>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.04.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Juventus
Typ: over 5.5 żółtych kartek
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś bardzo ciekawy mecz rewanżowy w 1/4 Ligi Mistrzów. Barcelona jeżeli chce awansować musi odrobić 3 bramki straty z wyjazdu do Turynu. Spodziewam się dziś dominacji Barcelony pod względem posiadania piłki oraz sytuacji bramkowych co za tym idzie Juventus może popełniać faule i dostawać kartki, dodatkowo im bliżej będzie końca meczu i im mniej korzystny wynik dla Barcelony to mogą posypać się żółte kartki za faule w ofensywie czy dyskusje z sędzią, ponieważ ciężko zachować w takich sytuacjach chłodną głowę. Myślę, że dziś typ na over kartkowy jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Forza Juve!
⛔ 100
 
B 0

blasko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco-Dortmund
Typ: over 5,5 żółtych kartek
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rewanżowy mecz pomiędzy Monaco a Dortmundem zapowiada się ciekawie. W pierwszym meczu Monaco wygrało 3-2. Nic jeszcze nie jest przesadzane. Dortmund jak i Monaco mogą awansować. W tym meczu napewno nikt nie odłożyć nogi, będzie walka na boisku o awans to półfinału.Dortmund będzie musiał atakować i otwierać się co w skutku może przynieść kontry które i zawodnicy Borussi będą musieli przerywać faulem co skutkuje żółtą kartką. Jakieś spięcie puszczenie nerwów, przepychanki będą karane żółtym kartonikikiem. Napięcie jest ogromne u obu zespołów.W pierwszym meczu było 7 żółtych kartek, w moim typie musi być 6 lub wiecej. Jak dla mnie prezent od buka. Powodzenia
⛔ 100
 
T 13

tomek1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Monte Carlo (Monako)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Schwartzman - Bautista
Typ: Bautista wygra mecz
Kurs: 1.5
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam wszystkich, wczoraj się udało więc dziś pójdę za ciosem i ponownie poszukam szczęścia w tym turnieju. Na dziś moim typem jest zwycięstwo Roberta Bautisty Aguta (18 ATP) nad Diego Schwartzmanem (41 ATP). Ci zawodnicy ze sobą jeszcze nigdy nie grali, także ciężko jest znaleźć punkt odniesienia, także spójrzmy na ich występy w tym roku. Bautista rozegrał 20 spotkań w tym roku, wygrał aż 16 co daje mu 80% wygranych. Przegrał tylko z Federerem, Raonicem, Goffinem oraz Verdasco także nie z byle kim. Schwartzman rozegrał jedno spotkanie mniej w tym roku, jednak idzie mu o wiele gorzej. 10 zwycięstw i 9 porażek, daje mu to 52% wygranych, a więc znacznie mniej niż u rywala. Po tych statystykach myślę że warto zagrać na Hiszpana. Powodzenia!
⛔ 100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna , Polska I liga ⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
Typ: over 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Podobnie jak kolega szwedzik wchodzę w ten mecz jednak w over 2,5 bramki z uwagi na bramkostrzelność obu ekip, swój typ opieram na statystyce i tak gospodarze na 5 ost meczy 3 over, na 5 ost. meczy u siebie 4 ostatnie pojedynki over.
Goście 5 ostatnich meczy 3 overy, w meczach na wyjeździe 2 overy.
Licząc na bramkostrzelność gospodarzy ich średnia goli na mecz to 2,3 gości zaś 2,4 wierze iż tutaj zobaczymy minimum 3 bramki, a po kursie 2,1 to warto spróbować.
Oczywiście to są tylko liczby, jednak jest szansa około 60% powodzenia tego zakładu.
Powodzenia !
⛔ 100
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
20:45 Barcelona - Juventus
Typ: Neymar otrzyma kartkę? TAK
Kurs: 3,50
buk: Unibet
Analiza: 26 meczy Ligowych 8 żółtych 1 czerwona, 5 meczy w pucharze Króla 2 żółte, 8 meczy w Lidze Mistrzów 4 żółte kartoniki. To są statystyki Neymara w tym sezonie. Idę w tym kierunku z kilku powodów mimo że zadanie piekielne trudne aby przejść Juventus gdyby się jednak udało upatruję tutaj kartki z powodu celebracji. Jednak najprawdopodobniej będziemy tutaj świadkami nurkowania przez piłkarzy Barcelony a także jeśli nie będzie szło po ich myśli uważam że Neymar może dać upust swojej frustracji już w meczu PSG otrzymał kartkę za kopnięcie przeciwnika gdzie nie miał szans na odbiór piłki, w kilku innych meczach zachowywał się podobnie jeśli do tego dodamy Parę obrońców Chellini Bonucci którzy lubią prowokować nic tylko czekać aż Brazylijczyk wybuchnie.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Juventus
Typ: X
Godz.: 20.45
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 4,83
Analiza:
W środowy wieczór najpopularniejsza drużyna wszechczasów podejmie na własnym stadionie Juventus. Jak dla mnie Juve gra solidny i konsekwentny futbol, a Barcelona to przereklamowani gwiazdorzy i remis to max co mogą tutaj ugrać. Spodziewam się wynik 0:0. Juventus już swoje strzelił więc nic nie muszą a większość mecz w ktorch ma być dużo bramek kończy się lipa i 0 goli. Powodzenia!
✅ 383
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna LM
Godz: 20;45
Spotkanie: Barca - Juve
Typ: Barca +2,5 bramek
Kurs: ▶ 2,09
Buk: Fortuna
Widzę, że wielu dalej ma niedosyt po wczorajszym meczu. Mam i ja. Mimo, że chciałem aby to Real wygrał i awansował dalej, ale właśnie przez takie spotkania jak wczorajsze, gdzie padł gol po spalonym odechciewa się tego wszystkiego oglądać. Tamten mecz to historia. Sędziowie wypaczają wynik i potrafią sporo namieszać. Ja dzisiaj idę w stronę Dumy z Katalonii. Która pierwszy mecz w Turynie poległa aż 3:0. Nie ma co wracać do tamtego meczu, ale trzeba podejść do rewanżu w pełni skupionym i przede wszystkim mieć w &#39;miarę&#39; chłodny umysł. Jeszcze jakiś czas temu mieli podobną sytuację, kiedy musieli odrobić 4 gole przewagi. Z PSG. Tutaj bramek jest o jedną mniej. Nie miej jednak Juve, z mocnym Buffonem na bramce, będą robić wszystko żeby powstrzymać ataki Barcy. Buffon, weteran Juve. Legenda dalej gra na wysokim poziomie. Barca, żeby awansować to musi dzisiaj wygrać. Pewnie, najlepiej bez straty gola. Messi, świadomy tego, że wczoraj Ronaldo pobił rekord będzie polował na gola dla swojego zespołu. Poza tym, Juve dawno nie było tak daleko jak teraz w tej fazie Ligi Mistrzów. Mogą czuć się zbyt pewni, ale nie mogą tego bagatelizować. Najlepiej byłoby gdyby bronili wyniki, z twierdzy Juventusu jakim był wtedy wynik 3:0 Ale to wszystko nie będzie takie proste. Prestiż jest ogromny. Barca, musi gonić. Swoje szanse i okazje będzie miała już od początku spotkania. Liczę, że zrobią swoją robotę i będą walczyć do końca!
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: Barcelona powyżej 7,5 rzutów rożnych
Kurs 2,29
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Linia w Fortunie wystawiona dość wysoko, bo u innych widzimy linię 6,5 ale kursy wahają się w okolicach 1,50-1,72, ale ja uważam ze ten typ jest bardzo prawdopodobny dlatego wolę pobrać po dużo atrakcyjniejszym kursie wyższa linię. Nie trzeba być wielkim ekspertem, aby przewidzieć jak ten mecz będzie wyglądać, przynajmniej w pierwszej połowie dopóki Barcelona będzie mieć szansę na &quot;remontade&quot;. Katalończycy zepchną lub jak kto woli Juventus cofnie się głęboko pod swoje pole karne i będzie próbował grać z kontrataku. To dość logiczne rozwiązanie, no bo po co by mieli podopieczni Allegriego iść na wymianę z Barceloną, która w takiej grze miałaby więcej atutów. Stara Dama dysponuje aktualnie chyba najlepsza defensywą na świecie i taka gra dziś powinna odpowiadać Włoskiemu gigantowi. Leonardo Bonucci i Giorgio Chiellinim to dla mnie bez wątpienia najlepsza para stoperów na świecie. Do tego doświadczeni i będący w rewelacyjnej formie boczni obrońcy: Dani Alves i Alex Sandro. Co bardzo istotne obaj sa bardzo szybcy, dlatego pod względem szybkościowym nie powinni dużo ustępować gwiazdą Blaugrany: Neymarowi i Messiemu. W środku Allegri postawił na dwójkę środkowych pomocników, którzy lepiej czują się w defensywie niż ofensywie. Obok Samiego Khediry zagra dziś Miralem Pjanic. Barcelona kolokwialnie mówiąc od początku &quot;usiądzie&quot; na Starej Damie i będzie próbować jak najszybciej otworzyć wynik,a ataki napór na pewno będzie skutkować dość dużą iloscią rzutów rożnych, tym bardziej że te cornery nie są tak dużym zagrożeniem dla Juventusu, który w powietrzu na pewno będzie wygrywał większość pojedynków. Dla mnie ten typ wygląda na bardzo mocny i wkładam w niego dziś podwójną stawkę. Powodzenia!
✅ 129
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Santa Clara - Leixoes
Typ: Leixoes – Zakład bez remisu
Kurs: 2,14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Druga liga w Portugalii zaprasza dziś wieczorem na mecz, w którym zmierzą się drużyny: Santa Clara zajmująca 11 miejsce w tabeli i Leixoes znajdująca się na 19 pozycji.
Gospodarze z 52 punktowym dorobkiem zajmują bezpieczną strefę i chyba już nic złego nie może się im przytrafić. Sprawa całkowicie inaczej ma się ze strony Leixoes. Drużyna ta toczy bój o utrzymanie w lidze, ale aktualnie zajmowane przez nich miejsce tego nie gwarantuje, co więcej, nie daje nawet szansy gry w play–offach. Poprzedzająca ich drużyna posiada przewagę tylko 1 punktu i ma zagrany o 1 mecz więcej. W przypadku wygrania tego meczu wskoczą w realną walkę o utrzymanie, a przede wszystkim dadzą sobie szansę chociażby na play-offy.
Santa Clara dosyć dobrze prezentuje się na swoim boisku, jednak nie mogą popisać się dobrą formą w ostatnich meczach. W 5 spotkaniach zdobyli tylko 4 punkty (1-1-3). Leixoes prezentuje się w tej kwestii o wiele lepiej. Notują serią 2 wygranych spotkań ( oba przed własną publicznością), a w ostatnich 5 meczach wyjazdowych przegrali tylko raz, czterokrotnie remisując.
Stawka meczu dla gości jest bardzo duża, a sama drużyna jest w nie najgorszych nastrojach. Myślę, że w tym meczu postarają się o wyjazdowe zwycięstwo, jednak biorąc pod uwagę dobrą grę Santa Clara na własnym obiekcie zdecydowałem się na typ ze zwrotem stawki w przypadku remisu.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: Under 3
Kurs: 2.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj nawet nie czytam innych analiz na ten mecz, bo ja swoją ułożyłem już w głowie w zeszłym tygodniu. Każdy chyba wie jak będzie wyglądał ten mecz. Barcelona on początku będzie cisnęła Juventus i za wszelką cenę będą próbwali strzelić bramkę swoim przeciwnikom. Juventus zapewne cofnie się całą drużyną na swoją połowę i rozpaczliwie będzie się bronil licząć na kontrę. Barcelona potrzebuję dzisiaj cudu i to dużo większego niż w poprzedniej rundzie grając przeciwko PSG. Często rozmawiałem ostatnio ze znajomymi, którzy wierzą w awans Barcelony i próbowałem im przepowiedzieć, że &quot;Stara Dama&quot; ma zbyt silną obronę żeby &quot;Duma Katalonii&quot; była wstanie strzelić im 3 bramki i nie stracić żadnej! W tym sezonie Juventus stracił tylko dwa razy 3 gole. Niedawno grając rezerwowym składem z Napoli oraz w listopadzie na wyjeździe z Genoą. Uważam, że dzisiejsze spotkanie będzie biciem głową w mur przez ekipę Barcelony. Nawet jeżeli uda im się strzelić bramkę w pierwszej połowie to gracze Juventusu nie będą sie podpalali tak jak to robiło PSG. Myślę, że doświadczenie stoi po stronie mistrzów Włoch, którzy jeżeli nie przegrają spotkania w głowie to bez problemu wyeliminują Barcelone, a wydaję mi sie, że są nawet wstanie dzisiaj nie przegrać. Osobiście idę jednak w under bramek w dzisiejszym spotkaniu oraz kartki dla dwóch graczy ekipy &quot;Blaugrany&quot;. Jednym z nich jest Neymar, który nie wytrzymuję presji i często dostaje głupie kartki (przykład meczu z Sociedad). Do tego często próbuję wymusić faul na arbitrze spotkania. Dla mnie sporo szans na kartkę dla tego Pana. Do tego dorzucam kartkę dla Rakitica, który w tym &quot;tridente&quot; w środku pola wydaję się być tym najbardziej defensywnym. W przypadku kontr szybkich zawodników Juventusu będzie miał on ciężko żeby nadążyć nad rywalami i zapewne wtedy będzie szukał faulu. Także tego:
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom