>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.11.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
maciek9105 4

maciek9105

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Cedevita Zagreb - Berlin
Typ: Poniżej 149,5 punktów w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz 5 kolejki Euroligi w grupie B. Na przeciwko siebie staną Cedevita Zagreb oraz Alba Berlin. Cedevita po rozegranych czterech meczach, w których odniosła jedno zwycięstwo i przegrała trzy mecze, zajmuje 5 miejsce w tabeli z bilansem punktowym: 278:298. U siebie rozegrali dwa spotkania, które zakończyły się dwoma porażkami. Bilans punktowy: 135:154. Z kolei niemiecki zespół, po rozegranych czterech meczach, także odniósł jedno zwycięstwo oraz przegrał trzy spotkania i zajmuje 4 miejsce w grupie. Bilans punktowy: 310:321. Na wyjeździe jeden rozegrany mecz z Unicają i porażka 87:84. Dla obu zespołów ważne spotkanie i na pewno każdy przystąpi do tego meczu w pełni skoncentrowany i z myślą o zwycięstwie. Ostatnie spotkanie tych drużyn wygrała Cedevita 55:54 ale tym razem na pewno nie będzie tak niskiego wyniku a także spodziewam się, że suma punktów nie powinna przekroczyć 149,5 punktów. Powodzenia.
✅ 85
 
davidd 14

davidd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje ME
Godzina: 20:45 czasu polskiego
Spotkanie: Niemcy - Gibraltar
Typ: under 8.5
Kurs: 2.20
bet365
Trzeci dzień mojej zabawy z &quot;Typami dnia&quot; i mam nadzieję, że trzeci zakończony na plus. Ostatnio siadły dwa typy z polskiego hokeja, dziś czas na piłkę. Właśnie wróciłem z pracy, prawie wypić piwko, napisać analizę i do spania. Dobra, bez zbędnych ceregieli, przechodzę do konkretów.
Nie ma co ukrywać, że w tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i to, że Gibraltar zwycięży w tym spotkaniu jest tak prawdopodobne jak to, że Ferdek Kiepski weźmie się za robotę. Gibraltar wznowił swoją piłkarską działalność i można w sumie powiedzieć, że robi za dostawcę punktów w grupie D, gdzie znajduje się również Polska. Pewnie praktycznie każdy z Was śledzi poczynania polskiej kadry, więc wiecie doskonale, że nasi rozgromili Gibraltar 7:0. W takim samym stosunku przegrali oni jeszcze z Irlandią, a w ostatnim meczu z Gruzją dali sobie wbić 3 gole. Bilans? Łatwo policzyć. Trzy mecze. Zero punktów. Zero bramek strzelonych. 17 straconych. Katastrofa.
Co z kolei słychać u naszych sąsiadów (których oczywiście bardzo lubimy)? Mało kto spodziewał się tak słabego startu podopiecznych Low&#39;a. Niemcy po naprawdę ciężkiej przeprawie, wygrali ze Szkotami 2:1. W tamtym spotkaniu dwa trafienia zaliczył Thomas Muller. Kolejny pojedynek Niemców w fazie grupowej, to historyczne spotkanie z Polakami, które oczywiście wygraliśmy! Warto jednak zaznaczyć, że mieliśmy dużo szczęścia, ale to już przeszłość, gramy dalej. Po wpadce z biało-czerwonymi, każdy spodziewał się gładkiej wygranej z Irlandią - nic bardziej mylnego. W 94 minucie stracili bramkę, przez co zaprzepaścili trudy włożone w całe spotkanie i zainkasowali zaledwie jeden punkt.
Niemcy nie grzeszą skutecznością. Z kadrą pożegnało się wielu znakomitych piłkarzy, wielu jest również kontuzjowanych. Zwycięstwo jest niezaprzeczalne, można spokojnie wyprzedzić wydarzenia. Pytanie: Czy Niemcy są w stanie wbić Gibraltarowi aż 9 bramek? Według mnie to bardzo wątpliwe. Polacy i Irlandczycy wbili ich po 7, a wydają się być bardziej skuteczni niż Niemcy. Do tego ten kurs... 2.20. To naprawdę kusi. Polecam naprawdę zagrać to spotkanie.
Wielu podało już tutaj typy na dziś dotyczące Polaków, dlatego nie chciałem robić tego po raz kolejny i wybrałem ten mecz. Uważam jednak, że naprawdę warto zagrać jutro na biało-czerwonych, ponieważ są zwyczajnie w gazie i powinni gładko wygrać z Gruzją. Szukałbym również niespodzianki w meczu Rumunia - Irlandia Płn. No, ale to już nie tutaj, nie dziś, za późno. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Euro 2016 Francja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: Polska
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kluczową jak dla mnie informacją dla wszystkich typujących na Polskę jest fakt, że po tym meczu odchodzi trener Gruzji z powodu zbyt słabych wyników. Jak dobrze wiemy takie pożegnania z reprezentacją, w dość niemiłej atmosferze, nie są niczym przyjemny. Każdy ma wtedy trenera gdzieś włącznie z zawodnikami, a sam trener ma gdzieś całą kadrę. Może w oficjalnym rozmowach dla publiczności tego nie usłyszycie, ale mniej więcej tak to wygląda.
Polska w końcu się przełamała po tylu latach kompromitacji i teraz rzeczywiście piłkarze może w końcu uwierzą w siebie, że są liderem naszej grupy. Nowy trener Adam Nawałka, do tego piłkarze są po prostu formie (np. Milik), a Legia Warszawa jest liderem z pewnym awansem w pucharach europejskich Ligi Europejskiej.
Naprawdę nie ma sensu z Gruzji robić wielkich przeciwników, bo to jest piłkarska 3-4 liga, do tego w Gruzji swój mocny polityczny wkład miał też Lech Kaczyński, gdzie bodajże stoi jego pomnik, bądź jakaś ulica jest nazwana jego imieniem i nazwiskiem.
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Gibraltar: Który z zawodników zdobędzie przynajmniej jeden gol (regulaminowy czas gry)?
Typ: Sami Khedira (GER)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Niemcy jak na razie tych eliminacji do najlepszy uznać nie mogą, nie tylko bowiem przegrali z Polską (pierwszy raz w historii) ale również Irlandią, a nieco wcześniej wygrali ze Szkocją (2-1). Dziś podopieczni Joachima Loewa mają okazję przede wszystkim poprawić swoje statystyki strzelonych bramek, wszak Gibraltar jest w naszej grupie dostarczycielem punktów, a i strzelanie im goli nie jest najtrudniejszym zadaniem (Polska i Irlandia wygrały po 7-0, a Gruzja 3-0).
Oczywiście bramki zapewne będą zdobywać tacy gracze jak Thomas Müller, Lukas Podolski, Karim Bellarabi, może Toni Kroos, Kevin Volland czy Max Kruse. Na tych piłkarzy kursy są naprawdę niskie (poniżej 2.00). Ja jednak zwróciłem uwagę na wysoki kurs na bramkę w wykonaniu Sami Khediry.
Owszem zawodnik Realu w tym sezonie gra mało i jak na razie nie zdobył bramki dla swojego klubu (głównie ze względu na kontuzję). Dziś jednak ma zagrać i to od początku (tak przynajmniej przewidują media) i mimo, że Khedira gra jako defensywny pomocnik to na pewno nie będzie dziś ograniczał się do obrony, wszak szkoleniowiec Niemców zapowiada, że dziś jego drużyna ma zagrać naprawdę ofensywny futbol. Khedira natomiast potrafi i lubi zaatakować, potrafi też zdobywać bramki, pokazał to np. w spotkaniu z Brazylia gdy zdobył jednego z goli.
Sami Khedira ma następując statystyki: w reprezentacji 51 spotkań i 5 bramek, w Realu 150 spotkań i 9 bramek, w VfB Stuttgart 132 spotkania i 16 bramek. Owszem statystyki nie powalają ale pamiętajmy, że dziś Niemcy grają z outsiderem rozgrywek i zapewne każdy zawodnik będzie chciał to wykorzystać i zdobyć bramkę. Myślę, że warto spróbować dziś pograć na strzelców bramek dla Niemców, tych którzy zagrają w pierwszym składzie i kursy na ich ewentualną bramkę są nieco wyższe niż 2.00. Ja proponuje typ na bramkę Sami Khediry.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna el.me 2016
godz: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Polska
typ: Polska wygra i nie straci
Kurs: 2.55
Bukmacher: expekt
Analiza
Jeśli Polacy dzis nie wygrają to na nic się zda wvzesniejsza wyhrana z Niemcami. Kawałka nie będzie zbytnio kombinował ze składem i sadze ze nasi piłkarze powinni odnieść skromne zwycięstwo. Jak ciężki teren jest w Gruzji przekonali się miedzy innymi francuzi i Hiszpanie. Ci pierwsie skonczyli mecz zero zero natomiast Hiszpanie wygrali 1-0 po golu w końcówce. Co prawda w tym elimacjach Gruzinów na ich yetenia ograła Irlandia 1-2 po całkiem wyrównanym meczu.
W kadrze Nawalki bez kontuzji wiec optymist naprawdę duży. Milik i Lewandowski w ataku muszą dziś coś strzelić. Gruzja zapewne będzie murować bramkę i grać z kontry, coś co zazwyczaj my lubimy stosować, wiec dzis nasi pomocnicy będę musieli wykazać się niezłym kreowaniem gry w środku pola i chocia raz obsłużyć idealnym podaniem któregoś z napastnikow. Mój typ na dzis to0-1 lub 0-2 dla Polaków. Ciekawie wygląda też typ na bramki ponizes 2,5 gdyż na stadionie w tibilisi naprawdę pada mało goli. Pozdrawiam
✅ 155
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Euro 2016 Francja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: DW 0-1
Kurs: 5,75 ---&gt; 5,00 ( do konkursu )
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzis z tych wszystkich meczy jakos nie potrafie ulepić coś fajnego z dwoma zdarzeniami więc pójde w DW dla polaków .
Gruzini i ten ich teren jest ciezki i kazdy to wie , moze i trener zapowiedział ze odchodzi po meczu z Polska , ale kogo to obchodzi trener pójdzie , przyjdzie nastepny i nastepny , a druzyna bedzie dalej . Gruzini równiez duzo bramek nie traca jak i nie strzelaja bo otatnie wyniki to potwierdzaja , oczywiscie nie licze tutaj meczu z Gibraltarem bo ta druzna to ewenement na skalę światową . U siebie przegrali z Irlandia 1:2 w tych eliminacjach , a ostatni jakis wiekszy wynik z wieloma bramkami miał miejsce w 2012 r z Turkami gdzie kebsy ograli ich 3:1 .
Co do Polaków to mam takie jakies dziwne przeczucia bo liderują w grupią , stawiałem na nich w meczu z Niemcami : http://forum.bukmacherskie.com/f21/el-me-2016-polska-vs-niemcy-11-10-2014-a-113427-2.html#post4816879 , ale nastepny mecz ze Szkocją pokazał pare nieprawidłowości w tej druzynie i fakt ,że gdy się nie ma szczęścia się nie wygrywa . sadze ze polaki w Tibilisi są w stanie powalczyć o zwycięstwo , jedna bramka dla Orłów powinna być tutaj formalnością , zalezy jak dzisiejsza obrona sie zaprezentuje bo teraz jest wporzadku w ataku gdy gra Milik bo wreszcie ktoś odciążył Lewego , a moze i on wreszcie trafi dzis tego jednego gola i bedzie uwielbiany przez 30 milionów polaków ze dał zwyciestwo , a w nastepnym meczu bedzie jeb**** jak gów*** bo nic nie strzelił ...
Poprostu nie przewiduje tutaj zadnych fajerwerków , ale ciekawy jest tez fakt z tymi meczami listopadowymi w ramach eliminacji gdzie polacy od 70&#39; w 16 meczach własnie w tym miesiacu przegrali tylko jeden raz .
Tak czy inaczej jakos mi wychodzi to minimalne zwyciestwo naszych bo nasi tez nie strzelili wiecej jak dwóch bramek ( pomijajac Gibraltar , San Marino 2013 ) bardzo bardzo długo , napewno nie miało to miejsca w ostatnich 4 latach w meczach wyjazdowych .
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Swiat, Mecz towarzyski
Godzina: 11:30
Spotkanie: Japonia - Honduras
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza:

Dzisiaj gram to spotkanie. Takie typy gram rzadko ale w tym spotkaniu innej mozliwosci nie widze. Duzo nie bede pisal, jedynie napisze, ze to jest mecz towarzyskie a w takich spotkaniach zazwyczaj pada sporo goli. Fakt, ktory najbardziej przewazyl w wyborze typu na dzisiejszy dzien to taki, ze oba zespoly graly ze soba 3 razy do tej pory wedlug livesports i na te 3 proby za kazdym razem padalo wiecej goli niz 2,5, malo tego padlalo minimum 6 bramek. Dwa razy padl wynik 3-3, a raz 5-4, dlatego uwazam, ze 3 bramki padna w tym spotkaniu. Powodzenia!

✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna - el.me 2016
godz: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Polska
typ: Polska &amp; over 2.5
Kurs: 3.4
Bukmacher: bet365
Czwarta seria spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy które odbędą się we Francji.Nispodziewani lidzerzy grupy Polacy jadą dzisiaj na ciężki teren do Tiblisi.Gospodarze Gruzini są na przedostatnim miejscu w tabeli z trzema punktami które zdobyli z europejskim kopciuszkiem Giblatarem wygrywając 3:0.W składzie nie ma tam gwiazd a takich zawodników powołał trener Kebaja
Kadra Gruzji na mecz z Polską:
Bramkarze: Giorgi Loria (OFI, Grecja), Roin
Kwaschwadze (AS Othellos Athienou, Cypr),
Omar Migineiszwili (Dinamo Tbilisi)
Obrońcy: Guram Kaszia (SBV Vitesse,
Holandia), Ucza Lobżanidze (AS Omonia
Lefkossias, Cypr), Akaki Chubutia (Spartaki
Cchinwali), Saba Kwirkwelia (Rubin Kazań,
Rosja), Gia Grigalawa (Anży Machaczkała,
Rosja), Lasza Dwali (Skonto Ryga, Łotwa), Lewan
Kakubawa (Samtredia)
Pomocnicy: Murtaz Dauszwili (Karpaty Lwów,
Ukraina), Sandro Kobachidze (Wołyń Łuck,
Ukraina), Dżaba Kankawa (Dnipro
Dniepropietrowsk, Ukraina), Tornike Okriaszwili
(Genk, Belgia), Dżano Ananidze (Spartak
Moskwa, Rosja), Mate Cincadze, Giorgi
Papunaszwili, Giorgi Papawa, Irakli Dzaria
(wszyscy Dinamo Tbilisi), Nika Dzalamidze
(Jagiellonia Białystok, Polska)
Napastnicy: Lewan Mczedlidze (Empoli,
Włochy), Nika Gelaszwili (Flamurtari, Albania),
Giorgi Czanturia (Cluj, Rumunia).
Kluby w których grają nie powalają , ale znalazł się zawodnik z polskiej ligi Dzalamidze.
Polacy napewno tego nie odpuszczą wsród powołanych znaleźli się gracze kolejek którzy zdobyli po dwie bramki czyli Milik dla Ajaxu i Olkowski dla Kolonii.Większość piłkarzy grało w poprzednich spotkaniach.Nieulega wątpliwości że Polacy są faworytami w tym spotkaniu , atmosfera wokół kadry jest znakomita.Dlatego typ na naszych i na to że padną przynajmniej 3 bramki , bo i Gruzini może coś wbiją.
POLECAM !!?
✅ 240
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Armenia
Typ: Portugalia -2 Handicap
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet-at-home
Po dwóch bardzo słabych meczach Portugalii czas na pokazanie własnym kibicom ładnej i skutecznej gry. W pierwszym meczu Eliminacji Portugalia poległa u siebie 0:1 z Albanią...w drugim meczu natomiast wymęczyła zwycięstwo 1:0 w Danii strzelając dopiero w doliczonym czasie gry. Gra dzisiejszych gospodarzu nie powalała z nóg w tych dwóch meczach. Moim zdaniem Teraz Portugalia pójdzie na całość i będzie chciała nastrzelać przeciwnikowi dużo bramek i odzyskać zaufanie kibiców. Goście to nie jest wymagający przeciwnik. W rankingu FIFA plasuje się na 75 miejscu, dla porównania Portugalia jest 9. Armenia po dwóch meczach kwalifikacji ma na koncie jeden punkt wywalczony u siebie z Serbią 1:1, natomiast w pierwszym spotkaniu przegrali z Dania 1:0. Niby Armenia i Portugalia dotychczas mało strzelają i mało tracą wierze w to że dzisiaj bramki się posypią ale tylko do jednej bramki, bramki Armenii. Liczę że Ronaldo coś strzeli i tym samym zostanie najlepszym strzelcem EURO. Polecam grać na Bet-at-home przy kursie 2.45. Np. na bet365 na to samo jest kurs 2.10.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Gruzja-Polska
typ: 1X
stawka: 1,76
bukmacher: bet365
Witam ja dziś troszeczkę ide na wspak a mianowicie w tym meczu daje wygraną gospodarzy lub remis sercem za Polską ,ale czuję po kościach ,że dzisiaj tego niestety nie wygramy (chociaż jak wygramy to będzie super) a taki typ skłonił mnie do tego oglądając mecz Gruzji ze Szkocją na wyjeździe gdzie Szkocja wygrała fartem a po drugie gorący teren i mocno wylatani są Gruzini i szybcy u nas obrona jest jak dziurawy ser (patrz mecz z Niemcami i Szkotami) tylko szczęscie nam dopisało i masa niecelnych strzałów lub strzałów prosto w Szczęsnego Niemców ,że tego nie przegraliśmy lub zremisowaliśmy trochę lepiej bylo ze Szkotami ,ale co z tego jak obrona a zwłaszcza lewa strona była odkryta kończąc myślę,że tego nie wygramy za mocno ludu jest podjaranych wygraną z Niemcamiiiiiiiii ,coż zobaczymy jak to bedzie o 19:50 pozdrawiam
⛔ 100
 
O 20

obel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Liga Czeska
Spotkanie: Zlin - Litvinov
Typ: 2
Kurs: 2.35
Godzina: 17:30
Bukmacher:bet365
Analiza:
Witam wszystkich. Przegladając dzisiejszą bogatą oferte napotkałem jeden mecz, który wzbudził we mnie szczególną uwagę. A dokładnie to hokejowa Extraliga naszych południowych sąsiadów. Zlin - drużyna która w zeszłym zesonie nie dała zadnych szans rywalom i wygrała całą lige awansując jednoczesnie do hokejowej ligi mistrzów. Po drugiej stronie zespół Litvinov - ubiegły sezon byli bezkonkurencyjni... w walce o utrzymanie wyraźnie odstając od walczących o utrzymanie drużyn. Sezon 2014/2015 przyniósł nam ogromne zmiany. Zespół Zlin zajmuje ostatnią pozycje w ligowej tabeli wygrywając tylko 5 meczy z 19 rozegranych. Można by rzec, iż najwiekszy nacisk nałożyli na tegoroczne rozgrywki ligi mistrzów? Niby drugie miejsce w grupie po trzech zwycięstwach i trzech porażkach... jednakowoż ich drugie miejsce raczej nie da im awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Czyżby spadek formy i to bardzo długotrwały? A może taktyka gry druzyny jest juz przewidywalna dla przeciwników. Argumenty jakie mam za tym, że mój typ może okazać sie trafny to:
+ Obecna forma drużyny
+ Litvinow jest najlepszą drużyną na wyjazdach w tym sezonie
+ Skupienie sie tylko na lidze
+ Zlin ma najsłabszą obrone w lidze
+ Litvinov jest w czołówce z najlepszym atakiem
- Słabe wyniki Litvinov na lodowisku w Żylinie w h2h.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Gibraltar
Typ: koniec mecz: poniżej 9.5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacznę od zacytowania słów gibraltarskiego trenera kardy,
Chipolina: Czasem muszę się uszczypnąć, bo nie sposób w to uwierzyć. W piątek, niezależnie od wyniku, rozegramy wszyscy najważniejszy mecz w życiu.
Z wypowiedzi piłkarzy gości jasno wynika, że sukcesem w Norymberdze będzie jedna cyfra po stronie straconych bramek. Dla nich ten mecz to szczyt marzeń o który trudno było wybiegać w przyszłość. Tymczasem reprezentacja Niemiec w swoich komentarzach przedmeczowych podkreśla, że są zdeterminowani i skupieni na swoim najbliższym rywalu, ale już nie mogą doczekać się kończącego rok towarzyskiego pojedynku z reprezentacją Hiszpanii. Drugi trener kadry Thomas Schneider stwierdził, że jeśli stracą punkty w meczu z Gibraltarem, będzie musiał przemyśleć dalszą karierę.
Gibraltar pokazał dwie udane połowy w meczu z Polską i Gruzją. Myślę, że istnieje cień prawdopodobieństwa, że dwu cyfrowej ilości bramek nie będzie. W kadrze Niemiec nie zagrają Schuerrle i Reus. Pojawi się za to nowo powołany Jonas Hector z FC Koeln.
Bramkarz Gibraltaru Jordan Perez stwierdził: Jeśli wpuszczę mniej niż siedem bramek, będę zadowolony. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy lepsi od Brazylijczyków. Oczywiście nie ma tu złudzeń, ale liczy się motywacja i jej zdecydowanie nie brakuje golkiperowi przyjezdnych.
Niemcy w tych eliminacjach nie strzelili gradu bramek, oni zdecydowanie cenią bardziej solidny punkt podparcia na linii obrona atak. Nie grają widowiskowo dlatego i to mnie skłania postawić ten typ. Z pewnością zagrają skutecznie i nie będą szarżować o jak najwyższy rezultat, to nie ich styl gry.

⛔ 100 powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Gibraltar
Typ: under 9.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: W tym meczu faworyt jest tylko jeden i tego nikomu mówić nie trzeba. To, że Niemcy wygrają do zera, jest niemal tak pewne jak to, że grając w STS zapłacisz podatek. Moim zdaniem należny jednak wziąć pod uwagę iż reprezentacja Niemiec nie jest drużyną, która leczy sobie kompleksy ze słabszymi rywalami takimi jak Gibraltar czy San Marino i ładuje im regularnie po 10 bramek w meczu. Moim zdaniem trener będzie chciał sobie poukładać w tym meczu mocną obkrojoną drużynę (zakończenia karier + kontuzje kluczowych niemieckich zawodników), a partner jakim jest drużyna Gibraltaru jest do tego zadania przeciwnikiem idealnym. &quot;underek&quot; po takim kursie wydaje mi się być BARDZO atrakcyjnym zdarzeniem.
⛔ 100 powtórzony typ
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Brescia Challenger
14.11 15:00
Marchenko - Kraijcek
typ: 2-0
2,10
Bwin
Analiza
Cwiercfinaly turnieju w Brescii, wybrałem spotkanie Amerykanina, Kraijcka z Ukraincem, Marchenko. Ponownie w tym tygodniu swoj typ kieruje w stronę naszego wschodniego sąsiada, a już pisze dlaczego. W moim odczuciu Marchenko powinien miec dzis latwiejsza przeprawe niz w spotkaniu z Kraijnovicem. Amerykanin to zawodnik bardzo nierówny, grający na jedno kopyto. Swoją grę opiera na serwisie, jednak podanie posiada gorsze niż Ukrainiec. Austin postanowil w ostatnim czasie porzucic challengery w Stanach i przeniosl sie do Europy, zaliczyl dwa cwiercfinały ( w Brescii trzeci) i raz odpadał w II rundzie, a wiec wyniki przyzwoite, jednakze bez blysku. Takiego blysku, jaki prezentuje w ostatnim czasie Ukrainiec, ktory w Bratyslawie co prawda byl w cwiercfinale, jednakze wczesniej ograł w dwoch setach Troickiego i powalczyl w kolejnej rundzie z Nedovyesovem, był bliski rowniez wygrania w Genewie z Simone Bollelim. W moim odczuciu Marchenko to zawodnik regularniejszy i jego wyniki na tym turnieju robia na mnie wieksze wrazenie, dlatego tez ponownie ku niemu kieruje swoj typ.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
E 3

el-fanatico

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. ME 2016
Godzina: 20;45
Spotkanie: Serbia - Dania
Typ: Serbia
Kurs: 2,20
Buk: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień przygotowałem mecz Serbia - Dania. Dania ma na swoim koncie 4 pkt z dorobkiem bramkowym 0 (3 bramki strzelone - 3 stracone) po 3 meczach i zajmuje 1 miejsce w tabeli. Wymęczyli zwycięstwo z Armenią potem remis z Albanią i porażka z Portugalią. Dla Serbów będzie to 3 spotkanie w eliminacjach póki co na swoim koncie mają aby 1 punkt. We wcześniejszej kolejce zmierzyli się z Albanią i wszyscy wiemy czym ten mecz się skończył. Po ogromnej prowokacji ze strony Albanii rozpoczęła się walka na murawie piłkarzy a później kibiców. uefa ukarała jednych i drugich. Wynik meczu uefa ustaliła na 3;0 dla Serbii lecz od razu odjęli im 3 pkt, przyznali kare finansową oraz parę meczy bez udziału kibiców. Wiadomo że brak publiczności powoduję że mecz staje się nudny i wygląda jak sparing dlatego też Duńczycy nie będą czuli takiej presji na nich i będzie im się łatwiej grało, lecz znając charakter Serbów to wcześniejszy mecz i te kary bardzo ich zmotywują i wyjdą na murawę i będą &quot;gryźć trawę&quot; i walczyć do upadłego. Dlatego też obstawiam wygraną drużyny z Bałkanów po zaciętym meczu. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Gibraltar
Typ: Czas pierwszego gola 1-10min
Kurs: 1.85
Bukmacher: exbinog
Analiza:
Co do tego, że Niemcy wygrają ten jednostronny pojedynek i urządzą sobie ostrą strzelaninę chyba nikt nie ma wątpliwości. W trzech ostatnich meczach Gibraltar tracił bramkę w pierwszych 10 minutach gry (pojedynki z Gruzją, Irlandią i Polska (z nami będąc precyzyjnym w 11min)), więc sądzę, że z dużo mocniejszą ekipą, jaką są Niemcy również ten fakt będzie miał miejsce. Myślę, że podrażnieni gospodarze od samego początku będą starali się udowodnić swoją wartość i ustrzelą szybko bramkę, a mają ku temu odpowiednich zawodników.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sassari - Żalgiris
Typ: over 154
Kurs: 1.43
Bukmacher: bet365
Analiza: Kiedy jak nie dziś, kto jak nie oni ma zrobić overa dziś w kosza ? Dałem tak niską linię do dubla z piłki nożnej, ale jeśli oba zespoły (co do Sassari to jestem przekonany, że tak zrobi) puszczą wodzę fantazji w ofensywie, to spodziewam się, że tam może paść over w granicach 170. Obie drużyny mają moc w ofensywie, obie wolą ofens niż difens a dla Sassari to już w ogóle filozofia gry. W każdym z dotychczas 4 rozegranych meczy z udziałem Włochów, taka linia na over została &quot;pokryta&quot; i akurat Żalgiris to nie jest zespół, który powinien zmienić to prawo serii. Jak ktoś lubi małe ryzyko to Unibet ma 173,5 po 4.20 a bet jak najbardziej realny.

✅ 43
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ Czechy Ekstraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mountfield HK vs Plzen
Typ: under 5.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365

Analiza: Witam. Spotkanie na które dzisiaj postanowiłem jest dość bezpieczne by zagrać za większą stawkę i wysoce prawdopodobne by obie drużyny nie dobiły do magicznej sumy sześciu bramek. Czeska liga jest dość specyficzna pod względem liczby goli a kiedy spotykają się dwie drużyny które w porównaniu z innymi, mało strzelają można liczyć na to, że nie dojdzie do szaleństw pod bramką. Gospodarz jest piąty w lidze i jak na tak wysoko uplasowaną drużynę, dziwne, że w większości spotkań sprowadza się do minimum. Trafiając na drużynę, która na wyjazdach ma najniższy bilans goli i jest dziewiąta w tabeli, prezentując przy tym wyrównany poziom gry, można się spodziewać wyrównanego meczu. Mountfield wraz z Plazen podejdą do siebie z drużyn szacunkiem i nie sądzę by któraś z ekip rzuciła się na drugą gubiąc się przy tym w defensywie. Kurs nie powala ale jako sympatyczny dodatek do waszych typów może się sprawdzić. Powodzenia
⛔ 100
 
B 30

bozydar93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, PHL Polska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sanok-Bytom
Typ: Sanok -3,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Lider PHL-u Sanok podejmuje dziś przedostatnią Polonie Bytom. Są to drużyny, w których meczach pada najwięcej bramek ( nie wliczając Katowic ). Sanoczanie posiadają najlepszy atak. Strzelili już 91 bramek (16 meczy), w tym 66 u siebie (10 meczy). Natomiast Bytom stracił już 86 bramek (15 meczy), co jest przedostatnim wynikiem w PHL! Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 10:1 dla Sanoczan (strzały 54:18). Dziś spodziewam się również pewnej i wysokiej wygranej gospodarzy, którzy jeżeli nadarza się okazja lubią podreperować statystyki i nie odpuszczają nawet przy wysokim prowadzeniu. Dodam jeszcze, że obie drużyny dzielą aż 27 pkt w ligowej tabeli. POWODZENIA!
✅ 55
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos
Typ: 1 (handicap -14.5 Barcelona)
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

W dzisiejszy wieczór w Eurolidze czekają nas kolejne spotkania. Zespół Barcelony zagra na własnym parkiecie z Panathinaikosem Ateny i w tym meczu przygotowałem dla Was typ na wygraną Barcelony z handicapem -14.5. Zespół gospodarzy jak narazie wygrał wszystkie 4 pojedynki w grupie i w tabeli zajmuje pierwsze miejsce. Zespół z Grecji uległ zaledwie raz Bayernowi Monachium i z dorobkiem 3 wygranych jest na 2 miejscu. Dziś zespół z Katalonii więc będzie chciał zkompletować kolejną wygraną i powiększyć swoją przewagę. Bilans starć tych drużyn w ostatnich latach w pucharach jest zdecydowanie korzystniejszy dla Barcelony, która wygrała ostatnie 4 pojedynki. Dzisiaj uważam, że drużyna gospodarzy powinna odnieść wysoką wygraną, bowiem na własnym parkiecie jest naprawdę bardzo silna. W ostatnim meczu rozegranym w Katalonii koszykarze Panathinaikosu przegrali aż 22 punktami i dzisiaj taki wynik jest także wielce prawopodobny. Stawiam na przynajmniej 15 punktową wygraną Barcelony.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom