>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.05.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg - Holstein Kiel
Typ: Holstein Kiel over 1.5 gola
Kurs: 3.60

Bukmacher: LVBET
Analiza:

Witam.
Kilka słów zostało już napisane o tym meczu, ja trochę inaczej niż koledzy wyżej i liczę na ofensywę Holstein Kiel... Od początku. Pierwszy z dwóch meczy, stawką gra w Bundeslidze. Drużyny do tej pory grały tylko raz i to było aż w 2009 roku, gdzie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Wolfsburga.
Wolfsburg rozegrał kolejny bardzo słaby sezon, gra kolejne baraże - tym razem myślę, że im się nie uda i stety/niestety zagrają w 2. Bundeslidze w przyszłym sezonie. Tak ja to widzę, nie każdy musi się zgadzać - przekonamy się niebawem... Trochę statystyk...
Wolfsburg w ostatnich 5 meczach stracił 11goli (?!) przy czym sami strzelili 6 bramek. W obecnym sezonie w sumie bilans -12 (36/48)
Holstein Kiel w ostatnich 5 spotkaniach stracili 7 goli, sami natomiast strzelili 17(!) ... Jeśli dodamy do tego fakt, iż drużyna gości strzeliła najwięcej w obecnych rozgrywkach w 2. Bundeslidze strzelając w sumie 71goli, przy czym tracąc 44. Daje to nam końcowy dodatni bilans +27 bramek.
Tak, wiem że to dwie różne ligi natomiast drużyna Holstein Kiel moim zdaniem jest na &quot;fali&quot; i na pewno zrobią wszystko by wywieźć korzystny wynik z boiska przeciwnika, o jednego gola jestem spokojny i myślę że warto pomyśleć sobie nad Btts/yes po fajnym 1.95, powinno wejść i sam również gram dziś. Ostatnie dni gorsze niestety, mam nadzieję że dziś pójdzie lepiej. Nie wiem jakim wynikiem zakończy się mecz, natomiast liczę na dwa gole gości ze względu na dobrą ofensywę, która była siłą ich w obecnym sezonie natomiast Wolsfburg według mnie &quot;dziurawy&quot;... Myślę, że warto spróbować. Dla &quot;marzycieli&quot; za drobne Holstein Kiel over 2.5 gola po magicznym 13.00... Wysokich wygranych!
Pozdrawiam
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 18:30
Spotkanie : FC Emmen : Sparta R
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.90
Bukmacher : Unibet
Decydujący dwumecz o to kto będzie w Eredivisie a kto w Jupiler League , powiem szczerze że gospodarze mnie zadziwili w półfinale tych baraży a mianowicie w poprzednim meczu pokonali spadkowicza z poprzedniego sezonu z Eredivisie zespół Nijmegen , w pierwszym meczu u siebie pokonali rywala aż 4:0 i na rewanż jechali na przysłowiowym luzie a tu masz Nijmegen wygrało 4:1 i ta bramka Emmen przesądziła o tym że w tym finale występują ale za rywala mają kolejnego przedstawiciela Eredivisie tym razem Spartę no i mecz u siebie stąd liczę że bramkę(i) zdobędą , na to samo liczę ze strony Sparty którzy w półfinałowym pojedynku pokonali Dordrecht , najpierw u nich wygrywając 2:1 jednak u siebie już to nie było takie proste gdyż do 77 min gry Dordrecht prowadził 2:1 jednak ostatecznie Sparta zadała cios i wyrównała 2:2 , a ze liga Holenderska ma się do tego że tak wysokie overy są częstym zjawiskiem i to że Emmen w półfinale pokazał że strzelać potrafią to liczę na gol za gol !
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Lega A Włochy
Godzina: 20.45
Spotkanie: Trento - Avellino
Typ: Avellino powyżej 72,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trzeci mecz ćwierćfinału fazy play off włoskiej Lega A pomiędzy ekipą Trento a drużyną Avellino. W rywalizacji do trzech wygranych na razie 1-1 (Trento 79-77, Avellino 80-59). Trento rundę zasadniczą zakończyli na piątej pozycji i bilans 18-12, Avellino zajęli czwarte miejsce w tabeli z bilansem 20-10. Pojedynek mocnej obrony ekipy gospodarzy ze świetnym atakiem po stronie drużyny gości. Spróbuję tutaj pójść w stronę gry ofensywnej jednak, bo z tych dwóch rozegranych już spotkań, wydaje się że to ten aspekt gry Avellino wyglądał lepiej - 77pkt i 80pkt. Avellino średnio rzuca na mecz około 83pkt (jako goście około 82pkt), Trento traci na mecz około 77pkt (jako gospodarze około 74pkt). Dzisiaj ekipa gospodarzy zagra bez swojego kluczowego gracza Joao Gomesa (9,6pkt/4,9zb), który za faule techniczne i dyskusję z sędziami w poprzednich grach, został zawieszony na dwa spotkania. Zawodnik który nie opuścił żadnego spotkania tego sezonu (liga, Eurocup), grał sporo (ponad 26min) i stanowił ważne ogniwo w tej mocnej obronie - pytanie teraz, czy trener Buscaglia będzie potrafił umiejętnie poukładać teraz tę grę zespołu, kiedy wypada nagle tak istotny gracz. Avellino w optymalnym obecnie zestawieniu, mają naprawdę mocnych strzelców tej ligi jak np. Rich, Wells, Scrubb, Fesenko, Leunen, Filloy czy dodani jeszcze przed play off, na wzmocnienie tej drużyny Auda (znany z gry w Radomiu w obecnym sezonie) i Renfroe (Galatasaray). Ta kadra jest naprawdę bardzo mocna i tutaj powinni mocno powalczyć o jak najwyższe miejsca, tym bardziej, że nie udało się zdobyć trofeum w pucharze Włoch czy w FIBA Europe Cup (&quot;tylko&quot; wicemistrzostwo). Dla mnie wyglądają mocniej w tej parze i pomimo porażki w jednym meczu na własnym parkiecie, to oni powinni awansować do półfinału, oczywiście o ile ten większy potencjał będzie miał też przełożenie na poczynania na parkiecie ekipy dzisiejszych gospodarzy.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Baraż o utrzymanie w Bundeslidze
Godzina 20:30
Spotkanie : Wolfsburg - Kiel
Typ : Wolfsburg ha -1,5
Kurs : 3,60
Bukmacher : LVBET
Rozumiem że Wolfsburg miał tragiczny sezon z porównaniem do oczekiwań właścicieli z Volkswagena oraz kibiców a Kiel na zapleczu radziło sobie przyzwoicie, ale takie kursy to moim zdaniem bardzo gruba przesada. Tak niska, wręcz kompromitująca pozycja zespołu z Wolfsburga jest spowodowana w głównej mierze licznymi kontuzjami, które trapiły zawodników tego klubu przez cały sezon. Na potwierdzenie tych słów powiem że przez cały sezon w każdym meczu z zawodników zgłoszonych do rozgrywek Bundesligi przynajmniej 9 było wykluczonych z gry (przed dzisiejszym meczem zabraknie 11 takich zawodników). Do końca zdziesiątkowane Wilki próbowały uniknąć tych baraży, ale niestety się nie udało i dziś przyjdzie zagrać przeciwko zespołu z Kolonii, drugiego zespołu z tego miasta, którego de facto ograli przed tygodniem 4:1 na zakończenie rozgrywek Bundesligi. Spadek do niższej klasy rozgrywkowej byłby katastrofą zarówno sportową jak i marketingową dla potentata motoryzacyjnego. Bruno Labbadia dziś zrobi wszystko aby utrzymać byt ligowy na przyszły sezon. Od tego zależy jego posada i kariera większości zawodników z Wolkswagen areny. Kiel zajął 3 miejsce na zapleczu Bundesligi i tego im nikt nie zabierze,a le sama gra zespołu aż tak rewelacyjna nie była. Głównie opierała się na kontrataku i stałych fragmentach gry. Przeciwko takim zespołom dość dobrze radzi sobie Wolfsburg. Zespoły Labbadii lubią kiedy przeciwnik oddaje pole gry i pozwala na atak pozycyjny jego zespołu. Niewątpliwie tak tez będzie dzisiaj. To Wilki będą zespołem dominującym i wydaje mi się że odpowiednio zmotywowani zawodnicy Wolfsburga których potencjał jest na poziomie Ligi Mistrzów a nie gry o utrzymanie w co raz słabszej Niemieckiej Ekstraklasie powinni bez większych problemów poradzić sobie z przeciętnym zespołem zaplecza Bundesligi. Stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo podopiecznych Bruno Labbadii i duży krok w stronę utrzymania ligowego bytu.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Islandia - Urvalsdeild
Godz: 20:00
Spotkanie: Fylkir - ÍBV
Typ: Fylkir
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Islandię gdzie w tamtejszej Urvalsdeild w 4 serii gier na Fylkisvöllur zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Íþróttafélagið Fylkir a w gości przyjedzie zespół Íþróttabandalag Vestmannaeyja.
Fylkir w tym sezonie ligowym w swoich 3 meczach zdobyło 4 punkty co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast ÍBV plasuje się na ostatniej 12 pozycji w tabeli islandzkiej Urvalsdeild zdobywając tylko oczko w swoich 3 ligowych spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie u siebie zwycięstwo i bilans bramek 2:1 zaś goście na wyjazdach 2 porażki z bilansem bramkowym 1:6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo beniaminka na swoim terenie gdyż punkty u siebie będą im bardzo potrzebne w tym sezonie ligowym a goście na wyjazdach zaczęli tragicznie gdzie w 2 spotkaniach stracili aż 6 bramek i moim zdaniem Fylkir wykorzysta ich dziury w obronie i wygra to spotkanie na swoim Fylkisvöllur.
✅100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Narodów Kobiet - Niemcy Japonia
Godzina: 22:30
Spotkanie: Niemcy - Japonia
Typ: Niemcy
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Zespół z Niemiec gra coraz lepszą siatkówkę. Ostatnio porażka z Serbią w trzech setach. Przedostatni mecz wygra dośc pewnie w czterech setach z mocnymi Brazylijkami. Kobiety z Japoni jest to zespół ,który słynie z waleczności. Chciałem zagrać handi -1.5 na Niemki ale zagram na same zwycięstwo bo także dobrym kursie. Drużyna Japonek dzisiaj według mnie przegrają z lepszą od siebie drużyną z Niemiec. Ostatnie dwa mecze przegrane z właśnie Brazylia w czterech setach i z Serbkami w trzech setach. Ja dzisiaj idę zdecydowanie w Niemki mimo iż ten mecz może trochę potrwać. Niemki solidne zawodniczki ,który grają coraz lepiej i to one powinny dzisiaj odnieść zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 1 liga baraże
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almere - Graafschap
Typ: poniżej 2.5 bramki
Kurs: 3.00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Jak dla mnie na dzisiaj jeden z pewniejszych typów... Pierwszy argument na remis to ostatnie spotkanie barażowe , które Almere rozgrywało u siebie i było 0-0...
Myślę, że dzisiaj Graafschap przede wszystkim będzie grać na zero z tyłu i to może zaskoczyć Almere , że będą oni zmuszeni do gry z ataku pozycyjnego a wiem , że ta gra im zupełnie nie leży .. myślę , że Graafschap bardziej myśli o spotkaniu u siebie i tam nastawi się na zwycięstwo !! Co ciekawe drużyny również spotkały się w barażu o utrzymanie w 2015 roku i padł właśnie wynik underowy 1-1.. myślę , że dzisiaj będzie podobnie
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom