>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.11.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga belgijska
Godzina: 14:30
Spotkanie: Waregem - Anderlecht
Typ: obie drużyny strzelą gola i Anderlecht wygra
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam...
Wczoraj kurs 4.33 dzisiaj 4.33 ;)
Wczoraj weszło już w 25 minucie... dzisiaj zaś czekać będziemy musieli do końca meczu... bo typ bardziej złożony....
dlaczego Anderlecht ? bo jest to mecz 33 krotnego mistrza kraju z zespołem Waregem (tylko raz wygrali puchar Belgii)
można powiedzieć że jest to mecz w zasadzie o 6 pkt... bo póki co to Waregem nieoczekiwanie okupuje fotel lidera a Anderlecht zajmuje 5 pozycję (w przypadku zwycięstwa możliwość wskoczenia na 2 pozycję) i strata wtedy do lidera spadnie z 5 pkt na tylko 2 pkt... wiec nawet w kontekście Europejskich pucharów, w których czeka ich ciężki mecz na Azerbejdżańskich boiskach, tego meczu ligowego po prostu nie odpuszczą, bo po prostu nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.
Jeżeli chodzi o absencje... to w zespole Anderlechtu nie ma znaczących osłabień... kontuzjowany jest tylko Andy Kawaya (lewy napastnik) oraz Denis Appiah (prawy obrońca) - Anderlecht ma ich kim zastąpić
zaś w Waregem z powodu kontuzji nie wystąpi Henrik Dalsgaard (prawy obrońca) - i tutaj na tej pozycji będzie ciężko o zmiennika.
Jeżeli chodzi o h2h
to ostatnie 5 meczy rozgrywanych na stadionie Waregem to 5 zwycięstw Anderlechtu i 2 razy z bramkami obu zespołów, niby mało tylko 2 raz oba strzelały, ale w tym sezonie Waregem wygląda na prawdę dobrze i u siebie nie potrafili strzelić tylko Club Bruggie, reszta meczy zawsze coś ustrzelą...
W zespole Anderlechtu wystąpi najprawdopodobniej od pierwszej minuty nasz reprezentant, Łukasz Teodorczyk (można zagrać jego gola w meczu) który jest w wyśmienitej formie co pokazał też na meczu reprezentacji Polski.
Obok Łukasza zagra pewnie Rumun Chipciu a za nimi Off pomocnik Stanciu Który też jest w super formie... Ta 3 powinna spokojnie ogarnąć ten mecz...
Anderlecht gra fajnie ale dużo traci jak na taki zespół... tutaj na trudnym terenie tez przewiduje gola Waregem na ostatnie 15 meczy w domu tak jak pisałem tylko 2 razy nie potrafili strzelić min jednego gola własnie zespołowi Club Brugge.
Liczę na otwarty mecz... i wynik 1-3 dla Anderlechtu i minimum jednego gola Lukasza Teodorczyka
Można zagrać spokojnie samo zw Anderlechtu po kursie 2.30 na bet365
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Segunda Division B Grupa 4
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cordoba B - La Roda
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu spotykają się dwie drużyny ze strefy spadkowej. Ich ostatnie mecze nie napawają optymizmem jeśli chodzi o bramki czy jakość gry w nadchodzących spotkaniach. Dwa ostatnie mecze Cordoby to porażki poprzedzone dwoma remisami. Ostatni raz Cordoba zdobyła 3 punkty prawie miesiąc temu po skromnym domowym zwycięstwie 1:0.
La Roda ma podobną złą serię. Ostatnie mecze to porażka, dwa remisy, porażka, remis. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 16 października w wyjazdowym meczu z Extremadura.
Cordoba jak i La Roda nie są to również drużyny, które strzelają wiele bramek - strzelają ich mało. Na 14 ligowych spotkań Cordoba ma tych bramek 11 a przeciwnicy 15. Nie zapowiada się też żeby w dzisiejszym spotkaniu ujrzeć sporo bramek co pachnie wyrównanym meczem.
Za remisem opowiadają się też mecze bezpośrednie między drużynami. Mieliśmy ich cztery - jeden w 2013 roku, dwa w 2014 i jeden w 2015. Dość odległe daty i przez ten czas wiele się zmieniło w tych klubach. Mimo to w każdym z tych meczy padł remis i o dziwo remis z taką samą ilością bramek - mecze zakończyły się wynikiem 1:1.
Reasumując trudno dzisiaj oczekiwać faworyta w dzisiejszym meczu. Drużyny są bez formy. Obie są w strefie spadkowej i celem dla nich może być nie przegranie meczu. Po ostatnich meczach remis nie byłby bardzo zły dla żadnej z ekip. Stawiam na remis, pachnie nim, kurs skłania też do tego typu więc czemu nie zaryzykować.
✅220
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serie A
Godzina: 20;45
Spotkanie: Milan-Inter
Typ: Milan wygra i obydwie nie strzelą
Kurs: 4,55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam dzisiaj proponuję do grania na Milan.Gram to z uwagi na to, iż myślę, że będą to piłkarskie szachy. Są to derby więc rządzą się swoimi prawami. Myślałem, że Inter w tym roku zaskoczy oglądając ich z Juventusem miło się patrzyło na ich grę. Potem jednak okazało się,że to nie potrafią grać na takim poziomie przez cały czas. Spiny kibiców z Icardim,to na pewno nie pomaga. Po drugiej stronie Milan który ma o 8 punktów więcej w 12 meczach. 8 zwycięstw,1 remis i 3 porażki. Na ostatnie 5 meczy wygrali z nich 4, 3 razy nie tracąc bramki więc na prawdę dobrze to wygląda na papierze. Liczę na podtrzymanie formy!
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sporting Gijon - Real Sociedad
Typ: Sociedad i over 2,5
Kurs: 3,80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Wczorajsza Analiza derbów Madrytu okazała się słuszna i zasłużyłem sobie tym samym na spory ,,+,, dlatego dziś pod baczną obserwację biorę sobie mecz Gijon - Sociedad. Zacznę od gości, którzy z kolejki na kolejkę graja coraz lepszą piłkę a ich siła ofensywna pomimo braku gwiazd jest niezwykle skuteczna. Co prawda ostatnie meczu obu ekip nie wyglądały korzystnie na stronę gości lecz sociedad na dzień dzisiejszy jest w niezwykłym gazie :
Gijon - Real Soc… 2:1
Gijon - Real Soc… 5:1
Real Soc… - Gijon 0:0
Real Soc… - Gijon 5:1
Gijon - Real Soc… 1:2
Pamiętajmy także o wynikach w ostanich 5 spotkaniach ekipy Sociedad, która pokazała Atletico, że można ich pokonać w dobrym tylu :
Real So… - At. Mad… 2:0
Leganes - Real So… 0:2
Real So… - Alaves 3:0
At. Bil… - Real So… 3:2
Gijon - Real So… 2:1
Ekipa gospodarzy w każdym meczu ma problemy pomimo tego, iż potrafią strzelać bramki :
Malaga - Gijon 3:2
Gijon - FC Sevi… 1:1
Granada - Gijon 0:0
Gijon - Valencia 1:2
Gijon - Real So… 2:1
Dokładnie tak Gijon w pażdierniku pokonał na własnym stadionie ekipę Sociedad w rozgrywkach Club Friendlies ale tym razem wynik meczu będzie korzystny na ekipy gości. Tym bardziej, iż Sociedad wygrywając dzisiejszy mecz wyprzedzi w tabeli Atletico Madryt.
W obu ekipach zabraknie :
Gijon - Lillo Castellano ( kartki ) D. N&#39;Di ( kontuzja )
Sociedad - Rubén Pardo ( kontuzja )

Pomogłem ? podziękuj. Odpowiednia motywacja jest sukcesywnym dążeniem do celu ????
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Almeria 2
Godzina:
11:30
Spotkanie:
Joao Monteiro - Ricardo Ojeda Lara
Typ:
0:2
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365

Analiza: Dla obu tenisistów ten sezon jest najlepszy w dotychczasowej karierze. Mimo, że obaj zawodnicy z powodzeniem rywalizują w zawodach rangi futures to Ojeda jest faworytem tego finału. 22-letni Monteiro pochodzący z Portugalii jest nie tylko 300 miejsc niżej w rankingu ATP od swojego rówieśnika z Hiszpanii, ale i na korcie nie jest aż tak regularny jak Ojeda. Hiszpan do finału doszedł bez straty seta, można powiedzieć, że w rozgrywkach tej kategorii rzadko który tenisista jest w stanie mu zagrozić. Dzisiaj nie będzie inaczej, zwłaszcza, że hiszpański tenisista nie raz już pokazał, że właśnie w finale rozgrywa najlepszy tenis zwyciężając z wyżej notowanymi rywalami. Joao gra w tym turnieju świetnie, ale miał też sporo szczęścia, gdyż rozegrał tylko jedno spotkanie z zawodnikiem rozstawionym (druga runda). Żaden tenisista nie broni tu punktów, nie stoczyli też pojedynku między sobą. Można spodziewać się dobrego meczu.

✅90
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie Hoffenheim - HSV
Typ: -2,0;-2.5 Hoffenheim
Kurs: 3,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
HSV prezentuje się tragicznie. W 10 dotychczas rozegranych spotkań tylko 2 remisy i 4 strzelone gole!
Punkcik zdobyli w meczu rozpoczynającym sezon z Ingolstadt 1-1, czyli daaaawno temu, oraz 5 kolejek temu z Munchengladbach 0-0 (Borussia zmarnowała dwie 11-ki).
Spójrzmy, co zwojowali po tym meczu. Z Frankfurtem u siebie 0-3, z Koln 0-3, z Dortmundem 2-5.
Wieśniaki natomiast cenny remis z Bayernem 1-1 w Monachium, wygrana z silną Herthą 1-0, na wyjeździe z Leverkusen 3-0 oraz z Freiburgiem, Ingolstadt i Schalke po 2-1. Z 10 meczów nie przegrali ani jednego, 5 razy wygrali, 5 zremisowali, co daje im wysoką 5 pozycję w tabeli Niemieckej Bundesligi.
HSV w 5 wyjazdowych spotkaniach zdobył tylko 1 gola 9 tracąc.
Liczę, że świetnie dysponowana drużyna Hoffenheim wygra ten mecz pokrywając mój handi.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Europa, EHF Cup
Godzina: 14:00
Spotkanie: Riihimäen Cocks - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj propozycja z europejskich pucharów w piłce ręcznej. Nasza rodzima drużyna zagra dziś na południu Finlandii w mieście Riihimäk z miejscowym Riihimäen Cocks. Drużyna ta została założona w 1973 roku i jak do tej pory zdobywali 5 pucharów kraju i 5 mistrzostw kraju. W tym sezonie w lidze fińskiej idą jak burza zajmując pozycję lidera wygrywając swoje wszystkie 9 meczy. Oprócz tego grają również w 5 zespołowej lidze bałtyckiej, gdzie również mają komplet 2 wygranych. Oczywiście nie ma co porównywać ligi fińskiej do naszej polskiej, bo jednak nasza liga jest mocniejsza ale tutaj akurat dzisiaj uważam, że będzie niespodzianka i zespół gospodarzy ogra zespół z Zabrza. Jest to pojedynek ostatniej rundy kwalifikacyjnej do grup o puchar EHF. Zwycięzca tego dwumeczu kwalifikuje się do grup. W pierwszym meczu liczę na niespodziankę i wygraną zespołu fińskiego bo u siebie są silni i są w stanie wygrać z Górnikiem. Faworytem dwumeczu jest zespół z Polski ale ja uważam, że czeka go bardzo ciężka przeprawa i we Finlandii przegra. W fińskiej ekipie oprócz finów jest w składzie kilku Rosjan, Białorusinów, Rumun i Portugalczyk. Jest to dość ciekawy zespół, który walczył w tym sezonie nawet o awans do Ligi Mistrzów ale przegrał swój pojedynek ze słoweńskim Gorenje Valenje i ostatecznie odpadł ale po zaciętym pojedynku. Łatwo tutaj polskiej drużynie nie będzie i uważam, że na wyjeździe ostatecznie w tym meczu ulegną. Oba zespoły zagrają dziś w swych najmocniejszych składach. Napewno na papierze kadrowo mocniejszy wydaje się być Górnik ale liczę tutaj we Finlandi na to, że u siebie Riihimäen Cocks powalczy z dużym zaangażowaniem i postawi trudne warunki polskiej drużynie. Według mnie będzie tutaj niespodzianka i fińska drużyna wygra.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga belgijska
Godzina: 14:30
Spotkanie: Waregem - Anderlecht
Typ: Teodorczyk strzeli
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Długo zastanawiałem się nad tym co tutaj dzisiaj zaproponować. Ostatni typ na Pogoń zgodnie z moimi przewidywaniami wszedł bez problemu (nie spodziewałem się, że skończy się aż 6:2). Dzisiaj, typ patriotyczny. Uważam, że Teo znów wpisze się na listę strzelców. Nie będzie to łatwy mecz, bowiem Anderlecht mierzy się w wyjazdowym spotkaniu z liderem. Co więc przemawia za moim typem? Niesamowity gaz Teodorczyka. Widać to choćby nawet po ostatnim spotkaniu w reprezentacji, gdzie Teo strzelił bramkę dla naszego zespołu. Piłka go szuka, a Łukasz nie marnuje okazji. Polak czasem również podchodzi do rzutów karnych. Dlatego kto miałby strzelić jak nie napastnik w fenomenalnej formie? W ostatnim meczu z Oostende Teodorczyk nie trafił. Dzisiaj nastąpi &quot;przełamanie&quot; Uważam, że kolegom Teodorczyka nie zabraknie motywacji, bo do dzisiejszych przeciwników tracą już 5 oczek i wypracują kilka sytuacji swojemu superstrzelcowi. Powodzenia ;)
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
Typ: Jackets OT
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Grać póki kurs tak wysoki, bo myślę, że będzie on leciał z godziny na godzinę. 2,75 na Kurtki to niezła promocja. Kto się boi może brać +1,5 po 1,55! Columbus gra ostatnio świetnie i potwierdza to wynikami. Jedynym ich problem jest gra na wyjazdach, gdzie grają słabo. Jeśli chcą w tym sezonie powalczyć o Play-offy, a widać, że na to aspirują to pasowałoby zacząć wygrywać w delegacjach, a nie tylko na swoich śmieciach. Statystki bramek strzelonych i straconych stoją po stronie gości oraz lepiej wykorzystują grę w przewadze. Capitals choć wygrali z Pingwinami 7:1 to nie oznacza, że powtórzą tutaj taki wynik. W tamtym meczu zarówno defensywa jak i ofensywa Pittsburgha grała całe wielkie nic. Potem nieprzekonywująca wygrana z Red Wings 1:0, gdzie bramkę zdobył Beagle dopiero w 3 tercji. Dzisiaj Stołeczni bez T. J. Oshie co z pewnością osłabi ich grę w ofensywie. Przy takim kursie i dyspozycji gości, aż żal nie zagrać ich zwycięstwa. Gorąco polecam.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna ekstraklasa
Godzina: 18-00
Spotkanie: Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: Lech -1.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Takiej ekstraklasy jak w tej kolejce właśnie oczekiwaliśmy. W każdym meczu bramki i emocje, o ktore w futbolu właśnie chodzi. W pięciu meczach piątkowych i sobotnich padło w sumie az dwadzieścia cztery gole, najmniej w Gdańsku, bo &quot;zaledwie&quot; trzy... mam nadzieję ze i dzisiaj nie będzie gorzej, bo sam osobiście wybieram sie na Bułgarską, by obejrzeć ciekawie zapowiadające sie spotkanie Lecha ze Śląskiem. Oba zespoły aspiracje maja dosć spore, bo na pewno oba teamy mierzą w pierwszą osemke. W Poznaniu natomiast za wszelką cenę piłkarze będą chcieli zmazać plamę za poprzedni tragiczny sezon w ich wykonaniu. I choć Lech ten również zaczął kiepsko i musiał pożegnać sie z trenerem Skorżą, którego zastąpił Bjelica powoli Kolejorz wraca na właściwe tory. Przy ewentualnych dzisiejszym zwycięstwie Lech wskoczy juz na czwarte miejsce (zrowna sie punktami z trzecią Legia) i utrzyma dystans do Lechistów z Gdańska. I moim zdaniem ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Lech pod sterami Bjelicy wkoncu zatrybił, choc ten nie zrobił wielkiej rewolucji w wyjściowej jedenastce. Bramkarzem nr jeden został Putnocky kosztem Burica, za rozgrywanie wkoncu odpowiedzialny jest Jevtić, który jak złapie optymalną formę to może byc dla Lecha tym, kim kilka sezonów temu byl Semir Stilić. Do tego rotuje skrzydłowymi i np Pawłowski nie ma juz pewnej pozycji w wyjściowej jedenastce, co zmusza go do jeszcze wiekszego zaangażowania podczas kaz minuty na boisku. A w ataku również zmiana, bo doświadczonego Robaka zastąpił nastoletni jeszcze Kownacki i co najważniejsze ten nie zawodzi i odwdzięcza się bramkami. A Robak jak wchodzi to tez nie zawodzi i strzela i jest liderem klasyfikacji strzelców... Dziś rywal na pewno trudny i nie wygodny ale i tak uważam ze to gospodarze zapisza do swojego dorobku kolejne, jakże ważne trzy punkty. Lech u siebie poza początkowymi dwoma wpadkami z Jagiellonią i Zagłębiem raczej nie zawodzą. Moim zdaniem lech podtrzyma dobra ostatnio formę i wygra kolejny ligowy mecz
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: St.Etienne - Nice
Typ: czerwona kartka? TAK
Kurs: 3.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy mój typ proponowany Wam do grania wszedł (na lidera tabeli zaplecza ligi brazylijskiej), ale konkursowy już nie,
przesadziłem z tym btts. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał i zarobił. W tym miesiącu w typach mi nie idzie (ach ta zachłanność), dlatego zagram coś nietypowego dla mnie.
Typy na czerwoną kartkę są niesamowicie trudne do trafienia. Nigdy jeszcze nie podałem tego rodzaju typu, najwyższa pora spróbować ;)
Nice zajmuje obecnie 3 miejsce za Monaco i PSG, zgromadziła tyle samo punktów co rywale, ale ma jeszcze mecz do rozegrania, dzięki któremu ma szanse powrócić na fotel lidera.
Nie będzie miała łatwo, bo jedzie na trudny teren do St.Etienne, które u siebie jeszcze nie przegrało w tym sezonie.
Co mnie skusiło do typu? W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach padały po 2 czerwone kartki, zawsze dla przyjezdnych.
W pierwszym meczu dla Nice, w drugim dla St.Etienne,dodatkowo mecze były niezwykle zacięte, łącznie padało 7 i 8 kartek.
St.Etienne ostra grra nie jest obca, w ostatnim bezbramkowym meczu z Metz zostało ukarane czerwoną kartką.
Liczę, że dzisiaj Nicea może &quot;za bardzo chcieć&quot; i posypią się kary za agresywną grę, że rywal nie będzie chciał być dłużny, w konsekwencji ktoś zostanie wyproszony z murawy.
Jeżeli dzisiaj Nice przegra, może już nie mieć szansy przeskoczyć w tabeli PSG i Monaco.
Mam nadzieję, że mają to na uwadze i za wszelką cenę będą chcieli wygrać ???? Zanosi się na ciekawy pojedynek, który zamierzam oglądnąć,
a z typem będzie ciekawiej ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;2 Bundesliga p/n
Godz;13,30
Spotkanie;St.Pauli-Fortuna Dusseldorf
Typ;2
kurs;3
Bukm;Winmasters
Analiza;
Już za niecałe pół godziny ostatni zespół 2 Bundesligi
St. Pauli 12m 1-3-8 bramki 8-20 podejmie 8 zespół
Fortunę Dusseldorf12m 5-4-3 i 17-12 w bramkach.
Gospodarze w tym roku naprawdę bardzo słabi.Tylko jeden mecz wygrany i najgorsza skuteczność w lidze-8goli.
Gość to całkiem solidny średniak, w tym roku zdobył 2x więcej goli jak St.Pauli.
Kurs bardzo kuszący spotkanie bez remisu na 2 ok 1,70/1,75 zależy gdzie.
Nie przewiduję przerwania złej passy gospodarzy i ich zwycięstwa.
✅200
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna mężczyzn – 2.Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Empor Rostock – Nordhorn Lingen
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 13 kolejki męskiej piłki ręcznej w ramach Niemieckiej 2.Bundesligi, w którym to zmierzą się gospodarz ekipa Empor Rostock z 9 Nordhorn Lingen. Gospodarze tego pojedynku bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon ligowy wygrywając zaledwie 2 z 12 dotychczas rozegranych pojedynków przez co zespół ten bardzo szybko znalazł się w dolnej części tabeli. Co ciekawe w ostatnich kolejkach jednak dzisiejsi gospodarze dobrze zaprezentowali się w pojedynkach z dużo wyżej aktualnie notowanymi w tabeli drużynami i pomimo porażek widać, że ekipa z Rostock szuka przełamania. Goście natomiast w ostatnim czasie wygrywają lecz z trudem i w dodatku z zespołami z dolnej części tabeli co pokazuje, że zespół ten nie jest aktualnie w optymalnej dyspozycji. Powracając jednak do samego spotkania przed którym wydaje mi się, że kurs na wygraną gospodarzy jest troszkę przesadzony z racji tego, że nie stawiałbym tutaj w roli aż takiego wielkiego faworyta zespołu Nordhorn. Reasumując pobieram tutaj przełamanie niesionych dopingiem własnej publiczności gospodarzy po bardzo dobrym kursie 5.00 który znaleźć możemy w BWIN.
⛔100
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie Bologna - Palermo
Typ: Bologna czyste konto- NIE
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dziś naszła mnie ochota podzielić się z Wami jakimś typem więc zabieram na mecz drużyn z dolnej części tabeli Włoskiej Serie A.
Mój dzisiejszy typ dotyczy gola dla drużyny gości
Oczywiście typ swój popieram statystykami otóż:
Drużyna gospodarzy straciła gola w tym sezonie w 10/12 meczów ligowych.
Drużyna gości strzeliła gola w 9/12 meczach ligowych w tym sezonie dodatkowo zrobiła to w 6/6 meczach wyjazdowych.
Dodatkowo nadmienię że w tych 3 meczach drużyna gości gola nie zdobyła z takimi zespołami jak Juventus czy Napoli.
Ze statystyk mamy że prawdopodobieństwo naszego typu wynosi około 80% a żeby osiągnąć mimimalny procent zysku po naszym kursie potrzebujemy 63%.
Zatem śmiało polecam za standardową stawkę oczywiście żebyśmy w longrunie zarabiali te 15-20%.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar EHF
Godzina: 14:00
Spotkanie: Cocks - Górnik.Z
Typ: 1
Kurs: 2,48
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu.Dzisiaj ostatni dzień tygodnia mimo tego oferta jest bardzo bogata i wypatrzeć można kilka ciekawych spotkań. Przeglądając ofertę natrafiłem na mecz który jest bardzo mocnym zdarzeniem, powiedziałbym że perełką ze wszystkich pozostałych. Mecz pomiędzy bardzo silną i dobrze grającą drużyną fińską, a naszym polskim klubem z Zabrza. Jeśli chodzi o Cocks to od dwunastu spotkań są niepokonani i śrubują kolejne rekordy, w lidzę są bezapelacyjnym liderem z największą ilością bramek rzuconych jak i straconych, coś jakby na wzór naszej ligi gdzie od wielu lat dominuje Vive mimo, że jedynym klubem który jest w stanie nawiązać z nimi walkę jest Wisła Płock której słabo to wychodzi. Cocks jak wcześniej wspomniałem to hegemonista swojej ligi, dlatego nie cieszą ich już sukcesy w lidze, a walka z najlepszymi na arenie międzynarodowej. Dzisiaj na ich drodze stanęła drużyna z Polski która jest ligowym średniakiem i uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie bez większy problemów. Warto przypomnieć rozgrywany nie tak dawno mecz Cocks z białoruskim SKA Minsk, który był faworytem wygrania tego meczu, a kursy wahały się od ośmiu wzwyż na Finów którzy mecz wygrali po pięknej grze 32:36. Kolejnym czynnikiem są kursy, gdyż mecz zacząłem obserwować od godziny dzisiątej, wtedy kurs na gospodarzy wynosił 2,90 teraz lecą w dół jak szalone, to jest też dość istotny czynnik który wskazuje tutaj faworyta w tym meczu. Osobiście grałem to za większe pieniądze w handicapie +2,5 po kursie 1,75 ale zapewne teraz linia się zmieniła.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atletico Paranaense - Sport Recife
Typ: 1 i Recife nie strzeli
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
6 w tabeli Atletico PR podejmuje 15 Sport Recife.
Gospodarze byliby znacznie wyżej, jednak fatalny bilans wyjazdowy tylko 2 wygranych i 2 remisów w 18 meczach powoduje, że
zajmują dopiero 6 miejsce w tabeli. Ale na włąsnym boisku to inna drużyna, 14 wygranych, 2 remisy i tylko 1 porażka.
Niesamowicie ciężko im strzelić gola, stracili tylko 6 bramek w 17 meczach.
Ostatnie 7 spotkań to same wygrane, w tym aż 5 bez straty gola:
29.10.16 Atletico-PR - Cruzeiro (11) 1 : 0
16.10.16 Atletico-PR - Coritiba (14) 2 : 0
06.10.16 Atletico-PR - Chapecoense (10) 3 : 1
25.09.16 Atletico-PR - Ponte Preta (12) 3 : 0
18.09.16 Atletico-PR - Sao Paulo (13) 1 : 0
11.09.16 Atletico-PR - Internacional (17) 2 : 1
30.08.16 Atletico-PR - Botafogo RJ (5) 1 : 0
Sport Recife ostatnio zaskoczyli wygrywając 3-0 z Gremio, ale poprzednie mecze to 6 kolejnych porażek, w polowie z nich nie udało się strzelić gola :
07.11.16 Gremio - Sport Recife 0 : 3
23.10.16 Palmeiras - Sport Recife 2 : 1
12.10.16 Chapecoense - Sport Recife 3 : 0
01.10.16 Fluminense - Sport Recife 3 : 1
16.09.16 Atletico-MG - Sport Recife 1 : 0
09.09.16 Corinthians - Sport Recife 3 : 0
21.08.16 Botafogo RJ - Sport Recife 3 : 0
Dla mniej odważnych czysta jedynka, kurs 1.8. Ja typuję wygraną Atletico do zera.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,70
Bukmacher:
Sportingbet
Póki co weekend udany 2 typy i 2 na plus, pora na 3 typ w tej kolejce a mianowicie stawiam dziś na zwycięstwo Lecha Poznań u siebie, który podejmuje dobrze ostatnio grającego Śląsk Wrocław. Kursy na 1 już trochę pospadały a więc kto jeszcze nie zagrał a ma zamiar to jak najszybciej bo później już nie będzie się opłacało grać.
W Lechu Poznań na pewno nie zobaczymy J. Burić który pauzuje jeszcze za czerwoną kartkę, N.B. Nielsen który jest od dłuższego czasu kontuzjowany i Sz. Pawłowski który ma uraz mięśnia... A więc można powiedzieć, że Lech w pełnym składzie a dlaczego? a no dlatego, że ani Burić ani Nielsen ani Pawłowski nie grają od dłuższego czasu w pierwszym składzie, więc trener Bjelica ma pełne pole do popisu i wystawi najmocniejszy skład, nawet zapowiedział, że ma ból głowy kogo postawić do pierwszego składu, Robak czy Kownacki którzy są w świetnej formie Kownacki ostatnio gol ważny w spotkaniu z Niemcami wygrany 1:0 a Robak jest w świetnej formie i strzela dużo goli. W środku pola są tacy piłkarze jak Jevtić, Majewski, Trałka, Gajos czy Makuszewski a więc ma w kim wybierać. Lech podchodzi do tego spotkania w świetnych humorach po wygraniu aż 5:0 z Ruchem w Chorzowie a poprzednio 2:0 pokonał u siebie Wisłę Płock.
Jeśli chodzi o Śląsk Wrocław to po dołku jaki mieli w ostatnim czasie na 5 meczy 4 porażki i 1 remis dostali drugi oddech i grają coraz lepiej na ostatnie 5 meczy 3 zwycięstwa i 2 remisy ale tak naprawdę prócz meczu wygranym 2:1 z Zagłębiem Lubin nie mieli oni z najwyższej półki przeciwników, Górnik Łęczna (ostatnie miejsce), Cracovia (10 miejsce), Korona (14 miejsce). Nie wydaje mi się aby Śląsk Wrocław wygrał mecz na wyjeździe z Lechem, Lech jest dużo mocniejszy a jeszcze smaczku dodaje chęć wygrania z byłym trenerem bo przypominam, że były trener Lecha M. Rumak jest trenerem Śląska i Lechici będą chcieli pokonać klub byłego trenera. Do typu na zwycięstwo Lecha dodaję jeszcze minimum 3 gole ponieważ obie drużyny ostatnio lubię strzelać bramki i wydaje mi się, że dzisiaj minimum 3 gole obejrzymy, zwłaszcza Śląsk na wyjazdach jest overową drużyną.
Powodzenia.

✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godz: 18;30
Spotkanie: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
Typ: Niklas Bäckström zdobycie punktu
Kurs: 1,60
Buk: Betsson
Witam wszystkich po dość dłuższej przerwie i pozdrawiam wszystkich hejterów, którzy nie mogli zaprzepaścić swoich 5 minut, na pieprzenie bzdur na mój temat. Cóż życie toczy się dalej, a ja jadę dalej z tematem swojej ukochanej ligi i najlepszej dyscypliny świata. Oczywiście dla mnie, inni nie muszą tego akceptować. Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie, w Stolicy gdzie Stołeczni będą gościć na swoich śmieciach kurtki. Jeszcze niedawno, byłem pewny z deepretem, że w meczu Kurtek, z Capitals w Ohio padnie over bramkowy, ale już po pierwszej tercji wiedzieliśmy, że Vegas będzie w tym meczu rozdawać karty. Pomimo, że dzisiaj jest niedziela i zwykle w niedziele dużo bramek nie pada, to ja tutaj zaufam Niklasowi. Zawodnikowi, który w mojej ocenie jest kreatorem asyst, a przede wszystkim, rozdający karty w strefie d-zone kiedy jest power play. Nawet więcej minut ostatnio dostaję, niżeli miałby spoczywać na laurach. Ostatnio nawet więcej oddaję strzałów, co też skutkuje sporo problemom bramkarzom po drugiej stronie. Dziś od pierwszych minut, już będzie grał a że, kurtki ostatnio też grają całkiem nieźle, jak na ich roster to i Niklas tutaj będzie chciał postawić szale na swoją korzyść na swoim terenie, jako kapitan i urwać te 2 punkty na swoim terenie. Kurs może nie jest jakiś szalony, ale wydaję mi się jak najbardziej do gry.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletic Bilbao - Villarreal
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zajmę się mecze, La Liga pomiędzy gospodarzami Athletic Bilbao, którzy plasują się na 8 miejscu z dorobkiem 17 pkt, a drużyną Villareal, która znajduję się w tabeli hiszpańskiej ligi na 4 miejscu z dorobkiem 22 pkt. Mój typ motywuje ostatnimi meczami Basków na własnym stadionie, którzy wygrali 4 z 5 ostatnich meczy remisując ten 5 mecz, strzelają oni bardzo dużo bramek i myślę iż dzisiaj będzie podobnie. W drużynie gospodarzy nie wystąpią: Benat, Laporte A., San Jose M.. Piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej na wyjazdach grają bardzo w kratkę, ostatnie 5 meczy to aż 4 remisy i 1 ostatnia porażka z Eibar 2:1. U gości nie zagrają Castillejo S., Jokic B., Soldado R. Polecam czystą jedynkę, a dla odważnych 1/+2,5.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: siatkówka kobiet, włochy 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:pesaro W - Brescia W;
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Lider (5-0) gra z 4 drużyna (3-2). Przy czym lider jest liderem ze względu na układ meczy - miał słabe przeciwniczki. Dziś pierwszy poważny sprawdzian. Liczę na tzw. niespodziankę a w gruncie rzeczy na wyrównany mecz ze zwycięstwem gości.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom