>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 587,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Osasuna - Sevilla
Typ: Sevilla win , and 3 or More Goals in the Match
Kurs: 2.25
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:


Nie zrażony wczorajszym niepowodzeniem , postanowiłem powtórzyć taki sam typ w odniesieniu do nieco innego spotkania pod względem gatunkowym. Wybrałem mecz który śmiało można nazwać pojedynkiem Davida z Goliatem przekładając na zaistniałą rzeczywistość sportową. Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Osasuna która nie zdołała jeszcze wygrać spotkania w domu z dorobkiem 9 pkt i ze stratą tychże 9 do bezpiecznej strefy ,podejmuję krezusa nie tylko ligi hiszpańskiej ale także europejskiego formatu , drużynę Sevilli. Goście aktualnie na 2 miejscu w tabeli , podbudowani zapewne ubiegłotygodniowym ,domowym zwycięstwem nad Realem przyjeżdżają do Pampeluny po komplet punktów i powiem szczerze , nie wyobrażam sobie by tego celu nie zrealizowali..Czołowa drużyna Europy mająca 39 pkt , goni zaciekle liderujący Real i wygrywając dzisiejszy mecz niweluje stratę do 1 pkt.Nie sądzę by i gospodarze prócz ambicji byli w stanie przeciwstawić się rywalowi pod względem sportowym. Oczywiście nie raz wszyscy widzieliśmy jak lider traci nawet komplet pkt. jadąc do ostatniej drużyną łącznie ze zmianą 2 trenerów , a przecież dopiero dzisiaj rozgrywki osiągają półmetek. Wszystkie te działania nie wniosły wiele dobrego , styl i gra nie uległy zmianie i nie wiele wskazuje na to by tak się stało .Gospodarze podchodzą do dzisiejszego pojedynku z kilkom absencjami czołowych zawodników zwłaszcza bloku defensywy...Nie zagrają z powodu kontuzji Digard , Miguel Flano , Nauzet , prawdopodobnie zabraknie też J. Flano , za kartki zawieszony jest David Garcia. Po stronie gości nie zobaczymy Nasriego , Vitolo, Carrico dodatkowo nie pojawią się C. Fernandez i Correa. niemniej jednak wszystkie te braki nie mają aż tak dużego ciężaru gatunkowego ze względu na dużo lepsza i szerszą ławkę rezerwowych. Jednak braki po stronie gospodarzy mają zdecydowanie większy wymiar.
Wszystko to sprawia , iż wyżej wymieniony zakład jest dla mnie do przyjęcia przy proponowanym przez bukmachera kursie, aczkolwiek moim pierwotnym zamiarem było zagranie typu Sevilla hc -1., zostałem jednak wyprzedzony przez kolegę który zaproponował to kilka postów wyżej..
Analogicznie do wczorajszego mojego typu ( City - Tottenham ) dzisiejszy zawiera sam w sobie kilka &quot;bezpieczniejszych&quot; do gry wersji jak Sevilla win , Sevilla over 1.5 goals, over 2.5 Match, Sevilla win and over 1.5 goals in the Match...które można śmiało pograć, ja staram się jednak zawsze proponować zdarzenie warte według mojej oceny gry z jak najwyższym kursem.
Nadmieniłem na wstępie o pojedynku Davida z Goliatem , tym razem jednak mam nadzieję że końcowy wynik tej konfrontacji będzie inny....
Udanego typowania....Pzdr....
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie: Estudiantes Madryt - Bilbao Basket
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj koszykówka z najwyższej klasy rozgrywkowej Hiszpanii. Tabela jak zawsze na początek:

Estudiantes znajduje się w dole ligowej tabeli i na własnym parkiecie jak narazie zanotowali 4 zwycięstwa i 4 porażki, zespół z Bilbao z kolei plasuje się w środku stawki i na wyjazdach mają na koncie 3 zwycięstwa i 5 porażek. Kadrowo drużyna gospodarzy napewno nie wygląda tak źle jakby wskazywało na to miejsce w ligowej tabeli. Zespół ten ma ciekawy skład, w którym potencjał jest tyle tylko, że mają od początku sezonu duże problemy z kontuzjami. Dzisiaj jednak już wszyscy gracze są gotowi i liczę, że Estudiantes zagra dobrą koszykówkę pewnie pokonując zespół z Bilbao. Po stronie gości nie zagrają Nikolić i Eric i według mnie dzisiaj z gospodarzami nie będą mieli za wiele do powiedzenia. Mimo, że w ligowej tabeli drużyna z Madrytu jest niżej to dla mnie osobiście w pełnym składzie jest to zespół mocniejszy kadrowo od swego rywala i dzisiaj na własnym parkiecie powinni sobie z nim poradzić.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godz: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Arabia Saudyjska
Typ: Argentyna -3 gola AH
Kurs: 1.87
Buk: Betsson
analiza:

Spotkanie o to kto zagra z Polską kadrą o 17 miejsce w MŚ we Francji. Dziś pod lupę biorę spotkanie Arabii Saudyjskiej z Argentyną. Nie ma co patrzeć na wcześniejsze spotkania Albicelestes bo grali na żenującym poziomie ale za to z rywalami dużo mocniejszymi i to widocznie ich przytłaczało.
W końcu z Bahrajnem zagrali swoje wygrywając bardzo pewnie 17:26. Dla mnie Argentyna to dużo lepsza drużyna posiadająca nie tylko sporo większe doświadczenie na arenie międzynarodowej ale także skład. Albicelestes w końcu zagrali na dobrej skuteczności w bramce i destrukcji. Martwi słaba dyspozycja na tym turnieju braci Simonet ale za to Fernandez, Pizzaro czy solidny doświadczony Vieyra ciągną ten wózek na dobrej skuteczności .
Liczę na dobre rozegranie w końcu przez Sebastiana Simoneta i solidną grę w defensywie całego zespołu Albicelestes bo tutaj będzie klucz do zwycięstwa w tym spotkaniu. Z Bahrajnem wyglądało to dobrze i z dużo gorszymi fizycznie Arabami także powinno przynieść zysk.
Arabia Saudyjska także w grupie dostawała solidny oklep choć grali dużo ambitniej. Teraz po zwycięstwie z Chile rywal wg mnie za solidny w defensywie. Co prawda jest kilku nieźle rzucających graczy jak Al-Abbas który z Chile niemal wygrał mecz rzucajac 8 bramek czy Allabas który w tym turnieju utrzymuje wysoką formę 79 % skuteczności i 4/4 z 7 metra.
Mimo wszystko Argentyna od strony taktycznej i lepszej gry w defensywie powinna zdobywać dużo więcej łatwych bramek po kontrze czy przechwytów . Widać, że Albicelestes złapali 2 oddech i warto to wykorzystać.
⛔ 100
 
kamasutra10 587,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Osasuna - Sevilla
Typ: Sevilla win , and 3 or More Goals in the Match
Kurs: 2.25
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:


Nie zrażony wczorajszym niepowodzeniem , postanowiłem powtórzyć taki sam typ w odniesieniu do nieco innego spotkania pod względem gatunkowym. Wybrałem mecz który śmiało można nazwać pojedynkiem Davida z Goliatem przekładając na zaistniałą rzeczywistość sportową. Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Osasuna która nie zdołała jeszcze wygrać spotkania w domu z dorobkiem 9 pkt i ze stratą tychże 9 do bezpiecznej strefy ,podejmuję krezusa nie tylko ligi hiszpańskiej ale także europejskiego formatu , drużynę Sevilli. Goście aktualnie na 2 miejscu w tabeli , podbudowani zapewne ubiegłotygodniowym ,domowym zwycięstwem nad Realem przyjeżdżają do Pampeluny po komplet punktów i powiem szczerze , nie wyobrażam sobie by tego celu nie zrealizowali..Czołowa drużyna Europy mająca 39 pkt , goni zaciekle liderujący Real i wygrywając dzisiejszy mecz niweluje stratę do 1 pkt.Nie sądzę by i gospodarze prócz ambicji byli w stanie przeciwstawić się rywalowi pod względem sportowym. Oczywiście nie raz wszyscy widzieliśmy jak lider traci nawet komplet pkt. jadąc do ostatniej drużyny jednak nie sądzę by to sprawdziło się dzisiaj . W Pampelunie szukają wszystkiego by poprawić pozycję w tabeli ,łącznie ze zmianą 2 trenerów , a przecież dopiero dzisiaj rozgrywki osiągają półmetek. Wszystkie te działania nie wniosły wiele dobrego , styl i gra nie uległy zmianie i nie wiele wskazuje na to by tak się stało .Gospodarze podchodzą do dzisiejszego pojedynku z kilkom absencjami czołowych zawodników zwłaszcza bloku defensywy...Nie zagrają z powodu kontuzji Digard , Miguel Flano , Nauzet , prawdopodobnie zabraknie też J. Flano , za kartki zawieszony jest David Garcia. Po stronie gości nie zobaczymy Nasriego , Vitolo, Carrico dodatkowo nie pojawią się C. Fernandez i Correa. niemniej jednak wszystkie te braki nie mają aż tak dużego ciężaru gatunkowego ze względu na dużo lepsza i szerszą ławkę rezerwowych. Jednak braki po stronie gospodarzy mają zdecydowanie większy wymiar.
Wszystko to sprawia , iż wyżej wymieniony zakład jest dla mnie do przyjęcia przy proponowanym przez bukmachera kursie, aczkolwiek moim pierwotnym zamiarem było zagranie typu Sevilla hc -1., zostałem jednak wyprzedzony przez kolegę który zaproponował to kilka postów wyżej..
Analogicznie do wczorajszego mojego typu ( City - Tottenham ) dzisiejszy zawiera sam w sobie kilka &quot;bezpieczniejszych&quot; do gry wersji jak Sevilla win , Sevilla over 1.5 goals, over 2.5 Match, Sevilla win and over 1.5 goals in the Match...które można śmiało pograć, ja staram się jednak zawsze proponować zdarzenie warte według mojej oceny gry z jak najwyższym kursem.
Nadmieniłem na wstępie o pojedynku Davida z Goliatem , tym razem jednak mam nadzieję że końcowy wynik tej konfrontacji będzie inny....
Udanego typowania....Pzdr....
Trzymam kciuki....
????
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Katar
Typ: Niemcy over 29,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W przedostatnim ćwierćfinale francuskiego mundialu spotkają się obecni mistrzowie Europy i wicemistrzowie Świata. Katar bez pomocy sędziów na własnym podwórku nie okazuje się już tak mocną ekipą jak 2 lata temu. Niemcy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i z pewnością będą podbudowani ostatnią zdecydowaną wygraną nad Chorwatami 28:21. Patrząc na dwa ostatnie mecze Kataru z mocniejszymi rywalami (Szwecja i Dania), w obu spotkaniach tracili powyżej 30 bramek. Uważam, że Niemcy mają mocniejszą drużynę niż wymienione wcześniej skandynawskie i bez problemu pokryją tą linię.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Konkurs indywidualny w Zakopanem
Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kamil Stoch w tym sezonie mnie jeszcze nie zawiódł i mam nadzieję a wręcz jestem przekonany że i tak się dziś nie stanie. W mojej opinii trochę nie zrozumiałe są kursy na te zawody. Według bukmacherów do dzisiejszego zwycięstwa jest dwóch murowanych faworytów: Kamil Stoch i Peter Prevc. A co najdziwniejsze głównym faworytem jest Słoweniec. Owszem wczoraj skoczył dwa razy bardzo daleko, ale do tej pory był w fatalnej formie i tylko raz w tym sezonie stanął na podium (3 miejsce w Kusamo) i tylko dwa razy wskoczył do czołowej 10 zawodów Pucharu Świata. To że odpoczął przez tydzień w ciepłych krajach nie powinno od razu stawiać go w roli faworyta zawodów. W mojej opinii murowanym faworytem jest dziś Kamil Stoch i to on według mnie odniesie 20 zwycięstwo w Pucharze Świata. O resztę miejsc na podium będą się dziś bić zapewne Michael Hayboeck, Piotr Żyła, Daniel Andre Tande i być może do walki o niższe stopnie podium włączyć się może Peter Prevc i jego brat Domen. Zapewne taki spadek kursów na Stocha jest spowodowany nieudaną pierwszą próbą we wczorajszym konkursie drużynowym, ale to było spowodowane awarią wiązania przez co Kamil musiał skoczyć asekuracyjnie i krótko. W drugiej serii pokazał już w jakiej jest formie i wręcz zdeklasował rywali w swojej kolejce. Dziś spodziewam się pewnego zwycięstwa skoczka z Zębu i czwartego zwycięstwa Kamila na Wielkiej Krokwi czym może dziś zrównać się z Adamem Małyszem i w historii przed nimi zostanie tylko Gregor Schlirenzauer, który w Zakopanem wygrywał 5-cio krotnie. Powodzenia!
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Celta Vigo
Typ: Handicap 2 (+1)
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Celta Vigo ostatnio w niesamowitym gazie. Zwycięstwo w 6 ostatnich spotkaniach. Nie trzeba przypominać ostatniego zwycięstwa z Realem Madryt na Santiago Bernabeu, można mówić, Copa del Rey, ale wygrać z Realem na ich stadionie to jednak wyczyn. Sociedad ostatnie dwa spotkania na własnym stadionie porażki z Sevillą i Barceloną (z którą nie przegrali na własnym stadionie od 10 Lat.)
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Real Sociedad - Celta Vigo
Typ: Handicap 2 (+1)
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365

Analiza: Celta Vigo ostatnio w niesamowitym gazie. Zwycięstwo w 6 ostatnich spotkaniach. Nie trzeba przypominać ostatniego zwycięstwa z Realem Madryt na Santiago Bernabeu, można mówić, Copa del Rey, ale wygrać z Realem na ich stadionie to jednak wyczyn. Sociedad ostatnie dwa spotkania na własnym stadionie porażki z Sevillą i Barceloną (z którą nie przegrali na własnym stadionie od 10 Lat.)
Mecz o 18:30
 
bukmacheiro2 23

bukmacheiro2

Użytkownik
Witam,szybko volleyballowe perelki na dzis,bo czas nagli..
Szwecja kobiety:hylte/halmstad-orebro 1(1.40) godz.14.30
Italia kobiety :Bergamo-Scandicci 1(1.72) godz.17.00
oba mecze dostepne w WillHill
Pozdrowienia z Edinburgha
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja Ligue1
Godz: 17-00
Spotkanie St Etienne - Angers
Typ: st Etienne -1.5
Kurs 3.75
Buk Unibet
Analiza:
Trudno tu nie wskazać faworyta tego meczu. Gospodarze od lat to zespół gornej części tabeli, nawet z aspiracjami do gry w europejskich pucharach (tak jak chociażby w poprzednim bardzo udanym sezonie, ktory dal im przepustke do gry w lidze Europy). W tym nie idzie im az tak dobrze ale i tak plasują w gornej części tabeli. St Etienne u siebie przegrali tylko raz ( z Nicea), ale ma tylko cztery zwycięstwa przy az pieciu remisach. Dzis jednak powinni wygrac, bo Angers na wyjazdach fatalnie - az siedem porazek i zaledwie pięć strzelonych goli, więc nie wydaje mi sie by byli wstanie zrobic większą krzywdę gospodarzom. Juz pierwszym meczu tych zespółow gora byli piłkarze St Etienne, którzy wygrali na wyjeździe 2-1. Moim zdaniem dziś pójdzie im łatwiej i wygraja wyżej
⛔ 100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie D Girone I
Godzina: 14:30
Spotkanie: Aversa Normanna - Cavese
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj po dłuższej przerwie zapraszam was do 4 ligi włoskiej. Spotkanie między 13 zespołem ligi z wiceliderem ligi. Gospodarze mają u siebie bilans 3-5-2 natomiast gości bilans wyjazdowy wynosi 5-2-3. Jak widać statystyki takie sobie ale najbardziej za moim typem przemawiają braki w drużynie gości:
Trzech graczy zawieszonych za czerwone kartki:
- Antonio Sozio(obrońca)
- Vincenzo Marzano(pomocnik)
- Aniello Cretella(obrońca)
Dodatkowo jeszcze dwóch graczy pauzujących za żółte kartki:
- Luigi Del Prete(obrońca)
- Manuel Guillari(napastnik)
Kurs już spadł z 2.00 na 1.70 dla mnie czysta dwójka nic tylko grać.
⛔ 100
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Francuska
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Monaco-Lorient
Typ:
Monaco + 3,5 goli w meczu
Kurs:
2,3
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam.O 15 na Stadionie Ludwika II 2 w tabeli Monaco podejmuję ostatnie Lorient.W jakiej formie są piłkarze z Księstwa Monaco pokazuję ubiegłotygodniowe zwycięstwo w Marsylii z Olimpique aż 4:1.Lorient będzie bardzo ambitnie walczyło o utrzymanie.Ich główną siłą są spotkania na własnym stadionie.W 1 kolejce po przerwie pokonali Guingamp 3:1,grając z wielkim zębem przegrywając do 70 minuty.Na własnym stadionie wygrywają od 3 kolejek.Wyjazdy są ich wielkim problemem.W 10 spotkaniach przegrali aż 8 krotnie tracąc obok Montpellier najwięcej bramek.Po wczorajszym zwycięstwie PSG i remisie Nicei,zrobiło się w czołówce bardzo ciasno.Monaco zwyciężając dziś wskoczy na fotel lidera.Będzie to spotkanie baaaardzo ofensywnej u siebie ekipy Monaco z dziurawą wyjazdowo obroną Lorient.Jak z silnymi drużynami na wyjeździe gra Lorient pokazała ich porażka z PSG aż 5:0.Ambicja może i pozwoli im dziś na strzelenie bramki ale Monaco mając przed sobą wizję fotelu LIDERA strzeli ich prawdopodobnie przynajmniej 2 więcej.Stąd mój typ Monaco i over 3,5.


✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Portugalia - Primera Liga
Godz: 17:00
Spotkanie Benfica-Tondela
Typ: Benfica i obie nie strzelą
Kurs: 1,72
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Diś małem sobie odpocząć od typowania alemoja ulubiona Portugalia zagrywa,więc sie skusiłem. Kurs co prawda &quot;dziadowski&quot; ale na 1/1 jest jeszcze gorszy. Za to typ wydaje się ze wszech miar obiecujący.
Niedawno analizowałem podobne zestawienie - mianowicie Sporting Braga - Tondela,który zakończył się wynikiem 2-0 i dziś sądzę, że będzie podobnie - co do Tondeli to nie będę się powtarzał, bo od tamtego typowania nic sie nie zmieniło, ale przecież i gospodarzy chyba nie trzeba specjalnie reklamować, każdy kto choć trochę liznął piłki,wie co reprezentują soba takie tuzy piłkarskiej ligi portugalii jak Porto, Braga czy właśnie Benfica - pozostali próbują od lat im dorównać ale jednak z miernym skutkiem. A kibice przywykli już do tego, że ich ulubieni chłopcy z tych zespołów &quot;pożerają&quot; wszystko co stanie im na drodze. A Tondela to zespół już stracony i właściwie dzisiejszy mecz to będzie pastwienie się nad bezbronnym.
I właściwie można było by w tym meczu oczekiwać niespodzianki, bo skoro od dawna wiadomo jak się zakończy to właśnie wówczas następuje &quot;dziwne&quot; przełamanie - liderzy wychodzą na boisko w kapciach po nie przespanej nocy i ostrej balandze i dopiero po wszystkim w szatni dociera do nich, że właśnie przegrali mecz :grin: :;/:
Ale nie tym razem, ostatnio Porto jest tylko jeden punk niżej od Benfiki i ostro ostrzy sobie zęby, czekając na jej potknięcie. A na to nikt sobie nie pozwoli.
Sądzę więc że dziś mecz będzie ostry i padnie sporo goli, oczywiście tylko do jednej bramki. Myślę, że już do połowy powinno być 2 lub 3 gole.
A potem to już z górki ile się da ????
Ostatnie spotkania obu zespołów to:
Tondela 0 - 2 Benfica
Benfica 4 - 1 Tondela
Tondela 0 - 4 Benfica
Gdyby się sugerować w kierunku małej niespodzianki,to powinno sie typować na to spotkanie gdzie Tondela ustrzeliła jeden gol, kurs na to jest prawie 1,5 razy wyższy (2,75) [jak ktoś ma ochotę to proszę bardzo], ale ja z powodów które wyłuszczyłem powyżej sądzę, że żadnej niespodzianki nie będzie, Tondela zostanie &quot;pożarta&quot; w całości, a kibice &quot;żądni krwi&quot; będą w pełni usatysfakcjonowani. Trochę to żałosne :-(, ale cóż takie są reguły &quot;gry&quot;. :]
Pozdrawiam ;)
✅ 72
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
19:30
Salwador - Nikaragua
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4,33
Buk: bet365
Mecz Salwadoru z Nikaragua w turnieju Centroamericana Cup. Idę w bramki, dwa razy już grałem na over 3,5 goli w meczach Nikaragui. I tak za pierwszym razem w meczu z Hondurasem brakło szczęścia bo Nikaragua przegrała 1-2 , a w dodatku sędzia nie uznał dwóch goli dla Nikaragui. Natomiast w ostatniej kolejce się poszczęściło bo Nikaragua wygrała 3-1 z Belize strzelając dwa gole w końcówce. Kursy na te overy były w okolicach 5,00. Dziś idę tym samym tropem i kolejny raz celuję w conajmniej cztery gole. Nikaragua nie jest faworytem tego meczu lecz raczej na pewno coś strzeli, bo mimo że przegrywał z najmocniejszym Panamą i Kostaryka to bramkę strzelała. Salwador też pewnie coś strzeli bo teoretycznie jest to drużyna wyżej stawiana od Nikaragui. Choć w tym turnieju lepiej prezentuje się póki co Nikaragua.
⛔ 100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie D Girone I
Godzina: 14:30
Spotkanie: Aversa Normanna - Cavese
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj po dłuższej przerwie zapraszam was do 4 ligi włoskiej. Spotkanie między 13 zespołem ligi z wiceliderem ligi. Gospodarze mają u siebie bilans 3-5-2 natomiast gości bilans wyjazdowy wynosi 5-2-3. Jak widać statystyki takie sobie ale najbardziej za moim typem przemawiają braki w drużynie gości:
Trzech graczy zawieszonych za czerwone kartki:
- Antonio Sozio(obrońca)
- Vincenzo Marzano(pomocnik)
- Aniello Cretella(obrońca)
Dodatkowo jeszcze dwóch graczy pauzujących za żółte kartki:
- Luigi Del Prete(obrońca)
- Manuel Guillari(napastnik)
Kurs już spadł z 2.00 na 1.70 dla mnie czysta dwójka nic tylko grać.
Oczywiście braki w drużynie gospodarzy. Przepraszam za pomyłkę.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Hiszpania - LaLiga
Godz: 16;15
Spotkanie Athletic Bilbao - Atletico Madryt
Typ: 1X
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Myślę że typ warty uwagi. Bilbao u siebie nie przegrało od września ubiegłego roku. Większość meczy to ładne zwycięstwa, kilka remisów. Atletico natomiast zanotowało teraz 3 mecze z rzędu na wyjeździe wygrane. Jednak były to mecze łatwe i byli w nich zdecydowanymi faworytami. H2H może nie przemawia za Bilbao ale kiedyś musi się zmienić i może to właśnie teraz. Obydwie drużyny mają drobne kontuzje, większego wpływu nie mają. Jednak gra Atletico nie robi wrażenia i wygrywają często na farcie po 1-0, maks 2-0. Athletic ma tu szansę powalczyć i wyczuwam tu remis 0-0. Typ z podwójna szansą na Bilbao i remis jest godnym uwagi i po kursie nie słabym.
✅ 73
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Liga2
Godz: 16:00
Spotkanie: Gil Vicente F.C. - F.C. Vizela
Typ: Gil Vicente F.C.
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 23 serię gier portugalskiej Liga2.
W bardzo ciekawym meczu na Estádio Cidade de Barcelos zmierzą się ze sobą miejscowe Gil Vicente Futebol Clube a w gościach pojawi się drużyna Futebol Clube de Vizela.
Gil Vicente F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 22 mecze w których zdobyło 25 punktów i obecnie zajmuje 16 miejsce w tabeli ligowej zaś F.C. Vizela plasuje się na 13 pozycji zdobywając w swoich 22 spotkaniach 27 oczek.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 5 wygranych, 4 remisy oraz 1 przegrana z bilansem bramkowym 8-4 a goście na wyjazdach 3 wygrane, 5 remisów oraz 3 porażki i bilans bramek 9-9.
Moim typem na to spotkanie to zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którzy u siebie grają dobrze zdobywając większość swoich ligowych oczek właśnie na swoim terenie natomiast goście w delegacjach ostatnio bardzo słabo ostatnio w większości ponosząc porażki i moim zdaniem w tym meczu może być podobnie.
✅ 120
 
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy - Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Bayer L : Hertha
Typ : Hertha strzeli over 1.5 gola
Kurs : 3.75
Bukmacher : Bet365
Dziś zaglądam na BayArena gdzie spodziewam się również dobrego widowiska i oczywiście goli , Bayer jak wiemy nie gra nic wyjątkowego i po 16 meczach ma bilans 6-3-7 i br. 23:24 , na ostatnie 6 meczy zaledwie jedna wygrana , ostatni mecz u siebie to porażka z Ingolstadt 1:2 i jeszcze by tak można trochę żle pisać na ich temat , co innego zespół z Berlina który zajmuje wysokie 5 miejsce a ich bilans to 9-3-4 może robić wrażenie i powinni dziś powalczyć . Hertha co prawda dziś wyjdzie bardzo okrojonym składem i tak oprócz kontuzjowanych Dudy, Koerbera, Weisera, Kurta i Kohlsa, na Puchar Narodów Afryki wyleciał lider drużyny, Salomon Kalou ale liczę że ci co dziś wyjdą w podstawowej 11 to nie jakaś zbieranina z podwórka a wręcz przeciwnie pokażą że można na nich liczyć w kryzysowych chwilach , jak już wcześniej wspomniałem Bayer w ostatnim meczu poległ z Ingolstadt 1:2 a przecież rywal był z przedostatniego miejsca i zdołał strzelić dwie bramki no i oczywiście nie może u mnie zabraknąć H2H a ta statystyka potwierdza że Hertha tutaj bramki potrafi strzelać a nie raz powyżej 1.5 i i lepiej stąd pomimo okrojonego składu powinni coś ustrzelić a zaryzykuję że strzelą przynajmniej dwie bramki !
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Viborg vs Holstebro
Typ: Holstebro pierwsza połowa
Kurs: 5,50
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 22.01.2017/15:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/M9ZJhhaq/#szczegoly-meczu
Analiza:
13 kolejka zmagań w duńskiej lidze piłki ręcznej kobiet. Ekipa gospodyń jest wiceliderem rozgrywek. Mają bilans dziesięciu wygranych, jednej porażki i jednego remisu. W ostatniej kolejce wygrały z Aarhus 30-22. Prowadziły przez całe spotkanie. Dziś największą uwagę należy skupić przede wszystkim na najbardziej bramkostrzelnych: Bodholt, Norgaard, oraz Uno, sprecyzuję na najlepiej trafiających. Viborg na własnym parkiecie gra w kratkę. Viborg grał z Holstebro w ostatnim meczu 2016r. Wygrały 25:23, dobrze zawodniczki Viborg zaprezentowały się w pierwszej połowie, gorzej było już w drugiej, którą przegrały dwiema bramkami, ale ostatecznie utrzymały prowadzenie. Drużyna Holstebro obecnie 10 miejsce w lidze, gwarantujące baraże o utrzymanie, ale z pewnością nie z takim nastawieniem przystępowały do sezonu. Holstebro notuje serię kilku porażek z rzędu. Uważam, że dziś jest czas i pora, aby przełamać tą złą passę. W ostatnim meczu przegranym z Copenhagen 26:30 widać już było poprawę w grze. Pierwsza połowa niezwykle wyrównana zakończona wygraną Copnhagen jedną bramką. O sile Holstebro świadczą przede wszystkim Wahlsquit, Neesgard, oraz Skak. Mecz zaraz się zaczyna, w ostateczności jakieś dodatnie handicapy na przyjezdne, ale uważam, że powalczą przynajmniej w pierwszej połowie-powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom