>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina Tenis Challenger Dallas
Godz: 18:30
Spotkanie Thiafoe vs Kudla
Typ: Thiafoe
Kurs 1.72
Buk Pinnacle
Analiza: W Chelku w dallas spotykaja sie 134 w rankingu ATP z 97 w rankingu Tiafoe. Kudla sezon zaczal przyzwoicie dochodząc do finalu Chelka w ktorym przegral z Gojowczykiem, jednak pozniej jego gra zaczela wygladac nieco gorzej, przeszedl kwalifikacje w AO a nastepnie latwiutko przegral z Lacko, pozniej przyjechal tu do Dallas no i dwa pierwsze mecze ze slabymi rywalami niby wygrane ale nie przekonywal mnie swoją grą. Tiafoe moim zdaniem prezentuje w tym sezonie duzo lepszy tenis, latwo ogral dwoch pierwszych rywali , w AO tez spokojnie przechodzil kolejne mecze, i przegral dopiero gdy trafil na przeciwnika z innej planety -Zverewa. Tiafoe to wedlug mnie jednak poziom wyzej i na chwile obecną będzie poza zasięgiem kudli

⛔100
 
N 10

numberone20

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - Finlandia
Godzina: 17;30
Spotkanie: Sport - TPS Turku
Typ: 2&amp;over 5.5
Kurs: 4.95
Bukmacher: sts
Analiza:

Vice Lider finlandzkiej &quot;Liiga &quot; Podejmuje na wyjeździe walczacy na playoffy Sport. Druzyna gospodarzy nie najgorzej sobie ostatnio radzaca jak i w poprzednim sezonie jak i w tym raczej nie byla wliczana do druzyn mogących grac dalej po zakonczeniu sezonu zasadniczego Druzyna gości to druzyna co sezon liczaca sie o mistrzostwo . TPS na wyjazdach wygral 14 z 21 spotkan strzelajac srednio 3 bramki na mecz. Druzyna gospodazy na wlasnym lodowisku radzi sobie zle, 7 zwyciestw przy 16 porazkach nie powala ( srednio 3 bramki tracone na mecz). W zeszlym roku na 6 spotkan rozegranych pomiedzy druzynami 6krotnie wygrywali goscie, pokrywajac moj typ dzisiejszy az 4 x ! Mysle ze dzis w meczu padnie wiele bramek a przynajmniej 4 strzeli nasza druzyna !Wysoki Kurs na mecz rowniez byl sprawa decydujaca na pogranie go.

⛔100 Nieregulaminowy bukmacher!
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina:20:45
Spotkanie:Milano-Darussafaka Dogus
Typ:1
Bukmacher:Betsson
Kurs:1.75
Analiza:


W sumie obawiam sie tego meczu,niby Milano ostatnio gra dobrze szczegolnie z Realem ale zawodnicy sa bardzo schematyczni i nieobliczalni.Graja koszkówke prosta silowa,nie moge nikogo wyroznic bo nikt sie nie wybija,a napewno kilku do autu glownie Raduljica.Sam nie wiem czy zawodnicy nie potrafia lepiej grac czy chca zeby Repesa odszedl,ale to nie pila nozna wiec pewnie kilka kontrakow zostanie rozwiazanych oby podczas sezonu.
Typ tylko i wylacznie taki bo w zespole Darussafaka nie zagraja:Slaughter,Erden,prawdopodobnie Clyburn i gwiazda zespolu Wilbekin.Zespol bez niego napewno straci polowe wartosci i oslabi morale tym bardziej ze graja na wyjezdzie..
Obawiam sie jedynie jak do tego meczu podejda gracze Milano,ale mysle ze sila fizyczna i gra pod koszem zdominuja dzisiejszy mecz.Powodzenia

✅75
 
J 47

januszo

Użytkownik
Dyscyplina Tenis Challenger Dallas
Godz: 18:30
Spotkanie Thiafoe vs Kudla
Typ: Thiafoe
Kurs 1.72
Buk Pinnacle
Analiza: W Chelku w dallas spotykaja sie 134 w rankingu ATP z 97 w rankingu Tiafoe. Kudla sezon zaczal przyzwoicie dochodząc do finalu Chelka w ktorym przegral z Gojowczykiem, jednak pozniej jego gra zaczela wygladac nieco gorzej, przeszedl kwalifikacje w AO a nastepnie latwiutko przegral z Lacko, pozniej przyjechal tu do Dallas no i dwa pierwsze mecze ze slabymi rywalami niby wygrane ale nie przekonywal mnie swoją grą. Tiafoe moim zdaniem prezentuje w tym sezonie duzo lepszy tenis, latwo ogral dwoch pierwszych rywali , w AO tez spokojnie przechodzil kolejne mecze, i przegral dopiero gdy trafil na przeciwnika z innej planety -Zverewa. Tiafoe to wedlug mnie jednak poziom wyzej i na chwile obecną będzie poza zasięgiem kudli
raz, że błąd w nazwisku, a dwa że analiza pisana typowo pod typ, bagatelizowanie wcześniejszych przeciwników Kudli, kiedy przeciwnicy Tiafoe byli od nich poziom gorsi. Jedyną niewymyśloną podporą tego beta jest dobra forma Tiafoe na AO. Mecz w okolicach 50/50, poziom wyżej i bycie poza zasięgiem to Twój wymysł, ci zawodnicy są z tego samego pułapu, tyle że jeden zaczął sezon ciut lepiej.
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwecja; Handbollsligan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmoe - Hammarby
Typ: Hammarby HA +6.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na pierwszy rzut oka ekipa z Malmoe powinna zrobić swoim rywalom mały potop szwedzki. Czwarta drużyna przeciw przedostatniej. Bilans Malmoe to 12-3-4, Hammarby 2-2-14. Malmoe ostatnich 5 spotkań u siebie 4-1-0, Hammarby 5 ostatnich na wyjeździe 0-0-5. Całkiem możliwe, że te statystyki się potwierdzą, ale są też inne, dość zaskakujące, dzięki którym typ ma szanse powodzenia. Ostatnie punkty w lidze Hammarby przed zimową pauzą zdobyło remisując 27:27 z… Malmoe. Jeśli sięgnąć do historii, Hammarby okazuje się zmorą gospodarza. Chyba z nikim Malmoe nie ma tak złego bilansu. Na 21 meczów od 2003 roku Hammarby wygrało 9 razy, 5 razy był remis, a 7 razy zwycięstwo należało do Malmoe. Jeszcze gorzej jest w meczach, w których Hammarby to drużyna przyjezdna. Tu bilans, patrząc od strony gospodarzy, to 2-3-5! Z tych dwóch meczów jeden skończył się na -2, drugi na -4. Hammarby aż trzy razy wygrywało 1 bramką. Dwa ostatnie pojedynki tych drużyn zakończyły się remisem. Ten mecz też może być bardzo wyrównany, a typ nie wejdzie dopiero wtedy, gdy Malmoe wygra co najmniej 7 bramkami. Byłby to wyczyn wręcz historyczny, ja zaufam statystykom i obstawię dużo mniejszą porażkę Hammarby.

⛔100
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2017
Godzina: 10:00 CET
Spotkanie: Barry Hawkins - Michael White
Typ: Wyższy break w meczu - Michael White
Kurs: 2,37
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Hawkins mocno odczuł niebywałą wtopę w półfinale Mastersa, kiedy oddał Perryemu wygrany mecz i to dosłownie (miał 5-2 i Perry potrzebował snookera w następnym frejmie.. później jeszcze 50-0 w deciderze i też nie wystarczyło). Zaraz po tym łątwa wtopa z Mehtą (2-5) w kwalach China Open. Jeśli przez to psycha Anglika siadła, a na to wygląda, to teraz może być łatwiejszym dużo kąskiem niż w pełni formy. White ma narzędzia żeby to wykorzystać, ma łatwość budowania brejków i skorzystanie z prezentów nie powinno być problemem. Dodatkowo wyższy brejk do gry moim zdaniem, Hawk nie jest demonem jeśli chodzi o wysokie brejki, ale też zbytnio o to nie dba przedkładając wygrany frejm nad setkę, zwykle 70-80 a setka to rzadkość. Dla mnie value w stronę doga, i to w meczu, i jeśli chodzi o wyższy brejk.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sonic Boom - Dongbu Promy
Typ: Sonic Boom -5.5 pkt OT
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mocno przeceniona jest ekipa Dongbu Promy szczególnie w spotkaniach wyjazdowych gdzie obecnie w ostatnich 5 spotkaniach wygrała tylko raz. Dongbu Promy na 4 miejscu w KBL z bilansem 19-15 ale już delegacje spadają statystyki defensywne czy to po atakowanej stronie parkietu. Bilans 7-11 już nie wygląda tak dobrze i dziś również przewiduje ich porażkę. Sonic Boom od jakiegoś czasu złapało wiatr w żagle. Bardzo dobrze zaczął grać znów Leon Williams na C który w ostatnim spotkaniu rzucił 31 pkt . Do pomocy jest nowy Lakeem Jackson który ma jeszcze marginalne miejsce w zespole z Busan ale zawsze dodaje brakujące ogniwo. Do tego wyjątkową formę złapał Jaedo Lee który szczególnie zza łuku potrafi zagrozić we własnej hali. Ogólnie gospodarze z nagorszym bilanem ale w bardzo dobrej formie w ostatnich 5 spotkaniach gdzie we wszystkich tych konfrontacjach przekraczali te 80 pkt w meczu. Goście posiadają dużo większy potencjał. Jest niby Rod Benson na C i na PF Wendell McKines ale ostatnie spotkania to żałosna gra ekipy Dongbu Promy gdzie przegrali 4 z 5 spotkań. Same porażki może nie dziwią za mocno mnie ale statystyki na poziomie 29.5% z gry czy 25.7 % zza łuku z Knights czy też z Egis przegranym wysoko na poziomie 41.7 % z gry czy te 25 % zza łuku. Coś niedobrego dzieje się w tej organizacji i te kursy to kpina .
Busan średnio w ostatnich spotkaniach rzucało na 56 % z gry i jeśli dziś goście nie poprawią swoich statystyk zobaczymy łatwe zwycięstwo ambitniejszych gospodarzy z Busan
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Fenerbahce - CSKA Moskwa
Typ: (-2,5) CSKA win
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365

Witam,
W temacie powyższego spotkania, prestiż, prestiż i jeszcze raz prestiż! Tak można skwitowac sens tego spotkania. Z końcem poprzedniego roku Turcy dość niespodziewanie ograli Rosjan w ich hali. Doszło wówczas do dogrywki, gdzie Fenerbahce wręcz rozgromilo rywali 20-4! Było to dość upokarzajace dla CSKA, przegrać 16 pkt na przestrzeni 5 min.
To był trudny okres dla CSKA, później przegrali jeszcze dwa kolejne mecze z rewelacyjna Crvena i następnie z Realem. Od tego czasu CSKA gra lepiej, porażka tylko z Zalgirisem. Widać że forma raczej wzwyzkowa.
Fenerbahce również wygląda dobrze, jeśli spojrzymy na wyniki. Ostatnio jednak o mały włos nie przegrali u siebie z Galata. Dziś przyjeżdża podrazniony Mistrz Euroligi, i w dalszym ciągu obstaje przy tym, że główny faworyt do wygrania rozgrywek w tym sezonie.
Podkreślam, duży prestiż tego spotkania i wiele ambicji w obu ekipach. Dla mnie jednak lepsza drużyna są Rosjanie, dochodzi jeszcze kwestia rewanżu. Handicap -2,5 to nie dużo, a kurs zachęcający.

Powodzenia ????

⛔100
 
L 14

lawrence80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Moreirense - Feirense
Typ: Wynik końcowy - 1

Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Gospodarze w nowym rok weszli przytupem na sześć rozegranych meczy tylko 1 przegrali z Porto na wyjeździe (3:0), pokonując ich jednocześnie u siebie (1:0).
Goście grają w kratkę ale należy tu zwrócić uwagę iż ostatnia wygrana na wyjeździe miała miejsce16.10.2016 w pucharach z III ligowcem Alcanenense.Ponadto oba mecze w 2016 roku wygrane przez gospodarzy i to na wyjeździe:
01/12/16 PL-G
Feirense - Moreira
1:2
21/08/16 1.lP
Feirense - Moreira
0:3 Ja nie widzę tu szans dla gości choćby na remis stąd czysta 1.
Powodzenia


⛔100



 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Fenerbahce - CSKA Moskwa
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Dobrze zacząłem miesiąc od poprawnego typu, mam nadzieję kontynuować tą passę.
Wybieram mecz hitowy w Eurolidze koszykarzy. 4 w tabeli turecki Fenerbahce podejmuje 2 w tabeli CSKA.
Już w meczu w Moskwie w grudniu Fenerbahce wygrało!! Po regulaminowym czasie był remis 79:79, lecz w dogrywce ich zmiotło 4:20! Czemu więc teraz mieli by nie wygrać u siebie?
Fenerbahce które u siebie na 10 meczy wygrało aż 8 i tylko 2 przegrało.
CSKA które na 10 meczy na wyjeździe wygrało 6 i 4 przegrało. Ale, 3 ostatnie przegrali!
I oprócz Realu wszystkie inne drużyny były w tabeli gorsze niż Turcy. Są umotywowani zwycięstwem w Rosji i na 100% będą chcieli to poprawić na własnym terenie. A CSKA wyraźnie jest w dołku. Przegrywa mecz za meczem na wyjeździe, ciułając tylko u siebie. Czas na przełamanie? Na pewno nie na takim terenie z tak grającym Fener u siebie, które zresztą pokonało ich 5 tyg wcześniej w Rosji. Pozdrawiam

✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 0

andrew1995

Użytkownik
Dyscyplina: fUTSAL/ Kwalifikacje Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kosovo-Dania
Typ: Kosovo -1.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy typ gładko na plus. Dziś uboga dość oferta, większość ciekawych typów już podana, dlatego sięgam po coś niestandardowego. Proponuje rozgrywany o 15, mecz futsalu gdzie zmierzy się ekipa Kosova z reprezentacją Dani. Oba zespoły znajdują się w grupie E tych eliminacji. Po dwóch spotkaniach lideruje właśnie kosovo (wygrane 3:1, 5:1 nad Cyprem i Norwegią), Duńczycy na 3 miejscu (Wygrana 2:1 z Norwegia, i przegrana z Cyprem 3:2). Bilans bramek Kosova fajnie przedstawia sytuacje 8:2. W każdym z dotychczasowym meczy hendicap pokryty. Myślę ze mobilizacja Kosova będzie tym większa, ze z tej grupy eliminacyjnej, do kolejnego etapu, awansuje tylko jedna drużyna, wiec nie ma tu miejsca na kalkulowanie, tylko trzeba szybko strzelic i uciec z wynikiem. Bardzo bramkostrzelna ekipa z bałkanów powinna rozprawić się z Duńczykami. Typ ostrożny, na potrzeby konkursu, nie polecam jakoś bardzo grubo tego, grać, ale moim zdaniem warty uwagi

⛔100
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Copa Del Rey
Godzina : 21:00
Spotkanie: Celta V. - Alaves
Typ: Celta wygra i Iago Aspas strzeli
Kurs: 3.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:




Zasiadając do dzisiejszej analizy tego spotkania , kłębiły mi się w głowie 3 ewentualne opcje do zagrania ze zbliżonymi kursami. Na potrzeby naszej zabawy wybrałem ostatecznie powyższą , choć dwie pozostałe również zagram.

W zasadzie większość roboty odwalił za mnie kolega Kapsel10 który kilka postów wyżej bardzo trafnie opisał najważniejsze rzeczy związane z tym spotkaniem , ja spróbuję jedynie dodać coś sensownego od siebie , w taki sposób by jednocześnie nie być posądzonym o plagiat...Przyjmując że murowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , niejako z automatu zakładam że strzelcem przynajmniej jednej bramki będzie najlepszy snajper drużyny Iago Aspas..( 14 goli ).
Ten 29 letni napastnik po raz ostatni do siatki rywali trafił 18.01 w wyjazdowym , ćwierćfinałowym spotkaniu przeciw drużynie Realu ( 2:1 ). Od tego czasu wyraźnie widać że selekcjoner E. Berizzo oszczędzał swojego asa atutowego , pozwalając zagrać w pełnym wymiarze jedynie w meczu rewanżowym , natomiast w ligowym spotkaniu przeciw Sociedad , Aspas zagościł na murawie jedynie ost. 7 minut , by pozostać w domu przed ostatnią ligową konfrontacją z drużyną Leganes .
Być może ma to związek z jakąś lekką niedyspozycją lub urazem ,niestety nie dokopałem sie do tego typu informacji.., a być może po prostu potrzebował chwilę oddechu i odpoczynku , co wydaje mi się bardziej prawdopodobne.

Uzupełniając wypowiedź kolegi odnośnie braków kadrowych gospodarzy , nadmieniam że na pewno nie zagra dzisiaj inny odpowiedzialny z strzelanie bramek G. Rossi który nabawił sie kontuzji podczas ost. meczu ligowego , jednak w meczach pucharowych zazwyczaj odpoczywał na ławce i nie grał w wyjściowej jedenastce. W związku z tym odpowiedzialność za zdobycze bramkowe w dzisiejszym meczu zdają sie spoczywać na barkach duetu Aspas - Guidetti , na co szczerze liczę.

Obydwie ekipy spotkały się 2 tygodnie temu w meczu ligowym , również na Estadio Balaidos gdzie po bardzo ostrej grze ( 10 żółtych , 1 czerwona kartka ) gospodarze wygrali 1:0 grając cała 2 połowę z przewagą jednego zawodnika i pieczętując zwycięstwo bramką w 89 min.
Dzisiaj spodziewam się również bardzo zaciętego pojedynku , oscylującego wokół undera 2.5 , być może z dużą ilością kartek .

Dlatego dwie wyżej wspomniane opcje na ten mecz to Celta win/ under 2.5 , oraz Celta wygra do zera.
Do zagrania mojego typu przekonał nie o dziwo ..... rosnący kurs u &quot; mojego &quot; bukmachera ( 2.90 - 3.50 ).

Nie zrażony tym faktem , liczę na trafność mojej decyzji....


Udanego typowania....

⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Puchar Króla
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo – Alaves
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Po wczorajszych pierwszych emocjach związanych z półfinałem Pucharu Króla, dziś do rywalizacji przystąpi dwie niespodzianki tych rozgrywek.
Celta Vigo po świetnym dwumeczu wyeliminowała Real Madryt wygrywając w Madrycie 1:2 oraz remisując tutaj 2:2. Dziś czeka ich na pewno innym mecz bo to oni będą musieli prowadzić grę w większym wymierza a nie jak w tym dwumeczu skupić się na kontrze czyli to co najbardziej lubią. Atak pozycyjny jednak aż takim dużym problem tej ekipy nie jest, potrafią długo utrzymywać się przy piłce, grać kreatywne a co najważniejsze szybko - Aspas, Bongonda, Guidetti to gwarancja dużego ruchu w ofensywie czyli zagrożenie z każdej strony dla przyjezdnych. U siebie zresztą Celta to nie jest zespół który broni się, w La Liga jeszcze tutaj nie zremisowali będą tak jak wspomniałem bardzo skutecznym zespołem, będą chcieli zrobić zaliczkę przed rewanżem. Prowadzenie gry na pewno sprawi że na tyłach ten zespół zostawia więcej luk i przestrzeni, bo ten dorobek strata jest naprawdę solidny.
Goście to sensacja pucharu ale też trzeba przyznać że ścieżkę do tego etapu mieli łatwą, dwóch rywali z zaplecza plus La Coruna walcząc o utrzymanie. Beniaminek nie jest mocny w ofensywie, kieruje się w swojej grze solidnością w defensywie i w tym aspekcie to czołówka ligi. Doskonale jednak zdają sobie sprawę że na tym terenie zachowanie czystego konta jest bardzo trudną rzeczą przy tak intensywnym rywalu a z takimi ekipami ta defensywa najwięcej traciła – Real Madryt, Sociedad, Valencia, Sevilla to rywale którzy przynajmniej dwa razy znajdywały drogę do bramki. Zresztą ten jedyny mecz w Pucharze z przedstawicielem Primera Division to dwa remisy 2:2 oraz 1:1 czyli już były problemy na tyłach.
Alaves potrafią świetnie bronić jak wspomniałem, ale dziś w tym pucharze po raz pierwszy rywal z którym będę mogli grać tylko z kontry a nie prowadzić grę, też rywal który nie potrafi mocno murować swoje bramki tak więc będą szukać tutaj bramki na rewanż. Celta zagra odważnie jak zwykle u siebie u dla mnie te dwie bramki tutaj minimum zobaczymy

⛔100
 
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bamberg - Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Krotko... Ostatnia szansa dla Maccabi! Zespol zdeterminowany i gotow na przelamanie zlej passy. Sklad maja na ply off. U niemcow nie gra dzisiaj jeden z lepszych amerow.
Kiepska analiza
 
L 0

loker4444

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Pro League
Godzina:
14:30
Spotkanie:
Zob Ahan - Saba Qom
Typ:
Do przerwy / Koniec meczu - 1/1
Kurs:
2.10
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam Przyjaciele, na dziś widzę mały wybór spotkań oraz sporą masówkę na Celtę. Jako, że nie chcę powielać już poleconych typów, tylko z jakimiś dodatkami, postanowiłem przeszukać egzotyczne dla nas ligi. Tak o to trafiłem na spotkanie Zob Ahan - Saba Qom. Nie będę zgrywał eksperta z ligi irańskiej, z góry informuję, iż opieram się tylko o statystyki. Gospodarze (4pozycja w tabeli) zdobyli na swym stadionie 20pkt w 9spotkaniach, podczas gdy goście na wyjazdach spisują się naprawdę fatalnie - 3pkt również w 9meczach. Lekko niepokojące może być to, że 3ostatnie spotkania tych drużyn zakończyły się remisem, jednak jak wiadomo nie potrzeba wcale wiele czasu aby drużyna przestała dobrze grać (Leciester), więc tym radze się szczególnie nie przejmować. Ogólnie w tym spotkaniu z pewnością wygra zespół Zab Ahan, jednak kurs na czystą jedynkę jest zbyt skromny, stąd polecam zagranie opcji 1/1, ew. jak ktoś u swojego bukmachera znajdzie opcję gospodarzę i under 2.5. Polecam i życzę powodzenia !


PS. Sorry za kursywę, ale nie mogę jej odznaczyć...
Witam Przyjaciele, na dziś widzę mały wybór spotkań oraz sporą masówkę na Celtę. Jako, że nie chcę powielać już poleconych typów, tylko z jakimiś dodatkami, postanowiłem przeszukać egzotyczne dla nas ligi. Tak o to trafiłem na spotkanie Zob Ahan - Saba Qom. Nie będę zgrywał eksperta z ligi irańskiej, z góry informuję, iż opieram się tylko o statystyki. Gospodarze (4pozycja w tabeli) zdobyli na swym stadionie 20pkt w 9spotkaniach, podczas gdy goście na wyjazdach spisują się naprawdę fatalnie - 3pkt również w 9meczach. Lekko niepokojące może być to, że 3ostatnie spotkania tych drużyn zakończyły się remisem, jednak jak wiadomo nie potrzeba wcale wiele czasu aby drużyna przestała dobrze grać (Leciester), więc tym radze się szczególnie nie przejmować. Ogólnie w tym spotkaniu z pewnością wygra zespół Zab Ahan, jednak kurs na czystą jedynkę jest zbyt skromny, stąd polecam zagranie opcji 1/1, ew. jak ktoś u swojego bukmachera znajdzie opcję gospodarzę i under 2.5. Polecam i życzę powodzenia !
Witam Przyjaciele, na dziś widzę mały wybór spotkań oraz sporą masówkę na Celtę. Jako, że nie chcę powielać już poleconych typów, tylko z jakimiś dodatkami, postanowiłem przeszukać egzotyczne dla nas ligi. Tak o to trafiłem na spotkanie Zob Ahan - Saba Qom. Nie będę zgrywał eksperta z ligi irańskiej, z góry informuję, iż opieram się tylko o statystyki. Gospodarze (4pozycja w tabeli) zdobyli na swym stadionie 20pkt w 9spotkaniach, podczas gdy goście na wyjazdach spisują się naprawdę fatalnie - 3pkt również w 9meczach. Lekko niepokojące może być to, że 3ostatnie spotkania tych drużyn zakończyły się remisem, jednak jak wiadomo nie potrzeba wcale wiele czasu aby drużyna przestała dobrze grać (Leciester), więc tym radze się szczególnie nie przejmować. Ogólnie w tym spotkaniu z pewnością wygra zespół Zab Ahan, jednak kurs na czystą jedynkę jest zbyt skromny, stąd polecam zagranie opcji 1/1, ew. jak ktoś u swojego bukmachera znajdzie opcję gospodarzę i under 2.5. Polecam i życzę powodzenia !



⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Francja, QuimperChallenger
Godzina:
19:30
Spotkanie:
Mannarino - Janowicz
Typ:
anowiczJanowiczKurs: 2.00
Bukmacher:
bet365

Analiza:

Na dzis gram Jerzego Janowicza. Wydaje mi sie, ze kurs warty gry. Wczoraj tez go gralem, ze zwyciezy 2:0 i udalo sie typ wszedl. Dzis bedzie na pewno trudniej, ale wierze, ze wreszcie sie przelamie i wygra ten Challenger. Mannarino zawodnik gospodarzy, rozstawiony w tym turnieju z numerem 1, a w rankingu ATP 60 lokata. W pierwszej rundzie bez straty seta pokonal rodaka, ale ten rodak to jakis ogorek. Jurek w tym turnieju dostal sie dzieki dzikiej karcie, ale wydaje mi sie,ze za wszelka cene bedzie chcial wygrc i zdobywac punkty do rankingu. Juz preciez nie jest numerem jeden w Polsce, a kiedys byl w czolowce na swiecie. No nic, ja gram zwyciestwo Janowicza. Powodzenia


⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Arabia Saudyjska/1 liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Al Baten - AL Ettifaq
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Oba zespoły to benniaminki. Gospodarze to drużyna własnego boiska rzadko tu przegrywają, ale za to na wyjazdach spisują bardzo słabo, na 7 spotkań ugrali aby jeden remis. Goście są wyżej w tabeli, po niezłym początku w klasie wyżej coś się zacieli i nie wygrali już od 6 spotkań w lidze. Zespoły grały już ze sobą w tym sezonie i wygrało AL Ettifaq, ale dzisiaj grają na wyjeździe a Al Baten zdobyło już tutaj 15 pkt na 9 meczy. W tym sezonie wygrywały tutaj tylko te dwa teamy, Al Ahli i Afl-Hillal, lider i vc-lider ligi. Biorąc pod uwagę dobrą grę u siebie gospodarzy i ten ostatni mały kryzys gości decyduję się postawić na Al Baten.

✅175
 
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: SaiPa - Palicans
Typ: Pelicans z dogrywką i karnymi
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Mecz drużyny która już niczego dobrego w tym sezonie już nie osiągnie z drużyną która w dalszym ciągu walczy o pozostanie w grupie do walki o najwyższe cele w paly-off.
Dlatego właśnie stawiam na Pelikanów gdyż gra z drużynami z dna tabeli powinna spokojnie zapewnić im punkty które na pewno przydadzą im się w pozostaniu w top 6
SaiPa jest uboga w zawodników regularnie punktujących w porównaniu z ekipą gości statystycznie
Wychodzi miażdżąca przewaga,

Pelicans SaiPa 3 : 2
SaiPa Pelicans 1 : 2
SaiPa Pelicans 3 : 4
Pelicans SaiPa 4 : 2

Jak widać 4 ostatnie spotkania to zwycięstwa Pelikanów więc jest to dla nich przeciwnik wyśmienity,
Jednak w hokeju często nie oczekiwanie zdarzają się remisy dlatego ja zabezpieczam się w dogrywkę i rzuty karne po i tak dobrym kursie

✅80
 
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kamerun - Ghana
Typ: over 2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na dzisiaj postanowiłem wybrać półfinałowy mecz w Pucharze Narodów Afryki. Szczerze mówiąc oglądałem tylko mecz Kamerunu z Senegalem. Według mnie lepszą drużyną w tym meczu był Senegal miał więcej klarownych sytuacji,fajnie rozgrywali szybko piłkę ale ogromna determinacja i poświęcenie piłkarzy doprowadziło do dogrywki i ostatecznie do wygranej w karnych. Warto zaznaczyć że świetnie spisywał się w bramce młody Ondoa. Uważam że w tym mogą zostać przekroczony próg dwóch goli. Wiadomo wszystko będzie zależeć od tego czy padnie pierwszy gol w miarę szybko. Podobnie było w meczu Ghany z Demokratyczną Republiką Kongo tam także był wysoki kurs na over bo 2.70. Jak dla mnie dzisiejszy kurs jest lekko przesadzony wiadomo drużyny mogą zagrać zachowawczo no ale dlaczego nie spróbować. Warto zaznaczyć że to jest mecz pucharowy i jest tylko jeden mecz nie ma rewanżu to mały plus pod ten typ, ponieważ jeśli padnie gol to jedna z drużyn będzie musiała zaryzykować i się otworzyć. W składach obu drużyn ma kto strzelać bramki w Kamerunie jest Aboubakar,Moukandjio czy chociażby Bassogog. Natomiast w Ghanie są bracia Ayew i Atsu. Jedyny minus jest taki że obie drużyny tracą mało bramek i grają dość dobrze w obronie.

Jeśli chodzi o H2H to grali ze sobą 3 razy ostatni mecz był prawie 9 lat temu wiec nie nie warto na to patrzeć zbytnio.

Jeśli chodzi o przewidywane składy to:
Kamerun( 4-4-2)
Ondoa-Fai-Ngadeu Ngadjui-Teikeu-Oyongo-Bassogog-Sutchuin Djoum-Siani-Toko-Moukandjo-Aboubakar

Ghana(4-2-3-1)
Brimah-Afful-Amartey-Boye-Acheampong-Wakaso-Acquah-Ayew-Partey-Atsu-Ayew

Według mnie warto tutaj spróbować bo albo ten mecz będzie nudny zachowawczy i skończy się 0 0 albo drużyny odważą się zagrać otwarty futboll miły dla oka. Polecam zaryzykować jakąś spokojną stawką bo wszystko może się wydarzyć bo jest to mecz pucharowy nawet przypadkowy gol może tutaj zmienić wszytko ale jeżeli dają taki kurs to ja biorę z pocałowaniem ręki

⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Puchar Króla
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo – Alaves
Typ: X (handicap 0-1)
Kurs: 3.4
Bukmacher: unibet
Analiza:

Celta Vigo wyeliminowała w ćwierćfinale Real Madryt wygrywając na wyjeździe 2-1, remisując u siebie 2-2 i urastają do wyraźnego faworyta do finału.
Myślę jednak że zadanie może być trochę trudniejsze niż się to zdaje, Alaves nie można skreślać tylko dlatego że trafiła im się lepsza drabinka.
Porównać obie ekipy można występami w LaLiga.Celta zajmuje dobrą pozycję z kilku punktową stratą do strefy pucharowej, tak więc perspektywy na kolejne tygodnie są dla nich dobre.Alaves o wyższych lokatach chyba może zapomnieć, ale też wcale nie mają złej sytuacje jeśli chodzi o ligowy byt, systematyczne ciułanie punktów sprawi że ze spokojem będą mogli dokończyć rozgrywki w LaLiga.
Celta na własnym boisku jest bezkompromisowa ale i skuteczniejsza, w ligowych potyczkach wygrali 7 spotkań i 3 przegrali nie dzieląc się z nikim punktami, Alaves z kolei osiąga lepsze wyniki na obcym terenie chociaż te ich wyniki nie są wcale godne uwagi 3-3-4, być może to z kim zdołali zwyciężyć bo była to min Barcelona.Uważam że Celta wygra dzisiaj u siebie, jednak nie będzie to jakieś wysokie zwycięstwo, jest to dwumecz i puki wszystko jest do odwrócenia w rewanżu nikt nie będzie się odsłaniał.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom