>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 0

marianek1004

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka : Litwa 1. Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie:Alytaus Dzukija-KK Prienai
Typ: 2
Kurs: 4.85
To mój pierwszy post tutaj. Nie jestem jak większość tutaj żadnym profesjonalistą , a po prostu lubię sobie czasami obstawić na jakiś ciekawy wysoki kurs. Taki ciekawy kurs rzucił mi się w oczy i pomyślałem że go wrzucę bo jak wejdzie to inni mogą skorzystać. Drużyna gości nie dość że wyżej w tabeli to jeszcze nigdy nie przegrała z drużyną gospodarzy, kurs dośc wysoki , więc uważam że warte do spróbowania. Obie drużyny grają idealnie na krzyż raz wygrywając raz przegrywając przynajmniej przez ostatnie 6 meczy..według tego również powinni wygrać goście. Powodzenia ???? !
Zły zapis
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa -Parana Open - Mężczyźni
Godzina: 14:30
Spotkanie: Schalk/Saxton vs Grimalt/Grimalt
Typ: Schalk/Saxton
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Oba duety na razie w tym turnieju są nie pokonane. Schalk/Saxton grają ze sobą od dwóch sezonów. Ich gra powoli się poprawia. Ten sezon mogą uznać za bardzo udany. Kilka niezłych wyników w zawodach wielkiego szlema. 9 miejsca w Szanghaju, Stavanger, Gstaad i w Starych Jabłonkach. Do tego dochodzi ćwierćfinał w ostatnich zawodach w Sao Paulo. Grali tam na prawdę bardzo dobrze. Pokonali m.in duety Fijałek/Prudel czy mistrzów świata Brouwer/Meeuwsen. Widać,że na końcówkę sezonu zostawili sporo sił i od razu ma to swoje odzwierciedlenie w osiąganych rezultatach
Ten duet ma spory potencjał, często są niedoceniani,ale grać na wysokim poziomie potrafią. Obaj to wysocy,prawie 2m zawodnicy. Duży zasięg ramion pomaga w bloku,a z poruszaniem się po piasku i grą w defensywie wcale nie jest najgorzej. Do tego dochodzi niezły serwis z wyskoku, który bardzo często przynosi im niezwykle cenne punkty.

Rywale to kuzyni Grimalt z Chile. Warunkami fizycznymi nieco odstają od rywali, i wyniki też notują dużo słabsze. W tym sezonie większość zawodów kończyli albo w eliminacjach albo w fazie grupowej. Mieli też swoje lepsze momenty jak chociażby 1/8 finału w Klagenfurcie oraz w Hadze. Jednak tylko od czasu do czasu potrafią pokonać kogoś z wyższej półki i wystrzelić z niezłą dyspozycją. Brakuje im regularności, a umiejętności na pewno nie są na tyle wysokie, aby już osiągać jakieś wielkie wyniki. Jest to para solidna, ale bez błysku, która często ma spory problem w spotkaniach z tak ofensywnymi duetami jak Kanadyjczycy.
Forma z ostatnich dni wskazuje na duet Schalk/Saxton. Widać,że czują się bardzo pewnie i gra wygląda bardzo przyzwoicie. Na pewno wszelakie atuty przede wszystkim w ofensywie są po ich stronie. Już poprzez zagrywkę, która jak już wspomniałem potrafi być mocno i precyzyjna mogą sobie ustawiać daną akcję. Jeżeli będą w stanie odrzucić rywali od siatki to ci na pewno(przede wszystkim Esteban Grimalt) z racji swoich nieco słabszych warunków fizycznych nie będą mieć łatwo atakując z wysokiej,zbyt bardzo odrzuconej od siatki piłki. Na pewno swoje w bloku powinien dorzucić Ben Saxton, który ma doskonały zasięg ramion i może mocno po pracować na siatce. Kanadyjczycy to taka para, która dosyć łatwo jest w stanie zdominować rywala. Jeżeli od początku narzucą swoje warunki, ograniczą ilość własnych błędów to powinni awansować do finału. Na pewno doświadczenie w tak ważnych spotkaniach zdecydowanie po ich stronie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ekranas - Suduva
Typ: 2 (-1eh)
Kurs: 1.83
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Cholerka, już wczoraj miałem to stawiać, ale czekałem na handicap, a wczoraj wieczór nie było mnie w domu i kursy zdążyły polecieć :/
Ekranas ma spore problemy. Wyniki ostatnio były niezłe, ale tylko na pierwszy rzut oka. Ich przeciwnikami w ostatnich trzech na cztery spotkania były trzy najsłabsze drużyny ligi, tj Granitas, Banga i Dainava. Wygrywali jedną, dwiema i trzema golami. Po prostu te trzy ekipy sporo odstają od reszty ligi. Ekranas wcale takie dobre nie jest. Początek sezonu i środek mieli dobre, potem zaczęły się problem w klubie i zaczęły się problemy na boisku. Na ostatnie 10 spotkań wygrali cztery razy (na koniec sierpnia dołożyli jeszcze wygraną z niezłym Trakai; wtedy jednak byli jeszcze w nie najgorszej dyspozycji.
Ostatnio dostali 1-5 od lidera, a mogło skończyć się wyżej.
Z Kruoją byli słabsi i przegrali 0-1. Z Dainavą tylko 2-1 co mówi samo za siebie.
No nie wiem czy jest sens opisywać dalej ich mecze.
Teraz cośo Suduvie. Ostatnio w lidze przegrali na koniec sierpnia ( z 2 miejscem w lidze, grając na wyjeździe). W lidze nie wyszli bez punktów w meczu z liderem, remisując 1-1. Pokonali 4-2 Siaulai, będąc drużyną lepszą na papierze i na boisku.
Zasłużyli też na 3 punkty w meczu z Trakai. Zremisowali 0-0 z będącym w dobrej formie Atlantas.
Suduva musi powalczyć w tym meczu, bo mają walkę o Ligę Europejską. Jeśli wygrają zrównają się punktami z Trakai i Atlantas. Będzie mocna walka o LE, bo pomiędzy trzema zespołami, a takie mecze jak z Ekranas po prostu trzeba wygrywać!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Pilka Nozna Anglia
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: Manchester United
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pora by znów coś napisac... Wcześniej analiza tego spotkania przez kilku forumowiczow napisana dosc konkretnie ale co by tu nie pisac dziwi fakt ze nikt otwarcie nie daje gością szasny. Co by nie mówić United ostatnio zaczeli grać. Owszem zgadzam sie tez z krytykami ze spogladajac na ich potencjal i możliwosci to nie powalaja jeszcze na kolana ale progres (przynajmniej w meczu z Chelsea) jest widoczny.
Ostatnie ich spotkanie- właśnie ze wspomniana Chelsea to mimo srednio korzystnego wyniku jak na gospodarzy pokazali że potrafia walczyc. W meczu przewazali i to im bardziej zalezalo na zdobyciu kompletu punktów. Wiadomo Mourinho w tym meczu gral dośc defensywnie ale dzisiejszy rywal moim skromnym zdaniem tak zgranej obrony jak Chelsea nie ma co pokazywali praktycznie w każdym z ostatnich ich meczy.
The Citizens traciło bramke w glupi sposob w 4 ostatnich spotkaniach (biorac rowniez ich ostatnia porazke w pucharze z Newcastle). Czerwone diabły równiez traca bramki przez totalnie dziurawa w tym sezonie obrone ale w mojej opinii dzisiejszy mecz bedzie bardzo ofensywny, a patrzac na przewidywane składy to na papierze lepsi tu sa gracze z Old Traford.
Wiadomo że u gospodarzy nie zagra Lampard oraz Silva.
W ataku gości najprawdopodobniej zobaczymy trio Van Persie, Rooney oraz ofensywnie wspierajacy Angel Di Maria.
Na pewno to bedzie mecz walki w ktorym raczej bramki predzej czy pozniej padną,mowia o tym bezposrednie pojedynki w ktorych widac ze wynik 0-0 padl ostatnio 4 lata temu!
W tym meczu moze stac sie tak naprawde wszystko, mnie bardziej przekonują podopieczni Lusia Van Gaal&#39;a. Mają oni więcej do udowodnienia,jesli juz przed swietami nie chca zapomniec na zawsze o tytule. Przewiduje 2:1 dla gości!
Przewidywane składy:
Manchester City: Hart,Clichy,Kompany,Demichelis,Zabaleta,Nasri,Fernando,Toure,Milner,Aguero,Jovetic
Manchester United:
De Gea,Shaw,Rojo,Jones,Rafael,Fellaini,Blind,Herrera,Di Maria,Rooney,Van Persie
Powodzenia!!!
Zły zapis
⛔100
 
oks 0

oks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: x2
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Mecze Legii z Ruchem zawsze traktuję na równi z derbowymi meczami - wszystko może się w nich zdarzyć. Wynika to głównie z antypatii mieszkańców Górnego Śląska do stołecznej drużyny. Jak gra w tym sezonie Ruch wszyscy wiemy, totalna mizeria. Zespół zdecydowanie lepiej spisuje sie na wyjazdach (1 zwyciestwo, 4 remisy) niz w meczach u siebie (zaledwie 1 remis). Odkąd druzyne objął Waldek Fornalik Niebiescy jeszcze nie wygrali, czas to zmienić, chociaż dziś rywal absolutnie z najzyzszej polskiej półki. O tym, ze Chorzowianie mobilizuja sie na mecz z Legia swiadczy 5 ostatnich spotkan obu druzyn:
Legia Warszawa Ruch Chorzów 1 : 2
Legia Warszawa Ruch Chorzów 2 : 0
Ruch Chorzów Legia Warszawa 2 : 1
Ruch Chorzów Legia Warszawa 0 : 0
Legia Warszawa Ruch Chorzów 2 : 1
Zwyciestwo Korony nad Wisłą sprawiło, że Ruch wspolnie z bydgoskim Zawisza staja sie outsiderami ligi i jezeli chca utrzymac sie w ekstraklasie musza zaczac chociazby remisowac. Sytuacja kadrowa klubu z Cichej prezentuje się znacznie lepiej w porównaniu do tej warszawskiej. Niepewny jest występ Karahmeta, a kontuzję nadal leczą Wojciech Skaba i Michał Rzuhowski. Większy ból głowy ma natomiast Henning Berg. Na zgrupowanie reprezentacji wyjechał Krystian Bielik, a kontuzje w warszawskim zespole leczą Radović, Brzyski, Dossa Junior i Bereszyński. Grzechem byłoby nie wspomnieć na zakończenie o najważniejszej motywacji Niebieskich na te wyjazdowe spotanie. Otóż konfrontacja z warszawską Legią odbędzie się w przede dniu najważniejszej rocznicy dla całej Niebieskiej Rodziny - rocznicy śmierci Legendy Ruchu - Gerarda Cieślika. Dlatego też zwycięstwo będzie najlepszą formą uczczenia śp. Cieślika. Mysle, ze po takim kursie warto zaryzykowac na to, iz Ruch Chorzow dzisiaj nie przegra.
⛔100
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera Division
Godzina: 22:15
Spotkanie: Arsenal de Sarandi vs CA Independiente
Typ: under 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: Z niedzieli na poniedziałek kończy się 14. kolejka argentyńskiej Primera Division. Z tego worka zdecydowałem się na wyłożenie typu poniżej 2,5 gola w meczu pomiędzy Arsenal de Sarandi a CA Independiente. Gospodarz obecnie plasuje się idealnie w środku tabeli (na 10. miejscu) i jest naprawdę niewygodnym rywalem dla wielu rywali z czołówki ligi, biorąc pod uwagę tylko mecze domowe. Goście zaś znajdują się w górnej półce rozgrywek, zajmując 4. pozycję i tracąc pięć oczek do liderującego CA River Plate. Moja wizja jest taka, że obie ekipy będą grać zachowawczo. Domownicy będą starali się przeprowadzić jedną bramkową akcję, by potem móc skupić się w zupełności na defensywie. Statystyki nie kłamią i jeżeli spojrzymy w historię spotkań przed własną publicznością to w większości przypadków suma bramek nie przekracza 2,5. Zatem Independiente będą musieli podejść podobnie i chociażby wywieźć skromne zwycięstwo z trudnego terenu. Podejrzewam, że padnie rezultat 1:0 dla jednej ze stron, ewentualnie 1:1.
ZWROT
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: nba
godzina 21:30
spotkanie: Los Angeles Clippers-Sacramento Kings
typ:1 (hdc 0:7,5)
stawka: 1,65
bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj wząłem pod lupę mecz koszykarskiej Nba po pierwsze jak większość z nas lubi tę ligę a po drugie jak dla mnie linia handicp wg mnie jest zbytnia niska i biorę ją z pocałowaniem ręki do kuponu .Tak więc skład Clippersów robi wrażenie i za pewne play offy mają w kieszeni Crawford czy Gryffin 75% punktów to oni zdobywają reszta też się dorzuca Paul,Jordan 10-12 pkt na mecz inaczej tyczy się zawodników King jedynie mają Cousinsa i Gaya ten pierwszy ma równą formę ale pkt zdobywa ,że tak napiszę średnio 17-20 Gay jest nie równy zdobywa 40 pkt by mecz wcześniej zdobył jedynie 14 a tak poza tym wiecej od nich pkt w drużynie Kings nie zdobywa.Czyli zebrac to wszystko do kupy + swoja Hala równa forma koszykarzy Clippers to wg mnie mamy pewne zwyciestwo w handicapie druzyny gospodarzy,pozdrawiam
⛔100
 
R 2

robbroy

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Piłka nożna, Ekstraklasa, niedziela 15:30
Typ: 1 (draw no bet - spotkanie bez remisu)
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Szlagierowe spotkanie 14 kolejki polskiej Ekstraklasy. Śląsk Wrocław pod wodzą Tadeusza Pawłowskiego na dobre wrócił do czołówki ligi. Zespół Śląska świetnie wygląda pod względem taktycznym i fizycznym. Widać, że zespół obecnie jest poukładany od A do Z i ma swój styl, co w polskiej ligowej rzeczywistości nie jest łatwe ???? W pojedynku z Lechem gospodarze wystąpią w najmocniejszym składzie (nie licząc oczywiście kontuzjowanego od dłuższego czasu Marco Paixao). Śląsk u siebie legitymuje się bilansem 6-1-0 (bramki 12:2) grając fajną kombinacyjną piłkę. Trener Pawłowski przywrócił do formy Milę, Hołotę i wielu innych zawodników, co daje jak na razie znakomite efekty.
Natomiast Lech po ewidentnie spóźnionym zwolnieniu Mariusza Rumaka (co najmniej o 2 lata) bardzo powoli wraca na właściwe tory. Nowy trener, Maciej Skorża praktycznie dopiero zimą będzie miał czas na ułożenie drużyny we właściwy sposób. Lech obecnie gra dużymi zrywami i o stabilizacji formy nie ma mowy, jednak w porównaniu do &quot;rządów&quot; Rumaka to i tak kibice Lecha muszą być zadowoleni. W wygranym spotkaniu pucharowym z Jagiellonią (w czwartek, jednak po dogrywce 4:2, co również będzie miało wpływ na niedzielne starcie) kontuzji doznali Tomasz Kędziora i Muhamed Keita. Z kontuzją przywodziciela zmaga się podstawowy stoper, Marcin Kamiński. Na wyjazdach ekipa z Poznania legitymuje się bilansem 1-4-1 (bramki 7:7).
Zdecydowanym faworytem tego starcia będą gospodarze, którzy praktycznie wszystkie argumenty mają po swojej stronie (boisko, kibice, forma itd.), ale w naszej lidze wszystko jest możliwe, dlatego wybieram zwycięstwo Śląska z asekuracją ewentualnego remisu.
ZWROT
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Manchester City - Manchester Utd
Typ: remis/Manchester Utd
Kurs: 9
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ostatnimi czasy City notuje spadek formy, zaczęło się od remisu w Rosji przy wygranym meczu z wynikiem 0:2 dali sobie strzelić dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem remisem. Następnie wyjazdowy mecz z West Ham porażka 2:1 następnie duża niespodzianka w pucharze z Newcastle gdzie na własnym stadionie przegrali 0:2. Natomiast United według mnie rozkręca się po woli i wraca na prawidłowe tory. Liczę na ich pierwsza wygrana na wyjeździe bo do tej pory mają zaledwie 3 remisy oraz porażkę. W historii spotkań tych drużyn doskonale widać że potrafi utd wygrywać z city na wyjeździe. Liczę na to że w pierwszej połowie żadna z drużyn nie będzie chciała ryzykować i się nie otworzy i nie zaryzykuje co do remis do przerwy, a w drugiej połowie to goście przejmą inicjatywę nad spotkaniem i oni zakończą te spotkanie korzystnym wynikiem dla nich. Pan doktor Di maria na pewno zakręci obroną City która nie gra za dobrze moim zdaniem a sytuacje wykorzystają najlepsi napastnicy tacy jak Van Persi czy Rooney. Liczę również na to że obrońcy gości przykryją Aguero i nie pozwolą mu na zbyt wiele. Powodzenia!
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Paris ????
Godzina: 15:30
Spotkanie: Raonic - Djokovic
Typ: Raonic + 3,5 gema
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle Sports
Moim zdaniem warto zagrać ten typ trochę mocniej, Raonic jak najbardziej ma szansę urwać tutaj seta Djokovicowi a nawet z nim wygrać. Serb moim zdaniem nie gra swojego najlepszego tenisa, zdecydowanie za dużo niewymuszonych błędów, dawał się tutaj kilka razy połamać i jeśli pozwoli sobie na to w dniu dzisiejszym, to przy dobrej dyspozycji serwisowej Raonica, może się to dla niego źle skończyć. Kanadyjczyk w ciągu tego roku zrobił spory postęp, szczególnie na returnie, sporo ryzykuje, popełnia dużo błędów ale notuje też mnóstwo bezpośrednich winnerów i wydaje mi się że ta agresja połączona z dobrym serwisem może być receptą na Djokovica w dzisiejszym spotkaniu. Korty w Paryżu są stosunkowo wolne, jednak jeśli Milos potrafił już urwać seta Novakowi na mączce, to jak najbardziej jest w stanie zrobić to dzisiaj. Wydaje mi się że Raonic może wygrać po tie-breakach, a jeśli przegra to minimalnie i pokryje handicap.
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 16:45
Spotkanie: FC Groningen - NAC Breda
Typ: 1/1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się bliżej meczowi, który kończy 11. kolejkę ligi holenderskiej, a mianowicie spotkaniu Groningen z Bredą. Gospodarze, obecnie 11. siła ligi z bilansem 4-2-4 podejmują Bredę znajdującą się na 16. miejscu w ligowej tabeli z bilansem 2-4-4. Do zagrania takiego typu przekonuje mnie głównie dobra dyspozycja Groningen u siebie: na 4 rozegrane spotkania stracili tylko 2 punkty remisując z Excelsiorem. Breda na wyjazdach nie zachwyca, bilans 1-1-3, 6 goli strzelonych i 16 straconych. Liczę zatem na bramkę dla gospodarzy w pierwszej połowie meczu, dowiezienie zwycięstwa do końca spotkania lub ew. podwyższenie wyniku. Dla tych, którzy grają bardziej zachowawczo polecam również czystą 1 po kursie 1.66. Powodzenia! ????
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 87

k95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Padeborn-Herta
Typ: Powyżej 3,5 bramki i btts-tak
Kurs: 5,84
Bukmacher: bet365
Padeborn szczególnie u siebie gra bez kompleksów. Ostatnia wygrana z Frankfurtem mimo tego, ze przegrywali. Grają praktycznie pełnym składem, bez żadnych osłabień. Herta zaś musi łapać formę bo oczekiwania były duzo większe. Spora lista kontuzjowanych Hertha BSC: Burchert (0/0 g), Gersbeck (0/0 g), Langkamp (1/0 d), van den Bergh (2/0 d), Baumjohann (0/0 m), Ben-Hatira (5/2 m), Cigerci (0/0 m), Schulz (7/0 m), Schieber (5/3 f.
Mimo tego mysle, ze w ofensywie goście maja duży potencjał z Kalou na czele, ktory musi w koncu odpalić. Ten mecz bedzie otwarty szczególnie jak szybko padnie bramka.
Nie ma sie co rozpisywać co do overki ponieważ tutaj bardziej decyduje wyczucie. Ten typ po takim kursie jest niezły
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

arkadian123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Angelholms - Östersunds
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zacznijmy od tego ze to już ostatnia kolejka w lidze szwedzkiej wiec te mecze to są ostatnie rozstrzygnięcia. Angelholms jest na 12 pozycji i ma 2 pkt więcej niż póki co spadkowicz osters w przypadku wygranej osters w meczu z degerfors (a jest dość prawdopodobna bo ze składu degerfors wypadł środkowy obrońca) Angelholm spada do niższej ligi i nie uratuje ich przed spadkiem nawet remis bo przewaga bramkowa jest po stronie osters. Teraz wróćmy do mojego spotkania. Angelholms nie strzela dużo bramek ale ma motywacje aby wygrać ten mecz poza tym gra u siebie. ostersunds są bezpieczni na 6 pozycji ani nie spadną ani też nie skocza po tym meczu w tabeli czyli graja tzw mecz o pietruszkę poza tym ostatnio forma spadła na 5 meczy wygrali tylko jeden a potrafili przegrać z assyrjska u siebie.
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ Polska hokej liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unia Oświęcim- GKS Jastrzębie
Typ: under 5,5
Kurs: 2.19
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Witam. Nie jedna osoba, która ma jakiekolwiek pojęcia na temat polskiego hokeja, patrząc na ten typ będzie miała co do niego spore wątpliwości aczkolwiek ja wiem, że takie ryzyko może się opłacić. Już objaśniam dlaczego. Po pierwsze przy typach w polskiej lidze, undery nie zdarzają się często, ponieważ w meczach pada spora liczba goli w poruwnaniu np. z ligą rosyjską więc zazwyczaj stawia się na overy. Postanowiłem obstawić inaczej nie tylko ze względu natury buntownika ale z paru racjonalnych powodów, które mnie do tego typu przekonały. Zaczynając od gospodarzy, którzy aktualnie nie są w najlepszej sytuacji i na pewno przystąpią do tego meczu mocno rozdrażnieni po trzech poprzednich porażkach. Dochodzi do tego atut grania na własnej tafli i średnia goli w meczach u siebie, która wynosi 7.To dobra drużyna a ich pozycja w lidze nie jest adekwatna do poziomu ich gry jaki mogą prezentować. Fakt ostatnio są pod kreską ale czuję że w tym meczu będą mega zmotywowani i dojdzie do tego walka o każdy skrawek tafli. W tym meczu jednak podejmować będą lidera. Wyjdą z planem szybkich kontr i agresywnej defensywy by nie dopuścić do łatwego zwycięstwa gości. Aktualny lider GKS Jastrzębie nie widzi innej możliwości jak zwycięstwo. Średnia z liczby goli strzelonych na wyjazdach wynosi tylko 4,8. Moim zdaniem gra w tym spotkaniu będzie bardzo zacięta a gospodarze na pewno będą chcieli zaskoczyć gości i nie przejdą biernie obok tego meczu. Stawiam na under bo nie sądzę żeby rozwiązał się worek z bramkami, raczej wypracowanie lekkiej przewagi, wykorzystanie nadarzających się sytuacji i agresywna walka w defensywie.
✅119
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 3,80
Buk : BetClic
Zacznę od składów : Trener Lecha Poznań, Maciej Skorża nie będzie mógł jutro skorzystać z usług Kebba Ceesaya, Macieja Wilusza, Vojo Ubiparipa, Marcina Kamińskiego i Muhameda Keity. Pod znakiem zapytania stoi za to gra Tomasza Kędziory oraz Paulusa Arajuuriego. Tadeusz Pawłowski nie ma przed niedzielnym starciem żadnych problemów kadrowych i na dodatek nikt nie musi pauzować za kartki.
Przewidywane składy:
Śląsk: Pawełek – Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu Paraiba – Hateley, Danielewicz – Machaj, Mila, Pich – F.Paixao.
Lech: Gostomski – Wołąkiewicz, Bednarek, Arajuuri, Douglas – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski – Sadaev.
Poprzedni mecz wygrał Lech 2:1 dzisiaj stawiam na Śląsk , ponieważ widziałem kilka ich meczy i prezentują dobry poziom gry, jeśli Lech zagra otwarty football na pewno zobaczymy bramki,forma domowa Śląska 6-1-0 bramki 12:2. Goście 1-4-1 bramki 7:7 na wyjazdach, wiec myslę że wynik 2-1,3-1 jest bardzo prawdopodobny. Biorąc pod uwage oebcną formę Śląską, znakomitą formę domową, i zankomitego Flavio w ataku sądze, że typ ma szanse powodzenia ????
⛔100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Pilka Nozna Anglia
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: Manchester United
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet

Witam! Nie ma co się tutaj rozczulać! Zestawienie tego meczu jest chyba najlepsze ze wszystkich dzisiejszych meczy! Na 100% padnie tutaj parę bramek ponieważ Hart i de Gea nie świecą formą w tym sezonie! Manchester City ostatnie dwa mecze w lidze i pucharze przegrali i to z o wiele słabszym od siebie rywalem. Mecz z CSKA to moim zdaniem była porażka, ponieważ zremisowali &#39;&#39;wygrany&#39;&#39; mecz, przez brak profesionalizmu oraz złe przygotowanie fizyczne.
Manchester United w tym sezonie również nie zachwyca, ale nic dziwnego skoro mają trenera,, który sam nie wierzy w mistrzostwo kraju! Zwycięstwo przybliży diabełki do tej części tabeli, która promuje po sezonie do gry w ligach europejskich.
Na ostatnich 5 meczy pomiędzy Menchester&#39;ami to aż 4 razy diabły przegrywały! Dzisiaj się to odmieni i spuszczą srogi łomot City!
Zły zapis
⛔100
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Man City - Man Utd
Typ: Man City handi -2,5
Kurs: 6.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Smieszą mnie ludzie stawiajacy na United z mistrzem kraju. Przecież te chłystyki nie wygrali w tym sezonie z nikim na wyjeździe. 0:4 z Milton Keynes to wynik godny pochwaly haha lub 3:5 z leicester. mordują się niesamowicie. drużyna wygląda kiepsko nie potrafią utrzymać się przy piłce stwarzając jakiekolwiek zagrożenie. sam di maria meczu nie wygra. Robin jest w fatalnej formie. Rooney sam nie wie co gra. Linia pomocy to śmiech. Blind czy Fellaini co mogą zrobić gdy naprzeciwko będzie Toure czy Fernando. Sam Yaya zdominuje ten smieszny środek czerwonych diablów. A obrona ? przecież jest tak dziurawa i żałosna jak sito. Mam nadzieje że City pokaże im jak się gra w piłkę na poziomie.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hammarby - Jonkopings
Typ: over 4,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Expekt
Ostatnia kolejka szweckiej 2 ligi. Grać ze sobą będą dwie najbardziej bramkostrzelne drużyny w lidze. Hammarby na 2 pozycji w tabeli, która daje pewny awans do 1 ligi, ale tuż za nimi znajduje się drużyna Ljungskile, która ma tylko jeden punkt mniej i Jonkoping, którzy nie grają już o nic. Gospodarze jeżeli nie chcą się męczyć w playoffach to muszą wygrać to spotkanie bo Ljungskile swoje raczej wygra. Ostatnie 3 spotkania gospodarzy na własnym terenie pokryły ten over kolejno 4:2, 4:1, 6:0. Goście mogliby sobie odpuścić to spotkanie, ale wątpie, aby to zrobili. Wydaje mi się, że zagrają otwarcie jak to często bywało w ich meczach i swoje 2 brmki ustrzelą jednak Hammarby w pełni zmotywowane w swoim stylu powinno wpakować z 4x piłkę do siatki, a mecz zakończyć się wysokim wynikiem. Przynajmniej mam taką nadzieję. ????
✅275
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Piłka NożnaAnglia Premiere League
Godz. 17.00
Aston Villa - Tottenham
Typ: Tottenham
Kurs : 2.01
Bukmacher : Pinnacle
Aston Villa jest obecnie po pięciu meczach przegranych z rzędu, co więcej w tych pięciu meczach nie strzelili gola. Z drugiej strony patrząc na przeciwników w tych meczach
Arsenal, Chelsea, Manchester City, Everton i nawet wyjazdowa przegrana z QPR to trochę inaczej patrzę na ich dokonania.
Z sytuacji doskonale sobie zdaje sprawę trener Lambert i zapowiedział przed tym meczem, że postara się trochę uspokoić zawodników przed meczem ze Spurs.
Trochę martwi tutaj kolosalna ilość nieobecności w zespole, obrońcy Hutton, Senderos i Baker, pomocnik Delph i napastnik Kozak.
Prawdopodobny skład: Guzan - Lowton, Clark, Vlaar, Cissokho - Sanchez, Cleverley - Weimann, N&#39;Zogbia, Agbonlahor – Benteke.
Tottenham podchodzi do tego meczu po dwóch kolejnych porażkach w lidze z Newcastle i MC.
Miedzy czasie dwie wygrane w potyczkach pucharowych, wiec jakieś światełko w tunelu dla zespołu Pochettino. Kolejną dobra wiadomością jest fakt, ze dzisiaj właściwie pełny skład do dyspozycji trenera, a jedynym nieobecnym jest obrońca Walker.
Prawdopodobny skład: Lloris - Dier, Kabulu, Vertonghen, Rose - Capoue, Mason - Lamela, Eriksen, Chadli – Adebayor.
Reasumując:
Obie drużyny bardzo chciały by przerwać za passę i dla tego być może warto rozpatrzyć tutaj opcję powyżej 2,5 bramki, bo można się spodziewać ofensywnego stylu u obu ekip, ale patrząc na H2H wyjatkowo korzystny dla Tottenhamu tutaj i nieobecności u gospodarzy moim zakładem tutaj jest wygrana Tottenham.
Powodzenia
Zibi.K
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga włoska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sampdoria-Fiorentina
Typ: 1 i poniżej 3,5 bramek
Kurs: 3,9
Bukmacher: Bwin
Dziś ciekawie wygląda mecz w lidze włoskiej pomiędzy Sampdorią Genuą, a Fiorentiną. Sampdoria na własnym terenie jest drużyną niepokonaną w tym sezonie z bilansem bramek 5-1. Zajmuje wysokie 6 miejsce. Ostatnie spotkania z Romą i Interem pokazały, że zespół ten jest w dobrej dyspozycji i nieprzypadkowo zajmuje wysokie miejsce. Remis z Romą 0-0 i pechowa porażka z Interem 1-0 po karnym w 90 minucie pokazują, że Sampdoria jest mocnym zespołem, który potrafi ugrać punkty z każdym. Z kolei Fiorentina zajmuje 10 miejsce. Na wyjeździe zdobyli 5 punktów, w bramkach 3-4, ani razu nie strzelili więcej niż 1 bramki. Mając na uwadze dobrą dyspozycję Sampdorii, bardzo stabilną obronę i brak osłabień w składzie uważam, że Sampdoria odniesie dziś zwycięstwo, a bilans bramek będzie poniżej 3,5. Polecam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom