>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.05.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg-Kiel
Typ: Wolfsburg
Kurs:
1,90
Bukmacher: fortuna
Witam! Na czwartek zdecydowałem się zagrać typ w Niemczech gdzie Wolsfsburg będzie walczył o utrzymanie się w Bundeslidze. Ich rywalem będzie Kiel, które ma nadzieję na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej - Bundeslidze. Szczerze powiedziawszy to strasznie zawodzi mnie drużyna z &quot;Miasta Volkswagena&quot; bo już drugi sezon z rzędu walczą w barażach o utrzymanie się w 1 lidze. Mam w pamięci jeszcze czasy gdy konkurowali z Bayernem o 2 miejsce, zdobywali Puchar Niemiec, wygrywali 2-0 z Realem Madryt w Lidze Mistrzów czy zdobyli mistrzostwo Niemiec w 2009 roku. Coś niedobrego dzieje się w tej ekipie.. ale uważam, że tym razem również uda im się utrzymać w Bundeslidze i w kolejnym sezonie przełamią złą passę i wskoczą ponownie na wyższy poziom, jaki prezentowali jeszcze przed kilkoma laty. Moim zdaniem w tym meczu są zdecydowanym faworytem - dysponują lepszą kadrą, grają u siebie i na dodatek chęć utrzymania się w Bundeslidze jest ogromna. Jeśli chodzi o Kiel to muszę przyznać, że ta drużyna z jednej strony mi bardzo zaimponowała, ale i też rozczarowała. Przed tym sezonem mało kto by się spodziewał, że wgl uda im się walczyć o miejsce w Bundeslidze, ale mieli dużo szans aby już teraz nie martwić się o baraże, zająć 2 miejsce i awansować.. niestety pod koniec sezonu złapali zadyszkę. Fajnie jakby znaleźli się w 1 lidze, aczkolwiek w tym meczu daję im niskie szanse. Są drużyną która słabo prezentuje się na wyjazdach i ostatnio nie znajduje się w najwyższej formie. Wolfsburg natomiast pokazał, że kiedy trzeba to potrafią się zmobilizować i wygrać - jak chociażby w ostatnim meczu 4-1 z Koeln.
Jak dla mnie czyta jedynka na to spotkanie. Kiel może powalczyć o awans, ale na swoim własnym obiekcie.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 3:00

Spotkanie: Houston - GSW
Typ: GSW -4,5
Kurs: 2,70

Bukmacher: unibet
OPIS:
Ponownie wracamy do Houston, gdzie gospodarze będą chcieli wygrać mecz z Wojownikami z Oakland. Wiecie co... mam pewną wizję tej serii, i nie wiem czemu zacznie się w teksasie od 0-2, a goldeni skończą u siebie wynikiem 4-0. Pokażą swoją dominację, która z pewnością posiadają. Szukałem, ale zrezygnowałem z punktów za 3 Klaya, myślałem również o zbiórkach Greena, ale postawie po raz kolejny na zwycięstwo pewne wojowników. Będziemy znów świadkami szybkiej gry i wielu punktów za 3 pkt, co pomogłoby w zbiókach Greena, oraz trójkach Klaya, ale dobra niech będzie, że moja wizja sprzed pierwszego meczu niech się spełni. Mózg mówił zaciętą serię, ale gdzieś tam z tyłu mojej głowy było to magiczne 4-0. Houston to Harden i Paul ciężko ich zatrzymać, ale jak widzieliśmy Duranta też Houston nie zatrzyma. Jeżeli Curry w końcu zacznie trafiać za 3 pkt (1/5 w ostatnim meczu), a Thompson poprawi swoją celność (6-15) to typ wejdzie. Myślę, że można też próbować w Double-double dla Greena. Houston przepraszam, zasłużyliście w zasadniczym na ten finał, jednak wojownicy są według mnie za mocni. Z fartem!
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights-Winnipeg Jets
Typ: Przewaga wygranej- Jets wygra dokładnie dwoma bramkami
Kurs: 9.97
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie w Typach Dnia ???? Jakoś nie było czasu pisać analiz ale przez ostatni rok sporo się naoglądałem hokeja zza oceanu i postaram się podzielić moimi spostrzeżeniami.Wypatrzyłem fajny policyjny(997 ;) ) kurs na ten meczyk,miałem zamiar grać Winnipeg -1,5 gola i to też jest dobry kierunek moim zdaniem ale po kursie prawie dycha że Jets wygrają dokładnie dwoma golami można spróbować.Do rzeczy.Nadal jestem w tej grupie która przeciera oczy i nie dowierza jak fantastyczną drużyną stali się VGK.Złamali wszystkie przewidywania,prognozy i analizy i prą nieprzerwanie do przodu w stronę Finałów.Napewno atmosfery i zaangażowania nie można im odmówić.Umiejętności także.MA Fleury na bramce jest niesamowity.Atak z Marssechaultem,Karlssonem ,Smithem czy druga piątka z Haulą ,Nealem czy wskrzeszonym Tatarem robi świetne rzeczy.Mimo wszystko-oni już wygrali.Naprawdę.Kto tam nie zostanie mistrzem NHL oni wygrali.To może być atutem bo grają bez presji ale i może im braknąć doświadczenia,ogrania na tym etapie.
To teraz o Jets.Moim zdaniem najmocniejsza ekipa w całej pozostałej w Play Off czwórce.Hellebuyck na bramce równie świetny co Fleury.Obrona którą dowodzi Byfuglien to często forteca nie do zdobycia i przebicia.Gości dosłownie odbijają się do tego wielkiego człowieka(120kg wagi,196cm wzrostu-przy takiej sprawności na łyżwach-wow).W tych PO jest kapitanem tego statku -5 goli,10 asyst,strach w oczach rywali kiedy jest na lodzie.Ostatnio nawet typowy zabijaka z Vegas Reeves się od niego odbił jak piłeczka.W pierszej piatce goście jak Scheifele,Wheeler,Trouba ,drugiej Laine,Ehlers,Stastny(przechwyt sezonu z Blues),jest jeszcze Little czy Myers,Ci goście są mocno gotowi na sukces jakim będzie Finał Stanleya i kazdy z nich potrafi przejąć mecz dla swojej drużyny.Gracze Vegas w mojej opinii jescze nie są na takim poziomie,to często młodzi goście potrzebujący więcej meczów na tym poziomie.
Fakty są takie-po dwóch meczach w Kanadzie jest remis 1-1.Pierwszy mecz ułożył się świetnie dla Jets-szybkie 3 gole ustawiły mecz i skończyło się 4-2 ale to była raczej mocna dominacja Winnipeg.W game 2 lepiej ułożyło się dla Vegas i mimo że oddali mniej strzałów to wygrali 3-1 ale myślę że po prostu Jets dali się trochę za bardzo rozluźnić i ponieść myśli że skoro poszło gładko w game 1 to tak będzie w game 2.Błąd wykorzystany.Dziś będą chcieli odzyskać przewagę lodu i uważam że znowu docisną Rycerzy do band.Fizycznie to jest ekipa doskonała,bez słabych punktów.Technicznie też nie odstają od Vegas za to Knights mają umiejętność świetnego wyprowadzania kontrataków.
Napisałem co wiem i jak będzie zobaczymy ale ja idę w kierunku pewnej wygranej graczy z prowincji Manitoba czyli Jets dokładnie dwoma golami.Sam kurs na ich wygraną ok 2.80 czy -1.5 po 3.70 też fajny ale jak się już tak dawno nie widzieliśmy to zaszalejmy na początek.Powodzenia wszystkim!
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston-Golden State
Typ: Harden +31,5
Kurs:
1,75
Bukmacher: fortuna
Witam. Houston po pierwszej rundzie z GS jest w plecy...Drużyna musi zrobić wszystko ,aby wygrać to spotkanie,ponieważ Golden State jest faworytem do wygrania Playoff.... Houston nie może sobie pozwolić na podwójną porażkę u siebie,bo to może ich powoli wskazać na pożarcie przez ekipę GS. Są dwie drogi do obstawiania...Houston (1) albo Harden (+) .... wybieram tą drugą dróżkę iż uważam,że Harden zrobi te punkty...a noga zespołu z tak mocnym przeciwnikiem może się przewinąć.....Nie zawsze chcieć to móc ... Jest to sport drużynowy i tu trzeba patrzeć na dyspozycję nie jednostek ,a wyjściowych piątek + rezerw... Jednakże gwiazdy będą robiły wszystko ,aby powrócić z uśmiechem na twarzach do szatni. Harden nie zawiedź nas ????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Wolfsburg-Kiel
Typ: 1/1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:30
analiza: Pierwsze spotkanie barażowe o byt lub awans do piłkarskiej Bundesligi. Wolfsburg na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Kiel. Ekipa gospodarzy w tym pierwszym meczu jest stawiana w roli lekkiego faworyta do zwycięstwa pomimo tego że końcówka sezonu nie była dla nich najlepsza, nie licząc wygranej w poprzedniej kolejce 4:1 z zespołem z Kolonii to ekipa popularnych wilków nie rozpieszczała za bardzo swoich kibiców , wcześniej zanotowali aż 5 porażek oraz 2 podziały punktów w spotkaniach na własnym stadionie więc jest to wynik niezwykle kiepski, goście natomiast zanotowali najmniej porażek w całej drugiej bundeslidze i na pewno gospodarze nie będą tutaj mieli łatwego zadania, nawet śmiem twierdzić iż muszą tutaj wygrać żeby w rewanżu mieć jakiekolwiek szanse na zostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kiel miał znacznie lepsze wyniki w spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie , więc myślę że w tym pierwszym spotkaniu gospodarze okażą się zespołem o jedną bramkę lepszym, Mój typ to wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia
Spotkanie: Ryan Gibbons - Kristian Sbaragli
Typ: Kristian Sbaragli
Kurs: 2,40
Bukmacher: Etoto
Godz: 12:05
Profil i trasa etapu w dziale
Typ ryzykowny, od razu trzeba to wspomnieć ale ja mam trochę inne podejście do jutrzejszego etapu niż buki. Te nastawiają się na sprint i taki powinien być ale klasycznych sprinterów to ja tam widzę tylko kilku. Nie po to 11km przed metą zaczyna się podjazd 4km (średnio 4,2% ale początek nawet do 10% i końcówka też stroma), a potem zjazdy prawie do 1km przed metą, żeby tutaj miał być sprint z większej grupy. Takie ułożenie terenu to coś dla van der Sande, Mohoricia, Viscontiego, Polanca czy Lu-Lu Sancheza do spróbowania swoich sił. Meta na torze F1 Imola i tam nie powinna wjechać wielka grupa. Ze sprinterów widzę do końca Bennetta, Vivianiego, Modolo - reszta to ciężko powiedzieć. Sbaragli jak na początku wyścigu pisałem przekształcił się bardziej w klasycznego kolarza i przez to daje mu większe szanse na przejechanie tego trudnego odcinka. Szybkości mu wyraźnie brakuje ale przy odsiewie klasycznych sprinterów może powalczyć o solidne miejsce.
Gibbons zaczął bardzo dobrze na pierwszym sprincie ale potem praktycznie go nie widać. Często się gubi, trochę też niezrozumiałych taktycznie decyzji. Dziś nie miał szans na sprint, a mimo to żyłował się mocno i tylko niecałe 2 minuty straty do Yatesa na mecie. Lepiej pojechał niż Atapuma, Hermans, Stybar czy Ten Dam ale co to mu dało oprócz straty sił? Reszta sprinterów, w tym Sbaragli, spokojnie ponad 9 minut straty w grupetto zajechali na metę i zbierali siły na jutrzejszy etap. Jutro będzie mu bardzo ciężko przejechać z najlepszymi do samej kreski.
⛔100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Nowy
Dyscyplina:
NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston-Golden State
Typ: Golden State (-6,5 pkt)
Kurs: 3,25
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Dubluje swój typ z przed 2 dni. Kolega wyżej napisał że ma wizję na tą serie, i ja mam bardzo podobna. Monster Duran, Klay na swoim poziomie, a w zanadrzu jest jeszcze Curry, który po powrocie nie zagrał jescze fajerwerków. Myślę że w końcu musi to nastąpić. Nie mogę znaleźć wyższego hand więc gram tylko 6,5 pkt. Do Oakland GSW pojedzie prowadząc 2:0 w serii.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Exeter - Lincoln
Typ:
Gospodarz wygra lub zremisuje 1x
Kurs: 1.45
Bukmacher forbet
Analiza:

Rewanżowy mecz w barażach o awans do League One. W pierwszym meczu remis 0:0. Dziś buki dają równe szanse obydwu zespołom. Ja idę w stronę Exeter. Grają u siebie, w sezonie zasadniczym zajęli wyższe miejsce, grali w barażach już w ubieglym sezonie, Lincoln dopiero rok temu awansował do League Two. Exeter u siebie w ostatnich 10 meczach 5 razy wygrał, 4 zremisował i 1 przegrał. Lincoln na wyjeździe w ostatnich 10 meczach 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. W meczu ligowym tych zespołów Exeter wygrał u siebie 1:0. Gospodarze dziś bez ubytków kadrowych.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier - Nantes
Typ:
over 57.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj na tapetę bierzemy piłkę ręczną i powyższy mecz. Linia na over dosyć niska patrząc na to ile obie drużyny rzucają w ostatnich meczach. Myślę, że bukmacher sugeruje się ostatnim meczem gdzie padł łącznie wynik właśnie 57 punktów.
H2H choć stare, korzystne dla typu, tylko w ostatnim meczu padło 57 bramek, w każdym kolejnym cofając się do maja 2017 roku padło więcej niż wystawiona linia. Patrząc na mecze z innymi przeciwnikami linia wydaje się do pokrycia bez wiekszych problemów.
Powodzenia!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 12:30
Spotkanie: Aljaz Bedene - Pablo Carreno Busta
Typ: Aljaz Bedene
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj widzę tutaj niezły typ w typ zdarzeniu i bardzo prawdzopodobny. Hiszpan widać, że ostatnio jakby bez formy, jest bardzo niepewny i niestabilny. Potrafi przegrać z zawodnikiem notowanym daleko za sobą. Turnieje w Portugalii i Hiszpanii to całkowita klapa i porażka z jego strony. W Rzymie przeszedł już dwóch zawodników, jednak w każdym tracił seta, a przeciwnicy nie należeli do tych najlepszych. Słoweniec natomiast ostatnio forma wzrastająca i całkiem nieźle się prezentuje. Upatruję tutaj dzisiaj zwycięstwa Bedene. Dzisiaj również mecz mega zdolnego Shapovalova z Nadalem i wydaje mi się, że kursy jednak są tutaj przesadzone. Myślę, że Kanadyjczyk dzisiaj powalczy i ugra tak minimalnie z 6 setów, a przy dobrych wiatrach ugra seta lub nawet wygra. Thiem ostatnio pokazał, że Rafa jest do ruszenia i Shapo powinien pójść za ciosem, tym bardziej, że już z nim wygrał rok temu ????

⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20.15
Spotkanie: Finlandia - Szwajcaria
Typ: Over 6 goli azjan
Kurs: 2,7
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Wczorajszy typ na Hammarby wszedł choć gospodarze dwukrotnie musieli gonić wynik. Dzisiaj wracam do hokeja. W kopanej widzę szanse dla Kiel na bramkę oraz Lyngby, ale nie wiem czy wygrają swoje spotkania, więc tu podaję coś innego.
Faza play-off rozpoczęta. Zostały najlepiej spisujące się drużyny. Bardzo ciekawą według mnie parkę tworzy Finlandia i Szwajcaria. Jedni i drudzy są w gazie i nie sądzę, żeby nagle przestali strzelać. Tak jak pisałem w poprzednim typie na hokeja - nie jestem nawet fanem tej dyscypliny. Powiem więcej nie przepadam za hokejem i dziwię, się że w ogóle chce im się latać za tym krążkiem z zakrzywionymi fujarkami ???? Jednak sześć bramek strzelonych amerykanom i ofensywny styl szwajcarów powinien dzisiaj przynieść mieszankę wybuchową. Kursy na oddsportal też mocno lecą w dół, a więc są przesłanki, żeby ten typ wszedł. Dla bezpieczeństwa można zagrać over 5. Powodzenia! Może znowu zakończymy dzień happy endem ????
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20.15
Spotkanie: Finlandia - Szwajcaria
Typ: Finlandia/+4,5
Kurs: 2,16
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Finowie z dwiema porażkami wygrali swoją grupę.
Ulegli gospodarzom Danii 3-2 oraz po dogrywce przegrali z Niemcami. Poprzednie spotkanie wygrali dość niespodziewanie wysoko z USA, a był to mecz o pierwsze miejsce w grupie. Dzięki temu Finowie trafili na teoretycznie najsłabszego rywala z grupy A czyli Szwajcarów. Helweci do Play Off trafili rzutem na taśmę. Dopiero w ostatnim meczu z Francuzami, który wygrali 5-1 zapewnili sobie udział w fazie pucharowej.
W ekipie Finlandii w tych rozgrywkach błyszczy zawodnik NHL grający na co dzień w Carolina Hurricanes Sebastian Aho. W punktacji kanadyjskiej ma już 17 punktów (9 goli 8 asyst) co daje mu lidera. W top 3 punktacji kanadyjskiej jest również Teravainen, który także gra w ekipie z Caroliny. Finowie rok temu przegrali w meczu o brąz z Rosjanami. Myślę, że w tym roku również będą się bić o medal.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nishikori - Kohlschreiber
Typ: Nishikori
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Japończyk od finału w Monte Carlo sporo odpoczywał, a raczej zmagał się z kontuzją nadgarstka, przez co kreczował z Garcia Lopezem w Barcelonie, ale już chyba ostatecznie wszystko ok, tutaj ograny Lopez, wczoraj konkretny mecz z Dimitrovem. Już w Madrycie nie było widać oznak kontuzji, ale trafił od razu na wracającego do formy Djokovicia i nie dał rady, jednak tutaj ma idealną okazję, aby zajść wyżej i rozegrać się przed Roland Garros. Natomiast Niemiec zastanawiam się skąd bierze siłę, bo w maju rozegrał już dziesięć spotkań w trzech turniejach, tak jak obstawiałem w meczu w Madrycie z Andersonem, że zabraknie mu pary, tak obstawiam i teraz. Nishikori jest głodny gry i na pewno nie odpuści. Kohlschreiber już na oparach ograł Khachanova, potem trafił na słabiutkiego ostatnio Socka, który jednak miał aż osiem szans na przełamanie Niemca, także ten serwis nie funkcjonował już za dobrze. Moim zdaniem dzisiaj Niemiec już się nie prześlizgnie.
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Rzym 2018
14:00
Paire B. - Cilic M.
Paire B.
2,91 w 1XBET
H2H 1:3 i podobna sytuacja jak w meczu Bedene z Bustą, tylko różnica jest taka, że H2H 1:3 dla Chorwata i wszystko grane na szybkich kortach. Co by jednak nie mówić, to Paire to taki nieobliczalny zawodnik któremu zdarza się zagrać naprawdę dobry turniej i tak chyba jest w Rzymie. Jak na razie zagrał dwa dobre mecze z Schwartzmanem i Gasquetem. A Cilic jak to Cilic, jeden z bardziej przeszacowanych graczy gdzie atakować go po kursach 1,20 mija się z celem, a tym bardziej na nawierzchni wolniej. Liczę na zacięty mecz, coś w okolicach 2:1 dla Francuza.
Pozostałe typy na dzisiaj...
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Premier League
Godzina: 20:15
Spotkanie: Michael van Gerwen - Rob Cross
Typ: Obaj 100+ checkout w meczu

Kurs: 2.5
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Niestety zaczynamy ostatni wieczór Premier League w sezonie w Darta. Oby był widowiskowo najlepszy i najbardziej emocjonujący, a w O2 w Londynie wystąpi MVG, Michael Smith, Rob Cross i Gary Anderson. Dużo nie będę się tu rozpisywać jeśli chodzi o oprawę, bo to po postu trzeba zobaczyć. Na rozpoczęcie wieczoru mamy hit Michaela van Gerwena z Robem Cross. W tym meczu postanowiłem wybrać zakład na checkouty obu Panów, a mianowicie ich over. 100+ na tak długim dystansie z pewnością są w stanie ugrać. I tutaj także nie ma co dużo się rozpisywać, ponieważ głównym argumentem zagrania takiego typu jest fakt iż gra numer 1 na świecie oraz Mistrz Świata. MVG na 98% zdobędzie takie wyzerowanie, a nóż może uda mu się najwyższe 170, na które od dłuższego czasu poluje i wychodzi mu to prawie idealnie. Rob chcąc nawiązać walkę, musi przełamać Holendra kilka razy, a to głównie może się stać poprzez wysokie wyzerowanie. Cross ma podobny procent c/o do MVG w całych zawodach, a obaj zajmują dwie czołowe lokaty. Więc mam nadzieję, że nie będzie tutaj najmniejszego problemu, a kurs z 1xbet dla mnie bardzo okazjonalny. Powodzenia!

✅150
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym
Godzina: 13:35
Spotkanie: Maria Sakkari - Angelique Kerber
Typ: Sakkari 2:0 w setach
Kurs: 3,60
Bukmacher: STS
Analiza:
W moim odczuciu, sprawa jest dzisiaj prosta. Zajmująca aktualnie w rankingu 42 miejsce, 22 letnia greczynka zaskoczyła mnie formą w tym turnieju, pokonała 2 faworytki w 3 setach, oglądając oba spotkania i z Bartens i Pliskovą z góry była skazywana na pożarcie, tak się jednak nie stało, nie rozrzucała głupio piłek po korcie, dobiegała do siatki, grała z głową. Fizycznie również jest dobrze przygotowana. Myślę, że w aktualnej formie załatwi dzisiaj w 2 setach była 1 rakiete świata, która nie ukrywajmy szuka swojego miejsca już od dłuższego czasu, w 1 rundzie pokonała Diyas, ale w moim mniemaniu już wczoraj powinna odpaść z Begu, gdyby ta miała mocniejszą psychikę i nie robiła ciągle głupich błędów. Jak dla mnie bet dnia a kurs, bardzo przyzwoity. Powodzenia
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:15
Spotkanie: USA - Czechy
Typ: 1 tercja - obie drużyny strzelą
Kurs:
2,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami święto Hokeja ciąg dalszy, dziś czas na ćwierćfinały a w nich 2 prawdziwe hity, jeden z nich omawiany właśnie przeze mnie USA podejmuje Czechów. Stawiam w tym meczu, że obie drużyny mocno zaczną rywalizację i już w pierwszej tercji strzelą po golu.
USA jak i Czechy w 5 meczach w fazie grupowej strzelali bramkę już w pierwszej tercji, obie ekipy potrafią strzelać dużo bramek i obie ekipy atakują i oddają dużo strzałów.
Minimalnym faworytem jest ekipa USA ale tak naprawdę, nie postawił bym na nich, że wygrają... moim zdaniem szansa 50 na 50 więc value po stronie Czech, gdzie dołaczyli do nich 2 świetnych Hokeistów w połowie fazy grupowej i widać było duży progres w grze. Pokonali nawet zespół Rosji po dogrywce.
USA w grupie pokonała Kanadę również po dogrywce i uległa Finlandii aż 2:6.
Fajna opcja na ten mecz z fajnym kursem.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kei Nishikori - Philipp Kohlschreiber
Typ: 2
Kurs: 2,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o ćwierćfinał. Ja w tym spotkaniu próbuję niespodzianki i idę w stronę Niemca Kohlschreibera. Japończyk Nishikori w 1 rundzie pokonał Hiszpana Feliciano Lopeza 2-0 (7-6 , 6-4) a wczoraj w 2 rundzie po bardzo wyczerpującym spotkaniu Bułgara Dimitrowa 2-1 (6-7 , 7-5 , 6-4). Kolba z kolei w 1 rundzie pokonał Rosjanina Chaczanowa 2-1 (7-5 , 6-7 , 7-6) a w 2 rundzie wygrał z Amerykaninem Sockiem 2-0 (6-4 , 6-3). Nishikori zmagał się w ostatnim czasie z kontuzją nadgarstka i w Barcelonie z tego powodu był zmuszony skreczować zaraz w swoim pierwszym meczu w turnieju przeciwko Garcia Lopez a w Madrycie przegrał zaraz w pierwszym starciu z Djokoviciem. Tutaj w Rzymie wygrał swoje 2 spotkania i dziś powalczy o ćwierćfinał ale z tego co widziałem wczoraj w jego meczu wolę spróbować niespodzianki i pograć na Niemca. Kei wczoraj jakoś tak nagle opadł z sił i sam nie wiem jak on dał radę ostatecznie zwyciężyć. Jego serwis wczoraj też bez większej mocy i chyba tylko może podziękować Dimitrowowi, że zameldował się w tej 3 rundzie. Owszem miał w tym spotkaniu zagrania takie, że ręce same składały się do oklasków, bo to klasowy zawodnik ale według mnie widać było u niego, że jednak jest po kontuzji i brakuje mu jeszcze trochę do tej pełni formy. Philipp mimo 34 lat wciąż solidny i groźny na cegle. On swój mecz grał przed wczoraj wiec miał więcej czasu na odpoczynek. Kei mecz z Dimitrowem rozgrywał wczoraj i był to wyczerpujący pojedynek co może mieć jakiś wpływa na to dzisiejsze spotkanie. Japończykowi brakowało już wczoraj mocy a do tego wrócił po kontuzji więc też inaczej u niego z regeneracją niż jak jest w pełni sezonu zdrów bez żadnych wcześniejszych problemów zdrowotnych. Pachnie mi tutaj niespodzianką i zaryzykuję na zwycięstwo Kolby. Gdyby Nishikori nie był po kontuzji i w całkowitej formie to bym tego nie grał ale tak próbuję na Niemca, bo on na mączce jest bardzo solidny a po tym co wczoraj widziałem w meczu Japończyka to mam bardzo mieszane uczucia i według mnie może mu po prostu dzisiaj zabraknąć energi jeszcze bardziej niż wczoraj. Zobaczymy.
⛔100
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga - Baraż o utrzymanie
Godzina: 20:30
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Kiel
Typ: over 3.5 zółtych kartek
Kurs: 1.52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wprawdzie jest to dopiero pierwsze spotkanie miedzy tymi druzynami w walce o utrzymanie lub awans do Bundesligi ale determinacji od poczatku nie powinno nam tutaj zabraknac. Proponuje wam typ na over 3.5 zoltej kartki z tego wzgledu ze ranga tego pojedynku jest ogromna. Linia nie jest zbyt wysoka i wybralem wariant najbardziej bezpieczny. Sedzia tego spotkania bedzie Pan Deniz Aytekin ze srednia 4.22 kartki na mecz co jak na standardy ligi niemieckiej jest bardzo dobrym wynikiem biorac pod uwage ukierunkowanie naszego typu. Bede mocno zdziwiony jesli dzisiaj na Volkswagen Arena przynajmniej 4 zoltek nie zobaczymy..
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom