>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 19.04.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 19. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sporting Cristal - The Strongest
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela tej grupy:

Peruwiański Sporting Cristal spotyka się w tej kolejce u siebie z boliwijskim The Strongest. Gospodarze jeżeli chcą jeszcze powalczyć o wyjście z grupy to muszą to spotkanie obowiązkowo wygrać. Ja myślę, że tak się stanie, bo zespół Strongest będzie dzisiaj poważnie osłabiony. U gości nie zagrają obrońca Bejarano (23 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie), pomocnik Veizaga (28 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszy strzelec w drużynie napastnik Escobar (26 występów w tym sezonie, 18 goli na koncie). Największa strata to oczywiście nieobecnośc Escobara, który jest nie tylko najlepszym strzelcem w drużynie ale też kapitanem i prawdziwym liderem. Nie ma ludzi niezastąpionych ale tego zawodnika gościom będzie niezwykle ciężko zastąpić. Drużyna bez niego traci bardzo wiele i myślę, że Sporting wygra to spotkanie. Bez swojego lidera wątpię, że goście będą w stanie coś tutaj ugrać. Dla większych ryzykantów proponuję tez pograć to spotkanie z handicapem 0:1 na wygraną gospodarzy, kurs na to wynosi koło 3,30 a myślę, że może to fajnie wejść.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: awans barcelona
Kurs 5.25
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Barcelony na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Juventusu Turyn, w pierwszym spotkaniu rozegranym na boisku starej damy blaugrana uległa gładko 0:3 i teraz każdy twierdzi iż będzie im niezwykle ciężko wygrać takim rezultatem żeby pojawić się w kolejnej rundzie tych rozgrywek, Barcelona jednak już w poprzedniej rundzie pokazała iż nawet przegrana 0:4 w Paryżu nie zamknęła jej drogi aby dalej walczyć o piłkarską Ligę Mistrzów, tutaj moim zdaniem gospodarze są faworytem do wygranej ,ale na pewno łatwe spotkanie to dla nich nie będzie bowiem Włosi już wiedzą czego się mogą spodziewać, Barcelona zaatakuje od pierwszych minut ponieważ ma do odrobienia 3 bramki, PSG zagrało bardzo słabo dlatego poległo Juventus natomiast jest zespołem znacznie lepiej poukładanym w formacjach defensywnych i na pewno tutaj upatruje swojej szansy , jednak na stawiam na wygraną gospodarzy , którzy pomimo słabszej formy na wyjazdach na swoim stadionie są zespołem znacznie mocniejszym i według mnie tutaj mogą ograć kazdego, nie wiem czy Barcelona awansuję ,ale według mnie na zdobycie 3 bramek powinno ich być stać.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Koszykowka NBA
Godz: 2-00
spotkanie: Boston Celtics - Chicago Bulls
typ: Boston -6.5
Kurs 1,84
Buk unibet
Analiza:
Drugie starcie jedynki z ósemka na wschodzie ma dziś jednego faworyta - drużynę gospodarzy. W pierwszym meczu bowiem Celtowie zawiedli swoich kibiców nieznacznie ulegając Bykom 102-106. A takiego przebiegu w tej rywalizacji mało kto przewidywał, wkońcu Celtics mieli fantastyczną koncówkę szonu regularnego, gdzie udało im się zepchnąć Cavs na drugie miejsce. Jednak w pierwszym meczu zdarzył się klops i dzis to gospodarze muszą za wszelką cenę wygrać by nie znaleźć się w krytycznej sytuacji, bo tak należałoby nazwać strata 0-2 i perspektywa dwóch delegacji w Chicago. A moim zdaniem gospodarzy stać na wygranie rywalizacji w tej parze mimo kiepskiego początku. Dziś liczę na kolejny dobry występ lidera gospodarzy Thomasa, który w pierwszym meczu zagrał bardzo dobrze (33pkt przy 55 % skutecznosci) i na wieksze wsparcie kolegow (w pierwszym meczu tylko Horford i Bradley zanotowali podwojne zdobycze gdzie w ekipie Byków aż pięciu graczy zdobyłominimum dziesięć oczek). Boston u siebie w sezonie regularnym u siebie był bardzo mocny (75% wygranych meczy w tym oba z Chicago), Bulls wygrali zaledwie szesnaście wyjazdowych meczy przy dwudzistu pięciu porażkach. Moim zdaniem niespodzianki w drugim meczu nie będzie i gospodarze wyrównają stan rywalizacji w serii best-of-seven
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco - Dortmund
Typ: 1 lub remis
Kurs 1.72
Buk Unibet
Jutro w Monaco Borussia Dortmund pożegna się z Ligą Mistrzów. Po zeszło tygodniowym terrorystycznym incydencie i przegraną u siebie z Monaco 2:3 nie widzę szansy, aby w Monaco Borussia mogła wygrać dwoma bramkami różnicą. Bardziej przebieg meczu będzie tak wyglądał, że Borussia będzie narzucała gospodarzą w pierwszej połowie wysoką presje a Monaco przejdzie na kontrataki i tym stylem w drugiej połowie Niemców znokautuję, a co najmniej nie przegra. Monaco w tym sezonie jedynie dwa mecze ligowe u siebie przegrał, z PSG i Lyon. W LM pierwszy mecz z Leverkusen zremisowali, wszystkie inne wygrali, m. in. z Man City 3:1. Monaco nie przegra za 1.72 biorę w ciemno.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 0

roberto1897

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona - Juventus
Typ: Alves otrzyma kartkę
Kurs: 2.50
Buk: STS
Witam wszystkich serdecznie, to jest mój pierwszy wpis.
W zasadzie nie ma tu czego analizować, każdy z nas zna tą postać i jego kontrowersyjność. Każdy wie o co jutro gra Juve. Będą robić wszystko aby utrzymać się w LM. Skorzystają z przywileju kasowania się kartek przy ewentualnym awansie więc mogą sobie pozwolić na agresywny odbiór piłki. Moim zdaniem kurs to prezent od buka i warto skorzystać, bo Dani jutro na pewno zobaczy przynajmniej :zoltakartka:
⛔ 100
Nieregulaminowy bukmacher
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Juventus
Typ: w meczu zostanie przyznany rzut karny
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pamiętam, że w meczu Barcelony z PSG dobrze wyczułem rzut karny, bo były nawet dwa rzuty karne. Teraz sytuacja jest bardzo podobna, bo Barcelona po pierwszym meczu znowu ma ogromne problemy. Z PSG przegrali 0:4, a z Juventusem &quot;tylko&quot; 0:3, ale Juventus ma lepszą defensywę niż PSG, więc zadanie dużo łatwiejsze nie będzie. Dwóch rzeczy jednak można być pewnym. Barcleona powalczy o ten awans wszelkimi siłami i sędziowie z pewnością będą po ich stronie. Nie oszukujmy się- Barcleona to jest klub, który wzbudza największe zainteresowanie na świecie. Mają mnóstwo kibiców i wielu antyfanów. W każdym razie dla biznesu ich awans byłby bardzo dobry. Im dłużej Barcelona jest w LM, tym większe pieniądze dla wielu osób. W meczu z PSG sędzia mocno im sprzyjał. Pierwszy karny był ok, drugi za to według mnie &quot;z kapelusza&quot;. Gracze Barcelony potrafią uczciwie wywalczyć karnego, ale potrafią też pięknie udawać. W tym meczu pewnie wiele razy położą się w polu karnym i jest spora szansa, że coś wskurają. Juventus też jakieś szanse na karnego ma, bo pewnie raz na jakiś czas w polu karnym Barcelony się znajdą.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Monaco - Borussia Dortmund
Typ:
Borussia kornery over 6,5
Kurs:
2,1
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Już dzisiaj mecz rewanżowy w Monaco. w pierwszym pojedynku lepsi okazali się gracze z Księstwa jednak Borussia pokazała kawał footballu i przy odrobinie szczęścia wynik mógł wyglądać inaczej. Borussia pomimo kilku absencji:
Bartra, Goetze, Larsen, Rode, Shurrle
musi postawić wszystko na jedną kartę i atakować od pierwszych minut.
Dortmund powinien starać się ostrzeliwać bramkę rywala co w końcowym rozrachunku może przynieść kilka kornerów. W pierwszym pojedynku Borussia nabiła ich 7 i dzisiaj mam nadzieję zobaczyć powtórkę z pierwszego pojedynku. Im dłużej będzie rezultat premiujący awans Monaco tym większe prawdopodobieństwo na kornery dla gości. Mam nadzieje zobaczyć fajne zawody, w których głównej roli nie będą odgrywać sędziowie jak to miało miejsce wczoraj. Pozdrawiam


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: Sporting Cristal - The Strongest
Typ: Sporting Cristal - HE (0:1)
Kurs: 3.31
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj trochę bardziej egzotycznie i puchar Copa Libertadores w którym Sporting Cristal podejmuje u siebie The Strongest. Drużyna gospodarzy nie ma najlepszego startu w tych rozgrywkach i po dwóch spotkaniach może się pochwalić tylko remisem i porażką, natomiast goście zdołali ugrać jeden mecz na swoją korzyść i ich bilans prezentuje się 1-0-1. Bardzo istotne jest jednak miejsce rozgrywania spotkania. Gospodarze w meczu u siebie zremisowali z liderem Santos 1:1 podczas gdy goście na wyjeździe odnieśli z tym samym zespołem porażkę 0:2. Ciężko porównać zmagania ligowe, jednak w tym sezonie Sporting Cristal u siebie utrzymuje bilans 4-1-1 ze świetnym dorobkiem średnio 2,17 bramki strzelonej na mecz oraz 0,83 straconej, co pokazuje jak dobrze czują się na swoim boisku. Dodatkowo w drużynie gości zabraknie przede wszystkim najważniejszego napastnika- P. Escobar&#39;a, świetnego pomocnika- W. Veizaga oraz podstawowego obrońcy- M. Bejarano. Krótką mówiąc liczę na utrzymanie formy gospodarzy w obecnym sezonie w meczach u siebie i strzelenie 2-3 bramek, motywacji im nie brakuje jeśli chcą dalej pozostać w turnieju oraz braku skuteczności gospodarzy przez wyłączony motor ofensywny Escobara.
⛔ 100
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: Dani Alves Otrzyma Kartke
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sorry admin ze powtarzam typ Roberto1897 ale mysle ze moja analiza jest bardziej obszerna i komus sie moze przydac w podjeciu decyzji. Prosze o wyrozumialosc ????
Wielki powrot na Camp Nou szykuje sie dzisiaj dla Daniego Alvesa. Powrot na stare smieci przy lekkim smaku skandalu. Dlaczego? Zaatakowal on w lutym dosyc mocno zarzad Barcelony twierdzac ze &quot;Władze Barcelony są fałszywe i niewdzięczne&quot;. Tutaj artykul do jego wypowiedzi: http://sport.interia.pl/primera-divi...ny,nId,2355738 . Juz w pierwszym spotkaniu gral bardzo agresywnie za co bardzo szybko wylapal kartke bo juz 28min. To wygladalo tak jakby bardzo chcial cos bylemu klubowi z Katalonii udowodnic. W rewanzu stawka meczu bedzie jeszcze wyzsza a co za tym idzie cisnienie rowniez. Caly stadion ludzi ktorzy beda chcieli zobaczyc znow remontade. Mysle ze Juve jest zbyt solidna druzyna i nie wypusci tego awansu. Alves podobnie jak w pierwszym meczu podejrzewam ze zagra na prawej obronie. Tam bedzie hasal Neymar ktorego tez trzeba bedzie jakos powstrzymac. Do tego presja ze strony trybun na arbitrze na pewno tez zrobi swoje. Dani po za tym bardzo lubi nie zgadzac sie z decyzjami sedziego przy czym wyraza swoje niezadowolenie w sposob bardzo ekspresyjny wymachujac przy tym rekami i uzywajac nieparlamentarnych slow co tez moze poskutkowac kartka. Naladowany energia na pewno bedzie chcial pokazac sie publice i troche pofauluje co w koncu przyniesie kartke. Dani Alves w tej edycji Ligi Mistrzow ma na koncie tylko 1 kartke ktora zreszta dostal w ostatnim meczu wiec nie musi sie o nic martwic bo nawet jak dostanie na Camp Nou kartke to i tak ona niczego nie zmieni (po cwiercfinalach kasujemy licznik kartek). Nogi nie bedzie musial tutaj odstawiac. Brazylijczyk nie gral w ostatnim meczu Serie A ani minuty co sugeruje ze jest przygotowany aby dostac w rewanzu z Barca pelne 90min ktore zreszta w 1 meczu rozegral. Ja pogralem ten typ po kursie 2.80 ale zaraz spadlo do 2.50. Jednak nadal jest to wysoki kurs ktory w moim odczuciu powinien wejsc. Do tego polecam kartke Neymara. Normalnie gralbym pewnie jego kartke ale ze wzgledu ze ostatnio Ney dostal czerwo w lidze moze sie ogarnac i nie zlapac kartki. Jednak kurs 3.50 jest wysoki i lekko mozna sprobowac.
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna
Godzina. 20:45
Spotkanie. AS Monaco - Borussia Dortmund
Typ. Monaco strzeli w obu połowach
Kurs. 2.90
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczór zaproponuje zakład w spotkaniu rewanżowym 1/4 Ligi Mistrzów pomiędzy AS Monaco które mierzyć się będzie z Borussią Dortmund. W pierwszym meczu przed tygodniem na Signal Iduna Park padł wynik 3:2 dla dzisiejszych gospodarzy i choć sporą przewagę miała drużyna Łukasza Piszczka, to zabrakło skuteczności i wykończenia...
( Wiem, wiem, wiem atak na autokar podczas przejazdu ponadto osłabienia spowodowane kontuzjami itd... itp... nie ma co teraz gdybać można było przełożyć ten mecz i mieli by po problemie ).
Dzisiejsi gospodarze są niesamowicie skuteczni jeśli chodzi o grę przed własną publicznością, we wszystkich 16 stu potyczkach na swoim obiekcie ustrzelili aż 54 gole! co daję im lekko ponad 3 na każdy mecz. W całej lidze punkty na ich terenie urwały tylko dwa kluby PSG i Ol.Lyon które również mogą się pochwalić świetną formą w tym sezonie. Dobra wracając do samego strzelania zespół Kamila Glika wydaję się być na tą chwilę jakoś tak bardziej kompletny niż ich przeciwnik dlatego w moim odczuciu dziś to podopieczni portugalskiego szkoleniowca awansują do półfinału.
Podobnie jak wczoraj Bayern, tak dzisiaj wieczorem to Borussia musi się odkryć aby odrabiać stratę z przed tygodnia, a wszyscy wiemy jak Monaco potrafi szybko i niebezpieczne kontratakować.
Podsumowujac powyższe wypociny mimo iż tydzień temu lepsze wrażenie z gry zrobiła drużyna z Dortmundu większe posiadanie piłki,więcej strzałów na bramkę, dwukrotnie większą liczbą podań. Jedno jest pewne możemy się spodziewać otwartego widowiska ze sporą ilością sytuacji pod jedną jak i drugą bramką i jeśli tylko skuteczność niezawiedzie to wynik może być mocno hokejowy.
Spodziewam się ataków Abumayenga i spółki już od pierwszego gwizdka tak więc okazji do kontr będzie mnóstwo i wydaje mi się że Monaco spokojnie znajdzie drogę do bramki w obu połowach...
(Może i wskazanie dzisiejszego zwycięzcy jest ciężko wytypować ale uważam że bramek niepowinno tu zabraknąć więc dla bardziej odważnych typ obie strzelą w obu połowach po kursie @ 6.75 Uni)
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna , Polska I liga ⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zapraszam wszystkich na bardzo ciekawe spotkanie w I lidze gdzie w zaległym meczu Sandecja Nowy Sącz podejmie u siebie Stal Mielec.
Pierwotnie to spotkanie miał się odbyć w listopadzie zeszłego roku. Jednak z powodu złego stanu murawy został on przełożony
Sandecja zajmuje 5 miejsce mając 42 pkt na koncie i traci tylko 2pkt do lidera więc w przypadku wygranej ,Sandecja wędruje na fotel lidera , ale nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ Stal to rewelacja obecnej rundy. Zajmują 10 miejsce mając 36pkt. Podopieczni Zbigniewa Smółki w rundzie wiosennej 2016/17 doznali tylko jednej porażki, a w ostatniej kolejce rozbili Stomil Olsztyn, aż 4:0. Na niekwestionowane gwiazdy mieleckiego zespołu wyrośli Krzysztof Drzazga i Aleksandar Kolev. Pierwszy z nich po wypożyczeniu z krakowskiej Wisły odzyskał formę, czego efektem są cztery strzelone bramki. Zaś na drugim w dużym stopniu opiera się gra całego zespołu. Jednak z nami nie zagra, bo w Olsztynie obejrzał czwartą żółtą kartę w sezonie.
Obie drużyny mają duży ciąg na bramke,Sandecja na swoim boisku bardzo mocna,Stal ogólnie jest mocna drużyny w tej rundzie i ciezko wytypować tutaj zwycięzce i moim typem na ten mecz jest to że obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia!
⛔ 100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: poniżej 3.5 bramki
Kurs 1.8
Bukmacher: Fortuna
Jak zobaczyłem ten kurs to bardzo się zdziwiłem zwłaszcza gdy wiem, że w pierwszym meczu był wynik 3-0 dla Włochów a co za tym idzie jasne jest, że przyjadą oni przede wszystkim bronić wyniku a to, że są 2 albo nawet 3 razy lepiej zorganizowaną ekipa od PSG to wie każdy. Dodatkowym plusem dla Juve jest fakt, że w swojej ekipie mają doskonałych obrońców, ale także niezwykle pracowitych zawodników zarówno w pomocy jak i ataku (czyt. Mandzukic) więc Barcelonie będzie niezwykle ciężko tworzyć sytuacje do strzelenia bramki.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: X2
Kurs 2,51
Buk FORTUNA
Mnie osobiscie titikaka Barcy nie przekonuje. Jechali do Turynu po gorzkim doświadczeniu jakim był łomot w Paryżu z zamiarem by to się nie powtórzyło i by coś strzelić. I co?... I znów łomot i znów bez bramki. Mam wrażenie , że PSG trochę zlekceważyło drugi mecz no bo przecież jak mogą stracić 5 lub więcej bramek i w głowach zamiast normalnej swojej gry była defensywa i oddanie pola Barcelonie i stało sie. Ale taki numer z Juve nie przejdzie, mimo że mniej trzeba odrobic. Juve to wiekszy monolit, inna mentalność, zespół który potrafił wygrać na boisku rywala i spokojnie mógł kontrolować dwumecz u siebie i miało to miejsce w każdym meczu tej edycji LM(dla przykładu Lyon, Sevilla, Porto). Widomo to nie tak klasa co Barca, ale też stawka teraz jest inna. Grają o prestige i poważna kasę, mają w głowach mecz Barcy z PSG podany na tacy jak nie wolno tutaj grać, jest forma i odpowiedni wykonawcy, w bramce ostoja i doświadczenie. Nie wierzę by pozwolili Barcelonie rozwinać skrzydła i dali im grać swoje nic nie robiąc. Myślę, że będą stawiali opór i groznie kontratakowali i trzymali piłke tak długo jak to tylko mozliwe, wymuszali faule i rzuty z autu. Cel numer jeden Juve na ten sezon jest zdobycie LM i nikt tego w klubie nie krył i nie kryje. Po to wyjdą na boisko by przejsć do drugiej rundy co wcale nie oznacza , że muszą przegrać. Im dłużej Barca nie strzeli tym bardziej będzie sie denerwować i to będzie działało na korzysć Juve. A,że są w formie i mocni to juz udowodnili. I wcale nie muszą przegrać a są w stanie też wygrać.
Za drobne czysta dwójka po kursie 5,25 ( bo jak tu nie spróbować)
✅ 151
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis - ATP Monte-Carlo 2017
11:00
Thiem D. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta
Kurs 2,32 w Unibet

H2H 1:1 z lat 2014-2015. W obu meczach padły 3 sety i na to samo liczę tym razem. Ostatnio trochę napisałem o Haasie więc nie widzę sensu się powtarzać. Miał zagrać z Delbonisem skończyło się na Dzumhurze 2:0, a warto dodać do tego, że Bośniak bronił tutaj w Monte-Carlo sporo punktów, rok temu ograł między innymi solidnego Berdycha.
Thiem solidnie gra, mocno perspektywiczny zawodnik, wygrał turniej w Rio nie tracąc nawet seta. Jednak zdarzają mu się wpadki takie jak z Querreyem w Acapulco 6:1 7:5 który rok temu wygrał, czy ostatnio w Miami 6:1 7:5 z Borna Coricem. Myślę, że to będzie zacięty mecz kto wie czy nie z tie-breakiem, kurs całkiem wysoki.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: over 12,5 rożnych
Kurs 2.95
Bukmacher Unibet
Tutaj Barcelona będzie miała cięższą przeprawę niż mieli z PSG mimo że przegrali jedną bramką więcej, PSG moim zdaniem to jest trochę nadmuchany balon, Juventus to z kolei maszynka z opanowaną grą zespołową, uważam że Barcelona nie powtórzy wyczynu z poprzedniej rundy, zresztą jak sobie można przypomnieć tamto spotkanie paryżanie spokojnie awansowaliby do dalszej rundy gdyby mieli lepsze celowniki, PSG zjadła pycha strzelając na 3-1 Juve to ekipa grającą zimną wykalkulowaną piłkę i na taki scenariusz sobie nie pozwoli.
Wracając do meczu taktyka na to spotkanie jest prosta, Barcelona musi odrobić 3 bramkową stratę mając na uwadze że strata gola zmusza ich do zwycięstwa 4 golam!Tak więc Barca jest tutaj zmuszona do natychmiastowych ataków ilością skomasowaną, dlatego idę w stałe fragmenty w tym meczu które powinny przynosić ataki nie tylko gospodarzy, ale i Gości, bo i oni z pewnością będą wyprowadzać groźne kontry.
✅ 195
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna
Godzina. 20:45
Spotkanie. AS Monaco - Borussia Dortmund
Typ: Kylian Mbappe strzeli gola
Kurs. 2.40
Bukmacher: forBET
Witam, wczoraj siadł ładnie wynik 1:1 w Lidze Mistrzów, dzisiaj miałem wrzucać inny typ, ale że dopiero teraz wstałem po nocce a typ wrzucił już ktoś inny więc gram że Mbappe strzeli gola. co prawda na wyjeździe strzelił dwa gole i teraz obrońcy BVB na pewno będą go bardziej pilnować, ale myślę że coś tam wciśnie do bramki, wydaje mi się że Monaco nie zdobędzie tylko jednego gola wiec duże szanse że Mbappe coś ukłuje, co prawda ma tylko 4 gole zdobyte w LM, do Messiego brakuje mu 7 bramek, ale chłopak na prawdę fajnie gra, druga moja propozycja to Aubameyang P. tez strzeli, ale kurs na niego zbyt niski żeby to ruszać.
typ który chciałem tutaj wrzucić a nie zdążyłem to karny w meczu Barca- Juve, kurs leci mocno w dół, ja już to zagrałem i też polecam.
w tym miesiącu to już moje ostatnie typy bo dziwi mnie to że trafiam dokładny wynik, czy kurs ponad 3,00 a wielki admin czy moderator pisze mi że KIEPSKA ANALIZA, jak się boicie moderatorzy że wygram jakiś miesiąc to od razu Wam mówię, nie chcę od Was żadnych nagród......powodzenia dla grających moje typy ;)
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina Tenis ziemny, Monte Carlo
Godz: 14:00
Spotkanie: Fognini/Wawrinka - Mahut/Herbert
Typ: 0:2 [Dokładny wynik w setach]
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wawrinka/Fognini to debel poskładany specjalnie na potrzeby Mastersa w Monte Carlo. O dziwo w niedzielę Stan i Fabio pokonali parę Nestor/Mirnyj, którzy również swego czasu odnosili sporo sukcesów w deblu. Jednakże obecnie Białorusin i Kanadyjczyk to co najwyżej przeciętni debliści i ta porażka nie jest znowu aż taką wielką niespodzianką. Czemu więc stawiam dziś przeciwko Fogowi i Stanowi. Po pierwsze Włoch już wyleciał z turnieju single więc jego dalsza gra w turnieju deblowym w obliczu rozpoczynającego się sezonu gry na ziemi jest ni kij ni w oko. Wawrinka, ani nie jest jego stałym partnerem deblowym, a więc zgrania pomiędzy nie ma obecnie, a i na przyszłość też nie ma co szlifować, gdyż na Rolandzie Fabio zagra zapewne z kimś innym w parze. Stan z kolei grał dzisiaj trzy sety singla z Veselym i będzie mieć to spotkanie w nogach. Oczywiście intensywność gry w debla nie jest aż tak duża, jednak w starciu z obrońcami tytułu z poprzedniego roku nie wróże Szwajcarowi i Włochowi powodzenia. Mahut/Herbert to zgrana para, której jednak na początku roku jakoś za bardzo nie szło. Obaj odpadli już z singla wiec mogą skoncentrować się tylko na deblu. W mojej ocenie bardzie zgrani i zmotywowani Francuzi powinni wygrać to w dwóch setach.
✅ 120
 
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Dyscyplina Siatkówka, Plusliga
Godz: 18-00
spotkanie: Skra - Zaksa
typ: liczba setów +4,5
Kurs: 2,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj zapraszam na pierwszy mecz finałowy Plusligi siatkarzy. Mój typ to tie-break w tym spotkaniu. Spotykają się zespoły będące w świetnej formie. Zarówno jedni jak i drudzy bez większych problemów poradzili sobie z rywalami w meczach półfinałowych, o ile Zaksa była zdecydowanym faworytem w starciu z Jastrzębskim, o tyle Skra rozbiła Resovię, która przez wielu była uznawana za faworyta. Faworytem dwumeczu jest Zaksa, jednak w pierwszym meczu więcej szans daje się Skrze, ja jednak stawiam na bardzo wyrównany mecz i piecio-setowy bój.
⛔ 100
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina Tenis ziemny, Monte Carlo
Godz: 15:30
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Jan Lennard Struff
Typ: 2 handicap +1.5 seta
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bułgar zaczął fenomenalnie sezon. Wygrana w Brisbane, porażka w podczas AO po 5 setach z Nadalem w półfinale i wygrana w Sofii. Później obniżył loty patrz dwa ostatnie mecze tj. Wtopa z Pellą 6:3, 7:6 czy jego pierwszy mecz w sezonie na glinie z powracającym po kontuzji Robredo. Wiadomo, że Niemiec to inna para kaloszy, ale to będzie jego już 7 mecz na clayu, a ogrzanie to ważna sprawa. Tutaj przechodził przez kwalifikacje gdzie stracił seta. Ogólnie nie pokonał nikogo dobrego ale pewność siebie jest. Dima to talent który nie może na dłuższą metę wystrzelić, nie ma regularności turniejowej. Niemiec poprowadzi zupełnie inny,toprny raczej tenis, siłowy a nie jak Grigor taktycznie. Dodatkowo Struff mierzy prawie dwa metry i serwis dostarcza mu wiele prostych punktów nawet na clayu. Moim zdaniem Niemiec urwie seta.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom