>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.10.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Mainz – Anderlecht
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Hmm...Myślę, że znalazłem dosyć ciekawy typ a dokładnie Mainz wygra i obie drużyny strzelą gola. Jak wiadomo obie ekipy są dosyć overowymi drużynami w lidze europejskiej jak i w swoich ligach.
Mainz dotychczas w lidze europejskiej miał wyniki - 1:1 z St. Etienne i 3:2 z Gabala, Anderlecht zaś 1:1 z St. Etienne i 3:1 z Gabala i zajmują odpowiednio 2 i 1 miejsce (różnica 1 bramki straconej). W lidze ostatnio Mainz wygrał u siebie 2:1 z Darmstadt a Anderlecht zwyciężył 1:0 z Lokeren dosyć szczęśliwie po bramce w 89 minucie przez Teodorczyka.
W Mainz więcej osłabień lecz nie są one aż tak znaczące - zabraknie takich graczy jak: Y. Muto, D. Latza, C. Clemens a niepewni występu są: A. Silva, P.Klement, L. Balogun zaś w Anderlechcie zabraknie jedynie A. Chipciu i jest to dosyć znaczące osłabienie.
W wekeend obie ekipy zagrają dosyć trudne spotkania Mainz z Schalke a Anderlecht z Brugge więc tutaj nie widzę przewagi jednej bądź drugiej drużyny. Wydaje mi się, że obejrzymy otwarty mecz lecz to Niemcy powinni zgarnąć komplet punktów w tym spotkaniu i mieć bardzo dobrą sytuacje w grupie przed meczami rewanżowymi.
Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom