>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie - Lech
Typ: Nielsen strzeli gola
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przedostatnie w tabeli Podbeskidzie podejmuje aktualnego mistrza, który goni czołówkę - Lecha. Tutaj nie widzę innego rozwiązania, niż wygrana gości. Gospodarze ostatni mecz grali bardzo słabo. Niepotrzebne faule i jeszcze w takich miejscach, gdzie zakończyło się to wykluczeniami 2 swoich zawodników. Co prawda dziś nie zagra tylko Kato, ponieważ wykluczeni zawodnicy otrzymali po dwie żółte kartki (razem z Sokołowskim) a limit kartek przekroczył Japończyk, ale dalej drużyna z Bielska jest słabsza i o to o wiele od rywala. Gospodarze rozpaczliwie będą walczyć o punkty, by piąć się w tabeli, a goście również, ale by walczyć o ewentualnego mistrza. Lech ma do wyrównania rachunki z &quot;Góralami&quot; bo ostatnio przegrali u siebie. Wiadomo, że gospodarze grają prostą piłkę i bardziej siłową od gości. O dziwo informacje jakie dochodzą z Bielska są takie, że murawa jest bardzo dobrze przygotowana, co premiuje Lecha. Dla Lecha stratą jest absencja Trałki i Linettego, który świetnie ostatnio zagrał z Termalicą, ale... Lech ma obecnie bardzo wyrównany skład, w którym Urban tchnął piłkarzy do ostrej rywalizacji. Braki będą zastąpione solidnym Jevticiem oraz błyskotliwym Gajosem, więc nie będzie tu widać braków. Chcę jednak podkreślić rewelacyjny start napastników w otwarciu rundy. Nielsen, który zapowiadany był na bombę transferową zagrał z Termalicą bardzo solidnie, strzelając bardzo ładnego gola, ale jeszcze lepiej zaprezentował się jego teoretyczny zmiennik, czyli Kownacki. Obecnie o miejsce w składzie muszą oni rywalizować i widać, przynajmniej po tym jednym meczu, że dla Kownasia bardzo się przysłużył transfer Duńczyka. Stawiam jednak, że dziś gola strzeli Nielsen, bo po meczu z Termalicą widać, że potrafi grać, a w momencie, gdy depcze po piętach mu młodzik, musi pokazać swój kunszt. Szczególnie, że na razie pierwszy plac ma zapewniony, a więc wszystko zależy od niego. W spotkaniu z bardzo słabym Podbeskidziem goście powinni strzelić kilka bramek, jeśli Podbeskidzie zagra tak, jak gra do tej pory.
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Betis Sevilla - Sporting Gijon
Typ: powyżej 14 rzutów rożnych
Kurs: 11
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam bardzo serdecznie. Na dziś wybrałem mecz z 25 kolejki hiszpańskiej Primera Division. Na przeciw siebie wyjdą dwie równorzędne drużyny czyli Real Betis i Sporting Gijon . Faworyta ciężko wskazac bo jedni jak i drudzy są blisko strefy spadkowej . Moim zdaniem będzie to bardzo szalony i zacięty mecz dlatego proponuję grać na over cornerów. Mój zakład wydaję się być szalony ale jest realny . Powyżej 14 rr już w zeszłym roku weszło w ich meczu i myślę, że dzisiaj zobaczymy podobny mecz. Obie drużyny mają o co grać więc determinacji do zwycięstwa nie zabraknie bo oba kluby wiedzą , że strefa spadkowa jest blisko . Jak dla mnie to typ ten warty do zagrania po takim kursie ale nie przesadzać z budżetem . Życzę powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Nieciecza - Cracovia
Typ: over 2,5
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Jest to mecz dwóch drużyn które lubią grać ofensywną piłkę, więc powinno dziś paść dużo bramek. Termalica mimo ostatniej wysokiej porażki z Lechem, przez większość meczu prezentowała się naprawdę dobrze, momentami będąc nawet lepszym zespołem. Poza tym że strzelili dwie bramki mieli jeszcze kilka okazji do powiększenia swojego dorobku. Nawet gdy odrobili dwubramkową stratę, cały czas dążyli do strzelenia kolejnego gola. Biorąc pod uwagę to, że grają dzisiaj z Cracovią, w meczach której pada najwięcej bramek (aż 76 w 22 meczach), spodziewam się że również dzisiaj piłkarze trochę postrzelają. Po ostatnim meczu drużyny z Krakowa widać że utrzymali dyspozycję z jesieni, myślę że zobaczymy dziś dobry mecz z dużą ilością bramek. Pozdrawiam
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica-Cracovia
Typ: 2 handicap 1:0
Kurs: 4.54
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
A wiec dzisiaj biore pod lupe spotkanie czwartej od dołu tabeli Termaliki z czwartą od góry Cracovią.Dlaczego typuje Cracovie hmmm dlatego że ostatnim meczem mnie zaimponowali swoją grą bardzo ładna wymiana piłek i 3:0 z Górnikiem to najniższy wymiar kary.Z kolei Termalica przegrała z Lechem aż 5:2 gdzie do połowy było 2:2 i grali jak równy z równym.Cracovia walczy o top 3 dlatego dzisiejszy mecz powinni wygrać.Szanse jak dla mnie 50/50.Powodzenia niech wygra lepszy!
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja
Bursaspor - Fenerbahce
Godz: 18:00
Typ: 2
Kurs: 1,8
Buk: bet365
Analiza:
W 22 kolejce tureckiej Super Lig zmierzą się ze sobą ekipy Bursaspor i Fenerbahce Stambuł. Faworytem u bukmacherów są goście, ale kurs przez nich wystawiony uważam, ze spore value i zamierzam z niego skorzystać. Gospodarze z dorobkiem 25 oczek zajmuja 15 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 49 punktów i są na pozycji lidera. Piłkarze Bursaspor prezentują niestabilną formę, bowiem w 3 ostatnich meczach zdobywając 4 punkty, najpierw pokonali na wyjeździe Gaziantepspor 3-2, następnie zremisowali na własnym stadionie 3-3 z Basaksehir, a w poprzedniej rundzie zostali ograni w Ankarze przez Genclerbirligi 2-0. Przed własną publicznością grają bez kompromisowo i mają bilans 5-1-5, co daje im 12 lokatę. Natomiast zawodnicy Fenerbahce jak zwykle mają nadzieję na wywalczenie mistrzowskiego tytułu. Wyjątkowo w tym sezonie liczą się praktycznie tylko 2 kluby, gdyż obrońca tytułu, czyli Galatasaray zdecydowanie zawodzi. Jednak będący tuż za Fenerbahce Besiktas ma tylko oczko straty, ale również ma o 1 spotkanie rozegrane mniej. Zatem goście nie mogą sobie w żadnym razie pozwolić dzisiaj na potknięcie, jakie przytrafiło im się w poprzednim, wyjazdowym meczu przeciwko Antalyaspor, kiedy to przegrali 2-4. W zeszłej rundzie ponownie zanotowali jednak 3 punkty, ogrywając u siebie Kasimpasę 3-1. W delegacjach mają niezły stosunek 6-2-2. Biorąc pd uwagę potencjał oby dwu drużyn oraz ich cele, spodziewam się zwycięstwa ekipy gości.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 20.00
Spotkanie: Angers - Montpellier
typ: 1 (-1 azjan)
kurs: 6.3 --&gt; 5.0
bukmacher: unibet
analiza:
Liczę dziś na przełamanie gospodarzy, którzy o ostatnich meczach pewnie będą chcieli szybko zapomnieć. Przegrali 4 z ostatnich pięciu spotkań. Warto wspomnieć, że ten jedyny mecz wygrali na własnym stadionie i to nie z byle kim, bo z Monaco (3-0), więc dziś liczę na podobny rezultat. Angers dość długi czas było w czołówce tabeli, lecz ostatnie wpadki spowodowały spadek na 8 miejsce. Szczerze mówiąc nawet 8 miejcce dla nich to niezły wynik, ale w Ligue 1 jest taki ścisk, że w przypadku dzisiejszej wygranej mogą przesunąć się nawet na 5 pozycję. Z zawodników, którzy dziś nie zagrają w ekipie gospodarzy to m.in. Sissoko.
Montpellier natomiast gra bardzo w kratkę. Plasują się na 16 miejscu z przewagą 2 oczek nad strefą spadkową. W ostatniej kolejce co prawda wygrali 2-0, ale było to na własnym stadionie. Na wyjazdach spisują się kiepsko z dwoma wygranymi na 12 spotkań. Mój typ na dziś to 2-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Francja 1
Godzina 17:00
PSG - Reims
Over 4.5 gola
4.00
Unibet

Na dzisiaj wybrałem bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie w ekstraklasie francuskiej. W 27 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą lider rozgrywek Paris SG i ekipa Reims, która plasuje się dopiero na 17 pozycji w tabeli. Typuję w tym pojedynku na over 4.5 gola. Po pierwsze oba zespoły dzieli ogromna różnica klas. PSG z dużą przewagą lideruje w lidze, w LM pokonała kilka dni temu Chelsea i są na dobrej drodze aby awansować do ćwierćfinału tych rozgrywek. Reims z kolei walczy o życie, grozi im widmo spadku z ligi. Po drugie PSG w tym sezonie zaliczyło już kilka bardzo wysokich wyników. Zanotowali 6 razy over 4.5 gola między innymi 5:1 z Angers, 5:1 z Lyonem czy 4:1 z Troyes. PSG jest na swoim boisku piekielnie mocne i po ostatnim wyjazdowym remisie z Lillie 0:0, dzisiaj moim zdaniem przed własną publiką rozjadą przyjezdnych 5:1. Mój typ to over 4.5 gola.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Greyhounds - wyścigi psów
Newcastle, 480m flat, A3
17:47 czasu polskiego
6. Fearsome Code wygra
2.67
B365
Na dziś niestety bardzo szybko, jest dość deszczowo w Anglii wiec na faworyta, kurs słaby ale ma szansę wejść. Ogólnie biega bardzo dobrze w granicach 29.00 co jak Newcastle w pierwszej dywizji to bardzo dobre wyniki. Póki co jest chyba najlepszym psem na Newcastle. Old Fort Warrior również na 2 torze bardzo szybki, zdarza mu się często walka z mym faworytem, lecz pozycja outside w tym biegu może być kluczową ze względu na przygotowanie toru.
Na torze 4 również ma szansę lecz nie wróżę tutaj przyszłości na pierwszej lokacie, choć warunki pogodowe tak jak pisałem są nie za dobre, więc sam jestem ciekaw. Forecast 6x2, 6x4.
⛔100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Siarka - Turów Zgorzelec
Typ: Under 166,5
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie lubię grać underów punktowych, ale w tym spotkaniu to wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Gospodarze po wspaniałym początku, wygrali 3 pierwsze spotkanie a później już katastrofa, 1-16. Dziś też nie wróże im zwycięstwa, nie zagra ich najlepszy gracz Gary Bell. Siarka rzuca średnio 69,5 pkt, ale dziś może być nieco gorzej bo jak już wspomniałem nie zagra ich kluczowy gracz. Turów rzuca trochę lepiej, bo ich wynik średni to 82,5. Czyli średnio obu ekip to 152, czyli musieli by rzucić 7,5 pkt ponad swoje średnie. Taka linia jest ustawiona bo buki sądzą że będzie to mecz bez obrony z dużą ilością rzutów, tak może być ale trzeba wziąć pod uwagę że są to dwie ekipy z dołu tabeli które nie posiadają jakichś wybornych strzelców. Obie drużyny popełniają sporo strat, ich gra jest rwana i nie widać tam przygotowanych akcji. Szczególnie w ekipie z Tarnobrzega, których &quot;trener&quot; powinien zająć się zupełnie czymś innym byle nie koszykówką. Liczę na słaby mecz, z dużą ilością niecelnych rzutów.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Extraliga, Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Karlovarsko - Brno
typ: Brno
kurs: 3.4
Bet365
Analiza:
Dzisiaj mój typ dotyczyć będzie czeskiej extraligi panów i pojedynku pomiędzy ekipami Karlovarsko i Brna. Pojedynek drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, gospodarze są na 3 miejscu, a goście na 4 miejscu z takim samym dorobkiem wygranych i porażek, ale gospodarze mają dwa punkty więcej. Dzisiaj moim zdaniem dojdzie do bardzo emocjonującego pojedynku, który nie powinien trwać krócej niż 3 sety dlatego mój typ główny to over setowy. Ale tez trochę grosza postawię na drużynę gości, która już raz w tym sezonie pokonała swoich przeciwników w grudniu po tiebreaku na własnym terenie. Siatkarze Brna w ostatniej kolejce napsuli sporo krwi liderowi z Czeskich Budziejowic przegrywając ostatecznie dopiero po pięciosetowym pojedynku więc dlatego dzisiaj tez wyceluję na niespodziankę w tym spotkaniu. Są to wyrównane drużyny może lekko odstające od dwóch pierwszych ekip tabeli kadrowo,dlatego też dzisiaj każdy wynik może być brany pod uwagę, ja stawiam na gości.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Alkmaar - Groningen
Typ: handi azjatycki -1.75, Alkmaar
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
4 w tabeli Alkmar podejmuje 10 Groningen.
Gospodarze 6 ostatnich meczów to same wygrane.
Pokonali 4-te Vitesse, 9 Nijmegen, Cambuur i Feyenord.
Ostatnia wygrana z 3 Heraclesem na wyjeździe aż 6-3 robi wrażenie.
Alkmaar traci do 3 w tabeli Heraclesu 1pkt.
Heracles dzisiaj gra na wyjeździe z PSV, także idealna okazja dla Alkmar,aby ich przeskoczyć w tabeli i zasiąć na 3 miejscu za PSV i Ajaxem.
Są w formie, stąd typuję, że na swoim boisku wygrają z Groningen przynajmniej 2 golami.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅165
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Chile
Godzina: 21:00
Spotkanie: O&#39;Higgins - U.Catolica
Typ: Catolica i powyzej 2.5 gola
Kurs: 2.8
Bukmacher: Expect

Catolica po niezbyt udanym starcie, czyli zremisowanym meczu z Deportes Iquique 2-2, wygrala 4 nastepne mecze:z U.Calera 4-1 (wyjazd), z S.Wanderers 4-2 (dom), z U.De Concepcion 4-2 (wyjazd) i U.Espanola 4-2 (dom).Dzieki temu uplasowala siena wysokim 2 miejscu w tabeli. O&#39;Higgins zajmuje 7 miejsce i potrafi strzelac gole na wyjezdzie.H2H: 13.09.15 U.Catolica-O&#39;Higgins 5-0.H2H: 14.05.15 U.Catolica-O&#39;Higgins 3-1.Biorac pod uwage ostatni bilans przyjednych, ilosc bramek (nie tylko z jednej = strony) oraz H2h warto zagrac mój typ
Powodzenia!
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Argentyna
Gimnasia La Plata - Olimpo Bahia Blanca
Typ:Gospodarze powyżej 2,5 gola
Kurs:4,75
Bukmacher:Expekt
Godzina:23:00

Mecz argentyńskiej Primiera Division i spotkanie drużyny Gimnasia La Plata z ekipą Olimpo Bahia Blanca.Oba zespoły zaczęły ligę inaczej ponieważ gospodarze po 3 kolejkach mają na swoim koncie już 6 punktów natomiast goście jak na razie nie ugrali choćby oczka.Dziś raczeł łatwiej nie będzie ponieważ ekipa z La Platy pokazała miejsce w szeregu mniej wymagającym rywalom wygrywając z drużyną Patronato u siebie 3-2 oraz ekipą Sarmiento Junin na wyjeździe 3 -1.Warto wspomnieć że mecze odbyły się po sobie czyli w 2 i 3 kolejce więc jak widać forma strzelecka piłkarzy Gimnasii jest optymalna.Dziś też rywal nie wydaje się wymagający choć gospodarze mają sporo rachunków do wyrównania ponieważ nie wygrali z drużyną Olimpo od 2008 roku choć same mecze obfitowały głównie w remisy.Teraz natomiast piłkarze Olimpo zaczęli bardzo słabo 0pkt 1-7 w bramkach wyniki 0-2 1-2 0-3 i raczej marna szansa aby dziś postawić się ekipie gospodarzy choć mecz może być ciekawy z tego względu iż goście na pewno będą chcieli się przełamać i coś ustrzelić powalczyć a gospodarze w obronie ja na razie grają przeciętnie i ratuje ich atak więc wynik overowy wydaje się być bardzo prawdopodobny.Ja natomiast uważam że ciekawą opcją na ten mecz mimo woli jest bet na over 2,5 gospodarzy ponieważ ostatnie dwa mecze pokazały że strzelanie bramek nie robi większego problemu ekipie Gimnasii natomiast obrona ma problem z szczelnością i zwyczajnie jedna bramka nie wystarcza a i wynik 2-1 nie jest bezpieczny i tak jak w pierwszym meczu u Siebie typuje minimum 3 bramki dla gospodarzy bo z tak słabo grającą drużyną Olimpo jest to całkiem realne a i kurs jest ciekawy.Polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom