No kto pograł wczoraj na Ruch myślę że może być zadowolony(szkoda ze nie strzeli na 2-0 ale chyba mi zaufaliście i pograliście co ?!) tak jak pisałem wczoraj wszytko było co trzeba; zaangażowanie piłkarzy , walka, walka, walka ze strony Ruchu... Zaś na trybunach latające krzesełka ,palone flagi gości ,unosząc się w powietrzu gaz łzawiący czy wjazd policyjnej polewaczki... To są właśnie uroki naszej kochanej ligi polskiej ...!
A dzisiaj z Chorzowa wsiadamy w pociąg i lecimy do Legionowa na pewien ciekawy wobec mnie mecz . Jak co jakiś czas zaczerpnąłem informacji od jednego z moich znajomych o absencjach drużyny gości na to spotkanie. Błękitni zagrają dzisiaj bez :Szymusika (obrońca ) ,Burzyńskiego (obrońca),Węsierskiego (napastnik) no i uwaga tego najważniejszego kapitana gości Pustelnika który jest filarem defensywy Stargardzian .Pod znakiem zapytania stoi również występ Michała Magnuskiego pojechał on oczywiście razem z drużyną lecz nie wiadomo czy wystąpi w spotkaniu . Myślę iż Legionovia wykorzysta braki w obronie gości i łatwo zdobędzie 3 pkt . Jak pisałem wyżej absencje Błękitu są przede wszystkim w formacji defensywnej więc Legionovia będzie miała ułatwione zadanie w strzelaniu bramek . Błękitowi ostatnio gra się bardzo ciężko na wyjazdach (a to za sprawą dalekich i męczących wyjazdów co drugi tydzień) raczej punkty zdobywają w tym sezonie na własnym podwórku.Wystarczy spojrzeć na mapę i stwierdzić ile to kilometrów mają do pokonania piłkarze gości i jakie męczące muszą to być dla nich podróże . Dla mnie tu pewne zwycięstwo gospodarzy jest jak najbardziej realne myślę że też spróbuje zagrać ten mecz z wysokim handicapem na druzyne gospodarzy oczywiście za rozsądne kwoty .
Wjeżdżasz ze mną zostaw ????????????
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia
Typ: over 3.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Co widzę w tym meczu ? W tym meczu widzę dużą ilość bramek. Nie mam pojęcia kto wygra, ciężko to przewidzieć w naszej kochanej Ekstraklasie. Liczę na to, że po przerwie na reprezentacje zawodnicy zagrają wesoły football z dużą ilością bramek. Najpierw zajrzyjmy do H2H. Na 5 bezpośrednich spotkań ten over był 3 razy pokrywany. 2 razy padał wynik 4:2. Widzimy, że grając ze sobą te drużyny lubią sobie postrzelać. Teraz przyjrzyjmy się jak bywa u nich z bramkami w tym sezonie. Po 11 kolejkach obie drużyny taki over pokrywały tylko raz, ale jakoś bardzo się tym nie przejmuje. Każda seria się kiedyś kończy i uważam że teraz zakończy się seria underów i zobaczymy jakiś wysoki wynik. W tabeli miejsca odpowiednio 14 i 11. Arka ma tylko 10 strzelonych bramek, Termalica jeszcze mniej -8. Tracą średnio około 1 bramki na mecz. Jak widać poza bezpośrednimi pojedynkami statystyki zbytnio nie sprzyjają. Jednak oglądając ostatnio skróty spotkań zauważyłem, że Termalica gra coraz odważniej, agresywniej. Stwarza wiele sytuacji bramkowych, brakuje tylko skuteczności, ale myślę, że dzisiaj się ona poprawi. Arka również niejednokrotnie pokazała, że umie zagrać ofensywnie, chociażby w meczach z Midtjylland.
Podsumowując:
Nasza ekstraklasa jest bardzo nieprzewidywalna, często ciężko jest wskazać zwycięzcę danego meczu. Idę tutaj w bramki, duże znaczenie dla mnie mają bezpośrednie pojedynki tych drużyn, mam też po prostu przeczucie że to będzie spotkanie z dużą ilością bramek. Obie drużyny nie miały w tym sezonie meczy z dużą ilością bramek, a w końcu taki mecz musi nadejść. Uważam że to będzie właśnie dziś. Gospodarze jeżeli nie chcą spaść z ligi muszą w końcu zacząć wygrywać. Powinni w tym meczu się otworzyć, Arka też potrafi coś strzelić z kontry. Na pewno szybko strzelona bramka przez którąkolwiek z drużyn sprawi, że ten mecz zrobi się otwarty i ciekawy. Dla osób które nie lubią zbyt dużego ryzyka polecam over 2.5 również po dobrym kursie.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CHINY: Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie:
Tianjin Quanjian - Shandong Luneng
Typ: 1

Kurs: 2,5
Bukmacher: forBET
Analiza
Witam, dziś spotkanie w Super lidze Chińskiej.
Gospodarze to typowa drużyna &quot;własnego boiska&quot; na 15 meczy u siebie 11 zwycięstw ,3 remisy i porażka.
Strzelają dużo u siebie dobrą robotę robi Brazylijczyk Pato. Ogólnie ofensywa sobie radzi Modeste,Wang naprawdę wielu potrafi tam strzelać

Troszkę bramek tracą ,ale bilans zysków mają przeważnie wyższy od strat ;)
Goście natomiast na wyjazdach nie najlepiej 2 wygrane, 3 porażki i 5 remisów na 10 spotkań. Głównie jest to difens plus to co uda się wywalczyć z kontry.
Tu właśnie widzę atut gospodarzy ,którzy nie mają problemów w strzelaniu bramek na własnym boisku nawet silnym rywalom. Ba ogrywając ich nawet ;)
Drugą sprawą która charakteryzuje drużynę Tianjin Quanjian to średnia w 10 meczach w domu powyżej 3 bramek w meczu. Nie było meczu poniżej 3 bramek.
Liczę tu na jedynkę czystą bądź w handi.
Powodzenia.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia liiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Karpat - Kalpa
Typ: 1
Kurs:
1.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz w lidze fińskiej i statystycznie rzecz biorąc jest to liga , w której moja skuteczność jest najmniejsza. Ale zdecydowałem się zagarać. Stawiam tradycyjnie na gospodarza. Który po 2 świetnych sezonach ,w poprzedni zaliczył klęskę (nie załapał się do najlepszej 8 w lidze) ale teraz po przebudowie chyba się odradza.Zajmują obecnie 2 miejsce w lidze. W 6 meczach na własnym lodzie zdobyli 16 punktów zdobywając przy tym 27 bramek. Kalpa natomiast w lidze jest przedostatnia , a na 6 meczy wyjazdowych zdobyła zaledwie 3 punkty, strzelając tylko 6 bramek. Jak na drużynę grającą w hokejowe lidze mistrzów to wynik marny. Karpat wczoraj przegrali z Tappara, to dziś może będą się chcieli zrehabilitować przed własną publicznością z Kalpa, która wczoraj wymęczyła zwycięstwo po karnych u siebie z Kookoo. No i na grad bramek nie liczę.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 liga Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Już za dwie godziny spotkanie nizin w drugiej lidze gdzie zmierzą się dwie katastrofy tych rozgrywek ???? Jedni i drudzy kompletnie bez formy, ale gorzej chyba i tak jest w Katowicach. Każdy wartościowy zawodnik w tych rejonach jest rozszarpany przez GKS lub Ruch, nie wspominając o Górniku Zagłębiu itd itd. Rozwój na ostatnie 10 swoich spotkań wygrał .....jedno i to w ostatniej kolejce. Problemem będzie na pewno brak dwóch strzelców bramek w tym spotkaniu bo obydwaj zobaczyli czerwone kartki, w tym ich lider strzelców Płonka. Myślę że to dość spore osłabienie w ofensywnie i to co wejdzie z ławki raczej nie powinno zaskoczyć obrony Stali. A u gości w kratkę było bardzo słabo na początku, potem seria 6 spotkań bez porażki, wjechali nawet na 10 miejsce i wydawało się że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Wygrali u siebie z Wartą, zremisowali z Radomiakiem i potencjał w tym zespole jest na pewno większy niż ich pozycja. Dwie wygrane po 12 kolejkach to katastrofalny wynik i pozycja trenera wisi na włosku bo Stal dokonała sporych wzmocnień przed sezonem, a obecnie po porażkach z Garbarnią i Siarką są tuż nad kreską. Cała kadra jest do dyspozycji i wydaję się że muszą szukać kompletu z takim rywalem jak Rozwój jeszcze bez dwóch kluczowych graczy. Nie widzę tutaj kompletnie szans na wygraną gospodarzy, dla bezpiecznych polecam X2 po @1.5 do jakiegoś dubelka a ja idę do oporu bo czuję że goście poczuli krew i zgarną komplet. Powodzenia.
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja 1Liga
Godzina: 15:00

Spotkanie: NK Istra 1961 - HNK Rijeka
Typ: Rijeka -1.5
Kurs:
1.95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Gospodarze to jeden ze słabszych zespołów w tej lidze, aktualnie zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 6 punktów, swoje punkty zdobywali głównie w domu. Goście oczywiście przyjeżdżają tu po zwycięstwo, nie mogą sobie pozwolić na wpadkę gdyż Dynamo odskoczyło już na 4pkt, a dla drużyny gości cel jest jeden mistrzostwo. Jest taka jedna informacja która przykuła moją uwagę, w drużynie gospodarzy nie dzieje się najlepiej, klub przechodzi okres słabej sytuacji gospodarczej i organizacyjnej, podobno piłkarze nie dostają za swoją pracę pensji od kilku miesięcy(50na50). Do tego dochodzi kilka kontuzji, w dzisiejszym meczu nie wystąpią Hadzic (O 7/0), Prelec (P7/0), Pavic (P 1/0) i nie pewny jest też występ napastnika Gotal (2/0).
W drużynie gości bez osłabień, nie wiadomo czy wystąpi Heber, do składu powraca Gorgon (N 7/5) na pewno jest to dobra wiadomość dla przyjezdnych, jeżeli Heber nie wystąpi, Gorgon na pewno go dobrze zastąpi. W tej lidze wiadomo dzieją się różne rzeczy spod znaku U, ale jeżeli dziś nie będzie miało nic takiego miejsca to goście powinni pewnie wywieźć trzy punkty.
⛔ 100
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 19:30
Spotkanie Aris Thessaloniki - AEK
Typ:eek:ver 145,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Jest to pojedynek drużyn które corocznie zajmują czołowe miejsca w lidze bezpośrednio za bezkonkurencyjnym Olympiakosem i Panathinaikosem.Gospodarze tego pojedynku drużyna Aris Thessaloniki w tamtym sezonie zajęla 4 miejsce przegrywając spotkania o brązowy medal własnie z AEK Ateny.w tym sezonie rozpoczęli rozgrywki od niespodziewanej wysokiej porażki z Koroivos na wyjeżdzie 71-55.Ich rywale AEK inauguracje sezonu może zaliczyc do udanych ponieważ pokonali wysoko na swoim parkiecie Trikala 91-72.Drużyny te rozegrały z sobą mnóstwo spotkań i wygrywała to jedna lub druga drużyna.Przseważnie w tych pojedynkach padało dużo koszy i myśle że teraz będzie podobnie.
03/06/17 AP
BC AEK Ateny - BC Aris Saloniki 71:60
31/05/17 AP
BC Aris Saloniki - BC AEK Ateny 85:91
28/05/17 AP
BC AEK Ateny - BC Aris Saloniki 90:74
13/04/17 A1
BC Aris Saloniki - BC AEK Ateny 81:77
14/01/17 PUCH
BC Aris Saloniki - BC AEK Ateny77:76
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-hiszpania-laliga
Godzina: 16:15
Spotkanie: getafe-real madryt
Typ: real-1,5

Kurs: 1.80
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj oferta na szczypiorniaka uboga-buki sie niepostaraly wiec lece w pilke kopana i to stawiam na druzyne ktorej nienawidze.dziwne ze nikt tego meczu niezatypowal wiec ja to wykorzystuje i stawiam na mistrza hiszpanii.real ma klopoty w lidze,zajmuje dopiero 5 miejsce i ma juz duza starte do barcy ktora wynosi 7pkt.getafe to beniaminek ale radza sobie calkiem niezle-wychodza z zalozenia ze skupiaja sie na obronie,a w ataku zawsze cos sie strzeli-na razie sie to sprawdza.real nie moze pozwolic sobie na wpadki i dzisiaj pewnie wygra mecz-mysle ze to moze byc wiekszy handicap niz ten co ja typuje.historia pokazuje ze real lubi postrzelac sobie z tym zespolem-w siedmiu ostatnich spotkam wygrywali trzema lub wiecej golami-dzisiaj moze byc podobnie.pozdrawiam
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Bournemouth
Typ: handicap 0-1 i wygrana Tottenhamu
Kurs:
1.59
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj skromnie, ale myślę że bardzo ciekawy i w miarę pewny typ do debla czy trebla ????
Tottenham przystępuje do tego meczu bez większych problemów kadrowych, jedynie Rose i drugoplanowy Lamela. dodatkowo Dembele i Wanyama, ale oni także nie byli fundamentem dobrej gry popularnych &quot;Kogutów&quot;. Z tyłu głowy warto mieć mecz z Real Madryt, który już we wtorek (bardzo trudny rywal i teren), jednak Tottenham jest w stanie wygrać ten mecz nawet drugim garniturem.
Goście są typową drużyną własnego boiska, gdzie męczył się nawet Manchester City i tylko szczęśliwy gol Sterlinga po 95 minucie sprawił, że City wywiozło 3 punkty.
Tottenham dobrze oswaja się ze swoim obiektem i regularnie pakuje rywalom po 2-3 gole na mecz (nawet na wyjazdach). Przewiduje w tym meczu wygraną gospodarzy przynajmniej różnicą 2 bramek. Wynik meczu może być w granicy 2-0,3-0 lub 3-1.
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 14:55
Spotkanie: Clermont - Le Havre
Typ: 1 i under 2,5
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Clermont 8 w tabeli podejmuje będące co prawda wyżej w tabeli (5) Le Havre, ale przyjezdni zdecydowanie lepiej prezentują się na swoim obiekcie niż w delegacji, gdzie co prawda wygrali 2 mecze z 5, ale było to na początku rozgrywek, ostatnie 3 wyjazdy to przegrane z Nimes i Brest po 0-1 oraz będącym w dole tabeli 17 Bourg Peronnas 1-2.
Clermont z 4 meczów u siebie wygrało 3: z Tours 2-0, Bourg Peronnas 4-1 i Lens 1-0, polegli tylko z Lorient 0-2.
Clermont w 10 meczach tego sezonu straciło tylko 6 bramek.
Co do Le Havre ostatni ich mecz to łącznie 3 gole, ale był to przegrany 1-2 pojedynek z kiepskim Bourg Peronnas (ogólnie jest to overowa ekipa, dużo goli traci).
Liczę, że dzisiaj nie uda im się ta sztuka, bo mają zdecydowanie lepszego rywala, który ich dzisiaj pokona 1 lub 2 do zera, podobnie, jak to było w ich ostatnim bezpośrednim pojdynku, gdzie wygrało Clermont w marcu tego roku 1-0.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
spotkanie : Śląsk-Wisła
typ: 1
stawka: 2.25
bukmacher: fortuna
Witam tak się zastanawiam co wybrać na dzisiejszy typ w moje oko wpadł mecz,który opisuję w poście.Leciutkim faworytem wg buków jest Śląsk i ja też tak uważam chociaż to sport,piłka i ekstraklasa co wszystko jest możliwe.Ja jednak pogram gospodarzy dlaczego? patrząc na H2H Wisła nie bardzo sobie radzi na wyjazdach ostatni cztery spotkania wydaje mnie się ,że jeżeli Carlitos nie strzeli to w Wiśle nie ma kto strzelać napastnik (kanciaty Brożek) nie wiem czy coś strzelił.W Śląsku jest tam grajków,którzy mogą strzelić Robak,Pich,Piech a czasami da o sobie znać Kosecki.Dodatkowo karne perfekcyjnie ładuje Robak.Kończąc wydaje mnie się,że 3 pkt zostaną w Śląsku po pierwsze atut własnego bosika.Po drugie Kanciaty już nie jest w formie i liczą na Carlitosa a po trzecie w Wiśle chyba nie wystąpi Małecki ,który potrafi rozpracować obronę i strzelić czy też idealnie wyłożyć piłkę.Po czwarte Wisła nie radzi sobie na wyjazdach porażki z Koroną,Zagłębiem,Termalicą czy Arką.Jak dla mnie Śląsk wygrana a jak będzie przekonamy się o 22:18 .Pozdrawiam
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Notts County - FC Barnet
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Notts County u siebie ma bilans 4 zwycięstw i 2 porażek, natomiast Barnet na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 3 porażek. Goście są w kiepskiej formie i od 7 spotkań nie wygrali (6 ligowych i 1 w Checkatrade Trophy). Wprawdzie Notts County też ostatnio bez rewelacji i w dwóch ostatnich meczach ligowych bez wygranej ale jednak ten zespół dużo lepiej się prezentuje na boisku i kadrowo jest dla mnie zespołem lepszym. Oprócz tego, że zespołowi Barnet się nie wiedzie to jeszcze dzisiaj mają problemy kadrowe przed tym spotkaniem.
Absencje w Notts County:
obrońca Jones (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik O&#39;Connor (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Barnet:
bramkarz Stephens (3 występy w tym sezonie), obrońcy Johnson (2 występy w tym sezonie) i Brindley (2 występy w tym sezonie), pomocnik Weston (2 występy w tym sezonie) i napastnicy Tarpey i Akinde (obaj po dwa występy w tym sezonie), oprócz tego pod znakiem zapytania stoją występy Campbell-Ryce (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i najlepszego strzelca w drużynie napastnika Coulthirst (11 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). To czy ci piłkarze ostatecznie zagrają czy zasiądą na ławce rezerwowych czy wogóle ich nie będzie w meczowej kadrze wiadomo będzie dopiero przed meczem.
Według mnie gospodarze są zespołem lepszym i u siebie powinni zgarnąć 3 punkty
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30

Spotkanie: Śląsk - Wisła Kraków
Typ: Podwójna szansa 1-1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Według mnie to najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Dwie drużyny grające dobrze w ofensywie, z tą samą liczbą punktów i sąsiedzi z tabeli. Śląsk z początku nie zaskakiwał ale z czasem wyglądało to coraz lepiej i nawet kontuzje nie namieszały. W tej chwili od 9 spotkań w lidze Śląsk nie przegrał. Wisła natomiast początek miała super i mówiło się dużo o trenerze, &quot;Hiszpańskiej drużynie&quot; i o tym że Wisła w tym sezonie może namieszać w górze tabeli. Z czasem jednak Krakowianie wyglądali coraz gorzej, głównie gole Carlitosa zapewniały zwycięstwa Wiśle. Oprócz tego odejście mocnego punktu zespołu Brleka. Przed przerwą na reprezentacje Śląsk po wygranej u siebie 2-0 z Lechem zremisował na wyjeździe z Sandecją 1-1, gdzie według mnie byli trochę lepsi i powinni jednak wygrać. Wisła natomiast zremisowała z Jagiellonią 0-0 gdzie mieli kilka sytuacji. Śląsk 15 strzelonych goli, Wisła 13 i trzeba przyznać że w obu drużynach ofensywa działa sprawnie, ale defensywa nie jest idealna bo obie drużyny tracą dużo goli, a Śląsk dopiero z Lechem zachował 1 raz czyste konto. Wydawało by się że tu musi być dużo goli, ale obawiam się że właśnie może być na odwrót, lecz z drugiej strony w obu drużynach linia obrony potrafi popełniać dużo błędów. Dlatego ja nie próbuję over/ under tylko idę w faworyta czyli Wrocławian. Był czas, była przerwa trenerzy na pewno pracowali nad problemami w drużynach i starali się poprawić to co gorzej funkcjonowało. Śląsk w przerwie zagrał sparing z GKS-em Katowice wygrany 3-0. Dwa gole zdobył Piech i jednego Kosa. Na pewno powrót tego drugiego cieszy ale nadal czekam na poprawę jego gry. W Wiśle raczej nie zagrają dzisiaj Silva i Velez, w Śląsku nadal kontuzjowani Dankowski i Kokoszka, prócz tego może nie zagrać Jović także tu akurat strata, i Mak który raczej nie jest osłabieniem. Przed przerwą w drużynie Janka Urbana na prawdę funkcjonowała prawie wszystko dobrze i nasuwa się pytanie czy po tej przerwie będzie tak samo, bo często taki czas źle działa na drużynę. Ja jednak myślę że wszystko zostanie po staremu i będzie jeszcze lepiej,
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Superliga mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Piotrkowianin Trybunalski vs Meble Elbląg
Typ: 1 (-3.5)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś w Superlidze Polskiej duża ciekawych mecz.. Stal podejmuje Wybrzeże i w tym meczu kursy skaczą jak Adam Małysz w 2007 więc odpuścilem ten mecz... Kalisz z Gdynią gdzie pojedynek beniaminków teoretycznie ma iść w strone gospodarzy.. choć dla mnie to loteria... a ja wybrałem mecz Piotrkowianina z Melbami.. Gospodarze u siebie w tym sezonie zaskakują.. remis z Azotami i przegrana dopiero po karynch.. wygrana z Kaliszem i Zagłębiem.. obie spokojne.. a Meble? jak juz nazwa wskazuje to dużo drewna.. nie no to tak żartobliwie... ale na raize mają 2 zwycięstwa ze słabym Szczecinem i jescze gorszym Legionowem... a tak to nawet przegrali 4oma z Kaliszem a kalisz dostał 7oma bodajze od Piotrkowianina co mowi samo za siebie... logicznie patrząc gospodarze powinni ich znisczyć i kurs mnie dziiwi strasznie ze na samo zwycięstwo jest 1.4... może jakaś ustawka.. mam nadzieję, że nie ale dla bardziej ryzykownych polecam nawet większy handi.. Licze na dobrą grę Makowiejewa, Góralskiego i Mroza...
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Zjednoczone Emiraty Arabskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Al Ahli Dubai vs Emirates Club
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Interesujacy mecz w ZEA. Faworytem są gospodarze.Ja tu ide w over 3,5.Ostatni mecz w lidze byl 2 tygodnie temu. Kilka dni temu graly zespoly w pucharze, ale kluczowi zawodnicy odpoczywali.
Emirates w tym sezonie niezle sie prezentuje. Walczy w kazdym meczu w lidze. Wzmocnili sie. Moga dzis strzelic bramkę/bramki.Szczegolnie Argentycznyk Saez robi duzo w ataku.Pomaga mu inny rodak -Leto.
W AL Alhi Dubai podoba mi sie Senegalczyk Diop -ofensywny zawodnik , duzo strzela.
Obie ekipy lubia atakowac, graja ofensywnie . Gospodarze czesto traca ostatnio bramki u siebie.
Dodatkowo w tym meczu nie zagra podstawowy bramkarz gospodarzy , bo dostal czerwona kartke w poprzednim meczu ligowym.Nowy bramakarz, nie tak dobrze rozumiejacy sie z linia obrony , malo grajacy - szansa na gole.Goscie nie prezentuja sie za dobrze w defensywie.
Wilgotnosc w Dubaju 57 %, opadow brak.
✅ 110
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Bundesliga
Godz: 18:30
Spotkanie: Wolfsberger AC - SV Mattersburg
Typ: Wolfsberger AC
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Austrii gdzie odbędzie się 11 kolejka tamtejszej Bundesligi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Lavanttal-Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Wolfsberger Athletik Club a w gości przyjedzie drużyna Sportverein Mattersburg.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 11 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na przedostatnim 9 miejscu w tabeli Bundesligi w Austrii zdobywając 6 oczek w swoich 10 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Wolfsberger AC w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana z bilansem bramkowym 5-3 natomiast SV Mattersburg na wyjazdach 3 remisy oraz porażka i bilans bramek 4-5.
Moim typem na to spotkanie w którym spotkają się zespoły które będą walczyć w tym sezonie ligowym w dolnych rejonach Bundesligi w Austrii myślę że gospodarze powinni sobie poradzić na swoim terenie gdyż grają tam dobrze przegrywając tylko z Salzburgiem do tej pory i zdobywając u siebie praktycznie wszystkie punkty w tym sezonie a goście na wyjazdach grają słabo większość swoich spotkań w tym sezonie zremisowali ale moim zdaniem to przegrają gdyż nie idzie im w meczach na Lavanttal-Arena do tego Wolfsberger Athletik Club u siebie bardzo dobrze dysponowane w tym sezonie ligowym.
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Włochy
Godzinna: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Napoli
Typ: obie dryżyny strzelą gola / TAK
Kurs: 1,41
Bukmacher: Fortuna

Witajcie. Niezbyt wyśrubowany kurs ale mecz arcyciekawy. Anglicy dzisiaj trudni byli do trafienia, szukam łatwych rozwiązań i czekam jutro na Legię i Górnika. Napoli - lider &quot;Serie A&quot; nadal bez Milika ale może to i lepiej. Życzymy Arkowi zdrowia ale z Czarnogórą daliśmy radę bez tego asa napadu i cztery gole weszły. Jedna bramka murowana. Rzymianie u siebie chyba też coś trafią. Od pięciu meczy zawsze im coś wchodzi, wejdzie i dzisiaj.
Tabela na teraz :
1. Napoli 21 pkt
5. AS Roma 15 pkt
Moja córka mówi żeby tak grać, więc gram i pozdrawiam. Fortuna dzisiaj technicznie wysiadła. Przypadek?
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Przed nami jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Obie drużyny zgromadziły do tej pory 17 punktów i plasują się w górnej części tabeli. Wygrana Śląska czy też Wisły pozwoli wskoczyć nawet na 3miejsce.
A więc zapowiada nam się mecz walki a co za tym idzie w parze z tym powinno pojawić się sporo fauli. Obie drużyny nie należą do grających zbyt czysto.
Na koncie gospodarzy do tej pory 173 faule (śr. 15,72), natomiast na koncie gości niewiele mniej przewinień bo 168 (śr. 15,27). Jak widać ze średniej te 30 fauli powinno spokojnie wejść.
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Laliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt-FC Barcelona
Typ: Powyżej 10 rożnych (2-drogowo)

Kurs: 1.82
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Na dzisiaj mecz ligi hiszpańskiej. Atletico podejmie u siebie Barcelone. Myślę, że nie powinniśmy spodziewać się gradu goli, ale z pewnością będzie dużo ataków i sytuacji, co powinno zamienić się na rożne. Są to drużyny, które w każdym meczu tworzą sobie sytuację i potrafią zbierać rożne. Ilość rożnych w ostatnich 5 meczach Barcelony to 11,7,12,14,7. W meczch Atletico 8,7,13,7,10. Widać, że nie w każdym meczu jest powyżej 10 rożnych, ale zdarzają się takie mecze. Głównym argumentem są mecze bezpośrednie tych drużyn. Zdobywali tam 11,13,18 i 10 rożnych. Widać, że w meczach pomiędzy tymi drużynami jest sporo rożnych. Myślę, że podobnie będzie w dzisiaj meczu. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom