>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.11.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Terek - Tomsk
Typ: 1 ha -2,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koniec miesiąca zbliża się powoli, a do czołówki w tym miesiącu trochę brakuję, więc czas trochę zaryzykować.
Według mnie dziś zwycięstwo gospodarzy z Groznego nie podlega dyskusji. Terek po przecietnym początku sezonu ostatnio gra znakomicie i zgłosił już swój udział w walce o Champions League na przyszły sezon. Przy dzisiejszym zwycięstwie Terek wyprzedzi CSKA Moskwa i będzie okupować 3 pozycję w tabeli. Natomiast Tomsk jest przedostatni w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Tylko dwa razy udało im się odnieść zwycięstwo a ostatnia wygrana miała miejsce w połowie września,a więc około 2 miesiące temu i to z Arsenalem Tula, wówczas ostatnim zespołem w tabeli ligowej. Dziś zwycięstwa Tereka jestem wręcz pewien, ale gram tak wysoki handicap, ponieważ po cichu liczę na pogrom i wysokie zwycięstwo podopiecznych Rachida Rachimowa. Powodzenia!
⛔100
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - United League VTB
Godzina: 17:30
Spotkanie: BC Kalev/Cramo - CSKA Moskwa
Typ: over 171,5
Kurs:1,86
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj przygotowałem spotkanie kończące 6. kolejkę gier w lidze VTB. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Rosjanie. H2H 6-0 dla CSKA. We wszystkich 4 meczach między tymi drużynami rozegranymi na przestrzeni ostatnich 2 lat, Moskwianie rzucali minimum 100 punktów. Na to liczę i tym razem, a wtedy nie powinno być większych problemów z powodzeniem tego typu. Powodzenia ????
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL Rosja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Magnitogorsk - Dyn. Moscow
Typ: Magnitogorsk -1HA
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obrońcy tytułu Magnitogorsk podejmą dziś na swoim lodzie ekipę z Moskwy. Hokeiści Magnitogorska w swojej konferencji (Wschodniej) zajmują pozycję lidera. Zespół z Dynama występuję w konferencji Zachodniej gdzie plasuje się na 8 pozycji.
Gospodarze w tym sezonie u siebie grają bardzo dobrze. Na 17 rozegranych spotkań na własnej tafli aż 13 wygrali w 60 minutach. Ani razu nie schodzili z lodu pokonani przed po upływie regulaminowego czasu gry.
Zawodnicy ze stolicy na wyjazdach grają w kratkę.
W poprzedniej kolejce Magnitogorsk pojechał do Moskwy na mecz ze Spartakiem. Wygrał gładko 5-1 więc dziś liczę, że przed swoją publiką ograją inny zespół z Moskwy. Osobiście wolę grać handicap gdyż przy jednobramkowej przewadze, w drużynie przeciwnej zazwyczaj schodzi bramkarz co często kończy się golem do pustej bramki w ostatnich sekundach. Stawiam dzisiaj na 3-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leganes - Osasuna
Typ: Osasuna z podpórką
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem dlaczego tutaj tak sprawa wygląda ale nie skorzystać po takim kursie to aż grzech. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Osasuna. Nie miałem zielonego pojecia jaki jest kurs tylko po tym jak zobaczyłem że grają ze sobą odrazu stwierdziłem że Osasuna jest faworytem. Grają bardzo dobrą piłkę, odbijają się od dna co widać po ostatnich meczach na wyjeździe, (gdzie gra im sie zdecydo awanie łatwiej) bilans bramek wynosi 8:12 i zajmują 14 miejse w tabeli, gdzie Leganes u siebie gra fatalnie aktualny bilans bramkowy po 5 meczach na wyjezdzie wynosi 4:12. Osasuna ma nieciekawą sytuacje w tabeli jest w grupie spadkowej i myślę, że to jest znakomita okazja dla nich do zdobycia 3 punktów.
⛔100 powtórzony typ
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Grecja, Basket League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aris Saloniki - Panathinaikos Ateny
Typ: 1
Kurs: 3.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj jako typ dnia proponuję to spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w greckim koszu i granie na wygraną Arisu. Tabela wygląda następująco

Faworytem buków oczywiście jest Panathinaikos i kierując się tylko suchymi statystykami w lidze i tabelą myślę, że większość postawiła by tutaj na zespół koniczynek. Jednak ja uważam, że są dziś spore szanse na niespodziankę i wygranie meczu przez Aris. W ciągu 11 dni będzie to już 5 spotkanie Panathinaikosu i zespół ten jest dość mocno ekploatowany a biorąc pod uwagę to, że grają praktycznie ciągle takim samym składem mało rotując to koszykarze są dość mocno przemęczeni ostatnio. U gospodarzy problemów ze zmęczeniem nie ma oni tylu meczy ostatnio nie rozgrywali i do tego meczu myślę, że będą dużo lepiej zregenerowani. Do tego wszystkiego Panathinaikos 3 dni temu przegrał na własnym parkiecie mecz w Eurolidze ze swym największym i odwiecznym rywalem Olympiakosem 77-79 i nastroje u koniczynek panują dość kiepskie. Kilku graczy skarży się na urazy, na zmęczenie, do tego kiepskie nastroje przed tym mecze nie wróżą dziś nic dobrego temu zespołowi. Napewno w tym meczu nie zagra Amerykanin James Gist, który z powodu kontuzji wypada z gry na 2 miesiące. Spodziewam się tego, że kilku innym graczom trener gości też da dziś odpocząć i albo nie zagrają wogóle albo bardzo mało. W Arisie dziś bardzo bojowe nastroje. Zespół ten jest gotów na swego rywala i zagra dziś praktycznie swoim najmocniejszym składem. Fani Arisu są niezwykle żywiołowi i z pewnością dziś zgotują Panathinaikosowi prawdziwe piekło. Uważam, że wygrana gospodarzy dziś wobec tych wszystkich problemów Panathinaikosu jest dziś jak najbardziej realna i warto grać na wygraną Arisu, bo kurs jest wyśmienity.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: St. Petersburg - CSKA Moscow
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Weeekend bardzo udany obie propozycje na plus a więc idziemy dalej ale już troszkę niższy kurs a mianowicie 1,79, że Petersburg wygra mecz na szczycie w KHL z CSKA Moscow.
Petersburg u siebie jest praktycznie nie zawodny na 19 spotkań 17 zwycięstw i tylko 2 porażki, natomiast CSKA na wyjeździe już aż tak nie błyszczy jak w meczach u siebie bo także ma u siebie bilans świetny na 19 spotkań 16 zwycięstw i 3 porażki ale już na wyjeździe na 15 meczy ma średni bilans 8 zwycięstw i 7 porażek.
Zespół gospodarzy jest nie wiarygodnie skuteczny zdobył aż 94 bramki stracił ich tylko 25 co wychodzi +69, CSKA na wyjeździe tylko +2 gole...
Ostatni mecz u siebie Petersburga to wpadka 1:2 ze słabym Ekaterinburg i właśnie to jest kolejny powód, że będą chcieli zrewanżować się kibicom za tą mała wpadkę.
I. Kovalchuk, N. Gusev, V. Shipachyov, Y. Dadonov, V. Voynov, A. Barabanov, S. Plotnikov to są najlepsze strzelby Petersburga gdzie najlepszy strzeleć CSKA K. Petrov ma bramek 18 i jest gorszy od tej 7-ki którą wymieniłem. Co najważniejsze cała ta 7-ka jest do dyspozycji trenera.
W ekipie gospodarzy nie wystąpią dziś - A. Khokhlachev, M. Koskinen, D. Yudin natomiast w ekipie goście nie zobaczymy - S. Da Costa, J. Mursak
Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest ekipa gospodarzy i na nich właśnie stawiam.
Powodzenia.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Zagłębie
Typ: poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj pod lupe biorę ostanie spotkanie 16 kolejki Ekstraklasy.
Koronę po raz pierwszy w roli trenera poprowadzi Maciej Bartoszek. Nowy szkoleniowiec powinien tchnąć nowego ducha w „złocisto-krwistych“, którzy w tym sezonie w zasadzie są skazani na walkę o utrzymanie w polskiej elicie.
Jeszcze na początku sezonu Zagłębie można było chwalić za szczelną defensywę. Im jednak sezon trwa dłużej, tym linia obrony popełnia więcej błędów.
Jeżeli chodzi o mój typ to biorę go bardziej ze statystyk. W 7 spotkaniach 16 kolejki wszytskie mecze pokryły linie powyżej 2,5 bramki ale myśle, że dzisiaj będzie inaczej.
Jeżeli chodzi o oba zespoły to już dawno w ich meczach nie padło mniej jak 2,5 gola, więc mam nadzieję, że dzisija bedzie małe przełamanie serii.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nożna
godzina 18
Mecz Korona-Zagłębie
typ remis
kurs 3.30
buk bet365
Analiza
Ostatni mecz tej kolejki.Korona 14 drużyna Ekstraklasy z nowym trenerem podejmie 7 ekipe, mianowicie Zagłębie Lubin. Korona po 6 z rzędu porażkach ostatnio wreszcie wygrała.Zagłębie za to gra w kratkę i już nikt nie mówi o nich jako kandydatach do mistrzostwa.I słusznie.Dziś nie będzie im łatwo, nie dość że grają na wyjeździe to jeszcze z Koroną która nowa motywacją będzie właśnie ich nowy trener.W obecnej kolejce padło rekordowo dużo bramek dziś myślę że będzie 0:0 lub 1:1. Under 2.5 także bym polecał ale remis ma wyższy kurs a w tej kolejce mieliśmy narazie tylko jeden remis.Gdy faktycznie mecz zakończy się remisem będzie to 100 jubileuszowy remis Korony! Wszystko na to wskazuje więc polecam mój typ!
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Graafschap
Typ: Jong PSV i obie strzelą
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Graafschap jeszcze na wyjeździe w tym sezonie nie wygrało. W 6 spotkaniach dosyć kiepski bilans 2 remisów i 4 porażek.
Nie zanosi się, aby coś w tym temacie się zmieniło, bo zagrają dzisiaj z drużyną, która na własnym boisku prezentuje się najlepiej z wszystkich drużyn. Komplet 6 zwycięstw i stosunek bramek 18-7.
W ogóle wygrywali 10 razy z rzędu. Ale warto zwrócić uwagę, że mimo wygranych często jednak tracą gola, tracą średnio ponad 1 gola na mecz.
Graffschap potrafiło wbić Ajaxowi 2 gole, więc i w tym meczu ich na to stać.
W h2h PSV wygrało ostatnio 3-1. Liczę na podobny wynik w dzisiejszym spotkaniu.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. liga holenderska
Godzina: 20.00
Spotkanie: Utrecht rezerwa - Ajax rezerwa
Typ: liczba goli powyżej 2,5 i obie drużyny strzelą - tak
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się drużyny rezerwowe dwóch znanych klubów. Rezerwy Ajaxu nadspodziewanie dobrze radzą sobie w tym sezonie i mają o wiele lepsze wyniki niż zakładałem. Spodziewałem się, że wyjazdy nie będą ich mocną stroną i skupią się głównie na meczach na własnym boisku. A wychodzi na to, że spokojnie mogliby walczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ale wiadomo, że rezerwy tego awansu wywalczyć nie mogą. I tak drużyna Ajaxu należy do najbardziej bramkostrzelnych zespołów w tej lidze. Rezerwy Utrechtu okupują dolną część tabeli i zanosi się na to, że chyba spadną niżej. Ale mecze rezerw zwykle obfitują w wiele goli, dlatego myślę, że i Utrecht coś strzeli. Faworytem jest Ajax, ale w tej lidze padają niekiedy trudne do zrozumienia wyniki, dlatego postawiłem na ilość goli.
✅72
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV - Graafschap
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Nie wiem dlaczego jest aż tak duży kurs na zwycięstwo gospodarzy. Może to jest spowodowane tym, że ostatnie mecze grali w kratke 2 remisy, 2 przegrane i jedno zwycięstwo. Dla mnie są faworytem do wygrania tego spotkania, u siebie nie przegrali żadnego meczu, odnieśli 5 zwycięstw. Natomiast gospodarze nie wygrali ani jednego meczu na własnym terenie. Nie ma co patrzeć na ostatnie pojedynki tych ekip, bo grali różnie, raz wygrywali gospodarze, raz goście. Jednak w tej chwili zdecydowanym faworytem jest ekipa z Eindhoven i myśle, że kursy są przesadzone.
⛔100 powtórzony typ
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom - Burnley
Typ: wynik/obie drużyny strzelą - West Brom/TAK
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na ten typ zdecydowanie skusił mnie kurs i postanowiłem go zagrać.
Dziś analizuję spotkanie pomiędzy West Bromwich Albion, a Burnley, czyli odpowiednio - 12 i 11 drużyny Premier League.
Faworytem oczywiście jest drużyna gospodarzy i myślę, że dziś wygrają z jedenastką Seana Dyche&#39;a. Stawką tego spotkania jest awans na 9 miejsce w lidze, nieznacznie odbiegając punktowo od 6 United. Oba zespoły dzieli zaledwie punkt różnicy w tabeli (West Brom 13 pkt. / Burnley 14 pkt.).
W meczu tym, obie drużyny mają o co walczyć. W razie wygranej, którejkolwiek ze stron, odskoczą trzynastemu w tabeli Stoke, które w ostatniej kolejce przegrało na własnym podwórku z Bournemouth. Ostatnio drużyna Burnley nie prezentuje się zbyt dobrze na wyjazdach, ale jak pokazują wyniki potrafią spiąć się na ważne mecze z dobrym rywalem. Ostatnie imponujące zwycięstwo z Crystal Palace 3:2 czy wygrana 2:1 z Evertonem na pewno podbudowało morale drużyny, która dziś skazywana jest na pewną przegraną. Co prawda, były to mecze rozgrywane na Turf Moor, ale zawsze to bardzo dobre wyniki z silnymi ekipami. Ponadto dwie kolejki temu zremisowali z United na Old Trafford (0-0)! Pokazali też, że zawsze walczą do końca, ponieważ bramki na wagę zwycięstwa padały w 94 i 90 minucie. Liga angielska jest moim zdaniem najbardziej nieprzewidywalną, dlatego nie zdziwię się mocno, jeśli Burnley zgarnie całą pulę. Myślę, że dziś są w stanie wbić co najmniej jedną bramkę, bo nie oszukujmy się, West Brom to nie Barcelona czy Chelsea. Tym bardziej, że gospodarze w ostatnich 10 meczach stracili 15 bramek. Do ich bramki w tych meczach nie trafiło tylko Middlesbrough (0-0)
Jeśli chodzi o gospodarzy, czuję, że jednak to oni dziś wygrają, ponieważ potrzebują tej wygranej jak powietrza. W ostatnich 10 spotkaniach na angielskich boiskach (jedno w pucharze) , wygrali tylko dwa razy. Były to mecze z West Hamem u siebie (4-2) i poprzednia kolejka z Leicester na wyjeździe (1-2). Jak wiadomo, punkty z King Power Stadium jest bardzo ciężko wywieźć, więc humory poprawione przed potyczką z Burnley. W ostatnich 10 meczach Leicester przegrało u siebie w lidze tylko dwa mecze, z Manchesterem United oraz właśnie z WBA więc mam nadzieję, że i forma gospodarzy idzie ku górze. Do pokonania Leicester nie potrzebowali nawet swojego najlepszego strzelca, mianowicie Nacera Chadliego, który dla &quot;The Baggies&quot; strzelił 4 bramki w 7 meczach. Btw, występ Chadliego stoi dziś pod znakiem zapytania więc jest szansa, że zagra.
Moim zdaniem dziś na The Hawthorns zobaczymy dość wyrównane spotkanie, zakończone na korzyść gospodarzy, którzy muszą w końcu po dwóch miesiącach się przełamać i wygrać przed własnymi kibicami. Ostatni bowiem wygrany mecz West Brom u siebie miał miejsce 17/09/2016 z West Hamem, o którym wyżej wspomniałem. Pytanie, jak nie dziś (z teoretycznie) słabszym rywalem, to kiedy? Także, mój typ, według mnie bardzo realny, po bardzo atrakcyjnym kursie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę. Mam nadzieję, że dziś dopiszę sobie 8 trafiony typ z rzędu. Dzięki za uwagę, z fartem !
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Pilka nożna / Polska Ekstraklasa
godzina 18 :00
Mecz : Korona-Zagłębie
Typ : rzut karny
kurs : 3.60
buk : Betsson
Analiza
W wcześniejszych analizach na to spotkanie zostało wspomniane o bramkach , jedni under drudzy over tak czy siak bramki i ja także liczę że w tym meczu możemy jakieś bramki zobaczyć a osobiście liczę że jakaś padnie po rzucie karnym , typ jak każdy inny czyli nic pewnego w choćby 99% bo to sport a konkretnie piłka , spotkanie poprowadzi pan Tomek Kwiatkowski , ten pan w tym sezonie wskazał na ten magiczny punkt 11 metrów 4 razy a ogólnie to chyba należy do tych co lubią podyktować rzut karny , w poprzednim sezonie podyktował 7 karnych a z tych 7 w 3 meczach był podyktowany z udziałem tych dwóch właśnie ekip i tak jeden w meczu Jagi z Zagłębiem a dwa w meczu z udziałem Korony i tak w meczu Cracovia : Korona i Korona : Wisła , w tym sezonie 1 karny dla Zagłębia w meczu z Ruchem tak więc idę w karnego w tym spotkaniu bo jak wiadomo lubię trochę większą adrenalinę !
⛔100
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscypilna Piłka Nożna Hiszpania
Spotkanie :Leganes - Osasuna
Godzina 20:45
Typ - 2
kurs - 4.40 unibet
Witam postanowilem poszukac niespodzianki po fajnym kursie i zdecydowalem sie na mecz z ligii Hiszpanskiej . Leganes zajmuje 17 pozycje w lidze z dorobkiem 10 punktow zespol ten jest w wyraznym kryzysie co pokazuja ostatnie wyniki . Z drugiej strony ekipa gosci w lidze zajmuja odlegle 19 miejsce z 7 punktami na koncie . Mecz z dolnej czesci tabeli tzw. &#39;&#39;mecz o 6punktów&#39;&#39; Ciekawostka jest fakt ze druzyne gosci od listopada prowadzi trener Joaquín Caparrós jest to doswiadczony trener . Dla mniej odwaznych proponuje X2 po kursie 1,90 unibet . GL!
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray - Besiktas
Typ: 1/1
Kurs: 2,15
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Wczorajsza analiza okazała się strzałem w dziesiątkę, dlatego dzisiaj zdecydowałem się zagrać inną dyscyplinę, a mianowicie koszykówkę i mecz który w moim odczuciu jest bezpieczny. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego pomiędzy gospodarzami dzisiejszego widowiska Galatasaray a Besiktasem, więc spotkanie derbowe które dodatkowo podwyższy temperaturę. Moim zdaniem faworytem tego meczu jest Galatasaray, gdyż jest to drużyna bardziej doświadczona i mającą większy potencjał, mimo że goście ostatnim czasu grają dobrego kosza to nie przekonuje mnie to, że na parkiecie gospodarzy będą górować. Ostatnio Galatasaray sprawiło sporą niespodziankę pokonując w Eurolidze dobrze poczynającą sobie Darussafake 85;81, wcześniej ulegli z Zalgrisem 87:75, następnie z najsilniejszym zespołem ligi Fenerbahce 92:74, ograli silny zespół z Grecji Olympiakos 89:97, następnie wygrali z ligową ekipą Trabzonsporu 90:84, na ten moment zajmują siódmę miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o gości Besiktas to ostatnie wyniki jak wspominałem są imponujące. Wygrali ostatni mecz we Włoszech z miejscowym Sassari 74:75, pokonali w lidzę mocną Darussafake 77:75, kolejne zwycięstwo w Champions League nad naszym polskim zespołem z Zielonej Góry 85:66, dopiero fantastyczną serię dziesięciu zwycięstw z rzędu przerwał Pinar pokonując ich na własnym parkiecie 83:77. Dla mnie jednym z najistotniejszych elementów tego pojedynku są mecze bezpośrednie gdzie Galatasaray cały czas górowało, ostatnie spotkanie wygrane 71:76, wcześniej 90:76, następnie 64:65, na własnym parkiecie 100:94 i 78:65. Należy zwrócić uwagę,że na własnym podwórku gospodarze wygrywali pewnie i zdecydowanie, prowadząc od początku do końca dlatego nie widzę innego scenariusza w dzisiejszym pojedynku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hazard-147859

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Trapani - Spal
Typ: Spal
Kurs: 3.19
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:
Zaczynam swoją przygodę z forum od analizy meczu, który dziś zwrócił moją uwagę i osobiście będę śledził relację live z tego meczu. O 20:30 na boisko wybiegną dwa zespoły, które w obecnym sezonie walczą o całkowicie inne cele. Gospodarze na chwilę obecną zajmują ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem i siedmioma remisami zamykają ligową tabelę i będą prawdopodobnie do końca walczyć o utrzymanie natomiast zespół Spal z 24 punktami jest na 6 pozycji i bardzo możliwe, że włączy się do walki o awans. Patrząc na ostatnie wyniki myślę, że kurs warty grania.. Czy warto? Czas pokaże..
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja Premiership
Godzina : 20:45
Spotkanie: Hamilton - Hearts
Typ: Hamilton DNB
Kurs: 3,25
Bukmacher: BET365
Analiza:
W Szkocji jest Celtic, później przepaść, a potem odradzający się Rangersi i trochę coś tam grający Aberdeen, a dalej to już tylko &#39;szkocka ruletka bez lodu&#39;. Czy przedostatnie Hamilton może pokonać dziś 4. Hearts? Pewnie może, skoro niecały miesiąc temu pokonało wicelidera z Aberdeen 1:0, a Hearts przegrało z bardzo przeciętnym Kilmarnock 2:0 w tej samej kolejce. W ostatnim meczu u siebie Hamilton porażka 0:1 z Dundee FC, więc dziś należałoby się zrehabilitować, a przeciwnik jest odpowiedni do tego. Hearts od 3 meczy brak zwycięstwa. Poza domem przeciętnie 2-2-2. Kursy na Hamilton pospadały.
Stawiałbym na walkę i skromne zwycięstwo Hamilton 1:0.
Powodzenia
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna Anglia
Godzina ; 21.00
Spotkanie ; WBA - Burnley
Typ ; wiecej rzutow roznych w pierwszej polowie WBA
Kurs ; 1.53
Bukmacher ; bwin
Analiza :
Dzis 6 mecz w sezonie WBA na wlasnym stadionie. Wreszcie rywal ktorego trzeba zdominowac , nie mozna grac na wlasnym placu tak zachowawczo , oddajac rywalom kontrole nad meczem. 30 % posiadania pilki to jest dzisiaj niemozliwe. Chociazby dlatego iz rywal na to nie pozwoli , bo ekipa Burnley rowniez woli biegac za pilka , niz nia grac. Oczywiscie gospodarze sa dzisiaj faworytem tego meczu , jednak wole isc bezpiecznie w kornery. W pierwszej polowie West Brom bedzie dominowac , nawet po strzeleniu bramki , co nie jest oczywiste zaraz sie nie cofna. Bardzo bezpieczny typ. Wiecej kornerow w 1 polowie WBA.
✅53
 
M 0

michu292929

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna Włochy Liga Pro Grupa B
Godzina : 20:45
Spotkanie : Modena vs Pordenone
Typ : X
Kurs :3.10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
18 w tabeli Modena zmierzy się z 8 Pordenone. Goście w ostatnich 5 meczach 2 zwycięstwa 2 remisy i 1 porażka. Gospodarze ostatnie 5 meczy bez zwycięstwa i aż 3 porażki... jednak należy dodać, że wszystkie różnicą zaledwie 1 bramki (nawet z liderem - Venezią). Głównie dlatego decyduję się na ten typ, także dlatego że Modena zagra u siebie gdzie wiedzie jej się zdecydowanie lepiej i liczę że są dzisiaj w stanie ugrać remis z mocnym rywalem.
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, Anglia, Premiership
Godzina: 21:00
Spotkanie: WBA-Burnley
Typ: zwyciestwo Burnley
Kurs: 4,89
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Pisze z telefon, ale typ jest tak dobry, ze warto sie pomeczyc. Jest conajmniej szesc powodow przemawiajacych ku temu, ze West Bromwich dzisiaj przegra, no nie wygra to praktycznie Na bank.
Jak wszyscy pamietaja, ostatni przejazd Burnley do nas to ,cztery do zera, West Bromwich zegna frajera&#39;. I ten mecz wygral trener miernota Alan Irvine czlowiek ktory nie kumal czaczy I Na szczescie w pore wylecial.
Dwie bramki wtedy zdobyl Saido Beraino, ktory strasznie sie opuscil I dzis nie zagra, tylko pojechal Na oboz treningowy do Francji.
Dzis Na pewno nie bedzie 4-0. Zespol gosci okrzepl, dorosl I poczyna sobie w lidze coraz dzielniej. Potrafia bronic, maja swietnego bramkarza I coraz czesciej graja Na zero z tylu. To nie chlopcy do bicia, trener tez niezly zakapior.
Jesli nawet zagra dzis Nacer Chadli, najlepszy zawodnik gospodarzy, to nie bedzie w pelni sil I tak.
Gospodarze po czterech punktach w serii trudnych meczow graja teraz z Burnley, Hull, Watfordem, Swansea I jeszcze jakis cienias I czesto pokutuje przekonanie ze ogola jakiegos cieniasa CO przyjedzie I sie odkuja. I to myslenie ich gubi. Zobaczcie sobie CO bylo rok temu jak po serii trudnych meczow przyhechal Bournemouth I jak to sie skonczylo.
Ostatni powod choc jest ich wiecej. Dzis masakrycznie leje u nas I wieje OD Rana najgorszy dzien w roku. Dzis nie bedzie technicznej gry pogoda bedzie promowala GRE z kontry. A w tym SA dobre topory z Burnley. Przyjada i sie zamuruja. Kwestia czy przyjechali po jeden czy po trzy punkty. Cos dzis wywioza. Bardzo mocny typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom