>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.03.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. WTA Miami
Spotkanie. Jamie Hampton - Niculescu Monika
Typ. Wygra Niculescu Monika
Kurs 1.79
Bukmacher. PinnacleSports
Ciężko odgadnąć Monike czy już można na nią grać, czy to jeszcze nie to. Potrafi tak jak w Hobart zagrać dwa bardzo dobre spotkania i w kolejnym zrobić coś niewiadomego. Tak samo w Indian Wells zrobić 6:0, 6:0 z Svitoliną i w kolejnej rundzie gdzie też tak jak w Hobart spotyka się z Filipkens przy 4:4 robi podwójny i zamiast kończyć po zaliczce seta przegrywa set i kolejny mecz. Powiedzmy, że nie ma pomysłu na Filipkens, ale dziś to nie spotkanie z nią.. Obie panie lubią nawierzchnię twardy, z tym że Monika silno returnuje jak i posiada mocny serwis (jeżeli już wejdzie w formę to tak jest). Liczę na nieporadność Hampton jak z spotkaniem z Urszulą (serwis, return, break pointy/balle), a i na formę Moniki z Florianopolis (swój return, serwis, długie wymiany piłki przy linii końcowej bez zbędnego biegania przy siatce, chociaż fajnie jej to ostatnio wychodziło). Aczkolwiek typu nie polecam do &#39;grubego&#39; singla, raczej dubel/tripel.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, DANIA: Jack &amp; Jones Ligaen
Spotkanie: Kolding - Bjerringbro/Silkeborg
Godzina: 20:00
Typ: 2
Kurs: 2.9
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie będę pisał jak wszyscy, że dojdzie do ciekawego pojedynku la la la itp., bo niepotrzebnie się traci sekundy na czytanie tego czegoś. W skrócie: ostatnia kolejka rundy zasadniczej.
Bjerringbro już pogodzony raczej że odpada z LM (przegrana 6 bramkami), jadą do Barcelony najprawdopodobniej na wycieczkę, nikt chyba nie wątpi, że odrobią 6 goli. Kolding gra również w europejskich pucharach i czeka ich jeszcze jedno starcie z zespołem Presov, również na wyjeździe.
Kolding &quot;utrudnił sobie trochę&quot; :razz: sprawę przegrywając 3 dni temu z Motor 25-27. Czeka ich mecz na trudnym terenie. Presov udowodnił, że są silni u siebie (przegrał co prawda z Rhein-Neckar ale tylko 1 bramką). Oba duńskie zespoły zagrają w euro rozgrywkach w najbliższy weekend. Kolding musi utrzymać tylko 20 goli różnicy, w pierwszym spotkaniu (37-17). Piłka ręczna nie takie przypadki spotykała zwłaszcza, że nie są to zespoły z pierwszej piątki strefy europejskiej, brak skupienia itp. :grin:
Tutaj tabela Pucharu EHF:
http://www.livesports.pl/tabela/hSGGcdFI/fX4utEFT/#table;overall
W lidze Kolding ma zagwarantowane pierwsze miejsce. Mecz o nic, a Bjerringbro/Silkeborg powalczy pewnie o drugie miejsce w lidze z zespołem Skjern, które powinno zgarnąć 2 punkty z ostatnim zespołem ligi.
Tabela Dania: Jack &amp; Jones Ligaen
http://www.livesports.pl/tabela/0v9Wh0Jk/jkwZIVeJ/#table;overall
Patrząc na składy którymi najprawdopodobniej wystąpią dzisiaj, nie widzę żadnych większych osłabień, a kadrowo uważam że Bjerringbro jest lepszy.
To jest wyłącznie moje zdanie na temat tego meczu.
Pozdrawiam ????

⛔ 100
 
rivaldo777 21

rivaldo777

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej / Niemcy
Spotkanie: Eisbaren vs Hamburg (reg. time)
Godzina/Data: 19;30/20.03
Typ: 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Dnia dzisiejszego rozpoczyna się Niemczech zarówno w 1 jak i 2 lidzie faza play-off.
Wybrałem spotkanie głownego pretendenta do objecia trofeum Eisbaren i to zdecydowanie na tą drużynę dzisiaj liczę. W ostatnich ośmiu latach zdobywali 6scio krotnie mistrzostwo ligi która powiedzmy sobie szczerze stoi na dość wysokim poziomie europejskim.
Hamburg to zdecydowanie ekipa swojej tafli na 10 ostatnich spotkań na wyjeżdzie wygrali zaledwie 2 i to w dodatku z bardzo średnimi drużynami. Bezpośrednie spotkania pomiedzy tymi drużynami daje również jasno do zrozumienia że to gospodarze wychodzą zwycięsko z pojedynków.
Pozatym Eisbaren jest to zdecydowanie jedna z czołowych drużyn i odlgłe jak na tą drużyne 4 miejsce po sezonie zasadniczym wydaje się być złudne. Na swoim terenie w 1 meczu zdecydowanie bedą chcieli jako pierwsi przejąc incjatywę w batali trwającej do 4 zwycięstw.

⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Brazylia, Campeonato Paulista A1
Spotkanie: Linense Sao Paulo - Atletico Penapolense
Typ: Linense Sao Paulo
Kurs: 1,70
bet-at-home

Z dzisiejszej ubogiej oferty bukmacherskiej wybrałem spotkanie brazylijskiej Paulisty pomiedzy Linense a Atletico Penapolense. Obydwa kluby wywodzą się z największego miasta Brazyli i całej Ameryki Południowej, Sao Paulo zatem mozna ten mecz uznac za derby. Ja wieksze szanse na sukces w tym meczu daje ekipie gospodarzy. Jak dotąd w tej edycji Paulisty nie przegrali oni żadnego ligowegos potkania na własnym obiekcie. Stracili zaledwie trzy gole w pięciu spotkaniach. Mają na koncie zwycięstwo z liderującym FC Sao Paulo dwa do jednego i remis dwa do dwóch z Santosem. Drugą młodośc w zespole przezywa trzydziestodwuletni napastnik Fausto który ma już cztery bramki na swoim koncie. Co do zespołu gości to grają oni na wyjazdach jak dotąd wręcz katastrofalnie. Mają jeden z najgorszych wyjazdowych bilansów w lidze. Wygrali tylko raz pod koniec stycznia w Palmeiras a reszta spotkań zakończyła się porażkami. W meczach tych dali sobie strzelić aż trzynaście bramek. Widoczny jest znaczny spadek formy ostatnie pięc ligowych spotkań to ledwie jedna wygrana i cztery porażki. Zatem gospodarze mają realne szanse na komplet punktów.

⛔ 100
 
K 2

kristof1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM kobiet
Spotkanie: FCF Juvisy Essonne - Göteborg FC
Typ: FCF Juvisy Essonne
Kurs: 2,00
Bet-at-home

Dzisiaj odbędzie sie pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w play-offach. W 1/8 finału francuski zespół odprawiła Stabaek pokonując ich 2-1 w dwumeczu, norweska drużyna jest jedna z mocnejszych w europie. Francuski zespół jest obecnie 4 w lidze a w tamtym sezonie był 2. Rok wcześniej miał swój najlepszy w historii sezon w LM, kiedy zespół dotarł do ¼ finału. Najbardziej znana zawodniczka w ekipie gospodarzy jest kapitana Sandrine Soubeyrand, która ma ponad 225 występów dla klubu i blisko 200 występów dla reprezentacji Francji. Szwedzki zespół, nie rozegrał meczu o stawkę i lige zaczyna dopiero w Polowie kwietnia. Z zespole szwedzkim w okienku transferowym odeszła najlepsza strzelec Christen, ale zespół zakupił tez dwa nowe młode utalentowane dziewczyny Landstrom Jessice i Christine Dyngvold. Ostatni mecz towarzyski zepsuł ze Szwecji przegrał ze słabiutkim LSK. Według mnie przewaga własnego boiska, rytm meczowy, aktualna forma powinny przeważyć nad drużyna gospodarzy

✅ 100
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Liga Hokeja
Spotkanie: Cracovia - GKS Jastrzębie
Typ: under 7,5
Kurs: 1.43
Buk: Tobet
Analiza:
W pierwszym meczu finału play-off niespodziewanie na wyjeździe wygrała Cracovia ustalając stan rywalizacji na 0-1. Teraz kolej na dwa mecze na ich lodowisku. W przypadku Cracovii jest to wyraźny atut, o czym świadczą statystyki oraz wypowiedź Michała Piotrowskiego: Liczymy na naszych kibiców. W półfinale byli niesamowici, są szóstym zawodnikiem na lodzie. Fajnie, gdy hala wypełnia się po brzegi. To nas buduje, to nam pomaga.
Bezpośrednie mecze pomiędzy tymi zespołami również wskazują na przewagę Krakowian na własnym lodowisku [poza ostatnim, udupionym 3:7]. Jednak ciężko sobie wyobrazić że ten argument doprowadzi do stanu rywalizacji 3-0 przez czwartym meczem, w hali GKS-u. Dzisiejsi goście są wiceliderami sezonu zasadniczego i nieraz już pokazywali się jako bardzo mocna ekipa również na wyjazdach [np. 3-7 z Cracovią ;) ]. Ponadto w Cracovii pod znakiem zapytania stoją występy Sebastiana Witowskiego i Arona Chmielewskiego. Zwłaszcza brak Arona może być dla gospodarzy dotkliwy. Od jakiegoś czasu kontuzje leczą również Robert Kostecki i Martin Dudas.
Wstępnie skłaniałem się w tym meczu do zagrania na Cracovię, jednak braki kadrowe i mimo wszystko fakt że to raczej GKS jest faworytem całej rywalizacji sprawiły że ten mecz jeszcze odpuszczam... Jednak wertując strony buków natknąłem się na bardzo wysoką linię w Tobet :idea: under 7,5 po kursie 1.43! Cóż, bukmacher chyba zajarał się strasznie wspominanym przeze mnie dwukrotnie już wynikiem 3-7 ????
Statystyki i wyniki wyraźnie pokazują że taka linia to przesada:
Mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym 2012/13:
01.02.2013, Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3:7 (2:3, 1:3, 0:1)
11.01.2013, JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 3:2k. (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
04.12.2012, Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (1:1, 4:0, 0:1)
26.10.2012, JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 5:2 (3:2, 2:0, 0:0)
07.10.2012, Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
18.09.2012, JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
Tylko raz padł over.
5 ostatnich meczów JKH GKS Jastrzębie:
- Comarch Cracovia 2:3 (d)
- GKS Tychy 4:0 (d)
- GKS Tychy 3:2 k. (w)
- GKS Tychy 4:3 k. (w)
- GKS Tychy 5:3 (d)
5 ostatnich meczów Comarch Cracovia:
- JKH GKS Jastrzębie 3:2 (w)
- Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:1 (d)
- Ciarko PBS Bank KH Sanok 7:6 (w)
- Ciarko PBS Bank KH Sanok 1:3 (w)
- Ciarko PBS Bank KH Sanok 5:4 (d)
Ostatnie spotkania też pokazują że Cracovia we własnej hali tylko raz złamała linię 7,5, a GKS grając na wyjeździe nie zdobiła tego ani razu.
Dodatkowo dla potwierdzenia moich przewidywań na ten mecz Rafał Radziszewski o pierwszym meczu: - Takie mecze gra się od tyłu, nie myśli się aż tak bardzo o ofensywie. Wynik był na styk, więc żadna drużyna nie chciała się otworzyć. Takie są spotkania w play-offach. Gra się tak, by stracić jak najmniej bramek.
Myślę że to nie będzie otwarty pojedynek i linia 7,5 nie zostanie złamana:cool:

✅ 43
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Biegi Narciarskie - Women - Sprint Classic - Sprint Classic - Stockholm
Typ: Top 3: Mona-Liisa Malvalehto
Kurs: 4.00
Bukmacher: ToBet

Przed nami końcówka sezonu w biegach narciarskich, dziś czekają nas sprinty stylem klasycznym w Sztokholmie. Wśród faworytek do podium wymieniane są Justyna Kowalczyk plus Norweżki Marit Bjorgen, Maiken Caspersen Falla czy nawet Heidi Weng. Ja postanowiłem postawić dziś na zawodniczkę z nieco drugiego szeregu a mianowicie na Finkę Monę-Liisę Malvaletho.
Mój typ to, to, że Finka zajmie dziś miejsce na podium zawodów. Malvaletho udowodniła już w tym sezonie, że sprinty stylem klasycznym to konkurencja w której czuje się mocna, mogliśmy się przekonać o tym szczególnie w Libercu, gdzie Finka okazałą się najlepsza, na finiszu wygrywając nawet z Justyną Kowalczyk. Zresztą w sprintach stylem klasycznym patrząc od momentu powrotu do rywalizacji (ale również wcześniej) Finka notowała najlepsze rezultaty. W poprzednim sezonie była szósta w Otepaa, w tym była szósta w Drammen, a także piąta w Quebec (tam jednak miał miejsce sprint stylem dowolnym).
Jak już wspominałem głównymi faworytkami w tym biegu są Kowalczyk, Bjorgen czy Falla, trzeba jednak pamiętać, że nawet Kowalczyk, mimo, że wygrała w tym sezonie dwa sprinty i raz była druga, zdarzały jej się starty w których nawet nie było jej w finale. Patrząc również na historię występów Kowalczyk w Sztokholmie w sprincie to wychodzi na to, że nie jest to najbardziej ulubiona trasa dla Polki, w sześciu zawodach jakich tam występowała raptem raz stała na podium (2.miejsce) plus raz jeszcze była w finale (6.miejsce). Jeśli chodzi o Fallę to również jest to zawodniczka dość nierówna jeśli chodzi o sprinty, stawała w tym sezonie na podium w klasyku i dowolnym ale również zdarzało jej się nawet nie awansować do &quot;30&quot; jak np. w Lahti. Z faworytem jedynie Bjorgen wydaje się pewna do podium dziś - jeżeli bowiem Marit startuje to zawsze jest na podium (pierwsza bądź druga).
Spodziewam się więc, że dziś faworytki nie dobiegną na metę tak jak spodziewają się tego bukmacherzy, myślę, że szansę będą mieli zawodniczki, że jak to nazwę z drugiego szeregu czyli te na które mało kto stawia. Ja proponuje zagrać na Finkę Malvaletho - kurs na to, że znajdzie się dziś na podium naprawdę bardzo ciekawy i myślę, że warty ryzyka.

⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Muller G. v Rosol L.
2.20 Pinnacle Sports
Dla mnie faworyt w tym meczu może być tylko jeden. Obaj panowie nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych, jednak to Muller pokazał się w kilku meczach z dobrej strony. Turniej w Marsylii pokazał, że Gilles&#39;a stać w tym wieku na niezłą grę. Pokonanie Gasqueta i Granollersa-Pujol to dobre wyniki. Dalej było jednak gorzej. Porażka z Tursunovem, zakończenie udziału w Challengerze w Cherbourg na pierwszej rundzie (porażka z Michonem 2:0). Następnie dwie porażki w Stanach Zjednoczonych - najpierw w IW z Lorenzim 2:0 a potem takim samym stosunkiem z Fallą w Dallas. Dziś liczę na przełamanie, nie wygrał jeszcze w tym roku meczu na hardzie i dziś jest fantastyczna okazja. Rywal, Lukas Rosol również nie może być zadowolony ze swoich wyników. Najlepszy wynik to R16 w Dubaju. Rosol również brał udział w turnieju w Dallas, odpadł w 1R po porażce z finalistą Denis&#39;em Kudlą - 2:1. Dla mnie kpiną jest to, że faworytem tutaj jest Czech, więc gramy na Mullera, który jednak prezentuje się trochę lepiej.

⛔ 100
Postaraj się o zapisywanie typu w takiej postaci, jak jest ujęta w regulaminie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Tenis, Atp Miami 1 runda
Melzer-Berankis 1.7 STS

Melzer po niespodziewanym odpadnięciu z Zverevem w IW wygrał chalanger w Dallas, gdzie również sporo się namęczył. Ograł Ginepriego 6-4,6-0, a tak męczył się zawsze w trzysetówkach, ale chociażby pokonał Istomina. Całkiem dobrze funkcjonuje u niego zagrywka, ale to już nie ten Jurgen co dwa lata temu, co raz częściej zdarzają mu się wpadki i dużo zależy od jego dyspozycji danego dnia, bo potencjał dalej jest. Berankis to nie wygodny rywal, ale teraz po dobrym początku sezonu gra już słabiej. W kwalach do IW pokonał Williamsa i przegrał z Pospisilem 6-1, 6-2. Melzer nie jest tu zdecydowanym faworytem, ale jest bardziej doświadczony i dobrze radzi sobie z presją, o czym mogą świadczyć wyniki z chalangera, gdzie pomimo iż był bliski porażki nawet już z Hajkiem to wyciągnął mecz na swoją korzyść. Stawiam na doświadczonego Austriaka, uważam że zwycięstwo w Dallas doda mu pewności siebie i rozprawi się z Berankisem, który ostatnio formą nie błyszczy.

⛔ 100 (nieregulaminowy bukmacher)
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, DANIA: Jack &amp; Jones Ligaen
Spotkanie: Skjern - Nordsjaelland
Typ: Nordsjaelland +9 AH
Kurs: 1.68
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś pod lupę wziąłem spotkanie z bliższej mi dyscypliny i na dokładkę mecz Dawida z Goliatem patrząc na układ tabeli Duńskiej ekstraklasy szczypiornistów. Mój typ oparłem na statystykach, które są ogólnodostępne w internecie.
Skjern aktualnie trzecia ekipa Jack &amp; Jones Ligaen, która mierzy wyżej i ma na to duże szanse po ostatniej wygranej z zespołem Bjerringbro/Silkeborg, ale by tak się stało dziś muszą oni pokonać aktualnego spadkowicza ligi, co może nie być najłatwiejsze jak pokazują statystyki.
Ekipa Ole Nørgaarda (trener Skjern) jest ostatnio w gazie i w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli oni 9 punktów na 10 możliwych (przytrafił im się tylko nieszczęśliwy remis z zespołem Ribe-Esbjerg). Ich dzisiejsi przeciwnicy ostatnio grają ciut lepiej niż na początku sezonu, ugrali oni bowiem 3 punkty w 5 spotkaniach, co jak na ten klub to dobry wynik.
Nordsjaelland nie zdołał w tym sezonie jeszcze zdobyć ani jednego punktu na boisku innego zespołu i dziś też na to nie liczę, ale patrząc na ich ostatnie spotkania rozgrywane w Skjern Bank Arena można stwierdzić, że łatwo skóry nie oddadzą.
Rozpatrując H2H obu ekip z ostatnich 3 lat ekipa dzisiejszych gospodarzy wygrała tylko raz przewagą większą niż 9 bramek, a od 2010 roku rozegrali oni 10 spotkań w SBA.
Dla obu ekip dzisiejsze spotkanie będzie ostatnim w tym sezonie, ani jedni ani drudzy nie grają w żadnym pucharze, dlatego sądzę, że będą chcieli zagrać na 100% swoich możliwości.

✅ 68
 
psotnick 848,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Kobiety
Spotkanie: USA v Chiny
Typ: Chiny
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365

Chyba najciekawsze starcie południowej sesji. Wprawdzie Chinki już praktycznie wyłączone z walki o strefę medalową, ale wyraźnie się otrząsnęły po katastrofalnym początku turnieju i będą teraz groźne dla każdego. W dwóch ostatnich wygranych meczach z Niemkami (7-5) i niepokonanymi do tamtej pory Szwedkami (6-4) kapitalna gra wszystkich zawodniczek na czele ze skiperką Wang Bingyu, która ze Szwedkami miała aż 94% skutecznych zagrań! Amerykanki bardzo solidne występy na tym turnieju, w ostatnich dwóch meczach bardzo łatwe wygrane z Japonkami i Łotyszkami, ale trzeba powiedzieć, że rywalki bardzo im pomagały swoimi licznymi błędami. Dzisiaj stają naprzeciw sobie bardzo doświadczone ekipy w bardzo dobrej formie, co pokazały ostatnie mecze, dlatego liczę na wyrównany mecz z małą liczbą błędów. W takim scenariuszu oba typy powinny zostać spełnione, bo wysokie wyniki w curlingu najczęściej są konsekwencją dużej liczbie błędów, albo dużej różnicy umiejętności, a w tej parze nie będziemy mieć do czynienia z żadnym z tych czynników. Stąd moje typy na Chinki z dodatnim handi i under punktowy.

✅ 120
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Kwalifikacje Miami
Spotkanie: Thiemo De Bakker - Horacio Zeballos
Typ: 3 sety
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Preferowana nawierzchnia obu Panów to caly, mimo że na twardych kortach radzą sobie i tak bardzo dobrze. Tegoroczny bilans Holendra to 8:4, natomiast Argentyńczyk w tym zestawieniu wypada lepiej - 12:5. De Bakker pokonał wczoraj w dobrym stylu finaliste z Delrey Beach Rogera-Vasselina 2:0, co na pewno doda mu pewności siebie. Zeballos za to w zeszłym miesiącu może się poszczycić pokonaniem zwycięzcy ostatniego Indian Wells Rafaela Nadala, którego była to jedyna porażka po wielkim powrocie. Zarówno Holender jak i Argentyńczyk ostatni trzysetowy mecz rozgrywali miesiąc temu, więc stawiam, że dziś się trochę ze sobą pomęczą. Myślę, że forma obu Panów w obecnym czasie jest do siebie zbliżona i daje na 3 setowy pojedynek.

✅ 125
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Belgia, Tweede Klasse
Spotkanie: Sint Truidense (-1,5) - Eendracht Aalst
Typ: 1
Kurs: 2,43
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Kursy lecą w dół, co może tylko świadczyć o słuszności tego typu. Drużyna gospodarzy jest w małym dołku, bo nie strzeliła gola w ostatnich dwóch meczach. Z dnia na dzień nie zapomnieli jak się gra w piłkę i dziś tą krótką złą serię z pewnością przerwą. Bowiem okazja do tego jest niemała. Do Sint-Truiden przyjeżdża drużyna, która większość punktów zdobywa u siebie na boisku, a w delegacjach spisuje się wprost fatalnie. Bilans Eendrachtu na wyjazdach wynosi 0-4-9. Ostatnio przegrali nawet 2:1 z Sint-Niklaas - czerwoną latarnią zaplecza belgijskiej ekstraklasy. Bramka, jaką wtedy zdobyli to jedyny gol, który padł dla Eentrachtu w siedmiu z ośmiu ostatnich wyjazdów. Wyjątkiem jest mecz z Tubize, który skończył się szalonym wynikiem 4:4 (moim zdaniem Tubize ma &#39;skłonności&#39; do overów na swoim boisku). Dość o słabościach przyjezdnych - to głównie na świetnej grze u siebie gospodarzy opieram ten typ. Ekipa Sint-Truidense nie straciła u siebie gola od siedmiu spotkań. 6 z nich wygrała. Ogólny bilans w domu to 9-4-1. Przegrali tylko na początku sezonu. Pora zrehabilitować się kibicom za lekki dołek w ostatnich kolejkach i zdecydowanie pokonać słaby Eentracht.

✅ 143
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - India IFA Shield
Spotkanie: Prayag United - East Bengal Club
Typ: powyżej 3.5 goli
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bet365
Finał jednego z najstarszych turniejów piłkarskich na świecie. W tym roku o ostateczny triumf zagrają dwa kluby indyjskie - Prayag United zmierzy się z ekipą East Bengal Club. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta, dlatego gram w kierunku overa bramkowego. East Bengal Club jest wiceliderem krajowej ligi i ma spore szanse na zdobycie tytułu mistrza. W dodatku występują w azjatyckiej lidze mistrzów i niedawno rozegrali 2 mecz z czego jeden wygrali. Prayag United natomiast zajmuje w lidze 5. miejsce i na mistrzostwo raczej nie mają co liczyć. Może zatem w pełni skupić się na dzisiejszym spotkaniu. Patrząc w historię ich meczów widać jak na dłoni, że bardzo często pada w nich spora ilość bramek - 3 ostatnie to odpowiednio 3,4,5 goli. Sądzę, że będziemy świadkami dobrego widowiska, jak na finał przystało z dużą ilością zdobyczy bramkowych.

⛔ 100
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry, Ligakupa
Spotkanie: Egri FC - Ferencvaros
Typ: 1
Kurs:4,25
Bukmacher:BWIN
Analiza:
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Jest to puchar ligi, więc może być niespodzianka, tym bardziej że Egri w grudniu pokonało Debreczyn 1:0.

Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3 Liga
Spotkanie: Dortmund II - Erfurt
Typ: 1 HP (0:1)
Kurs:4,40
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Wielokrotnie przekładane zaległe spotkanie w 3 lidze niemieckiej. Do ostatniej chwili od decyzji komisji zależało gdzie i kiedy ten mecz się odbędzie. Pogoda także nie rozpieszcza Niemców. Ostatecznie ustalono, że mecz zamiast w Erfurcie odbędzie się w Dortmundzie, decyzję podjęto ze względu na stan boiska na stadionie FC Rot Weiss, ze względu na mrozy nie nadaje się do gry. I tu pojawił się problem dla drużyny przyjezdnych, trener gości Alois Schwartz w zapowiedzi przedmeczowej skrytykował tę decyzję, ale grać muszą. Narzeka na problemy kadrowe swojej drużyny, w bramce wystąpi dziś młody zmiennik pierwszego bramkarza Klewin (nie ma nawet 20 lat), nadal brakuje podstawowego obrońcy Bertrama i pomocnika Baumgartena. Kewin Mohwald pauzuje za żółte kartki, przeziębiony Pfingsten - Reddig. Podsumowując grę w kratkę na wyjazdach, no i te wszystkie absencje, goście mogą mieć problemy choćby ze zdobyciem jednego punktu. Schwartz jednoczenie chwali grę gospodarzy, w meczu z liderami tabeli, przegraną jedną bramką (rzut karny) określa jako typowy pech. Jest pod wrażeniem ostatniego zwycięstwa z solidną ekipa z Unterhaching.
Drużyna U23 Borussi bardzo poprawiła grę i systematycznie dąży do tego aby opuścić ostatnie miejsce w tabeli, wystarczą im dwa zwycięstwa i teoretycznie mogą opuścić strefę spadkową i piąć się wyżej. Trener gospodarzy także nie będzie mógł skorzystać z trzech podstawowych graczy, ale pomoc trenerowi Wagnerowi zadeklarował już piłkarz pierwszego składu BVB Kevin Grosskreutz. Przypomnę, że przepisy Bundesligi dopuszczają takie sytuacje. Wydaje mi się, że gracze Dortmundu pewnie wygrają dzisiejsze spotkanie.

0 (zwrot)
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, Miami
Spotkanie: J. Hajek vs A. Ramos
Typ: Hajek (+ 1.5 seta)
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home
W tym momencie kursy na zwycięstwo w meczu przedstawiają się następująco:
Ramos: ok 1.40 , Hajek ok 3.00.
Jak już wcześniej tu wspominałem nie jestem znawcą tenisa, ale jakoś nie widzą mi się te kursy.
Obydwaj lepsze wyniki osiągają na clayu.
Hajek w tym roku na twardej nawierzchni rozegrał 13 spotkań, Ramos zaledwie 4, gdyż wolał pograć na cegle.
Hajek ma już za sobą 2 spotkania w Miami (kwalifikacje). Ograł Zvereva 6-1, 6-3 oraz 23 letniego Amerykanina Johnsona 1-6, 6-4, 6-4, w żadnym z tych spotkań nie był faworytem.
Nie po to przechodził kwalifikacje, żeby dziś łatwo poddać się w meczu z Ramosem. Zna już kort, będzie mu łatwiej &quot;wejść w mecz&quot;...
Ramos ostatnio na twardej ograł Zeballosa, jednak nie przywiązywał bym do tej wygranej dużej wagi. Zeballos to typowy clayowiec, zawodnik nieobliczalny.
Ciężko przewidzieć jak zaprezentuje się Ramos w meczu z Hajkiem. Już wyżej wspomniałem mało grał na hardzie, a np porażka 31.12.12r. z Lorenzim (typowym clayowcem) na nawierzchni twardej w Doha 6-7, 1-6 stawia duży znak zapytania.
Obydwaj tenisiści do tej pory spotkali się dwa razy:
Hajek vs Ramos 6-4, 6-0 (clay) 2010 r.
Hajek vs Ramos 6-2, 6-4 (clay) 2011 r.
Było to na innej nawierzchni i dość dawno temu, ale jednak pokazuje, że w przeszłości Hajek potrafił z Ramosem wygrywać.
Podsumowując: Częściej grający na nawierzchni twardej w tym roku, bardziej doświadczony, mający dobry bilans z Ramosem, mający za sobą już 2 mecze w Miami Hajek jest w stanie wygrać choć jednego seta w meczu z młodszym Hiszpanem

⛔ 100
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: PLH Play Offy
Spotkanie: Cracovia - GKS Jastrzębia
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet365
Analiza:

Faworyt jest tylko jeden. :grin: Dziś o 18:30 Cracovia jako finaliści rozgrywek plh play off zmierzą się w Jastrzębia w drugim spotkaniu tych oto drużyn w tych rozgrywkach. Cracovia pierwsze spotkanie wygrała 3:2 grając na wyjeździe. Cracovia po przejściu Sanoku w półfinale jest bardzo pewna i na pewno nie będą chcieli łatwo oddać mistrzostwa bez walki po tak trudnej drodze. Ostatnie mecze gdzie Cracovia grała na własnej fali kończyły się zwycięstwami dla drużyny z Krakowa. Bilans wynosi 4 z 5 meczy. W większości spotkaniach gdzie Cracovia grała na własnej fafli są to spotkania wygrane, jedynie Sanok dawał radę z tą drużyną ???? Więc głównym argumentem dla Cracovia jest własna hala, jeśli ostatnie spotkanie na wyjeździe zdołali wygrać to i może w tym im się powiedzie. Liczę na gładką wygrana tego zespołu.


⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina. WTA Miami
Spotkanie. Jamie Hampton - Niculescu Monika
Typ. Niculescu Monika -1,5 Seta
Kurs 2,70
Bukmacher : Bet -at-home
Analiza:
Na dziś przygotowałem ciekawe spotkanie Pań. Hampton zagra w swoim kraju z Rumunką nicuescu. Faworytem oczywiście jest rumunka. Jednak ja postanowiłem na nią dać że wygra ten mecz w dwóch setach. Monika ma bilans z ostatnich spotkań: 4 zwycięstwa i 1 porażka. Natomiast Hampton 3 zwycięstwa i 2 porażki. Mimo że Jamie gra we własnym kraju to uważam że to Monika będzie dyktować warunki gry. Ma mocny serwis jak i bardzo dobrze sprawdza się w wymianach. Hampton to jeszcze mało doświadczona zawodniczka. Gra zazwyczaj w mało znanych Turniejach. W pojednykach bezpośrednich przeważa zdecydowanie Rumunka. Wygrała 2-0 z Hampton. Obie zawodniczki mierzyły się ze soba raz 3 Stycznia 2012r. Grali wtedy na podobnej nawierzchni ,również twardej. Jak dla mnie 2-0 Monika.

⛔ 100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów kobiet
Spotkanie: Wolfsburg - Rossiyanka
Typ: Wolfsburg (-1)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Sprawa jest zasadniczo w tym typie prosta. Wolfsburg to w tej chwili czołówka jeżeli chodzi o kobiecy futbol. Rosyjskie rywalki są bardziej doświadczone jeżeli chodzi o udział w europejskich pucharach, lecz nie jest to zespół najwyższej półki.
Ale typ opieram na niesamowitej serii zespołu Wolfsburga. Niemki wygrały wszystkie mecze u siebie od, uwaga, 25 września 2011 roku. Więc przez półtora roku notują same wygrane u siebie. W tym czasie natomiast jedynie 4 spotkania kończyły się jednobramkowym zwycięstwem. Pozostałe mecze (a było ich dość sporo jednak) kończyły się minimum dwubramkowym zwycięstwem Niemek.
Rosjanki w lidze spisują się bardzo dobrze, będąc na 2 miejscu w tabeli. Lecz gdy grają na wyjeździe z mocniejszymi rywalkami zwykle mecze kończą się przegraną.
W mojej ocenie Niemki są po prostu silniejszą drużyną i u siebie wygrają co najmniej dwoma bramkami, aby zapewnić sobie korzystną sytuację przed meczem rewanżowym. Wiele wskazuje na to, że taki scenariusz będzie łatwy do spełnienia.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom