>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.11.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 14. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Polska - Słowenia
Typ: Polska wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.57
Buk Unibet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie reprezentacji Polski, która w poprzednim spotkaniu w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata bez problemu rozprawiła się na wyjeździe z ekipę Rumunii, teraz Polacy towarzysko na swoim stadionie zagrają z reprezentacją Słowenii, my w roli gospodarzy
jesteśmy zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, tym bardziej iż morale po wygranej w Rumunii są jeszcze lepsze aniżeli jeszcze kilka dni wcześniej, Polacy grają coraz lepiej i na pewno tutaj też zagrają do przodu , już pewnym jest iż nie wyjdziemy na to spotkanie w takim samym zestawieniu co w spotkaniu z Rumunią , bowiem Adam Nawałka dał odpocząć kilku zawodnikom między innymi Robertowi Lewandowskiemu, Szanse gry powinien od pierwszych minut dostać Łukasz Teodorczyk który ma szanse pokazać iż jest potrzebnym graczem w naszej ekipie, Słowenie ogólnie słynie z gry Underowej i u nas też pewnie będzie chciała przede wszystkim zabezpieczyć tyły, ale kiedy jak nie w meczach towarzyskich spróbować pograć do przodu , ogólnie stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, gramy w obronie również w zestawieniu nie podstawowym więc liczę iż bramki padną po obu stronach.
⛔100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Denver Nuggets
Typ: Portland Trail Blazers -2,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uwielbiam oglądać Trail Blazers, to jak rozciągają obronę i trafiają trójki do kosza rywala to jest normalnie poezja. Terry Stotts wykonuje tam kawał dobrej roboty ! Duet Lillard &amp; McCoullum jest zabójczy. Ten pierwszy nie kłamał przed sezonem mówiąc, że jest przygotowany na bycie MVP ligi. W niemal każdym meczu jest prawdziwym liderem i wykręca niesamowite cyferki. Dame jak wiemy jest świeny w rzutach za trzy punkty jednak w tym sezonie stara się także zdobywać je spod samego kosza. Całe lato w obecności dwóch wysokich sparingpartnerów skupił się na trenowaniu takich właśnie rzutów. Denver jak to Denver coś tam walczą jednak w starciach z tymi lepszymi przegrywają (jedyne wygrane z Bostonem i słabiutkimi na ten moment Minnesotą i Pelicans). Jeżeli w Kolorado ekipa Lillarda i spółki potrafiła wygrać, sądzę iż tym bardziej zrobią to u siebie a siatka Nuggets będzie rozgrzana do czerwoności. Dość powiedzieć, że na ostatnie 20 spotkań pomiedzy tymi drużynami, kiedy Portland było gospodarzem, Denver wygrało zaledwie trzykrotnie.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Midzynarodowe
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Polska strzeli w obu połowach
Kurs: 3.16
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
No to jutro zagramy w sparingu z drużyną Słowenii. Ekipa gości aktualnie całkiem dobrze sobie radzi w swojej grupie. Na 4 spotkania mają 8pkt 2 wygrane i 2 remisy z bilansem goli 4/2. Do pierwszej Anglii tracą 2 pkt i 2 pkt mają przewagi nad Słowacją. Forma tego zespołu bardzo dobra i będą dobrym sprawdzianem dla naszych. Jednak sparing to inna bajka i szansę gry otrzymają na pewno inni zawodnicy. Będą mieli szansę pokazania się i walczenie o podstawową 11. Polacy w bardzo dobrej formie i na dodatek ostatnie zwycięstwo z Rumunami na ich terenie. Świetny mecz dla oka, dwa gole naszej &quot;Armaty&quot; Roberta i oczywiście nie zawodny Grosik. Stawiam jutro na Polaków, że strzelą w obu połowach. Wiem, że to sparing ale myślę, że chłopaki nie odpuszczą i będą chcieli wygrać ten mecz bo gramy u siebie i to dobra motywacja.
h2h ze Słowenią to 1 podział pkt i po jednym zwycięstwie ale te mecze odbyły się 7+ lat temu a więc minęło sporo czasu.
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkanie towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: 1 i under 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poniedziałkowego wieczora nasza reprezentacja podejmie na Stadionie Narodowym drużynę Słowenii. Bukmacherzy za faworyta w tym spotkaniu uważają naszych piłkarzy, którzy ostatnio rozprawili się z Rumunią na wyjeździe 3:0 w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Słowenia rozgrywała swoje spotkanie na wyjeździe z reprezentacją Malty, które ostatecznie wygrali 1:0 po golu zdobytym w 47&#39; minucie przez Verbica.
To jest ostatni mecz w tym roku reprezentacji Polski i zakładam, że Lewandowski i spółka będą chcieli zakończyć ten rok wygraną, tym bardziej, że grają przed własną publicznością. Mimo wszystko obaj trenerzy mogą chcieć przetestować nowe warianty gry swoich drużyn i dadzą pewnie szanse zawodnikom, którzy nie mają okazji grać w pierwszej jedenastce na co dzień i spotkanie będzie bardzo wyrównane z niewielką ilością goli. Dlatego też swój typ ukierunkowuję na minimalne zwycięstwo naszych orłów w postaci 1:0 lub 2:0. Mam nadzieję, że Polska ekipa rozkręciła się na dobre i nie będą odpuszczać nawet takich spotkań jak to dzisiejsze, gdzie gramy tak naprawdę o przysłowiową &#39;pietruszkę&#39;.
kiepska analiza
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Colorado - Boston
Typ: -2,5 Colorado
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza: Idę mocno w strone miejscowych, którzy od początku sezonu zawodzą. Skład zdecydowanie lepszy niż pokazują wyniki. Po zawirowaniach na ławce trenerskiej, czas już się odbić. Dzisiaj rywal nie łatwy, ale Niedźwiadki potrafią tak samo zaskoczyć zwycięstwem na trudnym lodzie jak i niespodziewaną porażką z teoretycznie słabszym. Licze, że Lawiny pokażą na co ich stać i wygrają przekonywująco. Osttani raz takie zwycięstwo miało miejsce w 2005 roku... czas aby historia się powtórzyła.
⛔100
 
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Jeżeli Wam to umknęło to Lewy, Piszczek i Glik nie zagrają. Przeciwnicy będą bez swojego bramkarza Oblaka który gra w Atletico. Uważam, że biorąc pod uwagę braki w składach i to, że to towarzyski mecz lepiej grać na over goli niż na obstawianie zwycięzcy. Trudno powiedzieć kto wygra ale na gole będą wszyscy polować. Dla nas to ostatni mecz roku i szansę dostanie paru graczy, może więcej niž trzech. Będą nastawiać się na gole i przy okazji sami mogą się odsłonić.
Moje typy:
over 2.5 gola w meczu - kurs: 2.25
over 1.5 gola w pierwszej połowie - kurs: 3.40
bts - kurs: 2.0
bet365
Nieregulaminowy zapis typu
Więcej niz 1 typ w tym samym dniu konkursowym
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Izrael Superliga
Godz: 19:00
Spotkanie: Hapoel Holon - Maccabi Haifa
Typ: Hapoel Holon -7,5 handi
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sytuacja w tabeli: Holon 2 miejsce bilans 4-1, Haifa 10 miejsce bilans 2-3
Pomimo początku sezonu Holon jest prawdziwą rewelacją rozgrywek w Izraelu. Jak dotychczas jedynie Maccabi Tel Aviw było dla nich za silne. U siebie gromią swoich rywali, kolejno:
Galil 77-61
Maccabi Ashdod 84-66
Hapoel J-M 99-76
Szczególne wrażenie robi zwłaszcza wygrana z Hapoelem. W Holon trafiono z Amerykaninami: trio Bell- Atkins - Wyatt zapewnia w każdym meczu solidną liczbę punktów. Dodatkowo przed kilkoma dniami zatrudniono doświadczonego Amerykanina Kelleya (rozgrywający, 31 lat)
Niejako na drugim biegunie znajduje się drużyna z Haify - skład bez gwiazd, pełen zwykłych wyrobników. Ostatnio wygrali co prawda z dołującym Ironi, ale wcześniej przegrali ze słabym Galil. Warto jednak zauważyć, że ich dotychczasowe porażki nie były duże stąd też lepiej uważać z dużym handi. Pozdrawiam
⛔100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata U-20 kobiet
Godzina: 7:00
Spotkanie: Francja U20 K - USA U20 K
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam po bardzo długiej przerwie, która mam nadzieje wyszła mi na dobre bo od pewnego czasu znowu wróciłem do bardzo skutecznego typowania. Na dzisiaj wybrałem spotkanie towarzyskie kobiet pomiędzy Francją a USA. Kobiety z USA zajmują pierwszą miejsce w oficjalnym rankingu FIFA co oczywiście przekłada się na wyszkolenie młodzieży i dlatego jest to jeden z głównych argumentów przemawiających za powyższym typem. Francuzki U20 nie grały żadnego oficjalnego sparingu od 2014 roku natomiast USA systematycznie gra i prezentuje naprawdę dobry poziom. Typ z rodzaju tych bardziej ryzykownych ale wydaje mi się że za taki typ naprawdę bardzo prawdopodobny! Powodzenia! ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Polska Plus Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Espadon Szczecin - Jastrzębski
Typ: Handicap Sety Jastrzębski -2,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Espadon Szczecin na jakże zasłużonym ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Do tej pory udało im się w 7 spotkaniach ugrać ledwie dwa sety w Gdańsku i Radomiu. (nie liczę oczywiście 3:0 z Bełchatowem gdzie dostali walkower). Jastrzębie dobrze weszło w rozgrywki z bilansem 6-2 i widać po ostatnich meczach że są na fali wznoszącej. Wygrane z Bełchatowem czy Resovią na pewno mocno podniosły morale zespołu. Jedyne o co powalczą gospodarze to urwanie seta rozpędzonej drużynie gości. Ja jednak przewiduję gładkie 3:0 dla Jastrzębskiego.
⛔100
 
U 4

usewall

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - Northern Arena
Godzina: 02:30
Spotkanie: G2 Esports - OpTic Gaming
Typ: OpTic Gaming
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie wiem jak u Was, ale na moim esportowym celowniku tym razem drużyna OpTic, której po cichu kibicuję od dłuższego czasu. Ten składający się z graczy w wieku zaledwie 18-22 lat zespół niejednokrotnie udowadniał już, ze jest w stanie pokonywać czołowe światowe formacje i że sam może się w tej czołówce lada dzień znaleźć. Osobiście postrzegam chłopaków jako jedną z trzech - tuż obok reprezentantów dignitas i Immortals - młodych, a przy tym posiadających nie byle jaki potencjał ekip, jakie warto śledzić i jakie jeszcze namieszają na międzynarodowej arenie.
Na Nothern Arena 2016 stanislaw i spółka to właściwie gospodarze, i na pewno będą chcieli wygrać, szczególnie, że to już finał zawodów. Jak pokazał wczorajszy mecz z Heroic, potrafią się rozpędzić, a wtedy nie ma się co oszukiwać - ciężko ich zatrzymać. Triumf w Montrealu to okazja do zdobycia pierwszego, jakkolwiek istotnego trofeum przez zawodników OpTic i myślę, że ów okazję wykorzystają.
Jedynymi atutami G2 są doświadczenie i raz na jakiś czas przyzwoita gra duetu shox &amp; ScreaM. Owszem, na drużyny pokroju Liquid czy EnVyUs ów atuty wystarczyły, ale nie zapominajmy, że oba te składy lata świetności mają dawno za sobą, podczas gdy OpTic - wręcz przeciwnie.
Powodzenia! ;)
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
Dyscyplina: USA - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Bakers
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy ogień idzie mecz pomiędzy Minnesota Timberwolves a Los Angeles Lakers. Zacznijmy od gospodarzy i co się u nich zmieniło od ostatniego razu.
Po 8 meczach sezonu jedynie 2 zwycięstwa i 6 porażek (13 miejsce Konferencja Zachodnia). Co tu dużo mówić... Minnesota zawodzi i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.
Towns i Wiggins starają się jak mogą, Zach też coś od siebie dokłada, ale to nadal nie daje efektu. Niby wrócił do rotacji Rubio, ale czy to coś zmieni? Nie ma co osądzać po meczu z Clippers, bo każdy wie jak ta drużyna potrafi grać. Dwa zwycięstwa Wilków to mecze ze słabym Orlando i defensywnym Memphis. Ja na razie nie wypatruje tu przełamania z ich strony. Może jeszcze trzeba poczekać na efektu w dalszej części sezonu?
Po drugiej strony Jeziorowcy. Walton poukładał drużynę tak jak trzeba.
Nie mam zamiaru się rozpisywać dużo o tej drużynie, bo wszystkie ważniejsze informacje są we wczorajszym typie. Jedynie informacja o kontuzji Ingrama może być ciekawa, ale nie sądzę, że aż tak zmieni to oblicze meczu. Kurs 2.40 na drużynę z Los Angeles? Ja w to wchodzę!
⛔100​
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - World Tour Finals
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wawrinka - Nishikori
Typ: Brak TB w meczu (Under 0,5 TB)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betano
Analiza:
Ja zagram w taki sposób. Co prawda nie można powiedzieć, że w ich meczach brakuje TB, ale one występowały w spotkaniach na późniejszym etapie turnieju. Wawrinka jest zawodnikiem rozkręcającym się wraz z kolejnymi dniami i pierwszy mecz może być dla niego ciężki. Przed turniejem olał, jak zwykle zresztą, Bazyleę, zgarnął wpisowe w Paryżu i to na tyle. Nie dał sobie szansy wejścia w odpowiedni rytm. Nawierzchnia, co dobre dla typu, nie jest najszybsza. Obaj bazują na technice, elementach zaskoczenia z wyższej półki, także ze względu na ich pierwszy mecz tutaj, fantastyczna gra może być przeplatana z masą błędów. Kei serwisem nie grzeszy, a u Szwajcara dyspozycja jak zwykle jest niewiadomą. Wydaje mi się, że to będzie spotkanie z serii falujących i dodatkowego gema w setach możemy nie zobaczyć.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks-Montreal Canadiens
Typ: Marian Hossa strzeli gola-Tak
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No i mój człowiek Laine nie strzelił w meczu Jets-Kings(dopiero karnego zamienił na gola,swoją drogą ładnie wykonany) ale tak to już jest w hokeju,pochwaliłem chłopaków no i się zacięła cała trójka;).Nic tam-przed nami jeszcze lepszy mecz! Blackhawks-Canadiens to będzie prawdziwa bitwa tytanów już za niecałe 2h.Znowu się uparłem na trudny typ bo na strzelca-ale kto nie ryzykuje ten...sami wiecie.Marian Hossa-o nim mowa przeżywa chyba w tym sezonie drugą młodość.Mimo 37 lat na karku strzela aż miło.W tym sezonie już 8 bramek,6 asyst.W ostatnich trzech meczach gol.Po prostu jest w gazie,jak całe Chicago i przy okazji żeby nikogo nie pominąć-jak cały Montreal.Dwie świetne ekipy,mam nadzieje na wielki mecz.Hossa za przeciwnika będzie dziś mieć świetnego bramkarza Carey Price&#39;a ale liczę na to że taki stary wyjadacz jak on znajdzie sposób żeby chociaż raz go pokonać.Cały skład Blackhawks robi spore wrażenie na mnie-Kane,Panarin,Anisimov(dziś nie zagra),Seabrook,Panik,Toews i oczywiście Hossa-wow!tylu świetnych graczy w jednej ekipie i to widać po wynikach.Za wiele więcej nie wymyślę jeśli chodzi o argumenty więc pozostaje obejrzeć mecz i się przekonamy kto i czy strzeli.Stawiam na gościa w formie czyli Mariana ????
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: GS Warriors - PHX Suns
Typ: (-23,5) GS Warriors win
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Witam,
Poniedziałkowa oferta uboga, a poświęcać uwage czemuś co mnie nie interesuje, bez sensu.
Więc typ na spotkanie które odbędzie się kilka minut po godzinę 02:00 czasu polskiego w Oakland. Warriors z Currym na czele rzucaja aż miło, poza wymienionym to Durant, Thompson i Green ostatnie spotkania rozgrywają na wysokim poziomie. Po za porażka z świetnie dysponowanymi LAL, 4 pewne wygrne kolejno z Oklahoma 122-96,New Orleans 116-106,Dallas 116-95 i Denver 125-101.
Przeciwnikiem dziś gracze Suns których chyba sporo kosztowały 3 wyjazdowe potyczki z LAL, New Orleans i Portland, we wszystkich tych spotkaniach porażki po zaciętych spotkaniach. Później mobilizacja na Detroit i wygrana we własnej hali 107-100...i chyba tego było za dużo, bo inaczej nie można skwitować porażki z Brooklyn 104-122.
Pod koniec października oba zespoły miały już przyjemność zmierzyć się ze sobą, i w bólach ale udało się gracza Warriors wygrać na wyjezdzie 106-100.
Dziś nie przewiduje wyrownanego spotkania, GS złapali dobra formę a ich przeciwnicy mogą być w lekkim dołku. Typ lekko zawyzony jak to mam w zwyczaju, ale patrząc na ostatnie wyniki Wojowników takie handi spokojnie jest w ich zasięgu.
Powodzenia ????
⛔100
 
Tenis by Dawid 873,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Finals Londyn
Spotkanie: Stan Wawrinka – Kei Nishikori
Godzina: 15:00
Typ: Nishikori win 1. set
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Witam. Wielki finał sezonu w Londynie, który wg mnie jest najsłabiej obsadzony od lat. Z wielkich tenisistów brakuje Federera oraz Nadala. Jeśli chodzi o obecnych to w wysokiej formie jest jedynie Murray. Niewiadomą jest trochę Nishikori, który ostatnio gra w kratkę i męczył go trochę uraz oraz Wawrinka, który potrafi grać znakomicie na wielkich szlemach, lecz już pomiędzy wygląda często blado. Djokovic od French Open jak na siebie cieniuje i zasłużenie spadł na 2. miejsce w rankingu ATP. Cilic także trochę obok formy, bo ostatni mecz z Isnerem zagrał fatalnie, lecz dzień wcześniej bardzo solidnie z Djokoviciem – jak teraz będzie ? Ciężko powiedzieć. No i jeszcze Monfils oraz Raonic. Pierwszy z nich nie gra od dłuższego czasu, bo zmaga się z urazem i nie wiadomo czy nie przyjedzie tylko po pieniążki, a Raonic także ma swoje problemy zdrowotne i gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu (swoją drogą często łapie urazy). To taki wstęp do tego turnieju. Jeśli chodzi o mój typ, to Nishikori wydaje się być pewniejszą opcją niż Szwajcar. Mam wrażenie, że trochę odpuścił Paryż w meczu z Tsongą i zachowuje siły właśnie na ten turniej (swoją drogą rozbił Francuza w pierwszym secie do zera). Jak już wspomniałem forma Szwajcara jest niewiadomą. Dlaczego próbuję w pierwszy set ? Nishikori dla mnie gra mecze bardzo równo od początku do końca – oczywiście w stosunku do swoich rywali. Takim tenisistą nie jest Szwajcar, który początki meczów ma bardzo często dość słabe – wg mnie wolno wchodzi w mecz lub się rozgrzewa. Ostatnio grali ze sobą na US Open i tam było podobnie – pierwszy set dla Japończyka, a reszta spotkania dla Szwajcara. Stan w połowie drugiego seta zaczął grać wiele lepiej i mocniej, a co najważniejsze celniej, co przełożyło się na jego wygraną. Jednak sporo meczów Stan zaczyna dość mizernie. Ostatnio przegrał pierwsze sety z: Mischą Zverevem (porażka), Chiudinellim (wygrana), Simonem (porażka), Alexanderem Zverevem (porażka), Djokoviciem na US Open (wygrana)i Nishikorim (US Open). Jak na TOP 3 światowego rankingu najbardziej rzucają mi się właśnie te pierwsze sety, które przegrywa dość często. Wg mnie faworytem tego spotkania i tak jest Nishikori, ze względu na ostatnią formę, bo rozegrał świetny turniej w Bazylei, a jeśli chodzi o Paryż to zakładam, że trochę odpuścił, zachował trochę sił oraz spokojnie potrenował.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, World Tour Finals
Godzina: 21:00
Spotkanie: Murray - Cilic
Typ: 1 (-3,5 gemy)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Andy Murray w ostatnim czasie prezentuje niezwykły tenis, wygrał 20. spotkań z rzędu, co dało mu cztery turniejowe triumfy, a zarazem awans na wymarzoną pozycję numer jeden w rankingu ATP. Reprezentant Wielkiej Brytanii z powodu tych wszystkich sukcesów, które osiągnął w ciągu kilku tygodni, jest niezwykle zmotywowany. Na jego drodze stanie Marin Cilić, który dopiero podczas zawodów BNP Paribas Masters wywalczył sobie przepustkę do imprezy kończącej sezon.
✅72
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Finals Londyn
Spotkanie: Stan Wawrinka – Kei Nishikori
Godzina: 15:00
Typ: Wawrinka +1,5 seta
Kurs: 1,46
Bukmacher: Pinnacle
H2H 4:2 z lat 2012-2016. Spotkali się ze sobą w tym roku 2 razy, pierwsze ich starcie było w Kanadzie gdzie Nishikori wygrał 2:0, ale tutaj zdarzyło się coś niesamowitego. Stan prowadził w 1 secie 5:2 i ostatecznie przegrał, miał 4 piłki setowe, drugi set to już był zjazd do bazy. Było to jedyne starcie gdzie Wawrinka nie urwał seta. Na US Open w półfinale Szwajcar wygrał 3:1.
Szykuje się niesamowite starcie i mecz warty obejrzenia, bo tu będzie walka na noże. Obaj wiedzą doskonale, że ich grupa jest niezwykle mocna, więc nawet pojedyncze sety mogą tutaj zadecydować o awansie.
Wawrinka wiadomo jak gra, niby padakę przez większość sezonu, ale jak odpali z formą to nie ma nikt z nim szans. Z tym turniejem ma całkiem dobre wspomnienia, pamiętam jego kapitalny bratobójczy mecz z Federerem 2 lata temu. W ogóle to Stan wychodził tutaj 3 razy z grupy.
Kei też ma swoje słabości, bo po US Open, praktycznie odpuścił turniej u siebie w Tokio z powodu kontuzji, w Bazylei w finale przegrał 1 seta do 1 gema z Cilicem, a z Tsongą w Paryżu nie wykorzystał 2 piłek meczowych. Mecz warty obejrzenia.
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Polska Plus Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Espadon Szczecin - Jastrzębski
Typ: Handicap punkty Jastrzębski -14.5
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siema, na poniedziałek proponują siatkówkę gdzie nasz beniaminek zmierzy się na własnej hali z rozpędzonym Jastrzębskim węglem. Proponuję handi punktowe, które wydaje się bardzo prawdopodobne i mysle że nawet w przypadku straty seta przez Jastrzębski te handi powinno spokojnie się pokryć. Espadon to drużyna strasznie nie równa nie złapali odpowiedniego rytmu i mecze przegrywają już w szatni, ale trudno o dobry wynik kiedy w swojej kadrze nie masz zawodników którzy są w stanie zagrać całe spotaknie na dobrym poziomie.
Jeśli chodzi o statystyki to w ostatnich 4 spotkaniach tylko raz Espadon przegrał mniejsza iloscia pkt niz 14,5 bylo to w ostatnim meczygdzie udalo im sie urwac seta z Radomiem i przegrali 14 punktami, wiec niewiele brakło zeby ta stystyka byla 100% na ich nie korzysc. Oczywiscie tutaj podalem rowniez mecz z belchatowem pomimo walkowera bo kazdy pamieta ze na boisku Skra wygrala wieksza iloscia pkt.
Jastrzębski na chwile obecna to mocniejsza ekipa niz Gdansk Cuprum lub Radom i na pewno w ktoryms secie odjądą na 10 pkt lub więcej. Statystki dobitnie pokazują że nawet ugrany set przez Espadon to i tak wyrazna przegrana w malych punktach. Espadon na wlasnym parkiecie jeszcze seta nie wygral, widac ze wlasna hala raczej im nie sprzyja na poczatku bylo widac stres, teraz ciązy na nich presja jutro przyjedza Jastrzebski więc jutro będzie znowu to samo i Espadon swoich szans będzie musial szukac w meczach z &#39;&#39;dołem tabeli&#39;&#39;
Dodam że jesli chodzi o statyski Jastrzebskiego kiedy wezmiemy druzyny na poziomie Szczecina ( Czestochowa , Bielsko Biała ) to z tymi rywalami Jastrzebski rozprawial sie w 3 setach, wygrywaj grubo ponad 20 pkt w przekroju calego meczu.
Myśle że Espadon nie stac jutro na nic wiecej niz wyjscie z szatni i rozegranie tego meczu ???? życzę im jak najlepiej ale poprostu tutaj nie widze innej mozliwosci.
Nie bede porównywal składow bo kazdy moze sobie je sam sprawdzic, ale dzieli ich przepasc ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Belye Medvedi vs Kuznetskie Medvedi
Typ: over 5.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiejszego dnia, wybrałem chyba najpewniejszy typ jaki może być. Co prawda jest to spotkanie z niższej ligi, a dokładniej młodzików, lecz w podanej analizie postaram się wytłumaczyć co i dlaczego ;)
Na przeciw siebie staną Belye Medvedi i Kuznetskie Medvedi, Belye po rozegranych 27 meczach z dorobkiem 58 punktów zajmują 1 miejsce w tabeli. Ich rywale mają rozegrane tylko 19 meczy, plasując się tym na 8 pozycji, czyli ostatnim premiowanym miejscu do playoffów i warto zaznaczyć, że w ubiegłym sezonie, zespół ten był wyżej w tabeli, odpadając w 1/8.
Belye Medvedi akutalny sezon zaczęli rewelacyjnie, sam ich poczynania śledzę z niedowierzaniem i przyznam się, że ten zespół bardzo mi zaimponował. Przez 27 meczy, przegrali zaledwie 7 razy z czego raz w dogrywce. Jest to całkiem nowy zespół, grający ze świeżością, z nowymi nadziejami i perspektywami na przyszłość ???? Przede wszystkim potwierdzają to zawodnicy, którzy są w świetnej formie i predyspozycjach, między innymi: Konovalov, Bezrukov czy też Tertyshny, którzy wpisali się na listę strzelców z 10+ strzelonymi bramkami. Warto też wspomnieć o innych nazwiskach, takich jak: Lavrinenko i Kravtsov gdzie nie odbiegają talentem od wyżej wymienionych zawodników i również często wpisują się na listę strzelców. Tak jak łatwo można wydedukować, jest to drugi zespół w lidze z największą ilością strzelonych bramek, przez 27 spotkań strzelili umieścili krążek w bramce przeciwnika aż 97 razy. Nie trzeba być matematykiem, żeby dostrzec że średnia ilość bramek na mecz wynosi lekko powyżej 3.5bramki.
Na 5 ostatnich meczy, przegrali zaledwie raz, co i tak dla wszystkich było wielkim zaskoczeniem, meczem tym okazało się spotkanie z Kuznetskie Medvedi, które przegrali 5:6. Przez ostatnie 10 spotkań, w 9 meczach strzelali powyżej 2 bramek, zachowując przy tym czyste konto zaledwie jeden raz. Jak widać, jest to młody, utalentowany zespół, który preferuję otwartą i dynamiczną grę.
Kuznetskie Medvedi kompletnie inny zespół, jak dla mnie nie wykorzystujący 100% swojego potencjału. Przez wspomniane wyżej 19 meczy przegrali 7 razy, strzelając przy tym 58 bramek. Na 5 ostatnich meczy, wygrali zaledwie 2 razy, raz we wspomnianym wcześniej meczu z Belye Medvedi, a raz po dogrywce z Stanlnye Lisy. Ale warto zaznaczyć, że przez te 5 spotkań, tylko w jednym nie strzelili bramki, baaaa nie licząc tego meczu ich passa wynosiłaby coś lekko powyżej 15 spotkań ze strzeloną bramką. Wracając do zawodników, może nie mają tak utalentowanej kadry jak przeciwnicy, ale warto wspomnieć o takich nazwiskach jak: Parhomenko, Bogdanov czy Karavayev, którzy nadal utrzymują ten zespół w środku tabeli. Wracając do samego zespołu, po 19 rozegranych meczach ich bilans bramkowy jest na 0, strzelając 58 bramek zarówno tyle samo stracili, dając nam średnio 3 strzelone i 3 stracone bramki na mecz.
Ostatnie 5 meczy między tymi drużynami:
5:6
7:1
0:4
4:4
4:5
Gdzie trzy spotkania od góry odbyły się w 2016 roku, natomiast pierwsze 3 dni temu. Jak widać naszą zależność spełniają 4 spotkania, w 1 zabrakło gry przeciwników.
Patrząc obiektywnie oraz analizując obecną formę i wyniki z tego sezonu, z pewnością większość ludzi wskażę Belye Medvedi jako faworytów. Tak zgodzę się w tym 100% lecz nie skreślałbym tu akurat Kuznetskie Medvedi, tak jak pokazali to 3 dni temu, potrafią walczyć, gdzie z wyniku 0:3 wyciągnęli jeszcze to na 5:6.
Reasumując oba te zespoły preferują otwartą i dynamiczną grę, co przemawia za statystykami w tabeli, liczę tu na wyrównane spotkanie z lekką dozą zaciętego rewanżu po nieoczekiwanym przegranym meczu niedźwiedzi z Czelabińska.
Więc over 5.5 jest tu bardzo realny, a po kursie 2.00 jest ciekawą alternatywą na singla.
GL
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom