>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.09.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska-ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ruch Ch- Legia W-wa
Typ: 1X
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Postanowiłem dzisiaj zagrać w stronę Ruchu, przemawia za tym na pewno zmęczenie Legii, po drugie w tym sezonie skazany na porażki Ruch całkiem dobrze sobie radzi w lidze a szczególnie na własnym boisku. Ostatnie trzy spotkania zwycięskie, no i Legia Berga to już nie ten sam zespół, w czwartek mieli wyjazdowy mecz dziś przyjeżdżają do Chorzowa, taka podróż na pewno da się we znaki.Ruch dzisiaj w nowych strojach, może przyniosą im szczęście, powodzenia
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Barcelona - Levante
Typ: Obie nie strzelą gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jak dla mnie, idealny typ do podbicia wszelakiego AKO. Analiza będzie krótka, bo nie ma co się tutaj roznosić. Levante na 13 meczów na Camp Nou, strzeliło tylko 5 bramek i to w meczach rangi Pucharu Króla, przy okazji, zawsze przegrywali ???? . Nie widzę tutaj żadnego powodu, dlaczego dzisiaj 15. drużyna w tabeli miałaby strzelić obecnemu Mistrzowi Hiszpanii. Zagrali jedno spotkanie wyjazdowe przeciwko Las Palmas i nawet tam nie udało im się zdobyć choć jednego gola, to uda im się to na Camp Nou? Na pewno nie. Co do Barcelony nie będę nic pisać, bo to chyba wszystko wiadome w tym temacie ???? Polecam!
⛔ 100
 
borektw 2

borektw

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Sparta Wrocław - Unia Leszno
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Finał ekstraligi na torze w Częstochowie, gdzie Sparta pełni rolę gospodarza. A więc szybko Sparta pokonała na tym torze wysoko Unię Tarnów 54-36, jednak tarnowianie to zdecydowanie półka niżej niż Unia Leszno, która walczyć będzie już o 14 tytuł Mistrza Polski i nic nie wskazuję na to żeby Sparta mogła im w tym przeszkodzić. Silne atuty Sparty to Drabik i Woffinden, na pewno tych dwóch zawodników to pewniaki, którzy będą jakoś Spartę ciągnąć, dalej mamy tych nieobliczalnych czyli Janowski i Jensen, który 2 lata jeździł na tym torze dla miejscowego Włókniarza. Ci zawodnicy myślę, że razem zdobędą około 15 pkt , a to będzie zbyt mało na silną Unię. Dalej mamy już dziury ogromne Sparty. Jędrzejak dziura nr.1, fatalnie spisał się na półfinałach z Tarnowem, wczoraj na SEC w Ostrowie zdobył 2pkt i zajął ostatnie miejsce, dalej jest Milik, który coś zawsze skubie ale na tak silną drużynę jak Unia Leszno to wątpię żeby ten sympatyczny Czech coś uskubał. Teraz Leszno a więc wizytówka jaką są bez wątpienia wspaniali bracia Pawliccy, Piotr i Przemek. Ten pierwszy jest jeszcze juniorem co jest dużym atutem bo może zastępować słabiej spisującego się seniora. Dalej mamy zawodników, których myślę, że osobą, które choć minimalnie interesują się żużlem przedstawiać nie trzeba. Pedersen i Sajfutdinov, gdzie ten pierwszy na wczorajszych zawodach w Ostrowie wywalczył vice-mistrzostwo, a ten drugi mistrzostwo Europy! I na koniec świetny Grzesiu Zengota, który również w przeszłości ścigał się dla Włókniarza, jest w wysokiej formie i dzisiaj powinien fruwać. Z takimi asami na prawdę myślę, że Unia nie powinna mieć problemów ze Spartą, która oprócz Drabika i Woffindena ma zbyt dużo znaków zapytania, mecz będzie zacięty, ale koniec końców wygra Unia Leszno.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Mecz: Napoli - Lazio
Typ: Napoli
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam,
Na dzisiaj wybrałem szlagier włoskiej Serie A, moim typem jest 15 w tabeli Napoli, które podejmie na własnym stadionie zespół Lazio. Oba zespoły są po czwartkowych konfrontacjach w Lidze Europejskiej. Azzuri w swoim meczu przejechali się niczym walec po Belgijskim Club Brugge, po 25min tamtego spotkania losy meczy były już rozstrzygnięte, ostatecznie gospodarze wygrali 5-0. W drugiej połowie trener gospodarzy zdjął swoich kluczowych zawodników, oszczędzając ich właśnie na zbliżające się dzisiejsze spotkanie.
Piłkarze Lazio przywieźli cenny punkt z dalekiego wyjazdu gdzie podejmowali zespół Dnipro. Drużyna ze stolicy Włoch może czuć się jednak lekko rozczarowana, strata gola w ostatniej minucie spotkania pozbawiła ich szansy na zwycięstwo w tej konfrontacji.
Napoli czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie, myślę że drużyna gospodarzy powoli łapie właściwy rytm, a dzisiejsza wygrana pozwoliłaby im nabrać pewności siebie na kolejne spotkania. Goście osłabieni są brakiem kilku wartościowych zawodników m.in Klose, Bigli czy De Vrija, a ich motor napędowy w postaci Andersona wciąż poszukuje formy z zeszłego sezonu. Nie wykluczone, że Brazylijczyk usiądzie dzisiaj na ławce po ostatnich naprawdę kiepskich występach.
Liczę na przełamanie Napoli, najwyższa pora zacząć zdobywać punkty i rozpocząć marsz w górę tabeli, gdzie jest ich miejsce.
✅ 81
 
M 0

miszczako0

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna-Polska ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: 1X
Kurs: 2.10
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Witam! Moim pierwszym typem tutaj bedzie spotkanie naszej &quot;zwariowanej&quot; ,nieprzewidywalnej ligi , a dokładnie mecz drużyn z Chorzowa oraz Warszawy.Ruch w tym sezonie na swoim podwórku prezentuje sie dobrze po za jedną wpadka na inauguracje sezonu z drużyną Gornika Łeczna w pozostałych 4 spotkaniach zanotowali 10 punktów.Druzyna z Warszawy ma mała zadyszke i ich forma jest daleka od ideału..W czwartek stoczyli cieżki bój w LE gdzie przegrali 1:0 na terenie Danii z miejscową drużyna. w Polskiej lidze także nie prezentuja sie dobrze lokujac sie na 7 miejscu w tabeli .Legia nie wygrala w lidze od 5 meczów!i myśle ze dzisiaj tez nie zdobeda trzech oczek. Minusem dla Legii jest takze brak paru wartosciowych graczy oraz długa podróz która pokonali kilka dni wstecz . Warto zagrać ten mecz po dobrym kursie Powodzenia !
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - HISZPANIA: Primera Division

UD Las Palmas - Rayo Vallecano
Estadio Gran Canaria, godz. 20:30
1 @1.91 Bet365

No i wg mnie przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie ligowym beniaminka PD. Gospodarze u siebie w tamtym sezonie - oczywiście nie ma co porównywać Segunda Division do Primera Division, jednak może to być też jakiś odnośnik - byli najlepszą drużyną grającą na własnym stadionie. Przegrali tylko 2 mecze, 4 razy dzielili punkty i aż 15 razy zwyciężali mecz - na mnie to robi wrażenie i utwierdza mnie w przekonaniu, że ta drużyna po prostu dobrze się czuję grając na Estadio Gran Canaria. Gospodarze jak na razie wyglądają poprawnie w najwyższej klasie rozgrywkowej, w 1. kolejce przegrali tylko 1:0 wyjazdowe spotkane z Atletico Madryt, następnie zaliczyli bezbramkowy remis na własnym obiekcie z Levante, po czym mieli wyjazd na bardzo trudny teren do Vigo, gdzie zremisowali 3:3 (ten wynik może zapowiadać rozwiązanie się worka z bramkami). Rayo, jak na razie nie błyszczy, ale czy to coś dziwnego? Ubiegły sezon zakończyli w środku tabeli, w meczach wyjazdowych mieli problem ze strzelaniem bramek, natomiast nie mieli problemu z ich traceniem, co także potwierdzili już w tym sezonie przegrywając wyjazd z Celtą Vigo 3:0. H2H pomiędzy dzisiejszymi rywalami na stadionie gospodarzy przemawia właśnie za nimi i dzisiaj idę w ich kierunku. Myślę, że to dobry moment jak i przeciwnik do tego, aby odnotować pierwsze zwycięstwo ligowe. Poziom drużyn jest wg mnie bardzo zbliżony, jednak właśnie atut własnego obiektu sprawi, że 3 punkty zostaną w Las Palmas.​
⛔ 100
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Eurobasket 2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hiszpania - Litwa
Typ: Maciulis over 14,5 PKT
Kurs: 2.3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wielki finał Eurobasketu. Maciulis w półfinale krótko mówiąc zawiódł, rzucał mało, ogólnie grał mało. W dzisiejszym spotkaniu będzie musiał dużo grać i rzucać, ponieważ Hiszpanie pod koszem mają Gasola i Mirotica, co utrudni Litwinom granie inside. Ogólnie będą musieli grać szeroko i sporo rzucać zza łuku. W tym widzę szansę dla Jonasa. W tym turnieju już przebijał taką linię i myślę, że w finale z pewnością tego dokona. To jeden z ważniejszych meczy w jego karierze i mam nadzieję, że nie zawiedzie. Pozdrawiam i polecam!
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Southampton - Manchester United
Typ: Southampton i obie strzelą
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dzisiaj to coś więcej niż zwykłe przeczucie. Manchester chociaż pomału odbudowuję swoja renomę, wciąż nie jest w najwyższej formię, o czym świadczy chociażby przegrana z PSV. Mimo iż Southamton wygrał ostatnie spotkanie z Czerwonymi Diabłami, to na własnym stadionie kontynuuje, serie niepowodzeń od 2003 roku gdy James Beattie pokonał Tima Howarda dając zwycięstwo Świętym. Choć sezon jeszcze dobrze się nie rozpoczął podopieczni van Gaala, zanotowali już pierwszą wpadkę ze Swansea i pokazali wyjątkową niemoc w meczu z Newcastle. Southampton, który był jakiś czas temu rewelacją angielskiej ekstraklasy, będzie miał trudno by powtórzyć niedawne sukcesy, jako że jest z sezonu na sezon coraz bardziej osłabiany. Jednak wierzę że nadal potrafią zaskoczyć, szczególnie gdy forma ich dzisiejszego przeciwnika jest niepewna.
⛔ 100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 (Francja)
Godzina: 14.00
Spotkanie: Bordeaux - Toulouse
Typ: Bordeaux
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo się zastanawiałem czy kolejny raz podawać typ na zwycięstwo konkretnej drużyny, czy dla odmiany zagrać over. Postanowiłem kontynuować miejmy nadzieję dobrą passę i zdecydowałem się zagrać dzisiaj na Bordeaux. Dlaczego? Na swoim stadionie grają dobrze, z reguły wygrywają. Porażek notują bardzo mało jestem niemal pewien, że dzisiaj też porażki nie poniosą, a nawet pokuszą się o zwycięstwo. Goście z Tuluzy na wyjazdach w tym sezonie grali dwa razy i dwa razy przegrali. W poprzednich sezonach też niejednokrotnie udowadniali, że wyjazdy nie są ich mocną stroną. Zazwyczaj przegrywają i z solidnym u siebie Bordeaux też przegrają. Gospodarze ostatnio dobry mecz z Liverpoolem, gdzie udało im się zremisować. Warto też zajrzeć w bilans spotkań pomiędzy Bordeaux, a Tuluzą u siebie. Bilans to 12-1-4 na korzyść &quot;Żyrondystów&quot;. Podsumowując, dobra gra Bordeaux u siebie, słaba forma wyjazdowa Tuluzy i korzystne H2H dla mnie oznacza zwycięstwo gospodarzy, polecam! Kurs również bardzo dobry.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1 (Francja)
Godzina: 14.00
Spotkanie: Bordeaux - Toulouse
Typ: Toulouse
Kurs: 4.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Patrząc po ostatnich wynikach Bordeuax można ulec wrażeniu, że Żyrondyści są w bardzo dobrej formie. Wyjazdowy remis 2:2 z PSG oraz z domowy z Liverpoolem, to na pierwszy rzut oka dwa bardzo dobre wyniki. Prawda jest jednak taka, że punkt w Paryżu sprezentował swoimi pomyłkami golkiper PSG Trapp, zaś Liverpool notuje gorszy okres, zaś udział w Lidze Europejskiej, jak na razie traktuje drugorzędnie. Z kolei w dzisiejszym meczu Bordeaux niedość, że będzie miało czwartkowe spotkanie w nogach, to jeszcze będzie musiało radzić sobie bez zawieszonego za kartki Saivet oraz kontuzjowanych Diabate, Sertica i Toure.
Ich rywal Tuluzy w obecnym sezonie przegrał oba wyjazdowe starcia. Jednak w przeszłości w Bordeaux radził sobie całkiem nieźle (dwa zwycięstwa w pięciu poprzednich starciach) i to w sytuacji, gdy Żyrondyści dysponowali znacznie mocniejszym składem. Ponadto w obecnych rozgrywkach choć rezultaty nie do końca tego oddają pod wodzą Dominica Arribage goście spisują się naprawdę nieźle. W starciach Monaco i Remis prowadzili, grali bardzo dobrze i bardzo niewiele brakowało aby dowieźli korzystny wynik do końca.
Reasumując w mojej ocenie dobrze usposobieni goście mają dzisiaj spore szanse na zaskoczenie zmęczonych ostatnimi starciami gospodarzy, zaś kurs na takie rozstrzygnięcie jest nader apetyczny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UKRAINA: Pari-Match League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dnipro - Zorya
Typ: 2 (+0,5)
Kurs: 2,16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
8 kolejki ukraińskie 1. ligi ciąg dalszy. Dzisiaj na Dnipro Arenie spotkają się drużyny z czołówki tabeli. Gospodarze z Dnipropietrowska zajmują obecnie z dorobkiem 14 punktów 3 miejsce w tabeli, a goście z Ługańska mają dwa oczka mniej i plasują się na 6 miejscu. Wybrałem typ, że goście dzisiaj nie przegrają, ponieważ są za tym dwie najważniejsze przesłanki. Po pierwsze drużyna Zoryi nie przegrała z Dniprem w 6 ostatnich spotkaniach H2H, a zeszłym sezonie ograła ich dwukrotnie 2:0 i 2:1. Po drugie drużyna Dnipro mierzyła się w czwartek z ekipą Lazio w ramach rozgrywek Ligi Europy i myślę, że dopadnie ich syndrom zmęczenia pucharowego. Dodatkowo Zorya jest niepokonana od 4 spotkań w lidze, w tym postawiła się drużynie mistrza kraju Dynamo Kijów i zremisowała z nimi 0:0.
✅ 116
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: VfB Stuttgart - Schalke 04
Typ: 2/2
Kurs: 4.9
Bukmacher: expekt
Analiza:
Stuttgart obok Borussi Monchengladbach nie zdobył jeszcze w tym sezonie punktów. Dziś na ich stadion przyjeżdza drużyna Schalke, która jak narazie średnio sobie radzi. Dzięki dwóm wygranych, remisie i porażce zajmują 8 miejsce, lecz jesli dziś zgarną 3 punkty mogą wskoczyć na 4 miejsce. Wiadomo, że ostatni sezon Schalke nie może zaliczyć do udanych gdyż zabrakło ich w miejscach 1-4, które dają mozliwość gry w Lidze Mistrzów. Zajęli oni dopiero 6 miejsce ze stratą aż 13 punktów do czwartego Leverkusen. Stuttgart natomiast walczył o pozostanie w Bundeslidze aż do ostatniej kolejki i z przewagą dwóch punktów nad strefą spadkową zajął 14 miejsce. W poprzednim sezonie Schalke dwa razy pokonało ekipę VfB, 4-0 w delegacji i 3-2 u siebie. Mój typ na dzisiaj to 0-3 dla przyjezdnych. Pozdrawiam
⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
14:30
Tottenham – Crystal Palace
Typ: 2
Kurs: 3,96
Bukmacher: betathome

Podopieczni Alana Pardew grają bezkompromisowy football. Dwie porażki dość nieszczęśliwe u siebie z City 0:1 (stracili bramkę w ostatnich minutach) i Arsenalem 1:2 (gdzie sami strzelili sobie jedną z nich). Reszta meczy to wygrane, w tym na wyjeździe z zawsze groźnym zespołem Chelsea (1:2). Nie kalkulują, wychodzą na boisko żeby strzelać bramki i wygrywać. Terminarz na początek mieli bardzo trudny, a zdobyli już 9 pkt i zajmują 7 miejsce w tabeli.
Po niemrawym początku sezonu Tottenham (po trzech remisach i przegranej z Manch Utd) wymęczył wreszcie w poprzedniej kolejce 3 pkt ze słabiutkim Sunderladem. Dodatkowo w tygodniu Spurs grali w LE z FC Quarabeg i może chociaż ten mecz doda im trochę pewności siebie, to paradoksalnie 3 mecze w ciągu tygodnia na pewno odbiją się na świeżości zespołu.
Pardew jest bardzo zadowolony z charakteru swoich zawodników i wysiłku jaki włożyli w aktualną formę.
Nie zagra z powodu urazu prawdopodobnie Damien Delaney, Wicham i Ledley, oraz Ward, którego z powodzeniem zastępuje Sako. Poza tym jak ocenia Trener zespół poprawił się taktycznie i technicznie w porównaniu z poprzednim sezonem, doszło też kilku ciekawych graczy.
Jak zestawi Mauricio Pochettino wyjściową jedenastkę.? W drużynie szpital. Kluczowe dla zespołu może się okazać niezdolność uzyskania optymalnej sprawności po urazach trio pomocników Dembele, Eriksen, Mason. Kolejny ważny pomocnik Eric Dier zagrał w tym tyg. 150 min i jego występ też może okazać się mniej pomocny dla Kogutów. Fala urazów może nadszarpnąć odpowiednim ustawieniem i zgraniem poszczególnych formacji.
Tottenham rotuje młodym składem, i nie bardzo wiem jak sobie dadzą z tym radę. Jak pisałem wszystko zależy od gotowości go gry podstawowych zawodników, głownie chodzi o środek pomocy. Czy ofensywny pomocnik Son Heung-Min zastąpi godnie swoich kolegów?, jego występ na lewym skrzydle przesunie Chadli na ofensywnego pomocnika, wtedy Dele Alli i Dier zostaliby w środku.? Same niewiadome.
Palace jedzie po zwycięstwo, nowy środkowy pomocnik Yohan Cabaye wraz z Puncheon będą kreować sytuacje bramkowe, boczni pomocnicy jak Zaha czy Bolasie zrobią z przodu swoje. Z tyłu w pomocy Szkocki piłkarz McArthur będzie czyścił przedpole obrońcom. Blok defensywny w miarę stabilny. O młodego acz utalentowanego bramkarza Alexa McCarthy się nie boję, zrobi swoje.
Tottenham wg mnie w lekkiej rozsypce, co nie pomoże w starciu z Palace. Mają bardzo ciekawą kadrę, ale dziś z racji osłabień, obciążającego terminarzu gier, i rotacji składem będą musieli uznać wyższość Crystal Palace.
Po takim kursie biorę!
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia Kakkonen East
Spotkanie: Myllypuro - Viikingit
Typ: over4.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Godzina: 15:00
10 dni temu zagrałem te same ekipy over4.5 po wysokim kursie @2.60, było 4-1 więc idealnie, buki się połapały co prezentują Myllypuro i dzisiaj mamy tą samą linię ale już za @1.90, w międzyczasie zdołali przegrać jeszcze na wyjeździe 0-3 z Kiffen.
Myllypuro to outsider ligi, 21 spotkań 9 punktów (2wygrane 3 remisy i 17 porażek) bilans bramek 24-87, średnio ponad 5 goli w meczu.
Jak cieniaki grają u siebie?
30.08.15 KAK Myllypuro - Kultsu 2 : 2
15.08.15 KAK Myllypuro - Klubi 04 0 : 4
02.08.15 KAK Myllypuro - Sudet 0 : 2
19.07.15 KAK Myllypuro - Kiffen 1 : 3
12.07.15 KAK Myllypuro - JIPPO 0 : 3
28.06.15 KAK Myllypuro - Lahti Akatemia 1 : 6
17.06.15 KAK Myllypuro - Futura 2 : 6
Różnie to bywa, ale powyeżej 4 goli dawno nie zagrali...
Dlaczego więc gram uparcie znowu na over? Bo goście są w mega gazie.
Wygrali ostatni mecz z liderem 3-1 i mają dzisiaj ochotę awansować na 3 miejsce niwelując stratę do 4 punktów. Mówiąc wprost mają apetyty na awans!
Czerwoną latarnię mogą dzisiaj rozjechać, ale ja liczę że gospodarze też strzelą gola a może nawet 2.
Typ jest bardzo ryzykowny bo faworyci grają na wyjeździe, boję się autobusu w bramce no ale na pewno wygrają, pytanie tylko jak wysoko?
Optymistycznie jeszcze zobaczmy jak było w tym sezonie:
10.09.15 KAK Viikingit - Myllypuro 4 : 1
26.08.15 KAK Viikingit - Myllypuro 7 : 1
Napierniczać bramkami!
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Spotkanie: Borussia D. - Bayer L.
Godz: 17:30
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
W 6 kolejce niemieckiej Bundesligi zmierzą się ze sobą ekipy Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen. Wg mnie będzie to bardzo ciekawe widowisko, obfitujące w wiele sytuacji bramkowych i spodziewam się, że zobaczymy przynajmniej 3 gole. Borussia w tym sezonie spisuje się znakomicie. Zanotowali komplet 4 zwycięstw, ogrywając M&#39;Gladbach, Ingolstadt, Herthę oraz Hannover. Mają również bardzo dobry bilans bramkowy, który wynosi 15-3. Tak więc ofensywa gospodarzy spisuje się znakomicie i piłkarze Borussii grają jak za najlepszych czasów bardzo otwartą, skierowaną na ciągły atak na bramkę przeciwnika piłkę. Natomiast kibice Bayeru nie mają tyle powodów do radości. &quot;Aptekarze&quot; prezentują bardzo nierówną formę. Po 2 wygranych ponieśli porażkę w z Bayernem w Monachium, co jeszcze nie było jakimś dramatem, ale ostatnia wpadka u siebie z beniaminkiem Darmstadt 0-1, zdecydowanie pogorszyła nastroje w klubie. Jednak środowe spotkanie w Lidze Mistrzów z Bate i pewna wygrana 4-1 powinna dać zdecydowanie więcej wiary piłkarzom z Leverkusen. Obecnie ich stosunek bramkowy wynosi zaledwie 3-5, ale widząc jak łatwo piłkarze Borussii zdobywają bramki, spodziewam się, że dzisiaj również zawodnicy gości zagrają zdecydowanie bardziej ofensywnie i biorąc pod uwagę, jak gładko pokonali klub z Białorusi, myślę, że będą w stanie coś dzisiaj u strzelić. Uważa, że w dzisiejszym meczu zobaczymy przynajmniej 3 trafienia.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gacekkacek 6

gacekkacek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 14:30
Tottenham – Crystal Palace
Typ: Suma kartek - powyżej 4.0 (azjan)
Kurs: 1,98
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spodziewam się wyrównanego spotkanie w lidze angielskiej, w której gra nie toczy się w delikatny sposób. Spotkanie to sędziuje Michael Oliver, który w tym sezonie pokazał już 27 żółtych kartek i 4 czerwone (4 i 1 w jednym spotkaniu LE reszta w 5 spotkaniach PL). Jego dotychczasowe mecze pokazały, że nie toleruje niebezpiecznych zachowań na boisku, najmniej pokazał 3 żółtka w meczy Manchesteru z Liverpoolem, w pozostałych meczach, zawsze było to powyżej 4. Jeżeli chodzi o same drużyny to w ich ostatnim spotkaniu padło, aż 8 żółtych kartek.
⛔ 100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt v Sandefjord
Typ: Alexander Sørloth (Strzeli gola)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Kierując wzrok ku zimnej Skandynawii, wybieram spotkanie norweskiej Tippeligaen, gdzie grający jako gospodarz drużyna Bodo/Glimt, potrafi strzelać na własnym podwórku, podejmować będzie ostatnią w tabeli drużynę Sandefjord, która najwięcej goli traci.
W drużynie Bodo/Glimt maszynkami do strzelania goli są doświadczony Trond Olsen oraz obiecujący Alexander Sørloth, który został wypożyczony z Rosenborgu Tronheim na początku tego roku.
Sørloth strzelił do tej pory 9 bramek, z czego uwagę przykuwają 2 gole z Sarpsborg 08 i aż 4 bramki z IK Start.
Myślę że co najmniej jedna bramka jest w zasięgu Alexandera Sørlotha.

⛔ 100
 
a-n-t-o-n-i 1

a-n-t-o-n-i

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Nadwiślan Góra - Radomiak Radom
Typ: +2.5/2
Kurs: 4.25
Bukmacher: Star-Typ-Sport
Analiza: Serdecznie zapraszam na 9 kolejkę II polskiej ligi. Zespół z małej wsi na Śląsku (niecałe 3000 mieszkańców) ubiegły, debiutancki sezon w II lidze zakończył na 10. miejscu. Obecnie Nadwiślan po ośmiu rozegranych meczach z dorobkiem 7. punktów plasuje się na odległym 17. miejscu w tabeli. Trenerem Nadwiślana jest Czech - Miroslav Copjak, szkoleniowiec który w 2005 roku prowadził Odrę Opole w pamiętanych barażach z Radomiakiem.
W ostatniej kolejce Nadwiślan przegrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 0:1 i spadł do strefy spadkowej, a Radomiak po wygranej z Okocimskim utrzymał miejsce w czołówce tabeli. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego będą chcieli na Śląsku powiększyć swój dorobek punktowy, ale o kolejne oczka w Górze będzie z różnych powodów ciężko. O tym, że na kameralnym obiekcie Nadwiślana gra się trudno, przekonali się już m.in. piłkarze Rakowa Częstochowa czy Gryfu Wejherowo. Sądze, iż drużyna ZIELONYCH wygra to spotkanie, ponieważ sztab szkoleniowy Radomiaka ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikt z piłkarzy nie musi pauzować za żółte kartki.
Radomiak gra w tym sezonie bardzo dobry futbol tylko we wcześniejszych meczach wielu zawodników narzekało na urazy. Warchoły od pierwszej minuty zagrają bardzo ofensywnie i mam nadzieję, że wygrają ten mecz. Nadwiślan co prawda, może strzelić bramke ale maksymalnie jedną, bo obrona przyjezdnych bardzo solidnie prezentuje się w tym sezonie. Michał Kula ( bramkarz Radomiaka ) puścił w tym sezonie tylko 5 bramek i jest jak na razie najskuteczniejszym bramkarzem tych rozgrywek. Wydaję mi się, iż Radomiak straci jedną bramkę bo jest to spotkanie wyjazdowe, ale cały mecz piłkarze Jacka Magnuszewskiego będą dominować i ZIELONI wygrają ten mecz i dopiszą kolejnę 3 punkty do swojego dorobku i na koniec kolejki będą zajmować drugie miejsce. Gorąco zachęcam do zagrania tego meczu ;)
⛔ 100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol amerykański
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chicago Bears : Arizona Cardinals
Typ: Ilość prób biegu (rushing attemps): Chris Johnson powyżej 12.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Bardzo dziwna linia i z pewnością wystawiona zbyt nisko bo CJ2k nawet z kulą w ramieniu pobiega po słabych Bears. W poprzednim tygodniu RB&#39;s Cardinals zanotowali 22 carries. CJ - 10 i podstawowy HB Ellington 12. Tu jednak trzeba przypomnieć, że Ellington dosyć szybko doznał kontuzji. Skoro CJ przejmie kilka carries od kontuzjowanego Andre to taka linia pęknie bardzo szybko. Cardinals nie powinni mieć problemów z przesuwaniem piłki do przodu co prowadzi do częstego zaczynania akcji od biegania. Bears nie zanotowali ani hit&#39;u ani sacku na Rodgersie, więc będzie im ciężko również z Arizoną. Im więcej 1st downs tym lepiej. Spodziewam się tu wygranej Cardinals, więc i pod koniec spotkania trzeba będzie spalić zegar i dać kilka biegów CJ2k.
Dla przypomnienia ten facet należy do elitarnego grona zawodników którzy w jednym sezonie przekroczyli granicę 2 tyś rushów. Lata i forma może nie ta, ale to wciąż niezły gracz. Zresztą w tym zakładzie nie chodzi o ilość zdobytych yardów.
Jest to mój typ dnia i w skali do 5j wchodzę 5j.
⛔ 100
 
E 1

ercus

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Anglia Premiership
Godzina: 17:00
Spotkanie:Southampton - Manchester United
Typ: Manchester United (-1)
Kurs: 4.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
M.United rozgoryczony porażką w lidze mistrzów dziś odrobi swoje zaufanie wsrod kibiców i moim zdaniem dwu bramkowym zwycięstwem pogrąży gospodarzy.Historia spotkań między tymi drużynami mówi sama za siebie,żę Southampton nie radzi sobie z diabłami.Ostatni mecz ,który odbył się w Manchesterze zakończył się wynikiem Southampton 1-0 tym bardziej dziś czerwone diabły będą chciały udowodnić,że był to czysty przypadek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom