>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn - PÓŁFINAŁY
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Djokovic N. - Nishikori K.
Typ:
Nishikori K.
Kurs:
4.68
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

H2H 10:2 z lat 2010-2016. Spotkają się w tym roku już po raz 6, Kei ugrał zaledwie jednego seta w Rzymie. Pozostałe mecze sromotnie przegrał, finał Mastersa w Miami czy Toronto. Na Australian Open Nishikori zagrał kapitalne wręcz fenomenalne spotkanie z Tsongą, 3:0 wchodziło wszystko. Przychodzi rundę później mecz z Djokovicem i zaczyna się &quot;tragedia&quot;, masa błędów, beznadziejne spotkanie, mecz przegrany w głowie.
Rok temu grali ze sobą na tym turnieju i Kei przegrał 6:1 6:1 w fazie grupowej, 2 lata temu zagrali w tej samej fazie turnieju i padło 2:1 dla Serba. Jednak ja cały czas powtarzam jak mantrę, że Serb jest tutaj spokojnie do ugryzienia. Popełnia błędy i nie jest taki mocny jak był wcześniej.
Jednak cały typ zależeć będzie od psychiki Japończyka, bo jak wejdzie na kort znowu z nastawieniem &quot;przegram&quot; to będzie ciężko. Djokovic wiadomo, że łatwo nie odpuści, na tym turnieju świetnie się czuje, jednak to nie jest ten Novak jakiego znamy z ubiegłorocznych edycji.
Do konkursu podaję wyższy kurs, ktoś kto lubi mniejsze ryzyko polecam opcję +1,5 seta na Keia...

⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rangers-Dundee FC
Typ: Over 14 Rzutów Rożnych
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Rangersi zajmują wysokie 3 miejsce w lidze i zapewne będą chcieli wygrać to spotkanie, aby utrzymać kontakt z czołówką, szczególnie że podejmują zespół który zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Gospodarze w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrali ( 3 zwycięstwa i 3 remisy). W tym spotkaniu idę w kierunku RR, a skłoniła mnie statystyka RR Rangersów na własnym stadionie: 13, 20, 14, 15, 18, 14. Na 6 meczy 3 raz linia została pokryta, więc 50 %. Wydaje mi się że przy takim kursie warto zaryzykować. Dla mniej odważnych proponuję azjatycki over 11,5 kurs 1,90 ewentualnie over 12 RR @2,20. Powodzenia z fartem i do przodu ;).
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: Wyścig do 3 bramek
Kurs: 4.33
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Oczom nie wierze jak William da dzisiaj zarobić...
Kurs świetny... miałem grać handi... ale offensywa Wisły nie wygląda aż tak źle, zaś obrona będzie dziurawa i nie zgrana... oczywiście nie będę się powtarzał bo mecz opisany znakomicie przez 2 użytkowników tegoż forum...
Nie zgodzę się jedynie z handi... Pogoń lubi tracić bramki a kurs jedynie 3.10 lepiej chyba jest założyć że te 3 wcisną jako pierwsi 4.33 bo jak widać u siebie grając z najlepszymi to się udawało... Mówię tu o Legii (3-2) czy solidnej Jagielloni (4-1) czy chodzby z Bruk Bet (5-0)
Dzisiaj kulawa eksperymentalna obrona Wisły powinna stworzyć okazję na bramki dla Pogoni i tego się trzymam... Pogoń pewnie jedną straci kto wie może nawet dwie jak z Legią... ale wyścig do 3 wygrają ????
⛔100 brak typu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

typerstulecia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier Leauge
Godzina: 13:30
Spotkanie: Manchester Utd - Arsenal
Typ: Over 3.5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam bardzo serdecznie,
Spotkanie na szczycie w angielskiej Premier Leauge, koledzy wyżej dość dokładnie opisali już ten mecz. Szansę powodzenia tego typu upatruje przede wszystkim w słabej postawie obrony Manchesteru i brakiem podstawowych zawodników w linii defensywnej. Drugim argumentem przemawiającym za tym typem jest bardzo dobra postawa Arenalu i sporo bramek strzelanych na wyjeździe. Pamiętajmy, że takie mecze na szczucie często obfitują w bramki i dużą dramaturgie, na co dziś liczę i z niecierpliwością czekam na ten mecz. Typuję 3:1 dla Arsenalu, piękny mecz i wysokie zwycięstwo Wengera na Mourinho.

Wygrywajmy razem! ????
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna II liga Polska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg
Typ: Olimpia
Kurs: 5.59
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W Częstochowie swój mecz rozegra Raków z Olimpią Elbląg. Raków ekipa, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała z 10 wygranymi meczami i 7 remisami. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 37 pkt. Tyle samo ma Radomiak Radom, który wygrał wczoraj swoje spotkanie. W domu wygrali jak narazie 7 spotkań i 1 remis strzelajac 21 goli i 5 tracąc. Ogólnie mają najlepszą ofensywę w lidze (36 goli).
Olimpia ekipa z Elbląga upodobała sobie remisy bo w tym sezonie zanotowała ich już aż 10. Do tego dorzucili 4 zwycięstwa i 3 przegrane. Strzelili jak na razie 27 goli a stracili prawie tyle samo bo 26. Defensywa Olimpia pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że gdyby mieli o połowę mniej straconych goli to w tabeli byli by na pewno wyżej.
Idę dziś w zwycięstwo gości. Seria Rakowa kiedyś powinna się skończyć. Nie ukrywam, że liczę tu na niespodziankę. Olimpia jest w stanie powalczyć tu o 3 pkt. Jak nie stracą szybko gola a strzelą pierwsi to są w stanie wygrać. Z drugiej strony to czas dla Olimpii aby w końcu wygrać pierwsze spotkanie na wyjeździe.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n Polska
Godz;17,45
Spotkanie;Zagłębie Sosnowiec-Chojniczanka Chojnice
Typ;obie strzelą
Kurs ;1,81
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
Trzecia drużyna 1 ligi
Zagłębie Sosnowiec 16m 8-5-3 / bramki 30-21
podejmuje lidera
Chojniczankę Chojnice 17m 9-7-1 / bramki 32-21
Drużyny dzieli 5pktów różnicy,ale gospodarze mają rozegrany mecz mniej.
Bukmacherzy jako faworytów ustawiają gospodarzy 2,20/3,20/3,10.
Obie drużyny straciły swoich trenerów,wiadomo Magiera do Legii i Bartoszek do Kielc.
Boleśniej odczuli to gracze z Sosnowca.Zaraz po odejściu trenera przegrali u siebie z Grudziądzem 3-5,później nieco lepiej i ostatnie 2 mecze to przegrane po2-0/bez zdobytego gola/Forma spadkowa.
Lepszą opcją na mecz jest,że obie strzelą.Gospodarze jako faworyci do zwycięstwa i bez zdobytej bramki w ostatnich 2 meczach będą starali się prowadzić otwartą grę i zmniejszyć stratę do lidera.
Chojniczanka wygrane ostatnie 4 mecze
W 8 ostatnich meczach zawsze strzeliła gola/nie patrzyłem więcej/
Dobra forma i tylko jeden mecz przegrany na wyjeździe w Legnicy/2 września/
W lipcu z Sosnowcem w Chojnicach padł wynik 2-2.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Finlandia SM Liiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lukko - Jukurit
Typ: Jukurit
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnia drużyna tabeli podejmuje u siebie drużynę z szóstego miejsca. W ostatnim meczu (był to wyjazd) Lukko odniosło zwycięstwo, ale przed nim zaliczyli serię 5 porażek z rzędu. Zaś mecze u siebie wyglądają następująco - ostatnie dwa to dwie porażki.
Jukurit z kolei swój ostatni mecz przegrało (mecz domowy), ale przed nim zaliczyli serię trzech zwycięstw z rzędu. Z kolei ostatnie mecze Jukurit na wyjeźdze wyglądają tak - dwa ostatnie takie mecze to dwa zwycięstwa.
Mecz bezpośredni między tymi drużynami był tylko jeden. 22 września bieżącego roku Jukurit rozbiło u siebie Lukko 5:2.
Mimo kursów mówiących co innego to w dzisiejszym meczu faworytem powinna być drużyna Jukurit i postawienie na nich jest lepszym pomysłem, przynajmniej dla mnie.
✅120
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester City
Typ: Manchester City prowadzenie po 1 połowie
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj pod lupę wziąłem spotkanie 12 kolejki angielskiej Premier League.
Crystal Palace które obecnie zajmuje 16 miejsce w ligowej tabeli podejmować będzie niebieską stronę Manchesteru. The Citizens zajmują 3 miejsce, gdyby nie głupia wpadka w osttanim spotkaniu w tej kolejce przystępowaliby do spotkania jako lider rozrywek.
Crystal Palace jest zespołem z bardzo słabą obroną i jeżeli chcielibyśmy zobaczyć ich ostatnie spotkanie &quot;na zero&quot; z tyłu to musimy się cofnąć aż do sierpnia. Manchester City na wyjazdach w lidze zdobył do tej pory 13 bramek tracąc przy tym 5.
Dzisiaj liczę, że strzelecką formą piłkarze Pepa Guardioli zaprezentują się od pierwszych minut spotkania.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: MMA (UFC Fight Night 99)
Godzina: około 23:00
Spotkanie: Gegard Mousassi vs Uriah Hall
Typ: czy walka będzie trwała do końca - nie
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ponowie spotkali się już w oktagonie w ubiegłym roku. Gegard przeważał do czasu gdy został trafiony obrotowym kopnięciem a następnie dobity latającym kolanem przy próbie ratowania się sprowadzeniem przeciwnika do parteru. Hall miał dużo szczęścia przy tej akcji...
Dziś czeka ich rewanż. Zestawienie obu zawodników mocno dziwi, gdyż Hall jest po 2 przegranych, natomiast Mousassi na fali 3 zwycięstw z rzędu.
Dla czego taki typ?
Po pierwsze jest to walka wieczoru, więc zawodników czeka 5 rund.
Po drugie Gegard w swoich 40 wygranych walkach aż 33 razy wygrał przed czasem.
Po trzecie jest to dla niego rewanż. Jak sam zapowiadał w wywiadach uważa, że skończy Amerykanina w 2 lub 3 rundzie.
Dodatkowo walka odbędzie się w Belfaście, więc Amerykanin nie zdążył się aklimatyzować. Na 5 rund raczej nie starczy mu paliwa, więc pewnie będzie chciał skończyć walkę szybciej a przez to też odsłaniać się na kontry.
Gram asekuracyjnie mimo, że Holender jest mocno faworytem w tej walce. Niby nic nie zdarza się dwa razy ale Uriah jest znany z niestandardowych ciosów a to jest mma.
Dla bardziej odważnych proponuję zwycięstwo Mousassi przed czasem. Kurs w takim przypadku wynosi 1,67 na Unibet.
✅44
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie Crystal Palace - Manchester City
Typ: -2.75 MC
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Manchester City spadł w tabeli na 2 miejsce po remisie z Midlesbrough naa własnym stadionie.
Wygrywali 1-0 i już myśleli, że zgarną komplet punktów, jednak rywal zdobył gola w 91 minucie.
Dzisiaj muszą zagrać od początku do końca. Rywalem będzie drużyna z dolnych rejonów tabeli 16 te Crystal Palace.
Mimo odległej lokaty, strzelają sporo bramek, w 11 meczach 16 goli.
Ostatnie ich mecze to wyjazdowe 1-3 z Leicesterem i 2-3 z Burnley oraz domowa porażka 2-4 z liderującym Liverpoolem.
Jak widać mają problem z obroną, co dzisiaj może być nadto widoczne.
MC musi dzisiaj wygrać to spotkanie, bo rozpędzony Liverpool i Chelsea nie będą łatwo tracić punktów.
Guardiola ma do dyspozycji właściwie wszystkich zawodników (poza Kompanym). Są bramkostrzelni Aguero, Gundogan. Jest De Bruyne.
Potencjał ofensywny niesamowity, Silva, Sterling, Nolito. Jeżeli trener wystawi najsilniejszy skład, nie wróżę dobrego wyniku gospodarzom.
Ostatnie bezpośrednie 2 mecze to wysokie wygrane City 5-1 i 4-0.
Typuję, że i dzisiaj Citizens sobie poradzą z osłabionym brakiem bramkarza Mandandy, napastnika Benteke, pomocnika Ledleya, rywala.
MC wygrał ostatnie wyjazdowe spotkanie z West Brom aż 4-0. Dzisiaj może być podobnie.
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Czechy Extraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pribram - CZU Praga
Typ: CZU Praga +2,5 seta
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365

Analiza: Siódma kolejka czeskiej Extraklasy. Według bukmacherów Pribram jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa z CZU Pragą. Trudno jednak o taką pewność przyglądając się wynikom obu drużyn. Gospodarze co prawda radzą sobie z zespołami z dołu tabeli, ale już ze średniakami ligi grają mecze pięciosetowe. Goście zaś mimo, że wygrali jedno spotkanie mniej od swoich dzisiejszych rywali, to za przeciwników mieli zespoły z wyższej półki. Mało tego, nawet w przegranych spotkaniach pokazali się z bardzo dobrej strony. Wyraźnie widać, iż złapali wiatr i z meczu na mecz prezentują coraz lepszą grę. W ostatnich dwóch sezonach bezpośrednie mecze CZU Praga z Pribramem w roli gospodarzy zakończyły się po tie-brekach. Myślę, że przy obecnej dyspozycji drużyny gości, ugranie jednego seta nie będzie problemem. Daję im duże szanse na zwycięstwo w całym meczu.

⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Liga Adriatycka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mega Leks - KK Monrar
Typ: (-13,5) Mega Leks win
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Witam,
Po wczorajszym sukcesie Realu, i wszystkich którym pomógł ten typ zarobić parę groszy, jeszcze większą mobilizacja na sobotę.
Dziś ode mnie coś z ligi Adriatyckiej. Mianowicie chodzi o spotkanie pomiędzy Mega a Mornar .
Gospodarze ostatnio gdy 11.11 pogralem na nich, to przyprawili mnie o wielki żal, za to co się wydarzyło w 4 kw. Cóż, wtedy trójka w ostatnich sekundach zabiła mój typ, ale nie ma co rozpamiętywać tylko łapać okazję. A takową dziś się pojawia.
Po pierwsze czas na rewanż po ostatniej porażce z Mornar w ich hali, podczas spotkania w rozgrywkach europejskich, wynik 87-85.
Co do tego że Wicemistrzowie z poprzedniego sezonu wygrają to spotkanie to nie mam żadnych wątpliwości, dlatego dla ostrozniejszych polecam czyste 1 lub też trochę niższy handicap.
Dlaczego ja pobieram tak ryzykowny? Po za tym że mam w zwyczaju granie takich singli, to nadzwyczajniej w świecie trafia do mnie gra jaka prezentują dzisiejsi rywale Leks na wyjazdach. Mianowicie są to porażki nie pozostawiajace złudzeń, kolejno:
-Cibona 90-72
-Cedevita 99-73
-Teneryfa 103-57
-Buducnost 85-68
Tak to się przedstawia.
Można by grać over na Mega Leks ale linia 87 przy kursie 1,85 aż tak mnie nie przekonuje, chociaż pewnie to pęknie.
Reasumując, w dalszym ciągu wierzę w ta Serbska młodzież jaka zasila szeregi gospodarzy. Może i się zakręcić dziś koło -20. Oby ????
Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 4

usewall

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - IEM Oakland
Godzina: 23:35
Spotkanie: Immortals - Ninjas in Pyjamas
Typ: Immortals
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś wieczorem czekają nas dwa ćwierćfinały trwającego obecnie w Oakland turnieju spod szyldu Intel Extreme Masters, gdzie dwanaście światowej klasy zespołów mierzy się o pulę łączną 300,000 dolarów w gotówce. Mnie interesuje późniejszy z pojedynków, mianowicie pojedynek Immortals kontra Ninjas in Pyjamas. Dlaczego? Ano dlatego, że przystępujący do niego Brazylijczycy są od jakiegoś czasu niemal nie do zatrzymania, co idealnie obrazują ich ostatnie, niesamowite wręcz występy, do których zaliczyć należy przede wszystkim zdobyty w poniedziałek puchar iBUYPOWER Masters 2016, dające awans do kolejnego etapu zawodów cztery wtorkowe zwycięstwa (z rzędu!) w ramach rozgrywek drugiego sezonu ECS czy wreszcie zajęcie pierwszego, a raczej drugiego miejsca - ekipa Astralis miała lepszy bilans rundowy - w grupie A podczas IEM Oakland, co było o tyle wyzwaniem, że za rywali mieli składy G2, Liquid, Natus Vincere czy właśnie Astralis i - sądząc po kursach - nie dawano im większych szans na zwycięstwo któregokolwiek z ów meczy, a co dopiero na promocję do fazy pucharowej. Chłopaki, mimo że wiekowo mają dopiero po 19-23 lata, co czyni ich jedną z najmłodszych, w pełni profesjonalnych sekcji CS:GO na świecie, są w stanie mierzyć się z każdą formacją, jako że już teraz nie brakuje im zupełnie niczego. Grają z głową, a przy tym popisują się godnymi podziwu umiejętnościami strzeleckimi. I choć stosunkowo niedawno wymienili jednego z drużynowych kompanów, jak dotąd jeszcze na tym nie stracili, za to sporo zyskali.
Jeśli natomiast chodzi o przeciwników, legendarna już piątka zapaleńców kantera w moim odczuciu nie należy ani do faworytów turnieju, ani nawet do faworytów nadchodzącej batalii (jak pokazują kursy, bukmacherzy są innego zdania, ale to dobrze, można zarobić). Co właściwie bowiem można powiedzieć o Skandynawach z GeT_RiGhTem i f0restem na czele? Chyba tylko tyle, że mają doświadczenie, jakiego nie ma większość reprezentacji, bo nie dość, że grają w tę grę po dwanaście czy nawet piętnaście lat, to jeszcze wygrali niezliczoną ilość zawodów. Nie sposób się nie zgodzić, ale to było kiedyś - aktualnie mogą pokusić się co najwyżej o drugorzędne, słabiej obsadzone puchary, najlepiej te rozgrywane na ojczystej, szwedzkiej ziemi, gdzie jako gospodarze potrafią zaskoczyć. Poza tym, nie zapominajmy, że po trwającej kilka, jeśli nie kilkanaście tygodni kontuzji, do aktywnej gry w barwach Ninjas in Pyjamas wrócił mocno średni zawodnik znany jako pyth, wcześniej godnie zastępowany przez moim zdaniem lepszego od siebie Maikelele.
Powodzenia! ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maszracje88 35

maszracje88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning
Typ: 1
Kurs: 2,44
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś taki mecz, z racji że moją miłością coraz większą jest hokej, a nie użelowani panowie kopiący piłkę. Mecz który mogę sobie obejrzeć na żywo, a nie z odtworzenia, mecz drużyn które bądź co bądź stworzą - jestem pewien wyrównane widowisko. To co, że Tampa wygrywa ostatnie mecze na wyjazdach, raz za razem, to nic, że Flayers to dołek. Grają u siebie, drugi mecz z rzędu, punktu i zwycięstwa są im potrzebne. Tampa w końcu na wyjazdach musi polegnąć. Więc daje w ten mecz. &quot;Niech się dzieje co ma się dziać&quot;
kiepska analiza
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina:
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Atletico -1,5
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przeciwko swoim nie powinno się stawiać jednak bukmacherka i sentymenty nie powinny mieć wiele wspólnego. Ja to widzę tak piłkarze Realu są w większości kontuzjowani, Casemiro, Kross, Morata, Pepe pewnie nie wyjdą dzisiaj na murawę. Kros w tym sezonie stanowił siłę tego zespołu Morata był świetnym zmiennikiem słabego w tym sezonie Benzemy, Pepe nie ma swojego nominalnego zastępcy a Casemiro robił swoje w środku pola więc to też ogromna strata. Po kontuzjach wracją Modric i Ramos więc ciężko im będzie wejść od razu w takim meczu na najwyższy poziom a natomiast CR7 jest kompletnie bez formy. Jakoś nie przekonuje mnie gra Realu który nie przegrał od dwudziestu kilku meczów gdzie otatnimi czasy wygrali z Leganes ale nie był łatwy dla nich mecz i zaledwie zremisowali z Legią na własne życzenie. Z drugiej strony solidnie grające, wybiegane Atletico które u siebie wygrywa mecz za meczem jedyną zagwostką jest to czy dzisiaj wystąpi Grizman. Wg mnie ten mecz może zakończyć się pogromem i granie wyższych handicapów też jest logiczne.
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia - Wisła Płock
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dziś spotkanie z naszej Ekstraklasy. Świetnie spisująca się w tym sezonie Lechia Gdańsk zmierzy z Wisłą Płock która zajmuje aktualnie 14 miejsce. Drużyna z Gdańska ma niezłą kadrę, świetnych piłkarzy i jest na bardzo dobrej drodze żeby już niedługo znaleźć się w pierwszej 8 a nawet w walce o puchary. Drużyna z Płocka to już inna sprawa, nie wygrali od 6 spotkań (2 tylko zremisowali) i 4 razy przegrali. Nie potrafili nawet zdobyć punktu ze słabo spisującym się Górnikiem Łęczną. Lechia od porażki 0-3 z Legią punktuje co mecz. Ostatnio zremisowali z Arką w derbach i z Pogonią 1-1, chociaż w tym meczu zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki i w pierwszej połowie drużyna z Gdańska powinna zdobyć nawet 3 gole, a skończyło się 1 i ostatecznie remisem po karnym dla Pogoni. Forma Lechii w przeciwieństwie do do Wisły to jest niebo a ziemia. Nie widzę tu innego wyniku jak na korzyść Lechii, można pokombinować i polecam obstawić wynik HT/FT. Do przerwy Lechia będzie mocno atakowała, w większości meczów w tym sezonie zdobywali gola już na początku, a ostatecznie zwycięża, według mnie warto to obstawić, kurs niezły.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1 HNL
Godzina: 15:00
Spotkanie: NK Inter Zapresic - RNK Split
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na szybko, bo mecz za niedługo rusza. Mecz z najwyższej klasy rozgrywkowej w Chorwacji. Chciałem tutaj pograć na wygraną Interu z handicapem 0:1 lub 0:2 ale nie ma tego w ofercie w bah ! Spodziewam się tutaj lania a buk chyba się pokapował, że tutaj dziś Inter może rozstrzelać rywala i wycofał handicapy. RNK Rplit już pisałem parę tygodni temu jak grałem na ich porażkę, że to bankrut, mają bardzo poważne problemy finansowe. Piłkarze uciekali z klubu i nie wiadomo co się stanie z tym zespołem. Póki co grają piłkarzami tymi co zostali ale dzisiaj bardzo dużo absencji, po ich stronie nie zagrają bramkarz Topic (bez występu w tym sezonie), obrońca Vitus (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Jurendic (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Misic (5 występów w tym sezonie), Jakic (9 występów w tym sezonie), Zahirovic (2 występy w tym sezonie) i Jukic (4 występy w tym sezonie) i napastnicy Pesic (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Bakaj (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Po stronie gospodarzy nie zagrają napastnicy Danoski (5 występów w tym sezonie) i Ottachian (12 występów w tym sezonie). Tutaj dziś będzie ostre strzelanie gospodarzy także jak gracie u innych buków i sa handicapy to próbujcie bo spodziewam się tutaj pogromu. Polecam.
✅47
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue1
Godzina: 17:00
Spotkanie: PSG - Nantes
Typ: PSG over 2.5 goli
Kurs: 1.96
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: PSG obecnie zajmuje 3 lokatę w lidze z dorobkiem 26 oczek. Tracą do lidera jedynie 3 punkty. Nantes natomiast jest na dnie tabeli, z 12 punktami zajmują dopiero 16 miejsce. Gospodarze w ostatnich 5 meczach u siebie strzelili 10 bramek, co nie jest zbyt dobrym wynikiem jak na taką drużynę i na pewno każdy by się spodziewał po nich, żeby każdy mecz wygrywali gładko 3 lub 4 bramkami. Ja jednak uważam, że dzisiaj strzelą przynajmniej te 3 gole grając z taka drużyna, która nie zachwyca w meczach wyjazdowych - odnieśli jak do tej pory jedynie 1 zwycięstwo. Na pewno dużym atutem gospodarzy jest mecz na własnym stadionie, co prawda tak jak wcześniej wspomniałem nie strzelają tak dużo bramek, ale jak do tej pory nie przegrali żadnego meczu.
H2H z ostatnich lat także jest na korzyść ekipy z Paryża. W ostatnich 2 meczach wygrali z nantes 4:0 i 4:1
14.05.16 L1 PSG Nantes 4 : 0
26.09.15 L1 Nantes PSG 1 : 4
03.05.15 L1 Nantes PSG 0 : 2
11.02.15 COU PSG Nantes 2 : 0
06.12.14 L1 PSG Nantes 2 : 1
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Bułgaria
Godzina: 17:00
Spotkanie: Yambol - Academic
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
6 Kolejka Bułgarskiej Ligi basketa - NBL.
Yambol zmierzy się w hali Diana Sports Hall o pojemności 2500 kibiców z zespołem Academic Bultex.
Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy po kursie 1,85 w bet365.
Jak widzimy Yambol u siebie 2 zwycięstwa na 2 rozegrane mecze - 84:80 z Spartakiem Pleven oraz 95:93 z Rilsky po dogrywcę.
Academic w delegacji rozegrał do tej pory 2 spotkania - bilans 1-1.
Zwycięstwo z Cherno More 70:71 oraz porażka z Lukoil 104:66.
Dla porównania dodam że Yambol przegrało na wyjeżdzie z Lukoil 91:69.
Obie drużyny o zbliżonym potencjale - w poprzednim sezonie zajęli 8 i 9 miejsce.
Poprzednie dwa mecze u siebie Yambol wygrywał z Academic - w stosunku 77:70 oraz 81:72
Yambol jak narazie lepiej rzuca z gry w tym sezonie - 53,8% przy 46,8% gości.
Gospodarze tego spotkania to drużyna oparta na zawodnikach Bułgarskich - większość zawodników przyszła z Levskiego czy Balkana.
W druzynie Academicu 4 Amerykanów - którzy przyszli przed sezonem.
Swietnie spisuje się Smith 12p oraz Semple - średnia 25 ponad pkt na mecz.
Academic jednak w mojej opini ma słabszą ławke rezerwowych od Yambolu i to zaważy na tym meczu.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton - Liverpool
Typ: Liverpool i obie strzelą
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider tabeli Liverpool zagra dzisiaj z Sothampton. Nereszcie widać rękę trenera Kloppa.
Liverpool gra ładną ofensywaną piłkę. Wygrał 8 z 11 meczów, tylko jedna przegrana, na początku sezonu z Burnley.
Remisy z Mnchester United 0-0 i Tottenhamem 1-1.
Spora ilość strzelonych goli 30, ale i sporo straconych 14 (stąd btts).
Ich ostatnie 2 mecze to wyniki hokejowe, wyjazdowa wygrana 4-2 z Crystal Palace oraz ostatni pogrom 6-1 z Watfordem.
Southampton ostatnio przegrał z beznadziejnym w tym sezonie Hull 1-2. Trochę na ich usprawiedliwienie fakt, że było to wyjazdowe spotkanie.
W Liverpoolu zabraknie Coutinho i Lallany ,ale w Sothampton też trochę kontuzji, dlatego mimo wszystko liczę na ich kontynuację dobrej passy.
Wygrali 3 ostatnie ligowe wyjazdy, w każdym meczu padały 3 i więcej bramki i tracili gola.
Southampton bilans u siebie 2-2-1, ale dotychczas podejmował drużyny z dołu tabeli, remis z Watford i Sunderland 1-1, wygrane ze Swansea i Burnley oraz przegrana z Chelsea. Dzisiaj podejmie drużynę z wyższej półki.
Liczę na otwarty mecz, w którym to Liverpool okaże się zwycięzcą.
Skoro pokonali Chelsea w Londynie 2-1, dzisiaj też powinni sobie poradzić.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom