>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Godzina: 19:00
Spotkanie: U.N.A.M vs Club America
Typ: under 1,5 goals
Kurs: 3,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Under 1,5 goli zawsze jest ryzykowny i niepewny.
Jednak w ciagu ostatnich dni nastapily gwaltowne spadki na under i wzrosty na over u bukmacherow , ktorzy wystawili wczesniej ten mecz. Dzis zostalo to troche zamaskowane lekkim spadkiem na over.
Co ciekawe ostatnio jak ze soba graly te zespoly i padl wynik 3-2 - wtedy nastapiy wyrazne spadki na over i wzrosty na under .
Dodatkowo Club America ma dobra obrone i traci malo goli na wyjazdach .
✅284
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21.00
Spotkanie: Lyon - PSG
Typ: Angel Di Maria strzeli, a PSG wygra
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Czas na hit 22. kolejki Ligue 1, gdzie Olympique Lyon podejmie na własnym obiekcie drużynę Paris Saint-Germain. Drużyna ze stolicy Francji przyjeżdża do Lyonu z przewagą 9 punktów nad drugim OM i mając w zanadrzu właśnie dzisiejsze starcie z OL. W zespole Unaia Emery&#39;ego prawdopodobnie zabraknie kontuzjowanego Neymara, a także Thiago Motty oraz Hatema Ben Arfy, którego transfer do stołecznej drużyny okazał się niewypałem. Reszta piłkarzy jest do dyspozycji baskijskiego szkoleniowca. Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest oczywiście drużyna PSG. Lyon w tym sezonie spisuje się nieźle, ale wiadomo jak wygląda hierarchia we francuskiej L1. Podopieczni Bruno Genesio zajmują czwartą lokatę, ale w przypadku dzisiejszej wygranej mogą awansować na pozycję wicelidera i zbliżyć się do Paryżan na różnicę 8 punktów. Uważam, że w tym spotkaniu, które wcale nie musi być dla gości spacerkiem, mimo wszystko wygrają aktualni mistrzowie Francji. Zdecydowałem się na zakład ze strzelcem bramki i wygraną PSG, ponieważ chcę wykorzystać fakt, że Argentyńczyk (były piłkarz takich klubów jak Real Madryt, czy Manchester United) Angel Di Maria znajduje się w wysokiej dyspozycji. Dublet, który otworzył worek z bramkami przeciwko Dijon, gol na wagę trzech punktów w wyjazdowym meczu (vs Nantes), czy z kolei inny dublet, w starciu pucharowym z Rennes + do tego wszystkiego wypada wspomnieć o dwóch asystach w/w spotkaniach. Wygląda to nie najgorzej. Myślę, że obie ekipy zmobilizują się na to spotkanie, ale zwycięsko z tego starcia wyjdzie drużyna lepsza pod względem czysto piłkarskim, czyli Paryż. Ligowy bilans PSG to 18 zwycięstw, 2 remisy oraz jedna porażka, ze Strasbourgiem. Natomiast Lyon wygrał 13 spotkań, 6-krotnie dzielił się punktami z rywalami i dwa razy schodził z boiska pokonany. W meczach u siebie &quot;Dzieci&quot; odnieśli 5 zwycięstw, 4 remisy i zanotowali jedną porażkę. PSG na wyjazdach zdobyło 23 punkty w 9. meczach, a ich bilans to 7W-2R-1P. Liczę na to, że &quot;Anioł&quot; wraz ze swoimi kolegami z zespołu mnie dziś nie zawiodą i wygrają ten mecz potwierdzając klasę i wyższość nad rywalami. Pomimo tego, że bardzo lubię projekt OL z Bruno Genesio na czele.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan - AS Roma
Typ: 1 i obie strzelą
Kurs:
4,10
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przed nami hit na Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) gdzie Inter podejmuje AS Romę.
Obie ekipy w ostatnim czasie lekko w kryzysie - Inter nie wygrał w lidze meczu od 5 kolejek natomiast Roma wygrała tylko 1 na 5 meczy.
Obie ekipy dzieli 3 punkty i 1 miejsce w tabeli - Inter 4 miejsce, Roma 5 miejsce.
W pierwszym meczu między obiema drużynami w lidze padł wynik 3:1 dla gości tamtejszego meczu czyli Interu.Ogólnie w tym sezonie Inter gra bardzo dobrze z czołówką w tabeli... z Lazio 0:0, z Juventusem 0:0, z Napoli 0:0 z Roma 3:1, z Milanem 3:2, z Sampdoria 3:2 czyli nie przegrali jeszcze meczu z drużynami z pierwszej 7-8...
W ekipie Interu bez większych osłabień w Romie też, nie zagra jedynie R. Karsdorp, D. Perotti, M. Gonalons.
Roma ostatnio przegrała ważny mecz u siebie z Atalantą 1:2 remis z Sassuolo 1:1 i porazka 0:1 z Juve więc ostatnio forma jest słabsza.. Myślę, że Inter u siebie pokaże, że ten sezon jest świetny dla nich a te ostatnie słabsze wyniki to tylko wypadek przy pracy. Liczę na świetny mecz z obu stron z bramkami ale jednak gospodarze 3 punkty zgarną.
⛔100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie : LA Lakers - New York Knicks
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Patrząc na H2H to Knickersbokers wygrywali w hali Lakersów 3 ostatnie spotkania, ale
jak to w NBA, dużo ruchu, transferów i gracze, którzy decydowali o wygranych grają już gdzie indziej (Derrick Rose). Po zmianach drużyny grały razem w Nowym Yorku i doszło do dogrywki, więc dzisiaj liczę na zwycięstwo Lakersów, którzy pokonywali Atlantę 132:113, Sacramento 99:86, San Antonio 93:81 i Indianę 99:86.
New York potrafi zagrać dobre zawody w obcej hali, ale wygrane z Dallas, Brooklyn i Utah wrażenia na mnie nie robią. Z Minnesotą i Memphis już przegrali.
Liczę, że któryś z graczy LA zagra dobry mecz, jak się to ostatnio zadziewało, nie ma reguły, zawsze ktośinny zaskoczy, ostatnio Clarkson (33pkt,7zb,7asyst w meczu z Indianą), z San Antonio Ingram zdobyca 26pkt, czy 22pkt Rondle i aż 16 zbiórek w meczu z Sacramento. No i pamiętajmy, że mamy Brooka Lopeza, który przeszedł przed sezonem z Nets, który zawsze dorzuci swoje. New York to Porzingis, oglądałem go ostatnio i potrafi ukłóć 3-ką, ale popełnia też sporo błędów. Dla mnie ten mecz to wygrana Lakersów.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie : Lyon - PSG
Typ: obie strzelą i więcej jak 2,5 bramki
Kurs: 1,71
Bukmacher : fortuna
Analiza ;
Szybko i na temat,bo mecz za niecałą godzinę i bardzo szczegółowo opisany przez poprzedników.
Lyon wygrał pięć z sześciu ligowych spotkań.
W ostatnim meczu ligowym pokonał2-0 Guingamp.
PSG hegemon ligi francuskiej idzie jak burza.W ostatnim meczu rozjechali Dijon 8-0.
Gospodarze słabo wspominają historię ostatnich 10 spotkań z których przegrali aż 9.
Jednak jest jedno duże ale.....Brak Neymara i Thiago Motty,a to jest dużym osłabieniem.W Lyonie brak absencji w podstawowym składzie i chęć poprawienia marnego bilansu z PSG.
Myślę,że to typ z dużą możliwością wejścia
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom