>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.08.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw. liga europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osijek - Austria Wiedeń
Typ: Osijek wygra
Kurs: 2,05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Ajć no i znowu ruskie zawiodły... znowu przepraszam za typ niewypał z Zenitem.. ostatnio przeplatam dobre typy z słabymi , czekam w końcu na serię , teraz nie zawiodę! .. Ok skupmy się na typie i zabierzmy bukom co nasze. Na widelec biorę spotkanie Osijeka z Austrią Wiedeń. Tutaj koncentruje się przede wszystkim na ostatnich wynikach obu drużyn. Widać zdecydowanie , że drużyna z Chorwacji jest zdecydowanie w lepszej formie a wyeliminowane PSV w kwalifikacjach na pewno jeszcze bardziej dodało tej drużynie skrzydeł.. Widać , że liga chorwacka ma coraz wyższy poziom.. to już nie tylko Dinamo Zagreb ale również Rijeka czy właśnie Osijek. Skład drużyny gospodarzy składa się z naprawdę wielu fajnych piłkarzy np. reprezentanta Macedonii Ejupiego czy młodych ambitnych zdolnych piłkarzy chorwackich... nie ma tam nazwisk ale trzeba przyznać tak walczącej i ambitnej drużyny dawno nie widziałem.. Co do Austrii Wiedeń.. to nie dzieje się tam dobrze, wskazują na to ostatnie wyniki tej drużyny.. w ostatniej kolejce tylko błysnęli ale tutaj bym się nie podniecał.. w kw. z Limassolem sędzia praktycznie wygrał im mecz dając czerwoną kartkę zawodnikowi cypryjskiego zespołu już w 1 połowie.. czerwa tam nie powinno być.. co ciekawe Limassol nawet grając w 10 strzelił Austrii Wiedeń bramkę , gdyby nie kartka pewno widzielibyśmy cypryjski zespół w tym dwumeczu.. Myślę , że jutro Osijek ambitnie wyjdzie do meczu i skromnie ale na swoim terenie wygrają.. Austria raczej skupi się na defensywie i będzie bronić wyniku ale na pewno coś stracą .. linii obrony nie mają powalającej.. Powodzeia ! Wejdzie? Daj propsika to motywuje !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Santo Domingo (Dominikana), ziemna - 1/8-finału
Godzina: 01:00
Spotkanie: Estrella V. / Olivares J.-Almagro N. / Assumpcao R.
Typ: 2/1
Kurs: 10.00
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Po ostatniej fatalnej serii nie załamuję się. Próbuję dalej. Dziś biorę pod lupę debla w Dominikanie. Gdzie reprezentanci gospodarzy zmierzą się z parą Hiszpańsko-Brazylijską.
Faworytem bukmacherów są Ci drudzy dla mnie to bardzo podejrzany pojedynek w którym się mogą dziać różne cuda. Stąd ten zakład na mój mecz. Uważam, że Almagro z tym no nanem wygra pierwszego seta i przegra mecz. Jego partner to typowy nie wiem jak to napisać, żeby go nie obrazić. Fatalny grajek. W singlu odpada w pierwszych rundach kwalifikacji czyli grać nie umie. Almagro odpadając z Kolumbijczykiem natomiast pokazał, że na tym turnieju mu nie zależy. Ale myślę, że w deblu będzie stwarzał pozory walki. Dlatego ich łupem padnie pierwszy set. Ale znając Almagro to i mogą 2-0 przebombić. Szalony Nico jak na Almagro mowią Hiszpanie jest zdolny do wszystkiego. Jeśli chodzę o reprezentantów gospodarzy to para która jest połączeniem rutyny i młodości. Estrella też ma wiele dziwnych pojedynków na koncie. Ale są turnieje, gdzie walczy i gra na całego. Myślę, że to jeden z tych turniejów. W pierwszej rundzie pokazał charakter. Moim zdaniem są oni lepsi. Liczę, że Alamgro z partnerem wygra pierwszego seta i przegra mecz. Powodzenia!!

⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Cincinnati
Godzina: Jak na tą porę to 17 pewnie będzie później.
Spotkanie: Kyrgios - Karlović
Typ: Kyrgios zwycięży
Kurs: 1.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Po wczorajszym typie na dokładny wynik dziś ponownie atakuje w kangura. Oj męczył się w 2 secie z Ukraińcem, ale koniec końców wygrał nie tylko mecz ale i nam kasę. Dziś zmierzy się z Chorwatem, który jest wiekowym graczem, a jego jedyną bronią jest serwis. Kyrgios prezentuje o wiele wyższy poziom tenisa, a i serwować potrafi co pokazał wczorajszy mecz i 15 asów w 2sety. Boję się grać dokładny wynik, bo może dojść do tie-breaków, a to po części loteria, ale stawiam, że wygra młodszy i zarazem lepszy tenisista. Jak do tej pory mierzyli się 3 razy i za każdym razem to Australijczyk był górą i wierzę, że tym razem będzie podobnie. Go Go Kyrgios!
✅ 50
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna , Copa Argentina
Godzina: 02:10
Spotkanie: Lanus vs Union Santa Fe
Typ: BTS = NIE
Kurs: 1.59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Znowu wybralem mecz Pucharu Argentyny . Tym razem pojedynek Lanus vs Union Santa Fe. Typuję , ze obie druzyny NIE zdobędą bramki .
Jest to mecz 1/16 Pucharu . W 1/32 Lanus rozbilo 5-1 Barracas. Gola stracili ,ale tak samo bylo rok wczesniej - gol stracony w 1/32 z &#39;&#39;ogorkami&#39;&#39; , a w 1/16 czyste konto .
Lanus w przecienstwie do Union Santa Fe gral niedawno bardzo wazny mecz ( USF od konca czerwca nie grali zadnego waznego spotkania , nie liczac meczu towarzyskiego).Pokonali 1-0 boliwijski The Strongest i awansowali do 1/4 Copa Libertadores. Boliwijczycy to grozny , ofensywny zespol ,ale nie dali rady wbic Lanus gola - zdobyli tylko jedną bramke u siebie.
Lanus to przede wszystkim dobra obrona . Trzecia defensywa ubieglego sezonu . Natomiast Union Santa Fe jedna z gorszych ofensyw ligi.
Lanus traci bardzo malo goli u siebie . W ubieglym sezonie w calych rozgrywkach tylko River i San Lorenzo strzelily im dwie bramki w meczu. Maja dobrego bramkarza, Andradę , do tego zgrany blok obronny = Gomez , Herrera , Braghieri ,Velazquez ew. Pasquini, Garcia . Rzadko im sie zdarza rozbic rywali , ale majac solidną defensywę nie muszą strzelac wielu bramek , by zdobywac punkty. Ogladalem nieraz ich mecze i rzadko przydarzaja im sie jakies glupie bramki.
Union Santa Fe w poprzednim sezonie zaszla bodajze do 1/4 pucharu , nie miala takiego rywala we wczesniejszych rundach jak Lanus . Union rzadko w ostatnich latach zdobywac bramki przeciw Lanus . Nalezy odnotowac , ze w ostatnim meczu miedzy nimi Unio zdobyl gola i wygral na stadionie Lanusa, wiec dzis nie powinno sie to przytrafic po raz drugi z rzedu . Union gra slabo na wyjazdach , nie da sie tego ukryc .
Lanus gral tydzien temu mecz , wiec zadnego zmeczenia tutaj nie bedzie.
Na Twitterze podano sklady - Lanus wychodzi podstawową jedenastką w obronie , a bramkarza Anradę zastapi Monetti. W Santa Fe trochę zmian jest .

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - Hajduk Split
Typ: Remis
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsza sprawa to kwestia motywacji. Angielskie drużyny nie zawsze podchodzą do Ligi Europy poważnie. Granie na kilku frontach wiąże się z tym, że w pewnym momencie może zabraknąć sił, a jak wiadomo Premier League jest tak naładowana tymi meczami, że naprawdę trudno jest grać i w lidze i w pucharach. Dlatego też co roku jakieś drużyny z Premier League się kompromitują. Po drugie Everton oddał swojego najlepszego napastnika Lukaku. W zamian mają Rooneya, który najlepsze lata ma już dawno za sobą. Pierwsze mecze tego sezonu pokazują, że Everton ma problemy ze zdobywaniem bramek. Hajduk Split to doświadczona w pucharach drużyna. Ich liga do najmocniejszych może nie należy, ale nie jest też jakaś słaba, a start sezonu Hajduk Split ma niezły. Hajduk zagra zapewnie defensywnie, żeby zremisować na wyjeździe. Możliwe, że Everton będzie miał duże problemy, żeby poradzić sobie z ich obroną i może jak to się mówi walić głową w mur. Widzę tu remis 0:0 lub 1:1.

⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Azji kobiet
Godzina: 11:30
Spotkanie: Japonia - Tajlandia
Typ: ilość punktów w meczu - powyżej 169,5
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. W Azji trwają Mistrzostwa kobiet tego kontynentu. Dzisiaj wielki finał w którym zmierzą się reprezentacje Japonii i Tajlandii. Mój typ na to spotkanie to powyżej 169,5 punktu w meczu. Japonki do tej pory niepokonane w turnieju, straciły tylko jednego seta i to właśnie w grupowym spotkaniu z Tajkami. Spotkanie to było bardzo wyrównane, 189 punktów w całym meczu, każdy set na styku, dzisiaj finał i liczę na podobny scenariusz. Finały rządzą się swoimi prawami i jakoś nie widzę tu wyniku 3:0. Japonki oczywiście faworytkami ale Tajki do tej pory tylko jedna porażka właśnie z Japonią. W półfinale 3:0 z Koreą gdzie nie były faworytkami, a wygrały w miarę szybko. Poza tym oba zespoły grały ze sobą w ostatnich dwóch miesiącach aż trzy razy i w każdym meczu były conajmniej cztery sety i proponowana w typie linia była pokrywana.
✅ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy , Kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Partizan - Videoton
Typ: Partizan
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdecyduję się zagrać tutaj na serbską ekipę. Obie drużyny podejdą do tego meczu BARDZO poważnie. Z jednej strony Videoton, który sprawił niespodziankę eliminując Bordeaux. Węgierska ekipa przegrała we Francji 2-1 i tak naprawdę był to dla nich najniższy wymiar kary. U siebie udało się wygrać skromnym 1-0 i dostać do kolejnej rundy.
Jeżeli chodzi o ekipę Partizanu, to wiem, że zrobią wszystko by zadowolić swoich kibiców. Liga Mistrzów została im już odebrana przez Olympiakos, gdzie w domowej porażce 1-3 byli w stanie wywalczyć niezły remis w Grecji 2-2. W drugim meczu Partizan prezentował się bardzo dobrze, co także jest moim zdaniem warte zauważenia.
Oni nie mogą dać ciała drugi raz. Z rozgrywek europejskich została im już tylko Liga Europy, a rywal z pewnością jest w ich zasięgu. Pierwszy mecz rozgrywany w Serbii i muszą postarać się, aby nie było „powtórki z rozrywki”. Liczę, że to gospodarze będą przeważać i prowadzić grę. Na Węgrzech będzie trudno, więc ze swojego stadionu powinni wywieźć zwycięstwo.
Powodzenia i pozdrawiam.


⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna kwal Le
Godz: 20:00
Spotkanie Vardar-Fenerbahce
Typ: 2/2
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna tym razem już ostatnia runda eliminacji do piłkarskiej Ligi Europy. Macedoński Vardar Skopje w pierwszym spotkaniu podejmował będzie ekipę Tureckiego Fenerbahce Stambuł, goście już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do awans do rundy grupowej piłkarskiej Ligi Europy, są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i obecnie znajduję się w niezłej dyspozycji, nie przegrali 6 kolejnych spotkań ligowych , pucharowych, jak i towarzyskich co prawda w większości notując tylko remisy,ale były to remisy między innymi z zespołami takimi jak Monaco Sturm Graz lub Athletic Bilbao, tutaj na pewno rywalem jest ekipa znacznie mniej wymagająca , więc sądzę że goście spokojnie powinni sobie poradzić, do tego morale w zespole gospodarzy po dwóch porażkach pod rząd nie są najwyższe, tak doświadczony zespoł jak ekipa z Turcji powinien to wykorzystać. Dlatego ja stawiam na wygraną zespołu gości 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

⛔ 100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw. liga europejska
Godzina: 20
Spotkanie: Vardar - Fenerbache
Typ: 1x
Kurs: 2,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Witam. Ja z kolei postawie inaczej niz kolega wyzej i mam ku temu powazne argumenty. Pierwszym z nich jest fakt taki ze Vardar u siebie jest piekielnie mocny niech swiadczy o tym chocby pokonanie Malmo 3-1 czy Kopenhagi 1-0. Drugim moim argumentem jest to ze graja juz lige podczas gdy Fenerbache dopiero startuje. Fakt remisowali z dobrymi druzynami ale patrzac na to powinni na inauguracje ligi rozniesc beniaminka z Goztepe a padl tylko remis 2-2. Trzeci z nich jest taki ze tureckie druzyny mam tu na mysli Galatasaray Fenerbache sciagaja do siebie byle podupadle gwiazdy (Sneijder,Van Persie) które juz tak nie blyszcza i nie spelniaja położonych w nich nadzieji. Dla mnie osobiscie typ mocny po dobrym kursie! Powodzenia!
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Szerif Tiraspol
Typ: spotkanie/ilość bramek 1/+1,5 / wygra Legia +1,5 bramek w meczu /
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Czuję, że pech mnie dopadł ale jest dzisiaj okazja zagrać coś z serialu &quot;Przygody Legii&quot;. Kto czytał moje poprzednie posty to zna mój pogląd na Legię, nie chcę tego powtarzać. Legia nadal buduje swoją psychikę, po zwycięstwie nad Piastem 3:1 nie powinno być źle. Ponadto jest oczywiste, że dwumecz z drużyną z Mołdawii jest ostatnią szansą na pozostanie w rozgrywkach europejskich. Szkoda, że nie gra Radovic ale cóż... Doping kibiców na Łazienkowskiej i myślę, że Legia trafi kilka razy do bramki przeciwników. W drużynie z Tiraspolu warto zwrócić uwagę na młodego 18-letniego napastnika Damascana Vitalie. Pozdrawiam.

⛔ 100
 
P 2

patryk99pro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 13:30
Spotkanie: Balestier Khalsa - Warriors
Typ: Balestier Khalsa zwycięży
Kurs: 5.99
Bukmacher: STS
Analiza: Cześć to moja pierwsza analiza i zamierzam od razu uderzyć z grubej rury. Od razu w oczy wpadł mi mecz ligi singapuru. Na tej lidzie można czasami zarobić fajne pieniążki i ja dziś w to wchodzę. Jak widać między tymi drużynami pada sporo remisów więc dla ludzi którzy nie chcą ryzykować można śmiało dać 1X o również miłym kursie. Oglądałem ostatnie mecze tych drużyn i muszę stwierdzić że gospodarze grają fajną piłkę i nie gorszą od Warrios. Atut własnego boiska i pogoń za punktami przemawia za Balestier. Krótka analiza, ale mam nadzieję że przyniesie kilka peso ???? pozdrawiam

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 619,7K
Dyscyplina: Pilka ręczna Mistrzostwa Swiata U 19 mezczyzni
Godzina: 14:15
Spotkanie:Island - Niemcy
Typ 1
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek mistrzostw Swiata U19 męzcxzyzn.Jest to spotkanie o 9 miejsce.w fazie grupowej Islandia zajęła 1 miejsce w tabeli z kompletem 5 zwycięstw.Następnie w 1,8 finału przegrali pojedynek z Szwecją 26-31.Ich przeciwnicy ńiemcy w tej samej grupie uplasowali się na 2 miejscu z 4 zwycięstwami i 1 porażke.W własnie w fazie grpowej Islandia pokonała swojego przeciwnika 28-27.Niemcy w fazie pucharowej po zaciętym spotkaniu ulegli Dani 28-24.Myśle że w tym pojedynku Islandia może sprawić niespodzianke i wygrać ten pojedynek.Jeżeli wygrali z tym przeciwnikiem w fazie grpowej to nic niestoi na przeszkodzie żeby powtórzyli ten wyczyn.

⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa-Sheriff
Typ: Spotkanie/ilość bramek - Legia/+2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna

Witam. Na dzisiaj wybrałem mecz Mistrza Polski z ekipą z Mołdawii. Nie będę tutaj się jakoś rozpisywać i podawać statystyk.. powiem po prostu tyle, że awans do fazy grupowej Ligi Europy dla Legii to jest po prostu OBOWIĄZEK i dzisiaj na własnym stadionie wykonają do tego pierwszy z dwóch kroków. Kibice przy Łazienkowskiej jak i sam prezes nie widzą innej możliwości jak tylko awans i wygrana w tym meczu. Poza tym Legia jest ekipą zdecydowanie silniejszą niż ich dzisiejsi rywale. Liczę dzisiaj na wygraną Mistrza Polski oraz dużo bramek. Powodzenia!

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Regionalliga Bayern
Godzina 19:00
Spotkanie : Monachium 1860 : Illertissen
Typ : Illertissen over 1.5 gola
Kurs : 3.55
Bukmacher : Unibet
Wiemy jaki kataklizm spotkał w poprzednim sezonie Monachijskie Lwy , najpierw spadli z 2 Bundesligi do 3 jednak klub nie dostał licencji na grę w 3 lidze i ostatecznie wylądował w Regionalliga Bayern no ale to już za nimi i trzeba powoli obudowywać dobre imię , po 6 meczach liderują w lidze , ich bilans to 5-0-1 i 18:7 w bramkach czyli wszystko OK , patrzać na te 6 meczy to jednak dostrzec można ważną informację , otóż w 5 z tych 6 meczy 1860 straciło przynajmniej bramkę , w ostatnim meczu u siebie z
Nurnberg II wygrali 5:3 tak więc nie jest powiedziane iż dziś pomimo iż są zdecydowanym faworytem bramki nie stracą , ja pójdę dalej i liczę że dziś goście strzelą przynajmniej dwa gole , Illertissen po 6 meczach jest wysoko w tabeli bo na miejscu 4 a ich dorobek to 3-2-1 no i br 14:6 , w ostatnim meczu ligowym rozgrywanym u siebie urządzili sobie nie zły festiwal strzelecki ogrywając Schalding 7:1 , na wyjazdach również potrafią zdobywać gole choćby np wygrana z Burghausen 4:1 tak więc dziś grając z &quot;markowym &quot; rywalem powinni pokazać się z bardzo dobrej strony , liczę na over 1,5 gola z ich strony !

⛔ 100
 
L 14

lawrence80

Użytkownik
Dyscyplina:Pilka reczna | MS U-19 - M
Godzina: 18:45

Spotkanie:
Dania - Rosja
Typ:
2 (wygra Rosja)
Kurs: 5,5

Bukmacher: fortuna

Analiza:
Witam
Dziś idziemy w stronę piłki ręcznej i od razu rzuca się kurs na Rosję zdecydowanie zawyżony. Co prawda Dania bardzo mocny przeciwnik ale przyparta do muru nie gra tak dobrze , natomiast Rosjanie po wygranej z równie mocna Koreą (gdzie nie dawałem im żadnych szans w tym meczu) myślę że na fali wznoszącej poradzą sobie z przeciwnikiem i powalczą w tym turnieju o medal. Mocna obrona która zaczęła nareszcie pracować , ułożony atak i kurs 5,5 to daje nam dziś spore pieniążki - to są moi faworyci na dalszy bieg turnieju.
Pozdrawiam

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy - eliminacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vardar - Fenerbahce
Typ: Vardar wygra + poniżej 3,5 goli
Kurs: 7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj typ z ładnym kursem. Oczywiście nie taki pewniak, ale mi od razu wpadł w oko. Vardar wcale nie jest na takiej straconej pozycji jak ich stawiają. W walce ograli w dwumeczu drużynę Malmoe. Następnie zmierzyli się z Kopenhagą. W pierwszym meczu u siebie ładnie to rozegrali i wygrali 1-0. Jednak wyjazd był bardzo ciężki i polegli 4-1, ale podjęli walkę i nie bronili się tylko próbowali atakować. Myślę że na LE będzie im zależało, bo nie po to wywalcza się takie miejsce w lidze, żeby później nie po wojować w europejskich pucharach. Fenerbahce natomiast od początku walczy o LE, najpierw zmierzyli się z Sturm Graz i w dwumeczu wygrali 3-2, mimo słabej dyspozycji drużyny z Austrii, bo od początku widać że jest ona w słabej formie. Ostatnio zaczęła się liga i Fenerbahce tylko zremisowało ze słabym Goztepe 2-2. Vardar na swoim terenie jest mocny i pokazał to w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Dla nich jest właśnie lepiej gdy grają z mocnym rywalem który próbuje zepchnąć ich do defensywy, a oni nieźle kontrują. Po golu potrafią ładnie zamurować bramkę i nie grać na zero z tyłu. Właśnie taki scenariusz tu widzę, po zdobyciu gola mogą tylko atakować z kontr, i będą chcieli dowieźć zwycięstwo. Vardar jest dobrze poukładanym zespołem taktycznie i dzisiaj albo polegną i zostaną bez szans w rewanżu, albo poradzą sobie i wygrają minimalnie 1 golem. Kursy są na prawdę wysokie i aż szkoda mi nie skorzystać, ze stawką nie szaleje, ale chętnie pobieram ten typ, prócz tego można lekko z poniżej 2,5 goli, ewentualnie 1X.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13:00
Spotkanie: J. Pia Malfeito - M. Korovin
Typ: M. Korovin
Kurs: 3.36
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj atakuje tenis ITF mezczyzn. Rankingi: Hiszpan 607 a Rusek 998. Ale chyba nie to bedzie mialo decydujace znaczenie. Hiszpan po morderczym 3 godzinnym meczu z rodakiem, a Rosjanin po niecalej godzinie grania z jakims nonamem 6-0 6-0. Na papierze wyglada to jak 2-0 dla lokalnego matadora, ale zeby sie chlopak nie przeliczyl. Szczerze, te raningi powyzej 400 w ATP to mozna czasami ..... Licze na to ze Hiszpan siadzie kondycyjnie w pewnym momencie a Rusek dopadnie go i nie pusci tak jak to zrobil wczoraj (komu by sie chcialo majac 6-0 3-0 walczyc o rower??jednak jemu sie chcialo). Powodzenia i ahoj! ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europejska
Godzina:
21:30
Spotkanie:
Maritimo vs Dynamo Kijów
Typ:
1
Kurs:
5.4
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Po raz 3 piszę ale tym razem w Wordzie.. Dziwią mnie kursy na ten mecz bo aż taka różnica? Czym ona jest spowodowana? Tym, że Dynamo bardziej znane jest? 2-3 lata temu zgodziłbym się, że są faworytem ale nie teraz..Drużyna przez te 2-3 lata zmieniła się jak Lech..nie do poznania
J A tak serio już Maritimo u siebie w lidze 10zwycięstw 5remisów 2 porażki? Taka drużyna takie statystki? Nie oszukujmy się ale nie są tak znani jak Storting Porto czy nawet Braga.. Ich skład to pomieszanie Portugalczyków z Brazyliczjakmi co nie powoduje braku porozumienia gdyż to ten sam język.. W poprzedniej rundzie pokonali Botew 2:0 u siebie gdzie ten w poprzedniej rundzie zniszczył Beitar 4:0 bodajże.. A takie wyniku to chyba nikt się nie spodziewal.. Maritimo przeważało w meczu ale gdy było już 2:0 to odpuścili wiadomo.. Liczę, że Pinho pokaże dziś swoją klase w ataku i zainkasuje obok swoje nazwiska minimum 2piłeczki… Dla ryzykantów proponuje 1/1 gdyż Maritimo zaczyna z przytupem często a kurs na to ok. 8.. Powodzenia

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa-Sheriff
Typ: over 12,5 rożnych
Kurs: 3.4
Bukmacher totolotek
Obie drużyny trafiły na siebie po wylocie z 3 rundy kw Ligi Mistrzów.Mistrz Mołdawii odpadł z azerskim Karabachem, w pierwszym meczu Sheriff zremisował w Akdam 0-0 jednak był to dosyć szczęśliwy remis patrząc na sytuacje w meczu, 0-0 na terenie rywala paradoksalnie nie jest też żadnym dobrym wynikiem, w rewanżu i tak rośnie presja na czyste konto, natomiast stracona bramka zmusza do wygranej, w rewanżu Sheriff stracił gola pod koniec pierwszej połowy i to był początek ich końca.
Legia z kolei nie zdała egzaminu z Astaną, która poległa wczoraj z Celticiem aż 5-0 w ramach ostatniej rundy kw.LM.Trochę na własne życzenie, tracąc głupio bramkę przed pierwszym gwizdkiem Legia skomplikowała sobie sprawę w Astanie, w rewanżu u siebie Legia wygrała 1-0 jednak to było za mało na elitarne rozgrywki.
W meczu decydującym o aw do LE między Sheriffem a Legią faworytem są gracze z Warszawy, jednak nie będzie to żaden spacerek, kursy jak dla mnie pojechane, na mecz z Sandecją są lepsze, ale fakt faktem Legia powinna dyktować tutaj warunki i walczyć o dobrą zaliczkę przed meczem w Mołdawii.Jaki będzie finał spotkania w Warszawie nawet nie rozkminiam bo kurs na Legię jest śmieszny, liczę jednak na jakiś opór graczy z Tiraspolu i stałe fragmenty z obu stron a zwłaszcza dla Legii
Legia w zeszłym roku po latach krajowej posuchy awansowała do LM mając szczęście do losowania, obecnie jednak trochę stracili na swojej wartości, gra Legii jest bez większego polotu ale z klubami z Mołdawii nasze drużyny powinny sobie radzić.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom