>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 19. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: NY Islanders-Pittsburgh Penguins
Typ: Penguins(60min)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,szkoda że wczoraj się zamuliło tak z postem na Typ Dnia Piątek bo miałem fajną analizę na Flyers vs Jets,no ale to już historia.Dziś mamy nowy dzień więc kombinujemy.W tym sezonie mocno wkręciłem się w NHL(trochę kosztem NBA ale tam też śledzę) i będę tu szukać szansy na udany typ.Pingwiny grają dziś w nocy mecz z Wyspiarzami z NY.Ostatni mecz Pittsburgha w Verizon Center vs Capitals to mocny cios dla nich.Porażka mistrzów 1-7 to musiało zaboleć.Dlatego uważam że będą chcieli odbić sobie to upokorzenie kosztem Islandersów.To nie do końca tak działa że jak się chce to tak będzie ale są ku temu powody i przesłanki.Przede wszystkim Penguins jakościowo mają lepszy skład od przeciwnika,więcej indywidualności mogących przesądzić o wyniku(Crosby,Malkin,Kessel,dwaj świetni bramkarze-Murray i Fleury).Po drugie serie.Pittsburgh w ostanich pięciu meczach tylko raz musiał uznać wyższość NYI(w kolejności od ostatniego meczu: 5-2,5-0,2-1,1-2,5-2).Kolejna sprawa to fatalna postawa drużyny nowojorskiej-ostatnie miejsce na wschodzie,ostatnie 10 meczów to 8 przegranych.Ja szczerze wątpie że uda im się przełamać na podrażnionych Pingwinach którzy mają coś do udowodnienia.Martwi jedynie absencja Hornqvista,Kunitza i Pouliota po stronie gości ,ale w Islanders też zabraknie ważnego punktującego czyli Seindeberga.Wierzę w Pingwiny nie tylko dlatego że ich lubię,po prostu więcej argumentów jest po ich stronie,dlatego idę w wygraną po 60 minutach,ale jak to w hokeju spodziewajmy się każdego scenariusza ;)
P.S. z innej beczki-Wonderkido,drdeep gdzie przepadliście??brakuje mi tu waszych analiz z NHL.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Crystal Palace-Man City
Typ: goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Sportingbet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie Premier League będący na 16 pozycji w ligowej klasyfikacji zawodnicy Crystal Palace podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Manchesteru City, goście naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów . Manchester City po 4 spotkaniach bez wygranej na wyjeździe wreszcie zdołał wygrać swoje spotkanie wyjazdowe z zespołem West Bromu i teraz na pewno znów będzie chciał swoje spotkanie wygrać, do pewnego momentu City było liderem w Premier League ale już od kilku spotkań ich sytuacja się pogorszyła i goście zajmują dopiero 3 pozycję ze stratą dwóch punktów do lidera z Liverpoolu, gospodarze natomiast w tym sezonie ugrali tylko 11 punktow nie zdołali wygrać swojego spotkania od 5 kolejek ligowych gdzie zanotowali 4 porażki oraz jeden remis ,ogólnie w starciach z Manchesterem City ich bilans nie jest korzystny 2 wygrane remis oraz 4 spotkania przegrane, mój typ na to spotkanie to wygrana ekipy gości dokładnie róznica jednej bramki oraz dokładny wynik 1:2
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: Pogoń -1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla mnie sprawa jest prosta. Ekstraklasa jest ligą, w której każdy może wygrać z każdym. To już nie są czasy kiedy Wisła Kraków w każdym ligowym spotkaniu była faworytem. Fakt, krakowianie podnieśli się po fatalnym początku, ale...
- każda seria musi się kiedyś skończyć. Granie na przełamanie, szczególnie w polskiej ekstraklasie jest bardzo opłacalne,
- pamiętajmy o tym jaka odległość dzieli Kraków i Szczecin - myślę, że to również będzie miało duże znaczenie
- Jednak przede wszystkim swój typ opieram na braku kluczowych zawodników w Wiśle - Małecki (kartki), Jović (kartki), Ondrasek, Zachara (ślub), Sadlok (narodziny córki) Guzmics (odpoczynek po reprezentacji)!
O ile w ofensywie jakość mogą wprowadzić zawodnicy z ławki, o tyle w obronie będzie naprawdę trudno. Na domiar złego z klubu odszedł Dariusz Wdowczyk. Na ławce trenerskiej niedoświadczony duet - Kmiecik - Sobolewski.
Mimo, że sympatyzuję z krakowskim klubem to nie mam złudzeń, że jutro to Pogoń będzie górą.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cska Moskwa vs Barys Astana
Typ: over 5.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet366
Analiza:
Jako, że jutrzejsza oferta hokejowa jest dość uboga, a większość meczy jest underowych, postanowiłem pójść trochę w inna stronę, ryzykowną ???? W jutrzejszym spotkaniu zmierzą się CSKA Moskwa i Barys Astana, jest to nadzwyczaj ciekawy i interesujący pojedynek. A dlaczego? Opiszę to w krótkiej analizie.
CSKA Moskwa ubiegłoroczny triumfator konferencji zachodniej, 1 miejsce w tabeli z dość wysoką różnicą i bezkonkurencyjny w playoffach. Ale niestety ostatnio zespół ten stawiany jest w cieniu St. Petersburga.
Przez 33 rozegrane mecze, ulegli tylko 10 razy, w tym tylko 5 razy w regulaminowym czasie gry. Przez te wszystkie mecze, zgromadzili 72 punkty, które dają im 2 miejsce w tabeli, z dość dużą przewagą nad 3 zespołem. Do pierwszego liderującego Peterburga brakuję im 7 punktów, przy czym mają rozegrany 1 mecz więcej. Od początku sezonu strzelili 97 bramek, a stracili 61. Średnia bramek w ich wszystkich meczach, mowa tu o strzelonych i straconych wynosi 4.6.
Na 5 ostatnich meczy wygrywali 3 razy, strzelając przy tym 12 bramek. Może i forma nie jest zbyt rewelacyjna, ale trzeba pamiętać, że jest to zespół z wielkim potencjałem. A jak można zaobserwować wracają do regularnego wygrywania.
Również głównym aspektem do wygrywania jest skład tego zespołu, mają bardzo mocnych zawodników. Nie mowa tutaj o poszczególnych jednostkach, ale o większości, którzy regularnie punktują w meczach. Między innymi: Petrov, Popov czy Kugryshev.
Barys Astana, tak jak pisałem kilka dni temu, po fatalnym rozpoczęciu sezonu wracają do gry, wreszcie ta gra się klei, widać postępy i wyniki. A ta porażka 9:0 z Petersburgiem, jak dla mnie jest nieporozumieniem, które postaram się dalej opisać.
Aktualnie po rozegranych 29 meczach zajmują 8 miejsce z dorobkiem 42 punktów, warto zaznaczyć, że jest ostatnie premiowane miejsce do gry w playoffach. Przez te wszystkie spotkania wygrali 14 razy, strzelając przy tym 76 bramek i tracąc o dziesięć więcej. Ich średnia bramek w rozgrywanych meczach jest większa od CSKA, wynosi aż 5.4.
Co do samej formy, jest ona zwyżkowa, jedna z lepszych w lidze, na 5 ostatnich meczy przegrali zaledwie jeden raz z wcześniej wspomnianym Petersburgiem.
Warto wspomnieć również o świetnie dysponowanych zawodnikach typu: Dawes 17 bramek 13 asyst, Bochenski 9 bramek 18 asyst czy też Starchenko 7 bramek 9 asyst. Ten ostatni zawodnik w ubiegłym sezonie strzelał nadzwyczaj dużo bramek z CSKA.
Mecze między tymi drużynami:
W tym roku sensacyjna porażka w Kazachstanie, zespół z Moskwy mimo dominacji, uległ aż 4:0.
Inne spotkania w ubiegłym sezonie:
4:3
3:3
2:3
5:1
Jak widać mimo różnicy klas Rosjanom ciężko gra się z Kazachami.
A więc, wiem że jest to dość ryzykowny typ i ciężko posiłkować się tylko statystykami, ale patrząc na ten mecz przeczuwam zaciętej rywalizacji. Barys Astana jest w formie, nie mają nic do stracenia, a wręcz muszą zdobywać punkty żeby nie było powtórki z tamtego roku. Bo zakończyć znów klasyfikację 1 oczko od premiowanych miejsc jest delikatnie mówiąc pechem. Więc liczę na dobre widowisko i sporą ilość bramek.
GL
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 13;30
Spotkanie Man UTD-Arsenal
Typ: 2
Kurs: 3
Bet 365
Na jutro spotkanie na szczycie, derby Anglii. Pojedynek Jose z Arsenem, nie to wprawdzie to samo do czego przyzwyczailiśmy się przez tyle lat podczas tych spotkań czyli Sir Ferguson vs Wenger, ale emocji na pewno nie zabraknie. Idę w stronę Arsenalu z dwóch powodów, pierwszy mało profesjonalny z czystej sympatii do zespołu kanonierów, drugi powód to uważam że kadrowo Arsenal jest mocniejszą drużyną na chwilę obecną, wraca do składu Ramsey, także Mertesacer wrócił po długiej kontuzji jednak raczej w 100% usiądzie na ławce, wypadł Bellerin, a także kontuzjowany nadal jest Cazorla, lecz uważam że w tym sezonie Arsenal ma kim zastąpić nawet tą dwójkę. Co do sytuacji UTD na pewno nie zagra Ibra (pauzuje za kartki) nie wiadomo czy Jose wystawi Rooney po ostatnich pozaboiskowych ekscesach, także z przodu gospodarze wyglądają mizernie, również w obronie nie zagrają Bailly i Smalling, co do środka pola i skrzydła tu powinno się wszystko rozstrzygnąć i porównując graczy Mata, Pogba, Fellaini( livesports podaje że jest kontuzjownay) nie wiem czy zagra, Lingard, Martial do Ozil, Couqlain, Xhaka, Sanchez Ramsey czy Walcott, twierdzę, że Arsenal ma dużo więcej jakości. Obrona UTD wygląda bardzo słabo jak już wcześniej wspomniałem z przodu też szału nie ma, także na papierze wygląda to lepiej na korzyść Kanonierów, jak wiadomo nazwiska nie grają i wszystko się okażę jutro, ja jednak typuje zwycięstwo gości 3:1. Grającym życzę powodzenia
⛔100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I liga
Godz: 18:00
Spotkanie: Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Typ: Bytovia
Kurs: 1.73
Bet.365
Dziś znów postaram się przeanalizować mecz Znicza Pruszków ????
Jako, że jestem z Pruszkowa zacznę od omówienia drużyny gości. Nie da się ukryć, że zatrudnienie Kubickiego przyniosło drużynie pewne plusy. Zaczęli grać i wygrywać. Na pewno jest w nich jakaś pewność siebie i wiara we własne umiejętności. Ale czy to wystarczy? Otóż watpię. W ostatniej kolejce Znicz pokonał u siebie MKS Kluczbork, czyli najsłabszą ekipę w lidze i pewniaka do spadku. Zwycięstwo było bardzo skromne (1:0), pomimo że przez większość meczu prezentowali się lepiej. Wcześniej pokonali na wyjeździe Górnik Zabrze, co było dość szczęśliwym wynikiem, bo Górnik nie trafił karnego a od 66. minuty grali w dziesiątkę. Krótko mówiąc - pomimo dobrych wyników w ostatnich meczach gra Znicza nie powala i są wciąż cieniem samych siebie z końcówki poprzedniego sezonu, gdy awansowali z II ligi.
Teraz coś o Bytovii. Solidne szóste miejsce w lidze. Niezłe wyniki, ale zdarzają się też im wpadki. W ostatniej kolejce udało im się pokonać ówczesnego lidera GKS Katowice. Nieźle sobie radzą w pucharze, gdzie wyeliminowali już Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław i pokonali Arkę Gdynia (przed nimi rewanż). Krótko mówiąc - jest to drużyna wciąż niedoskonała, ale z potencjałem.
Podsumowanie - myślę, że passa Znicza się tu załamie. Nie sądzę by Bytovia rozgromiła Pruszków strzelając im dużo bramek. Obstawiam raczej skromne, ale jednak zwycięstwo.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet

Już teraz pobieram ten typ bo kursy będą leciały łeb na szyję, już w innych bukach jest kurs ok. 1,90...
Obie drużyny w formie i tutaj nie podlega dyskusji ten temat lecz ten typ jest związany z tym, że Wisła Kraków będzie bardzo osłabiona w tym meczu a więc po kolei...
Za kartki pauzują - P. Małecki oraz B. Jović, którzy są mocnymi punktami tej drużyny.
M. Sadlok ma wolne z powodu narodzin syna, M. Zachara ma ślub a więc też ma wolne.
Kontuzjowani są natomiast - R. Pietrzak, Z. Ondrasek, M. Buchalik a pod znakiem zapytania stoi występ R. Guzmicsa. Więc widzimy, że aż 8 zawodników nie pojedzie z drużyną do Szczecina.
Do Szczecina jedzie 2-óch juniorów - P. Porębski, J. Ptak.

Pogoń Szczecin ma passę 3 zwycięstw z rzędu u siebie z Jagiellonią 4:1, z Legią 3:2 i z Ruchem 2:1, myślę, że ta passa będzie podtrzymana o minimum jeszcze 1 spotkanie. Polecam ten typ bo kursy na pewno polecą w dół do soboty.
Pogoń Szczecin u siebie przegrał tylko 1 spotkanie w tym sezonie co pokazuje jak trudno jest wywieźć stamtąd choćby 1 punkt, zaś Wisła na wyjazdach przegrywała już 5 -krotnie dodatkowo obie drużyny są dość overowymi ostatnio, w Pogoni na 5 ostatnich meczy w każdym padało bramki po obu stronach, w meczach Wisły natomiast na ostatnie 7 meczy w 6 spotkaniach były bramki po obu stronach, dlatego właśnie pobieram typ, że Pogoń wygra i w meczu będzie powyżej 2,5 gola.
Powodzenia.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 13;30
Spotkanie UTD - Aresnal
Typ: 2 -0.5
Kurs: 2,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
United cieniutko. W przeciwieństwie do gości.
Brak valencii i bailyego da ogromną przewagę dla Aresnalu.
Brak ballerina też jest małym minusem ale nie aż takim.
Rojo, Blind i Smalling słabi, bez formy i ich nie lubię. Jedynie shaw trzyma poziom.
Pogba bez formy. Jedynie herrera i mata mogą coś porobić.
Atut własnego boiska jednak ma to coś. Rashford to broń na arsenal.
2-1 dla gości.
⛔100 powtórzony t yp
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund-Monachium
Typ: 2
Kurs: 2.22
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie mecz najlepszych drużyn w Niemczech.
Co prawda fotel lidera objął po wygranej z Leverkusen zespół z Lipska.
Dortmund to oczywiście silna drużyna, ale wg mnie
to czy Bayern wygra, zeleży głownie od ich podejścia do meczu, a do tego nikogo nie trzeba mobilizować.
Dortmund cały czas nękają kontuzje, albo ktoś nie gra, albo wraca, ale jak to po kontuzji, w pełni formy nie jest.
Cały czas brak Reusa, który robi różnicę. Po stronie ekipy z Monachium brak Boatenga.
To ,że nie zagra Robben, to chyba z korzyścią dla reszty zawodników, bo gra samolubnie.
Dortmund na własnym boisku jeszcze nie przegrał, stąd dobry kurs na Bayern.
H2H to wygrana 2-0 Bayernu w Dortmundzie całkiem niedawno, bo w sierpniu tego roku.
Bayern po tym meczu odzyska pierwszą pozycję w tabeli.
⛔100
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Typ: X2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet356
Analiza:
Obie drużyny krótko mòwiąc nie zachwycają w tym sezonie. Polonia W. ostatnio przełamała się w meczu z Kotwicą po serii 9 spotkań bez wygranej po czym przegrała 3:1 w częstochowie z Rakowem ale to akurat było do przewidzenia. Klub dał trenerowi ultimatum 10pkt w czterech meczach jednak po porażce z Rakowem zaczął się z tego wycofywać. Konflikt z kibicami nadal trwa. Bytom z kolei też nie zachwyca na boisku dodatkowo podobno jeśli klub nie spłaci zadłużenia w ciągu miesiąca to ogłosi upadłość. Nie wesoło więc w obu ekipach. Remis chyba zadowoli obie Polonie bo porażka bèdzie katastrofą dla przegranego. Bytom bez wykartkowanego Stefańskiego podstawowego skrzydłowego. Polonia W. w pełnym składzie. Stawiam na remis ale bezpieczniej będzie zagrać ze wskazaniem na Czarne Koszule. Liczę na stałe fragmenty gry w wykonaniu Marczaka i bramki obrońców Chorosia lub Szabata. Po kontuzji wrócił też Petasz który dochodzi do formy i będzie z meczu na mecz dużym handi dla Warszawian. Sorki za ew. Błędy piszę z telefonu. Z fartem.
✅50
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Pribram - Czu Praga
Typ: 2
Kurs: 5,00
Buk: bet365
Widzę tu większe szanse na wygraną Pragi niż wskazywałyby kurs. Praga ostatnio w dobrej dyspozycji. Wygrana 3-0 na wyjeździe z mocnym Karlovarskiem po kursie 14,00 robi wrażenie, ponadto 3-0 z solidną Odoleną Vodą czy minimalna porażka z Ostravą 2-3 pokazuje że Praga w tym sezonie jest dość mocna. Ponadto ugranie jednego seta na boisku mistrza Czech też stawia tą drużynę w dobrym świetle. W ostatnich latach Praga była jedną z najsłabszych drużyn czeskiej Ekstraligi. Mimo to mieli jakby patent na drużynę z Pribram bo cztery z pięciu ostatnich meczów wygrywała Praga, a jeden przegrała tylko 2-3. W tym sezonie są znacznie mocniejsi i moim zdaniem ich wygrana jest możliwa i nie będzie wielką niespodzianką.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Freiburg
Typ: over 2,5/btts - tak
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś pod młotek biorę mecz sąsiadów w tabeli niemieckiej ekstraklasy, dziesiątego Mainz i dziewiątego Freiburga. Mecz wielkiej wagi dla obu drużyn. Zarówno gospodarze, jak i goście bramki strzelać potrafią. Oba zespoły strzelały bramkę w 8 z 10 rozgrywanych ostatnio spotkaniach. Jestem niemalże pewny, że w tym meczu nie padnie remis. Do rzeczy:
goście po ostatniej ligowej porażce 3-1 z Lipskiem, na pewno są mocno podrażnieni. Na pocieszenie rozegrali mecz towarzyski z Karabachem na wyjeździe pokonując ich 0-3, a więc nieco podbudowali się psychicznie przed potyczką z Freiburgiem. Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest drużyna gospodarzy, na której korzyść przemawia oczywiście fakt, że zagrają przed własną publiką. Mainz w tym sezonie ligowym na własnym stadionie przegrało tylko raz z Bayerem Leverkusen, tracąc w tym meczu dwukrotne prowadzenie. Zanotowali jeden remis w kapitalnym spotkaniu z Hoffenheim (4-4) i dwukrotnie zgarniali komplet punktów: 2-1 z Darmstadt i 2-0 z Inglostadt. Moim skromnym zdaniem, zdobędą też pełną pulę w jutrzejszym meczu z Freiburgiem i stawiam na wynik 3-1, stąd mój dzisiejszy typ. Warto dodać, że rozgrywając dwa mecze u siebie w LE, Mainz odniosło dwa remisy (1-1 Saint Etienne/1-1 Anderlecht). Jest o co walczyć, bo w razie wygranej mogą wskoczyć na 7 lokatę z 17 punktami, wyprzedzając tym samym Leverkusen, po wczorajszej porażce z Lipskiem.
Freiburg natomiast w ostatnich dwóch meczach raz przegrał u siebie z Wolfsburgiem, któremu chyba się przypomniało o co chodzi w tym pięknym sporcie oraz pokonał w wyjazdowej batalii Werder Brema 1-3. Freiburg ostatni raz, w którym nie trafił do siatki miał miejsce 16/09/2016, ulegając na wyjeździe FC Koln, aż 3-0. Dziś gracze przyjezdnych będą musieli gryźć rywali po kostkach, żeby spróbować wywieźć jakieś punkty z Opel Arena. Mają tylko punkt przewagi nad Mainz więc w głowach na pewno siedzi myśl, że nie mogą tego meczu przegrać, ale jak wiadomo faworyt jest dziś jeden i nie jest to drużyna z Mage Solar Stadion.
Bilans bramkowy Mainz i Freiburga wynosi odpowiednio: 17:18 i 13:16, także sporo tych bramek traci i jedna i druga drużyna. Więcej straconych bramek mają drużyny zajmujące cztery ostatnie lokaty w tabeli: 15.Darmstadt (20), 16.Werder (27), 17.Inglostadt (21), 18.Hamburger (23).
Spotkanie to, będzie na pewno fajnym widowiskiem obfitującym w bramki (przynajmniej tak mi się wydaje), gdyż obie drużyny w przypadku korzystnych rezultatów w innych spotkaniach, mogą znacznie zbliżyć się do walki o miejsca nagradzane europejskimi pucharami. Kilku zawodników zarówno z jednej jak i drugiej drużyny jest kontuzjowanych, ale nie ma to raczej znaczenia, ponieważ nie są to zawodnicy pierwszoplanowi, zresztą nie uważam, z całym szacunkiem, że w jednej czy drugiej ekipie jest indywidualność, która może w pojedynkę zmienić losy meczu.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć, Wam i sobie szczęścia. Dużych i małych wygranych jutro, powodzenia. I zgodnie z tradycją na koniec - zagrałeś? Weszło? Zostaw &quot;dzięki&quot; ! Pozdrawiam.
✅105
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis Masters
Godzina: 21:00
Spotkanie: Djokovic- Nishikori
Typ: DW- 2:0
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Siema, po dniu przerwy znowu uderzam w Serba. Dziś znowu proponuje wygraną Novaka w 2 setach który zmierzy się z Japończykiem ktory jest poprostu duzo słabszy. Japonczyk nie ma argumentów aby ugrać z djokovicem chocby seta, nie przekonuje mnie jego gra i wygrana w 1 meczu z wawrinką pomimo że&#39;&#39; kitajec&#39;&#39; zagral tam solidny mecz. Djokovic to jest najwyzsza półka osoba który wygrywanie ma w genach, nie chce sie powtarzać w kazdej analizie, ale tenis to gra dla najlepszych tutaj w topie sa najlepsi a djoko to szczyt nieosiągalny dla Japonczyka, nawet kiedy forma Serba nie jest zachwycajaca. Obaj Panowie w tym roku zagrali ze soba już pięciokrotnie, bilans we wszystkich pięciu spotkaniach to uwaga- 1 set wygrany przez Japonczyka i to na maczce ???? Te statystki mowia z jak wielką niemocą Japonczyk musi sobie radzic w meczu z najlepszym tenisista, bo niewatpliwie dla mnie to djoko w tej chwili światowy numer jeden! pomimo że obecnie na fotelu lidera ATP zasiadl Andy Murray.
Keii dzisiaj sprawil sobie niezly trening grajac prawie 2 godziny z Cilicem, to tez na pewno nie podziala na niego pozytywnie bo kazdy przeciez spodziewal sie szybkiego zwyciestwa Japonczyka ( ja osobiscie wiedzialem ze Cilic tego nie przegra)
Wszystkie te czynnika dzialaja na korzysc Nole, on wie że w tym meczu musi zagrac skoncentrowany od poczatku do konca aby nie przytrafila się jakas niespodzianka jak w meczu z Thiemem, fakt Kei to lepszy zawodnik niz Austriak ale nie na tyle by w meczu o taką stawke walczyc z Djokovicem. Spotkalem się z opinią że Serba może zgubic fakt że byc moze myslami jest juz w finale z Murrayem. Nigdy w życiu... Nole to pełen profesionalista i dobrze wie ze najwazniejszy mecz to ten z Nishikorim, wtedy dopiero bedzie mogl myslec o nastepnym kroku.
Nie zachęcam was do stawiania całego majątku ale uznaje ten typ za najbardziej rozsądny ???? ( w tym meczu)
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Tenis by Dawid 873,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Typ: Pogoń over 2,5 gola
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj chciałbym omówić w kilku zdaniach mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków. Pogoń jak i Wisła ostatni czas mają bardzo dobry. Portowcy zajmują 7. Miejsce, a Wiślacy 10., lecz Wisła jeszcze kilka kolejek temu była czerwoną latarnią ligi. Jest to pierwszy mecz rundy rewanżowej, a w pierwszym meczu na inaugurację wygrała Wisła 2-1. Patrząc na tabelę złożoną z 5 ostatnich spotkań ligowych to obie drużyny zajmują kolejno 2. i 3. miejsce z jedenastoma punktami na koncie. Na papierze wygląda to bardzo podobnie i na pierwszy rzut oka ciężko powiedzieć kto tutaj wygra. Jednak jest kilka istotnych argumentów przemawiających za gospodarzami. Z Wisły kilka dni temu odszedł chyba najważniejszy człowiek czyli trener Wdowczyk, którego bardzo szanuję i myślę, że Wisła bardzo odczuje jego brak (oficjalny powód odejścia to brak pensji i działania zarządu na niekorzyść klubu). Jeśli chodzi o grę Wisły to nie jest ona tak dobra jak wskazują na to ostatnie wyniki. Większość meczów Wisła wygrywała minimalnie lub remisowała. Wisła posiada bardzo dużo przestojów w swojej grze jak na przykład w Lubinie, gdzie zagrali solidnie pierwszą połowę, a w drugiej gra już wyglądała blado. Podobnie z Łęczną, z którą zagrali bardzo przeciętnie, a mimo to wygrali, dzięki hattrickowi Boguskiego. Warto także dodać, że pod znakiem zapytania stoi występ Pawła Brożka, który strzelił 8 goli w ostatnich 7 meczach z Portowcami. W ostatnim meczu zabrakło na obronie Głowackiego, który jest ważnym ogniwem, mimo swojego wieku. Na pewno nie zagra napęd Wisły na skrzydle czyli Małecki oraz bezcenny Jovic (zawieszeni za kartki). Kontuzjowani są Ondrasek i Pietrzak, a z powodów poza sportowych prawdopodobnie nie zagrają Sadlok i Zachara oraz Guzmics (?). Jak widać osłabienia są bardzo duże. Ostatnio Wisła zagrała sparing z Karpatami Lwów, który przegrała 0-4 w fatalnym stylu, a warto dodać, że Lwów zajmuje ostatnie miejsce w lidze ukraińskiej. Jeśli chodzi o Pogoń to nie posiadam informacji na temat osłabień w składzie. Portowcy zaliczają bardzo dobre mecze, a kalendarz mieli cięższy niż Wiślacy. Ostatnio zremisowali z Lechią na ich terenie, a mogli ten mecz wygrać w końcówce. Wcześniej wysoka wygrana z Arką na wyjeździe oraz wygrana z Legią na swoim boisku czy też wysokie zwycięstwo z Jagiellonią w Pucharze Polski. Bardzo dobrze wygląda ofensywa Pogoni, bo Frączczak strzela ostatnio sporo goli i nawet Zwoliński zaczyna mecze na ławce, na skrzydłach grają szybcy i kreatywni reprezentanci swoich krajów czyli Gyursco i Delev (kolejno Węgry i Bułgaria), którzy w ostatnich meczach swoich reprezentacji przyczynili się do ich zwycięstw. W środku pola bardzo dobrze rozgrywa doświadczony Murawski i to jest główny element, którego brakuje w Wiśle, bo Popovic i Mączyński lepiej radzą sobie w destrukcji niż w kreowaniu, a Brlek miewa jedynie przebłyski jak z Zagłębiem, a poza tym wygląda dość blado. Myślę, że główna różnica będzie widoczna na skrzydłach oraz w rozegraniu. Wg mnie w lepszej dyspozycji są Portowcy jak i w lepszych humorach i myślę, że są w stanie wygrać pewnie z Wisłą, z którą zazwyczaj grało im się dość ciężko. Liczę na wysoki wynik w tym spotkaniu i gole głównie dla gospodarzy.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka reczna Superliga Mezczyzn Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Piotrkowianin - Gwardia Opole
Typ: Gwardia Opole
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Do analizy wziałem spotkanie pgnig superligi mezczyzn. Piotrkowianin który w tym sezonie wygrał tylko dwa spotkania z najgoszymi zespolami ligi Zagłebiem Lubin i Meblami Wójcik Elblag. Reszta to porazki i to dosc znaczace. W zespole z piotrkowa dwie kontuzje w podstawowym skladzie Schodowski(bramkarz) kontuzja kolana ktora wyklucza go z gry do konca roku i Paczesny(kolowy) filar obrony i ataku wykluczony z powodu kontuzji plecow. Za to Gwardia Opole przegrywała w tym sezonie tylko z potentatami naszego krajowego podworka. Vive (mistrz) Wisla (wicemistrz) Azoty (3 druzyna) Kwidzyn (4druzyna) poprzedniego sezonu. Ogrywaja wszystkich dosc pewnie. Potrafili pokonac nawet Gornika Zabrze który na papierze ich wrecz deklasuje. Najwieksza siła zespolu z Zabrza wydaje sie trener Rafał Kuptel. Srebrny medalista mistrzostw swiata z niemczech z 2007 roku swietnie polaczył mlodosc z doswiadczeniem. Jedyne oslabienie o ktorym mi wiadomo to Mokrzki(srodek rozegrania) uraz reki.
Dla mnie gwardia ma wszystkie argumenty by pokonac piotrkow i atut wlasnej hali na niewiele zda sie gospodarza. Osobiscie gram na handicapie -2.5 . pozdrawiam i zapraszam do stawiania.
Jesli pomoglem kliknij dzieki ????
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Borussia Dortmund zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Borussia Dortmund już ma sześć punktów straty do Bayernu Monachium. Najlepszym sposobem na odrobienie części z tych punktów jest mecz bezpośredni z Bayernem Monachium. Gdyby Borussii Dortmund udało się wygrać to spotkanie, to by już mieli tylko trzy punkty straty do Bayernu Monachium. Na swoim stadionie Borussia Dortmund jest niepokonana. W Bundeslidze trzy razy tam wygrali i dwukrotnie zremisowali. Nawet Real Madryt tam nie wygrał. Bayern Monachium według mnie gra gorzej niż to miało miejsce za Guardioli. Ostatnio mają dużo problemów z obroną, bo jak na siebie to tracą za dużo goli. To może być duży problem w meczu z Borussią, bo Borussia Dortmund jest drużyną, która ma najwięcej strzelonych goli w Bundeslidze i jest możliwe, że uda im się strzelić zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie meczu.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Łęczna- Ruch Chorzów
Typ: Ruch Ch wygra dowolną połowę
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Witam, wczorajszy typ na plus, dzisiaj kontynuujemy ;)
Gram Ruch wygra dowolna połowę bo tak ogólnie wydaje mi sie że oni nawet mogą postarać się o 3 pkt w tym meczu. Już nie raz pokazali że potrafią się podnieść po sromotnej porażce a do takich należy zaliczyć przegraną na własnym stadionie z Lechem Poznań. Dzisiaj jest ku temu okazja bo Ruch gra na wyjeździe z Łęczną w Lublinie(Łęczna tam rozgrywa swoje domowe mecze)
Ostatnie dwa spotkania tych drużyn na boisku w Łęcznej to wygrane Ruchu 0:3 i 0:1. Patrząc na tabele to można zauważyć że obie drużyny radzą sobie lepiej na wyjazdach niż na własnych stadionach.
Górnik Łęczna u siebie wygral tylko 2 spotkania, 2 remisy i 4 porażki Ruch na wyjazdach ma bilans odpowiednio 2-1-5
Typ tak samo jak wczoraj zagrałem z niższym kursem, ale tutaj wystarczy że Ruch wygra jedną z połówek i znowu mamy kasę .......powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Słowenia
Gorica - Olimpija L.
Godz: 20:15
Typ: 2
Kurs: 1,75
Buk: bet365
W 17 kolejce słoweńskiej PRVA Ligi zmierzą się ze sobą ekipy ND Gorica i Olimpija Ljubljana. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są goście i również uważam, że zdołają oni zgarnąć dzisiaj pełna pulę. Gospodarze z dorobkiem 21 punktów zajmują 5 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 35 oczek i są liderem tabeli. Piłkarze Goricy są ostatnio w bardzo kiepskiej dyspozycji, bowiem mają serię 3 porażek z rzędu. Zostali ograni 0-1 w Mariborze, następnie 1-3 u siebie przez Rudar, a w zeszłej rundzie zostali rozgromieni 0-5 w Domzale. Przed własna publicznością mają bilans gier 4-2-2, co daje im 4 lokatę, ale nie pokonali rywali od 4 kolejek. Natomiast zawodnicy Olimpiji jak zwykle mierzą w mistrzowski tytuł, ale w tym momencie maja tylko punkt przewagi nad 2 zespołem. Po porażce ze swoim największym rywalem, czyli Mariborem, powrócili na swoje tory i zdobyli 7 oczek. Po bezbramkowym remisie w Rudarze, pokonali u siebie Domzale i przywieźli komplet punktów z Koper. Ich bardzo mocną stroną jest gra w delegacjach, gdyż mają znakomity stosunek meczy 6-2-0. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję graczy oby dwu drużyn, spodziewam się że to goście wyjdą z tej konfrontacji zwycięsko.
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.3
Spotkanie: Lechia-Wisla
Typ:Lechia -0.75
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Lechia u siebie to forteca na ostatnie 17meczow przegrali tylko raz i zanotowali dwa remisy.Wisla wyraznie bez formy nie wygrywajac kolejnych 6meczow w klubie gestnieje atmosfera, kopacze z Plocka prawie pobili sie miedzy soba po ostatnim meczu. Lechia wygrywajac ten mecz zostanie samodzielnym liderem z 3pkt. przewaga nad Jaga i 8nad Legia. W Gdansku celuja w puchary i wygranie ligi wiec takie mecze musza po prostu wygrywac, przerwa reprezentacyjna nie powinna ich wybic z rytmu bo po prostu powaznych zawodnikow co graja duzo w reprezentacjach nie posiadaja, w miedzy czasie grali sparing na wyjezdzie z Pomezania Malbork, ktory rozbili 16:1 wiec po dwoch meczach derbowych przychodzi raczej czas na dopisanie 3pkt w ekstraklapie.
✅49
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom