>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - City
Typ: over 3.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wiemy jak bardzo ofensywnie grają obie drużyny. Dziś już wszystko zostało napisane na tym forum odnośnie tego meczu. Ja mogę jedynie dołożyć malutką cegiełkę. 5:3 w pierwszym meczu zapowiada nam tutaj niezwykle obfity w akcje ofensywne mecz. Monaco musi odrabiać, a wiemy że nie potrafią dobrze grać w obronie, za to mają średnią goli na mecz grubo ponad 2.5. City również rzadko gra na zero z tyłu, a Guardiola nie będzie tutaj polemizował i ustawiał autobusu. Myślę, że zobaczymy tutaj kilka goli i naprawdę będziemy cieszyć oko tak, jak robiliśmy to podczas ich pierwszego spotkania.
✅102
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MEN - SINGLES: Drummondville (Canada), hard (indoor) 1/16-finals
Godzina: 19;35
Spotkanie: Schnur B.-Bangoura S.
Typ: DW 1-2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dawno nie typowałem. Ale pora wrócić z jakimś fajnym typkiem. Dziś na tapetę biorę mecz w challengerze w Kanadzie. Schnur człowiek z bardzo silnym uderzeniem zagra z zawodnikiem o całkowicie innej charakterystyce. Bangoura to przebijak. Zawodnik bez serwisu. Ale potrafi przebijać. Lubię grać takie mecze z przebijakami w roli głównej. Bo często w takich sytuacjach padają trzy sety. Kanadyjczyk ma siłę, rywal technikę. Dla mnie scenariusz na tej pojedynek to Bangoura przegrywa pierwszy set a potem zaczyna dochodzić do głosu. To nie jest wcale jakiś scenariusz pozostający tylko w sferze wyobraźni. Przepraszam za krótką analizę, ale mecz za pasem. Lekko oczywiście polecam stawkować ten mecz. Róźnie może być, ale trzy sety na pewno są w zasięgu. Powodzenia !
⛔100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Godzina: 23:00
Spotkanie: Kyrgios - Djokovic
Typ: Kyrgios wygra
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dzisiaj poznym wieczorem, bo dopiero na 23:00 zaplanowy jest mecz pomiedzy Djokoviciem a Kyrgiosem, zobaczymy niezly tenis. Jest to juz 1/8 finaly Indian Wells w USA. Djokovicia nie trzeba chyba nikomu przedstawiac - klasa sama w sobie. Do niedawno lider rankingu ATP lecz niedawno spadl na 2 miejsce ze wzgledu na nietypowe wtopy. Szukam tutaj kolejnej niespodzianki w postaci wygranej Kyrgiosa. Dlugo sie zastanawialem, ale patrzac na ostatnio forme Serba (sam spadek na 2 miejsce mowi sporo) mysle ten typ ma szanse wejsc. Co jednak zawazylo na takiej decyzji jest fakt ze panowie grali ze soba zaledwie 12 dni temu i wowczas Kyrgios wygral 2:0 po zacietych setach. Byl tam tie break w jednym, wiec jak ktos woli to polecam tez typ na tie break. Tamten mecz rowniez odbyl sie na twardej na wierzchni w Acapulco w Meksyku. Mysle, ze Kyrgios pojdzie za ciosem i jest to spore value. Pozdrawiam!
-------
Polecam nowy blog z darmowymi typami: https://toppicksapp.blogspot.com/
Wczoraj weszlo Juve vs Porto! Jest tam kilka typow na dzisiejsza lige mistrzow.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Manchester City
Typ: powyżej 2,5 goli w meczu
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Typ z rodzaju pewniaków, kolega po fachu uprzedził mnie z typem over 3,5.
Monaco musi zagrać ultra-ofensywnie i wygrać co najmniej dwoma bramkami, co wydaje się prawdopobone, biorąc pod uwagę brak Kompanego i fakt, że linia defensywna City nie jest w wybornej formie. Wydaje się pewne, że Monaco strzeli co najmniej 1 bramkę.
Dziś z kolei w defensywie &quot;książąt&quot; zabraknie Il Capitano - Kamila Glika, na którym nie poznali się w Piaście Gliwice. On trzyma za mordę wszystkich małolatów, których w drużynie nie brakuje. Zamiast niego zagra Andrea Raggi - polski Dariusz Dudka - typowa zapchajdziura (9 występów w Ligue1). Włoch na pewno nie jest typem szefa, w dodatku mając wokół siebie samych młodziaków nie będzie w stanie zapanować nad chaosem w defensywie Monaco. Sprawa wydaje się prosta - City także strzeli co najmniej 1 bramkę.
Mamy więc już 2 bramki i remis - a remis nie zadowala monakijczyków (fajne słowo - monakijczyk. Przy okazji ogłaszam konkurs: jak nazywa się mieszkaniec Sri Lanki i mieszkaniec Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Odpowiedzi na priw nagradzam + do reputacji).
Przewiduję mecz jak All Stars Game w NBA - bez obrony, za to z masą świetnej piłki, dobrymi zagraniami i pięknymi golami. Jak będzie, to się okaże o 23:00. &lt;2,5 jest bezpieczny, polecam &lt;3,5. Dla typerów którzy &quot;jaja wielkie mają jak King-Kong&quot; polecam City:&lt;2,5
Statystyki każdy może sobie obejrzeć - bez sensu jest analiza czegoś, co każdy może wywnioskować. Dla mnie kluczem dzisiejszego spotkania jest brak Kamila &quot;No Nonsense&quot; Glika. Kto mu, ku*wa, wymyślił takie przezwisko?
Czy wiesz, że?
Włoski raper Willie Peyote w 2013 nagrał kawałek na cześć Glika, zatytuowany &quot;Glik&quot;. Nazwa bez polotu, kawałka nie oceniam, bo nie znam języka makarońskiego.
✅40
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - City
Typ: City wygra i obie strzelą
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Czas na rewanż po bardzo emocjonującym pierwszym meczu, w którym padł wynik 5-2 dla ekipy Pepa Guardioli. Mecz bardzo mi się podobał dawno nie oglądałem takiego spotkania, było widać, że obie ekipy dają z siebie wszystko choć Monaco trochę podupadło na końcówce meczu i to City wygrało mecz. Dzisiaj Monaco u siebie, które w tym sezonie jest bardzo mocne. W lidze pierwsze miejsce 3pkt. przewagi nad PSG. Bardzo ofensywny styl gry, dużo goli bo, aż 84 strzelone przy 26 straconych. Myślę, że będzie powtórka z poprzedniego meczu i ujrzymy parę goli. Monaco dzisiaj bez Falcao, Glika dość spore straty. Manchester bez jakiś większych osłabień. City z tyłu dość średnio gra, ale za to z przodu ma kim straszyć. Myślę, że dzisiaj ponownie wygra ekipa z Manchesteru i awansuję do dalszego etapu.
⛔100
 
K 14

kamtal1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Man.City
Typ: Strzelec : Falcao
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów. Gospodarze alby myśleć o awansie do dalszego etapu rozgrywek muszą strzelić bramki, najlepiej najwięcej ponieważ City też pewnie coś strzeli. I tu wierzę w niezawodnego ostatnio ( pomijając karnego w 1 meczU) Radamela Falcao, większość stawia na gola młodego Mbappe i nie bez powodu, ja jednak idę za tym ,że po raz kolejny wpisze sie na liste strzeców najlepszy strzelec w Monaco.
Powodzenia ????
Powtórzony typ
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: Monaco - Manchester City
15.03.2017 20:45
Typ: dokładny wynik wiele opcji : 2:1, 3:1 lub 4:1
Kurs: 6
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami AS Monaco i Manchester City. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik 5:3 dla City, po kapitalnym meczu. Oby dwa zespoły pokazały wiele jakości w ataku i było mnóstwo sytuacji bramkowych. Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla gospodarze, którzy chcąc myśleć o awansie muszą tutaj strzelić co najmniej 2 gole i nie stracić żadnego co przy nieobecności Glika będzie bardzo trudne. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Oby dwa zespoły powinny stworzyć dzisiaj wspaniałe widowisko i stworzyć sobie mnóstwo sytuacji do strzelenia gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gspodarzy którzy raz po raz będą napieraćgości. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Monaco 3:1
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cysiu1990 12

cysiu1990

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco - City
Typ: Wynik/Suma goli - City i powyżej 3,5
Kurs 4,33
Buk bet 365
Witam, na dziś także wybieram spotkanie, w którym odrabiać straty będzie gospodarz. Wczoraj dobra analiza ze stawką 8/10 na kartki Sevilli zdała egzamin, dziś jednak będzie inaczej. Zdaję się na swój instynkt i typuję zwycięstwo Anglików, ponieważ ich forma w meczach wyjazdowych zwyżkuje. Kontrargumentem byłoby to, że mocne Monaco u siebie i to, że udało im się strzelić 3 bramki na Etihad. Moim zdaniem City zlekceważyło Francuzów i wynik 2:3 dopiero zmotywował ich do swojej gry. Mocne Monaco (więc strzelą bramkę), ale City to City, wychodzą najmocniejszym składem i nie muszą kontrolować meczu, mogą spokojnie wyczekiwać okazji do kontry.
Zastanawiałem się jeszcze nad Remisem i BTS (może 2:2?), ale brak Kamila Glika przechyliło szalę na City. Monaco wysoko wygrywa u siebie, ale z Polakiem w zespole. Bez Kamila wygrali z Nancy 1:0 i Ajaccio 2:1, więc tu upatruje cichą zależność ;)
Typ pod konkurs i gram go za mniejszą stawkę, powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom