>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.10.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 19. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europejska
Godz: 21:05
Spotkanie Villareal-Slavia
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Villareal na swoim stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Slavii, gospodarze jak i goście po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie po 4 zdobyte punkty. W tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna gospodarzy, która w każdym ze swoich meczy w lidze europejskiej była zespołem lepszym , który stwarzał sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki, ekipa Slavii bardzo lubi na wyjazdach podziały punktów , a gospodarze na swoim stadionie w poprzednich 10 meczach przegrali tylko 1 raz, tutaj też raczej to ekipa z Hiszpanii powinna przejąć inicjatywę i zaatakować od pierwszej minuty . Stawiam iż goście w tym meczu nie zdobędą nawet jednej bramki, Villareal jeśli zdobędzie komplet punktów na własnym stadionie mocno przybliży się do awansu do następnej rundy Ligi Europejskiej. Ja stawiam tutaj na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, tak jak wspomniałem wcześniej nie wieże że ekipa przyjezdnych zdoła stąd wywieźć chociażby jedno oczko.
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston Celtics - Milwaukee Bucks
Typ: Boston Celtics
Kurs: 1.68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Boston dzisiejszej nocy pokazał mega charakter, po strasznej kontuzji Gordona Haywarda, która niewątpliwie miała wpływ na odjazd Cavs aż na 18 punktów, podnieśli się jak fenix z popiołu i pokazali, że nawet bez jednego ze swoich liderów będą pieknielnie groźni dla najlepszych. Jaylen Brown zaliczył kilka bardzo efekownych akcji (został liderem zespołu pod względem zdobytych punktów) i sądzę że w tym roku wraz z Jaysonem Tatumem będą bardzo ważnymi elementami układanki Brada Stevensa. Teraz Irving ma już pełne pole do popisu, nie podobały mu się izolacje to może kreować, grać tak jak nie mogł w Cavs, jest bez dwóch zdań liderem i ma drużynę podporządkowaną sobie, niech udowodni że jest &quot;w pojedynkę&quot; w stanie pociągnąć Celtów do wielkich rzeczy. Bostońscy kibice na mecz powinni przygotować jakieś wsparcie dla Haywarda, więc troszkę słabo by było jakby zawodnicy dali ciała i nie pokonali kiepsko prezentujących się w presezonie Bucks. C&#39;mon Celtics !!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina : 19&quot;00
Spotkanie : FK Crvena Zvezda : Arsenal
Typ : FK Crvena strzeli over 1.5 gola
Kurs : 3.30
Bukmacher : Unibet
Obie drużyny jak na razie bez porażki , Serbowie u siebie remis z Bate i ostatni mecz wygana na wyjeżdzie z FC Koln , tak myślę że ta wygrana dodała Serbom wiary iż mogą wyjść z grupy i awansować do następnej fazy , dziś zadanie niezwykle trudne bo przyjeżdza lider ale liczę że Crvena postawi wysoko poprzeczkę i chyba nie jest bez szans na przynajmniej pkt , Arsenal ostatnio wygrał na wyjeżdzie z BATE 4:2 i jak widać dwie bramki stracił i po cichu liczę że i dziś może dwie stracić , Crvena u siebie radzi sobie bardzo dobrze oczywiście patrząc na ligę , w tym sezonie 6 meczy u siebie i bilans 5-1-0 no i br 15:1 ogólnie w lidze prowadzą po 12 kolejkach a bilans 10-1-1 no i znowu wspomnę o bramkach 28:2 , wiem liga to inna bajka a puchary a na dodatek LM to nie to samo ale forma chyba dziś nie będzie gorsza niż w lidze a że Arsenal stracił dwie bramki na BATE to dlaczego by nie stracił i dziś !
⛔ 100
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lugano-Pilzno
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam, moją uwagę przykuło spotkanie pomiędzy szwajcarskim Lugano a czeską Victorią.
Jak dla mnie niezły kursik na zwycięstwo gości . Lugano ostatnie miejsce w lidze jak i europejskiej tak i szwajcarskiej , w swojej lidze wygrali tylko dwa spotkania i dwa zremisowali .. siedem spotkań &quot;w plecy &quot; plus dwie porażki w lidze europy, strzelili ogólnie 11-cie bramek na 13 spotkań ! a stracili 25 ostatnie dwa spotkania to porażki po wysokich &quot;handicapach&quot; ,dodatkowo mecze w lidze europy grają na obcym stadionie .W ich obecnej sytuacji myślę że liga europejska to już tylko coś co trzeba zagrać gdyż powinni zacząć myśleć jak uniknąć degradacji z domowej ligi.Nasz jutrzejszy &quot;wyjazdowicz &quot; na drugim biegunie ,
zdecydowany lider w swojej lidze WSZYSTKIE 10 spotkań wygranych !!! bramki 21-3 ostatnie wyjazdowe zwycięstwo na wyjeżdzie ze Spartą Praga . W lidze europejskiej przegrali co prawda ze Steaua 3-0 ale po statystykach widać ze przeważali i oddali więcej strzałów na bramkę , uważam ze to wypadek przy pracy ;) ,w drugim spotkaniu pokonali 3-1 H.Beer Sheva. Jak dla mnie Victoria ze Steaua będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie i takie spotkanie jak jutrzejsze po prostu muszą wygrać .Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Östersunds - Ath. Bilbao

Typ: 1
Kurs: 4.5
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Witam,
dziś swój typ oddaję na zespół Östersunds w jutrzejszej trzeciej kolejce rundy grupowej Ligi Europy.
Uważam ,że drużyna gospodarzy dysponuje dobrą defensywą i godziwą ofensywą .
Na 10 spotkań w domu tylko jedna porażka i trzy remisy (więc poza konkursem jako prawdopodobny na 80 procent uważam typ 1X ) .

Bilbao ostatnio słabiutko na wyjazdach w 5 ostatnich meczach bez wygranej ,przeplatają porażki z remisami....i teraz wypada porażka ;)
Ostatnio w LE wymęczona wyjazdowa wygrana ze słabiutkim Panathinaikosem 2-3 .
Myślę ,że zespół gości z imponującymi możliwościami w ataku sprawi niespodziankę i wygra z Athletico Bilbao, które skoncentruje siły na ligę Hiszpańską w której nie imponuje ;) .
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
No to dzisiejszej nocy pogramy NHL .Wybrałem mecz LA kontra Montreal. Kanadyjczycy bardzo kiepsko weszli w sezon w 6 meczach zdobyli zaledwie 3 punkty .W 4 meczach wyjazdowych zdobyli tylko 2 punkty (w Buffalo ) i strzelili zaledwie 6 bramek tracąc aż 15. Królowie natomiast prezentują formę odwrotną w 5 meczach tylko 1 porażka (po dogrywce) a stosunek bramek 16-9. Montreal minionej nocy grał mecz z rekinami w San Jose (przegrany 5-2). A LA miało 3 dni odpoczynku ( bez lotów).I choć wiem że ta liga jest najbardziej nieprzewidywalna ze wszystkich, to sądzę, że rozpędzeni królowie wygrają to spotkanie z drużyną nie będącą w formie i grającą siłowy hokej , która nie zdoła tak szybko zrenegerować sił .
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, Faza Grupowa
Godzina: 21:05
Spotkanie: Everton - Lyon
Typ: Olympique Lyon i Powyżej 1,5 bramki
Kurs: 3,20

Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Dzisiaj typ w skrócie bo za chwilkę liga mistrzów ;). To, czego ostatnio się uczę, jako typer i podkreślam w ostatnich analizach to szukanie value w wyższych kursach i tak samo jest w tym przypadku. Buki rozstawiają to spotkanie średnio @2,5 na Everton oraz blisko @2,8 na Lyon, gdzie remis to myślę maks co może wywalczyć angielska ekipa u siebie. Gdyby kursy były wystawione odwrotnie zgodziłbym się ;).
Everton jest kompletnie inną ekipą, niż w zeszły sezonie, niż przed okienkiem transferowym. Pozycja w lidze adekwatna do tego, co grają 16 miejsce z dorobkiem 2-2-4 i bilansem bramkowym 5:13. O ile na początku sezonu kupowałem to, że mają ciężki terminarz a nie kłopoty w klubie (mecze z Chelsea, Totkami, Man U) tak ostatnio wyniku utwierdził mnie o obecnym poziomie Evertonu- remis 1:1 z benjaminkiem Brighton oraz porażka u siebie 0:1 z Burnley. W lidze europejskiej słabe występy porazka 3:0 z Atalanta i bramkowy remis z Apollonem
Lyon natomiast pozytywnie mnie zaskoczył. Jeszcze parę dni temu spisywałem ich na straty w pojedynku z osłabionym przed Ligą Mistrzów Monaco, gdzie wywalczyli zwycięstwo 3:2. Nie sam wynik jest dla mnie zaskoczeniem ale tempo, jakie OL narzucił i ich siła ofensywna, która jest na bardzo wysokim poziomie nawet na rynku europejskim. Niestety ekipa z Francji często remisuje i wyniki ligowe wychodzą 4-4-1 ale bilans bramkowy za to jest pozytywny 20:15.
Zespoły angielskie często lekceważą te rozgrywki i patrząc na to, że weekend Everton gra u siebie z Arsenalem, dodatkowo porażka może ich zrzucić do strefy spadkowej to myślę, że tego meczu nie potraktują na 100%. Lyon natomiast może sobie pozwolić na odważniejszą grę przed spotkaniem z średniakiem Troyes. Jedyne co mnie martwi to zmęczenie bo bardzo ofensywnym spotkaniu z Monako. Z uwagi na konkurs gram tu zwycięstwo gości, bo są na dobrej drodze na powrót do formy i czołówki europejskiej i jeśli tylko narzucą swoje tempo to nie przegrają tego meczu. Ofensywa Evertonu wygląda mizernie w tym sezonie i przy wymianie ciosów może tu się skończyć 1:2, 1:3 dla OL. Bardziej defensywnie do kuponu z uwagi na częste remisy Lyonu oraz dotychczasową grę na remis Evertonu w LE polecam X2+over 1,5 po kursie @1,87. Powodzenia ⚽⚽⚽!
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Everton – Lyon
Typ: over 3.5
Kurs: 2.94
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Everton mocno rozsypany w tym sezonie, te wszystkie cele na ten sezon trzeba mocno weryfikować, w lidze katastrofa dopiero 16 miejsce i tylko 8 punktów dorobku. Liga Europejska to jeden punkcik liczony jako strata dwóch bo było to oczko w starciu u siebie z Apollon 2:2 gdzie dali sobie strzelić bramek w ostatnich minutach grając w przewadze, w pierwszym meczu ulegli Atalanta 3:0 która nie gra na swoim stadionie. To jest jeden z problemów dyspozycji tej ekipy czyli defensywa kontuzjowani są Mori oraz Coleman szczególnie tego pierwszego brakuje wobec katastrofalnej formy Williams który ostatnio usiadł na ławce ale Jagiellka wcale nie zagrała lepiej, w defensywnych pomocnikach też wsparcia nie ma. Nie widać po prostu w tej ich grze jakiejś poprawy dalej te same błędy. W ofensywie też to trzeba mocno składać, ale tutaj tez trener ma większe pole manewru a u siebie to tworzenie sytuacji nawet nie będą w formie zawsze szło im lepiej.
Lyon natomiast to bardzo radosna twórczość, mega ofensywna ekipa, nie trzymająca kompletnie fasonu w defensywie – tracą dużo a nawet mnóstwo, łatwo i to niemal z każdym, mocnych not to im nie można wystawiać w defensywie. Ten styl sprawia jednak że jest mnóstwo polotu, fantazji w ataku i co najważniejsze jest to skuteczna gra bo przy tej masie bramek traconych jest masa strzelonych. Kto widział ten zespół akcji ten wie co piszę a nawet suche statystyki są ilustracją ich gry, wystarczy wspomnieć że oni mają na swym koncie w takiej lidze jak Francja już trzy spotkania zremisowane po 3:3 i to naprawdę nie z wielkimi tuzami. Lyon to zespół grający 90 minut ofensywnie i mieli by nagle to zmienić na ten mecz nie ma takiej opcji.
⛔ 100
 
gokusan 15

gokusan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Konyaspor - Salzburg
Typ: 1
Kurs: 4.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam po krotkiej przerwie. Moje ostatnie typy na tenisa nie byly zbyt udane, zatem wracam do pilki noznej. W czwartek sporo spotkan w rama tzw. ligi europejskiej (kiedys puchar UEFA). Szukam malej niespodzianki w meczu pomiedzy tureckim Konyaspor a austrackim Salzburgiem. Kilka faktow przemawiajacych za moim typem na wygrana gospodarzy. Po pierwsze graja u siebie, na ciezkim tureckim terenie. Po drugie zaliczyli juz jedna wygrana w grupie, a mianowicie wygrali 2:1 z Guimaraes i rowniez grali wtedy u siebie. Tutaj warto dodac, ze Salzburg zremisowal z nimi na wyjezdzie 1:1. Po trzecie prawdopodobne zobaczymy braki kadrowe w Salzburgu, miedzy innymi na pewno nie zagra Koreanczyk Hwang Hee-Chan. Jesli chodzi o sytuacje w grupie to oba zespoly maja szanse wyjsc czyli motywacja powinna byc spora i gra powinna byc zacieta. Wydaje mi sie, ze kurs na wygrana gospodarzy jest sporo zawyzony, a wiec nie mozna przejsc kolo tego obojetnie. Podsumowujac nie widze tutaj wygranej Salzburga. Oczywiscie prawdopodobny jest rowniez remis, ale wieksze tzw. value jest w kursie na wygrana gospodarzy. Gdybym mial obstawiac konkretny wynik to byloby to albo 1:1 albo 2:1. Powodzenia.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nice - Lazio
Typ: Handi 1:0/ 2
Kurs: 5.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań w LE Nicea podejmuję Lazio kursy według mnie strasznie zawyżone na gości super do grania Nice&#39;a totalnie bez formy w ostatnim czasie pokazują nam np. wyniki w lidze porażka z Montpellier porażka z Marsylią gdzie stracili 4 bramki czy remis z Angers widać, że coś u nich nie trybi a z drugiej strony mamy Lazio która jest w mega formie ostatnia wygrana z Juve 2:1 rozbicie Sassuolo aż 6:1 czy veronę 3:0 ulegli tylko Napoli w ostatnich 5 spotkaniach ligowych dodatkowo Ciro Immobile gość jest niesamowity mega talent świetny napastnik przeważnie wykorzystuję swoje okazje. Uważam, że warto zagrać ten typ Lazio w gazie powinno dać sobie radę i nastrzela kilka bramek drużynie gospodarzy. Warto też zagrać bramkę Immobile po kursie 2.4. Powodzenia.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie:Östersunds - Ath. Bilbao
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam po krótkiej przerwie zdecydowałem się wytypować mecz miedzy Szwecką drużyną Ostersunds a hiszpańską drużyną bilbao. Start w LE Atletico zaczęło fatalnie po 2 meczach 1 pkt 1 remis i porażka stosunek bramek 0-1 masakryczny wynik. Sądzę że dziś Atletico się przełamie bo w końcu musi zdobywać pkt jeśli myśli o awansie z grupy ???? wiec dziś gram ten mecz ???? Pozdrawiam????
PS. chodzi mi po głowie jeszcze mecz H. Beer Sheva - FCSB na 2 :p a kurs zachęcający:p
Wysokich wygranych Życze ????
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Budziejowice - Benatky
Typ: Under 133,5
Kurs: 3,30
Bukmacher:
fortuna
Witam,
Sory za wczoraj, zdawałem sobie sprawę że typ słaby jak na dane okoliczności a i tak go podałem.
Dziś trochę bardziej uboga oferta na basket, więc przeszukalem ofertę i trafiłem na Czeską siatkówkę.
Budziejowice zdecydowanym faworytem spotania, buki wystawiają smieszne 1,08 na gospodarzy, nic dziwnego gdyż na przeciw staje chyba najslabsza druzyna ligi, a Czeskie 3 wygrane na 3, wszystkie w stosunku 3:0.
Liczba punktów w tych spotkaniach oscylowala w granicach 133 a 136 pkt.
Dziś drugi mecz w tym sezonie przed własną publicznością, dodatkowa mobilizacja. Spodziewam się mocnego otwarcia w pierwszym secie, i tu spokojnie mozna szukać również underu 44,5.
Linie zagrałem najniższą jaka jest, biorąc jednak pod uwagę że mecz u siebie
, aktualnie najlepszej drużyny ligi z jedną z najsłabszych, to warto tak pograć.
POWODZENIA ????
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vardar- Real Sociedad
Typ: Vardar wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna
Vardar zanotował 2 porażki z rzędu w europejskich pucharach. Trzeba mieć jednak w pamięci fakt, że w sierpniu, przed fazą grupową LE, wygrał dwumecz z Fenerbahce: 1:2 w Turcji i 2:0 u siebie !
Ta drużyna ma potencjał. Bukmacherzy już przestali w nich wierzyć. W sumie nie ma się co dziwić. Po wpadce z Zenitem 0:5 na własnej murawie, zdecydowanie nastroje w Macedonii się pogorszyły.
Vardar jednak dobrze wygląda w meczach ligowych, strzela tam wiele bramek. Wierze, że dziś się przebudzi na własnym terenie.
Sociedad z kolei w lidze hiszpańskiej gra w kratkę. Niemniej każdy z nas wie, jak mocna to liga i przegrana z Realem Madryt 1:3, to żaden wstyd. W ostatniej kolejce LE, przegrali z Zenitem 3:1, czego należało się spodziewać.
Ten mecz daje nam kilka znaków zapytania, dlatego gram, że Vardar wygra przynajmniej jedną połowę. Nawet gdyby Macedończycy przegrywali 0:3 do przerwy (co mało prawdopodobne), mogą strzelić tego 1 gola więcej od Hiszpanów w drugiej części meczu. A może to Vardar zaskoczy i będzie prowadził do przerwy? Zobaczymy.
Oczywiście typ jest ryzykowany, ale na pewno warty analizy. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Debel Sztokholm
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lopez/Verdasco - Sock/Zimonjic
Typ: 1
Kurs: 2.01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś na tapecie dubel w Sztokholmie i stawiam na zwycięstwo Hiszpańskiej pary. Verdasco świetna forma, idzie w singlu jak burza, zniszczył dosłownie Haase w pierwszej rundzie, to samo zrobił w drugiej widać że leży mu ten teren. W dublu też gra całkiem przyzwoicie, plasuję się na 77 pozycji a w singlu na 43 i do pary ma super partnera także Hiszpana Lopeza. Ten plasuję się na 21 pozycji w dublu, skupia się praktycznie tylko na tej opcji i całkiem dobrze wychodzi, w US Open przeszedł słynny dubel Bryan/Bryan który jest światowym topem, nie dawno w Chinach przegrał z parą Kubot/Melo dopiero w trzecim secie 13-11 po niesamowitej walce, a to także czołówka światowego dubla. Na przeciw 41 letni Zimonjic który zlepił parę z Sockem, ten także przeszedł dwie rundy w singlu i jutro mierzy się z Fogiem, obstawiam że skupi się na tym bo są spore szansę w końcu coś ugrać solo. Wycieczka do Chin zakończyła się tragicznie, szybkie przegrane z Dolgo i Rubleven chwały nie przynoszą, a trzeba zbierać punkty przed AO. Pierwszą rundę wymęczyli w tie-u i jakoś nie rozumie czego buk wystawia tą parę jako faworytów, dla mnie Hiszpańska para powinna to wygrać bez większych problemów.
⛔ 100
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia kobietyWNBL
Godzina: 11:00
Spotkanie Townsville Fire - Sydney Uni Flames Handicap [0-5,5 ]
Typ:2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet
Analiza.Dzisiaj zapraszam na pojedynek absolutnie czołowych zespołów ligi WNBL kobiet Australi.Gospodynie tego pojedynku koszykarki Townsville Fire w tym sezonie rozegrały 2 spotkania wygrywając na wyjeżdzie z Bulleen Melbourn 63-54 i pokonując na swoim parkiecie Canberra Capitals 76-65.Teraz jednak ich przeciwnikiem jest aktualny mistrz kraju Sydney Uni Flames .W tamtym sezonie wygrały one finały po zwycięstwach nad Dandenong Rangers.Ten sezon rozpoczęły od przegranej w wyjazdowym pojedynku z Adelaide Lightning 91-80, a następmnie pokonały West Coast Waves 93-80 na wyjeżdzie i - Dandenong Rangers na swoim parkiecie 70-65.Myśle że to będzie bardzo zacięty pojedynek,ale w handicapie +5,5 punkta wygrają koszykarki aktualnego mistrza kraju Sydney Uni Flames
03/03/17 WP
Townsville Fire - Sydney Uni Flames 61:76
25/02/17 WP
Sydney Uni Flames - Townsville Fire 111:69
28/01/17 WNBL
Townsville Fire - Sydney Uni Flames 75:76
20/11/16 WNBL
Sydney Uni Flames - Townsville Fire 78:72
05/11/16 WNBL
Townsville Fire - Sydney Uni Flames 85:83 (d.)
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - English Open 2017
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie:
Thor Chuan Leong - Kyren Wilson
Typ: Thor Chuan Leong
Kurs: 4,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Chyba zbyt duży kurs na Malezyjczyka w tym zestawieniu. Leong chyba gra turniej życia, w tym tygodniu 2 łatwe wygrane z Dottem (4-1) i Cao (4-2), setka na koncie i generalnie bardzo dobra gra z niełatwymi rywalami. Wilson z racji wysokiego rankingu miał dużo łatwiejszą drogę, a mimo to nie obyło się bez problemów: z Lawlerem męczarnie (4-3), z Dunnem spacerek (4-0) ale też rywal beznadziejna forma ostatnio. To co można zauważyć w ostatnich tygodniach to, że Wilson nie ma takiej formy jak w poprzednim sezonie i już mieliśmy ostatnio tego kilka przykładów w postaci czasem kompromitujących wtop z dużo niżej notowanymi rywalami. Dlatego myślę, że teraz poziomy obu graczy się zbliżyły i na tak krótkim dystansie (tylko do 4 wygranych frejmów) możliwe jest wszystko, zwłaszcza że Malezyjczyk ma teraz swoje momentum.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00

Spotkanie: BATE - FC Koln
Typ: 1
Kurs: 2,65
Bukmacher: LVBET
Analiza: Goście spotkania aktualnie ostatnie miejsce w Bundeslidze, 17 straconych bramek i tylko 3 strzelone po ośmiu kolejkach. W tym momencie powinno być dla nich ważniejsze wyjść z kryzysu w krajowych rozgrywkach, a nie walczyć o nie wiadomo co w LE. Do tej pory przegrali także dwa mecze w grupie z Arsenalem na wyjeździe 3:1 oraz u siebie 0:1 przeciwko Crvena. Drużyna w kompletnej rozsypce mentalnej, nawet przerwa reprezentacyjna nie pomogła, co często ma miejsce. Dzisiaj rozegrają mecz na Białorusi, a więc dość trudny teren do zdobycia. Do tego trener niemieckiej drużyny nie skorzysta z usług Cordoby (podstawowy napastnik), który złapał kontuzję 6 dni temu, Hectora, który od dłuższego czasu pauzuje, a do tego niepewny jest powrót po kontuzji Risse. W obozie gospodarzy nie zagra dzisiaj tylko Chorwat Buljat, który leczy kontuzję już od dłuższego czasu. BATE w lidze aktualnie zajmuje 3 miejsce i tarci tylko 2 punkty do Soligorska. Dwa ostatnie mecze to wygrane w tym jedno z nich z Dynamen Mińsk (aktualnym wiceliderem ligi) na wyjeździe 0:1, oraz u siebie 4 dni temu 3:1 przeciwko Vitebsk. Jak dla mnie dzisiaj Koln nie wywiezie nawet jednego punktu z Borysowa, a kurs na wygraną gospodarzy jest zachęcający.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dynamo Kijów - YB Bern
Typ: liczba bramek pierwsza połowa dokładnie - 3+
Kurs: 5,25
Bukmacher: Totolotek
Analiza :
Witam. Dzisiaj trzecia kolejka spotkań w Lidze Europy. W jednym z meczów zmierzą się ukraińskie Dynamo Kijów i szwajcarskie Young Boys Bern. Totolotek dziwnie kursy wystawił na ilość bramek w pierwszej połowie. Na mój typ jest 5,25 a na powyżej 2,5 bramek 4,30. Szansa moim zdaniem spora więc trzeba spróbować. Obie drużyny spotkały się już w tym roku w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów gdzie górą byli Szwajcarzy. W Kijowie padł wynik 3:1, w pierwszej połowie 2:0. Los ponownie ich połączył w grupie Ligi Europy. Liczę dzisiaj na sporo bramek w tym meczu. Ostatnie wyniki tych drużyn to sporo bramek. W ostatnich pięciu meczach YB Bern padło 18 bramek a Dynama 19. Wszystko wskazuje na overowe spotkanie. Do tej pory Dynamo w Lidze Europy dwa łamańce, przegrywali do przerwy by wygrać cały mecz. Bramki do przerwy na pewno padną bo oba zespoły dużo strzelają. Liczę na 2:1 w pierwszej połowie dla którejś z drużyn.
✅ 400
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europejska
Godz: 21:05
Spotkanie Fastav Zlin- Kopenhaga
Typ: Kopenhaga powyżej 5.5 rogów
Kurs 2.24
Buk 1xbet
Analiza: Witam serdecznie. Moim typem jest gra na rogi Duńczyków z bardzo miernym zespołem z Czech. Jestem skłonny zagrać ten typ, ponieważ widzę w tym typie duże szanse powodzenia. Kopenhaga ostatnimi czasy gra średnio, ich skuteczność nie jest na najwyższym poziomie lecz ciągle zachowują ciąg na bramkę i nabijają mnóstwo rożnych. Ostatnio grając z Sheriffem Tiraspol na wyjeździe osiągneli wynik 10 rożnych. Wydaję mi się,że ten mecz może obfitować również w wiele rożnych. Zlina to ekipa która będzie się broniła, oglądałem ich grę z Sheriffem i tam gośćie zdobyli 5 rożnych więc czemu by lepszy piłkarsko zespół miał nie zdobyć 6 rożnych? No i jednak kulturą gry to nie mają porównania do Duńczyków. Zachęcam do grania ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom