>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.11.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Anglia - FA Cup pierwsza runda mecz rewanzowy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stourbridge - Whitehawk
Typ: Wygrana Whitehawk
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Oczywiscie wierze w moich chlpakow, ale jak bym zagral na nich czesto sie konczy podwojna katastrofa (nie u mne bo ja gram na tych co nie lubie albo przeciwko tym co kibicuje na ogol)
Wracajac do meczu. Stourbridge wystawilo zmieniony sklad w sobote, oszczedzilo dziwieciu graczy i zdecydowanie rzadzi tam pruska dyscyplina jaka zaprowadzilem. Mecz sobotni zostal odpuszczony, zmiennicy i tak zagrali na luzie, ja tez odpuscilem, nic nie slyszalem o ustawce i wydawalo sie ze bedzie lamaniec HT/FT 2/1 ale skonczylo sie remisem. Mecz napewno nie byl ustawiony, chlopaki zagrali na luzie.

Ale dzis zartow nie bedzie. Cala koncentracja idzie na Whitehawk, jako ze Northampton juz czeka na zwyciezce tego pojedynku bedzie on bardzo prestizowy w rejonie Midlands i moze juz pokaze go telewizja BBC albo BT Sports.
Na logike jesli z Brighton wywiezlismy remis, w meczu o wiele ciezszym ze wzgledu na specyfike tego morskiego miasta, dlaczego niby mamy przegrac u siebie. Ale kto powiedzial ze sport i obstawianie jest logiczne?
Na dodatek gospodarze tam protestowali po nie uznaniu gola przez sedziego i poszly czerwone kartki w uzycie.
http://www.youtube.com/watch?v=lnFWjCL9Glc
I takie wykartkowane Whitehawk przyjezdza do nas nie potrafiac sobie poradzic u siebie.
To bedzie inny mecz niz pierwszy, to nie oni beda strona dominujaca, zespoly stamtad na wyjazdach traca bardzo duzo.
No zobaczymy, ja po prostu musze zagrac 2 ale oczywiscie trzymam kciuki zebym utopil i to grubo. Tzn nie gruba kase ale zeby gospodarze wygrali koncertowo.
Dla nas puchar definiuje sezon, jak odpadniemy to nie ma juz po co grac, spasc nie spadniemy bo jestesmy mocni, a awansu nikt nie chce, najwyzej sie opchnie jakims bogaczom kilka meczow potem i tyle
Whitehawk troche inna bajka. Sa w troche za wysokiej lidze jak na ich mozliwosci i mysle ze beda chcieli spokojnie sie utrzymac. Na Conference to zespol nie jest, daleko im do tego
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Polska - Słowenia
Typ: Teodorczyk strzeli gola i Polska wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Promocyjny kurs nam daje dzisiaj WilliamHill kurs 5.00 na to wydarzenie to ogromna szansa na to aby w łatwy sposób się wzbogacić ????
Pod nieobecność Lukasza Piszczka, Kamila Glika i Roberta Lewandowskiego nasza reprezentacja zagra we Wrocławiu z reprezentacją Słowenii która też zagra bez swojej gwiazdy Jana Oblaka bramkarza Atl Madryt.
dlaczego taki typ ?
Po pierwsze w meczu szanse dostaną piłkarze którzy błyszczą w swoich klubach a jeszcze nie za wiele grali w reprezentacji... selekcjoner miał tu na myśli oczywiście Łukasza Teodorczyka i Kamila Wilczka.
Dlaczego wybrałem Łukasza Teodorczyka ? z całym szacunkiem dla Kamila Wilczka, Łukasz gra w silniejszej lidze i idzie mu całkiem dobrze... w dodatku gra głową może mieć kluczowe znaczenie w tym meczu... bardzo cieszy mnie brak Jana Oblaka bo to zdecydowanie ułatwi grę głową Łukaszowi, bo Oblak to mistrz przedpola i dośrodkowania muszą być nie dość że idealne to bardzo trudne dla bramkarza aby ten się pomylił (ale dzisiaj całe szczęście nie gra!)
Grą reprezentacji Polski na pewno przez 45 min może więcej będzie napędzał Kamil Grosicki... co daje kolejną możliwość na bramkę Łukaszowi bo jego dośrodkowania są dokładne i często sieją spustoszenie w polu karnym rywala.
Jak wiadomo jest to mecz towarzyski, więc całego zdrowia nasi piłkarze nie pozostawią na murawie, ale to my będziemy grać u siebie i to póki co my mamy lepszych graczy, i to my wygrywamy 0-3 z Rumunią... a co do Słowenii, często mecze ugrywa im bramkarz jak np z Anglią a ostatnio skromne 0-1 z Maltą.
Dzisiaj my wygramy, strzelając 2 może 3 bramki i jedną z nich ustrzeli będący w świetnej formie Łukasz Teodorczyk...
Kurs na williamhill największy na to wydarzenie bo promocyjny !!!
Warto pobierać....
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Indonezja
Godz: 10:00
Spotkanie: Mitra Kukar - Bali United
Typ: x2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poszukujac czegos ciekawego na typ konkursowy postanowilem zagrac typ na przelamanie po ciekawym kursie . Odrazu zaznaczam ze pisze telefonem dlatego za wszelakiem bledy bardzo przepraszam . O godzinie 10:00 naszego czasu zostanie rozegrane spotkanie w ramach 28 kolejki najwyzszej z Indonezyjskich lig . Gospodarze Mitra Kukar zajmuja obecnie 10 miejsce w tabeli . W ostatnich 5ciu meczach odniesli 2 zwyciestwa , 2 porazki oraz 1 remis. Graja u siebie gdzie maja wspaniala serie 5 kolejnych wygranych roznica 1 bramki . Ich przeciwnikiem bedzie lokujaca sie dwie pozycje nizej bo na 12stym miejscu w tabeli Bali United . Goscie w ostatnich 5ciu meczach raz wygrali , dwa razy przegrywali oraz dwa spotkania zakonczyli remisem. Ostatnie swoje 4 mecze wyjazdowe przegrywali roznica przynajmniej dwoch bramek , do tego od czterech wyjazdow nie sa w stanie strzelic gola. Jak pisalem wyzej gram tutaj na przelamanie serii zwyciestw na wlasnym boisku oraz przelamanie tragicznej serii gosci w wyjazdowych meczach . Kiedys te serie musza sie skonczyc , dzisiaj ku temu mamy dobra okazje. Kurs 2,37 na Gosci lub remis wydaje mi sie zbyt wysoki , a granie gospodarzy po kursie 1,53 juz w ogole dziwne , przeciez po 27 kolejkach roznia ich tylko 2 miejsca w tabeli . Pozdrawiam i zycze powodzenia!
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Włoska
Godzina: 14:00
Spotkanie: Trento - Torino
Typ: Trento -5
Kurs: 1,77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Oferta dziś z Koszykówki jest bardzo uboga..
Ja wybrałem na tapete mecz kończący 7 kolejke ligi Włoskiej Trento vs Torino.
Trento dobrze zaprezentowalo się w Eurocupie w poprzednim sezonie, dziś jednak to jest inna drużyna prawie większość czołowych zawodników z poprzedniego sezonu odeszła jak Pascolo do Milano, Wright do Trabzonu, czy Lockett do Sevilli.
Na ich miejsce przyszli min Lighty z Asvel, Gomez z Andorra czy Craft z D-League (USA).
Trento u siebie w tym sezonie jak narazie bilans 2-1, pokonali Capo 85:76 oraz Cremone 90:77 , ostatnĂŻ domowy przegrali z Reggiana 80:84 za sprawą słabej 4 kwarty i licze dziś na rehabilitację zawodników Trento.
Torino to raczej drużyna swojego parkietu- w tym sezonie bilans na wyjeżdzie 3-0, porażka z Avelino,Capo i Brindisi.
W poprzednim sezonie Trento wygrało u siebie 93:85.
Torino w poprzednim sezonie ledwie 3 wygrane wyjazdowe.
Stawiam w tym meczu na zwycięstwo gospodarzy minimum 6 punktami, w razie wygranej 5pkt - zwrot.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina : 20:45
spotkanie: Polska-Słowenia
typ: X-do przerwy
stawka: 1.99
bukmacher: bet365
Witam dawno nie podawałem typów jednak dzisiaj postanowiłem i pograłem kupon a w nim typ,który dzisiaj opiszę chociaż ten opis będzie słaby.W dzisiejszym meczu naszych nie wystąpi Lewy,Glik i chyba Piszczek możliwe ,że będzie Grosicki i Teodorczyk pierwsze co mi się nasuwa to to ,że może być dzisiaj problem ze strzelaniem bramek bo kto u nas strzela? Lewy czasami dołoży Grosik w meczach Słowenii też nie pada zbytnio dużo goli ostatnimi czasy ta średnia wynosi 1 lub 2 gole.Mnie chodzi po kościach jakieś 1:0 1:1 lub 2:0 maax a te gole padną po przerwie pozdrawiam
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkanie towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Teodorczyk strzeli 2 lub więcej
Kurs: 11.00
Bukmacher: Bet365
Selekcjoner dał odpocząć kilku podstawowym graczom. Na pewno nie zagra Lewy a w jego miejsce selekcjoner powinien wystawić w ataku Teodorczyka.
Brak kapitana Polaków na pewno będzie okazją dla Łukasza, aby potwierdzić swoją przydatność w drużynie. &quot;Teodor&quot; ostatnio w kapitalnej formie. W Anderlechcie strzela jak na zawołanie. W 20 meczach zdobył dla Fiołków 15 bramek. W reprezentacji Teodorczyk strzelił jak na razie 1 bramkę (w oficjalnych meczach uznawanych przez FIFA), ale mam nadzieję że dzisiaj poprawi swój dorobek strzelecki i zmaże plamę na honorze po ostatnim zgrupowaniu. Fajny kursik jest że strzeli 2 lub więcej @12. Za drobne można spróbować.Powodzenia.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Polska Plus Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Espadon Szczecin - Jastrzębski
Typ: Dokładny Wynik: 1:3
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podany wynik wydaje mnie się najbardziej prawdopodobny. Jastrzębski jest w bardzo dobrej formie, a właściwie to Hidalgo jest w bardzo dobrej formie, bo to własnie on jest najjaśniejszą postacią swojego zespołu. Espadon wiecznie przegrywaćnie będzie. Gra Szczecińskiego zespołu wygląda coraz lepiej, grają u siebie na pewno stać ich na zagranie choć jednego dobrego seta. Jastrzębski bez żywiołowego dopingu swojej publiczności również powinien mieć jakiś słabszy okres. Zwłaszcza Hidalgo w żywiołowym dopingu czuje się najlepiej. Mecz powinien wygrać Jastrzębski Węgiel, ale wedlug mnie nie do zera.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Polska - Słowenia
Typ: Grosicki strzeli gola i Polska wygra
Kurs: 5.50
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś bez Lewandowskiego, Piszczka i Glika zagrają Polacy we Wrocławiu. Mimo to stawiam, że wygramy ten mecz. Mamy w ataku najlepszego strzelca Ligi Belgijskiej Łukasza Teodorczyka. Towarzyszyć mu będą Grosicki i Błaszczykowski. Kamil w meczu z Rumunią pokazał, że jest w dobrej formie. Po cichu liczę, że jeśli dojdzie do rzutu karnego, a Groszek wciąż będzie na boisku to własnie on podejdzie to &quot;11&quot;. Nawet jeśli nie rzut karny, to powinien mieć 2-3 sytuacje na pokonanie Słoweńskiego bramkarza.
Co prawda jest to mecz towarzyski, ale sądzę że Biało Czerwoni będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Szanse dostanie kilku graczy, którzy w meczach reprezentacji zazwyczaj zaczynają mecz na ławce, więc dziś jest okazja by pokazać się Nawałce. Pytanie tylko czy zagramy z jednym napastnikiem Teodorczykiem w przodu czy od początku wyjdziemy z przodu Teodorczyk - Wilczek. Raczej stawiam na pierwszy wariant 4-5-1.
⛔100
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz: 19:00
Spotkanie: Stefanos Tsitsipas - Tommy Robredo
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Młody Grek znów pojawia się na kortach challengerowych tym razem jego rywalem stary lis Tommy Robredo. Grek pod koniec października bezskutecznie próbował awansować do turnieju ATP w Bazylei tam na przeszkodzie stanął mu Robin Haase, przegrał po wyrównanej walce. Myślę, że dziś w spotkaniu z Robredo, który jest daleki od rytmu meczowego powinno mu pójść zdecydowanie lepiej, spore value jest w tym kursie. Dlatego wybieram też grę w Unibecie gdy w przypadku kreczu Robredo mamy wygraną. Wracając do Tommiego to jego bilans po powrocie nie imponuje, grał w challengerach indoor bez sukcesów. Fajna okazja dla Tsitsipasa na pokonanie znanego nazwiska. Powodzenia.
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkanie towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Pierwszy strzelec bramki: Teodorczyk
Kurs: 5,50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj chyba większość obstawia coś w meczu naszej reprezentacji, a najczęściej to coś z golami Teodorczyka. Wcale mnie to nie dziwi, ponieważ jest to mecz towarzyski i proste że trener Nawałka nie wystawi najsilniejszego składu z Lewym. W ataku zagra Teodorczyk z Wilczkiem. Jeden strzela mnóstwo goli w lidze belgijskiej, drugi w lidze duńskiej. Wiadomo występy w reprezentacji to jednak mecze wyższej klasy, bo na to trzeba sobie zapracować i w tym meczu zdecydowanie każdy kto dostanie szansę będzie chciał się wykazać i udowodnić że jest wart reprezentacji Polski. Ta para ma na prawdę świetne umiejętności, potrafią wykańczać akcje. Słoweńcy również nie wystawią mocnego składu, więc to kolejny plus dla naszych piłkarzy. Mój typ na pierwszego strzelca bramki czyli Teodorczyka jest trochę ryzykowny. To że Łukasz zdobędzie gola lub więcej dzisiaj jest na prawdę bardzo prawdopodobne. Jednak Słoweńcy też nie staną w obronie i będą czekać na nasze ataki. Zagrali słabo z Maltą wygrali ledwo 1-0 i będą chcieli pokazać się z lepszej strony chociażby swoim kibicom. Mogę poprzeć mój typ też tym że często w meczach naszej drużyny to my strzelamy pierwszą bramkę, a jeżeli tu tak będzie to myślę że Teodorczyk pierwszy dojdzie do jakiejś sytuacji bramkowej i ją skutecznie zakończy.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Spotkanie towarzyskie
Godz: 20:45
Mecz: Polska - Słowenia
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 3.02
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Daleki jestem od mocarstwowego nastawienia. Mecz nie będzie łatwy, drużynę z Bałkanów zawsze trudno przejść (że przypomnę choćby nasz towarzyski mecz z Serbią przed Euro - 1:0, gol Błaszczykowskiego przed przerwą, albo wczorajsze męki Greków z Bośnią)), tak więc na żaden wysyp goli i hattricki Teodorczyka raczej nie liczę (ale niechby strzelił!). Ich braki kadrowe kontra nasze braki kadrowe wyrównują szanse. Jeśli po meczu z Rumunią, jak chcą niektórzy, urodziła się klasowa drużyna, to powinniśmy wygrać. Najczęściej strzelamy w pierwszej połówce, co więcej, najczęściej wygrywamy pierwsze połówki (wszystkie mecze po Euro - do przerwy 2:0 z Kazachami, 3:0 z Danią, 1:0 z Armenią, 1:0 z Rumunami). Co prawda mamy eksperymentalną obronę (a właściwie pół obrony) Bereszyński-Lewczuk-Pazdan-Jędrzejczyk, ale spokojnie, na towarzyski mecz ze Słowenią to może wystarczyć). Bazuję na ofensywnej taktyce Nawałki z golem w pierwszej połowie i tym, że potem jesteśmy w stanie albo ten wynik dociągnąć do FT, albo nawet jeszcze go poprawić.
⛔100
 
B 17

boobs

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina : 20:45
spotkanie: Polska-Słowenia
typ: X
kurs : 3,5
bukmacher: Bet365
analiza:
Sporo juz zostalo napisane odniosnie tego spotkania, wszystkie podane typy byly w strone naszej reprrzentacji , ja jednak uwazam ze ten mecz zakonczy sie remisem . Wazniejsze spotkania rozgrywane na obecnym zgrupowaniu obydwie druzyny maja za soba . Obydwie wygrywaly , Polacy w Rumunoi , Slowenczycy na Malcie . Slowenia do tej pory w kwalifikacjach prezentuje sie bardzo dobrze wygrywali z Malta , Slowacja oraz remisowali z Anglikami i Litwinami . Jak widac potrafia grac w pilke . Mysle ze w dzisiejszym meczy w ktorym motywacja jest juz inna niz w meczach eliminacyjnych nasi pilkarze nie beda na tyle skuteczni zeby pokonac Slowencow . Uwazam ze w glowach wiekszosci zawodnikow sa juz ligowe mecze ktore czekaja ich na weekendzie. Remis zadowoli obydwie druzyny , licze na nudny bez historii mecz towarzyski obydwu druzyn zakonczony remisem gdzie zmiennicy nie beda w stanie wykorzystac swojej szansy zeby zaistniec .
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger Kobiety Debel: Limoges (Francja)
Godz: 15:00
Mecz: Kichenok L. / Kichenok N. - Mertens E./ Minella M.
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oferta na dzisiaj bardzo słaba i długo myślałem nad meczami dzisiaj ale ostatecznie jako typ dnia wybieram to spotkanie deblowe wśród kobiet w tenisie ziemnym. Jest to spotkanie ćwierćfinałowe rozgrywane w hali na nawierzchni twardej we francuskiej miejscowości Limoges. Spotykają się tutaj ukraińskie siostry Kichenok z parą belgijsko-luksemburską. Jak dla mnie zdecydowanymi faworytkami w tym meczu są siostrzyczki, które są ze sobą zgrane a ta nawierzchnia w deblu jest ich ulubioną. Zawodniczki te rozegrały w deblu ze sobą już wiele spotkań i muszą się lepiej rozumieć na korcie niż ich rywalki, które do tej pory zagrały ze sobą tylko jeden mecz deblowy. Miało to miejsce w październiku na turnieju w austriackim Linzu, gdzie Mertens i Minella przegrały swój mecz z parą Bencic / Flipkens 1-2. Stawiam dzisiaj na zgranie oraz doświadczenie pod względem ilości meczy rozegranych ze sobą na korcie i uważam, że w tym meczu to wystarczy i ukraińskie deblistki pokonają swoje rywalki. Siostry Kichenok nie należą wprawdzie do czołówki kobiecego debla i w ostatnich turniejach odpadały dość szybko albo w pierwszym meczu albo w swoim kolejnym ale i tak mają dużo więcej doświadczenia od swych dzisiejszych przeciwniczek i jak już pisałem liczę, że w tym meczu to wystarczy.
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina : 15:00
Spotkanie: Szwajcaria U21-Rosja U21
Typ: over 3,5 gola w meczu
Kurs: 3,0
Bukmacher: BET365
Analiza:
Rewanżowe spotkanie towarzyskie drużyn Szwajcarii i Rosji do lat 21. Pierwszy mecz zakończony zwycięstwem Szwajcarów w Rosji 2:1. Szwajcarzy prowadzili do przerwy 2:0 i w 2. połowie kontrolowali przebieg reszty meczu, w którym udało się Rosjanom strzelić tylko honorowego gola z karnego. Dzisiaj przewiduję podobny scenariusz, z tym że Szwajcarzy są w stanie strzelić min. 3 bramki u siebie, a Rosjanie dołożą z pewnością przynajmniej 1 trafienie. Mecz będzie otwarty z dużą ilością goli. Rosjanie w październiku przegrali z Niemcami 4:3 w meczu o punkty, raczej nie przykładają największej wagi do defensywy, co się przekłada na overowe pojedynki.
Rosjanie będą chcieli wziąć rewanż za porażkę w domu i się otworzą, a to będzie woda na młyn dla Szwajcarii.
Typuję 3:2
Powodzenia
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Polska - Słowenia
Typ: Polska wygra, +2,5 w meczu
Kurs 3.10
Buk bet365
Na dzis wybieram towarzyskie spotkanie polaków. Polska po ostatniej aferze napewno bedzie chciała efektownie i efektywnie zakonczyc tegoroczny sezon reprezentacyjny. W szczególności widzę tutaj dobry mecz teo oraz grosika, ktorzy beda chcieli napewno pokazac trenerowi ze warto na nich dalej stawiac. Za tym typem przemawia głównie braz Jana Oblaka, ktory nie wystapi w dzisiejszym meczu. Polska u siebie przed wlasna publicznoscia poprostu nie przegrywa, a w towarzyskich meczach jest sporo bramek(np. Polska Islandia 4-0). Jedynym minusem w strone polski moze byc tylko eksperymentalna obrona, ptzez co jest szansa na gola Słoweńców. Prognozuje na dziś bezpieczne 3-1 dla polski.
⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie Międzynarodowe
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy U20 - Polska U20
Typ: Polska (remis = zwrot)
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam w poniedziałek a jak to mawiają w poniedziałki zawsze wałki. Na taki trochę liczę w tym spotkaniu;) a tak na serio.... Gospodarze w roli zdecydowanego faworyta. Patrząc po ostatnich wynikach może i tak choć nie koniecznie. Młodzieżowa reprezentacja Niemiec w 6 meczach towarzyskich rozegranych w tym roku wygrała tylko 2 spotkania. 2 zremisowali oraz 2 przegrali. W tym roku nasza reprezentacja rozegrała tylko 3 mecze z czego aż 2 z Niemcami. Bilans bardzo korzystny na naszą stronę. Remis w Niemczech oraz domowa wygrana 3:0. Poza tym, miesiąc temu przegraliśmy 0:3 z Włochami.
Jest to spotkanie młodzieżówek, w którym może zdarzyć się wszystko. Patrząc na wyniki bezpośrednie liczę na korzystny wynik. Przeciwko Niemcom nasze młodziaki nie przegrały 4 ostatnich meczy w 3 wygrywając a 1 remisując. Na podstawie tych wyników zaryzykuję, że i dzisiaj nie przegrają i liczę na wygraną. Niemcy ostatnio grali albo do przodu albo do tyłu, bez remisów stąd też biorę wysoki kurs na wygraną Polski ale ze zwrotem w przypadku podziału punktów.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Budowlani Łódź - Bielsko Biała
Typ: Handicap Bielsko +2.5 seta
Kurs: 2.31
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Sprawa dość prosta. To mecz kobiet, a więc zdarzyć się w nim może wszystko. Budowlane może i super weszły w sezon ale dajmy spokój to jednak nie potęga i na pewno nie taka aby z Bielskiem na 3:0 było 1.45.... Seta zawsze można urwać, pokazały to Ostrowiczanki nawet w ostatnim meczu z Chemikiem, czy Rzeszów przegrał w Pile gdzie kurs 8. Ludzie to są baby, tu może być wszystko a tak niski kurs na jakieś budowlane na 3:0 bo wygrały 4 pierwsze mecze? No bez jaj. Dodam tylko dwa ostatnie mecze z Łodzi pomiędzy tymi drużynami:
9.04.16 Budowlane-Bielsko 3:1
23.10.15 Budowlane-Bielsko 3:2
Powodzenia i pozdrawiam!
✅131
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska – Słowenia
Typ: Polska over 2.5 bramki
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nasza reprezentacja po świetnym meczu z Rumunią, będzie chciał się w takim sam sposób pożegnać w tym roku z Polskimi kibicami rozgrywająca we Wrocławiu mecz towarzyski ze Słowenią. Tutaj jest wiele argumentów z bramkami, rozpoczynają od tego że to mecz towarzyski.
Druga sprawa w naszych szeregach będą rotacje w defensywie nie ma już Piszczka oraz Glika a u nas ingerencja w to żelazne ustawienie na tyłach zawsze kończyła źle na naszej grze nie trzeba daleko szukać – Dania, Armenia u siebie. Do tego chodzi też fakt że Krychowiak nie jest w topowej formie i widać że nie gra w klubie a to też odbija się na naszej grze w defensywie. To w czym imponujemy to ofensywa, naprawdę potrafiły fajnie grać piłkę – Zieliński coraz lepiej wygląda, skrzydła to zawsze był nasz atut. Nie zagra Lewandowski ale tacy gracze jak Wilczek, Teodorczyk mają swoją szansę a w klubach błyszczą. Wydaje mi się też ze na placu gry uwidzimy też tych graczy z afery alkoholowej a ich dodatkowo motywować nie będzie trzeba. W ostatnim meczu u siebie my nie zagramy tak uważnie w defensywie jak z Rumunią, raczej spodziewam się mniejsze koncentracji na grze destrukcji i tym samym bramek.
Z drugiej strony w Słowenia też potraktuje ten mecz jako dobry sprawdzian i trener na pewno po rotuje. Dużo jakości zabraknie w defensywie gdzie dziś nie zagrają dwa filary reprezentacji: Jan Oblak kapitan kadry Bostjan Cesar - tak więc defensywa będzie mocno osłabiona – bramkarz plus lider obrony. Słowenia może dużo nie strzela nie ma tam takiej jakości jak u nas ale jak wspomniałem my też swoje problemy w defensywie mamy a przy takim nastawieniu myślę że zostawimy trochę miejsca rywalowi, zresztą nie ukrywamy że jesteśmy ekipą zdecydowanie lepszą i stać nas na wysokie pewne zwycięstwo bo jesteśmy w dodatku w gazie.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska (-1,5) - Słowenia
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami ostatni mecz reprezentacji Polski w 2016 roku, jest to mecz tylko towarzyski ale zapewne Polacy będą chcieli zakończyć sezon reprezentacyjny takim mocnym kopnięciem i pewną wygraną. Wiadomo nie ma 3 bardzo ważnych graczy w naszej drużynie, mowa tutaj o Lewandowskim, Piszczku i Gliku ale w drużynie gości czyli Słowenii również zabraknie bardzo mocnych punktów w drużynie, mowa tutaj o bramce a konkretnie J. Oblak już jest w Madrycie, również nie zobaczymy B. Cesara środkowego obrońcy i kapitana drużyny.
Słowenia to nie jest jakiś potentat a zwłaszcza grając na wyjazdach męczą się z drużynami pokroju Malty, zwycięstwo tylko 1:0 czy remis z Litwą 2:2 fartem uratowany remis przypomnę bo przegrywali już 0:2 i w ostatniej akcji strzelili na 2:2.
Polacy u siebie graja bardzo dobrze, na ostatnich 15 pojedynków przegraliśmy tylko 1 raz w meczu towarzyskim z Holandią 1:2, 4 remisy i aż 11 zwycięstw np. 3:1 z Czechami, 4:0 z Gruzją, 4:2 z Islandią, 2:0 z Niemcami czy 3:2 z Dania...
Myślę, że wielu graczy w Polsce będzie chciało udowodnić wartość w tej drużynie i nie odpuszczą tego meczu, stawiam na łatwe wygrane polski 2:0, 3:0 lub 3:1 dlatego pobieram handicap -1,5 po ładnym kursie jakim jest 3,25.
Powodzenia.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Europa – mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: POLSKA - SŁOWENIA
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurcze, już miałem wklejać , ale kolega jack13 ubiegł mnie z takim samym typem. Dlatego szybka korekta i wyszła taka sobie analiza…
Polska strzeli 3 gole? Czemu nie…
Ale to przecież mecz towarzyski…
No to co… w towarzyskich też strzelamy sporo bramek :grin:
…no i zapewne goście coś nam wbiją , bo nie gra żelazna formacja obronna, czyli bez Glika i Piszczka ,co powinno zwiastować utratą co najmniej 1 bramki.
Mimo, iż to tylko towarzyski, spróbuję typ na wysoki over. Kursik bardzo ładny, więc czemu nie zaryzykować.
Zgrupowanie opuścił co prawda Lewy oraz 2-óch obrońców, ale zostali m.in. Teo, Grosik, Błaszczu, Wilczek, Krychowiak, Zieliński i paru innych. Myślę, że na Słoweńców to powinno wystarczyć. Rezerwowi na pewno będą chcieli się pokazać, zabłysnąć, co może w przyszłości korzystnie wpłynąć na decyzje Nawałki co do wyboru do gry w pierwszym składzie.
Ostatnio overy 3,5 zaliczylismy z Danią (3:2) i z Kazachami (2:2). W towarzyskich z ostatnich lat zaliczaliśmy over 3,5 m.in.:
W 2016 z Finlandią 5:0
W 2015 z Czechami 3:1, Islandią 4:2
W 2014 ze Szwajcarią 2:2
W 2013 z Danią 3:2, z Rumunią 4:1 (2 gole Teodorczyka)
Co prawda Słowenia nie traci na wyjazdach dużo bramek, bo zazwyczaj jak już przegrywa to wpuszcza średnio 2 bramki, szczególnie w towarzyskich. Ostatni raz stracili na wyjeździe 3 gole w meczu el.do Euro ze Szwajcarią (2:3) i w Anglii (1:3) – w 2015r. , a wcześniej w 2012 w towarzyskim z Macedonią (2:3). No ale hello, od 7 lat nie grali z Polską ???? hehe.
Po tak dużym kursie zaryzykuję i proponuję over 3,5 w dzisiejszym spotkaniu.
Powodzenia !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom