>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.07.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 2. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, NPL South Australian
Godzina: 07:30
Spotkanie: West Torrens - South Adelaide
Typ: over 3.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Wczoraj wszystkie 4 moje typy weszły ✅ . Na dzisiaj równiez mam typ na ilość bramek. Tym razem liga australijska NPL South Australian i mecz West Torrens - South Adelaide.
Jak wiadomo w większości lig australijskich wskźnik bramkowy jest mocno overowy. Jak się za chwilę przekonacie - szczególnie w tej lidze.
Zaczniemy analizę od gości. South Adelaide(11) w 15 meczach na wyjeździe strzelili 24 bramki. Może by to nie byłby zły bilans, gdyby nie to że w tych meczach stracili też 39 ???? Jak łatwo obliczyć w 15 meczach South Adelaide pada średnio troszkę ponad 4 bramki/mecz. W wyjazdowych meczach za każdym razem dzisiejsza granica została przekroczona.
West Torrens(3) u siebie jest zdecydowanym faworytem. W 8 meczach na swoim terenie mają bilans 4-3-1 a bramkowy 16-8(średnio na mecz 2-1). Jako, że dzisiaj grają z drużyną dużo słabsząmyślę, że wynik może być w granicach 3:1 lub 4:1(można równiez za drobne postawić - odpowiednio kurs 12.00 i 17.00).
W poprzednim sezonie mecz zakończył się wynikiem 4:1.
Pozostałe typy na ten mecz:
obie drużyny strzelą 1.75
HT/FT 1/1 1.91
dokładny wynik 3:1 i 4:1(12.00 i 17.00)
Powodzenia
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Niemcy-Włochy
TyP: x/x
Kurs 4.66
Buk Oddsring
Analiza: Najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał zobaczymy pomiędzy reprezentacjami Włoch oraz Niemiec, Niemcy w tych mistrzostwach nie stracili ani jednej bramki, Włosi natomiast zaliczyli dwa moim zdaniem rewelacyjne spotkania w pierwszym meczu z zespołem Belgii oraz ostatnie z Hiszpanami, widać iż jeśli drużynie Antonio Conte zależy na wygranej to są praktycznie nie do pokonania , dla mnie są zdecydowanym faworytem do wygrania tego turnieju, Niemcy jak to Niemcy bez większych problemów wyszli z grupy następnie bez większych problemów uporali się z zespołem Słowacji, która nie miała za bardzo nic do powiedzenia, spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, ale Włosi mają patent na ekipę z Niemiec, te ekipy spotykały się ze sobą od 1962 roku już 13 krotnie ekipą , która na chwilę obecną ma znacznie lepszy bilans są Włosi, którzy przegrali tylko jedno spotkanie w poprzednim roku, następnie zanotowali 8 remisów oraz 4 wygrane , myślę iż nawet jeżeli tutaj padnie remis to ekipą, która lepiej poradzi sobie w dodatkowym czasie gry będą Włosi, myślę że tu Niemcy max ugrają remis .
366
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Niemcy-Włochy
Typ: under 1.5
Kurs: 2.56
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Wczoraj elegancko trafiłem over gemów w Serenie po 1.95, mam nadzieje ze dziś zanotuję znowu trafny typ i w miesiąc wejdę ze skutecznością 2/2.
Najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał. Idę w tym kierunku bo myślę, że nawet tu może być 0:0, albo max właśnie jedna bramka dla którejś ze stron przesądzi o końcowym triumfie, na początku myślałem o lini 2.5, to absolutny pewniak ale i 1.5 jest mocno pewne.
Wyniki Włochów:
2:0, 1:0, 0:1, 2:0 - (z Hiszpanią w ost. meczu drugi gol padł w 90+1min, a w pierwszym z Belgią drugi gol w meczu padł w 90+3min.)
Wyniki Niemców:
2:0, 0:0, 1:0, 3:0.
I Ci i Ci mają 2 z 4 wyników linię under 1.5, a Włośni gdyby nie gole w końcówce mieli by 4z4, no ale tak nie można patrzeć. Dodatkowo co mnie motywuję za tym typem jest fakt, że nie może grać ani De Rossi, ani T. Motta, czyli dwaj najlepsi chyba na pozycji nr 6 w ekipie Włochów, tym bardziej cały zespół się cofnie jeszcze bardziej nie mając ani jednego z nich i będą czuję całym zespołem okupywać własne pole karne. Czuję 0:0 jak cholera, ale jakiś gol zawsze może wpaść wiadomo, a wyniki obydwu drużyn pokazują, że kursy na to zdarzenie powinny być co najmniej jednakowe. Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
makaveli23 145,5K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Brazylia
Godz: 00:15
Spotkanie Sampaio Correa - Paysandu
Typ: x/x
Kurs: 4.45
Bukmacher: betsson
Analiza:
Kursy jak widac wyrownane, to i spotkanie musi wydawac sie przed meczem wyrownane, i tak tez jest, bo goscie czyli Paysandu, to druzyna ktora zajmuje
pozycje w srodku tabeli i podchodzic do tego meczu beda z pewną dozą wyższości, gdyz Sampaio Correa jest na ostatniej pozycji i presja nad nimi wisi calkiem duza by wygrac i sie z niej wykaraskac. Ostatnio pokonali Tupi, czyli druzyne tuz nad nimi. Tutaj tak jak juz powiedzialem Paysandu bedzie w lepszej sytuacji psychologicznej i gospodarzom bedzie ciezko wygrac. Sadze ze goscie zagrają na remis a mimo wlasnego boiska i przewagi to gospodarze ostatecznie nie wygraja i takze beda musieli ulozyc sie na remis.
345
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 749,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia - Serie A
Godzina: 23:30
Spotkanie: Atletico - America
Typ: Atletico wygra i oba zespoły nie strzelą bramki
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wracam do Ameryki Południowej. W Brazyli spotykają się zespoły Atletico - 10 zespół w tabeli z 17 pkt. w meczach 12:14 bramki - 5-2-5. Gośćmi jest zespół Americi, zajmujący ostatią - 20 pozycję w tabeli z 8 pktami. W 12 meczach goście zdobyli 9 bramek tracąc 20 - bilans - 2-2-8. Gospodarze przed własną publicznością nie przegrywają: 10 meczy to 9 wygranych i jeden remis. Wśród tych 10 spotkań aż 7 zakończyło się bez straty gola. Atletico potrafiło do 0 wygrać m.in z Gremio czy Santosem. America natomiast na 10 wyjazdowych spotkań zaliczyła 1 wygraną, 5 remisów i 4 porażki. Ale ostatnie 3 spotkania to porażki. W zespole Atletico zabraknie:
Clébersona i Marcosa Guilherme - kontuzje
Pablo - kartki
Deivid - nie w pełni sił
Trener Americi ma do dyspozycji pełny skład.
U gospodarzy najbardziej odczuwalny będzie zapewne brak defensywnego pomocnika - Deivida.
137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Ćwierćfinał
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: over 2.5
Kurs: 2.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drabinka turniejowa jaka utworzyła się po fazie grupowej, oznaczała że już tak naprawdę na etapie ćwierćfinału dojdzie do starcia które śmiało można nazwać przedwczesnym finałem. Niemcy nie zachwycili w fazie grupowej ale swoje zrobili pierwsze miejsce, i wydaje mi się że z każdym mecze grają lepiej, powrót do składu Gomez był tego czego potrzebowali w ataku. Zdominowali całkowicie Słowaków, mieli tą lekkość i fantazję w ofensywie bo to jest i będzie ich najmocniejsza cecha, już starcie z Irlandią wygrane co prawda skromnie 1:0 pokazało duży progres wobec tego co pokazali z Polską oraz Ukrainą. Najwięcej zmartwień jest w grze defensywnej co prawda para stoperów Boateng – Hummels to najwyższa półka ale często musza asekurować boczne sektory a jak zabraknie wsparcia w drugiej linia wtedy ta formacja jest pogubiona było to widać z Polska oraz po części z Ukrainą.
Włosi świetnie na tym turnieju, znowu pokazują że nawet bez gwiazd są ekipą przygotowaną na najwyższym poziomie do ważnego turnieju. Taktycznie są wyśmienicie poukładani, oglądałem wszystkie mecze do tej pory i mnóstwo osób zachwyca się tym że w grze destrukcyjne najlepsi. Ja tego tak nie widzę Włosi dla mnie grają naprawdę dużo otwartej piłki. Imponują szczególnie w kontrze są według mnie jedną z lepszych ekip pod tym względem – skontrowali Belgów, Szwedów, Hiszpanów. Opisując każdy mecz z Belgami nie dali grać rywalowi w pierwszej połowie świetnie zamykając przestrzenie, w drugie połowie zaczęli gubić ustawienie i rywal miał naprawdę klarowne sytuacje, ze Szwedami grali zachowawczo ale tutaj zadziałał po prostu taktyka. Hit z Hiszpanami to moim zdaniem pokaz ich dużej siły, dużo sytuacji i to takich setek, już do przerwy powinni wchodzić z dwoma bramkami, w drugiej świetna postawa De Gea sprawiła że ten mecz do końca jeszcze trwał. Tutaj też pojawiało się sporo problemów defensywnych w drugiej połowie kiedy rywal przyspieszył, Hiszpanie potrafili forsować też defensywę ale na posterunku stał Buffon.
Dla mnie za wysokie kursy, Włosi nie będą na tle takiego rywala aż tak strzelni a i myślę że Buffona wszystkiego nie wyratuje, bo co jak co Niemcy potrafią grać bardzo szybko i kombinacyjnie, mając wiele wariantów a jak napisałem wyżej defensywa Włochów potrafi wtedy pogubić schemat. Z drugiej strony też wiele ciepłych słów o formacji defensywnej Niemców nie można powiedzieć, zostawiają naprawdę sporo przestrzeni a do tej pory tak naprawdę to aż tak solidnego rywala nie mieli. Dla mnie może to być mecz bardzo otwarty ze sporą ilością bramek.
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Chiellini otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bah
W większości meczów o stawkę ktoś z włoskiej defensywy dostaje kartonik. W spotkaniu przeciwko Niemcom, trio BBC jest mega narażone na właśnie taki scenariusz. Chiellini na tym turnieju kartkę obejrzał tylko w pierwszym meczu przeciwko Belgom, ale jestem niemalże pewien, że jutro dorzuci kolejną do swojej kolekcji. W takiej fazie turnieju nie ma żadnych kalkulacji co do ewentualnego wykluczenia w następnym meczu, ale na szczęście włoska obrona jest wolna od ryzyka, albowiem kartka dla kogokolwiek z defensywy nie eliminuje go z kolejnego spotkania w razie wygranej. Także nikt tu nie będzie się że tak powiem pierdzielił z Niemcami i w razie konieczności będą nieprzepisowo zatrzymywani.
100% pewne jest to, że ktoś z defensywnego trio BBC dostanie kartonik, może nawet dwóch, albo i wszyscy troje. A kto wie, może będzie i czerwień.
Ja jednak zostanę przy żółtku dla Chielliniego, do tego liczę na to, że mój typ zostanie w miarę szybko pokryty.
100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura
Godzina: 18:00
Spotkanie: Petrolera - Atl.Nacional
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kursy na gospodarzy spadają, a to dlatego że drużyna gości jest strasznie osłabiona przed tym meczem. Na pewno w tym meczu nie zagrają: Atl.Nacional without: Armani (first gk 15/0), Bocanegra (df 14/5), Nájera (df 18/0), Londono (df 11/0), Henríquez (df 12/0), Diaz (df 4/0), Bernal (df 4/0), García (df 15/0), Cárdenas (mf 14/1), Torres (mf 18/7), Mejia (mf 17/0), Guerra (mf 8/5), Pérez (mf 6/0), Mosquera (mf 5/0), Rovira (fw 4/0), CastaĂąeda (fw 8/1), Ruiz (fw 9/3), Berrío (fw 20/8 top scorer), Moreno (df 9/0), Rodríguez (fw 8/1) doubtful: Ibarguen (fw 19/7 second top scorer)
Jest to bardzo wielu piłkarzy i paru kluczowych, jak np. dwóch najlepszych strzelców. Przy tylu absencjach, drużyna gospodarzy powinna pokusić się o zwycięstwo.
100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Awans - Niemcy
Kurs: 1.63
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Włosi dla wielu są uznawani jako faworyt. Owszem graja fajną piłkę, ale uważam, że do tej pory mieli łatwych rywali. Dużo łatwiejszych niż Niemcy. Włosi dotąd wymęczyli ze szwcją 1-0, przegrali w drugim składzie z Irlandią. Wygrali ze słabą Belgią która właśnie łomot dostaje od Walii ???? I wygrali z przereklamowaną Hiszpanią. Niemcy w grupie ograli Irlandię wysoko 3-0, Ukraine 2-0 i remis z naprawdę waleczną Polską. 1/8 finału Niemcy trafiają na solidną Słowację i oczywiście łomot 3-0, a kto oglądał ten wie, że powinno być wyżej. Dotakowo na niekorzyść Włochów pod znakiem zapytania stoi występ dwóch pomocników. Candrevy oraz De Rossiego. Za kartki wykluczony Thiago Motta. To już jakaś strata. W Niemczech pełen skład do dyspozycji. Osobiście jutro kibicuje Włochom i życze im jak najlepiej, ale do półfinału wejda Niemcy i to już po 90 minutach.
63
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
02:10
Spotkanie:
Minnesota Twins - Texas Rangers
Typ:
Texas Rangers ML
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Texas Rangers
Martin Perez (7-4, 3.44 ERA)
Minnesota Twins
Ervin Santana (2-7, 4.64 ERA)

Na papierze to pojedynek najlepszej drużyny MLB z najgorszą. Rangersi mogą być źli tylko na siebie po wczorajszej porażce w Toronto - fatalny błąd na sam koniec. Wygląda to na przypadki przy pracy

Dzisiaj na górce Perez, ostatni występ to puszczone tylko 2 runy samym Red Soxom (6-2). Dorzuca do tego oddane 3 i mniej runów w 9 z 12 ostatnich startów. Cóż, tym razem rywal pozostawia wiele do życzenia, narzucać będzie Santana co prawda przez ostatnie 2 występy oddał tylko 3 runy ale jego statystyka przeciwko Rangersom nie powala a mianowicie w 30 startach : 13-11 / 5.67 ERA. Zresztą nie ma nawet nikogo sensownego w rotacji. O sile ognia lidera się nie rozpisuje bo takowa jest cały czas na dobrym poziomie. O dziwo całkiem żwawo to wygląda w Twins.
Rangers .266 na wyjeździe zaś .249 average + 9.04 hits/game + 4.94 runs/game
Minnesota u siebie .258 average. + genralne 4.06 runs/game
Jak zwykle liczę przewagę w Pitcherach, choć ofensywa zrobi swoje!

Wybrane trendy:

Rangers are 4-0 in Perez’s last 4 starts following a Quality Start in his last appearance.
Rangers are 4-0 in Perez’s last 4 starts with 4 days of rest.
Rangers are 7-0 in Perez’s last 7 starts.
Rangers are 7-0 in Perez’s last 7 starts on grass.
Rangers are 4-1 in their last 5 vs. American League Central and 7-0 in Perezs last 7 starts.

Twins are 1-7 in Santana’s last 8 home starts.
Twins are 25-55 in their last 80 overall.
The Twins are 9-21 in their last 30 home games and 3-13 in Santanas last 16 starts.
90
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Spotkanie: Niemcy-Wlochy
Godzina: 21
Typ: Niemcy
Kurs: 2.3
Bukmacher: bet365
Analiza: Niemcy to turniejowa druzyna. Z meczu na mecz rozkreca sie i niemiecki walec nabiera tempa. Ok,Wlosi wygrali pierwsze 2 mecze grupowe,potem oszczedzali sie w 3 meczu,co zapewne pomoglo w wygranej w meczu z Hiszpanami. Wlosi maja super obrone,ale typuje,ze peknie w meczu z zNiemcami. Wloski futbol od paru lat doluje w przeciwienstwie do Niemieckiego. Wloska liga to juz nie to samo co kiedys. Zapewne zagra defensywnie,ale ostatecznie to Niemcy wygraja to spotkanie.
kiepska analiza
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina:pilka nozna, euro
Data: 21:00/02.07
Spotkanie: Niemcy-Włochy
Typ: Włochy over 3,5 celnych strzałów
Kurs:1.75
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Moim faworytem w tym meczu są Włosi mimo iż buki mają zupełnie inne zdanie.
Italia to drużyna typowo turniejowa, a do tych mistrzostw jest przygotowana świetnie.Na inaugurację pokonali pompowaną na turniej Belgię, Szwecję a w ostatnim spotkaniu w grupie mając zapewniony awans z pierwszego miejsca oddali zwycięstwo Irlandii wystawiając rezerwową jedenastkę.w 1/8 wywalili z turnieju Hiszpanie i teraz ich czeka spotkanie z Niemcami, w drodze do finału stanie im zwycięzca pojedynku Francja Hiszpania.
Niemcy tak naprawdę nie pokazali jeszcze nic na tych mistrzostwach, grali z nami w grupie więc nie będzie zbędnych opisów, w 1/8 ograli pewnie Słowację ale prawdziwym sprawdzianem będzie spotkanie z Włochami.
100
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Ćwierćfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Niemcy posiadanie piłki więcej niż 57.50%
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Od początku, gdy los złożył tę parę wiedziałem jakiego zakładu będę na ten mecz szukał i co także w realu grubo pogram. Tłumaczę dlaczego. Niemcy to jest reprezentacja, która cierpi, gdy nie jest przy piłce. To oni prowadzą mecz - zawsze. Oni muszą mieć piłkę przy nodze, wymieniają masę podań. Przejrzałem dokładnie jak układała się statystyka posiadania piłki przez Niemców na tym Euro i wyniki te obrazują wszystko. Ze Słowacją 64%, z Irlandią 72%, z Polską 64%, z Ukrainą 66%. Co najlepsze właśnie Włochom odpowiada taki styl gry przeciwnika. Włosi nie muszą mieć piłki, oni tak przesuwają się w obronie i pomocy, tak dobrze zawężają pole gry, że nic sobie praktycznie nie robią z posiadania piłki rywala. Jest taki filmik w Internecie, który to pokazuje ewidentnie podczas meczu Włochy - Belgia. Spójrzmy właśnie na Italię i jej posiadanie piłki na tych mistrzostwach. Z Hiszpanami można było się spodziewać, że Włosi będą mieli piłkę przez krótszy czas gry (32%) a jak to się zakończyło to wszyscy wiemy - tu nie ma niespodzianki. Natomiast w meczach z dużo słabszą Irlandią było to tylko 44%, ze Szwecją jeden punkt procentowy więcej, z Belgią 39%. Ta statystyka nie ma żadnego odzwierciedlenia co do wyniku meczu, bo Włosi tak po prostu grają od zawsze, taka jest włoska myśl szkoleniowa i to się pięknie sprawdza. Jutro nie spodziewam się fajerwerków czy jakiejś odskoczni. Polecam, bo niewątpliwie jest to najciekawsza para tego ćwierćfinału.
70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 12:00
Spotkanie: Carina Witthoeft - Angelique Kerber
Typ: Witthoeft +5,5 gema
Kurs: 2,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Pomimo tego, iż marzę o tym, by dzisiejszy dzień był wielkim dniem włoskiego, a zarazem przykrym dla niemieckiego sportu, przygotowałem na dziś typ z pojedynku dwóch Niemek na Wimbledonie. Angelique Kerber zagra z Cariną Witthoeft i muszę przyznać, że zaskoczyły mnie linie na to spotkanie. Kerber to zawodniczka, na którą stawianie zwykle przychodzi mi bardzo ciężko, lubię z kolei grać przeciwko niej. Zdaje mi się nierówna, chimeryczna, nigdy nie wiadomo, czy spodziewać się po niej solidnego, czy kiepskiego występu. Wygrała Australian Open, ale wyłączając ten turniej, trudno powiedzieć, by w pozostałych notowała udany sezon. Mimo wszystko w Wimbledonie zmiotła Robson i Lepchenko. Dziś rywalką będzie jej rodaczka, Carina Witthoeft, zaś obie panie spotkały się w 1 rundzie Wimbledonu rok temu i spotkanie skończyło się wynikiem 6-0 6-0. Od tego czasu Witthoeft zrobiła mimo wszystko postęp, wygrała między innymi po jednym meczu w bardzo prestiżowych turniejach w Indian Wells i Miami. W Wimbledonie na razie jest jedną z rewelacji rozgrywek. W starciu z Iriną Begu straciła zaledwie 5 gemów, w drugiej rundzie z Narą tylko 3. Mało kto spodziewał się tak doskonałej gry Niemki. W ostatnim czasie zawodniczki z tego kraju potrafią wznosić się na wyższy poziom, o czym świadczą niedawne występy Friedsam czy Siegemund. Witthoeft jest kolejną kandydatką z tego państwa do zrobienia świetnego wyniku. Warto zwrócić także uwagę na jej spotkania w turniejach poprzedzających Wimbledon, z Bondarenko i Garcią, teoretycznie zawodniczkami o wiele lepszymi, Carina wprawdzie przegrała, ale różnice porażki w 3 spośród z 4 setów były małe. To mogło spowodować nieco większą pewność w grze na trawie, a rozgromienie dwóch przeciwniczek z poprzednich rund świadczy, że na Wimbledonie Niemka czuje się bardzo dobrze. Kerber rozegrała dwa dobre mecze, znając ją, trudno mi uwierzyć że w trzecim nie znajdzie się choćby w małych tarapatach. Rywalka jest w gazie, na pewno rozpocznie pewnie i bez kompleksów, przede wszystkim dzięki świetnym dwóm występom w tym turnieju. Liczę, że sprawi nieco problemów Kerber a mecz nie będzie tak jednostronny, jak przewidują to bukmacherzy.
100
 
lelus95 25

lelus95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia
Godzina: 03:00
Spotkanie: Alianza Petrolera - Atletico Nacional Medellin
Typ: Alianza Petrolera
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Warto pójść w stronę gospodarzy w tym meczu, goście przyjeżdżają na ten mecz w młodym, nie zgranym składzie, w Atletico Nacional zabraknie bardzo wielu ważnych piłkarzy i nie widzę zbyt dużych szans dla nich. Braki gości :
- Berrio (f 20/8 Najlepszy strzelec),
- Mejia (m 17/0),
- Najera (d 18/0),
- Ibarguen (f 19/7 Drugi najlepszy strzelec),
- Armani (first gk 15/0),
- Torres (m 18/7 Drugi najlepszy strzelec),
- Sanchez (m 14/0),
- Garcia (d 15/0),
- Henriquez (d 12/0),
- Bocanegra (d 14/5),
- Londono (d 11/0),
- Ibarbo (f 11/1),
- Cardenas (m 14/1),
- Moreno (f 9/0),
- Ruiz (f 9/3),
- Guera (m 8/5),
- Perez (m 6/0),
- Castaneda (f 8/1),
- Diaz (d 4/0).
Tak - z 19 piłkarzy nie może dziś skorzystać trener gości, jest to mecz który rozpoczyna pierwszą kolejkę ligi Kolumbijskiej i z pewnością gospodarze będą chcieli rozpocząć sezon od zwycięstwa, zwłaszcza, że grają na swoim stadionie. Trener gości na prawdę ma wielki problem z kadrą na ten mecz.
Kurs na gospodarzy z DNB na bet365 wynosi 1.62, polecam do mocnego grania.
Powtórzony typ
100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Andrey Kuznetsov - Kei Nishikori
Typ: Andrey Kuznetsov
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Najciekawiej zapowiada się dokończenie meczu Novaka Djokovica z Querreyem, bo tam jest 2:0 w setach dla Amerykanina i jest o krok od sprawienia wielkiej sensacji, ale mecz Kuznetsova z Nishikorim też może być ciekawy. Kei Nishikori nie jest w swojej najlepszej formie i z jego zdrowiem chyba też do końca nie jest dobrze. To daje szanse na to, żeby Andrey Kuznetsov mógł sprawić niespodziankę i wygrać z Japończykiem. Póki co Andrey Kuznetsov spisuje się nieźle, bo w pierwszej rundzie pokonał Cuevasa w pięciu setach, a w drugiej wygrał 3:0 z Mullerem. Jak na pierwsze dwie rundy to rywale byli wymagający, a mimo to Kuznetsov dał radę awansować. Kei Nishikori nie gra najlepiej, z Grothem trochę się męczył, a z Benneteau przegrał pierwszego seta. Dziś możemy mieć dzie dużych niespodzianek i to może być jedna z nich, czyli pożegnanie się z turniejem Keia Nishikori.
100
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Superttan
Godzina: 16:00
Spotkanie: IK Frej Täby - Syrianska Sodertalje
Typ: IK Frej
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
analiza: Witam w dzisiejszym spotkaniu na zapleczu szwedzkiej ekstraklasy drużyna IK Frej podejmie Syrianska. Zespół gości zdobył jak dotąd 3 punkty na boiskach rywali strzelając tylko 3 bramki dodatkowo nie mogą wygrać od 6 spotkań i zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna gospodarzy zajmuje 10 miejsce w tabeli. Są bardzo groźni na swoim stadionie, przekonał się o tym między innymi lider rozgrywek przegrywając z nimi 5 2. Ogólnie wygrali u siebie 43% spotkań zdobywając średnio 1,87 bramki przy 1,57 straconej. Widoczny jest to kłopot w obronie drużyny Frej. Według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz, mają problemy w obronie lecz ich rywal nie słynie z zabójczego ataku na wyjeździe. Pozdrawiam
100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Włochy AWANS
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam, znowu bardzo zdziwiony jestem kursem na Włochów, ale niech takie dają , Włosi awansują będzie więcej kasy ;) Moim zdaniem Włosi mieli w tych ME cięższych przeciwników od Niemców w rozgrywkach grupowych, w 1/8 finału także Włosi wyeliminowali Hiszpanię a Niemcy bardzo dobrze grającą Słowację ale w meczu 1/8 z Niemcami ta drużyna nie pokazała nic. Jak już kolega wcześniej pisał Włochy nie mogą skorzystać z trzech piłkarzy Niemcy mają pełny skład, ale i tak wydaje mi się że to Włosi wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Na ten mecz mam parę typów tj: btts, Włosi wygrają mecz, Włosi over 1,5 gola, 2,5 gola w meczu no i oczywiście typ który podałem na początku AWANS ITALIA.......powodzenia
100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Division 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Limerick - University College Dublin
Typ: obydwie drużyny strzelą gola i pow. 2,5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Chciałbym podziękować za nieliczne punkty reputacji, które otrzymałem za typ wczorajszy. Choć staram się wstawiać bardzo szczegółowe analizy to jednak nie korzysta z nich dużo osób skoro nie dostaję punktów reputacji. Uwierzcie, że robię to dla Was! A przeanalizowanie danego spotkania swoje także zajmuje. Jednak miło mi jak ktoś docenia moją pracę. Niemniej, przejdźmy do analizy typu, który postanowiłem zaproponować na dzisiaj. Po pierwsze, gospodarze są liderem tabeli drugiej ligi irlandzkiej i pewnie zmierzają po promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej (40 punktów). Z kolei goście zajmują miejsce 3, a to lokata gwarantująca grę o awans do ligi pierwszej (24 punkty). Dwa zespoły mają za sobą 14 kolejek. Można w związku z tym stwierdzić, że obydwie drużyny mają na celu uczestniczenie w rozgrywkach Premier Division, więc walki i sytuacji podbramkowych nie zabraknie. Po drugie, po zerknięciu na tabelę i różnicę punktową między dzisiejszymi rywalami oraz po zobaczeniu kursów jakie wystawił bukmacher, laicy stwierdzą, że mierzyć się dziś będzie teoretycznie dużo silniejsza ekipa z dużo słabszą. Nic bardziej mylnego! Owszem, zespół Limerick po 14 rozegranych meczach ma na koncie aż 13 zwycięstw i tylko 1 remis, podczas gdy drużyna University College Dublin wygrała 7 razy, 3 razy zremisowała i 4 razy przegrała. To są fakty, który nie da się podważyć w żaden sposób. Jednak nie powinniśmy zapominać o aktualnej dyspozycji obydwu ekip oraz przede wszystkim o poziomie motywacji, bez której nie da się zdobywać punktów. O co chodzi? Już tłumaczę. Limerick pewnie prowadzi w tabeli, ani razu piłkarze tej drużyny nie zaznali goryczy porażki, jednak jedyne punkty w sezonie stracili całkiem niedawno, bo około miesiąc temu w meczu domowym z Drogheda United (aktualnie wicelider tabeli), kiedy to gola na 2-2 strzelili dopiero w 92 minucie spotkania. To pokazuje, że Limerick nie jest nieomylne i także tej ekipie zdarzają się wpadki. Z kolei skoro wicelider tabeli (aktualnie 26 punktów) aż dwa razy potrafił pokonać bramkarza Limerick, to z jakiego powodu ekipie University College Dublin miało by się nie udać trafić do siatki chociaż raz? Łatwo się przecież domyślić, że dzisiejsi goście będą gryźli murawę by nie przegrać tego spotkania zwłaszcza, że zespól Drogheda United wygrał wczoraj swój mecz i odskoczył na 2 punkty drużynie University College Dublin. Ponadto przewaga nad zespołem z miejsca 4 stopniała do zaledwie 1 punktu, więc w tej sytuacji piłkarze gości muszą zrobić wszystko by powalczyć o punkty na boisku lidera. Po trzecie, obydwa zespoły są w świetnej formie. Piłkarze Limerick zwyciężyli aż 4 razy w ostatnich 5 meczach. Wyniki tych spotkań przedstawiają się następująco: 0-3, 3-0, 3-4, 2-2, 0-2. Z kolei goście mają imponującą serię 4 zwycięstw z rzędu. Rezultaty tych meczów to: 3-1, 1-2, 2-0, 1-2. Szczególnie istotne wydaje się być Ich ostatnie spotkanie kiedy to na wyjeździe pokonali zespół Drogheda United, z którym walczą o uczestnictwo w barażach o awans do ligi pierwszej. Tak, to ten sam zespół, który około miesiąc temu zremisował na wyjeździe z drużyną Limerick (o czym wspomniałem już wcześniej). Na podstawie przedstawionych rozstrzygnięć można stwierdzić, że Limerick traci gole i na pewno nie posiada defensywy nie do przejścia. Jak dysponuje się tak ogromną przewagą punktową w tabeli nad grupą pościgową to nie trudno o braki w koncentracji. Z kolei zawodnicy University College Dublin, jak pokazują ostatnie spotkania, wierzą we własne możliwości i wrócili na właściwe tory po słabym początku sezonu. Gole z obydwu stron są zatem bardzo możliwe. Po czwarte, warto zwrócić uwagę na historię bezpośrednich meczów. Drużyny dotychczas na stadionie zespołu Limerick mierzyły się zaledwie 5 razy. W 2009 roku padł remis 0-0, ale kolejne rezultaty obfitowały już w trafienia. W roku 2013 najpierw 3-1 wygrali gospodarze, a następnie w takim samym stosunku to goście zwyciężyli. W roku 2014 oraz w 2016 Limerick już jednak zdobywało 3 punkty wygrywając najpierw 2-1, a później 4-1. Jak łatwo zauważyć, w 4 ostatnich pojedynkach gole padały z obu stron. Chociaż gospodarze wygrali więcej meczów to czy można powiedzieć, że dzisiaj zdobędą 3 punkty lekko, łatwo i przyjemnie? Nie wydaje mi się. Dlatego też zrezygnowałem z typu na zwycięstwo gospodarzy i pow. 3,5 gola, choć kurs był zdecydowanie bardziej atrakcyjny. Nie jest wcale takie pewne, że zespół Limerick dzisiaj poradzi sobie z drużyną University College Dublin. To goście mają w tym meczu więcej do stracenia, a gospodarze mogą wygrać, ale nie muszą. Zatem każdy wynik jest tutaj możliwy Skoro to ma być typ dnia to postanowiłem nie ryzykować i przedstawić Wam typ, który według mnie ma naprawdę dużą szansę na powodzenie. Jeśli natomiast kogoś nie przekonują moje argumenty można postawić na typ, że gospodarze wygrają, a w meczu padną chociaż 3 gole. Kurs na niego na betano wynosi aktualnie @1.60. Życzę wszystkim powodzenia!
85
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom