>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: MMA (UFC Fight Night 99)
Godzina: około 22.00
Spotkanie: Artem Lobov - Teruto Ishihara
Typ: Ishihara wygra przez TKO, KO, dyskwalifikację lub poddanie
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Artem Lobov to dobry przyjaciel i sparingpartner mistrza UFC - Connora McGregora. W niedawnym sezonie programu Ultimate Fighter, gdzie Connor był jednym z trenerów, Lobov przegrał walkę kwalifikacyjną i powinien odpaść już na samym początku. Connor po tej walce był bardzo niepocieszony i zapewne zagadał z szefem - Daneą Whitem i Artem został przywrócony do programu z dziką kartą (argumentem było to, że według Dany wygrał on pojedynek eliminacyjny na punkty, a sędziowie się pomylili). Lobov w programie walczył już lepiej, choć rywali miał bardzo przeciętnych porównując ich do zawodników UFC. W finale miał zawalczyć z faworyzowanym Rogersem, ale tego nie dopuścili do walki (ponoć oszukiwał z legalnym pobytem w USA i został deportowany). Do finału wszedł Ryan Hall, który jest parterowcem i spokojnie wygrał on z ziomkiem Connora, bo Artem zupełnie nie wie jak zachowywać się w parterze. Lobov to typowy stójkowicz, ale i w tym jest marny, gdy przychodzi mu się mierzyć z fighterami z UFC. Póki co White dawał mu najłatwiejszych zawodników jakich mógł i reszcie w trzeciej próbie udało mu się wygrać - z dzieciakiem, wielkim fanem braci Diaz (Nate i Nick), ale nigdy raczej nie osiągnie zbliżonego poziomu do nich. Ishihara to wariat, który ma również bardzo oryginalny atak, bo przy nim chowa nisko głowę i rzuca ciosami do przodu. Dobrze sobie radzi również w parterze. Dwie ostatnie walki kończył w pierwszej i drugiej rundzie przez TKO i KO. Lobov należy do powolnych zawodników, także jeden z tych ataków może go trafić albo próba obalenia okaże się skuteczna i wiadomo, że Artem będzie w poważnych tarapatach.
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Real Madryt i over 2,5
Kurs: 4,75
Bukmacher: Expekt
Analiza :
Pomimo tego iż jestem fanatykiem Królewskich analizę przeprowadziłem dogłębnie z tzw,, głową na karku,,.
Wcześniejsza Analiza uzytkownika szymek1621 była nie podparta faktami dlatego śpieszę sprostować i klarownie przedstawię wizję meczu.
Zajmiemy się na początek dotychczasowymi spotkaniami obu ekip w których przedstawiało się to następująco :
Real Mad… - At. Madr… 6:4 (PK)
Real Mad… - At. Madr… 0:1
At. Madr… - Real Mad… 1:1
Real Mad… - At. Madr… 1:0
At. Madr… - Real Mad… 0:0
Dlaczego więc typ na Real i przy tym over 2,5 gola ? No więc właśnie kluczem do sukcesu jest skład który dziś zobaczymy. Zidane mocno musiał główkować by wystawić ekipę, która będzie wstanie przedrzeć się przez dobrze zorganizowaną defensywę Atletico. A więc od początku. W bramce ujrzymy Navasa, którego zadaniem jest podtrzymanie passy 3 meczów be utraty gola ( 1 mecz w barwach Królewskich oraz dwa w reprezentacji Kostaryki ). W obronie większych niespodzianek nie ma, do składu wraca po kontuzji Ramos i nie sądzę by jego ostatnia absencja miała wpływ na jakość jego gry gdyż tak doświadczony zawodnik nie zalicza widocznych spodków formy. Dalej u jego boku ujrzymy Varana Carvajala i oczywiście Marcelo. W środeku pola dziś zabraknie Krossa, w mojej ocenie to dobrze się składa wrócił Modric, u którego boku ujrzymy Isco oraz ostanio dobrze prezentującego się Kovacica. Z przodu dziś będzie ogromna niespodzianka. Na szpicy zamelduje się CR7 gdyż to jego optymalna pozycja w reprezentacji Portugalii a Benzema zacznie ten mecz na ławce. Na pozycję Ronaldo wyląduje Bale, któremu na tym skrzydle znacznie lepiej wychodzą wszelkie zagrania a z kolei na pozycję Bale&#39;a zobaczymy ofensywnego Lucasa Vazquez&#39;a. Tak skład oraz ustawienie poszczególnych zawodników powinien być kluczem do sukcesu, oczywiście Atletico będzie musiało postawić się Królewskim a Carassco i Griezman mogą zaskoczyć Navasa. Należy też pamiętaj o ich wpadce w meczu z Socidad w którym zanotowali porażkę tracąc przy tym dwie bramki. Reasumując mecz będzie ciekawy z obu stron a wynik mam nadzieje będzie niespodzianką tak jak skład realu. Przewiduję over 3,5.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz już za kilka minut więc analiza będzie krótka. Lider tabeli Liverpool ostatnie 3 mecze wyjazdowe wygrał. W tym sezonie tylko jedna porażka. Dziś potrzebują zwycięstwa aby utrzymać pozycję lidera ponieważ po piętach depcze im ekipa ze stolicy - Chelsea, która w dniu jutrzejszym ma, wg mnie, łatwiejszego przeciwnika. Inny wynik niż wygrana The Reds będzie dla mnie zaskoczeniem.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Typ: Lechia wygra obie połowy
Kurs: 4,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Tutaj mamy wielską promocję OddsRing i Bet365, bowiem 1,73 na zwycięstwo Lechii z Wisłą Płock w Gdańsku to wielka promocja, z której grzech nie skorzystać. Biało-zieloni są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Po dobrym początku sezonu Płocczanie zdecydowanie spuścili z tonu i z czuba tabeli zaliczyli szybko lot do strefy spadkowej na 15 miejsce. Nie wygrali ligowego spotkania od 6 kolejek aż w 5 przegrywając. Lechia to wicelider, mający tyle samo punktów co prowadząca Jagiellonia. Wczoraj Jaga sromotnie przegrała w Białymstoku z Legią 1:4 i jeżeli dziś Gdańszczanie zdobęda dziś punkty zasiąda na fotelu lidera Lotto Ekstraklasy. Nie ulega watpliwości że kadrowo Lechia jest dużo mocniejsza, bowiem ma w składzie reprezentantów swoich krajów, którzy są czołowymi postaciami w tej lidze. Nie zmienia faktu niepewny występ Sławomira Peszki, ponieważ na ławce na to miejsce już czekają choćby Rafał Wolski Lukas Haraslin czy choćby Bartłomiej Pawłowski, czyli zawodnicy którzy prawdopodobnie by grali w każdym klubie w Polsce. Dziś spodziewam się całkowitej dominacji Lechii i pewnego i wysokiego zwycięstwa nad słabiutkim beniaminkiem
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, kwalifikacje do Euro
Godzina: 19.00
Spotkanie: Rumunia - Izrael
Typ: 2 (-6,5 AH)
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Próbujemy ryzykownego typu, żeby coś uczłapać w tym miesiącu. Pick na wygraną Izraela jak dla mnie znakomity i polecam właśnie czystą dwójeczkę. Kursy oczywiście już spadają, na b365 na Izrael z 2.0 do 1.8, na pinku pozamykali wiele linii. W Rumunii kontuzjowana najważniejsza zawodniczka Popp, dodatkowo inna ważna zawodniczka Marginean źle się czuje. Info potwierdza Player34, zaufany znawca koszykówki z blogabet. H2H z listopada 2015 tylko jeden mecz i tam górą niespodziewanie były Rumunki 78-77. Generalnie zdziwiły mnie już początkowe kursy faworyzujące Rumunki. IMO Izrael jest lepszym zespołem. W grupie oba zespoły mają po 6 pkt, ale to drużyna gości jest druga lepszym bilansem punktowym. Zacznijmy od tego jak radzi sobie Rumunia w tym roku. Bilans 0-5, w tym 2 przegrane mecze o punkty. Oczywiście wysoka przegrana 45-56 z Turcją. Ale już porażka 63-77 z Bośnią to już dramat. Sparingi co prawda z dwoma dobrymi zespołami, ale dwa razy bardzo wysokie rozmiary porażki: 52-69 z Węgrami i aż 61-85 z Czechami. A teraz kwiatek. 42-69 z... Czechami U-20. Izrael myślę, że jednak lepszy niż młode Czeszki. Co prawda one nie sparowały, a grały tylko o punkty, ale oba te mecze wygrały. W tym na prawdę sensacyjnie ograły Turczynki 63-62. Do tego 76-72 z Bośnią. Jak dla mnie nie ma o czym mówić. Izrael wygra ten mecz, różnica wygranej 7+ bardzo prawdopodobna.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - CS GO Eleague
Godzina: 19:45
Spotkanie:
Fnatic - Optic Gaming
Typ: Optic
Kurs: 1.60
Bukmacher: EGB
Analiza:
Analiza na szybko, bo 5 minut wcześniej zakończył się mecz wyłaniający przeciwników Fnatic. Optic w świetnej formie. Przed chwilą rozgromili 2-1 Team Envy (mało brakowało, a byłoby to 2-0). Oba zespoły grają o utrzymanie się w 2 sezonie Eleague, a ten mecz decyduje o tym kto zostaje, a kto odpada.
Ostatnim razem sam polecałem Fnatic, nie udało się, wielkie rozczarowanie. Ich forma jest na fali spadkowej, zaczynają się pojawiać domysły o wewnętrznych konfliktach, które zawsze źle wróżą, szczególnie podczas tak ważnych meczów.
Z drugiej strony drużyna Optic, która z dnia na dzień prezentuje co raz wyższą formę. Ich ostatni mecz z Fnatic zakończył się remisem (przegrali w dogrywce 2-4), ale obserwując ich dzisiejszy styl gry i pewność siebie, jestem przekonany, że to oni wyjdą zwycięsko z tego starcia.
Mecz może zostać opóźniony (jak to lany).
✅60
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sampaio Correa - Atletico GO
Typ: Atletico GO i btts
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mało na tym forum typów z lig Ameryki Południowej, więc przenosimy się do niższej klasy rozgrywkowej ligi brazylijskiej ;)
Drużyna zamykająca ligową tabelę Sampaio Correa podejmuje ekipę która aktualnie prowadzi w tabeli Atletico GO.
W lidze Brazylijskiej własne boisko to wielki atut. To właśnie na własnym boisku wszystkie drużyny zgromadziły więcej punktów niż rozegrało meczów.
Jeżeli chodzi o wyjazdy, osiągnęło to tylko 5 drużyn. Wśród nich jest Atletico. W 18 meczach zdobyli 28 punktów. Sampaio natomiast najgorszy bilans na swoim boisku.
Ostatnie ich 4 gry to 3 przegrane i remis: z Oeste (16) 1-1, z Vila Nova (10) 0-3, Joinville (17) 1-2, Londrina (6) 1-3.
Spójrzmy na ostatnie wyjazdowe wyniki Atletico: na 6 meczów 4 wygrane i to z nie byle kim: z Bragantino (18) 2-1, CRB (7) 2-1, Criciuma (11) 2-1,Londrina (6) 3-2.
Porażki jedynie z Vasco (2) i Nautico (5), czyli z czołówką, co nie dziwi.
Z całym szacunkiem do Sampaio, ale do elity nie należy i powinni dzisiaj uznać wyższość rywala.
Kurs na czystą 2 wynosi 2.60 i to Wam proponuje, ale ja dla konkursu podnoszę poprzeczkę i podwyższam kurs do maxa, dając btts, ale żeby nie było to bezpodstawne dodam, że piłkarze Correa w roli gospodarza strzelają średnio ponad 1 bramkę na mecz. Poza tym Atletico w wyżej wspomnianych 6 ostatnich meczach zawsze traciło bramkę.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom