>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 20.06.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 20. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / ME-U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Serbia U21 - FYR Macedonia U21
Typ : 0ver 4.5 gola
Kurs : 6.25
Bukmacher : Unibet
Zagrają dwie najsłabsze ekipy grupy B bo Portugalczycy czy Hiszpany sa poza zasięgiem , Serbowie przegrali w pierwszym meczu z Portugalczykami skromne 2:0 natomiast Macedonia dostała lekcję od Hiszpanów 5:0 ale dziś obie spotykają się razem i liczę na sporo bramek , nie patrząc na mistrzostwa to obie drużyny grały dosyć dobrze , ale najważniejsze to chyba wyniki jakie miały miejsce kiedy grały razem i tak 4:1 czy 5:1 , wiem wyniki z przed paru lat ale jak nie trudno zauważyć w obu ekipach obrona pozostawia wiele do życzenia stąd myślę że mogą stworzyć ciekawy mecz i ze spora ilością bramek a kurs palce lizać to chyba skorzystam !
⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Mallorca
Godzina : 12:30
Spotkanie : Jelena Jankovic v Caroline Garcia
Typ : Caroline Garcia
Kurs : 1,48
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
1 runda turnieju na Majorce, na trawie. Jankovic w beznadziejnej formie w tym roku, ostatnie 10 spotkań to 2 zwycięstwa i 8 porażek, 55 miejsce w rankingu. W jedynym spotkaniu na trawie uległa przecietnej Krejsowej w 2 setach. Młoda francuzka ma udany rok, pnie się w rankingu, aktualnie 22 miejsce, Jankovic 55. Dotarła do ćwierćfinału Rolanda Garrosa. Stawiam na młodszą głodną sukcesów, ostro trenującą Garcię. Jej mocny serwis w połączeniu z bardzo wolno poruszającą się ostatnio Jeleną powinien załatwić sprawę. H2H 3:1 dla Jankovic ale serbka ma już 32 lata, porusza się ociężale a Caro jest coraz lepsza.
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 2

legionista98

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 4:10
Spotkanie : Los Angeles Dodgers-NY Metz
Typ : Metz over 1.5 run
Kurs : 1,48
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Analiza jest prosta jak budowa cepa. W tym roku zawodnicy z Nowego Jorku nigdy nie zdobyli mniej niż 2 runy w meczu. Kurs fajny na podbicie. Pozdrawiam
kiepska analiza
(dobrze by było chociaż znać nazwę drużyny..)
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cruzeiro MG - Gremio RS
Typ: Gremio RS -1 (h.europejski)
Kurs: 7,16
Bukmacher :bet-at-home
Analiza:
witam
na jutro proponuję dość ryzykowny typ z brazylijskiej ligi - spotkanie Cruzeiro (14 miejsce) z Gremio (2).
Gospodarze tego spotkania na ostatnie 5 spotkań zdołali wygrać zaledwie jedno z przedostatnim Atletico Goianiense
oraz 1 zremisować z Chapecoense (pucharowe spotkanie). Nie grzeszyli także skutecznością zdobywając zaledwie 2 bramki
(obie w wygranym meczu przeciw Atl. GO). Zupełnie inaczej sprawa ma się z wiceliderem brazylijskiej Serie A. W ostatnich 5 meczach
wygrali wszystko co było do wygrania notując przy tym bilans bramkowy 13-3 (co ciekawe niemal połowe bramek strzelonych i wszystkie stracone
to wynik szalonego meczu z Chape 3-6) W swoich ostatnich spotkaniach Gremio tylko raz nie wygrali różnicą przynajmniej 2 bramek
i mam wielką nadzieję, że dziś również odniosą swoje kolejne dwubramkowe zwycięstwo. Jeśli spojrzeć na statystykę spotkań u siebie
i na wyjeździe to Cruzeiro u siebie 2 zwycięstwa (Atletico GO oraz Sao Paulo) i 1 porażka (Chapecoense) co daje 14 pozycję w lidze.
Goście natomiast w delegacjach to 3 zwycięstwa (Atlético Paranaense 0-2, Chapecoense 3-6, Fluminense 0-2 -&gt; wszystkie przynajmniej
dwubramkowo) i 1 porażka (Sport Recife 4-3) i podobnie jak w ogólnej klasyfikacji w tabeli spotkań wyjazdowych okupują 2 miejsce.
Faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy, ja natomiast nie dość, że na przekór im stawiam na gości to dodatkowo podbijam kurs
handicapem w postaci 1 bramki na start mniej.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cruzeiro - Gremio
Typ: Cruzeiro NIE strzeli bramki
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega wystartował z handicapem i wyprzedził mnie, przez co mój typ łamał by regulamin ;)
Gremio faktycznie uszczelniło swoją obronę. 7 bramek, które stracili to zasługa tylko 2 z 7 meczy ( tych szalonych, ze Sportem i Chapacoense). 5 meczy zdołali zakończyć z czystym kontem.
Cruzeiro również nie najlepiej radzi sobie ze zdobywaniem bramek – w 7 meczach strzelili tylko 5 bramek.
Spróbuję poszukać tutaj takiego rozwiązania. Sam osobiście uważam, że Gremio wygra ten mecz, jednak liczę, że kolejny raz zaimponują defensywą i bramkarz będzie mógł znów pochwalić się „zerem z tyłu”. Typ mocno ryzykowny, jednak ma jakieś szanse na wejście. Do grania - raczej za drobne ;)
Powodzenia i pozdrawiam ⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Hiszpania u21 - Portugalia u 21
Typ: gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Obie ekipy zaczynają swoją drugą serię spotkań w którym moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna Hiszpanii, która w poprzednim meczu po prostu rozniosła Macedonię 5:0 pomimo tego iż Macedończycy zdołali sobie stworzyć kilka na prawdę dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, zabrakło jednak skuteczności a znakomicie w bramce Hiszpanów spisywał się tego dnia Arrizabalaga. Portugalia również swoje spotkanie wygrała z zespołem Serbii,ale miała w tamtym meczu znacznie większe problemy i biorąc pod uwagę całe spotkania Portugalia wcale nie miała tak wielkiej przewagi jak ekipa Hiszpanii nad Macedonią. Moim zdaniem w dniu jutrzejszym Hiszpania zaatakuje szybko jednak obie ekipy muszą uważać bowiem w ostatnich latach bardzo rzadko ponosiły porażki, dlatego myślę że tutaj nie będzie jakiegoś wielkiego pogromu a najprawdopodobniej wygrana dokładnie 1 golem ekipy przyjezdnych , którzy obecnie jeśli spojrzymy na ostatnie spotkania są w znacznie lepszej dyspozycji. Stawiałbym na dokładny wynik 1:2 dla młodych Hiszpanów po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Cruzerio - Gremio
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: forbet
Analiza:
Ostatnio bardzo dobrze idzie w Brazylii przełamywanie serii i dzisiejszej nocy w kończącym spotkaniu ósmej kolejki Seria A też pójdziemy w tą stronę.
Cruzerio pozostaje już jedyną ekipą w tej lidze bez spotkania overowego czyli seria siedmiu spotkań w tej chwili. Na pewno nie jest do underowa ekipa poprzedni rok z szóstym wynikiem, w domu natomiast z trzecim ze średnią prawie 3 bramki na mecz. Dobrze kojarzę trener tego zespołu, Mano Menezes to trener z ofensywnym podejściem do gry przynajmniej z tego kojarzę jego etap pracy w Chińskim Luneng które wówczas uchodziło za taką „Chińską Barcelonę” – dużo ofensywnej kombinacyjnej gry. Patrząc na wyniki z poprzedniego sezonu to samo chyba jest tutaj ten początek sezonu po prostu jak na razie tak wygląda.
Gremio świetny początek sezonu, dzisiejszej nocy walczą o lidera po remisie Corinthians, by tak się stało potrzebują dziś zwycięstwa i z takim zamiarem dziś wyjdą. Zresztą ten zespół świetnie czuje się na tym etapie sezonu w ofensywie w 7 spotkaniach na koncie już 18 bramek zdobytych przy 7 straconych. To co jednak najbardziej mnie interesuje to wyjazdy gdzie w czterech grach strzelili 13 bramek i wszystko co do tej pory stracili pochodzi właśnie z delegacji. Rozegrali dwa szalone mecze z Chapecoense-S.C. 3:6 oraz Sport Recife 4:3, jak rywal chce wymianę ciosów to oni idą w taki wariant, liczę na takiej podejście gospodarzy.
Jak wspomniałem mecz w głównej mierze grany pod kątem przełamanie tej zbyt długiej serii, ale nawet bez tego są tutaj argumenty za bramkami.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy u21
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Portugalia - Hiszpania
Typ:
BTTS
Kurs:
1.82
Bukmacher:
BaH
Analiza:
Tym typemmożna iść na wszelakiego rodzaju skróty za dużą stawkę lub podbicia stawki.Mówi się, że mecz meczowi nierówny i nie lubią być takie same. No i mamy przepiękne spotkanie dwóch drużyn, które bardzo gładko wygrały swoje pierwsze mecze z przeciwnikami, którzy nie byli jakimiś wielkimi rywalami na boisku. Już nie sugeruje się nawet, że jedni jak i drudzy są bramkostrzelni - no ale tak jest, w dodatku Hiszpanie grają mocny, ofensywny futbol i mają naprawdę poukładaną drużynkę, jeśli chodzi o porównanie np. z naszą reprezentacją. Mecz na szczycie, tak naprawdę zwycięzca tego meczu już może usiąść na fotelu lidera wychodzącego z 1 miejsca - żadna drużyna nie odpuści, stąd wydaje mi się, że nawet jeśli do 60 minuty będzie 0:1/2/3 to i tak Portugalczycy włączą bieg, aby walczyć do końca. Dla bardziej ryzykujących polecam typ obie strzelą w pierwszej połowie/obie strzelą w obu połowach lub BTTS i wygrana Hiszpanii.
JAK TO MAWIA NASZ KOLEGA, KTÓRY W MIESIĄC STAŁ SIĘ GWIAZDĄ TEGO FORUM:

Typującym i Grającym życzę powodzenia !

✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: Texas Rangers - Toronto Blue Jays
Typ: Wygrana Blue Jays i under 10.5 runs w meczu
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wybrałem taki, a nie inny typ z kilku powodów. Po pierwsze bardzo przyzwoity kurs. Po drugie obie drużyny statystycznie mają poniżej 5 runs na mecz, średnia Rangers wynosi 4.86, a Blue Jays 4.28. Po trzecie Toronto wygrali 2 z 3 spotkań rozgrywanych z Texasem w tym sezonie. W 2 ostatnich sezonach Blue Jays eliminowali Rangers z playoffs wygrywając serie 3-0 i 3-2. Texas zapewne ma w pamięci 7 inning z finałowego meczu serii w roku 2015 oraz bat flip Jose Bautisy i ubiegłoroczny sweep. Na koniec patrząc na starting pitcherów, Marco Estrada (Blue Jays) po świetnym kwietniu i dobrym maju przeżywa czerwcowy kryzys, który będzie chciał zażegnać dobrym występem. Jego sezonowe ERA wynosi 4.54, co jest przeciętnym wynikiem, ale zważywszy na 17 wpuszczonych runs w czerwcu (3 starty) wygląda całkiem nieźle. W Rangersach na &quot;górce&quot; będzie stał Austin Bibens-Dirkx, który w 7 meczach (2 starty) legitymuje się ERA na poziomie 3.28. Reasumując, według mnie wynik będzie oscylował w granicach 7-8 total runs i mam nadzieję, że Blue Jays zdobędą większość z nich. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia U21 - Hiszpania U21
Typ: under 1.25 gola
Kurs: 4,80
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Wczoraj Polscy juniorzy wywalczyli remis ze Szwedami z wynikiem 2:2, a Anglicy uporali się ze Słowakami na 2:1. Jak widać sporo bramek. Jaka defensywa takie bramki. Zupełnie inny scenariusz przewiduję na dzisiejsze spotkanie Portugalii z Hiszpanią U21. Wprawdzie obie drużyny zdecydowanie wygrały ze swoimi rywalami w pierwszej rundzie, ale nie zapominajmy, że każda z nich zagrała na 0 z tyłu. Podział punktów w tak mocnej grupie to na dobrą sprawę idealne rozwiązanie. Przy założeniu, że każda z nich wygra ostatni mecz będą miały po 7 punktów i prawdopodobnie obie awansują do półfinału. Myślę, że w tym meczu nie padnie więcej niż jedna bramka. Zakład under 1.25 w przypadku 1 gola zgarniamy połowę puli. Pozdrawiam!
⛔100
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpanai U21 - Portugalia U21
Typ: Hiszpania hc -1.0
Kurs: 3.20
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Pojedynek dwóch ekip z Półwyspu Iberyjskiego , od dawna liczących się mocno piłce młodzieżowej . Obydwie drużyny wygrały pierwsze spotkania , Portugalia miała teoretycznie trudniejszego rywala ( Serbia) , Hiszpanie rozbili w pył Macedonię.
Biorąc pod uwagę styl gry obu ekip jest on taki sam , bazuje na nienagannej technice i grze kombinacyjnej.
Myślę że mecz rozstrzygnie się przez grę indywidualną poszczególnych zawodników , a więcej indywidualności w moim odczuciu mają Hiszpanie i to ich stawiam w roli faworyta do zwycięstwa . Szukając dobrego kursu postanowiłem zagrać hc -1.0 licząc na trafiony bet.
Najprawdopodobniej między tymi drużynami rozstrzygnie się sprawa 1 miejsca w grupie , więc nie pora na sentymenty a wygrana którejkolwiek z drużyn przybliży ją w znacznym stopniu do bezpośredniego awansu.
Jako ciekawostka mimo tego że to sąsiedzi nie grali ze sobą dotąd nawet towarzyskiego spotkania w roczniku U21....
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania U21 - Portugalia U21
Typ: dokładny wynik 2:1
Kurs: 7.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni soczysty kurs Czeszek 6.5 wszedl mam nadzieje ze ktos skorzystal:razz:.
Spotkaniedwoch pilkarskich gigantow Hiszpanii z Portugalia, kazdy przewiduje w tym meczu bts i/lub 2x. Obie ekipy w strzeleckiej formie, oba zespoly nastawione ofensywnie. Podaje typ DW 2:1 poniewaz wg. mnie w tym meczu: będzie bts oraz hiszpania wygra z portugalia max jedna bramka, zadnego handicapa nie bedzie, portugalia na to nie pozwoli. Stad tez przewiduje wlasnie taki wynik-jest wg mnie najbardziej prawdopodobny a i kurs swietny do gry za drobne. Wg. mnie Hiszpania z obecnym świetnym skladem zdobedzie mistrzostwo, a ten mecz zakonczy sie 2:1 dla Hiszpanii.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Londyn (Wielka Brytania), trawiasta
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Pierre Hugues Herbert - Jeremy Chardy
Typ: 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojedynek pierwszej rundy turnieju głównego w Londynie. Zagrają tutaj dwaj Francuzi i dwaj kwalifikanci z czego jeden w tych kwalifikacjach przegrał ale skorzystał z tak zwanego pojęcia lucky loser i zagra w turnieju głównym dzięki temu, że inny gracz wycofał się z turnieju. Idę tutaj w zwycięstwo starszego Francuza. Chardy lepiej zaprezentował się w tych kwalifikacjach i ostatecznie wygrał ze swoimi dwoma rywalami, najpierw z Brytyjczykiem Corrie 2-1 (6-4 , 5-7, 6-3) a później z Australijczykiem Thompsonem 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-3). Herbert z kolei w pierwszym meczu kwalifikacyjnym ograł Włocha Napolitano 2-0 (6-1 , 6-4) a w drugim spotkaniu przegrał z Amerykaninem Kozlovem 0-2 (4-6 , 2-6) ale dzięki temu, że inny gracz wycofał się z imprezy to zagra w turnieju głównym. Obaj nie są jakimiś wybitnymi graczami na trawie, chociaż Herbert w deblu może pochwalić się tym, że w parze z Mahutem wygrał ten turniej przed rokiem jak i wielkoszlemowy Wimbledon też z tym zawodnikiem w parze i też przed rokiem. Z pewnością wyczyn to bardzo duży ale debel to inna bajka niż singiel i tutaj już Herbert tak wielkich osiągnięć nie ma. Według mnie Jeremy czuje się tutaj lepiej od swego rywala, który chyba nie do końca jest dysponowany. Herbert w meczu kwalifikacyjnym z Kozlovem uskarżał się na ból pleców i w połowie meczu skorzystał z pomocy medycznej. Wczoraj w deblu z Mahutem grając przeciwko Daniell/Demoliner przy stanie 1-0 w setach i w drugim secie przegrywając w gemach 3-5 skreczowali. Tak więc możliwe, że i ten mecz dzisiaj zakończy się kreczem ale próbuję na zwycięstwo Chardy. Zobaczymy co z tego będzie.
ZWROT
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP London
Godzina: 15:00
Spotkanie: V.Troicki - J.Tipsarevic
Typ: 0 - 2 J.Tipsarevic
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.Na dzień jutrrzejszy przygotowałem nieco ryzykowny typ lecz moim zdaniem z bardzo dużym prawdobodobieństwem trafienia.Jutro na kortach trawiastych w Londynie dojdzie do starcia dwóch Serbów-Victora trocikiego oraz Tipsarevicia.Victor troicki aktualnie 39 rakieta świata.Jego on graczem bardzo chimerycznym potrafiącym walczyć z najlepszym tenisistami świata jak równy z równym a potrafi przegrać gładko z zawodnikiem spoza pierwszej 3-tki rankingu ATP.Trawa nie należy do ulubionych nawierzchni troickiego.W tym roku zagrał na trawie tylko jeden mecz który przegram z underdog;iem -Benitem Paire gładko w dwóch setach.W zeszłym roku nie występował w tym turnieju w Londynie ,więc żadnych punktów za ten turniej nie broni.Janko Tipsarevic jest bardziej doświadczonym graczem niż Vicrot Troicki i bardziej stabilnym emocjonalnie.Jest on aktualnie 59 rakietą świata i na naiwrezchni trawiastej radzi sobie w tym roku przyzwoicie.W turnieju w honaldii wygrał z sugitą w pierwszej rundzie nastomiast w drugiej rundzie poległ z Marinem Ciliciem 2-1.Forma zdecydowanie przeważa na korzyść tipsy jednak nie tylko aktualnie forma przemawia za nim.Victor troicki w piątek został ojciem i udzielił wywiadu i jedno zdanie przykuło w nim moją uwagę -&#39;&#39;We wtorek Gram przeciwko turnieju Janko w Queens, więc będę musiał lecieć do Londynu. Nie wiem, ile jestem gotowy na mecz, ale muszę iść i nie mogę się doczekać, aby wrócić jak najszybciej&#39;&#39;-według mnie w tym meczu Victor nie będzie skupiony na meczu i myslami nie będzie na pewno na korcie i będzie chciał wrócić do żony i skłaniam się ku 2-0 dla tipsy.Powodzoenia
Zapraszam do siebie na YouTube nazwa to A K 47. Darmowe typy bukmacherskie ostatnie 4 dni 1700 zł na +
⛔100
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Birmingham
Godzina : 15.00
Spotkanie : D. Cibulkova - L. Safarova
Typ: L.Safarova
Kurs : 1.8
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, wczoraj Gasquet zdołał uporać się ze swoim rodakiem Monfilsem.
Dzis również wybieram tenis , ale kobiecy.
Safarova na ostatnim turnieju w Nottingham, tez oczywiście korty trawiaste, odpadła dopiera w półfinale przegrywając z Vekic.
Cibulkova natomiast przegrała juz w pierwszym swoim meczu z Lottner ,na turnieju w Hertogenbosch. Występy Cibulkovej w ostatnim czasie wypadają słabo, nie przebrnela rundy w Madrycie i Rzymie, na French Open swój udział zakończyła w drugiej rundzie.
Obie panie w tym roku spotkaly się razem w marcu ,na turnieju w Miami , lepsza w tym bezposrednim pojedynku okazała się Safarova zwyciezajac 2:0 .
Pozdrawiam wszystkich, powodzenia!
✅80
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP London
Godzina : 15:00
Spotkanie : Troicki - Tipsarevic
Typ : Troicki
Kurs : 2,25
Bukmacher : Fortuna
Dziś odbędzie się moim zdaniem bardzo ciekawy mecz w ciekawie obstawionym turnieju w Londynie. Zagrają ze sobą odpowiednia zawodnicy okupujący odpowiednio 39 i 59 miejsca w rankingu oboje nie zaczęli swojego sezonu na trawie zbyt dobrze, aczkolwiek odpadali w turniejach z bardzo dobrymi zawodnikami. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce właśnie na trawie na Wimbledonie, gdzie Troicki wygrał 3-0. Generalny stosunek ich meczów wynosi 2-2. Każdy mecz kończył się wygraną do 0. Obawiam się, że w dzisiejszym pojedynku może tak nie być. Kurs na Troickiego jednak jest przyzwoity i nie ma co podbijać w tak ciężkim do przewidzenia meczu. Na trawie grali ze sobą tylko raz i właśnie tym się sugeruję. Możliwe że Troicki ma jakiś patent na grę Tipsarevicia na trawie, bo wynik 3/0 musi coś sugerować.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - OBOS-Ligaen
Godz: 19:00
Spotkanie: Fredrikstad FK - Kongsvinger IL
Typ: Fredrikstad FK
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na mecz kończący 13 serię gier norweskiej OBOS-Ligaen.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Fredrikstad Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Fredrikstad Fotballklubb a w gości przyjedzie drużyna Kongsvinger Idrettslag.
Fredrikstad FK w tym sezonie ligowym w swoich 12 meczach zdobył 8 punktów co daje obecnie ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Kongsvinger IL plasuje się na 12 pozycji w tabeli norweskiej OBOS-Ligaen ze zdobytymi 12 oczkami w swoich 12 rozegranych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 8-6 zaś goście w delegacjach 2 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 14-12.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie jeszcze coś grają w przeciwieństwie do ich spotkań wyjazdowych i moim zdaniem to na meczach przed własną publicznością będą się skupiać i gryźć trawę a goście w delegacjach nawet nieźle ale nie przekonują mnie wcale szczególnie że pamiętam czasy jak Fredrikstad FK u siebie potrafiło wygrywać seriami i wcale się nie zdziwię zbytnio jeśli się właśnie teraz zaczęła u nich dobra domowa seria wygrywania szczególnie że sytuacja w tabeli nie jest najciekawsza.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia U21 - Hiszpania U21
Typ: 0-30 minuta spotkania - Remis
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jest mocno okrojona jednak ponownie natrafiłem na bardzo ciekawe spotkanie z piłki nożnej pomiędzy niewątpliwie dwoma najsilniejszym reprezentacjami grupy B, a mowa o reprezentacjach z półwyspu iberyjskiego Portugalii i Hiszpanii którę bardzo prawdopodobne wyjdą z miejsc premiowanych awansem dalej. Pozostaje tylko jedno pytanie kto wyjdzie z pierwszego miejsca, na ten moment Hiszpanie uplasowali się na pozycji lidera pokonując na otwarcie wysoko Macedończyków 5:0, na drugim miejscu Portugalczycy którzy wygrali z Serbią 2:0. Mecz ten jest bardzo istotny dla jednych jak i drugich, dlatego ciężko wskazać tutaj jednogłośnie faworyta tego pojedynku. Moja propozycja na to spotkanie dotyczy zagrania przedziału 0-30 minut i wyniku remisowego do tego czasu, gdyż uważam że będzie to bardzo wyrównane spotkanie
i nie zobaczymy tutaj gradu goli. Jedni jak i drudzy imponują swoją formą i seriami zwycięstw, w przypadku Portugalczyków od 2015 roku są niepokonani i na koncie mają serię piętnastu spotkań bez porażki, natomiast Hiszpanie mogą pochwalić się nieco mniejszym dorobkiem meczy bez porażek, który wynosi dziesięć. Bardzo dobrym alternatywnym zagraniem na ten mecz jest również opcja underowa 2,5 gdyż uważam że będziemy świadkami meczu do jednej bramki, chodź dużo bardziej skłaniałbym się tutaj w stronę wyniku bezbramkowego, który osobiście gram za drobne tak dokładny wynik 0:0 po kursie obecnie 11, nie jestem w stanie poprzeć tego wyniku jakimś konkretnym argumentem ale po prostu kieruje się w tej chwili przeczuciem które nie raz okazało się strzałem w dziesiątkę, ale tak jak mówię to moje osobiste spostrzeżenie i przemyślenia bo wynik może paść również wysoki dlatego polecam pograć sobie za drobne ewentualnie możliwość X/X która jest w tym przypadku bardziej bezpieczna. Zdecydowałem się jednak na rozwiązanie remisu do 30 minuty gdyż kurs jest bardzo przystępny i ciężko mi wyobrazić sobie aby jedni jak i drudzy w tym meczu się na początku otworzyli, raczej będzie to na zasadzie badania się w pierwszej odsłonie, a w drugich 45 minutach ewentualnie zobaczymy jakąś bramkę przesądzająca o losach meczu.
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Birmingham
Godzina: 13 :30 CET
Spotkanie: Daria Gavrilova - Su-Wei Hsieh
Typ: Su-Wei Hsieh wygra 2-0
Kurs: 4,33
Bukmacher: betway
Analiza:

Gawriłowa nie jest specjalistką od trawy, jest to jej najgorsza nawierzchnia i raczej jej unika. W całej dorosłej dorosłej karierze (6 sezonów) rozegrała tylko 21 meczów na trawie i ma bilans ujemny 9-12, a wszędzie indziej na sporym plusie. Dzisiaj pierwszy mecz w tym roku na tej nawierzchni, więc trudno się spodziewać regularności i bezbłędnej gry. A rywalka naprzeciwko na pewno nie będzie pomagać, bo Hsieh to czołowa deblistka a takie techniczne obycie przy siatce bardzo się przydaje na tej ofensywnej nawierzchni. Zresztą Tajwanka to przecież była mistrzyni Wimbledonu w deblu (2013), więc trawka na pewno je nie przeszkadza. W tym roku już 5 meczów na trawie i tylko minimalna porażka z Safarzową psuje jej bilans (4-1), w Birmingham na koncie już 3 wygrane w kwalach, więc oswojona z kortami i warunkami. Dla mnie kursy powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane, a może i nieco odwrócone.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom