>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 21.11.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 21. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom-Burnley
Typ: west brom wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: West Bromwich w dniu jutrzejszym spotkaniem z zespołem Burnley zakończy 12 kolejkę Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze są w tej rywalizacji stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Burnley w tym sezonie awansował do Premier League 11 pozycję w ligowej klasyfikacji goście zawdzięczają tylko i wyłącznie spotkaniami na swoim terenie gdzie zdołali zdobyć 13 punktów, spotkania wyjazdowe wychodzą im miernie żeby nie powiedzieć bardzo źle, do tej pory goście zdobyli tam tylko jeden punkt a ich bilans bramkowy wynosi 1:9, gospodarze u siebie na boisku natomiast potrafią punktować słabiej niż na wyjazdach jednak spotkanie z praktycznie najgorszym zespołem pod względem spotkań wyjazdowych jest dobre na przełamanie i zwycięstwo na swoich śmieciach, nie mówie że będzie łatwo bowiem przecież dla beniaminka z Burnley to spotkanie będzie również cięzkie ,ale według mnie w tym spotkaniu zobaczymy co najmniej dwie bramki, ja stawiam na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy,a jak goście zagrają na maxa swoich możliwości i szybko zdobędą tutaj bramkę to myślę że mogą zawalczyć nawet o remis, pomimo tego iż bilans z zespołem z West bromu mają po prostu fatalny, do tej pory na tym stadionie obie ekipy spotykały się ze sobą 7 - krotnie , goście nie wygrali ani razu padło 2 podziały punktów i 5 razy górą byli gospodarze.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Czechy Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ostrava - Kladno
Typ: Ostrava
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze zajmujący czwarte miejsce w tabeli podejmą aktualnego lidera rozgrywek. Każdy z zespołów ma dopiero 6 meczów za sobą i obydwa zespoły wygrały po pięć spotkań z tym, że Ostrava wygrała jeden po tie-breaku i poprzez to traci 2 pkty do Kladno. Kladno po porażce na inaugurację rozgrywek zaliczyło później 5 zwycięskich meczów. W jutrzejszym spotkaniu będą chcieć przedłużyć tą serię, ale z Ostravą nie będzie to łatwe. Ostrava w tym sezonie jeszcze nie przegrała w swojej hali (3 zwycięstwa). Nie przegrała też nigdy w swojej hali pojedynku bezpośredniego z Kladno. Ostatni taki mecz odbył się pod koniec 2015 roku.
Ostatnie mecze Ostravy też napawają optymizmem na jutrzejszy mecz. W ubiegły weekend ograli na wyjeździe faworyzowaną Prague , zaś przed dwoma tygodniami wygrali u siebie z również faworyzowanym Zlinem ( a w 1 kolejce rozgrywek byli w stanie wygrać u siebie z Pribram co było sporą niespodzianką).
Wydaje się, że Ostrava w ostatnich meczach jest w formie. Do formy dochodzi atut własnej hali i też w głowach mają, że jeśli uda im się wygrać jutrzejszy mecz za trzy oczka to oni obejmą przodownictwo w tabeli. Nie będzie to łatwe, bo Kladno swoimi ostatnimi meczami pokazało, że również przechodzi dobry okres. Jutrzejsze starcie zapowiada się na niezwykle wyrównane, powiedziałbym, że pachnie remisem, ale jak to w siatkówce bywa remisu jutro nie będzie, ktoś będzie musiał wygrać. Stawiam, że to będzie Ostrava.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Rosja
Terek G. - Tom T.
Godz: 17:00
Tyl: 1
Kurs; 1,6
Buk: bet 365
Na zakończenie 14 kolejki rosyjskiej Premier Ligi zmierzą się ze sobą ekipy Terek Grozny i Tom Tomsk. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze i również uważam, że każde inne rozstrzygnięcie, jak ich wygrana będzie sporą niespodzianką. Po sobotnich meczach Terek z dorobkiem 24 punktów zajmuje 4 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 8 oczek i plasują się na przedostatnim, 15 miejscu. Zawodnicy czeczeńskiego klubu są w bardzo dobrej dyspozycji, bowiem notują serię 3 wygranych z rzędu. Pokonali 3-1 u siebie Kazan, następnie rozbili 4-1 na wyjeździe Ural, a w poprzedniej rundzie potwierdzili, że ich wysoka lokata nie jest przypadkiem, gdyż zwyciężyli z Zenitem 2-1, w Groznym. Przed własną publicznością mają bardzo dobry bilans gier 5-1-1. Natomiast piłkarze z Tomska są ostatnio w bardzo kiepskiej dyspozycji, notując fatalną passę 4 kolejnych porażek. W delegacjach mają najgorszy stosunek w lidze, który wynosi 0-1-6. Biorąc pod uwagę aktualną formę graczy oby dwu drużyn, spodziewam się, że będący na fali gospodarze zgarną w tym starciu pełną pulę.
⛔100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Mamonty Yugry vs Snezhnye Barysy
Typ: over 5.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Po udanym tygodniu ze 100% skutecznością, wracamy do typowania. Jako że nie chcemy stracić naszej passy, kierujemy się w stronę tego spotkania. Na przeciw siebie staną Mamonty Yugry i Snezhnye Barysy, a nas będzie interesowała ilość strzelonych bramek.
Mamonty Yugry zespół, który po fatalnym rozpoczęciu sezonu nabiera rozpędu i staję się maszyną do wygrywania. Na 5 ostatnich meczy przegrali tylko raz, z wyżej notowanym zespołem. Aktualnie na 11 miejscu w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Od początku sezonu rozegrali 26 spotkań z czego zaledwie 11 razy wygrali. Ale warto zaznaczyć, że ich forma rośnie, na 10 ostatnich meczy wygrywali 7 razy. Więc jest to większość ich zwycięstw. Ich bilans bramkowy wygląda następująco 76:80. Linię powyżej 5.5 goli w meczu pokonywali aż 16 razy, a średnia bramek w meczach z tym zespołem wyniosła 5.9. Tak jak wspominałem wcześniej, jest to rozpędzona maszyna, która potrafi pokonać mocniejszych rywali, między innymi: Stanlye Lise czy też Sarmaty 2-krotnie. Warto również wspomnieć o samej kadrze, o świetnie dysponowanych zawodnikach: Yerkin, Gaideik, Ufimtsev czy też Rudenko, którzy przewodzą w klasyfikacji strzelców w swoim klubie.
Snezhnye Barysy, po w miarę dobrze udanym początku, coś złego stało się z tym klubem. Na 10 ostatnich spotkań wygrali zaledwie 1 raz, ich forma jest fatalna, a wręcz tragiczna. Warto dodać, że jest to zespół o większym potencjale od Mamontów i w ubiegłorocznym sezonie widać to było z zdecydowaną różnicą. Ale wracając do teraźniejszości, na 28 rozegranych meczy wygrali zaledwie 9 razy, z czego większość zwycięstw to początek sezonu. Przez te wszystkie mecze zgromadzili 27 punktów, co plasuję ich na 13 miejscu w tabeli. Ich bilans bramkowy, prezentuję się następująco 69:78, jak na tak tragiczną grę i tak zdobywają sporą ilość bramek. Linię powyżej 5.5 bramki pokonywali 10 razy, a średnia bramek na mecz wynosi 5.1.
Szczerze to nie wiem co się dzieje z tym zespołem, nie raz widać przebłyski, że chcą grać, ale brakuję im ewidentnie szczęścia i przełamania. Ubiegłoroczną rywalizację zakończyli przegrywając w ćwierćfinale playoffów.
Mecze między tymi drużynami:
W tym roku zostało rozegrane, zaledwie jedno spotkanie, które zakończyło się wynikiem 5:3 dla zespołu z Yugry.
5 ostatnich spotkań z ubiegłorocznego sezonu:
3:2
2:4
4:1
2:2
6:1
Jak można zauważyć, zawsze pada duża ilość bramek.
Reasumując, jeżeli Mamonty Yugry przejmą inicjatywę i pokuszą się o prowadzenie w początkowym stadium spotkania, to ten mecz może szybko nam się rozwinąć. Tak jak wspomniałem wcześniej Snezhnye Barysy pomimo tak fatalnej serii porażek potrafią strzelać bramki, choćby z Tolparem 5:6. Nie mają już nic do stracenia, jeżeli chcą liczyć się w walce to muszą wygrywać spotkania, co równa się ze strzelaniem bramek.
Liczę na otwarty pojedynek z dużą ilością bramek.
GL
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: CD Leganes - CA Osasuna
Typ: Osasuna
Kurs: 4.37
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na jutro ostatnie spotkanie 12 kolejki LaLiga Santander w której mierzyć się będą Leganes z Osasuną. Obie ekipy nie zachwycają w tym sezonie, gospodarze zajmują 17 pozycję z 10 pkt (3 1 7 ) a Osasuna 19 z 7 pkt ( 1 4 6 ). Osasuna aktualnie pod kreską ale wygrywając ten mecz może zepchnąć Leganes do strefy spadkowej. W dodatku ekipa gospodarzy jeszcze w tym sezonie nie wygrała u siebie spotkania i zanotowała tylko 1 remis i aż 4 porażki. Widać, że coś jest nie tak jeżeli chodzi o domowe podwórko. Gdzie punktować jak nie u siebie. Również ostatnie pięć spotkań, które rozegrali to wszystko w plecy. Forma zespołu fatalna. Jak dalej będą tak grać to o utrzymanie będzie ciężko.
Osasuna jak na razie to na wyjazdach zdobyła więcej pkt niż w domu (5 pkt) 1 wygrane spotkanie, 2 remisy i 2 porażki. Forma zespołu nieco lepsza aniżeli rywala. 5 ostatnich spotkań to 2 wygrane 1 remis i 2 porażki.
Jak widać mamy dwa zespoły, które potrzebują pkt aby piąć się w górę tabeli. Według mnie Osasuna wygra ten mecz bo Leganes gra bardzo słabo u siebie i jeżeli goście wykorzystają ten fakt to wywiozą 3 pkt.
Oba zespoły defensywnie i ofensywnie zbliżone do siebie tylko Osasuna ma 3 gole więcej strzelone i 1 gola mniej straconego.
h2h na korzyść Osasuny 5 zwycięstw 3 remisy i 4 porażki
Liczę tu na minimalne zwycięstwo gości 0-1
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Graafschap
Typ: Jong PSV -1 HA
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro proponuję spotkanie z niższej ligi w kraju kojarzonym z wiatrakami. Drużyna gospodarzy jest niesamowicie mocna u siebie, wygrali wszystkie pojedynki ligowe przy czym w 3 z 6 meczów młoda ekipa PSV wygrywała różnicą 2 lub więcej bramek.
Po drugiej stronie barykady mamy ekipę, która nie potrafiła w tym sezonie wygrać na wyjeździe notując 2 remisy i 4 porażki. Jeszcze wczoraj u niektórych buków ten typ można było łapać kurs po około 4.80. W tak overovej lidze ten typ jest wielce prawdopodobny, można jeszcze pewniej zagrać na over 2.5, na całorocznym na razie po kursie 1.60.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk- Apertura
Godzina: 01:00
Spotkanie: Puebla- Unam Pumas
Typ: powyżej 2,5 gola i btts
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam jeszcze dzisiaj, mam typ na noc z ligi meksykańskiej. Dzisiejszy typ nie wszedł ale wiadomo że wszystko wchodzić nie będzie, no i brak motywacji daje się we znaki bo czy typ wchodzi czy nie to ani 1/5 ludzi przeglądających i grających nie podziękuje.
Na noc wybrałem ten mecz bo oni między sobą ostatnio na boisku Puebly strzelali po parę goli, co więcej grali na przełamania meczów, tzn 1/2 lub 2/1. Ja oczywiście tez zagram te typy bo w łamańcach kursy są bardzo dobre a tutaj nie warto takiego czegoś wrzucać bo do konkursu się liczy i tak do 500 pkt. a tutaj 1/2 kurs 23 a 2/1 kurs 26 więc warto za drobne spróbować a jak wejdzie którys z tych typów to i wejdzie typ który podałem do konkursu......powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Zagłębie
Typ: Korona lub remis
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Teogolczyk nie zawiódł, więc jedziemy z kolejnym mam nadzieję dobrym typem. Słaba oferta w poniedziałek, dlatego wybieram na tapetę rodzimą ekstraklasę. Meczem zamykającym kolejkę będzie pojedynek Korony i Zagłębia. Korona ostatnio zdołała się przełamać (3:1 z Termalicą na wyjeździe) po sześciu kolejnych porażkach. I myślę, że tak jak wcześniej w przypadku Wisły będzie to punkt zwrotny po fatalnej serii. Korona to w moim przekonaniu drużyna, która ma podstawy do tego by walczyć może nawet o miejsce 8-10. Potwierdzają to wyniki z początku sezonu - 4:1 z Lechem, 1:0 z Wisłą, 2:1 z Płockiem czy 1:0 z Arką. Dużym atutem Kielczan będzie fakt, że grają przed własną publicznością. Podbudowani ostatnią wygraną na pewno oddadzą zdrowie na boisku, po to aby zadowolić przybyłych kibiców.
A Zagłębie? Fakt, są 7 miejscu. Fakt, mają 7 punktów więcej od Korony. Ale wg mnie ta drużyny zwyczajnie nie przekonuje i Korona, jeśli uwierzy w siebie to spokojnie może to spotkanie wygrać. Ja zabezpieczam się remisem. Pozdrawiam ????
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
Typ: Los Angeles Lakers
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Luke Walton zupełnie odmienił oblicze Jeziorowców, w końcu ich kibice mogą mieć prawo marzyć o lepszych czasach swojej ukochanej drużyny. Zawodnicy w porównaniu do ubiegłego roku praktycznie się nie zmienili jednak teraz wyraźnie czerpią radośc z gry i są efektywni. Ten zespół w kóncu żyje i przyjemnie jest ich oglądać. Chicago brakuje siły na dystansie, co w starciu z Lakersami może okazać się poważnym problemem, dodatkowo na pewno nie zagra Dwyane Wade (niepewny jest także występ Rajona Rando - rotoworld.com), który rzuty trzypunktowe bardzo poprawił i dzieki niemu ekipa Byków zdobywała sporą ilość punktów za trzy. Chicago wczorajszej nocy grało z Clippersami co na pewno im nie pomoże w dzisiejszym starciu. Kolejnym aspektem przemawiającym za moim typem jest statystyka, która mówi że Lakersi nie przegrywają z Bulls u siebie 2x z rzędu (ostatni mecz na korzyść Bulls więc dziś biorą to Lakersi). Polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 5

ulan32

Użytkownik
Dyscyplina: koeszykówka NBA , USA
Godzina:
03:00
Spotkanie:
Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: poniżej 191,5 suma pkt. obydwu druzyn
Kurs:
2,95
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Moja analiza będzie krótka
Bazując informacją , że w obydwu drużynach jest po 4 graczy kontuzjowanych, którzy nie zagrają w utrzejszym dniu.
A także statystykami H2H tych drużyn . Uwazam , że suma pkt w tym meczu będzie poniżej 192 pkt.

kiepska analiza
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray-Besiktas
Typ: +3,5 Besiktas
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Mecz na szczycie kolejki, Galatasaray po dwóch męczących meczach na dużej intensywności, gra gospodarzy wygląda lepiej niż początku sezonu, strzelcy zaczęli łapać wiatr w żagle i wreszcie powoli odpalają, ale są straszne problemy w obronie, Besiktas wygląda lepiej w obronie niż Galata, pod koszem przewaga gości bo jest Clark i Stimac którzy nieźle punktują i zbierają są lepszymi zawodnikami niż Micov i Tyus, strzelcy obu zespołów porównywalni, Roll Thompson i Weems niczym nie ustępują Plessowi Dieblerowi czy Preldzicowi grają na podobnej skuteczności, rotację ma szerszą Besiktas w ostatnim meczu Galaty to praktycznie starter rozegrał cały mecz ze zmiennikiem Pleisem który rozegrał najlepszy mecz w sezonie, Besiktas jeszcze 2 minuty przed końcem przegrywał 10 punktami na trudnym terenie we Włoszech i zona press (obrona strefowa na całym boisku) spowodowała odwrócenie wyniku a rzut z końcową syreną Weemsa dał zwycięstwo gościom,takie mecze cementują ekipę i podbudowdują morale, widać chemię w zespole nawet jak nie idzie aby odwrócić wynik, Besiktas będzie świeższy już od 3 kilku dni jest w Stambule i przygotowuje się do tego meczu a Galata jak pisałem rozegrała mecz na dużej intensywności w szybkim tempie i nie była wykorzystywana rotacja aby nie przegrać meczu, do tego myślę że strzelcy nie powtórzą meczu z Darrusafaką bo taki dzień rzutowy na takiej skuteczności jak w zwycięskim meczu z drużyną Blatta zdarza się bardzo rzadko w koszykówce Europejskiej a z doświadczenia wiem że nie dzień po dniu, myślę że mecz będzie kręcił się w okolicy remisu i o wygranej zadecydują decyzje poszczególnych zawodników, szersza rotacja + świerzość zespołu, do tego uważam że Besiktas lepiej funkcjonuje w obronie i handicap w stronę gości jest dobrym rozwiązaniem, myślę że linia jest ok bo w ciągu dnia będzie obniżona do +2,5 albo jednego punktu, więc wszystkie przesłanki skłaniają mnie aby ulokować pieniądze w drużynie gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / VTB PROMO
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kalev/Cramo - CSKA Moskwa
Typ: (-19,5) CSKA win
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś z całej oferty basketu najpewniej, przy przyzwoitym kursie wygląda typ na spotkanie z ligi VTB.
Analiza będzie krótka, zwyciezca bowiem znany już przed rozpoczęciem spotkania, pytanie tylko brzmi jakie ono będzie okazałe.
Wiadome jaka jest siła w zespole Rosyjskim, dziś pewnie będzie duża rotacja składem, ale nie zmienia to zupełnie nic w tym spotkaniu.
Drużyna z Estonii wyjątkowo leży CSKA, w ostatnich 4 meczach zawsze linia 20 była pokryta, a sam zespół rosyjski łamał linię 100pkt. Dziś nie powinno być inaczej.
Mimo że Estonczycy ostatnio w przyzwoitej formie, to czuję że już w pierwszych dwóch kwartach CSKA wypunktuje Kalev, a siła rzeczy dorzuci swoje w kolejnej części spotkania, spokojnie pokrywając to handi.
Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / TBL - Turcja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Darussafaka - Ankara
Typ: (-29,5) Darussafaka
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie Darussafaki z Ankara Kolejender.
Faworyt w tym spotkaniu to bez wątpienie gospodarze.
Darussafaka przegrała ostatnie dwa ligowe mecze - odpowiednio z Besiktasem na wyjeżdzie oraz z Fenerbahce u siebie, sądze że dziś będą chcieć się zrehabilitować przed własną publicznościa z takim zespołem jak Ankara która na wyjeżdzie w tym sezonie przegrała już .. -30 z Yesilgesun, -39 z Usakiem, -49 z Anadolu .
Darusafaka w ostatnim tygodniu rozegrała dwa mecze w Eurolidze - wygrała z Cska u siebie oraz przegrała z Galatasaray na wyjeżdzie.
W tych meczach trener dał rezerwowym pograć 66min z Galatą oraz 73min z CSKA.
Następny mecz w Eurolidze zagrają dopiero 25 a więc będą mogli zagrać w tym meczu na pełnych obrotach.
Uważam że gospodarze wygraja ten mecz minimum 30pkt.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Graafschap
Typ: Jong PSV 4 lub więcej goli
Kurs: 5.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam...
Teodorczyk wczoraj nie zawiódł...zawiodła gra defensywna Anderlechtu która w 2 połowie rozkleiła się jak karton na deszczu...
Dzisiaj Typ ryzykowny...ale kurs bardzo przyjemny... (PSV wygra i over 2.5 kurs około 3.25 dla mniej zdecydowanych) ja jednak zagram PSV i 4 lub wiecej dlaczego ?
Młodziaki z PSV u siebie na stadionie grają znakomicie... strzelając sporą ilość bramek, ostatnie 10 meczy u siebie to 10 zwycięstw !!! i over 3.5 gola w meczu padał aż 5 razy (Z Den Bosch nawet 9 bramek padło, wynik 5-4 ;))
Jeżeli chodzi o H2h z Graafschap nie wygląda to aż tak dobrze na 4 mecze tylko 1 zwycięstwo i 3 porażki.... Ale zwycięstwo właśnie na Stadionie De Herdgang, gdzie Jong PSV rozgrywa swoje mecze i wynik 3-1
Ostatni mecz obydwu zespołów skończył się pogromem... Graafschap wygrało bowiem 5-0 w Marcu tego roku.... więc młodziaki PSV pewnie mają to w pamięci i bedą chcieli się odegrać właśnie dzisiaj...
Co do wyjazdowych meczy Graafschap, to rewelacji nie ma ostatnie 10 meczy odliczając mecze towarzyskie to 1zw 4r 5p br. 9-23 (z czego 4 bramki stracili z Heerenveen w pucharze w dogrywce) ????
Co do absencji to boleć może jedynie brak podstawowego goalkeepera drużyny z Eindhoven Koopmansa którego sądzę że ciężko będzie zastąpić... ale może to spowodować że te bramki z jednej jak i z drugiej strony bedą padać i pokryją linię....
Mecz na pewno będzie zacięty... w pamięci lekcja od Graafschap 5-0...
Typuje 3-2 dla Jong PSV
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Zagłębie
Typ: Azjan over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zajmujące 7 pozycję Zagłębie ma szansę na zajęcie 3 miejsca w tabeli, ale musi spełnić jeden warunek-wygrać mecz z Koroną. Natomiast gospodarze dzięki wygranej odskoczyli by od strefy spadkowej robiąc znaczący krok w kierunku grupy mistrzowskiej. Dla jednych jak i drugich ten mecz ma spore znaczenie i myślę, że obie drużyny zagrają o całą pulę. Liczę na dużo akcji ofensywnych z jednej jak i drugiej strony co pozwoli, mam nadzieję, na nabicie dużej ilości rzutów rożnych.
Trochę statystyk
Liczba RR Korona (dom): 10, 10, 8, 11, 14, 9, 5,
Liczba RR Zagłębie (wyjazd): 7, 11, 13, 16, 14, 14, 17,
Ostatnie pojedynki bezpośrednie:
Zagłębie-Korona 14 RR
Korona-Zagłębie 12 RR
Zagłębie-Korona 6 RR
Zagłębie-Korona 10 RR
Korona-Zagłębie 15 RR
Nie ukrywam że szczególnie liczę tutaj na Zagłębie w meczach którego pada duża liczba RR. H2H też wygląda obiecująco. Powodzenia.
⛔100
 
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – MOL Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dunarea Galati - Brasov
Typ: Brasov
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie drużyn Rumuńskiej z Węgierską, jak wiadomo Rumuni nigdy nie zachwycali swą grą w tej dyscyplinie, a żeby hokej rozwijał się lepiej niektóre zespoły zawitały do Węgierskiej ligi MOL gdzie mogą szlifować swoje doświadczenie i grać z o wiele mocniejszymi rywalami, w dzisiejszym spotkaniu w roli faworytów stawiam zespół gości z naszego braterskiego kraju z kilku względów, po pierwsze są mocniejsi kadrowo i mają o wiele większe doświadczenie w swym zespole mają w posiadaniu świetnego Słowaka i Kanadyjczyka którzy nadają rym gry a tym samym pną się do góry na listach strzelców i aspirują o najwyższe cele. Rumuni zawitali miesiąc temu do Polski na Continental Cup gdzie ulegli Polskiej drużynie GKS Tychy aż 0:12 Węgrzy Jeśli chcą zdobywać punkty na wyjazdach to dzisiaj mają do tego świetną okazję.
Ostatnie dwa pojedynki tych zespołów przedstawiają się następująco:
Brasov 12-4 Dunarea Galati
Brasov 6-4 Dunarea Galati
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray-Besiktas
Typ: Besiktas (-1,5)
Kurs: 2,62
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Derby Stambułu w Super Lidze. Dobrą analizę napisał Gawronix, ale ja poszedłbym jeszcze odważniej. Dla Galaty to trzeci mecz w ciągu sześciu dni. Ostatnio wygrali niespodziewanie z Darussafaką. Zreahabilitowali się nieco za wysoką porażkę w Kownie. Ich ostatni mecz na krajowym boisku to wysoka porażka 74-92 z Fenerbache. Duża intensywność chyba nie służy Galacie, gdyż w rozgrywkach Euroligi zajmują ostatnie miejsce. W lidze tureckiej Galata jest szósta z bilansem 4-2. Besiktas jest w gazie - wygrał 8 z ostatnich 10 meczy. W tym wygrane z takimi zespołami jak Darussafaka czy AEK więc zbliżone do Galaty. Dodatkowo kieruję się tym, że mimo tak dużej intensywności Galtasaray już za 4 dni ma kolejny ważny mecz. Ważny bo trzeba się jednak przełamać w Eurolidze żeby nie było takiego dołowania. Podejmą na własnym parkiecie Barcelonę. Sezon w Turcji dopiero się zaczyna. Moim zdaniem nie zagrają tutaj na maksa bo są zmordowani, a czeka ich jeszcze ten mecz z Barcą. A Besiktas poza ligą co? Ano tylko ta Liga Mistrzów. Bilans 5-0, awans prawie pewny, pierwsze miejsce w grupie. Dla nich więc to ten mecz będzie ważniejszy. Poza tym składem nie ustępują bardzo Galacie. Przeciwko temu typowi przemawia H2H: na ostatnie 10 meczy Besiktas wygrał tylko 2.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Zagłębie
Typ: Korona
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
14 Korona kontra 7 Zagłębie. Korona która miała niechlubną passę 6 porażek z rzędu w ostatnim spotkaniu przełamała się i wygrała z Termalicą na wyjeździe 3:1 (była to pierwsza porażka Bruk-Betu u siebie), co pokazuje, że w tej lidze każdy wynik jest możliwy, więc ja wchodzę w zwycięstwo Korony, która ograła tą Termalicę, a Zagłębie zanotowało pierwszą przegraną wyjazdową właśnie też w ostatniej kolejce z nie mającym na swoim koncie zwycięstwa u siebie Śląskiem. Widać wyraźną poprawę w grze kielczan po odejściu Wilmana. Został zatrudniowy nowy trener, Maciej Bartoszek z I-ligowej Chojniczanki (rewelacyjne wyniki do momentu odejścia do Kielc- tylko jedna porażka w lidze). Przyszedł w przerwie reprezentacyjnej, a więc miał spokojne 2 tygodnie bez meczu ligowego aby przyjrzeć się bliżej nowym zawodnikom. Najprawdopodobniej również do gry będzie już gotowy najlepszy obrońca Kieleckiej Korony który pauzował kilka meczów, Senegalczyk Diaw. Korona przełamała się na wyjeździe na piekielnie trudnym terenie czemu i nie u siebie? Powodzenia, pozdrawiam!
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Terek Grozni - Tomsk
Typ: Zespół 1 wygra do zera
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj pod lupę biorę mecz 1 rosyjskiej ligi pomiędzy czwartym w tabeli Terkiem Grozny, a przedostatnim w tabeli Tomskiem. Kursy na 1 bardzo mocno poleciały, w pewnym momencie można było nawet złapać kursy spokojnie powyżej 2,00 zł. Dzisiaj ten kurs wygląda marniej, ponieważ oscyluje on w granicach 1,5 - 1,4 zł. Ale do rzeczy, moim typem dzisiaj jest to iż gospodarze wygrają bez straty gola, typ swój kieruje ostatnimi 5 pojedynkami tych drużyn które co prawda odbyły się 3,4 lata temu ale we wszystkich pięciu spotkaniach to Terek wygrywał i to do zera, także myślę, że ta passa zostanie podtrzymana ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom