>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 2. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Leverkusen - Dortmund
Typ: Leverkusen
Kurs: 2,35
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
LEVERKUSEN: Gospodarze dzisiejszego spotkania są w świetnej formie, zajmują szóstą pozycję w tabeli i pokonując Borussię mają szansę wskoczyć na wyższą lokatę. Ostatnie pięć spotkań Bayeru to trzy zwycięstwa i dwa remisy - podczas tych spotkań zdobyli 11 punktów, strzelili 11 goli a stracili tylko 5 bramek. Leverkusen na swoim boisku jest niepokonany (trzy zwycięstwa i trzy remisy). Na własnym obiekcie stracili jedynie 7 bramek w 6 spotkaniach - strzelając aż 15 goli - co daje ponad dwa trafienia na mecz. Gospodarze dzisiejszego spotkania trafiają do siatki rywali od trzynastu spotkań, a w każdym z ostatnich sześciu starć strzelają co najmniej dwa gole. Dodam jeszcze, że zdobywają bramkę w KAŻDYM spotkaniu domowym. Z powodu kontuzji i zawieszeń nie zagrają: Kohr, Bender, Jedvaj i Yurchenko, ale w świetnej dyspozycji jest Volland, który strzelał w każdym z trzech ostatnich potyczek w lidze.
DORTMUND: Goście kompletnie stracili formę z początku sezonu. Zajmują piąte miejsce w tabeli tracąc już siedem oczek do lidera z Monachium. Ostatnie pięć spotkań Borussi to dwa remisy i trzy porażki - w ciągu tych spotkań strzelili 10 bramek i stracili ich aż piętnaście zdobywając jedynie dwa punkty! O dziwo w pięciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych Dortmund zanotował dwa zwycięstwa (3:0 z Hamburgiem i 2:1 z Augsburgiem), ale w następnych kolejakch dał się pokonać beniaminkom (4:2 z Hannoverem i 2:1 ze Stuttgartem). Mający ogromny spadek formy Dortmund jednak potrafił strzelić co najmniej jedną bramkę w dziesięciu ostatnich spotkaniach, ale też w każdym z ośmiu ostatnich bramkę tracił, a w ostatnich sześciu - tracił co najmniej dwa gole. W sobotę nie zagrają: Aubameyang (tutaj trener Bosz będzie miał problem, bo kontuzjowany jest też napastnik Isak) - a więc duże osłabienie. W pierwszej jedenastce nie wyjdzie też pierwszy bramkarz - Burki (uraz głowy), nie zagra Piszczek, Durm, Reus, Rode, a więc lista jest długa.
PODSUMOWANIE: W zespole gości źle się dzieje. Podejrzewam, że atmosfera w szatni także nie jest ciekawa, trener jest świadomy, że jego posada jest poważnie zagrożona i ogólnie nastroje nie są dobre, szczególnie po feralnym spotkaniu z Schalke. Myślę, że wykorzysta to zespół gospodarzy, tak jak poważne braki kadrowe i atut własnego boiska - wygrywając to spotkanie. Przewiduję też BTTS, oczywiście bardzo możliwy over, bo 77% spotkań gospodarzy i 85% spotkań gości kończy się wynikiem minimum trzy-bramkowym, ale stawiam na &quot;czystą jedynkę&quot;.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16 :00
Spotkanie: Watford-Totenham
Typ: 2
Kurs:
1.71
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
typuje dzis na Totenham, moim zdaniem to drużyna klasę wyższa od Watford.
Do tego maja zapewniony awans z w Lidze Mistrzów nawet z pierwszego miejsca jeśli nie przegrają we środę z Apoelem.
Więc tu wyjdą po 3 pkt nastawieni bojowo.
Poza tym muszą złapać serię zwycięstw po zamule z Arsenalem i Leicester. Dwaj najbliżsi rywale mogą im te zwycięstwa zapewnić ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 20:00
Spotkanie: Xu - Lines
Typ: Xu(-1.5 frame)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

XU w pierwszej rundzie UK ograł Davisa, czyli snookerzyste o dwie klasy wyżej niż Peter Lines. Zagrał świetny mecz, wytrzymał do końca emocje, jedna setka plus 5x ponad 60 brejk - świetny wynik. Jeżeli to powtórzy to bez problemu odprawi Petera Linesa. Lines też w deciderze odprawił faworyta meczu Zhou Yuelonga, który zdecydowanie ostatnio ma wielką zniżkę formy. Anglik nie wbił żadnej 50tki przez 11 partii i wygrał mecz, rzadko spotykane, ale tylko pokazuje to mizerny poziom pojedynku. Pomimo wyrównanych kursów faworyt jest jasny i klarowny w tym meczu.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 2o:00
Spotkanie Monaco-Angers
Typ: bts
Kurs 1.75
Buk Totolotek
Analiza: 16 kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej , ekipa Monaco na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Angers. Gospodarze na chwilę obecną zajmują 4 miejsce w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 29 punktów na swoim koncie, do lidera PSG tracą już 12 punktów, moim zdaniem walkęo mistrza kraju już przegrali pomimo tego że zostało jeszcze wiele kolejek do końca sezonu. Monaco jednak gra słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, odpadło już w Ligi Mistrzów i w ostatnich spotkaniach ligowych byli w stanie zdobyć zaledwie 1 punkt, jak na drużynę która ma walczyć o 1 miejsce w lidze jest to zdecydowanie za mało. Goście natomiast w tym momencie mają na swoim koncie zaledwie 14 oczek, pomimo iż przegrali tylko 5 spotkań w tym sezonie , jednak ich problemem jest za duża ilośc spotkań zremisowanych , których mają na koncie aż 8 . Wynik jest bardzo słaby bowiem Angers na chwilę obecną zajmuję przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji . Myslę że w tym meczu od samego początku to gospodarze powinni poszukać akcji ofensywnych tym bardziej iż mają już tylko spotkania na podwórku ligowym , powinni być skoncentrowani aby punktować , szczególnie w spotkaniach na własnym stadionie. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy , ale myślę że obie ekipy strzelą tutaj bramki, stawiam na wynik 2:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18.30
Spotkanie: Schalke 04 - FC Koln
Typ: (handicap 0-1 ) wygra Schalke
Kurs: 2,05
Bukmacher: ForBet

Analiza:
Witam !
Na sobotnie mecze z pośród wielu wybrałem mecz pomiędzy ekipą Schalke a ekipą Koln. Po ostatnim spotkaniu Schalke z druzyną Borussii Dortmund jestem pod wielkim wrażeniem drużyny Schalke bo podnieść się z wyniku 0-4 do wyniku 4-4 i to z Borussią to nie lada wyczyn a nie wiele by brakowało a Schalke ten pamiętny mecz by wygrało. Dziwi mnie ostatnio postawa Borussii , chyba coś niedobrego dzieje się w tym zespole , w lidze mistrzów żadnej wygranej tylko 2 punkty ,w bundeslidze od sześciu kolejek bez zwycięstwa ale nie o Borussii miałem pisać .
Jak wspomniałem Schalke zrobiło ogromne wrażenie na mnie i zdecydowałem się na typ z handicapem bo jutro grają u siebie z ostatnią drużyną w tabeli i mają ogromną szansę na zwycięstwo bo goście w tym sezonie bardzo rozczarowują , żadnego zwycięstwa i tylko 4 strzelone bramki w trzynastu spotkaniach to koszmarny wynik i też sądzę , że jesli ekipa Schalke potrafiła tak zagrać w Dortmundzie to u siebie powinni roznieść rywali a w szczególności takiego przeciwnika jakim jest Koln . Schalke obecnie na trzecim miejscu w tabeli ze stratą do pierwszego Bayernu pięciu punktów z bilansem bramek 20-14 i może nie są aż tak bramkostrzelnym zespołem to myślę , że jutro poprawią te statystyki i zdobędą kilka bramek. Mają o co grać bo jutro Lipsk jedzie do Hoffenheim na trudny teren i możliwe , że zgubią punkty a to szansa dla Schalke na wskoczenie na drugą pozycję w tabeli .
W drużynie gości wielu nieobecnych :
ABSENCJE




    • Kontuzja
      J. Hector

    • M. Höger

    • D. Heintz

    • M. Risse

    • S. Zoller

    • L. Bittencourt

    • João Queirós

    • D. Maroh

    • C. Clemens

    • J. Córdoba

Schalke będzie miało na pewno wiele sytuacji bramkowych z których powinny paść bramki. Chciałem dać większy handicap 0-2 ale wybiorę bezpieczniejszy wariant z 0-1 bo nigdy nie wiadomo jak się potoczy spotkanie , może akurat bramkarz gości mieć mecz życia a może gospodarze pogardzą brakiem skuteczności , tak naprawdę nie wiadomo . Jutro się wszystko okaże . To mój typ i nie musisz się z nim zgadzać bo każdy ma swoje zdanie . Powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando - Golden State
Typ: 1/2 (połowa/koniec)
Kurs: 5.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dzisiaj znowu wybrałem mój ulubiony typ w NBA czyli połowa/koniec. Ostatnio zabrakło niewiele bo Goldeni przegrali połowę i wygrali cały mecz, tyle że po dogrywce. Dzisiaj mam nadzieję że los się odmieni i będzie inaczej. Orlando u siebie jest silną drużyną, zdobywa dużo punktów i mają kim grać. Każda drużyna przeciwko Goldenom wychodzi w bojowym nastawieniu i często do przerwy prowadzi, jednak na koniec mistrzowie pokazują swoją klasę i wygrywają mecze, nawet różnicą 20 pkt. Mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie i pierwszą połowę wygrają Magicy ale mecz już wygrają Warriorsi. Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: WBA vs Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 2.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnio ich dałem i mnie zawiedli a prowadzili 2:0... no cóż.. drugi raz składów nie bede analizował bo przez 4dni nic sie nie zmieniło.. jedynie mogę opisać crystal palace...Ostatnie miejsce w tabeli.. ostatnio coś tam zaczęli grać teoretycznie ale nadal daleko od ideału a raczej od przyzwoitości.. Składu nie mają złego ale czegoś tu brakuje... Bramkarz doswiadczony Hennesey z Walii.. Boki obrony dla mnie są słabym punktem i WBA moze spokojnie jutro skrzydłami wjeżdzać.. Schlupp i Ward to zawdonicy na rezerwe w miarę okej ale nie do 1 składu.. srodek obrony akurat dobry na papierze.. Sakho który doping ma kapitalny ???? i obok tomkins takze dobry gracz doświadczony... Pomoc to dla mnie dobry Cabaye a reszta? Townsed zawodnik który kiedys zaistnial.. szybki i tylko tyle.. taki angielski przybecki.. na drugim skrzydle młody talent z Cheslea Loftus Cheek.. coś tam gra ale na razie na Premier League nie starcza.. Na ataku Benteke.. kiedyś dobry kocur na ataku wielki silny.. po transferze do Liverpoolu nagle ze znakomitego gracza spadł do średniaka.. jeszcze Zaha ktory niby ma to coś ale stabilizacja formy u niego ? NIE MA JEJ w sumie... Ławka przeciętna.. na wyjzdach 1remis 6porażek 0:13 stosunek bramek.. tyle.. pewna 1..
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Termalica
Typ: X2
Kurs: 1.81
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Nie wierzę w umiejętności trenerskie Mariusza Lewandowskiego. Nie pasuje na trenera, w sumie nie wiem dlaczego. Za każdym razem gdy kamera kierowała się na Lewandowskiego podczas meczu pucharu Polski widziałem jakiegoś misia siedzącego na ławce i robiącego za … klauna (może trochę zbyt drastycznie). Nie wiem, nie ten wygląd, nie ta charyzma, nie ta postura, nie ten ubiór, nie takie wypowiedzi, nie taka taktyka – taki „cycu” na ławce trenerskiej.
Bartoszek fajnie poukładał grę Korony, teraz podobnie wygląda sytuacja z Termalicą. Od sześciu meczów bez porażki. Drużyna grająca zawsze do końca i o dziwo często strzelająca bramki w ostatnich nawet nie minutach co sekundach meczu.
Uważam że gra Zagłębia jest/była zbyt zależna od Starzyńskiego. Mniej więcej od kontuzji tego zawodnika zaczęła się seria bez zwycięstwa Zagłębia. Musiałby Lewandowski znaleźć jakieś antidotum na środek pola tak by ktoś godnie zastąpił Starzyńskiego. Czy znajdzie jakieś rozwiązanie? Nie, gdyż tak jak napisałem w pierwszych zdaniach – uważam że to nie jest dobra osoba na trenera. Powiem więcej – przypomina mi Świerczewskiego gdy ten prowadził ŁKS, krzyczącego z ławki: „tam, na chaos, teraz, już nie ma czasu, na chaos”. Wcale bym się nie zdziwił takim okrzykom z ławki nowego trenera Zagłębia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia
Godzina: 14:00

Spotkanie: Tappara - Lukko
Typ: 1/1 (pierwsza tercja - mecz)
Kurs: 2.95

Bukmacher: LVBET
Dzisiejszy typ z Rosji siadł lekko. Trochę żałuje iż nie postawiłem wygranej CSKA w każdej tercji po 4.95, ale początek miesiąca zawsze asekuracyjnie... Na jutro proponuje typ z identycznym kursem jak dzisiaj. W Finlandzkiej lidze hokeja drużyny grają dzisiaj jak i jutro więc intensywność jest bardzo duża, zwłaszcza jeśli dochodzi gra w europejskich pucharach... Tappara niestety odpadła z Ligi Mistrzów, mam nadzieję, że na pocieszenie powalczą o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej. Duże znaczenie jutro mogą mieć dzisiejsze spotkania. Tappara rozgrywała mecz na wyjeździe gdzie bez problemu ograła zespół Hemeenliny 2:5, zaś Lukko u siebie męczyło się ze słabym Sportem, przez co musieli jeszcze grać dogrywkę i mam nadzieję, że ten ciężki mecz da jutro o sobie znać. Ostatnie pięć meczy jutrzejszych gospodarzy to dzisiejsze zwycięstwo gdzie się przełamali po uprzednio czterech przegranych meczach (2 po dogrywce i 2 w reg. czasie gry). Warto podkreślić, że rywale byli z najwyższej półki. Karpat, TPS Turku, Helsinki i Assat to bardzo mocni rywale z którymi kolejno przyszło się mierzyć jutrzejszym gospodarzom. Lukko też nie zachwyca, dostali u siebie od słabiutkiego Kookoo i Saipy oraz podobnie jak Tappara od Assat. Przejdźmy do statystyk. Tappara trzecie miejsce (ale łączyli grę w lidze z LM) , goście na piątej pozycji. Lista H2H jest ogromna, zespoły grają od 20 lat ze sobą, ale goście rzadko wywożą jakiekolwiek punkty. Tappara jest zespołem o klasę wyższym. Zeszły rok to pierwsze miejsce Tappary ze 127 punktami, goście 12 miejsce - 71 punktów. Jeszcze rok wcześniej pozycja 3 i 6 , i 3 lata temu 2 i 3. Ostatnie dwa mecze Tappary u siebie bez zwycięstwa z Lukko i tutaj będę musiał liczyć na przełamanie gospodarzy. Mimo wszystko jeszcze wcześniejsze mecze to pięć wygranych Tappary pod rząd. Sumując liczę na 1:0 lub 2:0 po pierwszej tercji i pewną wygraną gospodarzy.
✅ 195
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ath. Bilbao - Real Madryt
Typ: Powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W sobotę o godzinie 20:45 będziemy świadkami ciekawego meczu, gdzie drużyna z Bilbao podejmę u siebie Królewskich faworytem tego spotkania są zapewne goście jednak oni póki co formą nie imponują, co to samo można powiedzieć o gospodarzach. Real Madryt męczył się w ostatnim ligowym meczu z Malagą, a Ath. Bilbao zremisowało na wyjeździe z La Corunią. Moim zdaniem obie ekipy mają sobie coś do udowodnienia Baskowie grają u siebie, a Real musi gonić Barcelone. Ja tutaj gram rzuty rożne, bo wiem jak te zespoły potrafią nabijać kornery, grają ofensywny futbol i mam nadzieję, że przełoży się to na rzuty rożne, a więc typ polecam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jarosław - Nowosybirsk
Typ: Petri Kontiola strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 3,30 fortuna
O meczu:
No w końcu się Kaprizov przełamał i przerwał przy tym moją &#39;czerwoną&#39; passę. Dałem mu szansę i mnie nie zawiódł ???? W taki razie na dzisiaj też mam zawodnika czekającego na gola od 5 spotkań. Dam mu szanse na przełamanie. W obecnym sezonie zdobył dla Jarosławia 10 goli i tyle samo asyst. Więcej goli ma jedynie Apalkov. W meczach bezpośrednich pada zazwyczaj sporo bramek. Liczę, że jedną z nich zdobędzie Kontiola. Powodzenia!
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg - Vegas
Typ: over 5,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przeglądając mecze dziś w nocy wpadł mi jeden mecz który traktuje jako danie główne dzisiejsej uczty jaką jest liga NHL.
Pójdę w kierunku bramek w meczu Winnipeg Jets i Vegas Golden Knights. Poniekąd można nazwać ten pojedynek mianem hitu tej serii gier. V-ce lider Zachodu kontra 5 ekipa tej samej konferencji, obie drużyny że średnią ponad 5,5 gola na mecz a jeszcze lepiej to wygląda jeśli chodzi o gospodarzy - 6,7 gola na mecz, Vegas - 6,3 w roli przyjezdnych.
Winnipeg gra bardzo fajny hokej, fajnie w ich grze działają praktycznie wszystkie linie, ofensywe trzymają Mark Scheifele, jeden z lepszych rookie z zeszłego sezomu Patrick Laine do spółki z Ehlersem, a w calej układane Byfuglien zapewnia spokój w obronie
Vegas od początku weszli do ligi z przytupem robiąc bilans 8-1-0 jakiego nie miała wcześniej żadna inna drużyna w historii. Kontuzje 3 bramkarzy spowodowały lekki zjazd w tabeli konferencji bo zanim ograł się na taflach 24-letni Lagace którego występ w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, a w hierarchi bramkarzy jest on brany pod uwagę jako 4 bramkarz ! (ciekawstką jest informacja, że kadrę bramkarzy Vegas uzupełnił ostatnio 18-letni Czech który na chwile obecną notowany jest jako szósty bramkarz)
Goalie hokeistów z Nevady z bilansem 5-5-1, średnią 3.65 którą zredukował z ponad 4,5 co poniekąd można ujać jako &quot;ręcznik w bramce&quot;. W Vegas początkowo myślałem, że gwiazdą VGK będzie Fleury ściągniety z Piitsburgha, ale tą role moim zdaniem przejął Audy-Marchessault który przewodzi w kanadyjce drużyny Vegas, a jest w top3 strzelców obok Williama Karlssona oraz James&#39;a Neal&#39;a
Trener Paul Matrice desygnuje dziś do gry poraz 21 w tym sezonie Connor&#39;a Hellebuycka który ma kapitalny sezon w berwach Jets 13-2-3 rekord, 2.35 gola na mecz i .926% strzałów.
The total has gone OVER in 12 of Las Vegas&#39;s last 17 games
The total has gone OVER in 4 of Las Vegas&#39;s last 5 games on the road
The total has gone OVER in 7 of Winnipeg&#39;s last 9 games at home
ale jest też i seria &quot;The total has gone UNDER in 4 of Winnipeg&#39;s last 5 games&quot; którą pasowałoby przerwać w meczu o 2:00 w Bell MTS Place.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
honduras5 38

honduras5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nice - Metz
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: forbet
Analiza: Kurs nie powala i idę trochę na łatwiznę chyba z tym typem ale nie widzę tutaj punktu zaczepienia w kierunku drużyny gości. Ich forma jest fatalna i nic nie wskazuje na jakieś przełamanie. Nice w zeszłym sezonie czołowa drużyna w tym zupełnie bez błysku i dopiero 14 lokata choć potencjał na pewno mają na górną część tabeli. Ich gra zaczęła już nieźle wyglądać w meczu z Lazio w PE 2 listopada choć przegrali to zagrali naprawdę dobre spotkanie. Od tego momentu mają bilans 3-1-1. Warto dodać że ta jedna porażka nastąpiła z rozpędzonym Lyonem. W ostatniej kolejce pokazali też pazur odwracając losy meczu w ostatnich 10 minutach. To na pewno budujące. Cóż czas zacząć marsz w górną połówkę tabeli. Rywal idealny, forma idzie w górę, brak znaczących ubytków kadrowych. Wszystko przemawia za Nice i na nich stawiam zdecydowanie.
✅ 45
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 15:30
Spotkanie ASP Promitheas - Aris Thessaloniki handicapo [0-5,5]
Typ 2
Kurs: 1,85
Bukmacher Totolotek
Analiza.Gospodarze tego spotkania zespól ASP Promitheas jest prawdziwą rewelacją początku sezonu.Obecnie zajmują oni 3 miejsce w tabeli z 11 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 5 zwycięstw i tylko 1 spotkanie przegrali.W ostatniej kolejce odnieśli wysokie wyjazdowe zwycięstwo nad Trikala 87-68.Ich przeciwnik Aris Thessaloniki to znany zespół który jednak początek sezonu niema zbyt udany i zajmuje obecnie dalekie 7 miejsce w tabeli z 9 punktami zdobytymi.W dotychczasowych pojedynkach odbnieśli 3 zwycioęstwa i również 3 spotkania przegrali.W ostatnim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Larissas Faros 71-60.Myśle że goście którzy są bardziej utytułowanym zespołem są w stanie powalczyc nawet o zwycięstwo.
11/02/17 A1
BC Aris Saloniki - Asp Promitheas 80:64
29/10/16 A1
Asp Promitheas - BC Aris Saloniki 79:89
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zawiercie - Będzin
Typ: (Suma punktów w meczu over 175.5)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Zacznę od drużyna Zawiercia dwa ostatnie spotkania wygrane z Katowicami w trzech setach oraz po tie-breaku z Resovia. Porazka z ONICO Warszawa i Czarnimi oraz Cuprum po tie-breaku.Porażka w trzech setach z Skra i Bydgoszcza. Te wyniki nie są złe jak na beniaminka rozgrywek. Naprawdę sobie świetnie radzą ,ale jutro zmierzą się z Będzinem ,który jest o jedną pozycję wyżej w tabeli od Zawiercia chodź punktów mają tyle samo. Zawiercie u siebie gra bardzo walecznie ,ale gładko w trzech setach u siebie jeszcze z nikim nie wygrał.
Jeśli chodzi o Będzin przegrana z Skra w trzech setach. Porażka i urwanie seta aktualnemu Mistrzowi Polski - ZAKSIE. Zwycięstwo po dobrym meczu z Bielskiem. Porażka w meczu wyjazdowym w czterech setach z Kielcami. Zwycięstwo u siebie z Espadonem po tie-breaku. Zespół coraz lepiej sobie poczyna czym jest fakt chociażby urwanie seta w Kędzierzynie. Jest wiele graczy ,którzy mogą sprawić kłopoty beniaminkowi m.in: Waliński,Ratajczak,Araujo,Jordanow,Faryna i na rozegraniu Kozub i jako libero Potera. Myślę ,że jutro Będzin nie przegra gładko w trzech setach. Miałem grać Będzin +1.5 seta po znacznie większym kursie ,ale stwierdziłem ,że zagram bezpieczniej. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 70
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dobry wieczór! Drugi dzień 18 kolejki ekstraklasy skończy się pojedynkiem beniaminka z aktualnym mistrzem Polski. Faworytem jak można się było spodziewać jest zespół gości. Zaskakujące jest dla mnie podejście bukmacherów, którzy oferują całkiem atrakcyjne kursy na zwycięstwo Legii. Domyślam się, że wpływać na to mogą dwa czynniki. Po pierwsze, wtorkowy mecz z Drutexem i mniej czasu w porównaniu do rywali na regenerację. Na uwadze trzeba mieć jednak to, że w pucharowym spotkaniu trener Jozak nie wystawił najsilniejszej jedenastki a raczej rotował składem ponieważ szanse dostali zmiennicy. Drugim powodem takiego poziomu kursów jest porażka w ostatnim ligowym spotkaniu z Koroną Kielce. Warto zauważyć, że w trakcie tego spotkania było mnóstwo kontrowersji na temat prawidłowości zdobytych przez Koronę goli, abstrahując od tego warszawianie w Kielcach rozegrali na prawdę solidne spotkanie. Sadzę, że coraz bardziej istotniejszą rolę w zespole ze stolicy będą odgrywali Pasquato oraz Hildeberto, obaj pokazali już pojedynczymi zagraniami, że mają olbrzymi potencjał. Jedynym martwiącym aspktem gry Legii jest ich postawa w obronie, w trakcie dwóch opisanych wyżej spotkań stracili aż cztery gole.... Porównując jednak obronę wojskowych do jutrzejszego rywala, drużyny z Nowego Sącza nie można im niczego zarzucić. Podopieczni trenera Mroczkowskiego w ostatnim spotkaniu z Arką Gdynia stracili aż pięć bramek, dorzucając do tego informację, że Sandecja ostatnie zwycięstwo odniosła 17 września mamy jasne symptomy kryzysu wśród jutrzejszych gospodarzy. W mojej opinii jutro w zespole Legii możemy zobaczyć znowu kilku zawodników, których nie oglądamy w pełnym wymiarze w każdym meczu między innymi mam na myśli A. Sadiku, ponieważ jest to idealna okazja do podreperowania wyników strzeleckich, zadbania o morale zespołu, a także przypomnienia o swojej obecności i aspiracjach w zespole.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Lille – Toulouse
Typ: over 2.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Lille to jest dopiero porąbana ekipa w tym sezonie, już wiele razy tutaj pisałem o tym co tutaj się dzieje nie będę tego powtarzał. Dziś znowu na ławce zabraknie najprawdopodobniej zawieszonego Bielsy, czy to ulga dla tych graczy czy strata tego nikt nie wie, jedno jest pewne wyniki są dużo poniżej oczekiwań i chcą tego Pana zwolnić ale trzeba sporo kasy w takich ruch włożyć.
Tak wiec dalej idą w te szalone pomysły bo nie da się ukryć samo zatrudnienie Bielsy już taki zalążkiem szaleństwa było bo każdy wie jaki temperament ma ten trener, który dodatkowo ma robić wyniki tak młodym składem (z top lig Lille ma najmniejszą średnią wieku kadry ). Wiemy też jaki styl pracy, taktykę ma Argentyńczyk – wysoki pressing, atak, szybka piłka i ogólnie bieganie przez 90 minut na najwyższych obrotach i jak na razie fizycznie źle ta młodzież nie wygląda. Jednak brakuje im zdecydowanie doświadczenia i tak na naprawdę co mecz oglądamy Lille całkiem inne. Z nowym trenerami bo zespół jest pod opieką czterech gości dostali z Montpellier 3:0 gdzie mecz zakończył się już po 31 minutach bo po takim czasie na tablicy wyników był ten wynik.
Po czym uwaga przychodzi mecz z Lyonem będącym w wyśmienitej formie, do tego na wyjeździe i wygrywają 1:2 – cuda po prostu, mieli mega szczęście bo Lyon cisnął tylko nie potrafił trafić min. z karnego ale to było to typowe Lille z tego sezonu czyli nie ma wybijana piłki na hura i kilka takich przykładów 13 minut idiotyczna strata przy wyprowadzeniu piłki i świetna akcja Lyonu, za chwilę młodzi którzy mają fantazję w ataku robią świetną akcje na 0:1, kolejna strata przy wyprowadzeniu i bramka na 1:1, karny dla Lyonu to uwaga żadna nowość źle wyprowadzona piłka tutaj opisuje tylko ten jeden mecz a tak jest co tydzień. Kolejny przykłady wygrywając 3:1 ze świetnym w defensywie St. Etienne po czym jadą do Amines i dostają w łep 3:0 – człowiek tego nie ogarnia.
Jak ja to dziś widzę będą chcieli iść za ciosem bo mocno ich podublowało to zwycięstwo z Lyonem, radość była ogromna, jeśli dziś ma nie być znowu Bielsy na ławce to czuje że te chłopaki będą gryźć trawę by pokazać że problemem jest ten trener i albo zespół zagra swoje a ma fantazję w tym by atakować przez 90 minut bo to przychodzi łatwiej niż dyscyplina taktyczna co sprawić może ze zrobią autostradę do swojej bramki.
Tutaj o rywalu za wiele nie trzeba pisać bo kluczem jest Lille i jego postawa, na pewno goście w kryzysie bez zwycięstwa od pięciu spotkań a więc czuje że tutaj za bardzo wyniku nie będą bronić, a to pomoże. Co jeszcze jednego kursy cały czas wysokie w meczach Lille na bramki i jak w to się będą dalej bawił.
⛔ 100
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Hoffenhaim- RB Lipsk
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tak jak przewidziałem Juve dało rady z tym, że z bramkami już nie trafiłem ???? Dziś na tapetę znów biorę tzw underdoga jakim jest Hoffenhaim w meczu z Lipskiem i teraz wytłumaczę dlaczego taki typ. Po pierwsze i najważniejsze to, to ze Lipsk w środę gra bardzo ważny mecz w lidze mistrzów z Besiktasem który musza wygrać jeśli marzą o awansie (Porto nie może wygrać swojego meczu z Monaco). Po drugie Hoffenhaim to nie jest jakaś drużyna do bicia z którą będzie łatwo, potrafili wygrać z Schalke czy Bayernem wiec czemu nie mieli by dać rady drużynie która myślami będzie przy innym meczu. Po trzecie Lipsk na wyjeździe w Bundeslidze nie jest jakąś potęgą i legitymuje się bilansem 3-1-3. Tak wiec przy takim kursie warto zaryzykować a dla bardziej ostrożnych polecam 1x z kursem 1,74
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 56

seerees

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - KeSPA Cup
Godzina: 9:00
Spotkanie: Longzhu vs. kt Rolster
Typ: Longzhu (-1,5)
Kurs: 2.35
Bukmacher: STS.pl
Analiza:
Jest to moja pierwsza analiza na tym portalu, ale myślę, że w aspekcie esportowym mogę trochę powiedzieć. KeSPA Cup na ogół przez koreańskie formację jest traktowane z małym przymknięciem oka. Jest to raczej turniej między sezonowy, który pozwala sprawdzić formę graczy przed podjęciem ewentualnych decyzji. Pokazała nam to przeciętna dyspozycja Samsung i SK Telecom T1, którzy popełniali o wiele więcej błędów, niż w regularnych rozgrywkach LCK. Ta zasada nie dotyczy się jednak Longzhu, które po blamażu na Mistrzostwach Świata ma niesamowity głód zwycięstw. Pokazali to w obu poprzednich spotkaniach, gdzie zdecydowanie rozbili swoich rywali. Jeszcze większy głód posiada Peanut, który chce udowodnić, że jest najlepszym leśnikiem na świecie, ale nie potrafił się do końca dograć z SKT. We wczorajszym półfinale grał niesamowicie dobrze.
To różnica w lesie jest w tym momencie kluczowym faktorem. Peanut ma to, czego brakowało mu w SKT, czyli agresywnego mid-lanera. PawN pokazał już na tym turnieju, że preferuje raczej pasywniejszy styl gry do zbudowania pierwszego przedmiotu. Bdd i Peanut powinni to wykorzystać i od pierwszych minut gier budować przewagę nad Scorem i Pawnem. Zależnie od wybranych picków ta przewaga, będzie przenoszona, albo na Khana, albo na Praya. kt jest w finale, gdyż mogli sobie pozwolić na spokojniejszy early game przeciwko Samsung. W meczu na Longzhu takiej możliwości nie dostaną. Pozwalam sobie zostawić margines błędu jednej mapy, gdyby coś poszło nie pomyśli Longzhu, ale myślę, że wynik 3-1 jest, jak najbardziej realny.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom