>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona v Arsenal
Typ: Arsenal zakwalifikuje się
Kurs: 26.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Ten kurs złoty dwadzieścia z groszami na barcelonę jest śmieszny. Wygląda to jakby grali z zespołem pokroju 2 ligi hiszpańskiej. 2 bramkowa strata wcale nie jest taka duża no ale jakby nie było grają na terenie tej barcy i ciężko będzie to odrobić. Ale ja wierzę w drużynę wengera. Jako kibic arsenalu myślę że jest jakaś malutka nadzieja że losy się odwrócą. Arsenal oddał puchar watfordowi , sądze że dlatego by jak najlepiej przygotować się do dzisiejszego spotkania. Przez ostatnie lata 2 razy przechodziła barcelona , dziś za 3 razem wierzę że to arsenal okaże się lepszy. Ten typ jest szalenie niemożliwy patrząc na to co grają gospodarze przez ostatnie miesiące. No ale nie ma wyników niemożliwych w piłce i ta passa barcelony musi się kiedyś skończyć.
⛔ 100
 
B 0

banan79

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Juve
Typ: Bayern wygra i wiecej niż 8 rzutów rożnych.
Kurs: 1.96
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bayernowi kibicuję od 1992 roku niby swoich ukochanych drużyn się nie obstawia ale jak tutaj nie zagrać takiego meczu...;) Co do meczu to jestem przekonany ze mimo tego ze to Juve musi ruszyć do ataków to niestety ale Bawarska maszyna im na to raczej nie pozwoli i opanuje spotkanie juz od pierwszej minuty (dla nich nie ważne czy prowadzą 5,6 czy 7 do zera) Bayern to nie jest drużyna pokroju Atletico,Chelsea czy jakaś Roma która zadowoli sie wynikiem 1:0. Także jestem pewny wygranej Bayernu i przynajmniej 9 rzutów rożnych...Jest to LM i to w dodatku na bardzo trudnym dla kazdego stadionie gdzie Bawarczycy grają jakby chcieli strzelic przynajmniej 10 bramek w każdym meczu...
s⛔ 100
 
maagnum89 13

maagnum89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Juventus Turyn
Typ: Liczba rzutów rożnych - Ponad 8.5
Kurs: 1.49
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bayern Monachium słynie z gry skrzydłami i nabijanie rzutów rożnych jest rzeczą naturalną w tym wypadku.
Goście w tym spotkaniu muszą zaatakować żeby marzyć o awansie więc na pewno coś dołożą od siebie.
Statystyki nabijanych rzutów rożnych Bawarczyków w meczach przed własną publicznością:
Bayern - Brema 11
Bayern - Mainz 11
Bayern - Darmstadt 18
Bayern - Hoffenheim 10
Bayern - Ingolstadt 4
Bayern - Hertha 9
Bayern - Stuttgart 7
Bayern - Fc Koln 10
Bayern - Dortmund 5
LM:
Bayern - Olympiakos 5
Bayern - Arsenal 9
Bayern - D.Zagrzeb 9
Goście w rodzimej lidze również słyną ze sporej ilości nabijanych rzutów rożnych natomiast w europejskich pucharach nie jest już tak kolorowo.
Tak czy siak jestem przekonany że w dzisiejszym spotkaniu padnie spokojnie dziewięć kornerów.
Polecam ten typ i życzę Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: Bayern over 1.5 gola
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Po wczorajszych meczach, w których nie padła bramka wydaje mi się że dzisiaj zobaczymy sporo bramek. 3 ostatnie spotkania między tymi ekipami w których Monachijczycy strzelali 2 bramki. Niemcy dzięki 2 bramkom strzelonym na wyjezdzie są na lepsze pozycji. Sporo braków w ekipie gości.
Bayern praktycznie w najmocniejszym składzie, kontuzja eliminuje Boatenga i Badstubera.
Ja ten mecz widzę tak : Bayern będzie grał po prostu swoje bez większego ryzyka. Znając umiejętności indywidualne ten gol dla Bayernu padnie, natomiast on będzie okazją do kontrataków i strzelenia następnego kiedy to Juve nie będzie miało wyjścia i będzie musiało się otworzyć.
Kurs dupy nie urywa. Lecz z braku laku to chyba najpewniejszy typ na dzisiejsze 2 spotkania.
✅ 61
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Juventus Turyn
Typ: Poniżej 4 kartek
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oba zespoły to zespoły grające czysto, nieczęsto się zdarza by czy Bayern czy Juventus przekroczył dwie kartki na mecz. W poprzednim meczu sędzia pokazał 4 kartki mimo tak ważnego meczu, ten niby będzie jeszcze ważniejszy bo będą się sądziły sprawy awansu ale nie sądzę, żeby dwie &quot;grzeczne&quot; drużyny które są łagodne jak baranki nagle stały się brutalnymi bestiami.
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie szwed Eriksson, który nie jest zwolennikiem wyciągania karteczek i pozwala na męską grę jak to sędzia z skandynawii.
Średnio w 60 meczach tylko 15 wyciągał powyżej 4,5 kartek, najczęściej w meczach pokazywał 3 kartki wartość średnia to także trzy kartki. Myślę, że mimo okoliczności tego meczu warto spróbować zagrać ten typ.
⛔ 100
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions Legaue
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal Londyn
Typ: ilość kartek więcej niż 4,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
Witam, nie ma co tutaj szukać jakiś kwadratowych jaj tylko postawić sprawę jasno, sprawa awansu jest nie rozstrzygnięta wiec dzisiaj będzie jadka bo zarówno Bayern jak i Juventus chcą awansować, bez walki to nie będzie możliwe, juve nie przyjedzie i nie położy się czekając aż Bayern się po nich przejedzie tylko twardo podniosa rekawice do boju tak więc ten typ na kartki uważam za najbardziej prawdopodobny i wyjeżdżam po niego jak Cygan po zasiłek.
✅ 80
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Juventus Turyn
Typ: Juventus (handy 0:1)
Kurs: 2,45
Bukmacher: otobet
Analiza:
Juventus posiada solidną obrone, traci mało bramek i potrafi w krytycznych momentach - jak to bylo w poprzednim meczu - podniesc sie i odrobic straty a nie podłamac i jeszcze bardziej pogrążyć lub odpuscic mecz. Zawodnicy zdaja sobie sprawe ze awans jest w zasiegu - obawiaja sie lewandowskiego co mozna bylo wyczytac na roznych portalach dzisiaj - dlatego tez zapewne pokryją go podwojnie lub osobiscie. Mysle ze dobrze przeanalizowali gre dzisiejszych gospodarzy, wiedza tez ze jak straca bramke to o awans bedzie ciezko, dlatego stawiam na remis lub ich wygrana po jakiejs kontrze.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona vs Arsenal
Typ: Over 5.5 kartek
Kurs: 4.54
Bukmacher: Bah
Analiza:
Bardzo dobry kursik biorąc pod uwagę wagę tego spotkania i nastawienie samych piłkarzy. Z jednej strony Katalończycy, którzy niezależnie od tego z kim grają, przeważnie kończą mecz z przynajmniej 1, czy 2 kartkami. Oczywiście zdarza się, że zachowają pod tym względem czyste konto, ale raczej rzadko. Po drugiej stronie drużyna Kanonierów, która będzie miała dziś niezwykle trudne zadanie. Po pierwsze będą musieli jak najwięcej razy odbierać piłkę gospodarzom, którzy jak wiadomo lubią się z nią bawić. Będzie to dla nich niezwykle trudne zadanie, i myślę że po jakimś czasie po prostu puszczą im nerwy i uciekną do bardziej agresywnych rozwiązań. Druga sprawa to nie dopuścić do sytuacji, żeby Barcelona cokolwiek ustrzeliła, więc interwencje obrońców muszą być zdecydowane i niekiedy równie agresywne. Trzecia sprawa to za wszelką cenę starać się zdobyć bramkę jako pierwsi, co wydaje mi się że będzie możliwe prawie że tylko z kontrataku. Przy tym myślę, że i Barcy zdarzy się kilka razy nieporadnie, albo wręcz chamsko zachować w stosunku do gości.
Kursik bardzo dobry, a typek zdecydowanie do pokrycia, ba, rzekłbym że jest szansa że uda się go pokryć w jednej połowie spotkania.
⛔ 100
 
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions Legaue
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal Londyn
Typ: over 64.5% posiadania pilki Barcelony
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Anliza:
Barcelona dzisiaj z cala pewnoscia będzie panowac na boisku. Rzadzic i dzielic powinni zawodnicy srodka pola. A Arsenal? Przyczajony na wlasnej polowie szukajacych swoich szans w kontratakach. Arsenal dobrze wie ze nie moze sie otworzyc bo to zakonczy sie pogromem. Barcelona będzie miec piłkę, atakowac i kontrolowac tempo meczu. W 1 meczu posiadanie pilki Barcy to wlasnie 65% a grali na wyjezdzie wiec mysle ze powtórzenie tego wyniku u siebie niw będzie duzym problemem. Polecam
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: x/1
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecze rewanzowe na tym poziomie europejskich rozgrywek moga przyniesc niespodziewany wynik. Przyklad wczoraj. Kto by sie spodziewal bezbramkowego meczu i karnych w meczu
Atletico. Pamietajmy,ze dzisiaj Bayern zagra z ubieglorocznym finalista tych rozgrywek. Dodatkowo o awansie moze zadecydowac 1 bramka ktorejkolwiek z druzyn. Juventus bedzie gral zachowawczo szukajac gola z kontry, dlatego i Bayern musi uwazac. W 2 polowie Juve bedzie musialo zaatakowac, wtedy Bayern ich skarci
⛔ 100
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal
Typ: FC Barcelona over 3,5
Kurs: 2.70
Bukmacher: betsson
Analiza:
Skłamałbym gdybym powiedział, że nie liczę dzisiaj na wynik rodzaju 4:0. Pisanie, że Arsenal oddał mecz z Watford żeby lepiej przygotować się do meczu z Katalończykami jest dowodem na to, że ktoś meczu z Watford nie oglądał. Arsenal z formą jest pod kreską i na prawdę nie ma podstaw sądzić, że odwróci się to w dzisiejszym meczu. Arsenal owszem, może próbować zagrać ofensywnie (na tyle na ile się da na Camp Nou) bo nie ma nic do stracenia, z tym że wiadomo czym grozi otwarcie się w meczu z Blaugraną. Luis Enrique zapowiadał od pierwszego meczu tych zespołów że do rewanżu podejdzie śmiertelnie poważnie i z pewnością dzisiaj znajdziemy odzwierciedlenie tych słów na boisku. Liczę na wspaniałe widowisko (niekoniecznie jednostronne, z całego serca życzę Arsenalowi by strzelił bramkę i godnie pożegnał się z rozgrywkami - odpaść z Barceloną to nie wstyd) oraz sporo bramek. Bardziej rozsądnym typem jest z pewnością zagranie że Barcelona strzeli 3 lub więcej bramek, ale dzisiaj postanawiam trochę zaryzykować i zagrać po wyższym kursie. Polecam zakład Neymar over 0,5 gdyż w ostatnich minutach takich dwumeczów - gdy sprawa awansu jest już przesądzona a jestem pewien że w ostatnim kwadransie już tak będzie - lubi się urwać obrońcom i strzelić ostatniego gola.
⛔ 100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 10.09
Bukmacher: BaH
Analiza:
Z analizą to nie będzie miało nic wspólnego, czysta sympatia do Arsenalu i jakoś tak nie przepadam za Barceloną. Wszyscy grają na Barce, a ja zaryzykuję jednak na Arsenal, może w końcu Kanonierzy zaskoczą cały piłkarski świat, tym razem pozytywnie ???? Wiem że analiza słaba, ale nic nie przemawia za zwycięstwem gości, więc to bardziej tak na pohybel całemu światu ;)
⛔ 100
 
cogito 83

cogito

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Indian Wells
Godzina: 22:00
Spotkanie: Monfils - Delbonis
Typ: Suma gemów 3-drogowo - powyżej 22
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz najlepszej szesnastki Indian Wells. Naprzeciw siebie stają jeden z większych showmanów w tourze - Gael Monfils oraz sensacyjny pogromca Murray&#39;a - Federico Delbonis.
Francuz w poprzedniej rundzie gładziutko odprawił Ramosa, w pierwszym meczu wyrównany pojedynek z innym Hiszpanem - Carreno Bustą. Federico jak już wspomniałem wyeliminował sensacyjnie Szkota po 3-setowym thrillerze. Wcześniej po dość wyrównanych meczach wyrzucił z turnieju Giraldo i Sousę.
W ostatnim meczu Gael zagrał wręcz bezbłędnie, a zdarza mu się to niezwykle rzadko. Wiadomo jakim jest zawodnikiem, z piekła do nieba i odwrotnie. Chimeryczny, potrafi zagrać fenomenalnie by za chwilę lekceważąco stracić punkt. Federico z kolei nie jest jakimś specjalistą od kortów twardych, ale nadrabia ambicją. Poza tym dostał tyle paliwa po zwycięstwie z Andym, że będzie celował w kolejną gwiazdę. A wyprowadzić Gaela z równowagi nie jest trudno.
Trochę statystyk na poparcie typu. Mecze Delbonisa w Indian pod kątem gemów (odpowiednio 22,23,33). Monfils grał tylko dwukrotnie z racji rozstawienia (25,16). Spotkali się jeden raz dwa lata temu w Cincinatti. Trzysetowy bój z 27 gemami. Ja nie potrzebuje więcej argumentów.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom