>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 18 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP - SINGIEL: Moskwa
Spotkanie: Sijsling I. - Seppi A.
Typ: DW- 0:2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
To spotkanie to chyba tylko formalnosc dla wloskiego tenisisty, ale zaczne od jego rywala.
Holender zazwyczaj wystepuje w pomniejszych turniejach, lub w kwalifikacjach do jakichs wiekszych eventow, bez wiekszych sukcesow.
Andera Seppi to roztawiony z 2 finalista m.in turnieju w Metz, ale takze uczestnik wielkszych wydarzen , w Chinach ulegal lepszemu Berdychowi oraz malej sensacji Querrey&#39;owi.
Podsumowywujac wloski tenisista wygra latwo z nieroztawionym rywalem w 2 setach.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL
Spotkanie: St. Petersburg - Novosibirsk
Typ: Zwycięzca 3 tercji - 1 St. Petersburg
Kurs:1,87
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
o godzinie 17:45 zmierzy się Petersburg z Novosibirsk.
St. Petersburg - jedna z najlepszych drużyn KHL, interesują ją najwyższe cele. Ostanie 5 meczy - 5 zwycięstw: 7:3, 4:2, 6:5, 4:2, 4:3. Są w bardzo dobrej formie dużo strzelają bramek. W tym meczu liczę na Prucha, zawodnika który ciągle zdobywa bramki i myślę, że tym razem też dużo pomoże drużynie.

Novosibirsk - drużyna, która prezentuje się przyzwoicie , ostanie 5 meczy: 2 porażki, tyle samo zwycięstw i remis. Grają przeciętnie, potrafią dobrze zagrać 1 tercje, kolejne grają słabo albo przeciętnie.

Mój typ - PETERSBURG wygra 3 tercje, nie ze względu na to, że strzelam czy też jest dobry kurs. Tylko po prostu St. Petersburg gra rewelacyjne 3 tercje, pierwsze 2 mogą przegrać, ale w 3 muszą pokazać swoją klasę. Jak dobrze każdemu wiadomo na każdą tercje jest inny skład, na 3 zawsze dają mocnych, aby wygrali spotkanie, bo to decydująca tercja. Liczę tu, że się rozstrzela Procha i i Thorssen!

Mój typ to 3 tercja - St. Petersburg, jeśli pomogłem kliknij &quot;DZIĘKI&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 126

kubson9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Wiedeń
Spotkanie: Zemlja - Ebden
Typ: Zemlja
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zemlja ostatnio bardzo dobrze sobie poczyna. Z tego co się orientuję ostatnio prawie nie przegrywa, a gra z przyzwoitymi zawodnikami, o czym przekonal sie wczoraj solidny Malisse. Ebden również jest w niezłej dyspozycji, jednak z moich obserwacji z zakładów live wynika, że Zemlja powinien się z nim uporać. Poza tym Zemlja wysoką dyspozycję prezentuje już od jakiegoś czasu i nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu, co skłania mnie ku temu typowi.
✅51
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Santos - Atletico Mineiro
typ: 2
kurs: 3,30
bukmacher: Pinnacle
analiza : To nie nowość , że drużyny południowo-amerykanskie słyną z dobrej gry u siebie , ale nienaturalnym jest , aby wicelider tabeli , nie potrafił wygrac 9 kolejnych spotkań na wyjeździe . Ta dziwna seria musi być wkrótce przerwana , a okazja do tego w już w jutrzejszym meczu .
Oczywiście Santos to mocna drużyna i zadanie jest trudne , ale to goście są lepszym zespołem i jak chcą utrzymać swoją pozycję , muszą punktować i na wyjazdach .
Atletico słynie z przywiązanych , fanatycznych kibiców , którzy niestety od dawna wracają z wyjazdów ze spuszczonymi głowami , więc piłkarze powalczą o wygraną też dla nich .
W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2:0 dla Atletico .
Smaczku temu meczowi dodaje pojedynek Neymara z Ronaldinho , moze być dobre widowisko , mam nadzieję że to ten drugi poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP - SINGIEL: Moskwa
Spotkanie: Karlović - Bogomolov
Typ: Karlović
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
2 runda ATP w Moskwie. Po uporaniu się z Bolellim czas na Bogomolova. Chorwat bardzo lubi halę, nic tutaj nie przeszkadza tłuc w przeciwników serwisem ile wlezie. Żaden wiaterek nie powieje, mączka w oczy nie sypnie... To nie będzie fascynujący pojedynek. Chłopaki będą w siebie naparzać ile wlezie, wiele tenisa w tym pewnie nie będzie. Tylko że lepszym serwismenem jest Ivo... Rosyjsko/Amerykański żołnierz pobiega, powalczy, ustrzeli kilka asów, ale nie ma na tyle elastyczności aby przebijać na drugą stronę pociski Karlovicia. Ten odpadł dziś z rywalizacji deblowej i nic nie przeszkodzi mu w pokonaniu Bogomolova w swoim niepowtarzalnym, nieskomplikowanym stylu. Jeśli sam siebie nie wykończy (a złapał nienajgorszą formę) wyrzuci Rosjanina z kortu swoją siłą fizyczną.
✅65
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Wieden, 18.10.2012, 13:00
Bedene - Young
typ: 0-2
3,00
Williamhill
Analiza
Jutro w spotkaniu drugiej rundy turnieju ATP w Wiedniu, Sloweniec, Alijaz Bedene spotka sie z Amerykaninem Donaldem Youngiem. Zupelnie nie rozumiem dlaczego bukmacherzy nie sa w stanie jednoznacznie wskazac faworyta w tym spotkaniu. Chyba dlatego ze Amerykanin nie byl ostatnimi czasy w swojej najwyzszej dyspozycji. Sloweniec to jednak poziom jak narazie tylko challengerowy. W drugiej rundzie znalazl sie szczesliwie. Wygral pierwszego seta z Garcia Lopezem, ten jednak zmagal sie z kontuzja i musial skreczowac. Sloweniec dlugo nie gral z powodu kontuzji. Podczas US Open nie udalo mu sie przejsc kwalifikacji, przegral z dosyc anonimowym Amerykaninem, Kosakowskim. Probowal szczescia w Rennes, w challengerze, przegral juz w pierwszym spotkaniu z Fischerem. Sloweniec preferuje raczej korty ceglane. Dla Amerykanina korty twarde to natomiast najbardziej ulubiona nawierzchnia, na takich kortach sie wychowal. Nie ma chyba rowniez co porownywac osiagniec obu panow, bo nawet przy Youngu, Bedene wypada blado. Young co prawda nie osiagal ostatnimi czasy zbyt wybitnych wynikow. W pierwszej rundzie ogral chimerycznego Fogniniego, jednak jest to wartosciowe zwyciestwo. W Szanghaju powalczyl ze Stakhovskym przegral w III setach, w Bangkoku z Verdasco, stoczyl dwa wyrownane, choc przegrane sety. Young to rowniez bardzo nierowny zawodnik. Umiejetnosciami przewyzsza jednak swojego jutrzejszego rywala i mam nadzieje, ze w dniu jutrzejszym to udowodni.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Brazylijska, godz: 00.30
Internacional RS - Figueirense SC
TYP: under 3.5
KURS: 1.61
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 00.30 polskiego czasu zostaną rozpoczęte mecze 31 kolejki Brazylijskiej ligi. Ja postanowiłem zająć się spotkaniem pomiędzy zespołem Internacional a zespołem Figueirense. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Ja jednak uważam że aż tak łatwo im nie będzie w tym meczu wygrać. Gospodarze w tabeli ligowej znajdują się na szóstej pozycji z dorobkiem 45 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 15 meczów w których to osiem meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 24 gole i stracili 11 bramek. Na wyjazdach również rozegrali oni 15 meczy w których to trzy spotkania wygrali, osiem meczów aż zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie spisują się zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach ale szczerze sobie powiedzmy jakaś wyśmienita statystyka która by powalała na kolana to nie jest. Więc możemy powiedzieć że dobre spotkania przewlekają słabymi meczami. Goście tego meczu w tabeli ligowej są na 19 pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 15 meczów w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i sześć spotkań przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 22 bramki. na wyjazdach również rozegrali 15 meczów w których to jedynie jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i aż 11 spotkań przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili aż 35 bramek. Jak widać na wyjazdach spisują się bardzo słabo ale jest to zespół który w najmniej oczekiwanym momencie może pokusić się o niespodziankę. Uważam że w tym meczu może paść nie za wiele bramek a moim zdaniem więcej niż trzy gole to nie powinny paść. Przemawia za tym fakt że gospodarze 2.5 gola w tym sezonie powyżej kończyli 11 meczów a 19 meczów kończyli poniżej 2.5 gola. Natomiast goście powyżej kończyli 16 meczami a poniżej 14 meczami. ja jednak postanowiłem zagrać na under 3.5 gola ponieważ kurs jest dość interesujący a że jutro nie ma za ciekawych typów do postawienia to jedynie ten zakład wleciał mi w oko i sądzę że ta analiza powinna wejść a jak będzie dowiemy się po północy ;)
⛔100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
MLB 02.00
Detroit Tigers vs NY Yankees
Typ 2
kurs 1.92
PinnacleSports
Dziś od poczatku wybiegnie CC Sabathia i honorowa wygrana jest w zasięgu, tym bardziej że Tigers wystawiają Scherzera. Pitcher, który rozegrał dobry sezon, jednak nie jest asem pokroju Verlandera. Ofensywa Yankees słaba, jednakże przy Sabathii być może wystarczą 3 runy na wygranie meczu. Kurs wysoki jak na mecz, w którym pitchuje CC, wiec można próbować. Sweep możliwy, ale bardziej pasuje mi tu dalsza walka i mecz nr.5 powinien zdecydowac o wstępnych losach serii!
Martwi fakt słabych not CC przeciwko liderom Tigers. A Scherzer jest naprawdę dobrym pitcherem, ale stawialbym na CC mimo wszystko w tym meczu.
Line-up bez Grandersona i Rodriqueza, co tylko cieszy, bo ich gra zakrawa o tragizm. Chavez i Gardner plus Swisher w wyjściowym składzie, co może zaowocuje czymś konkretnym w ofensywie.
⛔100
 
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Hokej Norwegia Eliteserien
Spotkanie - Tonsberg IHK : Frisk/Asker
Typ - Ile goli strzeli zespół 1 ( reg. czas gry ) więcej niż 2,5
Kurs - 1.62
Buk - Bwin
Analiza :
Na dzisiaj mój typ pada na spotkanie pomiędzy Tonsberg IHK a Frisk/Asker jest to liga hokeja w Norwegii . Gospodarze to niestety ostatnia drużyna ligi która na swoim koncie ma zaledwie 6 pkt po 10 kolejkach , ja dzisiaj spróbuję postawic na gole w ich wykonaniu ( over 2,5 ) . Gdy przyjrzałem się bliżej tej parze wygląda to dosyć ciekawie . No ale wracam do meczu , Tonsberg ostatnie swoje 4 spotkania rozgrywał na wyjazdach no i niestety za każdym razem były to bolesne porażki a wyniki to 7:4 , 8:2 , 6:1 i ostatni 7:0 teraz jednak czas na spotkanie domowe gdzie w dwóch ostatnich spotkaniach zdołał jednak nawiązać walkę z rywalami i tak w meczu z Sparta Sarpsborg wygrał po dogrywce 4:3 i ostatni mecz domowy to porażka z Stavanger ale 4:6 . Tonsberg IFK w tych 10 dotychczas rozegranych spotkaniach pomimo fatalnych wyników strzelił 29 goli no i stracił 59 ja jednak skupiam się w tej chwili na golach zdobytych . Goscie - jak na razie miejsce 5 ich dorobek to 16 pkt 6 meczy wygranych i 4 porażki UWAGA strzelili 32 gole stracili 30 . No ale teraz ich H2H 5 spotkań i podaję wyniki : Tonsberg : F/A 5:4 (po karnych) F/A : Tonsberg 3:4 (po karnych) to był sezon 2011/12 , w meczach towarzyskich w tym roku F/A : Tonsberg 2:2 i Tonsberg : F/A 5:6 (po karnych) no i pierwsze spotkanie tego sezonu F/A : Tonsberg 6:5 (po dogrywce) tak więc jak widzimy lubią się obie drużyny postrzelać dlatego uważam że gospodarze w tym spotkaniu zdołają strzelić ze 3 bramki , no jak będzie przekonamy się wieczorem Pozdrawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: ASG Nocerina - US Lecce
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
W II rundzie Pucharu Włoch dojdzie do pojedynku drużyn Noceriny i US Lecce, a stawką będzie awans do następnej rundy. Mecz zapowiada się na wyrównany co zresztą odzwierciedlają kursy na to spotkania (2,80 - 3,05 - 2,20), jak można więc zauważyć nieznacznym faworytem spotkania jest zespół gości.
Na korzyść Lecce może przemawiać ich forma - w tym sezonie jeszcze nie przegrali (na 8 meczów 7 zwycięstw i jeden remis, stosunek bramek 20-9). Są skuteczni w większości spotkań i to niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. W poprzedniej rundzie Lecce po ciężkim meczu wyeliminowało Martinę 2:1.
Z kolei Nocerina, która podobnie jak Lecce gra w 3 lidze włoskiej (ale w innej grupie), również radzi sobie całkiem nieźle, lecz zaliczyła już w tym sezonie kilka wpadek. Bilans ich ośmiu ostatnich spotkań to: 3 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażka (bilans bramek 11:8). W poprzedniej rundzie Nocerina bardzo męczyła się z Adrią BAT eliminując ich dopiero po dogrywce 2:1. Co ciekawe jedyną porażkę jaką zanotowała Nocerina poniosła ... na własnym stadionie. W pozostałych 2 meczach zaliczyli: zwycięstwo i remis, można więc wnioskować, że nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia i w dużej mierze decyduje dyspozycja dnia piłkarzy Noceriny.
Dodatkowym atutem Lecce jest bez wątpienia dużo większe doświadczenie (nie tak dawno drużyna ta grała na boiskach Serie A) i to powinno przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść gości. Jednego można być pewnym - będzie to zacięty mecz, prawdopodobnie oscylujący wokół remisu. Ja jednak liczę na zwycięstwo Lecce.
✅120
 
akade 41

akade

Użytkownik
Tenis WTA Moskwa
Kirlienko,M - Shvedova,Y
Typ 1.
Ako 1.60
Unibet
Dziś wybieram takie coś. Tzn. Marie z Rosji i Yaroslavie z Kazachstanu. Marie ostatnio gra bardzo równo tam gdzie odpadała ostatnio w turniejach trafiała na takie rywalki jak A.Radwańska, Azarenka czy Williams. Shvedova rozpędzona na wimbledownie w Londynie ta została zatrzymana przez Williams. Do grania tego typu skusiło mnie spadek średnio o ok. 8/12gr na Kirlienko od wczoraj. Mam wrażenie że gra równo i to ona może przejść dalej. Tym bardziej, że sama Shvedova nie pamięta kiedy była ostatnio w 16 czy 8.
✅60
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 18.10.12 (11:00)
Dyscyplina: Tenis, ATP Moskwa
Spotkanie: J. Janowicz - C. Berlocq
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Pinnacle
Nie wyobrazam sobie zeby Jurek mial przegrac ten mecz. Gramy w hali na twardym a to sa bezwzglednie jego warunki bo Berlocq jest zawodnikiem dobrym ale na ziemi. Na twardej nawierzchni nie ma tylu atutow bo nie ma mocnego serwisu. Probuje swoich sil w kolejnych turniejach ale z marnym skutkiem, udaje sie tylko pojedyncze mecze wygrac i to ze sporym trudem tak jak z Kuznietsovem w pierwszej rundzie po trzysetowym meczu. W samym tylko pazdzierniku Berlocq wystapil w trzech turniejach (Moskwa jest tym trzecim wlasnie) i w dwoch poprzednich nie dochodzil dalej jak do drugiej rundy. Teraz powinno byc tak samo bo Jurek nie da sobie w hali wydrzec zwyciestwa. W pierwszej rundzie Janowicz pokonal dobrego zawodnika Benjamina Beckera. Niemiec nie mial dobrych statystyk ale on ma wiecej atutow do gry na hardzie niz Berlocq. Janowicz jest faworytem do awansu i powinien to pokazac. Ten sezon jest dla niego bardzo udany, punktowal ladnie ale glownie na challengerach. Teraz pora isc o szczebel wyzej i punktowac w elicie. Turniej w Moskwie to dobra okazja zeby w koncowce sezonu jeszcze podbudowac swoj ranking. Jesli Jurek wygra to w 1/8 trafi na kogos z pary Bellucci/Cipolla czyli rywale na pewno w zasiegu. Pozniej w 1/4 moze trafic na najwyzej rozstawionego Dolgopolova wiec moze byc duzo trudniej. Ale Jurek ma szanse zrobic tu dobry wynik, wystarczy ze bedzie trzymal serwis tak jak to umie najlepiej i wykorzystywal nadarzajace sie okazje lub bledy popelniane przez samych rywali. Z Berlocqiem nie powinno byc trudno. Wygrana w dwoch setach jest dosc prawdopodobna.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - American League, godz. 22.05
Spotkanie: New York Yankees u Detroit Tigers (Game 4)
Typ: W ilu innigach będzie narzucać CC Sabathia (NYY)? over 7
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza: Yankees są pod ścianą. Po 3 meczach przegrywają 0:3 i tylko cud może ich uratować. Dzisiaj na pagórku bedzie narzucał Sabathia i jest spora nadzieja na przedłużenie serii do meczu nr 5. Ten pitcher to nr 1 w talii Yankees i patrząc na jego wytępy w postseason z Orioles raczej powinien poprowadzić Bronx Bombers do wygranej. Co prawda goście tylko w 2 z 30 rozegranych inningów zdobywali punkty w 3 meczach z Tigers i ugrali zaledwie 5 runs w tych 3 grach jednak fortuna musi się w końcu odwrócić. Z pewnością Sabathia zagra długo. W sezonie zasadniczym grywał sporo, a już w postseason w spotkaniach z Orioles zaliczył 17.2IP i 2 razy ponad 120 rzutów. W sezonie zasadniczym 200.1IP gry na 28 meczów, ostatnie 10 gier to 74IP gry. Jeśli nie Sabathia to już nie wiem kto może pomóc Yankees. Dlatego liczę na jego pełny mecz i wygraną gości.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Włochy
Spotkanie: Valpusteria(-1,5) - Asiago
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: WH
Analiza:
Dziesiąta kolejka we włoskiej lidze hokejowej.Dziś zagrają ze sobą drużyny z dwóch końców tabeli.Gospodarze którzy nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania i przyjezdni zajmujący ósmą pozycję z dwoma wygranymi bezpośrednio spotkaniami i dwoma po dogrywkach.Mecz jednym słowem mający jednego faworyta bez dwóch zdań. Valpusteria jest na fali i rozbija każdego kogo spotka na swojej drodze.nieważne czy to jest tafla przeciwników czy ich.dziś grają jeszcze u siebie tak więc liczę na bardzo okazałe zwycięstwo minimum kilkoma bramkami.Kurs jest bardzo obiecujący i warto z niego skorzystać.Nie powinni mięć problemów wygrania tego spotkania minimum dwoma bramkami.Doping ich kibiców oraz forma pozwolą im łatwo zainkasować pełną pulę punktów.Ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami to wygrane dzisiejszych gospodarzy.W tym spotkaniu myślę że inaczej nie będzie i tylko Val poprawi sobie statystyki.Okazałe dziesiąte zwycięstwo pokaże że nie ma na nich mocnych w tym sezonie.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Kremlin Cup - Moscow
Spotkanie: Maria Kirilenko - Yaroslava Shvedova: Liczba setów handicap 2-drogowy
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielu w tym starciu faworytkę widzi w osobie Marii Kirilenko, ja osobiście również daje jej nieco większe szansę na zwycięstwo niż reprezentantce Kazachstanu Yaroslavie Shvedovej ale uważam, że nie będzie to łatwe spotkanie dla Rosjanki i myślę, że może zakończyć się nawet w trzech setach.
W pierwszej rundzie Kirilenko pokonała 75 61 Elenę Vesninę ale nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Rosjanki, szczególnie jeśli chodzi o pierwszy set. Wygrała go bowiem głównie dzięki błędom i złym wyborom Vesniny, która miała nawet piłki setowe przy swoim serwisie ale złe wybory sprawiły, że ich nie wykorzystała i w ostatecznym rozrachunku przegrała mecz. Kirilenko zresztą nie jest w jakiej rewelacyjnej formie , a turniej w Moskwie jest jej pierwszym od ponad dwutygodniowej przerwie.
Yaroslava Shvedova również ostatnio nie grała niczego znakomitego, choć wynik pierwszej rundy i pewne pokonanie 62 62 Anastasji Pavlyuchenkovej sprawia, że nie wolno Kazaszki lekceważyć i myślę, że dzisiaj wyrównaną rywalką dla Kirilenko.
Obie zawodniczki mają podobne statystyki jeśli chodzi o grę w hali (ok 60% zwycięstw), podobnie zresztą tyczy się rozgrywek na kortach twardych (ok. 59% zwycięstw), taka bowiem nawierzchnia jest wyłożona w Moskiewskiej hali. Obie grały ze sobą dwa razy i po razie wygrały. Kirilenko okazała się lepsza w Cincinnati w 2009 roku (2-0), natomiast Shvedova w Barcelonie w 2010 roku (2-1). Dzisiaj spodziewam się wyrównanego starcia, żadna z nich raczej nie jest obecnie w zdecydowanie lepszej formie niż rywalka dlatego spodziewam się spotkanie bez dominacji żadnej ze stron i mam nadzieje zakończonego w trzech setach.
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Tenis, ATP Moskwa, 18.10.12 (14:00)
Spotkanie: T. Bellucci - F. Cipolla
Typ: Cipolla AH -1,5 seta
Kurs: 4,14
Buk: Pinnacle
Trochę dziwią mnie tak wysokie kursy. Dla mnie faworytem jest Włoch, pograć na czysty win za parę groszy z pewnością warto, jednak do taśmy można również zaryzykować opcję z wygraną 2:0 po dość atrakcyjnym kursie. Nie to żebym nie doceniał klasy Bellucciego bo to całkiem dobry zawodnik, ale głównie do gry na ziemi, a nie na hard. Cegła to jego żywioł, tam potrafi postawić się najlepszym, potrafi wygrywać turnieje (ostatni w lipcu w szwajcarskim Gstaad gdzie pokonał w finale samego Tipsarevicia), ale hard to już całkiem inna bajka. Włoch na tej nawierzchni czuje się o wiele lepiej. Nie jest to zawodnik z wysokiej półki, ale potrafi sprawiać niespodzianki i zdarza mu się to wbrew pozorom dość często. To taki typ, który nie lubi grać pod presją i woli gdy to rywal jest faworytem. W starciu z Belluccim na papierze będzie rzecz jasna Brazylijczyk, czyli to dość komfortowa sytuacja dla Włocha. Formę ma całkiem niezłą, solidne występy w St. Remy, St. Petersburgu, nieco gorszy w Taszkiencie, jednak całościowo prezentuje się bardzo przyzwoicie. Nie można tego powiedzieć o Belluccim, który od US Open zaliczył ledwie cztery występy, z czego połowę we wrześniu w Pucharze Davisa, w październiku przyszły kolejne dwa starty w Tokio i Szanghaju, ale tam Thomaz poleciał od razu w pierwszych rundach po porażkach 0:2 z Falla i Klizanem. Dodajmy do tego fakt, iż wszystkie cztery występy były rozegrane na kortach otwartych. Tutaj występ halowy i fakt jest taki, że Brazylijczyk nie ma na ten moment żadnego ogrania, które pozwalałoby sądzić, że zaprezentuje się lepiej niż to miało miejsce w azjatyckim tournee. Jak dla mnie warto w tych okolicznościach skierować się w stronę Cipolli bo kursy są bardzo atrakcyjne. Ostrożniejsza opcja to czysty win Włocha; dla odważnych można próbować dw 2:0. Moim zdaniem szanse na wygraną bez straty seta są w tym przypadku całkiem spore.
⛔100
 
dembi 0

dembi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Włochy Serie A
Spotkanie: HC Alleghe - Bolzano
Typ: Bolzano
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam serdecznie.
Na dziś proponuję mecz Włoskiej ligi hokeja gdzie średniak HC Alleghe podejmuje na własnej tafli ubiegłorocznego mistrza Włoch drużynę Bolzano (rok wcześniej nosili nazwę Bozen). Bolzano póki co nie złapali jeszcze formy z ubiegłego roku ale źle też nie ma . Plasują się na 4 miejscu, jedno miejsce wyżej niż dzisiejszy rywal Alleghe. Mój typ opieram głównie na ostatnich dwóch porażkach Bolzano z bądź co bądź pierwszą i drugą ekipą . Myślę że 3 porażka z rzędu nie wchodzi w grę i też takie informację wyczytałem na stronie Bolzano . Jadą na De Toni Stadion po komplet punktów. Bolzano co roku mieści się w pierwszej trójce Ligi Włoskiej więc nie są oni przypadkową drużyną.
Początek meczu o godzinie 20.30 .
Pozdrawiam i 3mam kciuki.
⛔100
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Puchar Lega Pro
Spotkanie: Nocerina - Lecce
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie pucharu Serie C1 i C2 we Włoszech. Ostatni mecz tej rundy pomiędzy Noceriną i Lecce.
Nocerina w swojej grupie C1 B, zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Lecce, na tym samym etapie rozgrywek jest liderem swojej grupy - A, mając 19 punktów. Lecce, w tym sezonie w lidze nie uległo jeszcze nikomu, w 7 meczach, 6 zwycięstw oraz remis. Nocerina wygrała zaledwie 2 razy, w dwóch ostatnich kolejkach. Do tego, punkty dołożyła notując 4 remisy.
Puchary rządzą się swoimi prawami, lecz na podstawie statystyk obu drużyn, wydaje mi się, że Lecce powinno ten mecz wygrać.
⛔100 - powtórzony typ
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania Copa Del Rey
Spotkanie: UD Las Palmas – Santander
Typ: over 2.5
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz w ramach 1/32- finału Copa Del Rey w Hiszpania. Na przeciwko siebie staną dwie ekipy grające w Segunda Division. Jest to tylko jeden mecz bez rewanżu a gospodarzem tego pojedynku jest ekipa Las Palmas grająca na własnym obiekcie. W lidze obie ekipy nie zachwycają Las Palmas zajmuje miejsce w strefie spadkowej 20 natomiast Santander też nisko bo dopiero 15 miejsce.
Gospodarze tego pojedynku w lidze są ekipą z największą ilością straconych bramek z liczbą 20 po 9 kolejkach. Widać że gra defensywna to nie jest ich atut, nie najgorzej jest za to w ofensywie bo mają na koncie 10 bramek a potrafili już wbijać bramki takim zespołom jak Villarreal, Real Madryt B czy Barcelona B, dziś myślę że ze zdobyciem bramki też nie powinno być problemem tym bardziej że goście przyjeżdżają osłabieni brakiem trzech graczy z defensywy Bocanegra, Francisa i Ruymana.
Santander jak na razie troszeczkę zawodzi w lidze 15 pozycja to nie jest wymarzony początek sezonu , jednak wydają się prezentować wyższą dyspozycję od gospodarzy i to oni są minimalnym faworytem tej konfrontacji tym bardziej że Las Palmas miał tylko 3 dni odpoczynku gdyż w Poniedziałek grał mecz ligowy z Realem Madryt B a z kolejne 3 dni znowu mecz ligowy a jak spojrzymy na tabelę liga wydaję się być dla nich jak na razie priorytetem. Dlatego jestem przekonany że zobaczymy w takim wypadku bramki w wykonaniu obu ekip.
✅117
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom