>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.10.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 20. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina : 19:00
Spotkanie Krasnodar-Schalke
Typ: Krasnodar wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.20
Buk UNIBet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Rosyjski Krasnodar na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Schalke o4 Gelsenkirchen, gospodarze są w tym meczu faworytem według mojej oceny głównie patrzę na spotkania, które Krasnodar rozgrywał na swoim stadionie i w których niezwykle rzadko tracił punkty, Gospodarze tak jak i ekipa gości po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie po komplecie zwycięstw, gospodarze mają jednak lepszy bilans bramkowy aniżeli ekipa z Niemiec i dlatego to oni są wyżej usytuowani w ligowej klasyfikacji, w tym momencie jak Krasnodar wygra zapewne mocno przybliży się do awansu do następnej rundy tych rozgrywek, u siebie Rosjanie nie ponieśli porażki od sierpnia tego roku , kiedy to ulegi zespołowi Lokomotivu Moskwa, wcześniej zanotowali porażkę miesiąc wcześniej,ale ogólnie bilans gospodarzy to 20 spotkań na swoim stadionie w tym zaledwie 2 porażki, 3 remisy i aż 15 spotkań wygranych, goście mogą się pochwalić takim bilansem tylko w drugą stronę, bowiem praktycznie każde spotkanie wyjazdowe kończy się ich porażką, weźmy tylko 5 ostatnich meczy i bilans wygląda tak iż mają na koncie 1 wygraną remis oraz aż 3 porażki, moim zdaniem tutaj gospodarze nie poniosą porażki a liczę iż będą zespołem o tą jedną bramkę lepszym po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: SKA-1946 vs HC Riga
Typ: over 5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad wyborem jutrzejszego spotkania. Szczerze to pierwszy raz miałem taki wielki dylemat, czy wybrać to aktualnie podane spotkanie, czy też mecz z wyższej ligi St.Petersburg vs Novokuznetsk. Ale wracając do tematu, jak widać jednak wybrałem spotkanie z MHL.
Nie ma co się tu długo rozpisywać, mecz przez większość uznawany za walkę Dawida z Goliatem.
SKA-1946 w tym sezonie trafiło z formą, zajmują 2 miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów co pierwszy zespół. Na ostatnie 5 pojedynków, przegrali tylko raz i śmiało można zaznaczyć, że po równym pojedynku, przegrywając 3:4.
Przez 16 rozegranych spotkań zespół ten strzelił 57 bramki, klasyfikując się na pierwszym miejscu z największą ilością bramek w konferencji zachodniej.
Teraz kolej na rywala, HC Riga, zespół który jak na razie zawodzi, ostatnie miejsce w tabeli z największą ilością straconych bramek. Przez 18 meczy stracili aż 58 bramki, więc średnia wynosi coś około 3.5 straconej bramki na mecz. Warto dodać, że przez ostatnie 10 meczy, tylko jeden raz nie strzelili bramki, jest to pozytywnym aspektem do naszego zakładu. Zespół ten ma na pewno większy potencjał choćby Atlanty czy Krylya Sovetov.
W 2016 roku między tymi drużynami został rozegrany tylko jeden pojedynek, który zakończył się wynikiem 6:1 dla SKA-1946.
Ostatnie 5 meczy zakończyły się następującymi wynikami: 6:1 1:1 4:2 5:3 3:1. Może nie są to aż za rewelacyjne wyniki, spełniające nasz zakład, ale zauważmy że przez te wszystkie mecze oba zespoły strzelały bramki.
Z pewnością SKA-1946 wygra ten mecz i to dość wysoko, patrząc na ich aktualną formę i chęć do gry, mogę śmiało to zaświadczyć. Nie mają może tak świetnych strzelców jak inne zespoły, ale grają dobrze zespołowo i to właśnie daję im wyniki. HC Riga zespół z końca tabeli, ale tak jak wcześniej wspominałem, nie są jeszcze aż tak tragiczni, myślę że pokuszą się o strzelenie bramki, a nawet kilku, a jak można zauważyć SKA-1946 często traci bramki w meczu, nawet ze słabszymi rywalami.
Reasumując, mecz z pewnością będzie ciekawy do oglądania, podejrzewam wyższą ilość strzelonych bramek.
GL
⛔100
 
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Europa - Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie: Slovan Liberec - Fiorentina
Typ: Fiorentina (hand. zwykły -1)
Kurs: 3.10
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś Liga Europejska. Zajmę się meczem Slovanu Liberec z Fiorentiną. Gospodarze grają krótko mówiąc nie najlepiej. W lidze zajmują 14 miejsce w tabeli tuż nad strefą spadkową, a w lidze eurpoejskiej też nie błyszczą - na początek rozgrywek remis z drużyną Quarabag a potem porażka z PAOKiem. Fiorentina w lidze może i też nie błyszczy bowiem okupuje środek tabeli ale w lidze europejskiej idzie im już lepiej - remis z PAOKiem i wygrana 5:1 z drużyną Quarabag. Zapewne Fiorentina i PAOK będą głównymi kandydatami do walki o zwycięstwo w grupie. Nie ma też co ukrywać że różnica klas między ligą czeską a włoską jest ogromna zatem ekipa Fiorentiny jest faworytem do zwycięstwa w tym starciu. Obie ekipy jeszcze ze sobą nie grały, ale myślę że Fiorentina wykorzystując swoje doświadczenie na europejskich boiskach i umiejętności klasowych zawodników jakich ma w swoich szeregach bez problemu upora się z drużyną Slovanu. Mój typ to handicap - 1 na Włochów a myślę że odważni mogą spróbować zagrać w tym spotkaniu nawet -2 ;)
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina : 21:05
Spotkanie: Feyenoord - Zoria Ługańsk
Typ: 1 i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,85
Buk: Betsson
Analiza:

2 Drużyny grupy A LE kontra ostatnia drużyna. Dotychczas Feyenoord wygrał 1 i przegrał 1. Natomiast Zoria przegrała i zremisowała. W jutrzejszym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna z Rotterdamu. W lidze pokonują każdego po drodze, w LE przegrali z Fenerbahce które bardzo dobrze gra, i w wyrównanym meczu nie udało się zdobyć punktu. Zoria w lidze radzi sobie średnio, w LE również. Ich gra nie zachwyca, i jak dla mnie jutro też nie dadzą sobie rady. Dodatkowo musi w tym meczu paść powyżej 1,5 gola. Myślę że to jest bardzo pewne Feyenoord wygrywa ostatnio ciągle dwoma jak nie więcej bramkami. Zoria też nie kończy meczy z ilością goli:0. Dlatego dla mnie pewniak z golami i wygra Feyenoord.
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: RC Celta De Vigo - Ajax Amsterdam
Typ: Ajax
Kurs: 3.47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jeżeli o mnie chodzi to według mnie jutro komplet pkt dopisze sobie Ajax i będzie miał ich 9. A to oznacza, że wygra wszystkie spotkania w swojej grupie. Nie ma co ukrywać forma Ajaxu jest bardzo dobra. Ostatnie 5 swoich spotkań czy to w lidze czy to w LM to oczywiście zwycięstwa. Myślę, że jutro nie będzie inaczej. Drużyna gospodarzy w LM również dobrze sobie radzi bo zgromadzili jak dotąd 4 pkt. Celta miała dobrą serię ostatnich spotkań ale zatrzymali się na Villarreal na wyjeździe 0-5. Ale trzeba pamiętać, że na własnym boisku pokonali Barcelonę 4-3 i u siebie są mocni. Będzie to fajny mecz - mam nadzieję obfitujący w dużo goli ale nie ukrywam liczę tu na Ajax, że strzeli tu o jednego gola więcej niż Celta i odniesie 3 zwycięstwo w LM aby później spokojnie podchodzić do meczy rewanżowych.
Ostatnie spotkania obu ekip to odległe czasy bo aż w 2003 roku również w LM i po jednym zwycięstwie. Celta 4-3 Ajax i Celta 0 - 1 Ajax. Już jutro Ajax poprawi swój h2h bo wygra z Celtą!
⛔100
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13:30
Spotkanie: Svietłana Kuznetsova - Timea Babos
Typ: Kuznetsova 2:0
Kurs: 2.28
Bukmacher: Uno
Analiza:
Prosta sprawa Svieta walczy o udział w Turnieju Masters. Tylko wygrana w Moskwie Jej to zagwarantuje. Spotyka się z Babos, bardziej deblistką niż singlistką. Timea już dzisiaj, dokładnie przed chwilą przegrała w deblu. Zna priorytety. Na udział w turnieju w Singapurze pracuje sie cały rok. Ma tam sporą szansę na ugranie czegoś fajnego pod nieobecność SanTiny. Czysta taktyka to jedna sprawa, a druga tak ze Kuznetsova jest zawodniczką zwyczajnie lepszą od Timei. Tutaj nie ma co się rozgadywać. Wynik jest jasny 2:0 dla Kuznetsovej
Tenis
15:30
Daria Kasatkina - Julia Georges
Kasatkina 2:0 @ 2.0
Sprawa niemalże identyczna do opisywanej powyżej. Julia za pasem ma wielki turniej. Na który jeszcze trzeba dolecieć, a blisko nie ma. Moskwę, a Singapur dzieli 12000 km - kawał drogi. Czysta kalkulacja, trzeba wsiadać w samolot i aklimatyzować się w Azji.
Natomiast sprawa czysto sportowa, Kasatkina jest na ten moment o wiele lepszą zawodniczką od Georges. Turniej w Moskwie jest bardzo dobrze odpowiada. Broni punkty sprzed roku ( półfinał ) . Tutaj widać 2:0 dla Kasatkiny i tak też będzie
Do tego wszystkie mega mocne dubelisko win Kastkina + win Kuznetsova @ 2.05
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21;05
Spotkanie: Man Utd - Fenerbachce
Typ: 1 i BTS
Kurs: 3.4
Bukmacher: B365
Analiza:

United u siebie to koniec analizy.
Ostatnia forma Manu może nie zachwycać. Pogba i Ibra rozgrzewają się mam nadzieje.
Ostatnio 0-0 na wyjeździe z liverpoolem co może być + z racji tego, że liv w gazie.
Fenerbahce pierwsze miejsce w tabeli. United niby się nie przykłada do LE, aczkolwiek myślę, że zarząd pocisnie mourinho po dupie.
Rashford i herrera w fajnej formie.
Shaw i Mikhy powinni zagrać*po kontuzji, a może da zagra rezerwie.
Dlatego jedna bramka dla gości powinna wpaść.
Obstawiam 2-1 dla MANU`1
✅240
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Europa-Liga Europy
Godzina:21.05
Spotkanie:ALKMAAR-M.TEL AVIV
Typ:Over 3.5
Kurs:2.70
Bukmacher:Betway
Analiza:

Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie obie drużyny w tym meczu musza isc na calosc,remis nic nie da jednym i drugim.
Dlaczego Maccabi?
Od meczu z Irlandczykami czyli 3 tyg nie zagrali zadnego meczu,czy to problem?nie sadze.Uważam ze mogli przez ten czas,przemyslec,nabrac troche swiezosci,checi do gry,taktycznie przemyslec swoje niepowodzenia z meczu z Dundalk i wczesniej z Zenitem.
To bardzo ciekawa druzyna dojrzala,doswiadczona z kilkoma ciekawymi zawodnikami,moze to nie jest czołowka Europejska ale maja w tym roku calkiem fajna ekipe-W pomocy,ataku Scarione,Bośniak Medunjanin(zaczynał kariere w Alkmaar) i jak dla mnie swietny napastnik Kjartansson.
Trener Szota Arveladze(zreszta byly gracz Alkmaar) sam stwierdzil w wywiadzie ze obie druzyny graja bardzo ofensywnie,i ze Oczekuje atrakcyjnego spotkania bez kalkulowania,wiec szykuje sie naprawde niezly mecz.
Alkmarr to sredniak,podobnie jak Maccabi z kiepskimi wynikami w pucharze,wiec co maja do stracenia?ponadto bez Van der Lindena Jahanbakhsha,Vlaara. Over 4.5 tez ciekawy,ale jednak zagram troche bardziej asekuracyjnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makaveli23 154,5K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 01:45
Spotkanie: Coritiba (Bra) - Atl. Nacional (Col)
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Atletico Nacional w świetnej formie, chociaz grają ostatnio duzo meczy ale doskonale rotują składem, więc podstawowi piłkarze nie powinni czuć zmęczenia. 3 mecz w tygodniu to bedzie dla obydwu druzyn, a Coritiba ma wieksze problemy ze składem, bo nadal kontuzjowany jest najlepszy strzelec zespolu Kleber. Ponadto Coritiba jest w slabej formie juz od 3 meczy nie strzelając gola. Forma u siebie bardzo w kratkę. Jak mają dzien to wygrywaja nawet 4-0 z bardzo dobrym Gremio, chociaz 3-0 z ostatnim America Mineiro ktora sobie odpuscila do tego bym nie zaliczyl. U siebie w Copa Sudamericana pokonali 3 miesiace temu druzyne z wlasnego podworka 1-0 Vitorie, ale tutaj juz przeciwko doswiadczonym pilkarzom z Kolumbii nie bedzie latwo. Atletico Nacional gra mądrze, bardzo odbrze defenywnie co daje im korzystne wyniki w meczach puycharowych n wyjazdach, pierwszy mecz zagrają na spokojnie co wyjdzie im moim zdaniem na dobre i moga nawet wygrac choc mysle ze bedzie remis i wykoncza przeciwników u siebie w rewanżu.
✅53
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:05
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv-Real Madryt
Typ: +4 Maccabi Tel Aviv
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson

Real zawsze miał problemy z wygrywaniem w hali Menora Mivtachim Arena jeśli wygrywał to w wielkich bólach i mękach, po ubiegłorocznej kompromitacji zespołu z Tel Aviva w lidze krajowej i Eurolidze w tym sezonie drużyna została mega wzmocniona skład i potencjał spokojnie na Final Four Euroligi i jestem świecie przekonany że w tym roku będą grali o najwyższe cele, zespól wzmocnili Gaudelock,Weems, Iverson, Zirbes,Ruud pozbyto się zawodników którzy się nie sprawdzili pozostała legenda zespołu Devin Smith a także Landsberg, mobilizacja na ten mecz jest co roku ogromna wśród graczy jak i kibiców mecz z Realem traktowany jest jako wielkie wydarzenie i traktowany jako jeden z najważniejszych w sezonie, jestem przekonany że Izraelska drużyna da z siebie maxa i ich lider Gaudelock poprowadzi zespół do zwycięstwa to bardzo niewygodny matchup dla rozgrywającego Sergio Lllula, Real wygrał te mecze w tym sezonie które miał wygrać w zespole nie było wielkich zmian tak naprawdę nie miał ich kto sprawdzić w tym sezonie i to będzie prawdziwy test dla drużyny prowadzonej przez Pablo Laso, podsumowując starter Maccabi: Gaudelock,Smith,Landsberg,Ohayon,Iverson niczym nie ustępuje pierwszej piątce Realu: Llul,Fernandez,Ayon,Caroll, Randolph, własna hala będzie wielkim atutem graczy z Tel Avivu i moim zdaniem Maccabi może wygrać ten mecz dosyć przekonywająco
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Copa Sudamerica
Godzina : 01:45
Spotkanie Coritiba - Atl. Nacional
Typ: powyżej 2 goli ( azjan )
Kurs 2.0
Buk unibet
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wtorek - czwartek to nie tylko rozgrywki klubowe w Europie ale także i w Ameryce i z tego kontynentu będzie moja propozycja typu na dziś. O godzinie 1.45 w ramach ćwierćfinału rozgrywek Copa Sudamerica zmierzą się ze sobą Coritiba oraz Atletico Nacional. Mimo iż jest to pierwszy mecz ćwierćfinałowy to zapowiada się niezwykle ciekawie i interesującą bo oba kluby bardzo chciałyby tutaj wygrać. Ja faworyta wolę nie wskazywać bo różnie tutaj może być i zaproponuję zagrać zakład na gole , a dokładnie na over 2 goli w systemie azjatyckim czyli w przypadku dwóch bramek mamy zwrot. Moim zdaniem 2-3 bramki w tym meczu są bardzo realne. Fakt, że oba zespoły nigdy ze sobą nie grały ale jeśli zobaczymy na ostatnie mecze obu klubów to widzimy , że w większości nich mamy co najmniej dwie bramki. Ja proponuję grać over 2 azjatycki i myślę, że po takim kursie jest to zakład zdecydowany gry . Szansa na jego powodzenie bardzo spora bo oba kluby chcą mieć dobry wynik przed rewanżem . Życzę powodzenia.
zwrot
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Moskwa 2016
Godzina: 13:30
Lajovic D. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. -1 gem
Kurs: 1,87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Fakty są jakie są czyli &quot;Kolba&quot; jeden z najczęściej kreczujących zawodników bądź na &quot;renowacji&quot; gra w tym roku średnio. Jednak jest to nadal zawodnik ze ścisłego topu, top #32. W tym sezonie nawet przytulił kolejny tytuł ATP w Monachium więc nie ma co narzekać. Gdyby nie kontuzje to on takich ŁAKÓW jak Lajovic to wciąga nosem. Nie oszukujmy się, &quot;Filip&quot; to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię, fajnie się go ogląda, jednak jego największym mankamentem są dłuższe wymiany. Wtedy się Niemiec niecierpliwi chce skończyć punkt i tak oto finalnie kończy siatką lub autem, efekt? Od lat w top 20-30 nie więcej nie mniej, coś w tych okolicach.
Lajovic no nie oszukujmy się, zawodnik z pogranicza Challenger/ATP. Występy w głównym turnieju to jest święto, czasami coś odpali. Jednak hala patrząc na suche statystyki to nie jego bajka. Gdyby grali na mączce miałbym o wiele większe wątpliwości co do typu. Ograł co prawda w 1 rundzie Tipsarevica, ale jak gra Serb vs. Serb po kontuzjach, z problemami zdrowotnymi to taki wynik nie powinien dziwić. &quot;Kolba&quot; skoro już gra na koniec sezonu w ATP to myślę, że z jego zdrowiem jest całkiem w porządku więc jeżeli jest w pełni zdrowy to o wynik jestem spokojny.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: SIatkówka Plus Liga
Godzina : 19:00
Spotkanie: KS Espadon Szczecin - Skra Bełchatów
Typ: Skra wygra 3-0
Kurs 1.61

co tu dużo mówić espadon póki co 3 mecze i wszytskie przegrane w słabym stylu 3-0, miedzy innymi z kędzierzynem koźle, tym samym kędzierzynem który przegrał ze skrą 3-1. Myślę że tym roku Skra będzie chciała wrócić do lat swojej świetności i w końcu wygrać ligę a do tego będą potrzebne łatwe wygrane jak najmniejszym kosztem sił z outsiderami więc myślę że jest to spotkanie bardzo prawdopodobne
ja gram i polecam również Wam.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie: H. Beer Sheva - Sparta Praga
Typ: Beer Sheva - 1.6 HA
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
analiza:
Kursy lecą w dół od wczoraj z 5.20 na 4.20 przy handicapie -1.5. Lista kontuzjowanych w Pradze dość długa. Co prawda nie wszyscy zawodnicy, to gracze pierwszego składu ale trzeba mieć to na uwadze.
Sparta Praga na swoim podwórku traci w tej chwili 6 punktów do pierwszej Mlada Boleslav. W niedziele mają bardzo ważny mecz z Victorią Pilzo,która raczej jako jedyna do końca będzie toczyć ze Spartą walkę o mistrza.
Zespól z Izraela gra u siebie bardzo dobrze. Ostatnie 6 meczów to 5 wygranych i 1 remis. Każdy pamięta w jakich okolicznościach Izraelczycy nie zagrali z Lidze Mistrzów. Po dramatycznym dwumeczu przegrali z Celticiem 5-4 i to Szkoci grają w najbardziej prestiżowych rozgrywkach.
W Lidze Europy Sparta ma 3 punkty (wygrana z Interem w Pradze oraz porażka ze Świętymi), a Hapoel zgromadził 4 oczka dzięki wygranej na San Siro oraz domowemu remisowi z Southampton. Stawiam dziś na przekonujące zwycięstwo gospodarzy, którzy na swoim terenie są bardzo groźni. Czysta jedynka to na dziś bet 8/10. Pozdrawiam
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie: Inter - Southampton
Typ: 2 ( - 1 HA)
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
analiza:
Witam dzis zapraszam na mecz do Włoch gdzie w Mediolanie Inter będzie podejmował Southampton.
W Interze nie dzieje si najlepiej szczególnie jeśli chodzi o LE gdzie zajmują 4 pozycję z 0 dorobkiem pkt i bramkach 1 strzeloną i aż 5 straconymi. W lidze tez rewelacji gospodarze nie grają po 8 meczach 11 pkt i 11 miejsce to bardzo marny wynik dodając do tego 10 straconych i tyło 10 strzelonych pokazuje że Inter w tym sezonie bez polotu i wątpię by mógł nawiązać walkę z najlepszymi czy to w LE czy rodzimej lidze. Porażka z drużyną z Izraela u siebie i ze Sparta na wyjeździe nie dają dziś zbyt dużych szans chodź bukmacherzy w roli faworyta uważają Włochów ja sądzę inaczej... a dlaczego hmm
Goście w gazie od 7 meczy nie pokonani nawet na trudnym wyjezdzie w Izraelu dali rade zremisowac. U siebie pokonali Sparta i dzięki temu przewodzą w grupie LE wyprzedzając Hapoel tylko różnicą bramek. I jeśli chcą awansować na spokojne to takie mecze jak dziś muszą wygrywać (ze słabym jak na tę chwilę Interem)
W Lidze Southampton zajmuje 8 pozycję ale ich poczynania są podobne do tych które pokazuje Leicester czyli w lidze średnio ale Europa to już inna bajka i tu jest spina na maksa... licze dziś na ciekawe i kilka bramek szczególnie ze Inter jeśli chce jeść ze walczyć i liczyć na awans musi siebotworzyc....

Z Fartem ....
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Darussafaka - Milano
Typ: (-7,5) Darussafaka win
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Witam,
Po Hiszpańskich zwycięstwach, dziś na celowniku drużyna z Turcji, która przed własną publicznością będzie podejmować zespół Armani Milano.
Zacznę od drużyny z Mediolanu. Co by nie mówić, trzeba podkreślić świetną dyspozycje Włochów. Ostatnio przegrali w czerwcu, w jednym z finalowych męczy z Reggiana. Do tej pory to 10 wygranych z rzędu. W tym sezonie we Włoszech trzy wygrane, kolejno z:
-Capo 71-65
-Avellino 87-81
-Varese 79-71
Co najważniejsze, pierwszy mecz w Eurolidze to wygrana u siebie z Maccabi 99-97.
Z drużyny odszedł Lafayette. Przyszedł za to Radulica którego nie trzeba zbytnio reklamować. W dobrej formie Dragic i Simon. Dwóch Amerykanów.... Ogólnie dobry team, ale... Właśnie bez spektakularnych wzmocnien poza Radulica.
Pytanie czy to dziś wystarczy na Turków. Śmiem twierdzić że nie, w końcu przyszedł czas na porażkę drużyny Armani. Zespół Durassafaka wygląda znakomicie. Fakt, przegrali ostatni mecz w lidze z Banvitem po dogrywce, który również prezentuje się dobrze, ale gonili wynik trochę na własne życzenie.
W Eurolidze wygrana na piekielnie trudnym terenie w Belgradzie z Crvena. W meczach kontrolnych wszystko wygrywali, min. Bayern czy Bonn, a przed samym sezonem Fenrbahce, co tylko wzbudza apetytu.
Do zespołu dołączyli,Anderson grający w poprzednim sezonie w Sacramento Kings,czolowy zawodnik Bambergu, tak świetnego w poprzednim sezonie, Amerykanin Wanamaker, z Hapoelu Holon mający za sobą świetny sezon Clyburn. A także z Banvitu francuz Moerman i z Bilbao Łotysz Bertans.
W dzisiejszym spotkaniu na Volkswagen Arena nie przewiduje innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy, licząc na to że będzie to bardziej oczywiste niż może wyglądać, pobieram handicap 7,5 przy przyzwoitym kursie.
Powodzenia ????
⛔100
 
G 0

georg1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: AS Roma - Austria Wiedeń
Typ: AS Roma -3.5 handicap
Kurs: 4.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie z Ligi Europejskiej pomiędzy Romą a Austrią Wiedeń.
Do rzeczy. Roma w formie, 5 ostatnich meczy to 4 wygrane z czego jeden ze słabiutkim w tym sezonie Interem 2;1 oraz 3:1 z Napoli na wyjeździe. Po nieudanym dwumeczu z FC Porto z powodu czerwonych kartek Roma odpadła z Ligi Mistrzów, pomimo świetnej gry i jestem pewien że trafiając do Ligi Europy zajedzie bardzo daleko, uważam nawet że jest w stanie ją wygrać. Na dzisiejszy dzień Roma zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 4 punktów przy bilansie bramkowym 5:1. Austria również 4 punkty natomiast bilans niezadowalający 3:2, ledwo wygrany mecz 3;2 z Astrą i remis z Plzen.
Roma na swoim podwórku niepokonana, tak będzie również dziś. Jestem pewny że padnie tam sporo goli. Roma bez poważnych braków.
Szczęsny w formie, pokazał klasę w ostatnim meczu z Torino, Manolas niczym Michał Pazdan na Euro, Nainggolan ze swymi mocnymi strzałami, głodny goli Dzeko i świetnie spisujący się Salah zapewnią drużynie z Rzymu pewne i wysokie zwycięstwo bez straty gola.
NO CHYBA ŻE DE ROSSI DOSTANIE CZERWONĄ:grin:
Pozdrawiam


⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godzina : 19:00
Spotkanie Celta-Ajax
Typ: X
Kurs 3.5
Buk William Hill
Spotkanie na szczycie w grupie G Ajax ma 6pkt, Celta 4 remis nie bedzie wiec zlym wynikiem dla obu druzyn.Celta w tym meczu dosc mocno rotuje i poza skladem sa Mallo, Cabral, Bungodna i najlepszy napastnik Aspas do tego kontuzje lecza Diaz i Beauvue.Jak widac nie chca tego meczu wygrac za wszelka cene skupiajac sie na lidze. A Ajax to nie leszcze mimo, ze ostatnio nie wiedzie im sie najlepiej to w Lidze Europy prezentuja sie dobrze i staraja sie wynagrodzic swoim fanom blamaz w eliminacjach LM i slaba postawe w lidze.Remis nikogo tutaj nie skrzywdzi.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21;05
Spotkanie: Dundalk - Zenit
Typ: Giuliano strzeli
Kurs: 2,22
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! Po wczorajszym, jakże pewnym i udanym typie, postanowiłem kontynuować passę (oby;)). Giuliano, 26 letni ofensywny pomocnik, przeżywa obecnie bodaj najlepsze chwile w swojej karierze. Piłkarz pozyskany w ostatnim okienku transferowym z Gremio Porto Alegre za 7 mln euro stał się niejako z marszu podstawowym zawodnikiem ekipy Zenitu. W lidze 6 bramek i 3 asysty. w LE 2 bramki i 5 asyst w 2!!! meczach. W pierwszym meczu LE rosyjski zespół grał na wyjeżdzie z Maccabi Tel Aviv. Co za mecz. W 70 min Maccabi wychodzi na prowadzenie 3:0! I co? I ruskie zaczynają grać. w 15 minut strzelają 4 bramki! Giuliano notuje 3 asysty i jedno trafienie. W drugim meczu, u siebie wygrywają z AZ Alkmaar 5:0, a nasz brazylijczyk notuje 2 asysty i bramkę. Do meczu. Dundalk, absolutny kopciuszek w LE, z budżetem 1,15 mln euro, kontra stały bywalec Champions League, z obecnym budżetem na poziomie 133,5 mln. Dzisiaj każdy inny wynik niż zwycięstw ekipy trenera Lucescu, będzie ogromną sensacją. Generalnie można grać wszystko przeciwko Dundlak. HC -1 po 1,8, bramki Dzyuby, Kierżakowa czy Kokorina.
Dla odważnych hc -2 po 3,05 czy kuszący over 2,5 HT po 5,6! Pytanie tylko czy ruskim będzie się chciało?
Dlatego ja wybieram Giuliano na strzelca bramki.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom