>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kyrgios N. - Djokovic N.
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś Na Kalifornijskich spalonych słońcem kortach będzie miała miejsce faza 1/8 finału turnieju. Pod lupę biorę spotkanie obecnej 16 rakiety świata Australijczyka Kyrgiosa z utytułowanym Serbem Djokovicem znajdującym się obecnie na 2 pozycji. Niedawno Panowie spotkali się w meksykańskim Acapulco, w którym niespodziewanie Serb schodził z kortu pokonany w stosunku 2-0. Co bardzo istotne Kyrgios w tym pojedynku nie stracił ani jednego swojego podania!. Australijczyk gra obecnie świetny tenis, co potwierdza także jego dyspozycja w Kaliforni, gdzie ograł Zeballosa oraz Alexandera Zvereva bez straty seta, oraz własnego podania! Napewno popularny Djoko będzię bardzo zdeterminowany aby zmazać ,,plamę&quot; z Acapulco, lecz widoczna jest obniżka formy znakomitego Serba. Wczoraj pokonał Del Potro 2-1, wcześniej pokonując Brytyjczyka Edmunda 2-0) W obu tych pojedynkach nie było jakieś decydowanej dominacji na korcie Serba. Uważam, że dziś jest spore prawdopodobieństwo na jego odpadnięcie z turnieju. Polecam też dla ,,bezpieczniaków&quot; granie +1,5 seta na Australijczyka. Ja osobiście lubuję się w wysokich kursach i gram dzisiaj czystą ,,jedynkę&quot; na kangura.

Powodzenia!
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
Monaco - MC
Typ: Monaco over 2,5 gola
Kurs: 3,55
Buk: unibet
Monaco mogło przywieźć z Manchesteru znacznie lepszy wynik. Gdyby Falcao nie spartolił karnego na 3-1 i Subasic za moment nie puścił szmaty dziś Monaco miałoby dużo łatwiejszy mecz. Co jednak ich nie skreśla bo trzy bramki na wyjeździe robią dużą różnicę i niemal każde dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy daje im awans. Angielskie drużyny na wyjazdach na kontynencie wyglądają dużo gorzej niż u siebie. MC w tej edycji LM na wyjeździe przegrał 4-0 z Barcą, 3-3 w Glasgow i 1-1 z Borussią M. Od razu widać że na wyjeździe to nie ta sama drużyna, która u siebie wygrała z Barcą w bardzo dobrym stylu. Monaco to najlepsza ofensywa w Europie, niesamowita ilość goli. Ofensywni piłkarze grają kapitalnie. Bernardo Silva niesamowity z piłką, Lemar, Fabinho, Mbappe, Germain, Falcao i w dodatku równie blyskotliwi zmiennicy. Monaco miałem wrażenie w ostatnich ich meczach że nie forsowali zbytnio tempa gry, gdzieś kalkulowali i dawali z siebie tyle ile było potrzeba do wygranej. Dzis jednak muszą grać od samego początku żeby odrobić straty. Zapowiada się super mecz, mam nadzieję że Monaco przejdzie bo fajnie się ogląda ta druzynę, a z taką grą mogą być czarnym koniem rozgrywek LM jeśli by przeszli MC.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka ASEAN League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Hong Kong Eastern - Saigon Heat
Typ: Hong Kong E. -16,5 pkt handi
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ponownie zawitam na mecz mojej ulubionej drużyny - Lwów z Hong Kongu. Dzisiaj liderzy ligi podejmują czwartą drużynę Saigon Heat. Hong Kong w niesamowitym gazie...ostatni dwumecz z trzecim w tabeli Alab wygrał różnicą łączną 35 punktów. Prezentował się ponadto dużo dojrzalej od rywali. Akcje były przemyślane, była jakaś myśl taktyczna. Ogromną przewagę zapewnia im trio z USA - Lamb - Ellitot - Boone, które jak na warunki tamtej ligi jest naprawdę świetne.
Saigon Heat również opiera swój skład na grupie graczy z USA, jednak są to nazwiska dużo mniejszego kalibru. Ponadto ich dużym problemem jest stosunkowo krótka ławka rezerwowych przez co często drużyny przeciwników odjeżdżają im w drugich połowach. Saigon gra w kratkę, w ostatniej kolejce przegrał aż 13 punktami z najsłabszą drużyną KL Dragons z Malezji. Dlaczego więc Hong Kong w swojej hali nie zrobi im większego &quot;gangbangu&quot;???
W tym sezonie grali dwa razy w Wietnamie i oba spotkania Hong Kong wygrał wyraźnie: 84-74 i 97-72 (drugi mecz rozgrywano ok. miesiąc temu)
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt – Bayer Leverkusen
Typ: Atletico Madryt over 2.5 bramki
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wynik 2:4 dla ekipy z Hiszpanii po prostu stawia sprawę awansu według mnie ale odpuszczania nie będzie, bo wszystko jest możliwe jak pokazała już ta edycja Ligi Mistrzów. Te kursy w stronę ekipy Siemone na rożne warianty są wysokie patrząc na argumenty a tym pierwszym jest jak wspomniałem wynik który zmusza Bayer do zaatakowania od pierwszej minuty a więc na tyłach będzie dużo przestrzeni dla faworyta, czego już w pierwszym starciu nie brakowało a dopiero rozpoczynaliśmy rywalizację i nie było handicapu. Druga sprawa to po prostu Bayer jest bez formy, koszmarnie wygląda w defensywie po prostu na krajowym podwórku aż 39 bramki stracone gorzej wygląda tylko czwórka z samego dołu tabeli, po Lidze Mistrzów dostali lanie od Borussi 6:2, która też nie zachwyca – nie ma formy. Do tego dochodzi szpital w tej ekipie, w stolicy Hiszpanii nie zagrają jutro Lars Bender lider środka pola w zabezpieczaniu tyłów, dwaj defensorzy Tah i kapitan Toprak, za kartki pauzuje kolejny prawy defensor Henrichs, zawieszony jest Calhanogu, Kai Havertz czyli rewelacja ostatnich tygodni został w domu podobnie jak Kiesslina. Do gry powinien być gotowy bramkarza który w ostatnim meczu zderzył się z rywalem ale ma być gotowy, jeśli jego zabraknie do defensywa będzie całkowicie rozsypana. Atletico ma swoje problemy w La Liga ale to właśnie zła informacja dla Niemców bo Liga Mistrzów staje się dla nich priorytetem a ten zespół zmotywowany w takich rozgrywkach pokazała że jest trudny do zatrzymania, zresztą do 2013 roku przegrali tylko jeden raz na Calderon. Nie ma prostu rywal dla mnie dziś argumentów by coś tutaj ugrać bo Atletico podejdzie do tego meczu tak jakby był wynik 0:0 czyli zagrają na maxa a są lepszą ekipą w każdej formacji.
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Litwa, A-lyga
Spotkanie: Atlantas - Stumbras
Godzina: 17:00
Typ: BTS
Kurs: 1,98
Bukmacher: Unibet
Analiza: inaugurujący 3 kolejkę spotkań mecz odbędzie się w Kłajpedzie, na liczącym 1.500 miejsc stadionie ze sztuczną nawierzchnią. Średnio zasiada na nim 700 kibiców. Atlantas, zepchnięty w zeszłym sezonie na pozycję 4 siły tej ligi, z kadrą wycenianą na 2,78 mln. euro podejmie 6 w sezonie 2016 Stumbras Kowno. Kadra gości wyceniana jest na 1,55 mln. euro. Dzisiaj jest tam słoneczny dzień,w porze meczu będzie 5’ C, wiatr około 26 km/h.
Po 2 meczach drużyny notują takie wyniki (liga liczy 8 drużyn):
5. Atlantas 2 1-0-1 br. 2:2, u siebie porażka z Żalgirisem Wilno 0:1
8. Stumbras 2 0-0-2 br. 1:3, na wyjeździe w Trokach porażka 0:1.
Statystyka H2H: 9 7-2-0, br. 20:6, w Kłajpedzie 4 4-0-0 br. 10:1.
W zeszłym sezonie Atlantas był ostatni w tabeli poniżej /powyżej ze średnią goli 2,25 i u/o 19:9.
Stumbras był w tej tabeli był 1 ze średnią 3,11, u/o 13/15. W grupie finałowej, która rozegrała 5 rund, średnia Atlantasa spadła do 2,20, a Stumbrasa wzrosła do 3,80. Jeśli wziąć pod uwagę tylko 5 meczy finałowych Stumbras zdobył 6 pkt., br. 8:11, a Atlantas 5 pkt br. 4:7. Obie drużyny grały 2 mecze u siebie, a 3 na wyjeździe. Żadna meczu na wyjeździe nie wygrała.
Kadra Atlantasa: w porównaniu z wiosną poprzedniego roku jest mniejsza, liczy 24 zawodników (było 29), zostało 10, z których kilku dopiero w trakcie poprzedniego sezonu wywalczyło sobie miejsce w kadrze meczowej. Wymieniono bramkarzy, nie mam o nich dobrej opinii, jeden był podstawowym w Żalgirisie Kowno, który to klub stracił najwięcej bramek w lidze, prawie 2 na mecz. Drugi był rezerwowym w Stumbrasie, ta drużyna była na 2 miejscu w tej smutnej klasyfikacji. Pozostał trzon defensywy i pomocy oraz najlepszy snajper Sylla (26/9). Linię pomocy powinien wzmocnić Pilibaitis (3 sezony w Żalgirisie Wilno, średnio 30 meczy w sezonie), będąc jej ostoją obok Bartkusa. Wrócił do zespołu po 2 latach Rosjanin Panyukov, napastnik. Najpierw grał dla AC Ajaccio (23/6), potem był w Sportingu Braga, gdzie zagrał tylko w rezerwach (6/0). Ale w 2015 roku ten 20-letni wtedy zawodnik zdobył dla Atlantasa 20 goli w 20 meczach! Zespół od 2013 roku trenuje Rosjanin Konstantin Sarsaniya.
Kadra Stumbrasa: z kadry z początku poprzedniego sezonu ostało się 3 graczy, są to pomocnicy, Snapkauskas (27/3), Janonis (14/1) i Bareikis (20/0). W czerwcu 2016 roku zaczął pracę trener Marian Barreto z Portugalii, którego historia pracy obejmuje kluby portugalskie, arabskie, afrykańskie, rosyjskie. W całym sezonie poprzednim przez zespół przewinęło się 44 graczy, w tej chwili jest 25, 11 to zaciąg międzynarodowy. Oceniam jako wzmocnienie zespołu w okienku zimowym pozyskanie pomocnika Papsysa z Atlantasa (27/2 w 2016 r.). Podstawowym bramkarzem jest Brazylijczyk Josviaki z niskiej ligi brazylijskiej. Linia napadu fajnie się prezentuje pod względem technicznych zagrań, widziałem skróty rozegranych już meczy, ale C.V. żadnego z tych graczy nie zawiera wielu goli.
W najbliższym meczu nie spodziewam się zmian w porównaniu z już rozegranymi spotkaniami.
Podsumowanie i wnioski: statystyki jednoznacznie wskazują faworyta spotkania, rynkowa wycena kadr obu zespołów też to potwierdza. Rezultaty w grupie finałowej jesienią nie są wystarczającą przesłanką, by zagrać na underdoga. Stumbras przegrał oba dotychczasowe spotkania z wyżej notowanymi przeciwnikami (Suduva i Troki) różnicą jednej bramki, w obu oddając po zaledwie 2 celne strzały, mając zaledwie 40% posiadanie piłki, notując po 2 rzuty rożne gdy przeciwnicy mieli ich 9 i 7. Zwycięstwo gospodarzy rynek wycenia średnio na 1,43, AH (-1,5) na 2,33. Dlatego najlepszym wyborem typu wydaje mi się zagranie na BTS (obie strzelą). Wątpliwości budzi mała liczba celnych strzałów gości, też niewielka liczba ich strzałów w ogóle. Myślę jednak, że Stumbras wyprowadzi kilka groźnych kontr, a sam nie uchroni się przed stratą bramki. Tak jak napisałem wcześniej, nie doceniam umiejętności obu bramkarzy Atlantasa, czyli Ridleya i Makulonisa. Zapewne zagra ten pierwszy, który nie stracił bramki w meczu ze słabym Żalgirisem Kowno.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Monaco vs Manchester City
Typ: Monaco i over 3,5
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Godz. 20.45
ANALIZA
Witam, dzisiaj gramy dość odważnie i z wysokim kursem, ale dużo wskazuje na to, że spotkanie to będzie bardzo bramkostrzelne, wynik 5-3 sprzed 2 tygodni mówi dużo o tym, że ekipy preferują ofensywny futbol. Poprzednicy wszystko ładnie opisali, ja tylko kilka słów o tym meczu bo nie ma sensu powtarzać słów poprzedników. Monaco ma szansę na awans (barca pokazała, że nie takie dwumecze idzie wygrać) ale by to uczynić musi zwyciężyć minimum 2 bramkami, więc nie mając nic do stracenia ruszą od pierwszych minut do przodu. Błękitni wolą też atakować niż bronić, więc automatycznie mecz robi się otwarty. Guardiola będzie chciał by jego podopieczni zdobyli bramkę, bo mając taką siłę w ofensywie trzeba po prostu strzelać, gra tym czym się ma, a w defensywie jest dobrze, ale nie rewelacyjnie, więc Monaco spokojnie bramkę zdobędzie, potem ruszą po drugiego gola. City w między czasie też będzie chciał strzelić oddalając awans Monaco. Taki ja widzę scenariusz na to spotkanie, po pierwszym meczu wiem, że jest on bardzo prawdopodobny a czy się sprawdzi przekonamy się wieczorem.
Powodzenia i pozdrawiam
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja, Lidl Starleague
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cesson - Nantes
Typ: -3.5 HA Nantes
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Został jeszcze fajny kurs na Betssonie, inni zeszli już do 1.67. Wicelider Nantes wygrał 10 ostatnich spotkań w lidze, więc nie będziemy mówić tu o faworytach. Bilans 15-1-1, a ten jeden przegrany wcale nie z hegemonem, czyli PSG, którego pokonał 37:31 i wciąż ma szanse na przeskoczenie paryżan.
Zakładamy, że wygra Nantes, a skoro tak:
- 6,3,4,3,6,4,8,15,8,1,6,5,4,6,6 - tak wyglądają różnice bramkowe w wygranych meczach (średnia: 5,66)
- stosunek meczów wygranych 4 gole i więcej - mniej niż 4 gole: 12-3
- 6,4,3,4,8,1,5,6 - różnice w wygranych meczach wyjazdowych (średnia: 4,62)
- stosunek j.w. 6-2
- H2H
2016 - 4 i 8
2015 - -3 i 2
2014 - 5 i 7
Obecne Nantes powinno nawiązać raczej do meczów z ostatniego roku.
✅82
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Wisła Płock vs Pogoń Szczecin
Typ: Pierwsza połowa X2
Kurs: 7,50
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15.03.2017/18:00
Analiza:
Dziś w Orlen Arenie dojdzie do kolejnego pojedynku w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Podaję Wam ryzykowny typ w konkursie, jednak normalnie zachęcam do zagrania handicapu dodatniego w stronę gości, np. +10,5 bramek po kursie 1,85, a już wyjaśniam dlaczego. Zacznijmy od drużyny przyjezdnych. Wciąż liczą się w walce o awans do fazy play-off 1/8 finału. Mają zaledwie jeden punkt straty do Legionowa. Muszą walczyć z każdym, nawet z tak mocną drużyną jaką jest Wisła. Portowcy notują serię pięciu wygranych z rzędu. W ostatniej kolejce wygrali z Kwidzynem, jeszcze wcześniej z Chrobrym Głogów. Arkadiusz Bosy, jeden z wyróżniających się graczy drużyny gości stanowi o sile Pogoni. W ostatnim spotkaniu zdobył sześć bramek. Uważa, że mogą dziś zaskoczyć gospodarzy. W wywiadzie mówi, że piłka ręczna to gra błędów. Kto popełni ich dziś mniej wygra, ale poza tym podopieczni Rafała Białego muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i liczy na słabszą postawę Wisły, która ma już zapewniony awans do ćwierćfinałów. Mają tyle samo punktów co Azoty Puławy. Ku zaskoczeniu nie awansowali do TOP16 Ligi Mistrzów, i teraz mogą skupić się na rozgrywkach krajowych. W ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów ulegli wielkiej FC Barcelonie 36:28. Najwięcej bramek zdobyli Ivic oraz Gębala. Płocczanie tydzień temu ku zaskoczeniu wielu przegrali z Piotrcovią jedną bramką. Tak jak wspominałem typ ryzykowny, lepszy rozwiązaniem jak dodatni handicap, ale niech każdy sam zdecyduje-powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Spotkanie: Mors Thy Handbold - Skjern Handbold
Godzina: 20:30
Typ: 1
Kurs: 4,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj próbowałem niespodzianki w duńskiej lidze handballu i dzisiaj też próbuję. Wczoraj wprawdzie nie weszło ale dzisiaj spodziewam się bardziej zaciętego pojedynku. Tabela:

O ile we wczorajszym meczu, który typowałem Randers - Aalborg kursy mnie nie dziwiły, bo grała ostatnia drużyna tabeli z liderem o tyle dzisiaj na to spotkanie kursy mocno mnie dziwią. Między tymi zespołami są tylko 4 miejsca różnicy i tutaj już jestem zdziwiony tymi kursami, które wystawiły buki. Owszem Skjern w formie i ostatnie 4 mecze z rzędu wygrywali ale każda passa kiedyś się kończy a zespół Mors jest bardzo niewygodnym rywalem i łatwo tutaj nie będzie. Ja wolę w takim wypadku iść w stronę gospodarzy. Na to spotkanie bilety wyprzedane co do ostatniego miejsca i to duży plus dla gospodarzy, którzy będą dziś wspierani bardzo głośno. Mors u siebie zanotował 6 zwycięstw i 5 porażek natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw i 5 porażek. Skjern jest w formie ale dziś uważam, że ich zwycięska passa może zostać przerwana. Mecz powinien być zacięty i wyrównany ale gospodarze tutaj są niedoceniani przez bukmacherów a to według mnie błąd. Po takich kursach wolę iść w stronę gospodarzy, bo u siebie są bardzo groźni a jeszcze dzisiaj komplet publiczności, która może dodać skrzydeł. Oba zespoły powinny zagrać w swoich najmocniejszych składach. Ja tutaj liczą na niespodziankę, chociaż dla mnie nie będzie ona tak wielka jak wskazywałyby kursy wystawione na gospodarzy.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Monaco vs Manchester City
Typ: Monaco -1 w kartkach (3 drogowy)
Kurs: 3,9
Bukmacher: unibet
Godz. 20.45
Analiza:
Nie spodziewam się dzisiaj tak szaleńczego meczu jak pierwszy i trudno jest mi wskazać jednoznacznie faworyta dzisiejszego spotkania jednak bet na kartki mnie bardzo zaciekawiły bukmacherzy idą w stronę tego że dzisiaj to City będą łapać więcej kartek co mnie trochę dziwi. W pierwszym spotkaniu 4 kartki dostali zawodnicy obywateli dwie za głupotę czyli symulowanie i niesportowe zachowania reszta przewinienia natomiast Monaco aż 6 mimo, że grali u siebie i stracili 5 bramek to te kartki im zbytnio nie pomogły w utrzymaniu korzystnego wyniku. Dzisiaj przewiduję, że będzie podobnie czyli Monako dostanie co najmniej dwie kartki więcej ponieważ uważam, że będzie się początkowo bronić ale nie postawi autobusu w polu karnym a w każdym momencie będą gotowi wyjść z kontrą a mają do tego szybkich bystrych piłkarzy i liczę że padnie tu wiele fauli taktycznych ze strony Monako, drugim argumentem jest właśnie to że City ma lepszą sytuacje i piłkarze zagrożeni występem w kolejnym etapie rozgrywek raczej będą ich unikać to Monaco musi zagrać w tym meczu na 100 % nie myśląc o kolejnej fazie.
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Monaco - Manchester City
Godzina: 20:45
Typ: 1 i Mbappe strzeli
Kurs: 5,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po szaleńczym meczu w Anglii dziś Monaco powalczy o awans na własnym stadionie. Gospodarze w Ligue 1 strzelają prawie 3 gole na mecz i dziś będą starać się wygrać z dobrze dysponowanym MC. Goście nie przegrali meczu od dwóch miesięcy, a każda seria musi się kiedyś skończyć. Ostatnia porażka Monaco poza meczem z MC miała miejsce w grudniu z Lyonem. W pierwszym meczu niewiele brakowało do zwycięstwa Monaco i gdyby nie nietrafiony karny Falcao Francuzi wygraliby w Anglii. Kylian Mbappe, 18-sto letni napastnik gospodarzy jest bardzo dobrze dysponowany w ostatnim czasie (3 mecze - 4 bramki). W pierwszym meczu z MC też udało mu się zaliczyć trafienie. Jest szybki i potrafi znaleźć się na pozycji. Jeśli zagra od pierwszej minuty to powinien raz lub dwa znaleźć się w dobrej sytuacji i ą wykorzystać. A jeśli Jardim chce wygrać to Kylian zacznie mecz od początku.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco-City
Typ: czerwona kartka w meczu?TAK
Kurs 3.70
Buk Unibet
Już w pierwszym meczu nikt się nie oszczędzał i zobaczyliśmy w meczu chyba 10 kartek, jednak nie było dane oglądać czerwonej.
Mecz miał sporo zwrotów akcji, Monaco 2x obejmowało prowadzenie ale to gospodarze finalnie wygrali 3-5.Mecz trochę pechowo potoczył się dla Francuzów, ale zdecydowanie po tym występie powinni być pełni nadziei że uda im się awansować, praktycznie wygrana dwoma golami jest do wykonania, ale to z drugiej strony goście mają prostsze zadanie jeśli chodzi o taktykę, to gospodarze muszą gonić wynik.
Monaco od początku powinno się rzucić do odrabiania strat, mecz powinien toczyć się w dosyć szybkim tempie co sprzyja faulom kwalifikującym się na karę, do tego z pewnością będą grały emocje, mogą pojawić się prowokacje czy głupie faule zwłaszcza w fragmentach gdzie jedna z drużyn będzie musiała chwytać się brzytwy.Myślę że w tym spotkaniu jest duża szansa że ktoś wyleci z boiska, pierwsze spotkanie to kumulacja emocji i dramaturgii nie inaczej powinno być tym razem.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen
Typ: Atletico Madryt -1 HA
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Leverkusen nikt chyba nie wierzy w awans swoich piłkarzy. Potrzebują strzelić oni 3 gole ekipie Athletico, nie tracąc przy tym żadnego. Zawodnicy Simeone u siebie są prawdziwą twierdzą. Zwłaszcza w europejskich rozgrywkach.
Pierwszy mecz ustawił kwestie awansu. Nie widzę tutaj szans na jakąś powtórkę Camp Nou i wyniku różnicą 3 goli dla goście. Zawodnicy z Madrytu postawią dziś kropkę nad &quot;i&quot; i wygrają to spotkanie. Uważam, że wygrają je pewnie.
Aptekarze zapewne będą chcieli pożegnać się z LM z podniesioną głową, i próbować wywieść z Madrytu punkt. Sądzę, że skończy się to dla nich kiepsko i delikatne otwarcie się Bayeru sprawi, że gospodarze to wykorzystają i zainkasują kilka goli przyjezdnym.
⛔100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Monaco - Manchester City
Godzina: 20:45
Typ: Mbappe strzeli bramkę
Kurs: 2,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam wszystkich, już dziś ostatnie mecze 1/8 najlepszej Ligii Świata. Emocji nie zabraknie dziś za pewne zarówno w Monaco jak i Madrycie. Ja kieruję swój typ w stronę Księstwa. Zgadzam się w pełni z użytkownikiem kurczakj, który swoją drogą mnie uprzedził bo sam chciałem zaproponować taki typ. Czuję, że Monaco dziś odprawi City z kwitkiem i na tym zakończy się przygoda Obywateli w tegorocznej edycji LM. Wracając do mojego typu. Jestem przekonany, że Kylian Mbappe wpiszę się dziś na listę strzelców i pomoże swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Zawodnik ten mimo zaledwie 18 lat na karku w ostatnim czasie prezentuje się na prawdę wyśmienicie. Jest bardzo szybki i dynamiczny a przy tym obdarzony świetną techniką. Już teraz wielu ekspertów wróży mu wielką karierę, porównując do samego Thierrego Henry.
Mbappe obecnie ma świetną passę strzelonych bramek, w każdym z 7 ostatnich meczy, które zaczynał w podstawowej 11-stce strzelił przynajmniej 1 bramkę. Trzeba przyznać, że jak na takiego młokosa robi spore wrażenie. Ogólnie w tym sezonie w 30 występach zdobył 16 bramek spędzając na boisku zaledwie 1502 min co daję nam bramkę średnio co 94 minuty. Nieźle prawda? W pierwszym pojedynku z Manchester City udało mu się zdobyć bramkę. Dziś Monaco gra o siebie i musi odrobić stratę 2 bramek, od początku rzucą się do ataku aa wspomniany Mbappe powinien mieć kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Wierzą, że strzeli chociaż 1 bramkę. Powodzenia!
✅160
 
D 10

damian_jaskot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, 1. Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zostałem uprzedzony jednak ja bezpieczniej, na podbicie kursu obstawiam under 3.5 w meczu. Dlaczego tak a nie inaczej przedmówca wyjaśnił - ogólnie w lidze czeskiej pada bardzo mało bramek, a te dwie drużyny jeszcze zaniżają tą średnią. Średnia bramek obydwóch tych zespołów w tym sezonie oscyluje wokoło 2 na mecz, więc typ dość pewny. Idealny na uzupełnienie kuponu z europejskimi pucharami.
Powodzenia ????

Powtórzony typ
(wcześniej był podany bardziej ryzykowny typ - odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco - Manchester City
Typ: Manchester City powyżej 2,5 kartki
Kurs: 1,61
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym jest bardzo szeroka oferta i można znaleźć kilka wartościowych zdarzeń, jednak ja zdecydowałem się na mecz który przez wielu jest wyczekiwany, a mianowicie spotkanie rewanżowe Ligi Mistrzów pomiędzy Monaco i Manchesterem City. W meczu pierwszym na Etihad Stadium drużyna z księstwa była bardzo bliska sprawienia sensacji, a wszystko dopełniła bardzo otwarta gra z jednej jak i drugiej strony i kosmiczny wynik 5:3.
W meczu na Etihad Stadium Monaco udowodniło, że jest w tym sezonie prawdziwą maszynką do zdobywania goli choć wynik spotkania mógł być dla zespołu z Księstwa dużo lepszy: przy stanie 1:2 w 50 minucie Falcao nie wykorzystał rzutu karnego, a później goście na cztery bramki City odpowiedzieli tylko jednym golem.Monaco może w tym sezonie sięgnąć po mistrzostwo Francji co po latach kompletnej dominacji PSG byłoby dużym wydarzeniem, a w przeciwieństwie do drużyny sprzed dwóch lat obecnie Monaco wyróżnia się przede wszystkim świetną grą w ofensywie. Aż dziewięciu zawodników Monaco strzeliło w tym sezonie w lidze przynajmniej pięć bramek w tym słusznie krytykowany za postawę w pierwszym spotkaniu środkowy obrońca Kamil Glik, który nie zagra w rewanżu.Monaco walczy o drugi ćwierćfinał Ligi Mistrzów w ostatnich trzech sezonach, poprzednio w tej fazie rozgrywek drużyna z Księstwa wyeliminowała w 1/8 Arsenal, głownie dzięki wygranej na wyjeździe 3:1, u siebie Monaco uległo 0:2. U siebie w tym sezonie Monaco nie przegrało jeszcze żadnego spotkania w europejskich pucharach, licząc także spotkania kwalifikacyjne (cztery wygrane, jeden remis), a w całym sezonie wygrywał tu tylko Olympique Lyon.
Monaco ma niezły domowy bilans z drużynami angielskimi, drużyna wygrała cztery spotkania, dwa zremisowała i dwa przegrała. Monaco dwukrotnie wygrywało różnicą przynajmniej dwóch bramek. Francuzom tylko raz udało się wyeliminować rywala po przegraniu pierwszego spotkania na wyjeździe różnicą dwóch bramek, w sezonie 03/04 okazali się lepsi od Realu Madryt. Monaco jest niepokonane w sześciu spotkaniach po pierwszym meczu przegranym różnicą przynajmniej dwóch bramek (4 zwycięstwa, 2 remisy). To wszystko stawia gospodarzy dzisiejszego widowiska w roli faworyta i ja też tak uważam, że dzisiaj wyeliminują Manchester City gdyż Monaco od dawien dawna nie było tak mocne i są w stanie wygrać z każdą drużyną. Moja propozycja na ten mecz dotyczy kartek ponieważ w pierwszym meczu oglądaliśmy ich aż dziesięć z czego cztery kartki złapali gracze City, w rewanżu zapewne zobaczymy sporo fauli tak jak to miało miejsce w Anglii i jestem przekonany że Anglicy w tym meczu złapią trzy kartoniki, chociażby dlatego że drużyna z Księstwa będzie dążyć jak najszybciej do strzelenia bramki, a potem kolejnej więc opór ich będzie jeszcze większy niż w Manchesterze, tym bardziej że bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest strzelenie pierwszej bramki przez gospodarzy jeśli dorzucą kolejną i goście bedą poza burtą rozgrywek gra będzie dużo ostrzejsza i pojawia się kartki. Kursy też sporo poleciały w dół na tą opcję więc jestem dobrej myśli.
✅61
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Monaco-Man.City
Typ:
1 DNB
Kurs: 1.9
Bukmacher:
bet365
Analiza:
O dzisiejszym spotkaniu bardzo dużo zostało napisane.Niesamowity pierwszy mecz,mnóstwo bramek i...olbrzymi pech Monaco.Moim skromnym zdaniem byli drużyną lepszą,stwarzającą groźniejsze sytuacje i mecz praktycznie wygrany no i....nie wiadomo co się wydarzyło z ekipą z Księstwa.Świetna końcówka The Citizens i do rewanżu podchodzą w miarę dobrym wynikiem.Ale czy wystarczającym.Bardzo ofensywna i skuteczna w ataku gra obu ekip kusi do fajnych kombinacji z bramkami.Wszystko wskazuje na to,że zobaczymy ich dziś kilka.Ja liczę dziś na to,że Monaco nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i na 100%wyjdą z wiarą w to,że awans nie jest jeszcze przesądzony i uda im się odrobić straty.Powodzenia i dobrego spotkania do oglądania(emocji dziś na pewno nie zabraknie).

Powtórzony typ
⛔100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Resovia - Modena
Typ: Modena (handi - 1.5 seta)
Kurs: 1.68Bukmacher: Betsson
Analiza:
Sovia to jak wszyscy wiedzą bardzo przeciętna drużyna w tym sezonie i z grupy Ligi Mistrzów wyszli tylko dlatego, że mieli w niej bardzo słaby Liberec, a to jedyna drużyna, która nie wygrała meczu,a oni z nimi jednak potrafili przegrać aż 3 sety! Z pozostałych 4 meczy wygrali ledwie jeden i to 3:2! W starciach z drużyną bardzo podobną poziomem do Modeny czyli Lube Civitanovą potrafili wygrać ledwie 2 razy 20 punktów w 6 rozegranych setach! Za to Modena w grupie z drużyną pokroju Sovii czyli Skrą dwa razy wygrała 3:1. Wiem, że to nasza drużyna i powinienem być za nimi jednak rozum podpowiada inaczej i widzę tu wygraną Włochów 3:1.
⛔100
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Manchester City
Typ: Manchester City
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet
Tak jak wczoraj większość śledziła starcie Leicester z Sevillą tak dzisiaj wszystkie oczy będą zwrócone na mecz Monaco z Manchesterem City. Atletico - tak jak wczoraj Juve - powinno &quot;doklepać&quot; . Widzę, że dużo osób stawia na zwycięstwo gospodarzy z Francji, na ich awans. Nie wiem czy to z powodu sympatii do tego klubu, czy po ostatnich udanych próbach odrobienia strat. Gospodarze grają ładną dla oka piłkę, są drużyną która niedawno się pokazała w Europie, ma świetnych młodych, zdolnych piłkarzy. Trudno im nie kibicować. Dla mnie jednak to &quot;Obywatele&quot; są wciąż lepszą ekipą. Stawiam czysty win przyjezdnych.
W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami mieliśmy radosny futbol. Piłkarze hasali sobie beztrosko po wolnych hektarach. Dzisiaj będzie inaczej. Nie wierzę, że Pep Guardiola dopuści do otwartego spotkania. On wie, że nie może zaryzykować, że nie powinien wyjść na wymianę ciosów z Monako. Hiszpan jako jeden z nielicznych coachów świetnie potrafi odmienić taktykę, czy to na przestrzeni kilku spotkań, czy też podczas meczu. Pep raczej będzie próbował zaryglować środek pola. Będzie liczył na to, że Monaco wystrzela się w pierwszych minutach, City to przeczeka, a później będziemy mieli wyrównane spotkanie gdzie zdecyduje przewaga w wyszkoleniu jego piłkarzy. Ja myślę, że goście wyczekają swego rywala. Monaco musi odrobić aż 2 gole. Ono ruszy od początku. Gra na swoim obiekcie, nie ma nic do stracenia. Dla Guardioli to super wiadomość. To z czym on się zawsze zmagał, czy to w Barcelonie, czy to w Bayernie czy teraz w Manchesterze to murowanie bramki przez przeciwnika. Teraz gospodarze powinni zagrać odważnie, z wysoko ustawioną linią obrony. City to powinno wykorzystać, do kontry ma dobrych zawodników z przodu. Jednym z powodów, dla którego w Anglii zatrudniono tego coacha to bezsilność w Champions League. On jeszcze nie zbudował ekipy na miarę zwycięzcy tych rozgrywek, ale nie odpadnie dzisiaj. To jeszcze za wcześnie. Ja myślę, że nawet wygra. Manchester City pokonał w tej edycji już FC Barcelonę. Ostatnio może nie jest w szczytowej formie jednak w tym klubie głodni są sukcesów w Europie. Dzisiaj na pełnej koncentracji powinni osiągnąć dobry rezultat.
Monaco to już jest mocna ekipa. Tak. Ma też jednak swoje słabe strony. To jest bardzo młoda ekipa. Dzisiaj nie zagra ich filar obrony, czyli Glik. Ten przydawał się przy stałych fragmentach gry. Braknie być może Falcao. Strata tych dwóch zawodników będzie dzisiaj widoczna. Francuzi mają Mbappe. Jemu wróża wielką przyszłość. Mimo młodego wieku osiągnął już bardzo wiele. Nazywają go młodym Henrym. Dzisiaj jednak będzie miał bardzo trudne zadanie. City będzie ściśnięte w obronie. Ten snajper nie będzie miał tyle wolnego miejsca. Nie wierzę, że dzisiaj da rade pociągnąć zespół. Jeszcze nie teraz.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco-Man.City
Typ: Radamel Falcao strzeli pierwszego gola (jeśli zagra)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza dziś krótka, no bo to typ bardziej na przeczucie niż analizowany na podstawie statystyk. Radamel miał ostatnio problem z naciągnięciem mięśnia w udzie, ale myślę że już jest wszystko dobrze bo Monaco zapewnia że lekarze robią wszystko aby lider zespołu z Księstwa dziś wybiegł na murawę od pierwszych minut. Leonardo Jardim dziś ustawi swoich podopiecznyc ultra ofensywnie, no bo przecież muszą oni odrobić stratę dwóch bramek z pierwszego spotkania na Ettihad. Jeżeli nie miał by do dyspozycji Falcao to będzie musiał wystawić na pozycji numer 9 Germaina i wtedy nie miał by żadnych opcji manewru w drugiej połowie aby wzmocnić atak, bo nie mam wątpliwości że Mbappe Lotin wyjdzie w pierwszym składzie jako skrzydłowy, ale będzie grać bardziej w ataku niż na skrzydle. Obecność Kolumbijczyka jest jeszcze o tyle ważna że to klasowy napastnik, przed którym obrońcy czują respekt i absorbuje uwagę większej liczby zawodników drużyny przeciwnej z czego inni ofensywni zawodnicy mają więcej miejsca do stworzenia sytuacji bramkowych. Od początku sezonu jest w bardzo dobrej formie, widać że w Księstwie się odrodził i zaczął w końcu strzelać. Dziś stawiam na jego bramkę, a że kurs na to wydarzenie nie jest zbyt imponujący (1,90) to stawiam że to właśnie Kolumbijczyk otworzy wynik spotkania. Kurs jest jak najbardziej warty ryzyka. Powodzenia!
ZWROT 0jk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom