>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.02.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Dynamo K - Olympiakos
Typ : Dynamo / +1.5
Kurs : 3.82
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Po niezłym wyniku uzyskanym w Pireusie Dynamo zapewne zechce wykorzystać nadarzającą się okazję i awansować. Może tego dokonać remisując 0:0 ; 1:1 lub po prostu wygrać w jakimkolwiek rozmiarze. Nie sadzę by celem Kijowian była zachowawcza gra na remis bo wiadomo jak to sie może skończyć , a potencjał i możliwości do ogrania rywala w domu na pewno są. Olympiakos z kolei musi pokusić się o strzelenie gola lub goli bo wynik z domu zmusza do takiej gry.
W związku z tym sądzę że gospodarze mogą czuć się dobrze w grze z kontry i skwapliwie z tego skorzystać. W wypadku utraty gola są w stanie również odrobić dystans czego przykład dali tydzień temu doprowadzając dwu krotnie do remisu.
Osobiście uważam że Grecy nie dysponują tak mocną drużyną jak kilka lat temu co w zasadzie można odnieść do obu ekip , aczkolwiek z racji gry w domu to Dynamo jest dla mnie faworytem do wygranej.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Frankfurt-Szachtar
Typ: 1/bts
Kurs: 3.05
Bukmacher:
fortuna
Tydzien temu w meczu tych druzyn duzo sie dzialo,czery bramki i czerwona kartka,sytuacja Ukraincow byla bardzo trudna stracili gola na poczatku meczu a od 12 minuty grali w 10, i mimo ,ze dwa razy przegrywali pokazali klase i doprowadzili do remisu, i podobny scenariusz przewiduje dzisiaj, mysle , ze wynik 2-2 powoduje, ze mecz musi byc otwarty i znow zobaczymy bramki dla obu druzyn a caly mecz wygraja gospodarze i awansuja do kolejnej rundy.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dinamo Zagreb - Viktoria Pilzno
Typ: Remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega wyżej napisał kilka słów o tym meczu, z którymi jak najbardziej się zgadzam. Dinamo ma niesamowite wyniki u siebie, jednak nie zapominałbym z kim te mecze są grane. Nie robią na mnie wrażenia wygrane ze Slaven Belupo, Istrą 1961 czy Rudes. Gdy grali z kimś poważniejszym jak Anderlecht czy Rijeka już tak wesoło nie było ( 0:0 i 1:1). Z eliminacji Ligi Mistrzów odpadli z Young Bous, więc to też pokazuje, że nie są tak silni jak kreują to bukmacherzy kursami. Nie zapominajmy, że dzisiaj przyjeżdza rywal, który też ma apetyt na awans, i który będzie bronił wygranej w pierwszym meczu. Jedna bramka strzelona przez gości powinna ustawić mecz i nie sądzę by wówczas Dinamo zdołało strzelić dwa gole. Przewiduję, że odrobią jedną i mecz po sporych emocjach w końcówce zakończy się wynikiem 1:1. A raczej tego życzę sobie oraz typerom, którzy postawią na taki scenariusz.
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Leverkusen - Krasnodar
Typ : leverkusen wygra z handi 0:1
Kurs : 2.2
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Leverkusen u siebie są piekielnie mocni. Co prawda przydarzyła im się niedawno wpadka z monchengladbach ale mieli w tym meczu mega przewagę. W pierwszym meczu z Krasnodar em też mieli przewagę. Teraz są u siebie, są w trakcie sezonu a Krasnodar gra towarzysko, pierwszy mecz mieli przewagę no to tylko katastrofa może zniweczyć typ. Absencji dużych nie widzę, zatem jak dla mnie to formalność.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:45
Spotkanie: Carla Suarez Navarro vs Elina Switolina
Typ: Navarro
Kurs: 3,8
Bukmacher: Etoto
Analiza: Ostatni Ćwierćfinał turnieju WTA w Dubaju. Doświadczona Hiszpanka podejmie w nim triumfatorke zeszłorocznego Mastersa w Singapurze. Moim zdaniem na Hiszpanka jest spore value. W Dubaju jest w dobrej formie, odprawiła z kwitkiem wszystkie dotychczasowe rywalki w 2 setach. Dobrze gra na serwisie, i przysłowiowo &quot;siedzi&quot; jej return. Dobrze funkcjonuje jej jednoręczny backhand co u kobiet jest rzadkością. Switolina też do tej pory nie nameczyla się w Emiratach. Jabeur skreczowała, a Muguruza została dosłownie zjedzona. Moim zdaniem szansę na awans do 1/2 finału są dla obu Pań równe. Przekonuje mnie dodatkowo kurs na Hiszpanke oraz ostatnie spotkania. W dwóch ostatnich spotkaniach między panami zwyciezala Suarez. Dziś liczę że będzie podobnie i gram za skromną stawkę dla podniesienia emocji.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Leverkusen – Krasnodar
Typ; over 4 azjan
Kurs: 3.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Już wspomniałem tutaj że Leverkusen trzeba będzie brać pod kursem zdecydowanej gry na bramki i na to liczę w tym spotkaniu. Moim zdaniem wynik 0:0 z pierwszego meczu który mnie zaskoczył tutaj właśnie może być dużą pomocą w tym typie. Ten wynik sprawia ze ten mecz może się zrobić szybko bardzo otwartym widowiskiem. Leverkusen nie dość że złapał formę to za Brosza będą grać tą wysoką ofensywną piłkę, która na ten moment widzimy że jest mega skuteczna, świetnie to się ogląda i na boisku jest bardzo żywo min. oglądałem to 1:5 z Mainz i tym cały czas były ataki w żadnym momencie nie było mowy o bronieniu a jeśli już to robili to do kontry szli całą „nawałnicą”. Jestem przekonany że tak zagrają dziś od samego początku ofensywnie, nie zatrzymają się na wyniki 1:0 bo wiadomo jeden przypadek i bramka stracona daje awans przyjezdnym, minimalizm nie wchodzi w grę, a naprawdę defensywa przy takiej grze przy lekkim błędzie w pressingu lub stracie w głupi sposób piłki robi spore przestrzenie dla ataków. Krasnodar natomiast jest jak na Rosję bardzo techniczną drużyną, stać ich na pewno na wiele w ataku. Wariant na który tutaj liczę to szyba bramka i powinno być naprawdę żywo, jeśli goście wyjdą na prowadzenie to Niemcy ruszą a oni i tak już grają przecież ofensywnie a goniąc wynik zrobią ogromną lukę w defensywie na kontry.
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Wstępne Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2021
Godzina: 20.45
Spotkanie: Islandia - Portugalia
Typ: Islandia -5,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.64
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Grupa C drugiej rundy wstępnych eliminacji do Mistrzostw Europy 2021 - Islandia ostatnie, trzecie miejsce z bilansem 0-2, Portugalia pozycja wyżej w tabeli i bilans 1-2. W tej grupie sytuacja jest już klarowna - awans do głównych eliminacji uzyskała Belgia, Islandia z Portugalią zagrają w ostatniej, trzeciej rundzie wstępnych kwalifikacji (losowanie przydzieliło ich ponownie do jednej grupy, razem ze Szwajcaria). Drużyna dzisiejszych gospodarzy jest w tych eliminacjach po odpadnięciu z pierwszej rundy kwalifikacji do MŚ 2019 (grupa F z Czechami, Finlandią i Bułgarią - czwarte miejsce z bilansem 2-4), natomiast ekipa Portugalii awansowała z pierwszej rundy kwalifikacji wstępnych do ME 2021 (grupa C z Cyprem i Luksemburgiem - lider i bilans 3-1). Dla mnie, w tym zestawieniu, za mocniejszą drużynę uważam Islandię, spodziewałem się po nich trochę lepszej gry w tych kwalifikacjach, bo jak na razie nie pokazali za wiele, dwie porażki po bardzo &quot;średniej&quot; dyspozycji. Oczywiście to nie jest żaden potentat, ale według mnie, taka solidna drużyna, która potrafiła nie raz zaskoczyć (m.in. wygrane z Czechami czy Finami, do tego zacięte spotkania z Bułgarami), można było oczekiwać, że w tych wstępnych kwalifikacjach, powinni powalczyć o awans już w tej rundzie, bo dysponują odpowiednim potencjałem. Na pewno jednym z usprawiedliwień, był nie zawsze optymalny skład, ale w sumie, nie tylko oni się z tym zmagali. W tym okienku chyba nie mogą narzekać na kadrę - jest przede wszystkim ten świetny Hermannsson z Alby Berlin, jeden z lepszych zawodników w Niemczech, są dalej w drużynie zawodnicy którzy do tej pory stanowili o sile drużyny jak np. Vilhjalmsson, Hlinason czy Fridriksson. Do tego wszystkiego dzisiaj ostatnie spotkania przed własną publicznością mają zagrać etatowi reprezentanci Baeringsson i Jon Stefansson (razem około 250 występów dla Islandii), więc koledzy z drużyny i przede wszystkim oni sami, na pewno będą chcieli dobrym występem dzisiaj pożegnać się z reprezentacją. Ogólnie ta kadra nie wygląda tak słabo jak te ostatnie wyniki, na warunki tych kwalifikacji dysponują bardzo solidnym zestawieniem. Z kolei ekipa Portugalii nie zagra tutaj ze swoją najmocniejszą kadrą - brakuję przede wszystkim największej gwiazdy tego zespołu Joao Gomesa (średnia tych kwalifikacji 15,8pkt), nie zagrają też m.in. Silva (5,4pkt), Lima (6,8pkt) czy Oliveira (5,4pkt). Oczywiście są jeszcze w kadrze też gracze, którzy do tej pory grali więcej, ale jednak trochę tych nieobecności jest i może to być w jakiś sposób odczuwalne w ich dyspozycji. Tak jak już wspomniałem wcześniej, dla mnie, Islandia dysponuję mocniejszym zestawieniem kadrowym, w dodatku przed własną publicznością, powinni powalczyć o pewne zwycięstwo i tym samym zmianę trochę obrazu tej drużyny z ostatnich wyników tych kwalifikacji.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom