>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Klubowe MŚ - mężczyźni
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów (POL) - Sada Cruzeiro Volei (BRA)
Typ: Sada Cruzeiro Volei -1,5 set
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18 dojdzie do drugiego spotkania w półfinale Klubowych MŚ. Skra awansowała z pierwszego miejsca wygrywając w grupie wszystkie trzy spotkania, pierw ze słabą drużyną Zamalek(3:0), potem po ciężkim meczu z Zenitem(3:2), który zupełnie nie jest kolektywem, co przed chwilą potwierdzili przegrywając dośc gładko w swoim półfinale z Trentino(0:3), a na koniec pokonali Al Arabi(3:1). Brazylijczycy z Cruzeiro awansowali z drugiego miejsca, przegrywając jedynie z Włochami z Trento(2:3). Bełchatowianie bez Kurka, Możdzonka nie są już tym samym zespołem, brakuje zespołowości, tej zadziorności. Wlazły nie gra tak jak wszyscy od niego oczekują. Woicki to tez nie Falasca, którego już nie ma w ekipie Skry. Sada za to ma kim grac siatkówkę ofensywną. Wallace czy Leal to zawodnicy klasy światowej. Szybka i ładna siatkówka Brazylijczyków robi wrażenie. Uważam że Skra nie ma żadnych atutów. Będzie łatwo i szybko. Polecam typ!
⛔100
 
karfus 94,3K

karfus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Słowacja Extraliga
Spotkanie: Słowacja U20 - Nitra
Typ: over 5,5 bramki
kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz, w którym na pewno padnie dużo bramek. Tutaj typuje over 5,5 czyli minimalnie w meczu musi pojawić się 6 bramek. Drużyna gospodarzy to ostatni zespół w lidze, nastawiony na ogranie młodych zawodników. Do tej pory w 11 meczach stracili 55 bramek, co jak łatwo wyliczyć daje średnio 5 straconych bramek na mecz. Paradoksalnie ich rywal, Nitra jest najbardziej bramko szczelną drużyną w lidze, 54 bramki w 12 meczach. Ostatnio gdy doszło do bezpośredniego pojedynku między tymi drużynami, Nitra wygrała aż 7:1. Moim zdaniem dzisiaj może być podobnie, goście zajmują drugie miejsce w lidze, ale różnice między sąsiadami w tabeli są znikome, a taki mecz jak dzisiaj gdzie zwycięstwo to formalność na pewno będą chcieli wygrać wysoko.
⛔100
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Norwegia, Eliteserien
Spotkanie: Tonsberg- Frisk Asker
Typ: 2
kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, które przez rozpoczęciem sezonu były typowane do spadku. Tonsberg gra tak, jak od nich tego oczekiwano, czyli beznadziejnie. Przegrali 8 z 10 rozegranych w tym roku meczów i to w większości gładko i w sposób wstydliwy. Ich bilans bramkowy to, uwaga, -30 (29:59)! Trzy ostatnie mecze to sromotne porażki (0:7 z Lorenskog, 1:6 z Lillehammer i 2:8 ze Storhamarem). Z kolei Frisk Asker jest swego rodzaju sensacją ligi. Po chudych ostatnich latach, wreszcie prezentują stabilny poziom. Większość z meczów rozegranych w tym sezonie wygrali, a za przeciwników w ostatnich kolejkach mieli najlepsze ekipy norweskie. Co ważne, Frisk Asker tak samo prezentuje się we własnej hali, jak i na wyjazdach, co powinno im ułatwić odniesienie dziś zwycięstwa. Reasumując, spodziewam się dziś w miarę pewnego zwycięstwa gości. Jeśli znajdą odpowiednią mobilizację na mecz z Tonbergiem to wygrają. Typ 2.
✅75
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: ATP, Sztokholm
Spotkanie: J.Levine - T.Haas (ilość gemów)
Typ: poniżej 21.5
Kurs: 1.77
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 do boju w drugiej rundzie turnieju staną Amerykanin Levine i Niemiec Haas.
Faworytem tego spotkania jest zdecydowanie Haas, który już dwa razy wygrał z dzisiejszym rywalem;
2008 Indianapolis 7:6,6:2
2009 Los Angeles 6:3,6:1
Jak widać dwie porażki Levine`a i to &quot;u siebie&quot;. Dla mnie jest to wykładnia umiejętności oraz doświadczenia, które jest po stronie Haasa.
Zdecydowałem się jednak przeanalizować ten pojedynek pod kątem ilości gemów i ciekawy kurs oferuje Pinnacle - under 21 gemów.
W poprzednich dwóch meczach padało 21 i 16 gemów tak więc typ nyłby na plus. Dzisiaj nie spodziewam się walki w dwóch setach, myślę, że Levine powalczy ewentualnie w secie 1 tak jak w 2008 roku jednak bariera 21 gemów raczej nie padnie i tak też typuję dziś !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Norwegia, Eliteserien
Spotkanie: Sparta Sarpsborg - Lillehammer
Typ: powyżej 5.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj bez udziwnień z poszukiwaniem wysokiego kursu. Dwa typowo średnie zespoły z dużym, jak na norweskie tafle, potencjałem ofensywnym, zwłaszcza patrząc na wyczyny gości w ostatnich spotkaniach. Sparta miała ostatnio ciężki terminarz z potencjalnie mocniejszymi lub równymi sobie zespołami, stąd tez ich poczynania nie były może tak obiecujące. Patrząc przez pryzmat tego, że jednak na własnym obiekcie radzą sobie lepiej w strzelaniu(i traceniu), a goście mimo, że na wyjazdach nie grzeszą skutecznością, to jednak obecna forma pozwoli im tutaj strzelić przynajmniej dwa razy, co przy odpowiedziach Sarsborga da over.
✅60
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Karlovy Vary-Kladno
Typ:1
kurs: 3.5
Bukmacher: bet365
Analiza: elo witam mam dzisiaj ciekawy i troche ryzykowny meczyk z hokeja. jedyny mecz dzisiaj w lidze czeskiej i dla mnie bardzo interesujacy. gospodarz zajmuje 12 miejsce w tabeli a goscie 4. goscie pewnie beda walczyc o mistrzostwo a gospodarze o utrzymanie. gospodze bilans 3-0-0-4-5 goscie 7-0-0-2-3. gospodarze graja nie obliczalnie albo przegrywaja z druzynami z ktorymi powinni wygrac albo walcza jak rowny z rownym z druzynami lepszymi od siebie. dzisiaj mam takie przeczucie ze sprawia niespodzianke. przed sezonem w 2 meczach towarzyskich miedzy tymi druzynami 2 razy wygrali gospodarze. gospodarze ostatnio 4 mecze przegrali wiec dzisiaj przed wlasna publicznoscia beda chcieli przelamac passe z druzyna ktora im leszy do grania. jeszcze dodam ze 50% druzyn ktore graja na wyjazdach i sa faworytami z kursem( 1.6;1.7;1.8) przegrywaja JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
✅250
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna - LM, Europa
spotkanie: HCM Constanta - Celje Pivovarna Lasko (-1,5)
typ: 2
kurs: 2,05
bukmacher: bwin
analiza:
przed nami spotkanie 4. kolejki ligi mistrzów piłkarzy ręcznych w grupie B; mecz dwóch outsiderów tej grupy HCM Constanta i Celje Pivovarna Lasko stawką tego meczu będzie tylko i wyłącznie honor, bo trudno mieć nadzieje, że któraś z drużyn awansuje do dalszej fazy rozgrywek. W przypadku Słoweńców sytuacja wygląda nieźle wygrali w LM mecz u siebie z Savenhof, ale ponieśli także 2 porażki, w lidze radzą sobie przyzwoicie zajmują w tabeli 3 miejsce z dorobkiem 9 punktów w 6 meczach. Rumuni natomiast nie zdobyli w tym sezonie punktów w LM (i chyba nie już zdobędą), mało tego wszystkie mecze przegrywają z kretesem (po 3 meczach są -35 bramek). W kadrach obu zespołów jest parę reprezentantów krajów bałkańskich, ale bez rewelacji. Sądzę, że Lasko wygra ten mecz bez większych problemów.
⛔100
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Tenis, ATP Vienna, 18.10.12 (19:30)
Spotkanie: Levine-Haas
Typ: Levine
Kurs: 5.16
Buk: Pinnacle
Mam takie mocne przeczucie ,że w tym meczu padnie malutka niespodzianka, i zwycięzcą tego pojedynku zostanie Levine. Turniej w Austrii w Wiedniu , w pierwszej rundzie tych rozgrywek Levine pokonał łatwo w dwóch setach naszego rodaka Kubota 3-6,4-6. Levine należy do tenisistów , których mocną stroną jest serwis i ciężko o przełamanie , tak więc myślę ,że w tym meczu z Haasem możliwe iż ujrzymy nie jednego tajbreka. Dla Haasa jest to pierwszy mecz w tym turnieju , nie musiał przechodzić eleminacji , ostatnio prezentuje dosyć wysoką dyspozycję , chociaż w meczu z Djokoviciem nie miał nic do powiedzenia ,a liczyłem wtedy na niego. Dziś nie sprosta oczekiwanemu wyzwaniu i muszę przyznać ,że ulegnie Amerykaninowi , który pnie się w górę w rankingu atp , zdobywając punkty na ważnych turniejach. Ostatnio dotarł w dwóch turniejach we Francji do trzeciej rundy i także uważam ,że tutaj dojdzie do trzeciej rundy. Wiadomo nie ma przeważających aspektów w stronę Levine ,ale czuję ,że Haas złapał obniżkę formy po raz kolejny , przeplata dobre wyniki słabymi i tak więc liczę ,że nie obejdzie się tutaj bez walki ze strony Levine i to on będzie lepszym tenisistą w tym bezpośrednim kontakcie na korcie.
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Ueroliga
Mecz: Maccabi Tel Aviv - Siena
Data: 18.10.2012 21:05
Typ: 2
Kurs: 6.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Druga kolejka Euroligi mężczyzn, czyli odpowiednika piłkarskiej Ligi Mistrzów. Drużyny w niej są najlepszymi w Europie, a jedno ze spotkań z tej kolejki, gdzie zmierzą się dwie bardzo silne drużyny opiszę. Jest to spotkanie Maccabi Tel Aviv - Siena, a ja stawiam na Włochów. Jest to bardzo utytuowana drużyna włoska, która w tym sezonie nieco obniżyła loty, jednak wyrobiła sobie taką markę, że jak dla mnie to szkoda nie zagrać na nich po takim kursie. W tym sezonie Włosi mieli okazję już zmierzyć się z naprawdę silnymi zespołami, jakby chociażby Clevland Cavaliers (porażka 85:91), San Antonio Spurs (porażka 77:106), Olympiakos (porażka 67:71) oraz wygrana w sparingu z Union Olimpija 70:51. W inaugurującej kolejce Euroligi Siena nie najlepiej zagrała, we własnej hali uległa Albie Berlin 82:92, dlatego chociażby dzisiaj muszą się skoncentrować i spróbować zamazać plamę. Widać gołym okiem, że jeszcze nie weszli w sezon i rytm meczowy, gdyż potrafią raz zagrać bardzo dobrze, aby później przegrać ze słabszym rywalem. Maccabi to napewno słaba drużyna nie jest, ale może właśnie dzisiaj Siena zaprezentuje się z dobrej strony na co liczę. W tym sezonie zespół z Izraela przegrał tylko 1 mecz, a był to sparing z Brose (70:77). Z godnych uwagi wyników znalazłem tylko jeden - wygrana 92:74 z Olympiakosem Pireus. należy pamiętać, że liga izraelska nie jest silna, w odróżnieniu do włoskiej. Siena jest według mnie lepsza, z tym, że ten sezon jeszcze nie jest dla nich dobrze rozpoczęty, lecz kiedyś napewno trafią na włąściwe tory. Mam nadzieję, że dobrze nam znany David Logan (Maccabi) nie będzie grał jak w transie, a w zespole włoskim dobrze spiszą się Sanikadze, Rasic, Eze, Kasun, Ress, Janning, Hackett, Moss.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom