>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.02.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rio Ave - Braga
Typ: 2 DNB
Kurs:
2.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Witam,
Z dzisiejszej dość ubogiej oferty wybrałem mecz w I lidze portugalskiej. Wiele czynników wskazuje dzisiaj na wygraną gości.
Po pierwsze - Braga po porażkach w finale pucharu ligi i ostatniej porażce z Guimares w lidze będzie zmotywowana aby powalczyć dzisiaj o zwycięstwo.
Po drugie - jeżeli uda im się dzisiaj wygrać przegonią w tabeli Sporting co na pewno będzie dodatkową motywacją.
Po trzecie - uważam, że taki zespół jak Braga nie stać na kolejną przegraną. Coś musi ruszyć i myślę że dzisiaj Fonte, Eduardo lub Santos coś ukłują i poprowadzą swój zespół do zwycięstwa.
Rio Ave też głodne sukcesu - ostatnio dwie porażki w lidze, także łatwo nie będzie, ale liczę, że Braga dzisiaj przynajmniej nie przegra tego meczu.
Dla jeszcze bardziej ostrożnych polecam typ X2.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nesteq94 17

nesteq94

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, German Masters - Niemcy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Marco Fu - David Gilbert
Typ: Century breaks zawodnika - Marco Fu over 0,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Marco Fu od kilku turniejów wręcz zachwyca swoim budowaniem wysokich break&#39;ów. W ostatnim Mastersie uzyskał bodajże 2 najwyższe wyniki w pojedynczym podejściu całego turnieju. W każdym z meczów wbijał on co najmniej jedną &quot;setkę&quot;. Nawet w przegranym meczu z Ronniem wbił je dwa, na cztery wygrane frame&#39;y. Z Judd&#39;em Trump&#39;em na 6 wygranych partii wbił 3 setki i 3 razy uzyskał 50+ punkty, co pokazuje w jakiej formie budowania wysokich podejść jest gracz z Hong Kongu. Jak dla mnie najpewniejszy typ na to spotkanie, bo w Marco na 5 partii, które zapewne wygra powinien tę jedną setkę wbić bez problemu.

⛔100
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina: WTA tenis St. Petersburg
Godzina: 12:45
Spotkanie: Williams V. - Mladenovic K.
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ciekawe że nikt nie podał jeszcze tego typu. Mladenovic ciekawe pokazuje się wtym roku + miała naprawdę fajne mecze na zakończenie sezonu. To że potrafi grać dobry tenis nie ma wątpliwości. Dzis myślę że odprawi straszą z sióstr z prostego powodu. Villiams zazwyczaj potrzebuje minumum tygodnia by dojść do siebie po wielki szlemie. Wiadomo że umiejętności tenisowe są po stronie amerykanki, ale nie zagranie takiego kursu to byłby porostu grzech. Wiek robi swoje, biologii nie oszukamy. Francuska na pewno będzie zmotywowana by pokonać lepszą przeciwniczkę. Wiadomo nie gram tego all in, ale za mniejszą stawkę trzeba spróbować.

✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adasicx 18

adasicx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Rosja, Euroliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unics Kazań - Olympiakos
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam forumowiczów.
Po wczorajszym plusiku w meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów, na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie z Euroligi. Zespół gospodarzy w kiepskiej formie z ostatnich 5 meczy wszystkie przegrał, co prawda grali z mocnymi drużynami Macabi, Fenerbache, CSKA oraz Darussfaka lecz ostatnia porażka z niżej notowanym Enisey na pewno nie rokuje dobrze. Pierwsze spotkanie w Pireusie Olympiakos wygrał dość przekonywująco 88-59. Buki widzą tutaj spotkanie 50/50 dając ten sam kurs na zwycięstwo jednej z drużyn. Uważam, że koszykarze z Grecji powinni ten mecz wygrać, a kurs jest warty gry. Życzę powodzenia

✅91
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna€“ Hiszpania, Puchar Króla
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo -€“ Alaves
Typ: 1/1
Kurs: 2,65
Bukmacher: unibet
Analiza:

Witam. Dziś pierwszy mój tym w tym miesiącu, i wybrałem spotkanie pucharu Króla pomiędzy Celtą Vigo i Alaves. Typ na gospodarzy jest jasny, ja jednak dodatkowo typuję że będą oni prowadzić już po 1 połowie,

Troche statystyk:
-przeciwnicy Alaves na drodze do półfinału:
Gimnastic (3:0, 3:0)
La Coruna (2:2, 1:1)
Alcoron (2:0, 0:0)
-przeciwnicy Celty na drodze do półfinału:
UCAM (1:0, 1:0)
Valencia (4:1, 2:1)
Real Madryd (2:1, 2:2)

W La Liga Celta na 8 miejscu, Alaves na 12

w 5 ostatnich spotkaniach Celty u siebie 4 wygrane i remis z Realem, natomiast w przypadku Alaves na wyjeździe 1 wygrana, 1 porażka i 3 remisy.

Puchary coprawda rządzą się swoimi prawami ale moim zdaniem Celta uskrzydlona wyeliminowaniem Realu powinna pokazać swoją przewagę nad rywalem zwłaszcza na własnym boisku.

Powodzenia!

⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
18:00
Sempeter - Viking
Typ: 1
Kurs: 3,40
Buk: bet365

Rewanżowy mecz 1/8 pucharu Challenge siatkarzy. Grają ze sobą drużyna że Słowenii Sempeter oraz Viking z Norwegii. Zaskoczył mnie tak duży kurs na gospodarzy. Myślałem że będzie w miarę równo, a tu aż takie przewyższenie na gospodarza tego meczu. W pierwszym meczu Viking wygrał 3-1, lecz to goście powinni wygrywać 2-1 i kto wie jak to by się potoczyło dalej. Spartolili jednak sprawę i w kolejnym secie już łatwo przegrali. Dziś na swoim terenie powalczą o odrobienie strat. W tych niższych pucharach widać po wynikach że własną hala to spory atut. Nie będę tu jechał z nazwiskami bo w obu ekipach siatkarskie no name. Liga sloweńska znacznie mniejsza od norweskiej, może Sempeter to kiepska ekipą lecz na co dzień może mierzyć się z solidnymi zespołami jak Lubljaną czy Calcit. W Norwegii nie ma Viking solidnych rywali. Stawiam na gospodarzy.

⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: RIO AVE FC VILA DE CONDE VS. SPORTING BRAGA
Typ: 2+BTS
Kurs: 6,50
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
Po wczorajszym pięknym trafieniu typu w meczu Barcelony, aż strach, że mogę zapeszyć, że typ może być nie tak udany jak wczorajszy, ale cóż raz kozie śmierć.
Sądziłem, ze podam coś znowu z Hiszpanii, bo dziś piękne spotkanie w kolejnym meczu pucharowym i jak obserwuję forum, to już sporo postów jest w temacie, oczywiście wszystkie z optymizmem na Celtę i tylko wariantami i poszukiwaniem lepszych kursów się różnią. Też przymierzałem się do tego spotkania, ale jakiś wyższy w miarę rozsądny kurs trudno ustrzelić (na Celtę i NoBTS jest tylko 2,50), więc wracam do mojej ulubionej Portugalii, która dziś kontynuuje spotkania ligowe. Cieszę się, że moje posty znalazły odzew i sporo ludzi znowu zainteresowało się piłką tego kraju z &quot;końca&quot; Europy.
Bardzo ciekawy jest pierwszy mecz Moreirense-Feirense, także sądzę (jak większość piszących, że powinien tu zwyciężyć gospodarz, niesiony falą optymizmu po zwycięstwie z bardzo silną Bragą o Puchar Portugalii, który jest bardzo znaczącym trofeum w tym kraju.
I kursy też w tym tak pewnym spotkaniu są wysokie na zwycięstwo Moreirense i BTS jest maksymalny uznawany na tym forum kurs 5,00, ajeżeli koś nie wierzy w siłę gości to bez BTS jest też stosunkowo wysoki bo 3,10. Jest więc w czym wybierać, i to z kursami znacznie wyższymi niż na Celtę. Polecam szkoleniowo to spotkanie.
Ja jednak wybrałem nieco trudniejsze i mniej przewidywalne spotkanie Rio Ave FC - Sporting Braga.
Trudniejsze, a więc zarazem wymagające większej uwagi w zająciu się tym typem.
Jak zawsze w takich spotkaniach statystyki grają rolę drugorzędną. Najważniejsze jest podejście psychologiczne - jak mierzą siły na zamiary zarządy klubów i piłkarze. I tu w tym meczu jest mała zagwozdka.
Teoretycnie Braga powinna bez problemu ten mecz wygrać. Ale tak też sadziłem przed meczem w Pucharze Portugalii, który jak to wyżej wspomniałem Braga przegrała z cytowanym Moreirense FC &quot;haniebnie&quot;, bo nie strzelając nawet jednego gola, co dla tego zespołu (i to jeszcze u siebie !!!) jest rzeczą niespotykaną. Zapewne jakiś wewnętrzny problem trapi ten zespół, bo przegrali walkę o oba portugalskie puchary (Poprzednio także u siebie ulegli, w eliminacjach do Pucharu Ligi właśnie Rio Ave 1-2, ale tam przynajmniej strzelili honorowego gola !), a poza tym co chyba jest jeszcze boleśniejsze oddali 3 miejsce w lidze swojemu największemu antagoniście, tj. Sportingowi, który gonił Bragę od początku w walce o to premiowane do rozgrywek w walce o eliminacje do Ligi Mistrzów. I to nie dlatego, że Sporting jest lepszy, bo od czasów meczu z Legią wyraźnie kuleje nie mając siły na spektakularne zwycięstwa, ale dlatego, ze cierpliwie &quot;ciuła&quot; punkty posuwając się małymi kroczkami cały czas w górę, aż gdy wreszcie Braga sama się podłożyła przegrywając Vitorią Guimaraes to skwapliwie zajęli jej miejsce.
I sądzę, że dziś także nie będzie spektakularnego zwycięstwa, ten wewnetrzny problem zżera Bragę i nie sadzę aby wygrali dziś do zera z ligowym średniakiem.
Jednak nie stać ich na dalsze porażki bo już 5 w lidze Guimaraes jest tylko o 1 oczko niżej, (no chyba że satysfakcjonuje ich walka w Lidze Europy ?) - sądzę więc że dziś trochę się zmobilizują i jednak dopną zwycięstwa, ale będzie to jakieś 1-2, w każdym razie różnica zwycięstwa nie powinna wynosić więcej jak 1 gol.
Ostatnie wyjazdowe spotkania Bragi kończyły się przeważnie zerowym stanem bramek po stronie przeciwnej, sądzę jednak że ten problem o którym wspominałem dziś da znać o sobie i Rio Ave wrzuci im conajmniej jedną piłeczkę do siatki. Zresztą prawie we wszystkich domowych spotkaniach dzisiejszych gospodarzy, nieważne przegranych czy wygranych Rio Ave zawsze coś strzelało przeciwnikowi (to tak a propos tych do tej pory pomijanych statystyk). Sądzę, że dziś będzie podobnie. Kurs jest przepięny na ten typ (nawet powyżej forumowego maksimum), a jeżeli ktoś nie wierzy, że statystyki też się liczą i Braga wywiezie zwycięstwo bez gola gospodarzy, to kurs też jest &quot;ładny&quot; (4,75).
Polecam więc mecz, choć trudniejszy niż pierwszy (i jeżeli ktoś liczy na pewniejsza wygraną to go polecam), ale mój na pewno daje większą satysfakcję z trafności typowania.
Powodzenia :)

⛔100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej Szwecja
Godzinna: 19:00
Spotkanie: HV 71-Rogle
Typ: 2/over 4,5
Kurs: 9,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pojedynek trzeciej i ostatniej drużyny ligi wydaje się mieć jednego faworyta.Ja jednak na przekór obstawiam wygraną gości przy dodatkowym overze 4,5.Oczywiście zakład jest dosyć ryzykowny jeśli popatrzymy na tabelę i aktualną formę zespołów.Skupię się głównie na Rogle które kontynuję serie meczów z czołówką i jak na razie wszystkie kończyły się niepowodzeniem.Trudno mówić o jakimś progresie jeśli przegrywasz mecz za meczem ale ja taki dostrzegam.Ostatnie porażki 2-4 3-4 3-4 (2xVaxjo i Frolunda) świadczą, że zespół mimo kiepskiej passy nie klęka przed faworytami i podejmuje walkę.Miałem okazję oglądać ich mecz kilka dni temu z Vaxjo i byłem zaskoczony ich postawą.Chociaż przegrali to pozostawili dobre wrażenie.Wierzę, że stać ich dziś na niespodziankę w zasadzie byłaby to nawet sensacja. Kurs na ich zwycięstwo oscyluje około 6,00 przy overze w meczu 4,5 wzrasta do 9,80.

⛔100 Nieregulaminowy bukmacher!
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart premire league
Godzina: 21:45
Spotkanie: Taylor - Chisnall
Typ: Tylor
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betway
Analiza:
No cóż trochę mnie zakoczył tak wysoki kurs na Tylora po tym co w ostatni weekend zrobił Chizzy a zagrał co najmniej słabo. Popularny Dave niby rzucił w ostatnim meczu z Barnim sporo 180 z czego słynie jednak średnia 96 i procent checkoutów na poziomie 25 % to bardzo słaby wynik. Natomiast z drugiej strony stanie weteran dyscypliny gość który nie jest już najlepszy na świecie a ciągle utrzymuje się w top3 i z pewnego poziomu po prostu nie schodzi. Do tego w tak krótkich legach sądzę że Dava może zjeść presja co raczej nie tyczy się Phila. ????

✅80
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: SCC Berlin - Liberec
Typ: under 133.5 pkt
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w jedynym meczu z siatkarskiej ligi mistrzów zmierzy się ze sobą drużyna niemiecka SSC Berlin z czeskim zespołem z Liberca. Moim zdaniem zobaczymy w tym meczu mniej niż 133.5 pkt, ponieważ drużyna z Berlina jest na ten moment znacznie lepszym zespołem niż Liberec. Świadczy o tym chociażby ich ostatnie starcie które odbyło się 18.01, wtedy to drużyna Berlińska ograła na wyjeździe Liberec 3:0 (25:18 | 25:23 | 25:16 = 132 pkt). Drużyna dzisiejszych gospodarzy potrafiła powalczyć ze znacznie lepszą włoską drużyną Lube Civitanova ogrywając ich we własnej hali 3:1 oraz doprowadzić do 5 seta z Rzeszowem w ich hali po którym niestety nieznacznie polegli. W lidze niemieckiej plasują się póki co na 3 miejscu mając do tej pory 11 zwycięstw i tylko 2 porażki. We własnej hali doznali jedynie dotkliwej porażki 0:3 z obecnym liderem - Friedrichshafen, który jest obecnie poza ich zasięgiem. Co do drużyny gości, Liberec w tej edycji LM nie powala, w 3 meczach ugrali zalewie 2 sety - oba z Rzeszowem który jest w dołku. W lidze radzi sobie średnio, notuje jakieś zwycięstwa ale głównie z drużynami z dołu tabeli. Ich forma na wyjazdach w lidze też nie wygląda kolorowo wygrali 3 razy oraz 5 przegrali przy bilansie setowym 14:19. Obie drużyny wychodzą takimi samymi składami jak w ich ostatnim pojedynku między sobą rozgrywanym 2 tygodnie temu. Podsumowując myślę, że dziś zobaczymy szybkie 3 sety, Liberec nie ma już o co grać, jedynie o honor a drużyna niemiecka potrzebuje punktów szczególnie jeżeli chodzi o punkty z tak nie wymagającym przeciwnikiem, dodatkowym atutem jest własna hala oraz to, że czeska drużyna gorzej spisuje się w delegacji.
Link do meczu: flashscore.pl/mecz/Of11AqLb/#szczegoly-meczu
✅130
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger singiel: Dallas (USA), twarda (w hali), mężczyźni
Godzina: 21:10
Spotkanie: Tatsuma Ito - Elias Ymer
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wczorajszy typ z tenisa nie wszedł ale dzisiaj również próbuję w typach dnia tenisa. Na dziś to spotkanie Japończyka Ito ze Szwedem Ymerem. Polecam tutaj zagrać na Ito, dla którego ta nawierzchnia jest ulubioną do gry. Wprawdzie nie błyszczy w ostatnim czasie i średnio gra ale jego dzisiejszy przeciwnik do speców na tej nawierzchni nie należy. Zdecydowanie ulubioną nawierzchnią Szweda Ymera są korty ceglane. Jednak w tym turnieju spisuje się zadziwiająco dobrze bo w ostatniej rundzie odprawił Amerykana Bangoura a w 1 swoim meczu wyeliminował niespodziewanie innego amerykańskiego tenisistę Smyczka co dla mnie było sporym zaskoczeniem. Ito wyeliminował najpierw Kolumbijczyka Gomeza a w kolejnym spotkaniu rozgrywanym wczoraj wygrał nieoczekiwanie z Kazachem Kukushkinem. Widać zatem, że obu tenisistą dobrze się tutaj gra ale jednak stawiam na Ito, który rozegrał na tej nawierzchni więcej spotkań w ciągu ostatniego roku i na to doświadczenie w tym spotkaniu głównie tutaj liczę. Owszem nie ugrywał nie wiadomo czego też na tej nawierzchni w ciągu tego roku ale zaufam, że jednak ma tych meczy na hardzie rozegranych więcej a Ymer jest tenisistą, który zdecydowanie woli mączkę i to główny powód dla którego stawiam na japońskiego gracza.

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kamerun - Ghana
Typ: 1X
Kurs: 1,50
Bukmacher: betsson
Analiza:

Kolejny półfinał w Pucharze Afryki. Kamerun zmierzy się z Ghaną. Bukmacherzy uznają za faworytów Ghanę co nie jest dla mnie do końca zrozumiałe. Z Kongo wygrali po ciężkim meczu 2-1. Z Mali i Ugandą ledwo wywalczone 1-0. Porażka z Egiptem 1-0. Są w półfinale i myślę że na tym skończą. Kamerun nie gra porywająco ale ma niezłe wyniki. Meczu nie przegrali od ponad pół roku. Trafili do półfinału po wygranej nad nieźle spisującym się Senegalem po rzutach karnych. W grupie zremisowali 2 spotkania i jedno wygrali. Jest ogromna szansa na finał i powinni ja wykorzystać. Nie widzę tu jakichś overów. Obydwie drużyny jak wygrają to 1-0, często padają remisy 1-1 i zdarzają się często 0-0. W tym meczu wyczuwam dogrywkę lub nawet karne po nudnym meczu. Remis 0-0 jest tu bardzo prawdopodobny. Jeżeli tu ma ktoś wygrać to większe szanse ma Kamerun, ale remis jest tu chyba najpewniejszy. Dlatego warto dodać do tasiemki 1X na Kamerun po kursie 1,5 warto też pograć Kamerun DNB kurs oscyluje między 2,20- 2,40.

✅50
 
S 1

stasko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Huddersfield - Brighton
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher : Bet365
Analiza:

W 29. kolejce angielskiej Championship, zaglądamy na Galpharm Stadium w Huddersfield.​
Lider z Brighton podejmie na wyjeździe ekipę z 5 lokaty w tabeli.
Są to dwie mocne ekipy, które chcą awansować do Premier League.
Ekipa z Brighton zdobyła w 27 ligowych spotkaniach, jak dotąd 60pkt ,mają punkt przewagi na drugim Newcastle i mecz więcej. Bilans spotkań to 18 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażki. Bramki 43/18, jak widać strzelają dużo. Ostatnie dwa spotkania na wyjeździe ta ekipa przegrła, z druzyną Lincoln City 3:1 i Preston 2:0 .
Huddersfield uzyskała 49 pkt w 27 meczach, ma dwa spotkania do tyłu. Bilans spotkań wygląta 15 zwycięstw 4 remisy i 8 porażek. Bilans 32/30 . Ostatnie 5 spotkań u siebie to 4 zwycięstwa i jeden remis.
Stawiam dziś na czysty remis w tym spotkaniu, ostatnie trzy mecze pomiędzy tymi ekipami zakończyły się remisami po 1:1 . Argumentuje to jeszcze tym, iż lider z Brighton nie będzie chciał tracić punktów, by nie stracić fotela lidera, lecz osttanie dwa spotkania na wyjazdach przegrał, za to Huddersfield, ma dwa spotkania do tyłu od ekip przed nimi, więc bedzie chciał zawalczyć i wskoczyć jak najwyżej w tabeli. Także, stawiam na remis, bedzię to ciekawy mecz i dużo walki.

⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Francja, Quimper Challenger
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mannarino - Janowicz
Typ: Janowicz wygra 2:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365

Dziś o godzinie 19:30 w Quimper będziemy mieli możliwość obejrzenia naszego rodaka ,Jerzego Janowicza w akcji :grin: Wielu pomyślałoby że typ na Jurka jest niedorzeczny ponieważ tenisista z Francji jest od Polaka o 200 pozycji wyżej w rankingu ATP. Nie należy jednak się tym sugerować biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Janowicza w 2016 roku. Polaka mogliśmy oglądać ostatnio na kortach Melbourne Park podczas Australian Open, gdzie zmierzył się z Marinem Cilicem ,czyli światową siódemką tenisa. Mimo tego , że Janowicz przegrał, mógł być zadowolony ze swojego występu. Momentami gra ,,Jerzyka&quot; przypominała tę samą co niegdyś w Paryżu ,gdy doszedł do finału turnieju w Paryżu , przegrywając ostatecznie z samym Davidem Ferrerem. Dzisiaj podobnie jak wtedy Janowicz zagra na hali i myślę że ponownie odniesie sukces. Adrian Mannarino mimo tego, że zaczyna ten turniej rozstawiony z numerem jeden, nie prezentuje najlepszej formy. W Melbourne przegrał w pierwszej rundzie 1:3 z Khachanovem .Przejdźmy jednak do turnieju w Quimper. Obaj tenisiści łatwo wygrali swoje spotkania w pierwszej rundzie turnieju. Spotkanie zapowiada się na wyrównane ,skąd myślę że panowie nie zakończą tego pojedynku w dwóch setach. Jurek chce wygrywać i jeśli zachowa dzisiaj zimną krew powinien wygrać to spotkanie. Typ dosyć ryzykowny ale liczę,że panowie będą dziś walczyć jak lwy :grin: Życzę powodzenia!

⛔100
 
hiszpan1986 11

hiszpan1986

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Francja, Quimper Challenger
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mannarino - Janowicz
Typ: Janowicz wygra 2:0
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365

Niestety zostałem uprzedzony z typem na Janowicza dlatego próbujemy typ 2:0 dla Jerzego co w moim odczuciu jest wielce prawdopodobne. Jeśli popatrzymy na bezpośrednie pojedynki między tymi graczami na twardej nawierzchni to mamy 2 wygrane pojedynki przez Polaka w 2014 roku. Do tego Janowicz szybko rozprawił się w pierwszym meczu z Belgiem Reuterem a Mannarino trochę męczył się z zawodnikiem, który zajmuje miejsce pod koniec 8 setki rankingu. Myślę że jeśli od początku u Jurka dobrze będzie funkcjonować pierwsze podanie to Francuzowi trudno będzie przełamać Polaka.

⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie: Raymond van Barneveld - Adrian Lewis
Typ: Raymond van Barneveld remis zwrot
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365

Lewis rzuca lepiej niż pod koniec zeszłego sezonu ale to jeszcze nie to. Niby caly czas kręci wysokie średnie koło 100, niby wszystko gra, ale jakoś czegoś tu brakuje. Przede wszystkim regularności na dablach na których potrafi grać na prawdę słabo w porównaniu do jego gry punktowej. Do tego można liczyć na po prostu jego słabszy występ na średniej ~90 co się nie zdarza bardzo regularnemu i bardzo mocnemu ostatnio Barneyowi. Na Mastersie Holender 10-5 z Chizzym i 6-10 z Garym, dwa mecze średnia około 100. Lewis niby dwukrotnie 10-6 z Hubrechtsem i Thornem i nie były to mecze na luzaku chociaż Kim avg 93 i Robert 95. Po prostu Jackpotowi ostatnio czegoś brakuje, czego nie brakuje Barneyowi. Spokój regularność, pewna ręka. Raymond rzadko traci swoje &quot;podanie&quot;, Lewis raz się zatnie na dablu i do widzenia.

✅80
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Huddersfield Town - FC Brighton &amp; Hove Albion
Typ: BTTS
Kurs: 2.05
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza:
Gospodarze w meczach na swoim boisku strzelają niemal zawsze. W ostatnich 20 meczach tylko 3 razy zdarzyło im się zakończyć mecz bez żadnej bramki zdobytej. Goście natomiast w większości meczów wyjazdowych również strzelają, na 10 ostatnich meczy 3 razy skończyli na 0, w tym 2 mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami, na który dziś sie nie zanosi. 2 zespoły z czołówki, oba mają o co grać. Ciężko mi wytypować zwycięzcę, potoczyć się to może różnie, dlatego najpewniejszym typem wydaje mi się w tym spotkaniu BTTS i tak też dziś obstawiam, szczególnie, ze kurs zachęcający.

✅105
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Darts (Premier League)
Godz : 22:15
Spotkanie : Gary Anderson - Michael Van Gerwen
Typ : Van Gerwen (-2.5 lega)
Kurs : 2.20
Buk : Bet365

Analiza : Na początek małe wyjaśnienie, gramy w Premier League systemem legowym, nie setowym, dlatego handi dotyczy lega. Gramy 12L. Van Gerwen, nie wiem co tego faceta na dziś jest w stanie zatrzymać, gromi i gwałci praktycznie każdego z kim musi się zmierzyć, Masters który niedawno się zakończył to takie wyniki : 10-6 z Whitlockiem, 10-4 z Suljoviciem, 11-5 z Lewisem i... 11-7 z Andersonem. Do tego oczywiście tytułu MŚ, w którym finale pokonał... kogo by innego, Garego Andersona, 7-3, w tej chwili Holender jest po prostu półkę wyżej od reszty stawki, musieliby dosłownie urwać mu rękę by ktoś mógł Gio pokonać.

Anderson, wydaje się, ze w tej chwili darter nr 2 na świecie, ale także za słaby na Van Gerwena, wyniki już podane to jedyne porażki Andersona w ostatnim czasie, pozostałe mecze to same wygrane, chociażby w Masters 10-3 z Van Pasem, 10-6 z Van Barneveldem czy 11-9 z Taylorem. Świetne wyniki, ale można powiedzieć, że Van Gerwen i Anderson na dziś grają w innych ligach, ale Van Gerwen jest po prostu ponad resztę, i dziś też powinien to pokazać.

⛔100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna€“ Hiszpania, Puchar Króla
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo -€“ Alaves
Typ: Celta over 1.5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Popularna jest opinia o solidnej grze defensywnej drużyny prowadzonej przez Mauricio Pellegrino. Jestem w stanie się z nią oczywiście zgodzić, jednakże przewiduję, że w tym spotkaniu zawodnicy Celty będą w stanie co najmniej dwukrotnie znaleźć i wykorzystać luki w formacji defensywnej tej ekipy.

Celta Vigo:
Piłkarze z Galicji w tym sezonie prezentują dość optymalną jak na swoje możliwości formę. Zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli, z dość niewielką stratą do miejsc gwarantujących grę w europejskich pucharach. Ich największym atutem jest z pewnością ofensywa, o czym przekonały się boleśnie takie potęgi jak Barcelona i Real Madryt. Przy wnikliwej analizie spotkań Celty z tego sezonu moją uwagę przykuła efektywność jeśli chodzi o wykończenie klarownych szans jakie sobie tworzyli, a także sama ich ilość. Wielkim atu będzie bez wątpienia obecność w pierwszym składzie takich zawodników jak Aspas, Wass i Bongonda. Mocna jedenastka świadczy także o tym, że Berizzo ma świadomość szansy jaka otworzyła się przed nimi po pokonaniu Realu, co bez wątpienia będzie miało swoje odbicie na tym spotkaniu.

Deportivo Alaves:
Beniaminek rozgrywek La Liga tego sezonu nie pozostaje rzecz jasna na straconej pozycji w tym dwumeczu. Linia obrony prezentuje się wyśmienicie, ale istnieją pewne oznaki przemawiające za tym, że dziś już tak dobrze nie będzie. Chodzi przede wszystkim o ilość sytuacji jakie kreują ich rywale. Moim zdaniem wiele punktów zawdzięczają w tych rozgrywkach szczęśliwemu zbiegowi okoliczności oraz indolencji strzeleckiej przeciwników. Zwłaszcza jeśli mówimy o meczach wyjazdowych. Celta zaś, jak już wspomniałem, cechuje się fantastyczną skuteczością. Skład nie odbiega od normy, co może sprawić, że tendencje nie ulegną zmianie

⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Portugalia 1liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Rio Ave -Braga
Typ: 1
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz miedzy 10 a 4 zespolem ligi portugalskiej.Bilans Rio Ave 23-26 , a Braga 30-15. Rio Ave wygralo 7 meczow , tylko 3 remisy i 8 porazek.Ostatnie 2 mecze Rio Ave przegralo , ale grali na wyjezdzie min. z Porto. Ostatnio po serii 2 porazek z rzedu wygrywali nastepny mecz ! U siebie spisuje sie o wiele lepiej niz na wyjazdach .Ostatnia porazka u siebie zdarzyla sie w listopadzie, a pokonali nawet Sporting na wlasnym boisku .Braga gra dobrze na wyjazdach , ale potrafi przegrac z takimi druzynami jak Rio Ave oraz ostatnio przegrali mecz w pucharach tak jak Benfica , a potem Benfica przegrala mecz w lidze . Mysle , ze tu tez tak bedzie ????

✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom