>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.02.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 17. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Gent - Wolfsburg
Godz; 20:45
Typ: Gent
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gent w tym sezonie gra naprawdę nieźle. W tabeli belgijskiej ekstraklasy zajmują drugie miejsce mając tyle samo punktów co lider Club Brugge. Szczególnie dobrze grają u siebie. W 13. meczach zgromadzili 30. punktów. Wygrali 7. ostatnich meczów na swoim stadionie z rzędu. Równie dobrze szło im w fazie grupowej LM - pokonali u siebie Valencię i Zenit, uratowali też remis z Lyonem. Moim zdaniem ta ekipa jest naprawdę mocna i na pewno mogą narobić kłopotu nawet silnym przeciwnikom.
Tyle tylko, że Wolfsburg do jakoś szczególnie silnych przeciwników nie należy. Zajmują miejsce w środku Bundesligi i choć matematycznie rzecz ujmują mają szanse na europejskie puchary to mi wydaje się to dosć wątpliwe. Ich najsłabszą stroną są mecze wyjazdowe. W lidze są pod tym względem najgorszą drużyną. W 10. meczach zdobyli ledwie 6. punktów - wstyd, bo mówimy przeciez o wciąż aktualnym wicemistrzu kraju. Ostatni mecz o punkty na wyjeździe wygrali 25 listopada - z CSKA Moskwa w LM. Potem mamy 3. porażki i remis.
Śledząc wyniki obu zespołów uważam, że to Belgowie prezentują lepszą formę i mają szansę na osiągnięcie dobrego wyniku. Nie przesądzałbym sprawy awansu, bo Wolsfburg na swoim stadionie może uzyskać dobry wynik, dlatego tymvbardziej Gent będzie chciał uzyskać jakąkolwiek zaliczkę.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Extraliga, Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mlada Boleslav - Karlovy Vary
Typ: 1 HA -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ten typ opieram na statystyce. MB, 5. drużyna ligi, gra z ostatnią KV, która u siebie zdobyła 22 pkt., a na wyjazdach 20, więc jest mniej więcej fifty-fifty. Ostatnie 7 meczów wyjazdowych przegrała różnicą co najmniej 2 goli. Mlada Boleslav natomiast analogiczną liczbę spotkań u siebie skończyła z bilansem 4-3, z tym, że wszystko, co przegrała, dotyczyło pierwszej trójki z tabeli (Liberec, Mountfield, Sparta). Pozostałe mecze, w tym dwa ostatnie, wygrała również co najmniej 2 bramkami.
Można zagrać czystą jedynkę po kursie 1.60, ale ja nie mogę się oprzeć pokusie i podbijam stawkę.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Roma-RealM
Typ: Real wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Sportingbet
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w ramach piłkarskich rozgrywek Ligi Mistrzów w którym to drużyna AS Romy przed własną publicznością podejmowała będzie ekipę Madryckiego Realu, goście sa moim faworytem do wyjścia z tej pary ,ale rownież do zwycięstwa już w pierwszym spotkaniu które w dniu jutrzejszym zostanie rozegrane w Rzymie, według mnie Roma nie będzie miała zbyt wielkich szans na dobry rezultat z zespołem z Madrytu, który jest obecnie w bardzo wysokiej dyspozycji i tym bardziej będzie zmobilizowany na spotkanie w lidze mistrzów gospodarze jakoś swoimi ostatnimi występami mnie nie przekonują, nawet w spotkaniu z zespołem Milanu na swoim stadionie mieli wielkie problemy i moga mowić o sporym szcześciu że udało im się ugrac remis po 1.Roma moim zdaniem nie jest zespołem który może zatrzymać drużynę Królewskich , którzy już na wyjeździe będa chcieli zapewnić sobie awans do kolejnej rudny tych rozgrywek , mój typ to wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Libertadores
Godzina: 3:00
Spotkanie: Santa Fe - Cerro Porteno
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: betsson
Analiza:
Spotkanie Santa Fe z Cerro Porteno w ramach 1 kolejki fazy grupowej Copa Libertadores. Santa Fe typowałem często. Zwyciezca Copa Sudamericana zawdziecza swoj sukces dzieki swietnej defensywie. W 12 meczach pucharowych az 8 razy zachowywali czyste konto i to było 6 meczow u siebie. W tych rozgrywkach premiowani są gospodarze spotkan, ale tez pada mało bramek. Santa Fe wydaje sie byc idealnym typem na dzisiejsza noc choc kurs niski (1.50 juz). Do grupy weszli pokonujac w dwumeczu 6-1 Oriente Petrolero. U siebie w lidze z kolei stracili tylko bramkę w 5 meczach. Takze uwazam ze dzis jest wielka szansa ze Cerro nie strzeli dzis gola. Cerro przegralo 2 mecze juz w lidze, często notuje na zmiane zwyciestwo-porazka itd. Niby wygrali ligę, ale duzy znak zapytania ich forma. Na wyjazdach w CL tez nie za dobrze sobie wczesniej radzili przegrywajac 7 z 9 spotkan.
⛔ 100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division, Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sporting Gijon vs FC Barcelona
Typ: Barcelona -2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niezbyt lubię obstawiać Barcelonę, bo dla mnie to drużyna z kaprysami i czasami humorkami. Nie raz, nie dwa sam byłem świadkiem jak Barcelona potrafiła rozbić przeciwnika przewagą 3 bramek, aby następny mecz rozegrać w bólach i ledwo wywalczyć wygraną. Jednak Barcelona to Barcelona. Dzisiaj klub z Katalonii przyjedzie na mecz do beniaminka hiszpańskiej ekstraklasy, do Gijon. W moim mniemaniu Gijon to drużyna w głównej mierze niestabilna. Czasami uda im się zagrać mecz po prostu wspaniały, jak ten z Realem Sociedad, który wygrali 5-1, ale co z tego jak większość im sezonu wygląda czerwono... Z tego względu, że w aktualnym sezonie przegrali 12 spotkań, 5 zremisowali i tylko 6 wygrali. Nawet jak na beniaminka to dla mnie słaby wynik. Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o ilość przegranych meczów w lidze, to Sporting jest 5 drużyną ligi jeśli chodzi o to zestawienie. Przed nimi są 3 kluby z grupy spadkowej i Espanyol, który w całej tabeli zajmuje miejsce za Gijon.
Dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem zaległym, Barcelona w tym tygodniu nie rozgrywa meczów ligi mistrzów ani pucharowych więc Luis Enrique do Azurii zabierze swój pierwszy garnitur. Ze składu wypadli tylko: Sergi Roberto, Jordi Alba, a także Douglas, Sandro i Masip.
Lider hiszpańskiej ligi w tym sezonie zdobywa średnio 2,69 bramki na mecz, tracąc przy tym 0,78 bramki. Nie wiem jak Was, ale mnie to przekonuje dodatkowo patrząc na mój typ. Jeśli chodzi o Head-to-Head obu drużyn, to na 7 spotkań w historii... Barcelona wygrała 6 i raz był remis.
Podsumowując, nie wydaje mi się, że słaby beniaminek mający swoje problemy i który walczy o utrzymanie będzie w stanie zagrozić Barcelonie. Barcelonie, która w tym sezonie potrafiła rozbić Atl. Bilbao 6:0, Celtę Vigo 5:1 czy Valencie 7:0. No nie widzę po prostu żadnych powodów nawet do remisu. Wydaje mi się, że w tym meczu padnie wynik 3:0 i taki pozwoli mi zamknąć typ na plus.
⛔ 100
 
cappadonna 0

cappadonna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division, Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Gijon - Barcelona
Typ: under 3.5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Uważam, ze po tym kursie warto zagrać. Barcelona na wyjazdach dużo nie strzela, a gospodarze ostatnie mecze u siebie grają przyzwoicie, jak na drużynę tuż nad strefą spadkową. A bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami utwierdzają w tym przekonaniu.
⛔ 100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Welsh Open
Godzina: 14.00
Spotkanie: John Higgins - Michael Georgiou
Typ: Higgins -2,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Drugi dzień z rzędu w stronę Higginsa. Wczoraj mnie nie zawiódł i bardzo pewnie odprawił Bairda 4-0, wcześniej Hicksa także do jaja. Broni tytułu wywalczonego przed rokiem i widać że nie ma zamiaru oddać trofeum. Forma jest wysoka, motywacja również, zawodnik tuż za ścisłym topem. Gra z Georgiou który moim zdaniem wcale nie jest lepszym zawodnikiem ani od Bairda ani od Hicksa. Przyznać trzeba co prawda ograł 4-0 Jona Jonesa oraz 4-2 Petera Ebdona a to zawodnicy całkiem solidni. Sam zawodnik jes jednak bardzo przeciętny i na poprzednie 8 spotkań wygrał jedno. Z reguły wszędzie odpada w kwalifikacjach albo pierwszych rundach. Teraz jest już w trzeciej i to ewidentnie powinien być jego gładki koniec.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Marseille 2016
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Cilic M. - Haase R.
Typ: Haase R. +1,5 seta
Kurs: 2.74
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 5:0 z lat 2006-2015. Obaj są z podobnego rocznika, a ja już wiele razy się przekonałem, że właśnie często bywa tak, że rówieśnicy grają zacięte spotkania. Cilic w tym roku kompletnie nie błyszczy swoją formą. Tak szczerze to nikogo ciekawego nie pokonał, za to zaliczył wiele dziwnych porażek. W obecnej sytuacji 1,10-1,20 to jakieś totalne nieporozumienie jeżeli chodzi o kursy.
Robin Haase może nie jest jakimś asem tenisa, ale on niekiedy potrafi odpalić i zagrać dobry mecz. U siebie na 500 w Holandii mu nie poszło, bo od razu trafił na solidnego przeciwnika Simona Gillesa który zagrał w półfinale tego turnieju. Jednak w 1 secie z nim wtedy powalczył, tutaj jak na razie w Marsylii oddał w pierwszym meczu turnieju z Sousą tylko 4 gemy! To musi budzić podziw. Nie wiem czy nie lepszą opcją byłby handicap gemowy bo Cilic jeszcze może się wybronić w tym meczu jakoś swoim serwisem, to jednak w wymianach wcale taki groźny nie jest. Po takim kursie to aż grzech nie zagrać na seta dla Holendra.

Nie wiem czy nie lepszą opcją byłby set dla Stakhovskiego, ale wybrałem jednak wyższy kurs. Myślę, że któryś z tych Panów - mam tu na myśli Cilica i Wawrinkę straci seta, a kto wie czy nie wyleci nawet z podrzędnej 250...
✅ 174
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Roma-RealM
Typ: Real strzeli w obu połowach
Kurs 2,5
Buk: unibet
godz: 20:45
Analiza:
Drużyna z Madrytu, która zaczynała sezon pod wodzą Rafaela Beniteza tylko w jednym spotkaniu fazy grupowej straciła punkty: na wyjeździe zremisowała z PSG, odniosła pięć zwycięstw i oczywiście wygrała grupę obok Bayernu strzelając najwięcej goli ze wszystkich drużyn w tej fazie rozgrywek. Pod wodzą Zidane&#39;a w pierwszych pięciu spotkaniach Real strzelił rywalom aż 19 bramek, wygrał cztery mecze i tylko jeden z Betisem zremisował. Z szatni dochodziły wieści o zdecydowanej poprawie atmosfery, ale zespół może mieć problem czysto piłkarski, bo kontuzjowany jest Gareth Bale, który w tym sezonie jest chyba najrówniej grającym zawodnikiem ofensywnym, a ostatnio na uraz narzeka także Marcelo. Rzymianie w grupie rywalizowali z Barceloną, Bayerem Leverkusen i BATE Borisow. Mimo kiepskiego wyniku wyjazdowego meczu z BATE i wysokiej przegranej z Katalończykami na wyjeździe Giallorossi na finiszu rozgrywek okazali się lepsi od Aptekarzy, z którymi zdobyli cztery punkty i awansowali do fazy pucharowej z drugiego miejsca. Największym problemem drużyny jest słaba gra w defensywie; Giallorossi stracili w tej edycji Ligi Mistrzów aż 16 goli i tylko ostatnie w grupie A Malmoe, które grało właśnie z Realem miało gorszy bilans, a tyle samo bramek straciło najsłabsze w tej edycji LM Maccabi. W Serie A żadna z drużyn ze ścisłej czołówki nie straciła tyle bramek co Roma - aż 26.
⛔ 100
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna , Primera Division
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentinos Juniors - Velez Sarsfield
Typ: Powyżej 2,5 gola w tym spoptkaniu
Kurs:2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co jak co, ale ten kurs wydaje mi się w tym momencie odrobinę przesadzony. Sezon jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a forma drużyn z pewnością nie jest jeszcze stabilna. W ostatnim spotkaniu każdej z tych drużyn padły co najmniej trzy bramki, jak również dwa z trzech ostatnich mecz pomiędzy tymi zespołami zakończyły się z trzema łącznie strzelonymi golami. Obydwie ekipy grają już od dłuższego czasu w kratkę, a co parę spotkań każdej z nich trafia się mecz z naprawdę dużą ilością strzelonych goli. Widzę więc tutaj potencjał, a siły wydają mi się w tym momencie dość wyrównane. Uważam, że padną tutaj minimum trzy gole.
✅ 175
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: NHL, godzina 3:00
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
Ducks &#39;60 @2.40 bet365​

Popularni Nafciarze podejmują dzisiaj Kaczory. Goście po fatalnym początku sezonu wrócili na dobre tory i pewnie zmierzają do Play-Offs. Zmęczeni podróżą na pewno nie są, gdyż dwa dni temu grali z Flames w Calgary i lecieli na dzisiejsze spotkanie 45 min. Trip po Kanadzie rozpoczęli wygraną ze wspomnianymi Flames (6:4), z Oilers powinni potwierdzić tylko swoją dobrą formę i spokojnie myśleć o wizycie w Vancouver. Drużyna z Edmonton przegrała ostatnio z bardzo przeciętnymi Jets, a wcześniej wygrali z Leafs, którzy przebywają liczniej w szpitalu, niż na tafli. Większych absencji w obu ekipach nie ma, no może po tym, że zabraknie Gibson&#39;a w bramce Ducks, ale Andersen jest na tym samym poziomie. Zresztą obronił 33 SOG ze strony Płomieni. Nie widzę innego scenariusza, niż pewna wygrana Kaczorów z najsłabszym zespołem nie tylko Dywizji Pacyfic, ale i Konferencji Zachodniej. Go Ducks!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, GRECJA: Super League
Spotkanie: Levadiakos-Atromitos
Godz; 18:30
Typ: Levadiakos + 0,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Atromis jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu, dziś zdecydowałem się na zestawienie go z innym zespołem z dołu tabeli.Oba zespoły dzieli jeden punkt. Paradoksalnie ich dzisiejsi rywale lepiej radzą sobie w delegacji niż na własnym boisku. Jednak jak to w Grecji bywa często własne boisko jest większym atutem niż w pozostałych ligach europejskich. Taka analogie można zaobserwować w pojedynkach obu zespołów na przestrzeni ostatnich lat - gospodarze nie przegrywali.Gospodarze radzą sobie nieco lepiej u siebie niż goście na wyjeździe, co ciekawe obie ekipy ograły AEK Ateny. Ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem Atromisu 1:0 na własnym obiekcie (sierpień 2015) wtedy to Atromis był zupełnie inną drużyną, która świeżo co odpadła z kwalifikacji LE z Fenerbache.
W zespole gospodarzy nie wystąpi ponownie Giakoumakis, który odnotował w tym sezonie 4 trafienia. W zespole przyjezdnych w porównaniu z ostatnim meczem zabraknie Stojceva i hiszpana Usero. Mecz będzie stał na wyjątkowo beznadziejnym poziomie, ale wszystkie liczby lekko wskazują na gospodarzy, dlatego decyduje się podeprzeć handicapem.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Marseille 2016
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stakhovsky - Wawrinka
Typ: Stakhovsky wygra 1 set
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sergey po wygraniu meczu z Lopezem nabierze jeszcze wiekszego powera i pewnosci siebie. Licząc na jego dobrą grę i ewentualnie urwanie seta Stanowi zdecydowanie stawiam że będzie to 1 set. H2H bardzo korzystne dla Sergeya i w ich potyczkach wlasnie 1 set padal jego lupem, a nawet dokladnie w Marsylii wygral mecz przy kursach dosyć podobnych co teraz. Motywacji na pewno nie za braknie bo obrona punktow przez niego w tym turnieju jest ważna i spokojnie stać go na sprawienie niespodzianki w tym meczu. Dodatkowo gra w hali na takiej nawierzchni to nie jest mega ulubiona sprawa dla Stana. Nawet jak tego nie zrobie to liczę na urwanie tego seta i to w 1 podejściu zanim Stan weźmie poważnie za grę. Po takim kursie żal nie próbować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Real Madryt
Typ: Wygrana gości + powyżej 2.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: betsson
Analiza:
W tej parze faworytem do awansu może być tylko jedna drużyna. Jeżeli Barcelona nie straci jutro punktów z Gijon to Real będzie tracił do niej w lidze 7 punktów i nie ma co się łudzić - jeżeli na poważnie będą chcieli myśleć o zdobyciu jakiegoś trofeum w tym sezonie to wszystkie siły muszą przenieść na ligę mistrzów. Real pod wodzą Zizou strzela mnóstwo bramek, na dodatek CR7 będzie chciał szlifować swój rekord w ilości bramek w LM. AS Roma traci natomiast sporo bramek w Serie A (w fazie grupowej ligi mistrzów też straciła mnóstwo goli, najwięcej w swojej grupie - 16 bramek w 6 meczach!) a awans do 1/8 finału uzyskała tylko poprzez lepszy rezultat bramek od Bayeru. W Serie A mimo ostatnich dobrych wyników nadal tracą bramki prawie w każdym meczu, nawet z zespołami z dolnej póki - 19 Capri, 17 Sampdoria czy 18 Frosinone. Nie wierzę, że Real zagra tutaj bardzo zachowawczo i nie strzeli przynajmniej dwóch - trzech bramek. W fazie pucharowej nie ma miejsca na okazywanie słabości. AS Roma także może pokusić się o strzelenie bramki na swoim terenie, over powinien więc zostać spokojnie pokryty.
Dla osób chcących zagrać bardziej zachowawczo polecam Wygrana gości + powyżej 1.5 po kursie 2.10
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
turi13 39

turi13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Real Madryt
Typ: Real Madryt Powyżej 1,5 Gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam Serdecznie,
Tak na szybko.
Ostatnie wyniki Romy:
12.02.16 Carpi AS Roma 1 : 3
07.02.16 AS Roma Sampdoria 2 : 1
02.02.16 Sassuolo AS Roma 0 : 2
30.01.16 AS Roma Frosinone 3 : 1
24.01.16 Juventus AS Roma 1 : 0
Ostatnie Wyniki Realu:
13.02.16 Real Madryt Ath. Bilbao 4 : 2
07.02.16 Granada Real Madryt 1 : 2
31.01.16 Real Madryt Espanyol 6 : 0
24.01.16 Betis Real Madryt 1 : 1
17.01.16 Real Madryt Gijon 5 : 1
Różnica klas Realu i Romy jest oczywista. Debiut Zizou w LM. Real potrafi. Uważam, że Real spokojnie stać na wbicie co najmniej 2 bramek w Rzymie.
pozdrawiam !
Kiepska analiza
 
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Liga Mistrzów
Godzina: 16:30
Spotkanie: Halkbank Ankara-DHL Modena
Typ: 2
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam ! W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań fazy play-off zmierzą Halkbank Ankara z DHL Modena. W obydwu zespołach nie brakuje gwiazd światowej siatkówki dlatego jestem przekonany że to spotkanie będzie stało na bardzo dobrym poziomie. W ekipie Halkbanku pierwszoplanową postać gra kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak, ponadto grają tam tacy zawodnicy jak Dragan Travica, Tsvetan Sokołov,Kevin LeRoux czy były zawodnik ZAKSY Dick Kooy. Mimo tak ogromnego potencjału podopieczni Lorenzo Bernardiego bardzo męczyli się w swojej grupie która poza Zenitem Kazań była zwyczajnie słaba. Męczarnie z zespołami typu Tirol Innsbruck czy Budva pokazują że Halkbank zwyczajnie słabo radzi sobie w Lidze Mistrzów. W lidze Tureckiej natomiast prowadzi w tabeli mając sześć punktów przewagi nad Arkasem Izmir. Co do Modeny zespół naszpikowany gwiazdami takimi jak lider reprezentacji Francji Earvin NGapeth , genialni Brazylijscy zawodnicy Bruno i Lucas. Do tego dochodzi dwóch bardzo dobrych Włoskich zawodników Mateo Piano i Luca Vettori. Modena w swojej grupie nie zachwycała grą ale jednak też ta grupa nie było zbytnio wymagająca. Dzisiaj jednak to Modena jest faworytem tego meczu i wydaje mi się że jeżeli zagra na swoim najwyższym poziomie to powinna sobie poradzić z ekipą Halkbanku.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Roma - Real Madryt
Typ: Real (-2 azjan)
Kurs: 5.0
Bukm: bet365
Analiza
Kolejny dzień z Liga Mistrzów przed nami. Bardzo ciekawie zapowiada sie spotkanie wicemistrzów Włoch z wicemistrzami Hiszpanii. W mojej opinii Szczesny i spółka nie maja czego szukać w tym dwumeczu. Real &quot;odpadnięciu&quot; z pucharu króla nadal ma szanse wygrać dwa trofea i zapewne zrobi wszystko by to osiągnąć.
Rundę grupowa Królewscy przęsło fenomenalnie, w swojej grupie wygrali 5 spotkań i jedno zremisowali, a rywalizowali z PSG, Szachtarem i Malmoe. Roma natomiast do rundy pucharowej awansowała tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek od Bayeru Leverkusen, zdobywając zaledwie 6 punktów we wszystkich meczach.
Oba zespoły w swoich ligach grają całkiem dobrze, mogą pochwalić sie seriami meczów bez porażki lecz wydaje mi sie ze obecnie Seria A to tylko Juventus, a reszta musi jeszcze poczekać by wrócić na salonu europejskie.
Jeśli chodzi o składy to Zidane nie może skorzystać m.in. Z Bale, a w ekipie gospodarzy nie Ujrzymy m.in. Tottiego i Rossiego. Stawiam na pewne 3-0 gości gdyż Real już pokazał w tej edycji Lm, ze zamierzają dojść daleko. Liga włoska po prostu jest dużo słabsza od Primiera Division.
Zwrot
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Tipsport Extraliga
Godz: 17:30
Spotkanie: Mlada Boleslav - Karlove Vary
Typ: Mlada Boleslav -2.5 AH
Kurs: 3.03
Bukm: Pinnacle
Analiza:
Oczywista oczywistość. Mlada Boleslav jest obecnie jedną z najlepiej spisujących się drużyn w Extralidze. Aktualnie z 72 pkt zajmują bezpieczną piątą lokatę gwarantującą start w głównej części play-offów. Tym niemniej drużyna z miasta Skody nie ustaje w wysiłkach poprawienia tej lokaty i uzyskania rozstawienie wraz z przewagą własnego lodu. Przybliżyć gospodarzy do tego może dzisiejsza wygrana nad ostatnią w tabeli drużyną z Karlowych Var. W zespole gości już od dłuższego czasu nie dzieje się dobrze. Zarówno przed sezonem, jak i w trakcie w niezbyt przyjemnych okolicznościach rozstano się z kilkoma doświadczonymi zawodnikami stanowiącymi trzon zespołu, jak choćby David Hruska czy Radek Duda. Obecne wyniki są potwierdzeniem złych decyzji, gdyż Karlove Vary niedość, że przegrywają (6 porażek w ostatnich siedmiu starciach), to w dodatku w słabym stylu (bramki w ostatnich siedmiu meczach 10-27). Mlada Boleslav w domu jest bardzo trudna do pokonania (tylko sześć porażek w 22 starciach, przy czym tylko trzy w regulaminowym czasie gry). Mają dobry duet bramkarz Rittich-Ruzicka, zaś w ataku mieszankę młodości: Lenc, Jarusek, Hyka z doświadczeniem: Vyborny, Pabiska etc. Spodziewam się tu pewnej wygranej gospodarzy.
⛔ 100
 
K 9

kyso14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gent - Wolfsburg
Typ: Wynik końcowy/Liczba bramek - 1/2.5+
Kurs: 4,50
Bukmacher: bET 365
Analiza:
Mój kieruję głownie na tym jak Gent radzi sobie w lidzę i ogólne mecze u siebie. 15 ostatnich meczy u siebie Gent wszystkie wygrane i tylko 2 remisy i przegrana z Charleroi i z tego 10 razy powyżej 2,5 bramki. Po przerwie Wilki na wyjeździe słabo ostatnie 10 meczy 5 porażek 4 wygrane i remis. Zbyt pięknie to nie wygląda. Myślę, że Wilki będą chcieli strzelić bramkę na wyjeździe by mieć łatwiej u siebie o awans. Lecz Gent u siebie jest za silną ekipą by przegrać ten mecz z Wilkami . Myślę tutaj o wyniku 2:1 lub 3:1 dla Gent.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom