>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
aragornliber 15

aragornliber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal Londyn
Typ: 1
Kurs: 1.22
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W sobotę podopieczni Luisa Enrique wygrali u siebie z Getafe 6-0 (samobójcze trafienie Rodrigueza, El Haddadi, Neymar dwukrotnie, Messi, Turan). Aktualnie zawodnicy FC Barcelony zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli hiszpańskiej Primera Division. Po 29 seriach zmagań zawodnicy tego klubu mają na swoim koncie 75 punktów, na które złożyły się 24 zwycięstwa, 3 remisy i dwie porażki. Obecny bilans bramkowy podopiecznych Luisa Enrique to 84 goli strzelonych i 22 stracone. W meczach „domowych” Katalończycy grali w tym sezonie ligowym 15 razy. Jak na razie podopieczni Luisa Enrique odnieśli 14 wiktorii (6-0 z Getafe CF, 2-1 z Sevillą FC, 6-1 z Celtą Vigo, 2-1 z Atletico Madryt, 6-0 z Athletic Bilbao, 4-0 z Granadą CF, 4-0 z Betisem Sevilla, 4-0 z Realem Sociedad, 3-0 z Villarrealem CF, 3-1 z SD Eibar, 5-2 z Rayo Vallecano, 2-1 z UD Las Palmas, 4-1 z UD Levante i 1-0 z Malagą CF), jeden podział „oczek” (2-2 z Deportivo La Coruna) i 0 porażek. Z kolei w minionych rozgrywkach ligowych zawodnicy FC Barcelony mierzyli się na swoim terenie 19 razy. Ostatecznie podopieczni Luisa Enrique odnieśli 16 wiktorii (2-0 z Realem Sociedad, 6-0 z Getafe CF, 2-0 z Valencią CF, 4-0 z UD Almeria, 2-1 z Realem Madryt, 6-1 z Rayo Vallecano, 5-0 z UD Levante, 3-2 z Villarrealem CF, 3-1 z Atletico Madryt, 5-0 z Cordobą CF, 5-1 z Espanyolem Barcelona, 5-1 z Sevillą FC, 3-0 z SD Eibar, 6-0 z Granadą CF, 2-0 z Athletic Bilbao i 3-0 z Elche CF), jeden remis (2-2 z Deportivo La Coruna) i dwie przegrane (0-1 z Malagą CF i 0-1 z Celtą Vigo). W 5 poprzednich meczach ligowych zawodnicy tego klubu odnieśli 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Obecnie najwięcej goli dla drużyny z Camp Nou zdobył Suarez, którzy strzelił 26 bramek.
Kurs niezgodny z regulaminem ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marsell 4

marsell

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka M. - Liga Mistrzów - Play Offy
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Zenit Kazan - Bełchatów
Typ:
DW 3:0
Kurs:
1.72
Bukmacher:
???
Analiza:
Bełchatów jedzie do jaskini lwa niestety skazany na pożarcie. Kwestia tylko w jakim wymiarze. Kazan regularnie u siebie ogrywa rywali po 3:0, mają moc. Ostatnio gładko rozprawili się z Gdańskiem a Bełchatów nie robi większej różnicy, to porównywalny poziom czyli obydwie drużyny przynajmniej o jedną klasę niższy poziom niż Zenit Kazan. Zenit nie przegrał od bodajże 30 meczów, statystyki zaciemniają im jedynie dwa towarzyskie spotkania z Rzeszowem i Warszawską, ale takich spotkań nie bierze się na poważnie, to sparingi w eksperymentalnych składach i nic więcej. Moim zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że mecz zakończy się najszybszym wynikiem 3:0, tak żeby mieć solidną zaliczkę przed rewanżem w Polsce.
Zły zapis (Brak bukmachera)
⛔ 100
 
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: AZS Olsztyn-Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Handicap-sety +2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To już końcówka fazy zasadniczej Plus Ligi. Dla Resovii teraz każdy mecz jest jak finał , chociaż w Rzeszowie wierzą w awans do finału to jednak mi się wydaje że będzie o to bardzo ciężko. Za duże straty zostały poniesione w trakcie sezonu żeby teraz to odrobić.Chociaż z drugiej strony jest to możliwe. Bełchatowianom do rozegrania pozostały mecze z Politechniką,Radomiem,Olsztynem,Bielskiem. A Resovii z Olsztynem,Effectorem,Będzinem i Lotosem. Dzisiaj przed Resovią kolejne ciężkie spotkanie tym razem w Olsztynie z miejscowym AZS-em. Zespół Andrei Gardiniego bardzo nie równy w tym sezonie. We własnej hali Akademicy grają znakomicie , na 11 spotkań wygrali 9 przegrywając tylko z ZAKSĄ i Jastrzębiem. Natomiast na wyjazdach AZS gra fatalnie , na 11 spotkań wygrali zaledwie 2. Resovia w meczach wyjazdowych spisuję się poprawnie 7 zwycięstw i 3 porażki. Myślę że gospodarze tego meczu nie stoją na straconej pozycji w dzisiejszym meczu, chociaż Rzeszowianie będą chcieli za wszelką cenę odnieść zwycięstwo za 3 punkty. Mimo wszystko wydaję mi się że zespół gospodarzy spokojnie powinien ugrać seta w tym meczu. Dlatego taki jest mój typ.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś postanowiłem poddać analizie mecz półfinałowy Pucharu Polski, w który zagrają lider Ekstraklasy - Legia Warszawa oraz V-ce lider 1 ligi - Zawisza Bydgoszcz. Nie ma tutaj co przytaczać statystyk, ponieważ puchary krajowe to zupełnie coś innego niż liga.
Trener Stanislaw Czerczesow nieustannie powtarza że Legia chce zgarnąć oba trofea do zdobycia w tym sezonie i rzecz jasna w obu jest zdecydowanym faworytem. Szeroki skład jakim dysponuje Rosyjski trener pozwala na rotowanie składem nie tracąc na potencjale. Legia ma na KAŻDĄ pozycje przynajmniej 2 klasowych zawodników. Wojskowi od początku rundy wiosennej są w bardzo dobrej formie. Wygrali 4/5 meczy, a wnioskować można że ta porażka z Termalica to był ten jeden gorszy mecz, który zawsze może się przytrafić. Jeżeli chodzi o braki w składzie to zabraknie jedynie Ondreja Dudy, któy poleciał na Słowacie, aby.... zdać maturę oraz Kaspar Hamalainen walczy z czasem aby być gotowym na dziś.
Natomiast Zawisza ma na ten sezon jeden klarowny cel, jest nim awans do Ekstraklasy. Jak na razie są na 4 pozycji i muszą zbierać regularnie punkty jeżeli chcą ten cel spełnić. W sobotę mają arcyważny mecz z GKS Bełchatów, który po prostu muszą wygrać. Zbigniew Smółka na konferencji prasowej powiedział, że każdy mecz jest dla nich ważny (stały zwrot), ale koncentrują się przede wszystkim na lidze.
Myślę że mój handicap ponosi za sobą małe ryzyko (chciałem -1,5, ale kolega wyprzedził) ale jest jak najbardziej do spełnienia. Legia będzie dziś dominować na boisku od pierwszej do ostatniej minuty i według mnie wygra wysoko i zapewni sobie już dzis awans do Finału na Stadionie Narodowym.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów, grupa H
Godzina: 12:30
Spotkanie: Guangzhou – Urawa
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
W jednym z najciekawszych spotkań trzeciej kolejki Azjatyckiej Ligi Mistrzów będzie starcie Guangzhou czyli zdobywcy tego trofeum z przed roku z Urawą Red Diamonds.
Gospodarze to najlepsza ekipa w Azji, ostatnio dominuje na krajowym podwórku, chociaż tam stawka zrobiła się w walce o mistrza bardzo wyrównana. Głownie za sprawą wielkich transferów, mistrz kraju który i tak ma niesamowicie mocną pakę też odpowiedział transferem Jacksona Martineza z Atletico Madryt, który z Ricardo Goulart tworzy świetny i bramkostrzelny duet napastników. W drugiej linii kolejny znany Brazylijczyk Paulinho, do tego zespół ma bardzo utalentowaną młodzież, a wszystko w całość składa Luis Felipe Scolari. To zespól który w ostatnich latach z czymś takim jak zdobywanie bramek problemów nie ma zawsze w tym aspekcie są świetni. W pierwszym meczu fazy grupowej bezbramkowy remis z Pohang u siebie co im się bardzo rzadko zdarza ale po pierwsze to pierwszy oficjalny mecz a po drugiej bez udziału publiczności. Z każdym meczem ta maszynka powinna się rozkręcać co pokazali to zdobywając pierwszy puchar w tym sezonie wygrywając Superpuchar Chin z Jiangsu Suning 2:0. Zaliczyli także już wpadki jak przegrana z Sydney 2:1 czy w lidze z Lifan 2:1. Potrafią dominować ale jak brakuje skuteczności lub po prostu szczęścia po bramką rywala to pojawiają się problemy w defensywie gdzie potrafią po prostu zostawić sporo miejsca rywalowi. Jednak jak wspomniałem jak złapią odpowiedni rytm w ofensywie a na pewno tak będzie to są piekielnie tru0dni do zatrzymania w ofensywie a wtedy defensywą nie mają co się przejmować.
Urawa czyli zespół mający zawsze wielkie aspirację zaczęli spokojnie ten sezon, widać że jeszcze szukają optymalnej formy – dobre mecze na razie przeplatają słabymi występami. Urawa to przede wszystkim jakość i różnorodność w ataku nie ma tam tak naprawdę jakiego lidera jeśli chodzi o zdobywanie bramek, jest kilku graczy którzy regularnie trafiają w sezonie do siatki. Defensywnie też jest sporo jakości ale jeśli chodzi o ten aspekt gry to miewają strasznie zastoje i potrafią tracić sporo bramek, szczególnie jeśli mówimy o grze w delegacji. Na krajowym podwórku zarówna pierwsza runda jak i druga ze znacznie częściej traconymi bramkami na wyjeździe.
To jest mecz na bramki i tyle w podsumowaniu wystarczy, bo dla mnie najważniejszy argument jest taki że widziałem pierwsze spotkania tych ekip a także inne mecze. Ostatnie spotkanie tych ekip miało miejsca w 2013 roku w Lidze Mistrzów oba spotkania z bramkami 3:2 oraz 3:0.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Arsenal
Typ: Barca (0:2)
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet365
Analiza:
1/8 Ligi Mistrzów spotkanie Barcelony i Arsenalu, Barcelona w gazie, kroczy preznie do obronienia poraz pierwszy w historii Ligi Mistrzów tytulu mistrzowskiego, Arsenal nie ma zadnych atutow zeby powstrzymac Barce, slaba forma niemazle wszystkich graczy, problemy kardrowe, przegrana z Watford Manu czy Swensea mowia same za siebie, trio Messi, Suarez, Neymar powinno rozpykac ich slaba obrone i przypieczetowac awans do 1/4.
⛔ 100
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna liga mistrzowgodzina
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona-Arsenal
Typ: Barca wygra obie polowy
Kurs: 2,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na poczatku witam wszystkich typerow ze wzgledu na moj pierwszy post prosze o wyrozumialosc.Na moje oko ten rewanz bedzie dosyc jednostronnym widowiskiem a to dlatego ze pilkarze z kataloni od poczatku beda chcieli przycisnac swojego rywala i juz w pierwszej polowie przypieczetowac awans do kolejnej rundy.Ponadto kanonierzy nie slyna w tym sezonie z walecznosci w meczach wyjazdowych.Reasumujac nie jestem kibicem blaugrany lecz mam czutke ze druzyna z hiszpani zbije arsenal roznica kilku bramek.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Javor-Borac
Typ: Borac
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinale pucharu Serbii spotykają się Javor - 9.drużyna ligi-31pkt oraz Borac 2.drużyna ligi - 43 pkt. W lidze wszystko już jest pozamiatane, ponieważ C.Zvezda ma 71 pkt i nikt już jej nie dogoni. Jedyne trofeum jakie zostało do zdobycia dla obu drużyn to puchar ligi. Dla Borac jest to spora okazja, bo w drugiej parze półfinałowej nie ma właśnie C.Zvevda, więc ich szanse na puchar są dosyć spore.
Jest to dwumecz. Rewanż odbędzie się dopiero 20.04, więc wydaje mi się, że obie drużyny muszą zagrać na maxa, bo nie wiadomo jaka będzie forma i dyspozycja zawodników za miesiąc. Nie mówiąc już o sytuacji ligowej, bo obie drużyny będą już grupach mistrzowskiej czy też spadkowej. Javor na ostatnich 10 spotkań nie wygrał żadnego u siebie w regulaminowym czasie gry. Tylko dwa zwycięstwa w pucharze po dogrywkach. Borac za to na wyjeździe wyeliminował aż 5;1 wspomnianą C. Zvezde. oraz w ostatnich dwóch spotkaniach z Javorem na wyjeździe również wychodził jako zwycięzca. Jeżeli chodzi o transfery to oba zespoły w ostatnim okienku transferowym nie dokonały ciekawych ruchów. Wszystko to free tranfers i z klubów o niższej renomie.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Godzina: 20,45
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: Bayern wygra i under 4,5 gola
Kurs: 1,67
Bukmacher: betano
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy
drużynami Bayernu Monachium i Juventusu Turyn. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł
bramkowy remis 2:2 co stawia w nieco lepszej sytuacji Bayern, chociaż
nie mogą sobie oni pozwolić na stratę bramki, ponieważ Juventus może poczuć swoją szansę
i postarają się zrobić wszystko aby wygrać. Myślę, że na pewno goście będą starali się
zagrać dobre spotkanie przede wszystkim z kontry. Juventus w tym sezonie dysponuje
wspaniałą defensywą i tracą malo bramek, a Buffon jest nie pokonany w lidze od 10 spotkań.
Jednak Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka jak Serie A, a Bayern posiada niesamowite
&quot;armaty&quot; w ataku. Myślę, że gospdoarze będą starali się zdominować dzisiejsze spotkanie
i celem ich będzie strzelenie bramki, która zapewne troszkę uspokoji zarówno zawodników
jak i kibiców. Juventus przyjeżdża bardzo osłabiony i to może mieć decydujący wpływ na końcowy
wynik. Brak Dybali, Marchisio i Chielliniego może znacząco wpłynąć na grę.
Ta liczba robi wrażenie na ten moment sezonu. Gospodarze zapewne dzisiaj postarają
się wygrać dzisiejsze spotkanie, ale przede wszystkim najwazniejsze dla nich będzie
zachowanie czystego konta. Gracze Guardioli muszą też zaatakować rywali od początku spotkania
i postarać się strzelić szybko bramkę, aby ustawić sobię mecz. Gospodarze podejdą do teg spotkania
niemal w optymalnym składzie. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie zakończy się minimalnym
zwyciestwem gospdoarzy.Na tę chwilę więcej argumentów ma Bayern dlatego toich uważam za faworytów.
Mój typ to 2:0 po ciekawym meczu.
⛔ 100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Dywizja 1
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Yenisey-Zenit 2
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Yenisey zajmuje obecnie 8 miejsce w lidze, Zenit 2 jest 17. Sugerując się tylko i wyłącznie obecną formą zespołów wynik nie może być inny niż zwycięstwo gospodarzy, którzy w ostatnich 5 meczach ligowych (bez pucharu) zanotowali 3 zwycięstwa, porażkę i remis. Szczególnie imponujący wyglądają ich mecze na własnym boisku gdzie wygrali 7 meczy z rzędu. Widać, że atut własnego boiska im sprzyja.
Natomiast drużyna gości w ostatnich 5 meczach ligowych(bez pucharu) 3 porażki, remis i wygrana. Na wyjazdach 4 wygrane, 1 remis i aż 7 porażek.
Bezpośredni pojedynek: Zenit 2-Yenisey 1-2.
Myślę że gospodarze wygrają spokojnie ten mecz 2:0.
⛔ 100
 
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Obie drużyny strzelą gola/ TAK
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mecz pucharowy wszystko zdarzyć się może. Zawsza doszła już daleko ,więc czemu o remis 1:1 czy przegraną ale z strzeloną bramką,legia wiedząc że jest jeszcze runda rewanżowa może się rozluźnić co spowoduje strate bramki.
kurs przyzwoity,a strzelić bramke legii to jakiś wyczyn jak dla Mnie nie.
Proszę zwracać większą uwagę do swoich analiz
⛔ 100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Liberec - Chomutov
Typ: 1 tercja Liberec -0,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w zdarzenie.Play off w Czechach.Liberec HC pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej,Chomutov Pirates zaś ósme.Zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy jest bezdyskusyjne.Statystyki po rundzie zasadniczej w meczach u siebie to 23 zw.i 3 porażki,zaś goście na wyjazdach to 6zw. i 20(!)porażek...Bez komentarza.Kurs na czystą 1 to 1,4.Ja jednak proponuję Wam zwycięstwo Liberca w pierwszej tercji.Otóż Liberec grając u siebie bardzo często wygrywa pierwsze tercje i to dość znacznie.Dwa ostatnie spotkania u siebie to wyniki 1 tercji byly następujące: 4:1 i 3:0.Nadmieniam że grali z rywalami o podobnym poziomie co ich dzisiejsi przeciwnicy.Dodatkowo w trzech ostatnich meczach Liberec zawsze strzelał gola już przed siódmą minutą(!!). Zainteresowani wiedzą że w hokeju jest to wyczyn.Na koniec podsumowanie czyli wynik ostatniego spotkania bezpośredniego: Liberec-Chomutov 7:1(I tercja to wynik...5:1).
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA Puchar Ćwierćfinał
Godzina: 17,00
Spotkanie: FC Kopenhaga - Randers
Typ: X
Kurs: 3.32
Bukmacher: BAH
Analiza:
Kopenhaga miazdzy w lidze, a na wlasnym obiekcie sa niepokonani. Liga jednak to nie puchary. W tamtym sezonie te zespoły również spotkały się w pucharach, również w marcu - 05.03.15 - i wtedy padł bezbramkowy remis (gospodarze wygrali po karnych). Mimo że teraz Kopenhaga wydaje sie jeszcze mocniejsza niz przed rokiem, to stawiam na powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu. Z cala pewnoscia Randers nie ruszy na huraaaa i jezeli uda im sie przetrwac pierwsza polowe, to mysle ze dowiozą remis do konca meczu.
✅ 232
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Irving
Godzina: 18:30
Spotkanie: Becker B. - Tiafoe F.
Typ: 1
Kurs: 1,82
Bukmacher: expekt
Analiza:
Nie będę czarował analizą, ponieważ jest to spotkanie na równym poziomie, opieram swój typ głownie na formie jaką chłopaki prezentują w ostatnim czasie. Jednak jest myślę kilka statystyk, które dadzą mojemu typowi jakąś wiarygodność. Tiafoe ostatnie 5 meczy grał w 3 różnych miejscach, 1-2 runda to jego granice możliwości. Becker zaś ma za sobą dobry turniej w Meksyku,a w Ameryce w tym roku regularnie zdobywa 3 rundę. Becker jest takim zawodnikiem, który z reguł rzadko kończy udział w turnieju na 1 rundzie, gdzie Tiafoe jest do tego przyzwyczajony. Po za tym Becker jest aż 70 miejsc w rankingu przed amerykaninem. Stawiam 50% sumy którą posiadam na ten typ, Becker bardzo rzadko mnie zawodzi i regularnie powiększa mój budżet.
⛔ 100
 
jacoz 7

jacoz

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Bayern - Juventus
Typ:
(Drużyna - Kartki) Juventus – ponad 2.5
Kurs:
1.8
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak wielkim świętem piłkarskim jest dzisiejszy mecz pomiędzy drużynami mistrza Niemiec z mistrzem Włoch.
Szlagier 1/8 finału LM zapowiada się niezwykle ciekawie, a ciśnienie w obu drużynach podnosi fakt że wynik dwumeczu jest wciąż otwarty.
Jedna skuteczna kontra może przesądzić o awansie na korzyść Juventusu - dlatego twierdzę, że Bayern nikogo nie zaskoczy i od początku będzie chciał wyrobić sobie bramkową przewagę i zabić nadzieje Włochów.
Szczelna obrona Juve powinna wyciągnąć wnioski z pierwszego spotkania i bardzo możliwe, że Bayern będzie bił głową w mur, jednak to tylko jeden ze scenariuszy przebiegu spotkania.
Wariantów jest wiele, a jeden gol lub jedna akcja może zmienić całkowicie podejście i taktykę drużyn.
Jedynym czego można być pewnym na 100% to fakt, że w meczu zobaczymy dużo walki, fauli, przerw w grze, a co za tym idzie dużo żółtych kartek. Obstawiam że Juventus już w pierwszej połowie złapie przynajmniej 2 kartki, a im dalej końca meczu tym będzie ich jeszcze więcej.
Jeżeli o kartkach, to warto wspomnieć też, że sędzią meczu będzie Szwed Jonas Eriksson. Sędzia ten kojarzy się polskim kibicom z meczu Polska-Irlandia (1:1, pokazał 8 żółtych kartek). Często pokazuje żółte kartki, nie lubi chamskiej gry i symulowania. Liczy też faule piłkarzy i pokazuje kartki po kilku mniej istotnych faulach.
Polecam typ z czystym sumieniem i podpowiadam, że ogólne overy kartkowe również mogą ładnie wchodzić. Bayern nie będzie dłużny Juventusowi i jego piłkarze nie odstawią nogi.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Rumunia, Liga Nationala
Godzina: 17.00
Spotkanie: Dynamo Bukareszt - Timisoara
Typ: poniżej 57.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Lider w małej zapaści (przegrane wyraźnie dwa spotkania derbowe, z CSM i Steauą, pod rząd) i notująca najlepszą serię ostatnich pięciu spotkań Timisoara (5. miejsce). Wyraźnym faworytem jest Dynamo, bo przegrało z zespołami z czołówki, a i derby rządzą się swoimi prawami. Timisoara na fali spróbuje zdobyć kolejny skalp, a Dynamo, które ostatnio nie rzuca więcej niż 28 goli (przyczyną może być zaangażowanie w puchary, małe roszady w składzie i zapewniony awans do play-off) będzie starało się lepiej bronić, bo otwarta gra przynosi raczej wysokie porażki. Typuję więc under, bo ilość bramek powinna trafić w okolice linii (dwa ostatnie H2H po 58 bramek), a wspomniane okoliczności mogą przesunąć wskazówkę poniżej tej liczby.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Djurgardens
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz 1/4 play off w Szwecji, gdzie w Geteborgu zmierzą się indianie z dumą Sztokholmu. Djurgarden w pierwszej fazie nie zachwyciło. Ledwo co ograło 10 drużynę z Brynas (5-4d ,2-5 i 5-4) . Na wyjazdach prezentuje się słabo , z ostatnich 5 meczy wygrali raz, a w całym sezonie 10 razy. Natomiast Frolunda to tegoroczny tryumfator ligi mistrzów i jeden z dwóch głównych kandydatów do mistrzostwa. W sezonie zasadniczym z 26 meczy we własnej hali wygrali 21 razy. Myślę że będą chcieli wejść dobrze w play off , poza tym odpoczywali , gdy Djurgarden męczyli się w pierwszej fazie.
✅ 70
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells
Godzina: 22:00
Spotkanie: Gael Monfils - Federico Delbonis
Typ: Federico Delbonis Handicap gemów +3,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Na kortach Indian Wells zmierzą się dzisiaj Francuz Gael Monfils(16 ATP) z Argentyńczykiem Federico Delbonisem(53 ATP). Z punktu widzenia typera, jest to szalenie interesujący mecz. Z pewnością będzie dużo ciekawych i długich wymian. Buki obstawiają zdecydowanie Monfilsa, jednak moja ocena tego meczu jest troszkę inna. Prawdopodobnie, sugerują się świetnym meczem Gaela z Ramosem, jednak trzeba wsiąść pod uwagę również wcześniejszy mecz z Carreno-Busta wygrany trzema gemami. Potwierdza to chimeryczność Francuza który przeciętne spotkania, przeplata kapitalnymi, myślę iż dzisiaj nie zagra na takim poziomie jak z Ramosem, w efekcie rosną szansę Federico, który z Murrayem pokazał(zwycięstwo po kursie 19,00), iż stać go tutaj na kapitalną grę.
Jak dla mnie mecz z kategorii 60 na 40, minimalnym faworytem jest Monfils, jednak nawet jego ewentualne zwycięstwo, z pewnością nie będzie łatwe. Federico jest w stanie spokojnie pokryć ten handi i myślę że tak się dzisiaj stanie. Dla odważniejszych polecam dwójeczkę na Delbonisa(5,00).
⛔ 100
 
chomix 11

chomix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Węgry, puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Debrecen - Ferencvaros
Typ: 2
Kurs: 2.03
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie pucharu Węgier, pomiędzy obecnie 4 drużyną ligi z liderem tych rozgrywek. Spotykają się drużyny, które znają się bardzo dobrze, grają z sobą regularnie i z dużą częstotliwością zwycięsko z tych potyczek wychodzi obecnie najlepsza drużyna Węgier, które godnie reprezentuje ten kraj na arenie międzynarodowej. Swój typ opieram na meczach bezpośrednich, 5 ostatnich wygrało Ferencvaros, które ostatnio przegrało z rywalem w meczu o stawkę 25 sierpnia 2013 roku. Liga już praktycznie wygrana, drużyna ma aspiracje i będzie chciała wygrać również krajowy puchar.
⛔ 100
 
szymms 19

szymms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern – Juventus
Typ: awans Juve
Kurs: 6.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwszy mecz w Turynie zakończył się remisem 2:2, choć Juventus przegrywał już 0:2 to zdołał odrobić straty i na swoim boisku ugrali remis (niekorzystny, bo 2 bramki straty u siebie to sporo). Aby awansować, w Monachium, Stara Dama nie może pozwolić sobie na porażkę. Musi wygrać albo zremisować wyżej niż 2:2. Będzie niezmiernie trudno skoro na Allianz Arena nie wystąpią Paulo Dybala, Claudio Marchisio i Giorgio Chiellini. Dlaczego, więc taki &quot;wariacki&quot; typ z mojej strony? - Tak uważają bukmacherzy wystawiając takie wysokie kursy na ekipę Allegriego, ale ja jestem nieco innego zdania. Trener Starej Damy potrafi rewelacyjnie ustawić swój zespół, a Juve znane ze świetnej obrony zapewne zamuruje dostęp do swojej bramki i będzie liczył na szybkie kontrataki na bramkę Neuera. Poza tym oglądając ostatnie spotkania Bayernu widać, że coś zgasło, nie grają już tak jak na początku sezonu. Pep Guardiola wydaję się być już myślami w Manchesterze City. Ostatnie 3 spotkania Bayernu to przegrania u siebie z Mainz 1:2, bezbramkowy remis z Borussia Dortmund i ostatnie spotkanie z Werderem wygranę 5:0, choć oglądając to spotkanie bardziej bym powiedział, że to Werder nic nie pokazał, a Bayern po prostu prowadził grę bez większego błysku z przodu strzelając łatwo 5 bramek walczącej o utrzymanie ekipy z Bremy.
Podsumowując liczę na dobrze taktycznie rozegrane spotkanie przez Starą Damę i jakieś parę skutecznych kontrataków. Przewidywany wynik 1:2 lub 0:1 dla ekipy z Turynu. Powodzonka!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom