>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Dania wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam, w dzisiejszym dniu mam zamiar zagrać na rzuty rożne, a dokładniej to, która drużyna zdobędzie ich więcej, a moim wyborem to drużyna Danii po kursie 1.90. W sumie jakby nie patrzeć to pierwszy mecz i wynik spotkania to lekka sensacja, ponieważ sporo osób (w tym ja) stawiało na wygraną Duńczyków. Nie jestem w stanie dokładnie przewidzieć co dziś będzie się działo, ale liczę na to, że zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych, także po cichu mam nadzieję, że gospodarzom uda strzelić się szybką bramkę, lub wynik remisowy będzie utrzymywał się przez dłuższy czas, a wtedy szanse na wygraną mojego typu będą bardzo duże, ponieważ uważam, że Duńczycy ofensywnie wyglądają lepiej od Irlandczyków. Co ciekawe Irlandia, to taki zespół który lubi strzelić bramkę na 1:0, a później solidnie trzymać defensywę a w dzisiejszym przypadku takie zdarzenie mi by odpowiadało, ponieważ wtedy Duńczycy rzucili by się konkretnie do ataku i rzuty rożne z ich strony to byłaby tylko kwestia czasu. W sumie obie ekipy mają dobre defensywy, jednak ofensywnie lepiej wygląda drużyna gości i moim zdaniem, to ona dziś będzie przeważać i to z ich strony zobaczymy więcej kornerów, a zatem typ polecam.
✅ 90
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Walia-Panama
Godzina: 20:45
Typ: Walia powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,03
Bukmacher: Millenium

Witam, dziś mój wzrok przykuł dość fajny moim zdaniem kurs na over 1,5 gola dla drużyny Walijskiej. Swój typ argumentuje słabym i egzotycznym rywalem, który w przeciągu ostatnich lat nie spotkał się z żadną drużyną europejskiej. Tym bardziej trudny będzie dla nich wyjazd na Wyspy Brytyjskie i zetknięcie z angielską piłką. Mimo nie dostania się na MŚ w Rosji ( zajęli 3 miejsce w grupie) są cały czas solidną europejską drużyną, Pamiętajmy,że mówimy o półfinalistach mistrzostw Europy, którzy w ćwierćfinale odprawili z kwitkiem Belgię 3:1.
Sądzę więc,że nawet jeśli trener da odpocząć swym największym gwiazdom ( a może nie da bo grają przed swoją publicznością i pewnie będą chcieli chociaż zakończyć ten jakimś miłym akcentem), to większość piłkarzy gra na poziomie Premier League i z takim rywalem jak Panama będzie to dziś zauważalne, polecam i pozdrawiam....
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ayr
- Raith
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Witam dwa ostatnie dni puszczam w zapomnienie. W oczekiwaniu na lepsze mecze, postanowiłem dziś sprawdzić Szkocję. W League One zmierza się lider z Vice-liderem. Bardziej skłaniam się ku gospodarzom mimo że mają jeden mecz więcej od gości. Oba kluby mają taką samą liczbę punktów. Gospodarze wygrali 5 na 6 ostatnich spotkań i moim zdaniem znajdują się w lepszej formie.
✅ 115
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje ME U21
Godzina: 18.00
Spotkanie: Polska U21 - Dania U21
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBet
Podobnie jak inny uzytkownik, ide w strone Danii w tym meczu. Duńczycy w grupie mają komplet 4 zwycięstw, zawsze zwyciężali co najmniej trzema bramkami, tracąc jedynie dwa gole z Gruzja. Prezentuja bardzo fajny dla oka futbol, odbiegają kultura gry znacznie od innych drużyn w tej grupie. Mysle, że pozostali rywale będą bić się tylko o drugie miejsce, ponieważ Duńczycy w obecnej formie są nie do ruszenia. Polacy mają dwa zwycięstwa i dwa remisy, w tym ten ostatni, kompromitujący - z Wyspami Owczymi. Nie jest to dobry prognostyk przed spotkaniem z najsilniejsza ekipa w grupie. Myślę, że nawet atut własnego boiska na niewiele się zda. Dodatkowo w naszej reprezentacji nie zagra nasz najlepszy strzelec, Dawid Kownacki. Zabraknie także Jagiełły z Zagłębia. Stawiam na zwycięstwo Duńczyków, a można pomyśleć nawet nad jakimś handicapem (-1).
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Dania więcej rożnych (HA -1)
Kurs: 2,30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zgadzam się z kolegom wyżej. Dania ma lepszą ofensywę od Irlandii i słusznie są lekkim faworytem pojedynku.
Po pierwszym spotkaniu piłkarze i sztab Danii określili grę Irlandczyków jako prymitywną.
Dziś sytuacja zmienia się na tyle, że po stronie Irlandii będą kibice. Czy zmieni się sytuacja na boisku? Zobaczymy, ale sądzę że nie. Dania będzie drużyną przeważającą Irlandia skupi się na defensywie i na kontrach.
Tak jak kolega wyżej napisał - jeśli Irlandia strzeli gola pierwsza, to typ niemalże jest pewniakiem, gdyż zaczną się sypać ataki na bramkę piłkarzy z zielonej wyspy. A Irlandczycy bronić potrafią, więc obijanie obrońców jest dzisiaj dla mnie idealne.
W pierwszym meczu w rzutach rożnych było 5-2 i znaczna przewaga w meczu po stronie Duńczyków. Dziś może aż taka przewaga nie będzie, ale mimo to stawiam na przewagę Dani, która jest po prostu lepsza piłkarsko niż Irlandia.
✅ 130
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Kwalifikacje do MŚ - Europa
Godzina 20:45
Spotkanie : Irlandia : Dania
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.20
Bukmacher : Unibet
Widzę w tym meczu sporo brutalnych fauli , stawka meczu olbrzymia bo awans do MŚ w Rosji - ostatni mecz który wyłoni kolejnego finalistę , w pierwszym meczu nieoczekiwane 0:0 tak więc wszystko jest otwarte , niby Duńczycy mają większe szanse ale wiadomo to piłka i wszystko się może wydarzyć , koledzy opisali wyżej to spotkanie i dołączę się do tego iż jeżeli któraś z drużyn zdobędzie bramkę to o faule raczej możemy być pewni , no i chyba najważniejsze to to iż mecz poprowadzi nasz dobry znajomy z krajowych boisk pan Szymon Marciniak . Na liniach Marciniakowi pomogą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz . W meczach Irlandczyków już nie raz czerwień była pokazana i tak z Walią u siebie czerwień dla Walijczyków z Serbami u siebie czerwień dla Serbów z Mołdawią u siebie czerwień dla Mołdawii tak wiec trochę się tego nazbierało ale dla mnie najważniejsza informacja to pan Szymon Marciniak !
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CHORWACJA: Puchar Chorwacji - 1/8-finału
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Gorica - Rijeka
Typ: 1
Kurs: 6.0
Bukmacher : forBET
Analiza:

Witam,
dziś stawiam na zwycięstwo drugoligowej Goricy w 1/8 Pucharu Chorwacji.
Zachętą do tego typu przede wszystkim są:
- Dobra postawa Goricy w spotkaniach drugiej ligi jako gospodarz. Mianowicie w 5 ostatnich spotkaniach 4 zwycięstwa i porażka, w tym 3 razy zachowane czyste konto_Ogólnie na 8 spotkań 6 zwycięstw.
- Słabsza(nie można napisać słaba) forma Rijeki w ostatnich spotkaniach na 5 spotkań aż 4 porażki :Lok. Zagreb(1-0), Austri Wiedeń (1-4), Dyn. Zagrzeb (3-1),Osijek (1-2). Czyli z zespołami teroetycznie silniejszymi od Goricy jednak w zasięgu Rijeki.
- 4 porażki pod rząd w lidze ( do powyższych trzech dochodzi przegrana z Istrą 1-0) i co ważne nadchodzące sobotnie spotkanie z Zapresiciem który pokonał Osijek 3-1 i zremisował z Istrą ,ma bardzo dobrą serię spotkań i w przypadku wygranej przybliży się na 1 pkt do Rijeki,
- fakt iż Chorwackie zespoły nie odpuszczają pucharów i liczę na solidną walkę,
- Wobec powyższych argumentów atrakcyjny kurs który ma szansę wejść ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Szwecja - SHL
Godz: 19:00
Spotkanie: Frölunda HC - Djurgårdens IF
Typ: Frölunda HC (60)
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 18 serię gier hokejowej szwedzkiej SHL.
W bardzo ciekawym spotkaniu na hali Scandinavium zmierza się ze sobą miejscowe Frölunda Hockey Club a w gości przyjedzie zespół Djurgårdens Ishockeyförening.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 16 meczach zdobyli 22 punkty co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 3 pozycji w tabeli szwedzkiej hokejowej SHL ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 16 grach ligowych tego sezonu.
Frölunda HC w tym sezonie na swoim lodzie 4 zwycięstwa, 2 wygrane po dogrywkach oraz 3 przegrane i bilans bramek 22-18 natomiast Djurgårdens IF na wyjazdach 3 wygrane, 3 przegrane po dogrywkach oraz 2 porażki w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 18-17.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana u siebie gospodarza który jest obecnym mistrzem Szwecji do tego u siebie potrafi zagrać dobre zawody i myślę że zrobią wszystko aby PlayOffy zacząć jednak od ćwierćfinałów i żeby to osiągnąć muszą wygrywać na swoim lodowisku gdyż w delegacjach grają słabiutko a goście wysoko w tabeli ale to bardziej przez mecze u siebie bo na wyjazdach już tacy aż bardzo skuteczni nie są do tego bardzo ciężko się im gra na terenie zespołu Frölunda Hockey Club i moim zdaniem gospodarze wygrają w regulaminowym czasie gry.
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje do MŚ - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Posiadanie piłki (%) – Drużyna gospodarzy – W tym doliczony czas: Poniżej 44.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.
Przeglądając dzisiaj ofertę na mecz Irlandia - Dania trafiłem na ten ciekawy typ.
Dania jest drużyną lepszą piłkarsko, bardziej techniczną, która lubi utrzymywać się przy piłce i budując atak pozycyjny.
Statystyki posiadania piłki z pierwszego meczu Dania - Irlandia: 68%-32%.
Wiadomo, Duńczycy grali u siebie, ale myślę że dzisiaj ta gra będzie wyglądała podobnie.
Irlandia się zamuruje i będzie liczyła na kontry.
Procent posiadania piłki z ostatnich 5 meczy obu drużyn:
Irlandia: 32% z Danią, 33% z Walią, 50% z Mołdawią, 52% z Serbią, 31% z Gruzją.
Dania: 68% z Irlandią, 64% z Rumunią, 48% z Czarnogórą, 56% z Armenią, 53% z Polską.
Jeżeli Dania nie strzeli zbyt szybko bramki to ten typ powinien spokojnie wejść.
Powodzenia
✅ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , mecz towarzyski
Godzina: 12:30
Spotkanie: Chiny - Kolumbia
Typ: obie drużyny strzela bramke
Kurs: 2.22
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam ,za chwilę mecz towarzyski rozgrywany w Chinach, moj typ trochę rozykowny lecz z szansami! Gospodarze grajac u siebie na pewno nie odpuszcza i beda walczyc chcac strzelić bramkę. Kilka dni temu przegrali 0-2 z Serbia , ktora jest dobrze zorganizowana w obronie, a jednak mieli calkiem duzo okazji,strzelic sie niestety nie udalo. Kolumbia dzisiaj z dobrym atakiem, Carlos Bacca i Zapata w pierwszym składzie.. nie wystapi dzisiaj James Rodriguez czy Cuardado , sporo zmian dzisiaj takze w obronie bo az 3, zagra tylko Sanchez ktory gral z Korea (porazka 2-1).
Chiny sa w stanie dzisiaj wbic im gola i na to licze ,bo o Kolumbie jestem spokojny.
Pozdrawiam!

⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 23.30
Spotkanie: Brasil de Pelotas - ABC
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej. Na początek tabela:

Do końca rozgrywek zostały 3 kolejki i zespół gości już jest pewny spadku. Brasil de Pelotas z kolei jak wygra będzie już niemal pewnym utrzymania. Stawiam zatem w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy, którzy powinni być bardziej zmotywowaniu niż ich rywal. U siebie Brasil de Pelotas ma na koncie 9 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki, natomiast ABC na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 2 zwycięstwa, 3 remisy i 12 porażek. Również sytuacja kadrowa zdecydowanie lepsza po stronie gospodarzy, którzy dzisiaj bez większych absencji i zagrają w najmocniejszym składzie.
Absencje w ABC:
obrońcy Eltinho (22 występy w tym sezonie) i Filipe (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Gege (28 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Guedes (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie, opuścił zespół i przeszedł do chińskiego zespołu Hakka) i Pedra (22 występy w tym sezonie) i napastnicy Tata (6 występów w tym sezonie) i Nixos (4 występy w tym sezonie)
Wszystko przemawia za gospodarzami i ja przychylam się ku typu na ich wygraną. Kurs i tak fajny, bo spodziewałem się w granicach 1,35 - 1,40
✅ 55
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Legionowo
Typ: 1 (-24.5)
Kurs: 2.59
Bukmacher: fortuna
Analiza: Drużyna kobiet z ŁKS-u idzie jak burza i są już na drugim miejscu w tabeli. Zaś Legionowo zajmuje przedostatnie miejsce. Poza wygranym meczem z Wrocławiem grają bardzo słabo. Tracą dużo punktów w setach, dlatego też handicap 24.5 punkty powinien zostać spokojnie pokryty. Pozdrawiam i powodzenia.
✅ 159
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje do MŚ - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Ten kurs dla mnie to przesada, wiem że mało bramek pada w barażach i że w poprzednim meczu tych drużyn był wynik 0:0 ale grają naprawdę dobre drużyny jeśli tutaj padnie przynajmniej bramka to druga jest kwestią czasu, przeczucie mi mówi że warto zaryzykować grając na ten typ , mecz będzie nerwowy w końcu to dzisiaj dowiemy się kto pojedzie do Rosji, na pewno będzie wiele nerwowości a co za tym idzie wiele błędów, ogólnie wydaje mi się że Dania powinna awansować ale ja stawiam na 2 bramki według mnie typ o wiele bezpieczniejszy ????
✅ 72
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna, Baraże
Godzina:
20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: 1. bramka-minuta +73
Kurs: 7.70
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Już dzisiaj odbędzie się 4 mecz barażowy w którym sprawa awansu jest w dalszym ciągu otwarta dla każdego z zespołów. Trudno wskazać w tym meczu faworyta - z jednej strony Irlandia gra na swoim boisku oraz ma zagorzałą publiczność na trybunach, która na pewno będzie znakomitym motywatorem, a z drugiej strony Dania, której awans daje każdy remis bramkowy i oczywiście ewentualny zwycięstwo.
Idealnym scenariuszem dla każdego z zespołów jest ta magiczna 1 bramka, która w przypadku gości jest podwójnie ważna, bo wymusza na Irlandii zdobycie minimum 2 goli, co w takich meczach trudno sobie wyobrazić.
Potencjalnych scenariuszy na ten mecz jest wiele, ale najbardziej prawdopodobny wydaje się underowy rezultat - nawet -1,5 w którym ten 1 gol pojawi się w końcowej fazie meczu. Nie odważę się grać pod konkretną drużynę, bo w takich meczach to loteria, co pokazały mecze rewanżowe w ostatnich barażach, gdzie awansować mógł dosłownie każdy, no może poza Grecją, która była pod ścianą w rewanżu.
Przewidywany wynik spotkania 1-0 / 0-1 zdobyte po 73 minucie.
Pomogłem? Zapropsuj ;)
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europu U21, kwalifikacje
Spotkanie: Polska U21 - Dania U21
Godzina: 18:00
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,25
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, dla naszej młodzieżówki już pozostała walka o 2 miejsce, Dania po za zasięgiem dla nas jak i dla każdej innej drużyny w naszej grupie.
Dania póki co 4 mecze = 4 zwycięstwa 19 bramek strzelonych i zaledwie 2 bramki stracone ( 3:0 z Wyspami Owczymi, 6:0 z Litwą, 5:2 z Gruzją i 5:0 z Finlandią).
Jeśli chodzi o Polskę to rozegraliśmy także 4 mecze tyle, że tylko 2 zwycięstwa i 2 remisy (3:0 z Gruzją i 2:0 z Litwą a remisy 3:3 z Finlandią i 2:2 z Wyspami Owczymi). Ten ostatni remis bardzo szczęśliwy bo w 93 minucie strzelona bramka na 2:2 natomiast remis z Finlandią był także szczęśliwy bo tam zawodnicy Finlandii grali dużo lepiej w piłkę.
Dodatkowo za czerwoną kartkę nie zagra nasz kapitan D. Kownacki, który jest w bardzo dobrej formie.
Jakoś nie widzę nawet remisy z drużyną Danii, która gra o wiele lepiej w piłkę od nas, nasi zawodnicy to praktycznie wszyscy z ekstraklasy a jaki jest tam poziom każdy wie.
Jedyny nasz atut to gra u siebie... ale to może pozwolić na strzelenie jakiegoś honorowego gola. Osobiście trzymam kciuki za naszych ale wydaje mi się, że Duńczycy pokażą nam miejsce w szeregu i mecz zakończy się wynikiem 1:3.
Powodzenia
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna-2 liga Dania
Godzina:
Spotkanie:Vejle-Koge
Typ:2
Kurs:4,15

Bukmacher: Fortuna
Analiza:Mecz 2 ligi Dunskiej pomiedzy liderem a piatą dryzyna w tabeli zapowiada sie ciekawie w ostatnich spotkaniach obydwie druzyny odniosły zwyciestwa i zdecydowałem sie na małą niespodzianke w postaci zwyciestwa gosci w ostatnich pieciu spotkaniach w/w druzyn zadna druzyna grając jako gospodarz nie wygrała meczu 2 razy wygralo Koge a trzykrotnie wygrywali gospodarze dzisiejszego spotkania czyli Vejle.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka Nożna – Baraże MŚ
Godzina; 20;45
Spotkanie; IrlandiaDania
Typ; pierwszy gol padnie po 28 minucie
Kurs; 1,96
Bukmacher; Fortuna

Analiza; Dziś ciekawie zapowiada się rewanżowe spotkanie barażowe MŚ gdzie drużyna Irlandii podejmie na swoim boisku Danię. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis i dziś gospodarzom wystarczy zwycięstwo nawet 1-0. Podopieczni trenera Martina O&#39;Neilla słyną z bardzo dobrej gry w defensywie a przykładem niech będzie tylko że w eliminacjach stracili zaledwie 6 bramek a strzelili 12. Irlandia na swoim stadionie przegrała tylko 1 z 11 ostatnich meczów, więc dziś zechcą podtrzymać tą dobrą serię i tym samym awansować na dużą imprezę.
Dobrą wiadomością dla kibiców gospodarzy jest fakt że do składu powraca po zawieszeniu David Meyler. Goście drużyna Danii w meczach wyjazdowych nie przegrała od 5 kolejnych meczy a patrząc na wszystkie mecze to mają serię 10 kolejnych meczy. Praktycznie podopiecznym trenera Hareide bramkowy remis lub zwycięstwo. W dzisiejszym meczu w drużynie gości nie zagrają tacy zawodnicy jak Henrik Dalsgaard i Riza Durmisi, którzy są kontuzjowani. Wydaje mi się że w tym spotkaniu zobaczymy może 1 bramkę która zadecyduje o awansie na Mistrzostwa. Na pewno od początku meczu nikt nie zaatakuje więc gra będzie zachowawcza i zapewne w I połowie raczej nie zobaczymy bramki, a po przerwie obie ekipy zechcą rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, dlatego zdecydowałem się na taki typ po dobrym kursie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Francja zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada sie to spotkanie. Faworytem według bukmacherów są Niemcy, ale ja wyżej cenię reprezentację Francji. Francuzi mają bardzo dobry skład, który ma ogromny potencjał. Na każdej pozycji gra zawodnik światowej klasy. Grają szybko, są świetni technicznie, stąd nic dziwnego, że strzelają dużo goli. Niemcy to bardzo mocna reprezentacja, ale moim zdaniem to już nie są ci Niemcy sprzed kilku lat. Ich orona nie jest ich pewnym punktem, popełniają sporo błędów. Pamiętam mecz Francji z Niemcami na Euro 2016. Wtedy Francja u siebie wygrała i strzeliła bramkę w obydwu połowach. To samo mogą zrobić na wyjeździe, bo z pewnością stać ich na to. Jako że jest to mecz towarzyski, a Niemcy swój ostatni mecz zremisowali 0:0 z Anglią, zanudzili kibiców, to teraz powinni zagrać dużo bardziej ofensywnie, co zwiększy szanse Francji na bramki.
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina ;EURO U-21.gr3
Godz;18,00
Spotkanie Polska U-21-Dania U-21
Typ;Obie strzelą i wygra Dania
Kurs;3,25
Buk;Fortuna
Analiza;
najpierw tabela
1Dania 4mecze 4w-0r-0p bramki 19-2
2Polska4 mecze 2z-2r-0p bramki 10-5
Ostatnie 3 mecze Danii to strzelone po 5/6 goli.Polacy 2-2 z Wyspami Owczymi na wyjeździe/Dania 3-0,również wyjazd/
Ostatni mecz Danii na wyjeżdzie wygrana z Finami 5-0 ,nasi remis3-3/u siebie/
Po blamażu z Wyspami Owczymi nasi powinni spróbować trochę powalczyć.Trochę boję się o bramkę,bo Duńczycy jeczcze żadnej nie stracili na wyjeździe,ale zawsze jest ten pierwszy raz.Goła dwója spadła z 2,6 do 1,8.
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka Elminacje do MŚ
Godzina: 20:30
Spotkanie: Senegal vs RPA
Typ: 2(spotkanie bez remisu)
Kurs: 4.55
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Parę dni zobaczyłem mecz RPA vs Senegal.. po analize składów stwierdizłem ze Senegal na spokojnie wygra i wygrał 2:0.. lecz dziś jest inaczej.. Senegal pewny awans, trener pewnie da odpocząć najlepszym graczom a puści rezerwy, które są w euforii bardziej niż w nastawieniu zeby wygrać ten mecz.. a RPA nie udane kwalifikacje, na ten moment ostatnie miejsce więc na pewno będą chcieli dziś pokazać, że są lepsi niz na t o miejsce wskazuje.. w 1meczu miedzy nimi mimo wszystko RPA cisneło a Senegal na spokojnie atakował... W RPA liczę na Zwane, Tau, Mokotjo, manyama a także na doswiaczengo siphwie Tshabalala.. pamiętny zawdonik z MŚ, w których strzelil przepiękna bramkę w otwarciu.. Kursy na Senegal 1.5 to przesada, gdzie wiadomo, że zagrają na półgwizdka... Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom