>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.11.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 20. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves
Typ: Memphis Grizzlies
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Faworyzowanie Minnesoty to jakieś totalne nieporozumienie. Memphis to bardzo dobra drużyna, co przecież udowadniała przez ostatnie lata nie raz i nie dwa. Nie wiem czym bukmacherzy kierują się wystawiając takie kursy, ale na pewno nie zdrowym rozsądkiem. Memphis wyraźnie jest na fali wznoszącej, wygrali ostatnie 3 wyjazdy na bardzo trudnych terenach tj. Utah, Los Angeles (Clippers) i Dallas, które na pewno napędzą ich jeszcze bardziej. Miśki ze zdrowym Conleyem i Gasolem to ekipa aspirująca do wielkich rzeczy. Widać że potrzebowali trochę czasu, żeby wskoczyć na swój optymalny poziom, dopracować schematy i pomysły nowego szkoleniowca. Sota strasznie rozczarowuje, nie potrafią grać równo przez całe spotkanie i z tymi lepszymi dryżynami mają ogromne problemy z rywalizacją w pełnym wymiarze czasowym.
Występ Conleya niepewny, jednak mimo wszystko obstaję przy swoim.
&quot;He was averaging 19.8 points and 6.5 assists prior to Friday and has been playing through a slew of injuries, so his owners should cut him some slack. He&#39;s not 100 percent right now, so his owners need to confirm his status for Saturday&#39;s game vs. the Wolves on the second night of a back-to-back set. Nov 19 - 12:40 AM&quot; - rotoworld.com
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Middlesbrough-Chelsea
Typ:
Chelsea wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs:
4.75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Na jutro dla mnie najpewniejszym spotkanie będzie rywalizacja ekip beniaminka z Middlesbrough z zespołem Londyńskiej Chelsey. Gospodarze na chwilę obecną są na 16 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 11 oczek na swoim koncie ogólnie ich poprzednie 3 spotkania ligowe to wyniki pozytywne bowiem wygrana z zespołem Bournemouth oraz podziały punktów w spotkaniach z ekipami Arsenalu oraz Manchesteru City mogą cieszyć trenera oraz drużynę , problemem jest jednak fakt iż Chelsea jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i nie licząc wpadki w pucharze to ekipa Conte zanotowała 5 kolejnych zwycięstw w lidze nie tracąc ani jednaj bramki zdołali zdobyć ich aż 16, a za przeciwników mieli między innymi takie ekipy jak Everton Southampton oraz Leicester. Goście dla mnie są tutaj faworytem do wygranej , niezależnie do tego czy grac będa na swoim stadionie czy na wyjeździe, gospodarzom z czasem szczęscia zabraknie a ostatnio mieli go niezwykle dużo, dlatego też ja pogram na wyjazdowe zwycięstwo zespołu przyjezdnych , którzy ostatnio z Middlesbrough notowali same zwyciestwa ,wiec ta ekipa im leży jak najbardziej, stawiam więc na wynik 0:1 do połowy oraz 0:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrkulinoga 15

piotrkulinoga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Dania, Superligaen
Godzina: 16:00
Spotkanie: Odense vs Brøndby IF
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Niedziele o godzinie 16:00 na TRE-FOR Park rozegrany zostanie mecz drużyny Odense i Brøndby. Zespół gości jest faworytem tego spotkania. Drużyna gospodarzy w tym sezonie sobie nie radzi, na 10 ostatnich meczy 1 wygrana i 9 porażek. Podopieczni Alexandra Zornigera radzą sobie za to bardzo dobrze, podtrzymują serie 7 meczy bez porażek, 3 wygranych pod rząd oraz w meczach H2H seria 3 wygranych z rzędu(0:3,0;1,2:5). Powodem do wstydu drużyny gospodarzy może być to, że od 07.08.11 nie potrafią wygrać na własnym stadionie z drużyną Brondby IF. Kluczowym piłkarzem drużyny gości jest Kamil Wilczek, który w obecnym sezonie może pochwalić się 9 strzelonymi golami oraz 3 asystami. Myślę, że tymi argumentami udowodniłem, dlaczego warto obstawić 2. Po kursie 1.83 jest to według mnie promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - VHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kazzinc-Torpedo vs Karaganda
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o dziwo, nie będzie overku, natomiast jest dość ciekawy, a zarazem zachęcający do gry typ. Jutro w samo południe w rosyjskiej lidze VHL staną na przeciw siebie Kazzinc-Torpedo i Karaganda, warto zaznaczyć że jest to pojedynek w czołówce tabeli. Oba te zespoły grały razem w playoffach gdzie Kazzinc uległ Karagandzie 2:4 w meczach. Dlaczego akurat wybrałem Kazzinc-Torpedo jako zwycięzce tego spotkania zaraz postaram się opisać w krótkiej analizie. Również trzeba dodać, że jest to zakład na zwycięzce pojedynku, więc wliczone są dogrywki i rzuty karne.
Kazzinc-Torpedo po 24 meczach z dorobkiem 46 punktów zajmuję 5 miejsce. Przez te wszystkie spotkania wygrywali 14 razy, 10 razy przegrali, ale zaledwie 4 razy w regulaminowym czasie gry. Jak widać brakuję im trochę szczęścia w karnych i dogrywkach. Ich bilans bramkowy wygląda następująco 81:52, jak widać potrafią strzelać sporo bramek, bo średnia strzelonych bramek na mecz wynosi prawie 3.5. Na 5 ostatnich spotkań wygrali wszystkie mecze, strzelając przy tym 17 bramek, natomiast stracili zaledwie 4.
Jak można śmiało zaobserwować ich forma jest zwyżkowa, a za razem najlepsza w lidze. Warto też wspomnieć o utalentowanych zawodnikach, którzy często wpisują się na listę strzelców: Golovanov, Ignashin, Dalhuisen, Belukhin i Mikhailis. Odstają z tą statystyką wobec swoich rywali z Karagandy.
Karaganda, po 24 meczach na 3 miejscu. Przez wszystkie rozegrane spotkania wygrywali 15 razy, strzelając przy tym 66 bramek, zarazem tracąc zaledwie 34, co jest nie lada wyczynem. Ale nie można ich aż tak chwalić, gdyż aktualna forma odbiega nieco od tej z początku sezonu. Zespół ten potrafił w ostatnim czasie tracić punkty z drużynami z końca tabeli, między innymi z Sarovem, czy też Barsem.
Na 5 ostatnich meczy wygrali 2 razy, trzeba zaznaczyć że z jakimi zespołami. Były to spotkania z 23 Volzhskiem i przedostatnim Saratovem, które ostatnim czasem nic nie gra. Tak jak już wcześniej pisałem, forma Karagandy jest fatalna, przez 5 ostatnich spotkań strzelili 9 bramek, tracąc 4. Nie ukrywajmy, że jest to słaby wynik.
Mecze między tymi drużynami, będzie ich sporo, gdyż jak wcześniej pisałem grali razem w playoffach.
W 2016 było aż 9 spotkań, z czego 5 razy triumfował Kazzinic-Torpedo.
Przeważnie są tu zacięte pojedynki z underowymi wynikami.
Czemu akurat taki typ, patrząc na aktualną formę z pewnością mogę stwierdzić, że Kazzinic jest lepszym zespołem, nie tylko patrząc na zawodników, ale też na aktualną formę. Dużym atutem będzie walka na swoim boisku, oraz seria wygranych. Z pewnością będą chcieli odegrać się za playoffy i nie odpuszczą przeciwnikowi.
GL
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - II liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: ZKS Stal Stalowa Wola - OKS Odra Opole
Typ: OKS Odra Opole
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na jutro wybieram kolejne spotkanie z II ligi. W pierwszym meczu byłem blisko bo Olimpia zremisowała na wyjeździe u lidera Rakowa. Ale przejdźmy do meczu jutrzejszego.
Odra Opole przyjeżdża w bojowym nastawieniu do Stalowej Woli. Będą chcieli wykorzystać dzisiejszą wpadkę Rakowa i jeżeli zgarną 3 pkt wskoczą na pozycję lidera. Aktualnie mają 36 pkt i zajmują 3 pozycję. Na drugim miejscu jest Radomiak 37 pkt no i na pierwszym Raków 38. Odra na wyjazdach wygrała 5 meczy i 3 zremisowała.Na chwilę obecną są trzecią siła ofensywną w lidze i drugą defensywą. Ekipa dobrze poukładana, grają o awans i taki jest cel na ten sezon. Dlatego jadą jutro do Stalowej Woli po 3 pkt. W ostatnim wywiadzie Dawid Wolny powiedział, że w zespole nie ma nienawiści czy zazdrości że kolega gra a on nie. Po prostu jeden za wszystkich wszyscy za jednego - chłopaki się wzajemnie napędzają. Są wyniki to i jest atmosfera.
Stal aktualnie okupuje środek tabeli z 21 pkt 5 wygranych 6 remisów 6 przegranych. Ostatni mecz u siebie to 0-3 z Rakowem. Drużyna raczej środka tabeli bo nie grozi im na razie spadek i ewentualna porażka wiele nie zmieni. Wiadomo, że chłopaki się nie położą i Odra łatwo 3 pkt nie zdobędzie. Każdy gra po to aby wygrywać ale według mnie Odra ma lepszy zespół i aspirację na awans. Dlatego udowodnią to jutro na boisku pokonując Stal i zakończą tą kolejkę na fotelu lidera.
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Segunda Division B - grupa 4
Godzina: 12:00
Spotkanie: Mancha - El Ejido
Typ: over 3,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Znów atakujemy kurs +3. Ja tu widzę dość overowe spotkanie. Sama liga jest dość overowa, a tutaj dość szczególnie to widzę. Głównie liczę na drużynę gospodarzy, która jest baardzo overową drużyną. Pokonywali linię 3,5 i w ostatnich 15 meczach aż 8 razy, a linię 2,5 - 13 razy. Edjido nie jest tak overowe, ale potrafi często ukłuć. Strzelali bramkę w 7 z ostatnich 10 meczy. Dodatkowo - Mancha na własnym stadionie pokrywała linię 3,5 w każdym z 5 meczów. Oba zespoły radzą sobie nader dobrze w tym sezonie, bowiem patrząc po składach celem tych drużyn było raczej utrzymanie się na trzecim poziomie rozgrywek w Hiszpanii, a tymczasem Ejdo jest 8., a Mancha 13. Dla mnie mocno overowy meczyk, polecam głównie over 2,5.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Middlesbrough - Chelsea
Typ: over 4,5 kartki
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś Chelsea, czyli trzecia drużyna w tabeli ma ogromną szansę objąć prowadzenie w angielskiej ekstraklasie. Goście są w nieprawdopodobnej dyspozycji, zmiatając każdego przeciwnika, który stanie im na drodze. Fantastyczna skuteczność, żelazna defensywa. W ostatnich sześciu ligowych spotkaniach, komplet punktów bez straconej bramki, przy czym pokonując bramkarzy rywali aż 16 razy! W tym sezonie błyszczą najjaśniej dwie gwiazdy: Diego Costa oraz Eden Hazard. Napastnik gości przewodzi w klasyfikacji strzelców z 9 bramkami na koncie, natomiast Hazard ma ich 7, zajmując trzecią pozycję, którą dzieli wraz z Defoe i Lukaku. Forma drużyny oraz waga tego spotkania wskazuje tylko na jedno - pewne, wysokie zwycięstwo nad drużyną gospodarzy. Czy, aby na pewno?
Gospodarze są skazywani oczywiście na pożarcie przez wszystkich ekspertów co oczywiście patrząc w statystyki nie dziwi. Middlesbrough w tym momencie zajmuje 15 miejsce w tabeli, ale tylko jeden punkt nad strefą spadkową. W razie wygranej z Chelsea ich pozycja znacznie by się poprawiła. Mogli by trafić w okolice połowy tabeli. Tak szczerze mówiąc, ja w to nie wierzę, że są w stanie dziś wygrać, ale podejrzewam, że sami zawodnicy są odmiennego zdania więc mają o co walczyć. Myślę, że nie będą odstawiać nogi, bo wiedzą na co przeciwnika stać oraz na pewno widzieli ich ostatnie mecze i wyniki. Tak jak wyżej wspomniałem cała drużyna z Londynu w wyśmienitej formie, a w szczególności tych dwóch Panów z Hiszpanii oraz Belgii. Trzeba będzie uciekać się do nieprzepisowych, może czasem ostrzejszych środków, żeby nie zostać upokorzonym przed własnymi kibicami. Nic mnie już chyba nie zdziwi w piłce nożnej, a co dopiero w lidze angielskiej, więc czemu dzisiejszy PEWNIAK, nie miałby przegrać lub zremisować z dużo niżej notowanym rywalem? Walki na pewno w tym meczu nie zabraknie, a Middlesbrough udowodniło w tym sezonie, że z najlepszymi walczyć potrafi. Manchester City 1-1 Middlesbrough, Arsenal 0-0 Middlesbrough.
P.S. Jestem w dobrej formie, ostatnie 6 typów pod rząd na plus. Mam nadzieję, że dziś podtrzymam passę. Powodzenia i z fartem! I moje tradycyjne - Zagrałeś? Weszło? Daj dzięki! ;)
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 17:00
Spotkanie Midllesborough - Chelsea
Typ: Chelsea do zera
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chelsea 2 punkty straty do Liverpoolu, który dzisiaj stracił 2 punkty w remisowym spotkaniu z Southampton, oraz nad MC,które nie bez trudu wygrało z Crystal Palace 2-1 (prowadząc do przerwy 1-0, nastąpiło wyrównanie po golunWickhama w 66 minucie.
Decydującego gola zdobył niechciany przez Mourino Yaya Toure w 83 minucie).
Jeżeli wygra z Middlesborough obejmie prowadzenie, ponieważ rozegrali 1 spotkanie mniej od rywali.
Gospodarze strzelili najmniej bramek ze wszystkich drużyn w tym sezonie, tylko 10.
Chelsea wygrała 5 spotkań nie tracąc gola. Wygrywali kolejno z Hull 2-0, Leicester 3-0, United 4-0, Southampton 2-0 i z Evertonem 5-0.
Typuję, że z Middle również wygrają do zera. Nie dość ,że Chelsea ma szeroką kadrę, &quot;nie tracą sił&quot; w europejskich pucharach,
to jeszcze trener ma wszystkich do dyspozycji. Jedyną niewiadomą to czy gospodarze zdobędą gola.
Ten sam kurs ma handi na Chelsea. Wybieramy i gramy
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP World Tour Finals - FINAŁ
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Murray A. - Djokovic N.
Typ:
Murray A. +1,5 seta
Kurs:
1.75
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Czy można wyobrazić sobie ciekawsze spotkanie niż właśnie to? Nowy lider rankingu od jakiś 2 tygodni grający u siebie przeciwko 5-krotnemu triumfatorowi tego turnieju &quot;Serbinatorowi&quot; wcześniejszej światowej jedynce. Stawka meczu? Zakończenie sezonu jako #1.
H2H 10:24 z lat 2006-2016 czyli dobra dekada gry! Znają się doskonale, są przyjaciółmi, poznali się już bodajże w dzieciństwie, nie raz brali udział we wspólnych akcjach marketingowych czy charytatywnych. Niczym tak naprawdę się nie mogą zaskoczyć.
Obaj bazują na długich wymianach, obaj świetnie returnują swoje serwisy. Grali w tym roku ze sobą w 5 finałach, z czego w Rzymie raz wygrał Murray. Na French Open i w Madrycie Andy urwał seta. Na to samo liczę i tym razem bo tak zmobilizowanego Murraya od jakiś 2 miesięcy nie często można było wcześniej zobaczyć.
Grupa Murraya była zdecydowanie silniejsza, ale jak na nowego #1 przystało nie zawiódł. Nie dał najmniejszych szans Cilicowi i Wawrince. W półfinale pomimo gorszej dyspozycji pokonał Raonica, ale taki mecz go tylko na pewno podbudował mentalnie. Zresztą to jest właśnie cecha tych &quot;wielkich&quot; graczy, że nawet jak wstaną lewą nogą to potrafią przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Djokovic to nadal jest dla mnie wielka zagadka, bo nie miał go kto tu sprawdzić. Thiem to jakieś nieporozumienie który zapomniał, że trzeba wygrać 2 sety aby zwyciężyć, rezerwowy Goffin który pomimo walki w 1 secie i długich gemach to zabrakło... tego samego co bezjajecznemu Nishikormiemu który wyszedł na mecz jako mentalne zero.
Panowie grali ze sobą już tutaj w 2012 roku, wynik to 4:6 6:3 7:5 dla Serba. Jednak teraz sytuacja moim zdaniem jest zupełnie odmienna, Murray zrobił niesamowity progres w swojej grze, a Serb przygasł, choć nadal jest to klasa światowa - podobnie jak Federer który na &quot;stare&quot; lata wciągał nosem większość rankingu i robił spokojnie top 5.
Kolejna sprawa to typerzy rzucili się na Djokovica jak &quot;Reksio na szynkę&quot; i z 1,61 na Serba zrobiło się już 1,47. Wiadomo Murray pograł trochę z Raonicem, ale sprawa jest taka, że zawodnicy grają na niektórych szlemach o wiele dłużej bo tam się gra do 3 wygranych setów, a niekiedy na Australian Open temperatura dochodziła do ponad 40 stopni.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks
Godzina: 5:00
Spotkanie: Sergey Kovalev - Andre Ward
Typ: Sergey Kovalev wygra w przedziale rundowym 7-12
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych walk roku, a wielu uważa, że to jest po prostu walka roku. Rzeczywiście spotka się ze sobą dwóch wspaniałych bokserów, którzy wygrywają walkę za walką. Któryś z nich tą dobrą passę przerwie no chyba, że będzie remis. Zdania fachowców są podzielone. Bukmacherzy większe szanse dają Wardowi. Ja faworyta widzę w Kovalevie. Adre Ward jest może lepszym technikiem, ale siła fizyczna zdecydowanie na korzyść Kovaleva. Siła ciosu również zdecydowanie jest na jego korzyść. Sergey Kovalev ma bardzo mocny cios i jak dobrze trafi, to może znokautować. Moja wizja walki jest taka, że początek będzie raczej spokojny. Po pierwszej połowie walki na punkty powinien prowadzić Ward. Jeśli Kovalev ma wygrać, to raczej przed czasem, bo Warda nie wypunktuje. W takim wypadku będzie musiał podjąć ryzyko w drugiej połowie walki i tu właśnie liczę na to, że uda mu się wykończyć swojego rywala. Liczę na to, że Kovalev dopadnie Warda w drugiej połowie walki i że go znokautuje.
⛔100
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta - AS Roma
Typ: over 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz 13 kolejki włoskiej Serie A.
Bez wątpienia spotkanie Atalanty z AS Romą bedzie hitem tej kolejki. Na boisko wybiegną 2 rozpędzone zespoły, które grają bardzo przyjemny dla oka futbol. Atalanta mając na koncie cztery kolejne zwycięstwa, w tym przekonujące triumfy po 3:0 nad Genoą i Sassuolo na pewno bedzie się starała podtrzymać dobrą passę. Giallorossi z kolei w minionych tygodniach rozgromili m.in. Palermo i Bolognę, oni też się nie położą przed zespołem gospodarzy.
Moim zdaniem w meczu powinno paść dużo bramek dlatego też gram over 2,5.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals - FINAŁ
Godzina: 19:00
Spotkanie: Murray A. - Djokovic N.
Typ: przegra pierwszego seta /wygra mecz Murray
Kurs: 9
Bukmacher: williamhill
(Ciekawostka w Ladbrokes jest ciut wyżej całe 10)
Analiza:
Obaj zaliczyli fantastyczny sezon , pierwsza jego część należała zdecydowanie do Novaka , wygrana w Australian Open (po finale właśnie z Andym ) no i wreszcie wymażony , upragniony pierwszy triumf w Paryżu !!!!!!!!Potem szczęście jakby opuściło Novaka , porażka na Wimbledonie w drugiej rundzie z Querrym , porażka w pierwszej rundzie na turnieju olimpijskim po fantastycznym meczu z JMDP a potem finał US open gdzie po pierwszym secie rozkręcił się Stachu Wawrinka i zgarnoł wielkiego szlema wynikiem 1:3.
Andy w tym sezonie wolno się rozkręcał ???? wa finały wielkiego szlema Australia i Paryż oba przegrane z Novakiem...ale jak zaczęło mu iść to już poszło bardzo grubo. Dość powiedzieć ze wygrał w tym sezonie wszystkie mecze na trawie (12 ich było ) łącznie z finałem Wimbledonu .Niby szczęśliwie bo w finale Milos Raonic zamiast Djoko tak to większość komentowała.Potem złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Rioo też bardzo szczęśliwie bo JMDP odwalił w pierwszej rundzie Novaka a w półfinale NADALA a na finał zabrakło Argentyńczykowi pary.Ale szczęści podobno sprzyja lepszym.
Na US Open szczęście jakby ciut Murraya opuściło ledwie ćwierćfinał i porażka z Nishikorim.Potem przegrana z JMDP w Devis Cupie 2:3.Ale potem już bajecznie 4 kolejne turniejowe zwycięstwa kolejno :Beijing , Szanghaj , Wiedeń i ostatnio Paryż i tutaj wisienka na torcie NUMERO UNO , NUMBER ONE , NUMÉRO UN ,НОМЕĐ* ОДИН ,
PIERWSZY NUMEREK NA LIŚCIE ATP.
No dzisiaja trzeba go wybronić.!!!!!!!!!!!Bitwa o Anglię w Londyńskiej hali O2.
Potrzeba bardzo Brytom tego sukcesu!!!Piłkarze zawiedli , Cameron zawiódł zrobił Brexit. Brat Andego wczoraj zawiódł choć bardziej chyba Soares.Hamilton ma jeszcze szanse choć marne na wygranie sezonu w F1 2016.Kto zostaje ANDY MURRAY sportowiec roku w Wielkiej Brytani 2015.!!!!!!!!!!!
Ciekawostka obaj przegrali w tym roku 5 meczów na HARDZIE:
Murray: z Djoko na AO finał , z Del Bonisem w Indian Wels , z Dimitrovem w MIAMI ,
z Nishikorim na US Open i z Cilicem w Cincinnatti.
Dkokovic: z Lopezem w Dubaju , z JMDP na Igrzyskach , z Wawrinką w finale US open ,z Bautistą Agutem w Szanghaju i ostatnio z Cilicem w Paryżu no ale kiedyś ta porażka z Chorwatem musiała wreszcie nastąpić (do piętnastu razy sztuka ha ha ha)
Czyli dopiero drugi raz graja ze soba w tym roku na HARDZIE i pora na zwycięstwo Szkota:)
Pełna Hala O2 kibiców , MAMA wsród nich i piekana dość świerza żonka do tego IVAN LENDL (trener mentor)
Fakt po drugiej stronie Boris Becker ale :
H2H Becker - Lendl 10-11 na korzyść IVANA
Djoko jest mętalnie ciągle bardzo mocny , nerwy ma ciągle ze stali ale fizycznie jakby przygasł.W meczu z Milosem rozstrzygnął dwa Tiebreacki na swoją korzyść ale w końcówce przed serwowaniem długo odbijał piłeczkę by uspokoic oddech.Gdyby doszło do decydującego seta stawiał bym w nim na Raonica.
Andy mętalnie chyba nigdy nie był tak mocny jak dzisiaj (najlepszy sezon w karierze do tego wczorajszy mecz z Milosem po przegranym pierwszym secie , i przełamaniu w drugim wraca do meczu wygrywa seta , w decydującym broni w Tiebreacku meczboli w wygrywa !!!!
Tylko wygrana nad Novakiem dzisiaj może go uczynić jeszcze mocniejszym.Dać mu wiekszego kopa większą adrenalinę!!!!!!
Jeśli wygra dzisiaj już nikt nie będzie się mógł czepiac że miał szczęśći bo Del Potro ograł NADALA i DJOKOVICA.Zostać numerem jeden ATP tylko na chwilę?jak Karolina Wozniacki?Trzeba postawić kropkę nad i ......
Andy fizycznie i wytrzymałościowo sprawia lepsze wrażenie tutaj w LONDYNIE!!!!!!!
Ja myśle że jeżeli Novak nie wygra meczu w dwóch setach to w decydujacym Murray pozbawi go złudzeń.Jak Janowicza w półfinale Wimbledonu a chłopak po pierwszym secie już myślał że wygrał!!!!!!
Na tym samym Wimbledonie Andy wypunktował Novaka 3:0 bo ten męczył się 5 setów z Del PO.W 2:0 Murray jakoś nie chce mi się wierzyć!!!!!!!!!!!
Slowly but Surrly Murray 2:1 dzisiaj.
Za spokojną stawkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Niemcy, Piłka Nożna
Hoffenheim - HSV
Godz: 15:30
Typ: under 3,5
Kurs: 1,55
Buk: bet365
W 12 kolejce niemieckiej Bundesligi zmierza się ze sobą ekipy Hoffenheim i Hamburger SV. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze, ja jednak uważam, że nieco pewniejszym typem będzie obstawienie na liczbę goli, poniżej 3,5. Hoffenheim z dorobkiem 20 punktów zajmują 6 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory zaledwie 2 oczka i oczywiście zamykają ligową tabelę. Mnie jednak najbardziej interesują osiągnięcia strzeleckie oby dwu klubów, które nie są zbyt okazałe. Co prawda gospodarze mają niezły ogólny bilans 18-11, co daje średnią 2,9 na mecz z ich udziałem, ale przed własną publicznością, po 5 rundach wynosi on tylko 7-4, czyli już tylko 2,2. Natomiast zawodnicy z Hamburga mają całkowity stosunek bramek 4-23, co daje 2,7 trafienia na spotkanie. Jeśli chodzi o starcia wyjazdowe to różnica ta wynosi raptem 1-9, zatem równo 2 trafienia. Te dane pokazują, jak beznadziejnie spisuje się ofensywa gości, a biorąc pod uwagę, że Hoffenheim na własnym obiekcie również nie wykazuje się szczególną skutecznością, ale za to nie traci wiele goli, spodziewam się, że będzie to bardzo zacięta konfrontacja, jednak z bardzo mała ilością sytuacji bramkowych. Liczę, że nie zobaczymy więcej niż 3 gole.
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sampdoria - Sassuolo
Typ: Sampdoria -1 HA
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ramach 13 kolejki Serie A do stolicy Ligurii przyjedzie gnębione kontuzjami Sassuolo. W tym sezonie ze Stadio Luigi Ferraris komplet punktów zdobył tylko AC Milan. Drużyna gospodarzy na ostatnie 5 kolejek przegrała tylko raz z Juventusem.
Goście natomiast odnotowali w tym czasie jedno zwycięstwo z beniaminkiem zamykającym tabelę Crotone, notując jeden remis i 3 porażki z rzędu.
Sampdoria ładnie rozpoczęła sezon od 2 zwycięstw ale później się gdzieś pogubiła i przyszła seria słabszych meczów. Jednakże obecnie forma powraca i piłkarze Marco Giampaolo powinni sobie poradzić z ekipą przyjezdną. Dodatkowo podopieczni Di Francesco mają w czwartek mecz wyjazdowy w Hiszpanii w ramach LE. Biorąc pod uwagę plagę kontuzji mogą dziś nie zagrać na 100% myśląc o zachowaniu sił na wyjazd w ramach europejskich pucharów. W grupie jest &quot;ciasno&quot; i każdy jeszcze może awansować.
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są piłkarze Sampdorii i uważam, że mogą dziś wygrać różnicą dwóch bramek.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Grand Slam
Godzina: 14.15
Spotkanie: Michael van Gerwen - Peter Wright
Typ: over 25,5 lega
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Bardzo bardzo ciekawy mecz szykuje nam się na dzisiejszy wieczór, który wyłoni rywala w półfinale dla MVG (no na 99%). Wiadomo, The Power jest faworytem i nawet się z tym nie kłocę, bo jest faworytem zawsze poza meczami z Łysym i zależnie od formy z Andersonem. Jednak Wright ostatnio rzuca naprawdę wybornie. Jak na razie na tym turnieju mu nikt powaznie nie zagroził, średnie 93,107,100,99 w tym wygrana 5-0 z Whitlockiem muszą robić wrażenie, a w 1/8 pokonał Fittona 10-3 ze stanu 3-3! Nie zapominajmy, że Snakebite przed Grand Slamem doszedł do finału World Series of Darts minimalnie ulegając MVG a w półfinale pokonując Taylora 11-10!
I co? Wright wyraźnie pokonał Taylora 16-10! Średnia 103 na przestrzeni całego pojedynku jest świetna, do tego 40% dabli. Z grających jeszcze zawodników Snakebite ma najwyższą średnią z całego turnieju - 101,34 (gorzej tylko od Lewisa który nie wyszedł z grupy) a także najlepszy procent dabli 47,13%. Peter jest w znakomitej dyspozycji, cały sezon rzucał świetnie ale teraz nadeszła chyba kulminacja. Ledwie dwa tygodnie temu postraszył van Gerwena, rzuca bardzo regularnie i po takim przekonującym zwycięstwie nad Taylorem myślę, że ma szansę nawiązać wyrównaną walkę z MVG. Oczywiście Holender to najlepszy gracz na świecie i nie wyobrażam sobie, żeby nie ugrał 10 legów, kwestia tego na ile pozwoli dojść do głosu Wrightowi.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga belgijska
Godzina: 18.00
Spotkanie: KV Mechelen - St. Liege
Typ: obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się dwie solidne ekipy, które mają ostatnio dość dobre wyniki. W lidze belgijskiej jest parę drużyn na zbliżonym do siebie, dobrym poziomie co sprawia, że ta liga obfituje w wiele ciekawych meczów. W Liege odbudował się znany z występów w naszej lidze Orlando Sa (Legia Warszawa), potem odszedł do Reading, gdzie strzelał mało goli, ale głównie dających zwycięstwo, a następnie do izraelskiego Maccabi Tel Aviv, gdzie rozegrał tylko 3 mecze. Teraz w Standardzie rozegrał już 9 meczów i strzelił więcej goli niż w Reading (6). Dlatego liczę, że dzisiaj albo on utrzyma formę, bo wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie albo ktoś inny z dwóch pozostałych napastników z pierwszego składu, bo Liege gra ofensywną formacją z trzema piłkarzami z przodu. Co do Mechelen to grają bardzo dobre mecze u siebie, a na pewno są w tych spotkaniach bramkostrzelni. W ostatnich pięciu meczach strzelali średnio po dwa gole na mecz, a za przeciwników mieli np. lidera z Weregem czy uczestnik ligi europejskiej - Gent. Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale jednak własne boisko daje wiele. Liczę dzisiaj na mecz obfitujący w bramki.
✅70
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy - BBL
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bremerheaven - Oldenburg
Typ: Oldenburg -2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
10 Kolejka Niemieckiej Bundesligi w Koszykówce Mężczyzn.
Bremerheaven vs Oldenburg.
Gospodarze plasują się na 13 pozycji w ligowej tabeli z bilansem meczowym 3-6.
Ich rywal Oldenburg - jest z kolei na miejscu nr 8 - 5-5.
Bremerheaven u siebie wygrało 2 z 4 rozegranych meczów - z Phoenix Hagen oraz Tubingen a więc z rywalami którzy będą walczyć o utrzymanie w tych rozgrywkach.
Przegrali z Brose - 87:93 oraz z Ludwisburgiem u siebie 87:95.
Oldenburg na wyjeżdzie wygrał tylko 1 na 4 rozegrane mecze - jednak miał ciężki terminarz - grali z Ulm,Ludwisburgiem,Brose i Bayreuth a więc czołówką ligi, w dodatku występują w Koszykarskiej Lidze Mistrzów.
Goście z Oldenburga lubią grać w Bremerheaven - ostatnie 8 potyczek wyjazdowych wygrali z tym rywalem przy czym w każdym tym meczu wygrali różnicą minimum 3 punktową.
Oldenburg rozegrał 16 Listopada mecz w Lidze Mistrzów - wygrał w Turcji z Usakiem 60:65.
Już 22 zagrają kolejny mecz w tych rozgrywkach przy czym u siebie - z PAOK-iem Saloniki.
Oldenburg to drużyna oparta na zawodnikach z USA - w pierwszej piątce występuje ich zazwyczaj 4 - Pauldings, Dugins,Qvale,Kramer.
Dla Oldenburga to najlepszy wyjazd w tym sezonie bowiem tylko 60km, długo trwała podróż z Turcji, jednak uważam że powinni wygrac minimum 3 punktami.
Bayreuth skuteczność z gry 49.7% przy 58% Oldenburga.
Kluczem do zwycięstwa Oldenburga będzie powstrzymanie Diggsa - ponad 14pkt na mecz oraz Kampa - 14 pkt średnio.
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Superliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Odense v Brondby
Typ: Strzelec Gola - Teemu Pukki
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W duńskiej Superlidze vicelider Brondby podejmować będzie przedostanie Odense. W tym roku dwa razy wygrywało Broandby 1-0 i 3-0. Odense ma fatalną passę 4 przegranych i jednego remisu, a Broadby 4 zwycięstwa z rzędu.
W tym meczu skupiam się na strzelcach. Niekwestionowanymi liderami zespołu Broadby jest Teemu Pukki (10) i nasz rodak Kamil Wilczek (9). Panowie wzajemnie się uzupełniają, strzelając raz za razem gola oraz sobie asystując. Rzuty karne przeważnie wykonuje Pukki. Dlatego myślę że zapisze się na liście strzelców ze słabym Odense. Ten 26 latek pochodzący z fińskiej Kotki, grał poprzednio w Sevilli, Celticu czy Schalke 04. Jeden z lepszych sezonów miał w HJK Helsinki(2010/11) zdobywając 13 bramek.

⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Dania, Superligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sonderjyske- Midtjylland
Typ: alternatywna azjatycka suma goli 3
Kurs: 2,500
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj znowu PLUSIK, Ruch dał zarobić i jak myślałem wygrał mecz.
Dzisiaj gram ligę duńską na gole. H2H pokazuje że bez problemu mogą wpaść 4 gole ale kurs 3,25 na over 3,5 za niski, wolę się zaasekurować azjanem 3 i najwyżej przy 3 golach będzie zwrot.
Sonderyjske u siebie ostatnie regularnie strzela bramki, ostatnie trzy spotkania wygrali u siebie do zera, ale teraz przyjeżdża do nich trzecia drużyna tabeli i na pewno o zachowanie czystego konta łatwo nie bedzie. Goście już 36 bramek zdobytych w tym sezonie w tym 15 na wyjeździe, Gospodarze u siebie niby tylko 8 goli zdobyli ale jak wcześniej już pisałem H2h między nimi wygląda zachęcająco.
21.08.16 SL Midtjylland Sonderjyske 2 : 2
14.05.16 SL Midtjylland Sonderjyske 3 : 2
20.03.16 SL Sonderjyske Midtjylland 3 : 2
24.07.15 SL Sonderjyske Midtjylland 1 : 2
07.06.15 SL Midtjylland Sonderjyske 2 : 1
a na boisku Sonderjyske wygląda to tak:
e: SONDERJYSKE - MIDTJYLLAND
20.03.16 SL Sonderjyske Midtjylland 3 : 2
24.07.15 SL Sonderjyske Midtjylland 1 : 2
25.10.14 SL Sonderjyske Midtjylland 1 : 1
10.08.14 SL Sonderjyske Midtjylland 1 : 3
18.05.14 SL Sonderjyske Midtjylland 3 : 1
Wiec jak widać btts zawsze pokrywają, over 2,5 tylko raz nie wszedł więc też warty zagrania po kursie 1,85 no i oczywiście zagram 2,5/btts....powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom